poczatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-03, 21:02   #1
SexyMycha
Przyczajenie
 
Avatar SexyMycha
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10

poczatki


Siemka,
mam taki problem:Niedługo chcę sobie kupić cały zestaw do żeli(lampka, żele-no wszystko od podstaw) i mam pytanko jakie firmy polecanie żeby nie wciśnięto mi jakiegoś bubla?? Jeżeli macie konkretne firmy z Łodzi podajecie namiary(stronki www czy cos) i napiszcie ile taki zestwik może w tej firmie kosztować z Góry dzięki
__________________
Miłość jest niepojęta dla tych, co jej nie dzielą.
SexyMycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:37   #2
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: poczatki

taki zestawik moze cie kosztowac sporo nerwow bo przedluzanie paznokci na wlasna reke nie jest takie latwe.
a jedyna firma z lodzi jaka mi przychodzi do glowy to beautica (czyli zele SPN)

pi razu drzwi taki zestaw: jakas lampka w miare chocby z allegro ok 100zl + podstawowe zele - akurat SPN czyli base 65zl, builder 60zl, bialy 60zl i roz/kamuflaz 60-65zł do frencza , nablyszczacz 65zł, pilnik ok 5-6zł za sztuke, waciki 10zł cos do przemywania masy, primer 45zł.. to takie podstawy. Nie wspomnialam o niczym do dezynfrkcji, radelkach, pedzelku itd..
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 22:02   #3
SexyMycha
Przyczajenie
 
Avatar SexyMycha
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: poczatki

no tak tak. Liczylam sie z kosztami od 200 do 400 zl tylko chcialabym jakas firme sprawdzona a nie jakiegos bubla:P dzieki
__________________
Miłość jest niepojęta dla tych, co jej nie dzielą.
SexyMycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 22:53   #4
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: poczatki

Cytat:
Napisane przez SexyMycha Pokaż wiadomość
Siemka,
mam taki problem:Niedługo chcę sobie kupić cały zestaw do żeli(lampka, żele-no wszystko od podstaw) i mam pytanko jakie firmy polecanie żeby nie wciśnięto mi jakiegoś bubla?? Jeżeli macie konkretne firmy z Łodzi podajecie namiary(stronki www czy cos) i napiszcie ile taki zestwik może w tej firmie kosztować z Góry dzięki
Podstawa jest kurs.
Tam dowiesz sie wszystkiego.
Poza tym czy nie nauczylo Cie nic wczorajsze zamkniecie Twojego watku?
Zanim zalozysz kolejny uzyj wyszukiwarki.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 22:54   #5
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: poczatki

o prosze.. to jednak nie odpuscilas..masakra!a trafilam doslownie chwilke temu na twoj watek z prosba o nauczenie od podstaw zakladania zeli, a masz tak charakterystyczny nick i avatar, ze trudno nie skojarzyć.
mysle, ze bez roznicy czy kupisz buble czy nie buble. jak sie nie umie zkladac zelu to nawet CTO nie pomoze.
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 07:57   #6
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: poczatki

Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
taki zestawik moze cie kosztowac sporo nerwow bo przedluzanie paznokci na wlasna reke nie jest takie latwe.
a jedyna firma z lodzi jaka mi przychodzi do glowy to beautica (czyli zele SPN)

pi razu drzwi taki zestaw: jakas lampka w miare chocby z allegro ok 100zl + podstawowe zele - akurat SPN czyli base 65zl, builder 60zl, bialy 60zl i roz/kamuflaz 70- 80złł do frencza , nablyszczacz 65zł, pilnik ok 5-6zł za sztuke, waciki 10zł, cos do przemywania masy clean&prep - 35zł/100ml, primer 45zł, tipsy 100szt - 35zł lub formy 500szt - 60zł, klej do tipsów - 10zł.. to takie podstawy. Nie wspomnialam o niczym do dezynfrkcji, radelkach, pedzelku itd..
No właśnie
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 08:41   #7
SexyMycha
Przyczajenie
 
Avatar SexyMycha
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: poczatki

no tak, macie racje. To forum jest niewarte niczego ale fajnie ze tu trafilam bo laska podala mi o wiele lepszei moze wedlug was trzeba przejsc kurs Ale nie bede sie klocila bo mi szkoda klawiatury;]
__________________
Miłość jest niepojęta dla tych, co jej nie dzielą.
SexyMycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 08:44   #8
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: poczatki

też uważam, że nie ma się co kłócić tylko po prostu nie odpowiadać na takie posty. Z drugiej strony w necie znajdziesz tyle informacji o produktach jakie sa potrzebne że wystarczy ktroche poklikać iposzukać.... no.... ale tobie przecież klawiatury szkoda
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 08:51   #9
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: poczatki

Cytat:
Napisane przez SexyMycha Pokaż wiadomość
no tak, macie racje. To forum jest niewarte niczego
Ta. Bo co?

Cytat:
ale fajnie ze tu trafilam bo laska podala mi o wiele lepszei moze wedlug was trzeba przejsc kurs
A czemu Ty uważasz że nie trzeba?
Ja na początku też byłam taka pewna siebie: "A, kupie sobie zestaw z allegro będę robiła tipsy, będę zarabiała kaseeee". I guzik. Kupiłam sobie wszystko co potrzebne i stało w kącie kupę czasu. W tym czasie czytałam wizaż, brałam lekcje u stylistki z racji że na kurs nie miałam pieniążków. Na początku robiłam takie słodkie bułeczki, lentilki i płetewki. I powiem Ci że gdyby nie te lekcje robiłabym pewnie takie dalej. Bo to wcale nie jest takie proste na jakie wygląda. Paznokcie robię sama sobie, kilka razy robiłam przyjaciółce, mamie. Nikomu więcej. I oczywiście nie biorę za to kasy! Bo się boję. Uważam że bez kursu nie mam do tego prawa ani odpowiedniego doświadczenia.
I nie mam pojęcia, dlaczego jest tak że osoby bez kursu bronią się przed nim ręcami i nogami. Ja marzę o kursie, o rozwijaniu się. A nie o tkwieniu w gronie pseudostylistek.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )

Edytowane przez PinkSlip
Czas edycji: 2009-01-04 o 08:52
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 08:57   #10
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: poczatki

Cytat:
Napisane przez SexyMycha Pokaż wiadomość
no tak, macie racje. To forum jest niewarte niczego ale fajnie ze tu trafilam bo laska podala mi o wiele lepszei moze wedlug was trzeba przejsc kurs Ale nie bede sie klocila bo mi szkoda klawiatury;]
To fajnie,ze Ci "laska" podała lepsze..Przynajmniej tam będziesz zaśmiecać forum pytaniami z cyklu- "Help!Nie mam kursu i klientkom odpada żel..dlaczego?"
Skoro już zadajesz sobie trud i zakładasz kolejny wątek..to czy tak trudno Tobie obsługiwać wyszukiwarkę typu google.pl?
eh...żenada..żenada...
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 10:34   #11
ipsylonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 292
Dot.: poczatki

Cytat:
Ja na początku też byłam taka pewna siebie: "A, kupie sobie zestaw z allegro będę robiła tipsy, będę zarabiała kaseeee". I guzik.
Myślałam dokładnie tak samo. Po co mi kurs, skoro na allegro do zestawów dorzucają instrukcję "krok po kroku" Przecież nie trzeba być geniuszem, żeby pędzelkiem po pazurkach przejechać. Ale rodzice wybili mi to z głowy i wysłali na kurs. I chwała im za to. Teraz popełniam masę błędów, pomimo, że pazurki robię od pół roku, ale przynajmniej mam jakieś podstawy. Gdy dziewczyny zwracają mi uwagę na błędy, wiem o co chodzi. Bez kursu nie miałabym pojęcia o tym wszystkim, co w paznokciach jest najważniejsze.

Cytat:
no tak tak. Liczylam sie z kosztami od 200 do 400 zl tylko chcialabym jakas firme sprawdzona a nie jakiegos bubla:P dzieki
200 zł, to kosztuje sama lampa... Na starcie za wszystko dałam 1000 zł nie licząc kursu... Także życzę powodzenia...
ipsylonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 11:05   #12
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: poczatki

Cytat:
Napisane przez SexyMycha Pokaż wiadomość
no tak, macie racje. To forum jest niewarte niczego ale fajnie ze tu trafilam bo laska podala mi o wiele lepszei moze wedlug was trzeba przejsc kurs Ale nie bede sie klocila bo mi szkoda klawiatury;]

a tu akurat bym polemizowala
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 11:42   #13
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: poczatki

Cytat:
Napisane przez SexyMycha Pokaż wiadomość
To forum jest niewarte niczego
Forum tworzą ludzie którzy się wypowiadają, więc obraziłaś wszystkich tu zgromadzonych Piękne świadectwo sobie wystawiłaś Kulturka hehehehehe
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:04   #14
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: poczatki

Cytat:
Napisane przez SexyMycha Pokaż wiadomość
Siemka,
mam taki problem:Niedługo chcę sobie kupić cały zestaw do żeli(lampka, żele-no wszystko od podstaw) i mam pytanko jakie firmy polecanie żeby nie wciśnięto mi jakiegoś bubla??
wyszukiwarka, byla masa tematow na temat dobrych produktow i bubli..

Cytat:
Napisane przez SexyMycha Pokaż wiadomość
no tak tak. Liczylam sie z kosztami od 200 do 400 zl tylko chcialabym jakas firme sprawdzona a nie jakiegos bubla:P dzieki
za 200 - 400 zl nie oczekiwalabym zbyt wiele jak podniesiesz poprzeczke do 1000 zl to mozemy pogadac o dobrych produktach..

Cytat:
Napisane przez SexyMycha Pokaż wiadomość
no tak, macie racje. To forum jest niewarte niczego ale fajnie ze tu trafilam bo laska podala mi o wiele lepszei moze wedlug was trzeba przejsc kurs Ale nie bede sie klocila bo mi szkoda klawiatury;]
jak ci sie tu nie podoba to po co tu jeszcze wchodzisz??
Co do kursu... to bym mogla sie wypowiedziec glebiej po co on jest.. Ale "szkoda mi klawiatury" . Idz pogadac o tym ze swoja "laska", bo widac ze preferujecie teze po co sie uczyc lepiej byc tempym i szczesliwym..Wi ec zycze powodzenia
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:23   #15
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: poczatki

Zycze ci powodzenia
Z calego serca!
SERIO!!!

Kup sobie badziewny zestaw za 200 zl i "rob tipsy"
Niedlugo pewnie zdjecia Twoich prac znajdzie jakas wizazanka i umiesci w watku "Prace pseudostylistek" zeby wszystkie mogly sie posmiac.
Jak Cie ktos pozwie za zarazenie jakims paskudztwem (od grzybicy po wirusa HIV) to wtedy zrozumiesz, ze kurs jednak jest potrzebny.

zaaaaalll


A!
Odnosie Twojej wypowiedzi dotyczacej wizaz.pl
To forum jest mega zbiorowiskiem informacji, bo wypowiadaja sie tu PROFESJONALISTKI, ktore pokonczyly wiele kursow, szkolen, warsztatow itd.
Maja ogromna wiedze, za ktora zaplacily kupe kasy.
Jesli bezczelnie chcesz zeby Ci ja przekazaly do tego za darmoche to zle trafilas.
Kazda z Nas chetnie sluzy rada ale zadna nie bedzie pomagac osobie, ktora chce isc na latwizne i do tego pozjadala wszystkie rozumy.
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder


Edytowane przez kinia2305
Czas edycji: 2009-01-04 o 13:26
kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 16:15   #16
SexyMycha
Przyczajenie
 
Avatar SexyMycha
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: poczatki

Jestem ciekawa kto wam powiedzial ze ja te pazurki chce robic komus i brac za to kase... bo napewno nie ja. Pozdro dla bajkopisarzy...
__________________
Miłość jest niepojęta dla tych, co jej nie dzielą.
SexyMycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:57   #17
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: poczatki

Cytat:
Napisane przez SexyMycha Pokaż wiadomość
no tak, macie racje. To forum jest niewarte niczego ale fajnie ze tu trafilam bo laska podala mi o wiele lepszei moze wedlug was trzeba przejsc kurs Ale nie bede sie klocila bo mi szkoda klawiatury;]
Proszę o mądrzejsze dobieranie słów. Pisząc w ten sposób, mogą się poczuć dotknięci użytkownicy tego forum. Gdy jeszcze raz się coś takiego powtórzy będę zmuszona dać Ci punkty karne.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.