Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-13, 16:00   #2191
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
tak
Gdybyś wrzuciła z twarzą to pewnie padłyby zupełnie skrajne typy, bo masz śliczną, bardzo romantyczną twarz być może u ciebie jest tak jak z np. Gemmą Ward, gdzie ciało i buzia są z zupełnie innej bajki. A może po prostu jesteś wysoką TRką i wyjątkiem od reguły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 16:02   #2192
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
w sumie tak czytam o tym DC i jeśli chodzi o sam opis to cośtam by się zgadzało. czytałam o różnicach pomiędzy SD i DC i [I]Another thing I think is a big difference is that a SD has a much bigger physical presence than a DC.
Może być trudno to ocenić po zdjęciach a zwłaszcza zdjęciach solowych (no bo żeby ocenić czy czyjaś presence jest bigger, to trzeba mieć co porównywać).

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-08-13 o 16:08
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 16:05   #2193
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
u mnie było D/DC i D

w sumie tak czytam o tym DC i jeśli chodzi o sam opis to cośtam by się zgadzało. czytałam o różnicach pomiędzy SD i DC i Another thing I think is a big difference is that a SD has a much bigger physical presence than a DC.

Even if SDs aren't tall or carry extra weight they have this 'bigness' about them. DCs are very moderate in everything, including physical presence.

to by się w sumie zgadzało (chyba). jeśli chodzi o rekomendacje dla DC to mam trochę wątpliwości czy faktycznie to jest "to", ale nie mam żadnej biżuterii ani ciuchów DC w szafie żeby to sprawdzić

To ja nie mogę się doczekać zdjęć z przymiarek. Przyznaje że trudno mi sobie jakoś wyobrazić Ciebie jako DC może już w sumie bardziej jako D? Tez zastanawiam się, czy jakbym Cię spotkała na żywo tez byś mi się wydawała taka filigranowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 16:07   #2194
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Chimay, wrzuciłam z twarzą, tylko moje zdjęcie nie wyswietla się pod postem, a trzeba kliknąc na link. Nie wiem czemu.
Widziałam Ale to w niczym nie przeszkadza, zdjęcia się wyświetlają. Może wybrałaś opcję post z linkiem?
Ja mam taki problem, że w aplikacji nie widzę całych zdjęć, na laptopie tak. Nie wiem, może to zależy od ich wielkości, bo nie patrzyłam, czy jest tam jakiś limit.

Chyba najlepiej klikają się posty ze zdjęciami z twarzą wyświetlające się od razu w treści, z dobrego kąta i we względnie obcisłych ciuchach, ale nie NSFW (chociaż pałętają się tam i amatorzy takich, w końcu to duża społeczność).

A i szczerze nie rozumiem sensu wrzucania i oceniania zdjęć, gdzie cała sylwetka jest wypełniona kolorem. Co można po tym rozpoznać, poza może tym starym podziałem na klepsydry, rożki i wazony czy jak to tam było.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-08-13 o 16:10
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 16:29   #2195
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Może być trudno to ocenić po zdjęciach a zwłaszcza zdjęciach solowych (no bo żeby ocenić czy czyjaś presence jest bigger, to trzeba mieć co porównywać).
masz rację kurczę, szkoda że zawsze uciekam ze zdjęć grupowych, byłoby co porównywać

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Gdybyś wrzuciła z twarzą to pewnie padłyby zupełnie skrajne typy, bo masz śliczną, bardzo romantyczną twarz być może u ciebie jest tak jak z np. Gemmą Ward, gdzie ciało i buzia są z zupełnie innej bajki. A może po prostu jesteś wysoką TRką i wyjątkiem od reguły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziękuję właśnie teoretycznie twarz nie ma znaczenia przy ocenie typu Kibbe :P wygooglowałam sobie Gemmę Ward i w sumie to trochę podobny przypadek do Lily Cole

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
To ja nie mogę się doczekać zdjęć z przymiarek. Przyznaje że trudno mi sobie jakoś wyobrazić Ciebie jako DC może już w sumie bardziej jako D? Tez zastanawiam się, czy jakbym Cię spotkała na żywo tez byś mi się wydawała taka filigranowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
z D mam ten problem, że proponowane kroje są tak totalnie nie z mojej bajki (nawet nie chodzi tu o moje preferencje, tylko intuincyjne wyczucie co mi pasuje, a co nie) że ciężko mi w ogóle patrzeć w tym kierunku. proste, ascetyczne sukienki bez zaznaczonej talii, albo, o zgrozo, marynarki i garniaki no nie widzę się w tym totalnie i myślę, że każdy z moich znajomych powiedziałby to samo jakbym się tak odstrzeliła

no nie wiem

dodałam na Pinteresta zdjecie z jakiegoś wesela, żeby mieć jakąkolwiek skalę porównawczą. osobę towarzyszącą mi na tym zdjęciu określiłabym jako któregoś z Naturali. poza tym, krój sukienki to chyba SD? chociaż głowy nie dałabym sobie uciąć.
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 18:11   #2196
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
masz rację kurczę, szkoda że zawsze uciekam ze zdjęć grupowych, byłoby co porównywać


dziękuję właśnie teoretycznie twarz nie ma znaczenia przy ocenie typu Kibbe :P wygooglowałam sobie Gemmę Ward i w sumie to trochę podobny przypadek do Lily Cole


z D mam ten problem, że proponowane kroje są tak totalnie nie z mojej bajki (nawet nie chodzi tu o moje preferencje, tylko intuincyjne wyczucie co mi pasuje, a co nie) że ciężko mi w ogóle patrzeć w tym kierunku. proste, ascetyczne sukienki bez zaznaczonej talii, albo, o zgrozo, marynarki i garniaki no nie widzę się w tym totalnie i myślę, że każdy z moich znajomych powiedziałby to samo jakbym się tak odstrzeliła

no nie wiem

dodałam na Pinteresta zdjecie z jakiegoś wesela, żeby mieć jakąkolwiek skalę porównawczą. osobę towarzyszącą mi na tym zdjęciu określiłabym jako któregoś z Naturali. poza tym, krój sukienki to chyba SD? chociaż głowy nie dałabym sobie uciąć.

Co do zdjęcia z wesela to niestety ja z tego ujęcia nic nie widzę

Ale przy okazji obejrzałam sobie jeszcze raz cały Twój album. Znowu zachwyciłem się Twoja sylwetką. Ale tak z rzeczy ważniejszych to uznałam ze najbardziej mi się podobasz na tym zdjęciu z przymierzalni w sukience w kwiaty. Ta sukienka ma dla Ciebie moim zdaniem doskonały krój. Wzór bardzo do Ciebie pasuje. Buty są idealnie w punkt. Ja bym w takich wyglądała jak przebieraniec, ale u Ciebie to wisienka na torcie. I tylko włosy bym zamieniła na ułożone fale.

Ale żeby Ci nie prześledzić to choć nogi masz piękne, to te wszystkie mini wydają mi się na Tobie za krótkie. Sukienka w czachy (która nawiasem jest moim nr 2) tez dla mnie wyglada lepiej w dłuższej wersji. Przez chwile zastanawiałam się czy to nie kwestia gustu, ale z krótkością u Chimay i Celestine nie mam żadnego problemu, wiec chyba nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 18:28   #2197
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Co do zdjęcia z wesela to niestety ja z tego ujęcia nic nie widzę

Ale przy okazji obejrzałam sobie jeszcze raz cały Twój album. Znowu zachwyciłem się Twoja sylwetką. Ale tak z rzeczy ważniejszych to uznałam ze najbardziej mi się podobasz na tym zdjęciu z przymierzalni w sukience w kwiaty. Ta sukienka ma dla Ciebie moim zdaniem doskonały krój. Wzór bardzo do Ciebie pasuje. Buty są idealnie w punkt. Ja bym w takich wyglądała jak przebieraniec, ale u Ciebie to wisienka na torcie. I tylko włosy bym zamieniła na ułożone fale.

Ale żeby Ci nie prześledzić to choć nogi masz piękne, to te wszystkie mini wydają mi się na Tobie za krótkie. Sukienka w czachy (która nawiasem jest moim nr 2) tez dla mnie wyglada lepiej w dłuższej wersji. Przez chwile zastanawiałam się czy to nie kwestia gustu, ale z krótkością u Chimay i Celestine nie mam żadnego problemu, wiec chyba nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
w takim razie muszę podziękować mojemu chłopakowi, bo to on wybrał tę sukienkę i ogólnie stwierdził, że według niego powinnam chodzić w długich sukienkach i spódnicach, bo takie mi najbardziej pasują. po zastanowieniu i przymierzaniu zgadzam się z tą opinią co by świadczyło, że muszę podkreślać long vertical lines :P
teraz pytanie, co można wywnioskować na tej podstawie szczerze mówiąc, ciężko mi stwierdzić pod jaki typ Kibbe podciągnąć ten outfit
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-13, 18:46   #2198
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
w takim razie muszę podziękować mojemu chłopakowi, bo to on wybrał tę sukienkę i ogólnie stwierdził, że według niego powinnam chodzić w długich sukienkach i spódnicach, bo takie mi najbardziej pasują. po zastanowieniu i przymierzaniu zgadzam się z tą opinią co by świadczyło, że muszę podkreślać long vertical lines :P
teraz pytanie, co można wywnioskować na tej podstawie szczerze mówiąc, ciężko mi stwierdzić pod jaki typ Kibbe podciągnąć ten outfit

Ta sukienka nie jest chyba bardzo długa? Taka trochę za kolano? I wydaje się dość lejąca? Może jest dla SC? Wiem że SC kojarzy się przede wszystkim
Z pastelowymi kolorami, ale przecież musi istnieć wersja SC dla ciemnych typów kolorystycznych.

Z drugiej strony podkreślanie długich linii to typowo dla grupy D i dla FG też.

Tak jeszcze myśle, ze sukienki dla D nie są takimi workami jak dla N. Jeśli dobrze rozumiem to one rysują linie ciała, tylko nie tak dosłownie jak dla klasików ani obciśle jak dla gaminów.

Mimo to jeśli chodzi o oversizowy garnitur to myśle ze mogłabyś liczyć na efekt który ostatnio tu był prezentowany na Taylor Swift: ładnego trudno oszpecić ale bez szału.

Nadal jednak, jakbyś miała okazje to po prostu zmierz. W Zarze często są takie rzeczy wiec nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem. Kolory za to są często mocno pojechane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 19:00   #2199
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Ta sukienka nie jest chyba bardzo długa? Taka trochę za kolano? I wydaje się dość lejąca? Może jest dla SC? Wiem że SC kojarzy się przede wszystkim
Z pastelowymi kolorami, ale przecież musi istnieć wersja SC dla ciemnych typów kolorystycznych.

Z drugiej strony podkreślanie długich linii to typowo dla grupy D i dla FG też.

Tak jeszcze myśle, ze sukienki dla D nie są takimi workami jak dla N. Jeśli dobrze rozumiem to one rysują linie ciała, tylko nie tak dosłownie jak dla klasików ani obciśle jak dla gaminów.

Mimo to jeśli chodzi o oversizowy garnitur to myśle ze mogłabyś liczyć na efekt który ostatnio tu był prezentowany na Taylor Swift: ładnego trudno oszpecić ale bez szału.

Nadal jednak, jakbyś miała okazje to po prostu zmierz. W Zarze często są takie rzeczy wiec nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem. Kolory za to są często mocno pojechane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tak, trochę za kolano jak na moje standardy to już długa :P
to jest taki lejący, cienki, zwiewny materiał.

w ten weekend możliwe, że wybiorę się do jakiejś galerii, sama jestem ciekawa jak te przymiarki wyjdą

jak tak patrzę na te ostre, geometryczne wzory jak przy rekomendacjach dla D, to wydaje mi się, że tak zdecydowanie linie mogłyby mnie przytłoczyć

może mam też jakieś ethearale zaburzające odbiór
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 19:20   #2200
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
FG, FN i SD. Chociaż oczywiście nie każda przedstawicielka tego typu będzie koniecznie mieć duże dłonie.





Też myślę, że sukienka prostokąt się nada, tylko właśnie trzeba uważać, żeby nie był to fason naturalowy, workowaty czy luzacki, bo i DC i D są dość eleganckimi typami i potrzebują dobrze skrojonych ciuchów, a nie dzianinowego, sportowego worka. Takie sukienki bywają też czasem pod hasłem sukienka tuba, ale tu też różnie to jest rozumiane i niektórzy nazywają tak sukienki, którym bliżej do bodyconów.

Krzywobuta, nie mam pojęcia, jakim możesz być typem, ale bardzo mi się podobasz w tej fryzurze i kolorze.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------



Może takie coś: KLIK (chociaż tu pewnie lepszy byłby dekolt karo z węższymi niż te ramiączko-szelkami), KLIK, KLIK (ta jest ciekawa, ale brak zdjęcia na modelce, więc trudno powiedzieć, jak się może układać).
Dzięki za linki! A co sądzisz o czymś takim?
https://www.zalando.pl/pullandbear-l...1c0ii-q11.html

https://www.zalando.pl/stradivarius-...1c0dd-q11.html

Dlaczego wszystkie sukienki tego typu są czarne?

Edytowane przez Farfalla97
Czas edycji: 2020-08-13 o 19:55
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-13, 21:07   #2201
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Jakie masz tatuaże? Ja siebie kompletnie nie widzę w tatuażach, ale lubię je u innych
napisy, cytaty... człowiek brudnopis

Czy to nie jest tak, że macie odczucie, co do długości spódnic przez pryzmat szerokości bioder? Tak jakby np kolumnom pasowały krótsze mini niż klepsydrom?

Natalcia chyba lepsze by było zdjęcie wśród kobiet.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-08-13 o 21:09
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-13, 23:12   #2202
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
w takim razie muszę podziękować mojemu chłopakowi, bo to on wybrał tę sukienkę i ogólnie stwierdził, że według niego powinnam chodzić w długich sukienkach i spódnicach, bo takie mi najbardziej pasują. po zastanowieniu i przymierzaniu zgadzam się z tą opinią co by świadczyło, że muszę podkreślać long vertical lines :P
teraz pytanie, co można wywnioskować na tej podstawie szczerze mówiąc, ciężko mi stwierdzić pod jaki typ Kibbe podciągnąć ten outfit
Według mnie, wzrost 1,7 m można już zaliczyć do wysokiego. Keira Knightly podobno ma tyle, jest D (jedna z cech D to wysoki wzrost, długie kończyny).
Krzywobuta może być którymś typem jasnym, czyli Wiosną lub Latem i te palety kolorystyczne niech bierze pod uwagę.
Z Tobą natomiast mam dysonans, bo wydaje mi się, że pewna doza ozdobności jest Ci potrzebna, z kolei na TR jesteś jednak zbyt wysoka, z kolei na SD masz zbyt drobne ramiona (chyba).
Zbyt rozlożyście też nie wyglądasz. Nie wykluczam DC, bo rys dramatyczny masz i yin też widać.
Dobrze by było jakbyś spróbowała zrobić makijaże takie w punkt dla TR, SD i DC.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2020-08-13 o 23:13
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 07:27   #2203
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dzięki za linki! A co sądzisz o czymś takim?
https://www.zalando.pl/pullandbear-l...1c0ii-q11.html

https://www.zalando.pl/stradivarius-...1c0dd-q11.html

Dlaczego wszystkie sukienki tego typu są czarne?
Ta pierwsza ma jakieś takie zaburzające prostotę marszczenia u góry, ta druga chyba by była lepsza.
No niestety większość jest czarna, w latach 90 też takie były, sama miałam taką czarną. Raczej mi nie było w niej dobrze, ale ja wtedy ogólnie dość koszmarnie wyglądałam.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Czy to nie jest tak, że macie odczucie, co do długości spódnic przez pryzmat szerokości bioder? Tak jakby np kolumnom pasowały krótsze mini niż klepsydrom?
Chyba nie, bo ja nie ogarniam tego podziału.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 07:59   #2204
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ta pierwsza ma jakieś takie zaburzające prostotę marszczenia u góry, ta druga chyba by była lepsza.
No niestety większość jest czarna, w latach 90 też takie były, sama miałam taką czarną. Raczej mi nie było w niej dobrze, ale ja wtedy ogólnie dość koszmarnie wyglądałam.
Dzięki

Maggie Q, jako czyste D, mogłabyś się odnieść, którą sukienkę najsensowniej byłoby sprawdzić dla D? Z tych które wrzucała Chimay i potem ja.

Dodałam do albumu zdjęcie tego, co dzisiaj założyłam. Bluzka w pionowe paski + ołówkowa spódnica, pewnie zestaw dla DC, bo są pionowe paski i cięcie sylwetki. Mam dosyć niemrawy wyraz twarzy na tej fotce...

Edytowane przez Farfalla97
Czas edycji: 2020-08-14 o 08:50
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 12:42   #2205
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dodałam do albumu zdjęcie tego, co dzisiaj założyłam. Bluzka w pionowe paski + ołówkowa spódnica, pewnie zestaw dla DC, bo są pionowe paski i cięcie sylwetki. Mam dosyć niemrawy wyraz twarzy na tej fotce...
Dla mnie w porządku.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 12:48   #2206
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dzięki

Maggie Q, jako czyste D, mogłabyś się odnieść, którą sukienkę najsensowniej byłoby sprawdzić dla D? Z tych które wrzucała Chimay i potem ja.

Dodałam do albumu zdjęcie tego, co dzisiaj założyłam. Bluzka w pionowe paski + ołówkowa spódnica, pewnie zestaw dla DC, bo są pionowe paski i cięcie sylwetki. Mam dosyć niemrawy wyraz twarzy na tej fotce...
Bardzo ładnie! Mam wrażenie, że i Tobie będzie pasować francuski tyl.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 12:55   #2207
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88068443]Bardzo ładnie! Mam wrażenie, że i Tobie będzie pasować francuski tyl.[/QUOTE]Też mi się bardzo podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 14:14   #2208
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Tak, pasuje ci taka nienachalna elegancja w ogóle przez cały czas kogoś mi przypominałaś z wyglądu i teraz już wiem! Dr Brennan z serialu Bones

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 16:39   #2209
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dawno mnie nie było, nie nadrobię Was, za dużo się rozpisujecie

Byłam dzisiaj w MACu i odbierałam szminke za opakowania.
Chciałam coś codziennego, wybrałam kolor Whirl, wrzuciłam zdjęcie. Co sądzicie? Dla jakiego typu to kolor? Pewnie dla jesieni, ale której?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-14, 16:42   #2210
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, nie nadrobię Was, za dużo się rozpisujecie

Byłam dzisiaj w MACu i odbierałam szminke za opakowania.
Chciałam coś codziennego, wybrałam kolor Whirl, wrzuciłam zdjęcie. Co sądzicie? Dla jakiego typu to kolor? Pewnie dla jesieni, ale której?
Nie wiem dla jakiego jest typu, ale bardzo ładnie ci w niej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 16:44   #2211
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, nie nadrobię Was, za dużo się rozpisujecie

Byłam dzisiaj w MACu i odbierałam szminke za opakowania.
Chciałam coś codziennego, wybrałam kolor Whirl, wrzuciłam zdjęcie. Co sądzicie? Dla jakiego typu to kolor? Pewnie dla jesieni, ale której?
Bardzo Ci w niej ładnie.

Farfalla, może taka szmizjerka w wersji z paskiem/bez KLIK (chociaż bez paska będzie widać odcięcie w talii, ale może do przetestowania się nada). To też mogłoby być dla D KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 16:48   #2212
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88068941]Nie wiem dla jakiego jest typu, ale bardzo ładnie ci w niej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bardzo Ci w niej ładnie.

Farfalla, może taka szmizjerka w wersji z paskiem/bez KLIK (chociaż bez paska będzie widać odcięcie w talii, ale może do przetestowania się nada). To też mogłoby być dla D KLIK.
Dziękuję.
Swoją drogą to jest chyba najbardziej zgaszony kolor, jaki mogę nosić, żeby nie wyglądać źle.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 16:56   #2213
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Swoją drogą to jest chyba najbardziej zgaszony kolor, jaki mogę nosić, żeby nie wyglądać źle.

Mnie tez się bardzo podoba na Tobie. Wyglądasz super.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 17:07   #2214
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, nie nadrobię Was, za dużo się rozpisujecie

Byłam dzisiaj w MACu i odbierałam szminke za opakowania.
Chciałam coś codziennego, wybrałam kolor Whirl, wrzuciłam zdjęcie. Co sądzicie? Dla jakiego typu to kolor? Pewnie dla jesieni, ale której?
Ale fajna ta pomadka! I bardzo ci w niej ładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 17:08   #2215
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Mnie tez się bardzo podoba na Tobie. Wyglądasz super.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Ale fajna ta pomadka! I bardzo ci w niej ładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
To tylko mnie upewnia w jesieni.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 17:09   #2216
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Bardzo fajnie Marcie w pomadce. Ten zgaszony kolor gra ze spokojnym odcieniem wlosów.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 17:10   #2217
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dziękuję
To tylko mnie upewnia w jesieni.

W ogóle cały ten makijaż mi się bardzo podoba. Pięknie współgrają oczy i usta.

Ja mam ciagle z tym problem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 18:15   #2218
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, nie nadrobię Was, za dużo się rozpisujecie

Byłam dzisiaj w MACu i odbierałam szminke za opakowania.
Chciałam coś codziennego, wybrałam kolor Whirl, wrzuciłam zdjęcie. Co sądzicie? Dla jakiego typu to kolor? Pewnie dla jesieni, ale której?
Potwierdzam wszystko, co napisały dziewczyny. Strzał w 10

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bardzo Ci w niej ładnie.

Farfalla, może taka szmizjerka w wersji z paskiem/bez KLIK (chociaż bez paska będzie widać odcięcie w talii, ale może do przetestowania się nada). To też mogłoby być dla D KLIK.
Dzięki Zamówię jedną z nich albo obie, jeszcze zobaczę.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88068443]Bardzo ładnie! Mam wrażenie, że i Tobie będzie pasować francuski tyl.[/QUOTE]

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88068468]Też mi się bardzo podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Tak, pasuje ci taka nienachalna elegancja w ogóle przez cały czas kogoś mi przypominałaś z wyglądu i teraz już wiem! Dr Brennan z serialu Bones

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za opinie
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 18:15   #2219
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, nie nadrobię Was, za dużo się rozpisujecie

Byłam dzisiaj w MACu i odbierałam szminke za opakowania.
Chciałam coś codziennego, wybrałam kolor Whirl, wrzuciłam zdjęcie. Co sądzicie? Dla jakiego typu to kolor? Pewnie dla jesieni, ale której?
Raczej Zgaszonej - ten brąz nie wydaje się jakiś mocno ciepły.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-14, 19:42   #2220
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie Marcie w pomadce. Ten zgaszony kolor gra ze spokojnym odcieniem wlosów.
Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
W ogóle cały ten makijaż mi się bardzo podoba. Pięknie współgrają oczy i usta.

Ja mam ciagle z tym problem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Potwierdzam wszystko, co napisały dziewczyny. Strzał w 10
Dzięki dziewczyny

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88069161]Raczej Zgaszonej - ten brąz nie wydaje się jakiś mocno ciepły.[/QUOTE]

Mocno ciepły nie jest, ale jednak trochę tak.
Coś takiego https://c.lnwfile.com/16ugb0.jpg
Moje zdjęcie jest w cieniu, więc może być lekko wychłodzone. Jutro zrobię w lepszym świetle.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Raczej też nie wydaje mi się, żebym była zgaszoną jesienią, bo trochę mdło wyglądam w takich kolorach typu khaki, a wydaje mi się, że dla zgaszonej jesieni powinny być one twarzowe.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-12 16:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.