Nasze książkowe grzechy cz VI - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-29, 09:37   #871
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Chyba dużo zależy od człowieka
Na pewno. Jeśli ktoś wierzy, że mu pomoże poradnik, to jest duża szansa, że tak będzie. A jeśli ktoś czyta, a myśli sobie "i tak nic mi to nie da", no to wiadomo
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 09:51   #872
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Na pewno. Jeśli ktoś wierzy, że mu pomoże poradnik, to jest duża szansa, że tak będzie. A jeśli ktoś czyta, a myśli sobie "i tak nic mi to nie da", no to wiadomo
To jedna sprawa. Poza tym są ludzie, którzy są pewni siebie, świadomi swojej wartości itd., ale są też tacy, którzy muszą sobie co jakiś czas "przypomnieć", że świat nie kończy się na pracy, że nie ma sensu porównywać się z innymi itp.
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 10:08   #873
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Chyba dużo zależy od człowieka
Na pewno i też podejścia... jednemu pomoze poradnik a innemu coś innego
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 10:19   #874
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez bedlamite Pokaż wiadomość

Wczorajsze kioskowe zdobycze

Właśnie skończyłam "Lokatorkę" JP Delaney. Jakie to było... Słabe Kolejny bestseller z z
Dokładnie to samo napisałam po przeczytaniu.
za nowe książeczki

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Ja też jakoś nie mam problemów z kurierami. Jak mnie nie ma w domu, to dzwonią i zostawiają mi paczki u sąsiadów.
U mnie trafił się okropny kurier, który dostarczał zamówienia ze Świata Książki, a był z firmy kurierskiej UPS. Owszem dzwonił do sąsiadów, ale ich też nie ma w godzinach pracy. Pan kilkukrotnie robił mi telefonicznie awanturę, że nie ma mnie w domu i nie ma też sąsiadów (!). Jak już przywiózł paczkę to był bardzo nieprzyjemny i miał pretensję, że przeze mnie nie skończył pracy o 13.00. A tak w ogóle jak śmiem mieszkać w miejscu gdzie są prowadzone prace budowlane - przebudowa drogi i tworzą się korki. Kto to widział, żeby zamawiać wtedy cokolwiek za pośrednictwem kuriera. Po takich tyradach zrezygnowałam z opcji kurier na Pocztę Polską przynajmniej jeśli chodzi o SK. Paczki dostarcza inny dostarczyciel Poczty niż listonosz, który na co dzień dostarcza listy, takie zwykłe polecone. I póki co jestem zadowolona.
Fajnie jak w sklepach internetowych można zaznaczyć godziny w jakich ma przyjechać kurier, niestety nie we wszystkich jest taka opcja.

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Lubię sobie połazić po galerii, ale przyznaje - też dużo kupuje online. Leki, kosmetyki, mój ulubiony Orsay, czy buty z eobuwie. Wszystko przychodzi nowiutkie i pachnące, niemacane
Większość moich zamówień online rzeczywiście przychodzi w takim stanie jak piszesz Mag, ale do eobuwie mam ogromne zastrzeżenia i raczej u nich nic nie kupię więcej. Zamówiłam torbę skórzaną u nich, większą, usztywnianą i przysłali torbę, która była cała połamana, porysowana, wybrudzona i do tego brakowało długiego paska, który był elementem tej torby. Nie ucierpiała w dostawie, bo paczka była bardzo dobrze zapakowana. Nie rozumiem jak można wysłać klientowi towar w takim stanie, przecież widzieli stan tej torby. Takie lekceważące postępowanie wobec klienta
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 11:18   #875
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Skończyłam czytać "Ślepnąc od świateł" Żulczyka.
Cóż, prawie oślepłam od ilości wulgaryzmów, ale uważam, że przy takiej tematyce stosowanie wulgaryzmów jest wręcz wskazane. To bardzo brutalna, mocna i niezwykle przerażająca powieść, a przy tym niesamowicie wciągająca. Bardzo mi się podobała.

Z tego miejsca chcę podziękować wszystkim użytkowniczkom tego forum, które tak mocno zachwalały twórczość Żulczyka, bo to dzięki nim sięgnęłam po tę książkę Chcę więcej!
maytha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 11:36   #876
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Większość moich zamówień online rzeczywiście przychodzi w takim stanie jak piszesz Mag, ale do eobuwie mam ogromne zastrzeżenia i raczej u nich nic nie kupię więcej.
Popieram, eobuwie omijać szerokim łukiem Przysłali mi kiedyś uszkodzone buty, ale reklamacji nie uznali, bo zwalili, że to ja je zniszczyłam Musiałam to naprawiać na własny rachunek i jeszcze kasę za odsyłanie straciłam, od tamtej pory nie robię u nich zakupów i innym też odradzam. Jak tylko pojawia się kwestia reklamacji, to zaczynają kombinować.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Skończyłam czytać "Ślepnąc od świateł" Żulczyka.
Cóż, prawie oślepłam od ilości wulgaryzmów, ale uważam, że przy takiej tematyce stosowanie wulgaryzmów jest wręcz wskazane. To bardzo brutalna, mocna i niezwykle przerażająca powieść, a przy tym niesamowicie wciągająca. Bardzo mi się podobała.
Wspaniała Ale jakoś nie kojarzę dużej ilości wulgaryzmów, w normie jak dla mnie
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 12:12   #877
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo napisałam po przeczytaniu.
za nowe książeczki



U mnie trafił się okropny kurier, który dostarczał zamówienia ze Świata Książki, a był z firmy kurierskiej UPS. Owszem dzwonił do sąsiadów, ale ich też nie ma w godzinach pracy. Pan kilkukrotnie robił mi telefonicznie awanturę, że nie ma mnie w domu i nie ma też sąsiadów (!). Jak już przywiózł paczkę to był bardzo nieprzyjemny i miał pretensję, że przeze mnie nie skończył pracy o 13.00. A tak w ogóle jak śmiem mieszkać w miejscu gdzie są prowadzone prace budowlane - przebudowa drogi i tworzą się korki. Kto to widział, żeby zamawiać wtedy cokolwiek za pośrednictwem kuriera. Po takich tyradach zrezygnowałam z opcji kurier na Pocztę Polską przynajmniej jeśli chodzi o SK. Paczki dostarcza inny dostarczyciel Poczty niż listonosz, który na co dzień dostarcza listy, takie zwykłe polecone. I póki co jestem zadowolona.
Fajnie jak w sklepach internetowych można zaznaczyć godziny w jakich ma przyjechać kurier, niestety nie we wszystkich jest taka opcja.



Większość moich zamówień online rzeczywiście przychodzi w takim stanie jak piszesz Mag, ale do eobuwie mam ogromne zastrzeżenia i raczej u nich nic nie kupię więcej. Zamówiłam torbę skórzaną u nich, większą, usztywnianą i przysłali torbę, która była cała połamana, porysowana, wybrudzona i do tego brakowało długiego paska, który był elementem tej torby. Nie ucierpiała w dostawie, bo paczka była bardzo dobrze zapakowana. Nie rozumiem jak można wysłać klientowi towar w takim stanie, przecież widzieli stan tej torby. Takie lekceważące postępowanie wobec klienta
To miałaś bardzo nieprzyjemne przygody. A co z tą torbą? Wymienili ją?
No ja mam same dobre relacje z eobuwie. Zamawiam buty dla siebie i dla męża. Kupowałam też portfel i torby. Wszystko w idealnym stanie i ekspresowa przesyłka.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-29, 13:47   #878
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Czasoumilacze na niedzielne popołudnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niedziela.jpg (492,3 KB, 62 załadowań)
maytha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 13:54   #879
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Czasoumilacze na niedzielne popołudnie
Świetny kubek
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 14:00   #880
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Czasoumilacze na niedzielne popołudnie
Wygodnie się pije z takiego kubka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 14:26   #881
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Świetny kubek
Dziękuję
To mój ulubiony kubeczek.

Cytat:
Napisane przez filozof_ka Pokaż wiadomość
Wygodnie się pije z takiego kubka?
Jeśli piję od strony tego "wybrzuszenia" serduszka to owszem, pije się bardzo wygodnie. Dodatkowo, pomimo specyficznego kształtu, jest naprawdę wygodny w chwytaniu.
maytha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-29, 14:36   #882
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Nasze książkowe grzechy cz VI

Co do kurierów to ja jeszcze nigdy nie miałam problemów. Korzystałam z usług dpd oraz yodel. Bardzo polecam obie firmy. DPD również na trasie polska - anglia od drzwi do drzwi i paczka w 4-5 dni była u mnie.
DPD zawsze wysyła maila z godzinnym okienkiem, podczas którego przesyłka zostanie dostarczona. Wtedy też można online zmienić adres dostarczenia paczki (np. do pracy), wybrać opcję zostawienia u sąsiada lub w bezpiecznym miejscu wybranym przez siebie albo zmienić datę dostarczenia.

Ja skończyłam „Bibliotekę dusz” Ransom Riggs i jestem mega rozczarowana zakończeniem całej trylogii. Zresztą żadna z jej książek niczego mi nie urwała.
Dzisiaj wracam do Nesbo. Nie mogę czytać książek o podobnej tematyce jedna po drugiej, bo mnie męczą. Po fantastyce zawsze wybieram kryminał, po kryminale horror itd. A u was jak jest?

IMG_1509287772.131018.jpg


Wysłane z iPhone

Edytowane przez Narva
Czas edycji: 2017-10-29 o 14:51
Narva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 14:55   #883
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Dziękuję
To mój ulubiony kubeczek.



Jeśli piję od strony tego "wybrzuszenia" serduszka to owszem, pije się bardzo wygodnie. Dodatkowo, pomimo specyficznego kształtu, jest naprawdę wygodny w chwytaniu.
To super, bo wydawało mi się, że może być niewygodny.

Cytat:
Napisane przez Narva Pokaż wiadomość
Dzisiaj wracam do Nesbo. Nie mogę czytać książek o podobnej tematyce jedna po drugiej, bo mnie męczą. Po fantastyce zawsze wybieram kryminał, po kryminale horror itd. A u was jak jest?

Załącznik 7291821


Wysłane z iPhone
Ja tak nie mam. Zwykle czytam ciągiem, np. 5 kryminałów pod rząd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 15:44   #884
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Jak oceniacie książki?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 15:47   #885
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jak oceniacie książki?
Jakie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 15:50   #886
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez filozof_ka Pokaż wiadomość
Jakie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te z wrzuconych zdjęć Po kilku stronach mniej więcej można już coś powiedzieć
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 18:22   #887
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
To miałaś bardzo nieprzyjemne przygody. A co z tą torbą? Wymienili ją?
No ja mam same dobre relacje z eobuwie. Zamawiam buty dla siebie i dla męża. Kupowałam też portfel i torby. Wszystko w idealnym stanie i ekspresowa przesyłka.
Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Popieram, eobuwie omijać szerokim łukiem Przysłali mi kiedyś uszkodzone buty, ale reklamacji nie uznali, bo zwalili, że to ja je zniszczyłam Musiałam to naprawiać na własny rachunek i jeszcze kasę za odsyłanie straciłam, od tamtej pory nie robię u nich zakupów i innym też odradzam. Jak tylko pojawia się kwestia reklamacji, to zaczynają kombinować.
Dokonałam zwrotu torby, oddali mi pieniądze. Ale wyraziłam duże pretensje co do stanu przysłanego towaru zarówno telefonicznie jak i sporządziłam stosowne pismo.
Naczytałam się w necie sporo opinii o sytuacjach podobnych jak opisała Naomi i trochę się zestresowałam, że może nie zechcą zwrócić mi niemałej kasy więc na wszelki wypadek przesłałam im mailem pismo z przytoczeniem przepisów i wezwaniem do zwrotu kasy - taki zawodowy odruch mi się uruchomił ale podziałało, bo bardzo szybko zwrócili mi pieniądze.
Naomi u Ciebie nieciekawie się potoczyło.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Czasoumilacze na niedzielne popołudnie
Jestem ciekawa tej książki. Daj znać jak oceniasz.
Fajnie, że spodobał Ci się Żulczyk. A tak na marginesie to stacja HBO Polska nakręciła na podstawie Ślepnąc od świateł mini serial - ponoć premiera już w grudniu. Jestem ciekawa jak to wyszło.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jak oceniacie książki?
Niedawno wrzucałam fotę nowego Zafona i na razie mogę tylko wstępnie ocenić, ale bardzo mi się podoba - ten klimat tajemnic, sekretów z książkami w tle. Na razie zachwyt
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-10-29 o 18:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 19:02   #888
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Niestety w mojej bibliotece jej nie ma ale tez czytałam, ze niektóre osoby były zwiedzione
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 20:01   #889
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Świetny kubek

Muszę taki mieć!

Cytat:
Napisane przez Narva Pokaż wiadomość
Nie mogę czytać książek o podobnej tematyce jedna po drugiej, bo mnie męczą.
Też czytam na zmianę reportaże, beletrystykę, biografie, kryminały. Nie tyle że w przeciwnym wypadku bym się męczyła, co po prostu wszystko mi się miesza. W zeszłym roku na wakacjach przeczytałam całą sagę Lackberg o Fjällbace i kilka dni po powrocie do domu zupełnie nie kojarzyłam o czym była każda z książek, a wszystkie wątki splatały mi się w jeden.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Fajnie, że spodobał Ci się Żulczyk. A tak na marginesie to stacja HBO Polska nakręciła na podstawie Ślepnąc od świateł mini serial - ponoć premiera już w grudniu. Jestem ciekawa jak to wyszło.
Co ty mówisz? W takim razie muszę szybko nadrobić tę książkę! Wezmę się za nią jak skończę dopiero zaczętą "Historię wewnętrzną" (o jelitach).
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-29, 20:13   #890
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Też czytam na zmianę reportaże, beletrystykę, biografie, kryminały. Nie tyle że w przeciwnym wypadku bym się męczyła, co po prostu wszystko mi się miesza. W zeszłym roku na wakacjach przeczytałam całą sagę Lackberg o Fjällbace i kilka dni po powrocie do domu zupełnie nie kojarzyłam o czym była każda z książek, a wszystkie wątki splatały mi się w jeden.
Mi też się mieszają W ogóle ostatnio straciłam ochotę na książki. Siedzę tylko w jakichś z przepisami
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 20:13   #891
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

U mnie dziś baaaardzo leniwa niedziela! Za oknem Grzegorz dawał czadu 😔
Wyspałam się, upiekłam ciacho, zrobiłam zakupy w aptece 😁 i czytałam Zafona. Bardzo mi się podoba. Baaaardzo... Jest klimat, są tajemnice, a wszystko osnute magią książek i mgłą Barcelony.
IMG_20171029_190304.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-29, 21:28   #892
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Mag, kusisz i kusisz szarlotą
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 08:12   #893
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Mag, kusisz i kusisz szarlotą
No...

Pink, jak ci idzie Zafon? Czy któraś z was jeszcze czyta Labirynt duchów? U mnie już ponad 500 stron gładko się czyta...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 08:12   #894
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
No...

Pink, jak ci idzie Zafon? Czy któraś z was jeszcze czyta Labirynt duchów? U mnie już ponad 500 stron gładko się czyta...
Może kupię jak będzie promo w mojej księgarni
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 08:48   #895
joanstark
Rozeznanie
 
Avatar joanstark
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 684
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Mag ja mam w schowku na czytam.pl książek za tysiaka a dorzuciłabym jeszcze ten "Labirynt" po Twojej ocenie :tak:

Poniżej moje nabytki ze Składnicy księgarskiej i Emulusa (książki powystawowe, lekko uszkodzone), po 10zł/szt Jednak o ile Składnica ok, lekko jeden brzeg rozwalony ale tak delikatnie, o tyle patrzcie co mi wysłał Emulus Myślałam, że to pozostałości po cenie, niestety to zdarta okładka... Wiem, że to egzemplarze ze zwrotów lub powystawowe, ale przyzwyczaili mnie, że zawsze książki przychodzą nienaruszone, a tu taki klopsik

Tak czy siak będę dalej polować, bo w takich cenach żal nie brać


IMG_20171030_082756.jpgIMG_20171030_082836.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
142 - 2015
115 - 2016
125 - 2017
125 - 2018
13 - 2019

LC

Kanał książkowy na YT: Thejoanstark

Edytowane przez joanstark
Czas edycji: 2017-10-30 o 08:55
joanstark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 09:26   #896
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

to i nasze październikowe zdobycze - no cóż, ograniczenie biblioteczki nie idzie mi najlepiej
z czytaniem też tak sobie, zaczęłam tylko Znaczenie miłości
włączył mi się syndrom wicia gniazda i teraz głównie przeglądam, planuję, urządzam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20171030_10_09_04_Pro (2).jpg (144,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20171030_10_21_14_Pro.jpg (92,6 KB, 47 załadowań)
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 09:49   #897
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Ładny stosik
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 09:55   #898
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez joanstark Pokaż wiadomość
Mag ja mam w schowku na czytam.pl książek za tysiaka a dorzuciłabym jeszcze ten "Labirynt" po Twojej ocenie :tak:

Poniżej moje nabytki ze Składnicy księgarskiej i Emulusa (książki powystawowe, lekko uszkodzone), po 10zł/szt Jednak o ile Składnica ok, lekko jeden brzeg rozwalony ale tak delikatnie, o tyle patrzcie co mi wysłał Emulus Myślałam, że to pozostałości po cenie, niestety to zdarta okładka... Wiem, że to egzemplarze ze zwrotów lub powystawowe, ale przyzwyczaili mnie, że zawsze książki przychodzą nienaruszone, a tu taki klopsik

Tak czy siak będę dalej polować, bo w takich cenach żal nie brać


Załącznik 7292951Załącznik 7292956

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetne nabytki, za świetną cenę. Jak to książki z outletu, to nie ma się co dziwić. Ważne, że cenowo super wyszło

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
to i nasze październikowe zdobycze - no cóż, ograniczenie biblioteczki nie idzie mi najlepiej
z czytaniem też tak sobie, zaczęłam tylko Znaczenie miłości
włączył mi się syndrom wicia gniazda i teraz głównie przeglądam, planuję, urządzam
Kolejny fajny stosik kiedy czytasz Zafona?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 10:18   #899
joanstark
Rozeznanie
 
Avatar joanstark
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 684
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
to i nasze październikowe zdobycze - no cóż, ograniczenie biblioteczki nie idzie mi najlepiej
z czytaniem też tak sobie, zaczęłam tylko Znaczenie miłości
włączył mi się syndrom wicia gniazda i teraz głównie przeglądam, planuję, urządzam
Uuuuu gratulacje, same świetne tytuły!
__________________
142 - 2015
115 - 2016
125 - 2017
125 - 2018
13 - 2019

LC

Kanał książkowy na YT: Thejoanstark
joanstark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 10:21   #900
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Na IG widziałam książkę Reginy Brett "Kochaj" - czytałam jedną jej książkę i mnie nudziła
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 20:17:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.