Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-24, 20:45   #3361
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Bo on ma urlop, cały czas to podkreśla, bo dziś zaczął dwutygodniowy. Poprasowal, bo długo małego usypialam. Już wszystko ogarnięte, a ja siedzę i pompuje
Też się zastanawiam co to będzie dalej z ami, moja cierpliwość ma swoje granice.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-24, 21:29   #3362
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
No my mamy smoczka 0+ tez powinnam zmienić na 3+? Tylko tam 2 dziurki i boje sie ze się zachlysnie bo przy cycu często sie Zachlystuje
A tak, właśnie. Przez to może nie chcieć butli. Znajoma tak miała. Spróbuj

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Mam takie samo zdanie. Chyba wolałabym być sama niż z kimś kto nie ma do mnie szacunku. No bo tak to wygląda. Gościa nie ma cały tydzień a jak już jest to zakłada słuchawki i niczym się nie interesuje.
Wiem że nie mogę tu dawać Bóg wie jakich rad bo sama jestem w związku dalekim od ideału ale nosz kurde aż nóż mi się w kieszeni otwiera na tż absolwentki.
Byłam kiedyś w związku z takim facetem. Uważal że kobieta ma wszystko robić a jedyne czym on się zajmował to picie piwa. Ziemniaki godzinę potrafił obierać bo tu piwko, tu muzyczke na jutubie zmienić. Masakra, masakra.


Absolwentka z całego serca życzę Ci jak najlepiej. Pogoń go do roboty i ustal jasno warunki. Tak nie może być bo po pierwsze się zamęczysz a po drugie będzie co raz gorzej i już później nawet palcem nie kiwnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Dziewczyny te pampersy z Lupilu 3 są mniej więcej takie jak np 3 z pampersa Premium Care? Zastanawiam się czy nie będą za małe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny z całym szacunkiem, ale może wywody czy trzeba kogoś zostawić czy nie zostawmy osobom decyzyjnym(?) Jest dziecko i może to kwestia czasu, może nie. Znam przypadek, że były zdrady i związek wisiał na włosku, ale ze względu na dziecko zostali se sobą. Teraz mają 3 i świetnie się im układa. Oczywiście są i inne sytuacje, wiadomo... ale (być może wkładam kij w mrowisko) pisanie, że wolałabyś być sama, a jesteś z kimś kto jeszcze nie tak dawno powiedzieial Ci, że Cię nie kocha i nie chce z Tobą być. Faceci też przeżywają na swój sposób. Nie chcę ich bronić, ale różnie bywa

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Eceea
Czas edycji: 2019-08-24 o 21:47
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-24, 21:47   #3363
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
A tak, właśnie. Przez to może nie chcieć butli. Znajoma tak miała. Spróbuj

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Dziewczyny z całym szacunkiem, ale może wywody czy trzeba kogoś zostawić czy nie zostawmy osobom decyzyjnym(?) Jest dziecko i może to kwestia czasu, może nie. Znam przypadek, że były zdrady i związek wisiał na włosku, ale ze względu na dziecko zostali se sobą. Teraz mają 3 i świetnie się im układa. Oczywiście są i inne sytuacje, wiadomo... ale (być może wkładam kij w mrowisko) pisanie, że wolałabyś być sama, a jesteś z kimś kto jeszcze nie tak dawno powiedzieial Ci, że Cię nie kocha i nie chce z Tobą być. Faceci też przeżywają na swój sposób. Nie chcę ich robić, ale różnie bywa

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
A ja znam pare, ktora jest nadal razem bo maja dziecko i to jest wzajemne zawracanie sobie doopy, a nie zwiazek i co to zmienia? Absolwentka jaja z tztem opisuje juz od czasu ciazy. Ja tez narzekalam tutaj na mojego i bym sie 100 razy zastanowila nad odejsciem gdyby zaczelo byc gorzej. Zakladanie sluchawek to jest demonstracja jak bardzo on olewa sytuacje gdy jego kobieta potrzebuje pomocy. Dla mnie to nie jest zachowanie ojca, doroslego czlowieka, ale gowniarza. I ja na pewno nie napisalam, ze Absolwentka powinna go zostawic tylko JA bym sie zastanowila co dalej robic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-24, 21:57   #3364
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
A ja znam pare, ktora jest nadal razem bo maja dziecko i to jest wzajemne zawracanie sobie doopy, a nie zwiazek i co to zmienia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego napisałam, że różnie bywa...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 02:49   #3365
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
A tak, właśnie. Przez to może nie chcieć butli. Znajoma tak miała. Spróbuj

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Dziewczyny z całym szacunkiem, ale może wywody czy trzeba kogoś zostawić czy nie zostawmy osobom decyzyjnym(?) Jest dziecko i może to kwestia czasu, może nie. Znam przypadek, że były zdrady i związek wisiał na włosku, ale ze względu na dziecko zostali se sobą. Teraz mają 3 i świetnie się im układa. Oczywiście są i inne sytuacje, wiadomo... ale (być może wkładam kij w mrowisko) pisanie, że wolałabyś być sama, a jesteś z kimś kto jeszcze nie tak dawno powiedzieial Ci, że Cię nie kocha i nie chce z Tobą być. Faceci też przeżywają na swój sposób. Nie chcę ich bronić, ale różnie bywa

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Przeczytaj swoje ostatnie zdanie: "..Faceci też przeżywają na swój sposób. Nie chcę ich bronić, ale różnie bywa" no więc przepraszam bardzo ale jak to się ma do tż autorki? Co on niby do cholerki przeżywa? Jest dziecko i MUSI jej pomagać. Zakładając słuchawki, nie interesując się nawet wlasnym dzieckiem pokazuje jaki szacunek do niej ma i co o tym wszystkim mysli. Powiedzmy sobie szczerze, gość ma wszystko w doopie i skoro absolwentka o tym pisze to zakładam, że boli ją temat tym bardziej, że nie pisze tego pierwszy raz, tylko już któryś raz z kolei. Sorry ale ja nie będę pisać że jest ok, że tak powinno być w normalnym związku, że facet ma racje że zakłada słuchawki bo chce odpocząć i tego typu pier.dolety. Nikt tu nie napisał że ma go zostawić itp. Ja napisałam swój punkt co ja bym zrobiła. I owszem masz rację mój tż powiedział co powiedział ALE to tylko słowa. Na co dzień bardzo dużo mi pomaga, wspiera mnie i w życiu nie olewalby gdybym potrzebowała pomocy. Dla mnie są jakieś granice. No ale faktycznie to forum, prawie się nie znamy itp i lepiej napisać zakłamane: "każdy facet taki jest więc szanuj misiaczka i zgadzaj się na wszystko co Ci serwuje"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez AgataAgata9090
Czas edycji: 2019-08-25 o 02:51
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 02:50   #3366
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Słuchajcie laski, totalny rekord, Stasiek spał od 21 do 3.30. nigdy mu się tak długo nie zdarzyło. Ale chyba ma na to wpływ to, że jesteśmy na działce nad jeziorem więc inne powietrze+ w dzień mi tylko dwie krótkie drzemki. Teraz go nakarmilam i dalej śpi. Jakby chociaż do 6.30 spał to ja nie mam nic przeciwko żeby nie spał w dzień za bardzo, tyłko w nocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 02:52   #3367
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87110620]Bo on ma urlop, cały czas to podkreśla, bo dziś zaczął dwutygodniowy. Poprasowal, bo długo małego usypialam. Już wszystko ogarnięte, a ja siedzę i pompuje
Też się zastanawiam co to będzie dalej z ami, moja cierpliwość ma swoje granice.[/QUOTE]Sorki Absolwentka za moje "rady"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-25, 03:03   #3368
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Słuchajcie laski, totalny rekord, Stasiek spał od 21 do 3.30. nigdy mu się tak długo nie zdarzyło. Ale chyba ma na to wpływ to, że jesteśmy na działce nad jeziorem więc inne powietrze+ w dzień mi tylko dwie krótkie drzemki. Teraz go nakarmilam i dalej śpi. Jakby chociaż do 6.30 spał to ja nie mam nic przeciwko żeby nie spał w dzień za bardzo, tyłko w nocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tez rekord od 20-30 do 3-45 I wzielam ja na spiocha bo tylko się wiercila i jeczala szok! Chciałam ściągnąć pokarm bo obudzilam się z kamieniami to zepsuła się wtyczka wrr A przez dzien tez miała tylko 30-40 min drzemki dzis bez tej dłuższej
__________________

Edytowane przez N4TI
Czas edycji: 2019-08-25 o 03:06
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 06:22   #3369
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry Ala spała od 22 do 7, takie wakacje to ja rozumiem! Widać nadmorskie powietrze jej służy Ma być dzisiaj ładna pogoda, więc pewnie pójdziemy na plażę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 06:41   #3370
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Sorki Absolwentka za moje "rady"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze wiesz, że nie o to mi chodziło, a jak nie wiesz to nawet nie tlumacze.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 07:13   #3371
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Matko, wczoraj przy usypianiu 1,5h darcia paszczy, chyba serio skok bo pierwszy raz taka akcja :/

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-25, 07:16   #3372
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry Mój nie gra odkąd jest Bartek na świecie, bo zwyczajnie nie ma czasu. Słucha muzyki czy co ogląda na słuchawkach przy sprzątaniu albo jak ja już idę usypiać dzieci. Nawet mu zorganizowałam z tej okazji bezprzewodowe
Było tak, że wracał z pracy, jadł, szedł na siłownię, wracał, kąpał małego i tyle. No to fukłam w końcu, bo ileż można Jestem zdania jak się pościelisz tak się wyśpisz. No i jeśli łudzicie się, że jak dzieciak będzie starszy to Tż się nimi magicznie zaczną zajmować no to nie. Skoro wcześniej nie musieli to jak po kilku latach nagle będziesz miała pretensje to będzie jeden wielki w☠☠☠☠ i bunt. Twoje pretensje, jego "o co ci chodzi", twoje "bo ty mnie nie rozumiesz" i jego "daj mi spokój".
Choć jest tak i to mój też mówił, że woli starsze dzieci, bo z nimi można kopać w piłkę czy pojeździć na rowerze, czy coś zbudować fajnego z klocków, a z takimi maluchami to nie wiadomo co robić. I że trochę zabawa z takim małym to jak gadanie do ściany. No i owszem, ale na spacer może wyjść, na rękach może ponosić, dupe może przebrac w końcu
Teraz z Bartkiem więcej się bawi niż z Krzysiem, ale to siłą rzeczy Bartek jest bardziej absorbujacy. No i nie da posiedzieć w słuchawkach, bo "tato co słuchasz? A daj! Włącz mi coś innego" i koniec imprezy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 07:19   #3373
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Przeczytaj swoje ostatnie zdanie: "..Faceci też przeżywają na swój sposób. Nie chcę ich bronić, ale różnie bywa" no więc przepraszam bardzo ale jak to się ma do tż autorki? Co on niby do cholerki przeżywa? Jest dziecko i MUSI jej pomagać. Zakładając słuchawki, nie interesując się nawet wlasnym dzieckiem pokazuje jaki szacunek do niej ma i co o tym wszystkim mysli. Powiedzmy sobie szczerze, gość ma wszystko w doopie i skoro absolwentka o tym pisze to zakładam, że boli ją temat tym bardziej, że nie pisze tego pierwszy raz, tylko już któryś raz z kolei. Sorry ale ja nie będę pisać że jest ok, że tak powinno być w normalnym związku, że facet ma racje że zakłada słuchawki bo chce odpocząć i tego typu pier.dolety. Nikt tu nie napisał że ma go zostawić itp. Ja napisałam swój punkt co ja bym zrobiła. I owszem masz rację mój tż powiedział co powiedział ALE to tylko słowa. Na co dzień bardzo dużo mi pomaga, wspiera mnie i w życiu nie olewalby gdybym potrzebowała pomocy. Dla mnie są jakieś granice. No ale faktycznie to forum, prawie się nie znamy itp i lepiej napisać zakłamane: "każdy facet taki jest więc szanuj misiaczka i zgadzaj się na wszystko co Ci serwuje"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze wiesz, że nie o to mi chodziło, a jak nie wiesz to nawet nie tlumacze.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 08:28   #3374
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ala spała od 22 do 7, takie wakacje to ja rozumiem! Widać nadmorskie powietrze jej służy Ma być dzisiaj ładna pogoda, więc pewnie pójdziemy na plażę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak potem jedzenie? Bo mój po dłuższym śnie rzuca się na mnie strasznie. Dziś przy zmianie pieluchy strasznie się darł, bo taki biedny głodny️No a trzeba było przed, bo duża kupa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 09:06   #3375
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry ☺

Ja może jeszcze gdzieś tam wierzę w nawrócenie, ale wkurza mnie niesamowicie.
Z dobrych rzeczy mały dał mi pospać prawie do 10. Od 6 był raz jeden cyc, raz drugi, ale wyspałam się idę się zaraz zbierać.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 09:17   #3376
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87111212]Dzień dobry ☺

Ja może jeszcze gdzieś tam wierzę w nawrócenie, ale wkurza mnie niesamowicie.
Z dobrych rzeczy mały dał mi pospać prawie do 10. Od 6 był raz jeden cyc, raz drugi, ale wyspałam się idę się zaraz zbierać.[/QUOTE]3 mam kciuki zeby wam sie ulozylo, ale potrzasnij swoim chlopem porzadnie. Moze on potrzebuje terapii szokowej.
Maly nie moze pic mojego mleka bo placze. Dobrze ze juz praktycznie mleka nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 09:22   #3377
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87111212]Dzień dobry ☺

Ja może jeszcze gdzieś tam wierzę w nawrócenie, ale wkurza mnie niesamowicie.
Z dobrych rzeczy mały dał mi pospać prawie do 10. Od 6 był raz jeden cyc, raz drugi, ale wyspałam się idę się zaraz zbierać.[/QUOTE]Noo! Super!! Oby tak częściej na którą chrzest?

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
3 mam kciuki zeby wam sie ulozylo, ale potrzasnij swoim chlopem porzadnie. Moze on potrzebuje terapii szokowej.
Maly nie moze pic mojego mleka bo placze. Dobrze ze juz praktycznie mleka nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w.ogole już nie mam, od dluzszego czasu , skończyło się.... Ale w pewnym momencie też już było tak że rzadziej odciagalam więc nie miało jak się nakręcać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 09:36   #3378
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Na 12.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 10:15   #3379
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Noo! Super!! Oby tak częściej na którą chrzest?

Ja w.ogole już nie mam, od dluzszego czasu , skończyło się.... Ale w pewnym momencie też już było tak że rzadziej odciagalam więc nie miało jak się nakręcać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi sie utrzymyesla laktacja ale sama chcialam zasuszyc. Nie ma sensu spedzac tyle czasu na pompowaniu zeby przez caly dzien miec 80ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-25, 10:17   #3380
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Magda sama prawda z tymi słuchawkami, aż się uśmiałam. Długo sobie nie posiedzą na słuchawkach w spokoju

Wiecie, ja myślę że nikt tu nie będzie się zaraz rozstawać bo chłop nie pomaga. Tu raczej chodzi, żeby ustalić jakieś zasady, żeby się ojciec zaangażował i tyle. Każda z nas czasem tu wylewa żale na starych, chcemy się wyglądać, ale pozwy jeszcze nie lecą. My mieliśmy mega kryzys jak pierworodny był malutki, ale dla niego jakoś trzeba było to poukładać. Niewiele brakowało a nie miałabym teraz mojej rodziny. Trzeba gadać i gadać, żeby do tych tżtowych łbów dotarło. A i tak wiadomo, że przyswoją tylko część
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 11:31   #3381
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
A jak potem jedzenie? Bo mój po dłuższym śnie rzuca się na mnie strasznie. Dziś przy zmianie pieluchy strasznie się darł, bo taki biedny głodny️No a trzeba było przed, bo duża kupa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Długo je po takiej nocy, ale ona generalnie długo je, więc nie jest to jakaś duża różnica

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 12:40   #3382
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

A ja uważam że jak stary się nie bawi to zacznie.
Moj tata taki był. Poki bylsing mali leżący jak torby to olewka dość spora. A jak już chodzić piłka coś to masę czasu z nami poświęcał

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Ile to ja razy pisałam że jestem laktatoodporna...
Przyjaciółka w ciąży, powiedziałam że oddam jej swój laktator bo nie używałam prawie wcale ale nie wiem czy działa...
Włączyłam, podłączyłem się... 70ml ot tak.
Dobrze wiedzieć

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 16:00   #3383
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Helena gardzi butelka....
płacz jak że skóry obdzieraja.. A mąż mówi że zawsze tak było... A mi wciskal że luz zjadła trochę i spała...
2x w tygodniu będziemy próbować. Musi się nauczyć..
Jak daje pierś i podnieniam to je ale no nie o to chodzi...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 16:10   #3384
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Sq, jak mogłaś? Teraz już nie można będzie napisać że ktoś ma syndrom Sq.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 16:46   #3385
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Helena gardzi butelka....
płacz jak że skóry obdzieraja.. A mąż mówi że zawsze tak było... A mi wciskal że luz zjadła trochę i spała...
2x w tygodniu będziemy próbować. Musi się nauczyć..
Jak daje pierś i podnieniam to je ale no nie o to chodzi...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Przypomniał mi się mój laktoterror ;/

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A ja uważam że jak stary się nie bawi to zacznie.
Moj tata taki był. Poki bylsing mali leżący jak torby to olewka dość spora. A jak już chodzić piłka coś to masę czasu z nami poświęcał

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Ile to ja razy pisałam że jestem laktatoodporna...
Przyjaciółka w ciąży, powiedziałam że oddam jej swój laktator bo nie używałam prawie wcale ale nie wiem czy działa...
Włączyłam, podłączyłem się... 70ml ot tak.
Dobrze wiedzieć

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Tu miało być o tym moim laktoterrorze

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 17:47   #3386
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Sq, jak mogłaś? Teraz już nie można będzie napisać że ktoś ma syndrom Sq.
No cóż... Daje w sumie nadzieję że kiedyś może być lepiej

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 19:53   #3387
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cześć, my dzisiaj mieliśmy chrzciny takie prywatne, po nabożeństwie, bez spiny Karol super, trzymaliśmy go na rękach, przed nami stał Ksiądz i gadał bezpośrednio do nas, a Karol patrzył jak urzeczony lub się uśmiechał. w pewnym momencie Ksiądz coś skońćzył czytać, a Karol brecht na głos Jak mu polewał głowę to też go szczególnie nie obeszło, a w domu głównie spał (chyba odsypiał wczorajszy dzień, bo wczorja z tym spaniem miał kiepsko
Za to ciężko mu było wieczorem zasnąć, był zmęczony ale strasznie walczył, przebodźcował się biedak.


Teraz właśnie siedzę i próbuję znaleźć jakąś chustę, ale jakoś te polecane przez doradczynię niezbyt mi się podobają...

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Chciałam pisac baw się dobrze.. Ale widzę ostatni post



Jak chrzciny się udały?
Chuste pomału. Dociagbij raz. Popatrz. Znów Dociagbij. Jaka masz? Karol jak to znosi? Spokojnego Motasz czy płaczące go?



Eh zapewne opowiadać nie chcesz... Tule

U mnie jakoś dali radę. Młody niezadowolony, smutny wręcz, że poszłam. Helcia się obudziła zjadła 50ml, mąż chciał odbić. Nie odbiła. Jeść już nie chciała. Popłakała trochę i zasnela.

Teraz ma cyc w nagrodę

W ogóle słucham ten webinar wymagające.pl i trochę zglupialam, ciekawe cyz jescze gdzieś można Jej pytanie zadać

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
nie, nie motam płaczącego i dobrze znosi, podoba mu się (doradczyni w sumie była zdziwiona, bo podobno takie trzymiesięczniaki często płaczą i walczą?)

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
I jak chrzciny?
Mój też się budzi w nocy z płaczem czasem. Ostatnio że misia zgubil. A miś leży jak byk na jego poduszce. No ale zgubił i mama ma ratowacO to to. Moj tez ma czas. Choć przyznam że jak już ma nóż na gardle to zbiera się błyskawicznie Mój usłyszał wytłumaczenie że mama idzie na spacer, a że on spacerowac nie lubi... Jak popłakała tylko trochę to luuz

Wiesz co, mogę opowiedzieć, czemu nie. Zwłaszcza że widziałam że stosunki uległy jakby rozluznieniu, i generalnie miałam wrażenie że coś jest nie tego. No to uslyszalam że moje życie kręci się wokol dzieci, że zrezygnowali z przyjazdów do mnie bo nuda, ze mam wrócić do swojego zycia, czy tam je odzyskać, nie pamiętam, na jedno wychodzi. Także tak. Dodam że osoba bezdzietna. No luz. Po prostu kolejna znajomość zweryfikowana, tylko szkoda tych 10 lat. Ja się tam prosić nie będę o "przyjaźń"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


masakra...u nie tak jak i u Ciebie życie zweryfikowało znajomości...zresztą cóż...moja najlepsza koleżanka, która była moją świadkową i dużo imprezowałyśmy, po narodzinach Tuśki zaczęła mnie obgadywać wśród znajomych, a raczej moje "metody wychowawcze"...i znajomość się rozeszła

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja miałam pierwsze dziecko w wieku 22 lat, więc szybko grono znajomych zostało zweryfikowane rok temu już byliśmy na takim etapie, że można było na spokojnie już oddać dzieci dziadkom i zabalować czy wyjechać gdzieś samemu. No ale jeden taki bal i się Adrianna wkręciła więc teraz znów spokojnie poczekam aż mi dzieci pozwolą z domu wychodzić.
Ostatnio na spacerze tż gęgał na starszaki bo przecież oni normalnie nie mogą iść tylko się ganiają, przepychają, kłócą. Jeszcze młoda w wózku jojczy. Ale mówię mu że nawet się nie obejrzymy a już nikt z nami na spacer nie wyjdzie, będą mieli swoje zajęcia. Będzie cicho i spokojnie. I wtedy będziemy tęsknić do tego całego zamieszania. I już teraz aż mnie ściska w środku jak o tym pomyślę. Ja zamiast tęsknić za życiem przed dziećmi, tęsknię już do tego co nam tak szybko mija razem.
Mam tak ciągle

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Agadzie fundujesz jeszcze żarcie i bilety? Jestem już w trakcie pakowania

Mój bezdzietny brat też ma trzy koty. Kiedyś nawet porównywał opiekę nad nimi do opieki nad moimi dziećmi, w sensie że ma ciężko, bo w nocy musi wstawać bo miałczą o coś. I był wtedy bardzo poważny. No zabawne to było niesamowicie chociaż w sumie ja też wstaję czasem w nocy bo pies chce wyjść na siku, ale nie przyszło mi do głowy żeby się nad sobą z tej okazji litować
jadę z Tobą

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Super że droga fajna! udanego wyjazdu, na ile pojechaliscie? Dlatego ja uważam że kobiet matki są najlepszymi pracownikami. Ludzie się obawiają a tak na prawdę macierzyństwo uczy zadaniowosci na maxa. Mój mąż dziś zajął się dziećmi żebym pospala. To mały o 10 myl żeby. A wstali przed 8... Stary to już w ogóle śniadania nie zjadł.. Cytuje "poranek mi się nie spina" Fajnie że tak się trafiło oby tak dziecko jak najdluzej


Ja mam też koleżankę która uważalam że mała doświadczy itp. Mieli ogromne problem y na starcie a ona je olewala (dziecko granicą odwonienia, zalecone mm 2x na dobę to jej się w nocy wstawać nie chciało więc dawała raz).
Mała zostawiła u babci na 8-9mcy na wesele na ponad dobę to jak wrócili to dziecko do niej rąk nie wyciągnęlo... Pomijam że i ona do niej nie podeszła ..
I uważa że z dzieckiem jest luz. Mała się wyplakala, śpi to śpi nie to nie, ona to olewa i sama śpi. Dziecko ma 1.5 roku i uważa że mało co w życiu jej się zmieniło...
Ale to ciężko wychowaniem nazwać... To dziecko obok egzystuje..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
masakra, aż mnie ciary przeszły...biedne dziecko

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
A tak, właśnie. Przez to może nie chcieć butli. Znajoma tak miała. Spróbuj

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Dziewczyny z całym szacunkiem, ale może wywody czy trzeba kogoś zostawić czy nie zostawmy osobom decyzyjnym(?) Jest dziecko i może to kwestia czasu, może nie. Znam przypadek, że były zdrady i związek wisiał na włosku, ale ze względu na dziecko zostali se sobą. Teraz mają 3 i świetnie się im układa. Oczywiście są i inne sytuacje, wiadomo... ale (być może wkładam kij w mrowisko) pisanie, że wolałabyś być sama, a jesteś z kimś kto jeszcze nie tak dawno powiedzieial Ci, że Cię nie kocha i nie chce z Tobą być. Faceci też przeżywają na swój sposób. Nie chcę ich bronić, ale różnie bywa

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

eż tak uważam...ogólnie doradzanie przez neta w sprawach związków jest dla mnie kiepskim pomysłem...wiemy tylko tyle, co ktoś opisze. Nie znamy osób realnie, nie widzimy relacji między nimi itp. Ciężko to oceniać, więc wypowiadać się tym bardziej...
no i nie wspomnę,że najczęściej pisze się wtedy, kiedy chce się pożalić na drugą połówkę. O wiele rzadziej chwalimy...także obraz tego faceta może być dla nas mocno negatywny.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 20:07   #3388
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Helena gardzi butelka....
płacz jak że skóry obdzieraja.. A mąż mówi że zawsze tak było... A mi wciskal że luz zjadła trochę i spała...
2x w tygodniu będziemy próbować. Musi się nauczyć..
Jak daje pierś i podnieniam to je ale no nie o to chodzi...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Sq może poprobuj z różnymi smoczkami, jak masz teraz z dziurką na gorze to spróbuj takich które mają dziurki nie na gorze a na boku, to może być klucz u mnie tak było, może i u Ciebie się sprawdzi kciuki!!
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Cześć, my dzisiaj mieliśmy chrzciny takie prywatne, po nabożeństwie, bez spiny Karol super, trzymaliśmy go na rękach, przed nami stał Ksiądz i gadał bezpośrednio do nas, a Karol patrzył jak urzeczony lub się uśmiechał. w pewnym momencie Ksiądz coś skońćzył czytać, a Karol brecht na głos Jak mu polewał głowę to też go szczególnie nie obeszło, a w domu głównie spał (chyba odsypiał wczorajszy dzień, bo wczorja z tym spaniem miał kiepsko
Za to ciężko mu było wieczorem zasnąć, był zmęczony ale strasznie walczył, przebodźcował się biedak.


Teraz właśnie siedzę i próbuję znaleźć jakąś chustę, ale jakoś te polecane przez doradczynię niezbyt mi się podobają...



nie, nie motam płaczącego i dobrze znosi, podoba mu się (doradczyni w sumie była zdziwiona, bo podobno takie trzymiesięczniaki często płaczą i walczą?)





masakra...u nie tak jak i u Ciebie życie zweryfikowało znajomości...zresztą cóż...moja najlepsza koleżanka, która była moją świadkową i dużo imprezowałyśmy, po narodzinach Tuśki zaczęła mnie obgadywać wśród znajomych, a raczej moje "metody wychowawcze"...i znajomość się rozeszła



Mam tak ciągle



jadę z Tobą


masakra, aż mnie ciary przeszły...biedne dziecko




eż tak uważam...ogólnie doradzanie przez neta w sprawach związków jest dla mnie kiepskim pomysłem...wiemy tylko tyle, co ktoś opisze. Nie znamy osób realnie, nie widzimy relacji między nimi itp. Ciężko to oceniać, więc wypowiadać się tym bardziej...
no i nie wspomnę,że najczęściej pisze się wtedy, kiedy chce się pożalić na drugą połówkę. O wiele rzadziej chwalimy...także obraz tego faceta może być dla nas mocno negatywny.
Super że taka udana ceremonia ,

Uhh nie dziwię się że się rozeszła znajomość. Ja pewnie też jestem teraz obgadywana, że moje życie kręci się wokół dzieci, bla bla...ale wokół kogo ma się kręcić? Mam dzieci. 95% uwagi jest poświęcona im, reszta jest na drugim miejscu. Kiedyś nie będę im tak potrzebna, teraz jestem. Taki etap w życiu, po prostu. Chwala tym koleżankom które to rozumieją bo albo dzieci mają albo nie mają ale mają wyobraźnię a na pewno dużo zrozumienia. A wiecie co jest najlepsze? Ze strony Juana nie wykruszył się praktycznie ani jeden znajomy. Ani jeden. Chociaż nie, ta para która teraz poszła to byli nasi wspólni znajomi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 20:08   #3389
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Helena gardzi butelka....
płacz jak że skóry obdzieraja.. A mąż mówi że zawsze tak było... A mi wciskal że luz zjadła trochę i spała...
2x w tygodniu będziemy próbować. Musi się nauczyć..
Jak daje pierś i podnieniam to je ale no nie o to chodzi...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
ejże, to jak ty małża na tak długo (np. Leroy merlin) wysyłasz z Helą, skoro mu mleka w butli nie dajesz?no jak?
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-25, 20:45   #3390
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny, macie jakieś rady w kwestii odciągania mleka na zapas? Zaraz po jedzeniu? W nocy? Co prawda mały tak często je, że praktycznie nie mam kiedy, no ale muszę spróbować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.