W Rossmannie wstydź się kobieto? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-24, 19:28   #571
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Chyba jestem pierwsza ze swoim odczuciem ale mi w ogóle ci ochroniarze nie przeszkadzają. Skoro nie mam zamiaru nic ukraść i zachowuję się fair w stosunku do obsługi i innych kupujących to czym mam się krępować? Mogę spokojnie wybierać produkty.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 15:45   #572
Cosmopolitan1996
Raczkowanie
 
Avatar Cosmopolitan1996
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
GG do Cosmopolitan1996
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez Alais87 Pokaż wiadomość
Ja tak kiedyś zrobiłam w H&M.
Byłam trochę za wcześnie więc tam poszłam i pomalowałam usta testerem.

Przecież właśnie to tego służy tester, żeby można było przetestować zanim się kupi.

Chociaż potem zdałam sobie sprawę, że to trochę nie higieniczne i już tego nie robię.
Jejku nigdy nie testuje testerów na twarzy, zawsze na dłoni!


Wracając do tematu wczoraj byłam w Rossmanie i jak zwykle miedzy półkami chodził sobie ochroniarz było tuż przed 21 czyli zamknięciem Rossmana w związku z tym było już mało ludzi, a ekspedjentki stały raczej przy kasach. Ja byłam przy maskarach i czułam jak dosłownie nade mną stoi ochroniarz dziwnie się poczułam, ale poszedł sobie dalej. Wracając słyszałam taki jego ciężki oddech dodam jeszcze, żę to jakiś młody chłopak był miał z 25 lat... Uciekłam stamtąd czym prędzej i nigdy tam nie wrócę
__________________
Don't worry, don't cry, drink vodka and fly
Cosmopolitan1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 19:32   #573
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

W moim ulubionym Rossmanie jest ochroniarzem miły pan, siedzi sobie przed monitorem i obserwuje, nie łazi za klientkami, a jak już spaceruje po sklepie to np. zagaduje nudzące się dzieci Wczoraj rozdawał kobietom w sklepie nowy "Skarb"
Zawsze wita klientów "Dzień Dobry" (ma stanowisko przy wejściu) i żegna "Do widzenia".
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:47   #574
Cosmopolitan1996
Raczkowanie
 
Avatar Cosmopolitan1996
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
GG do Cosmopolitan1996
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
W moim ulubionym Rossmanie jest ochroniarzem miły pan, siedzi sobie przed monitorem i obserwuje, nie łazi za klientkami, a jak już spaceruje po sklepie to np. zagaduje nudzące się dzieci Wczoraj rozdawał kobietom w sklepie nowy "Skarb"
Zawsze wita klientów "Dzień Dobry" (ma stanowisko przy wejściu) i żegna "Do widzenia".
To jakiś na prawdę "SKARB" ten ochroniarz ) powiedz Kobieto gdzie znajduje się ten Rossman, zazwyczaj gdy widzę tych panów siedzących przy monitorku to są to panowie tak po 40stce z większym brzuszkiem, nie miłym wyrazem twarzy, siwymi włosami i o dzień dobry musisz się niemalże prosić
__________________
Don't worry, don't cry, drink vodka and fly
Cosmopolitan1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:45   #575
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
W moim ulubionym Rossmanie jest ochroniarzem miły pan, siedzi sobie przed monitorem i obserwuje, nie łazi za klientkami, a jak już spaceruje po sklepie to np. zagaduje nudzące się dzieci Wczoraj rozdawał kobietom w sklepie nowy "Skarb"
Zawsze wita klientów "Dzień Dobry" (ma stanowisko przy wejściu) i żegna "Do widzenia".
Miło... Wiecie co ostatnio kilka razy stojąc przy kolorówce podeszła do mnie sprzedawczyni i zapytła czy może mi w czymś pomóc Mam nadzieję że nie wprowadzają tej polityki jak w naturze, że od razu jestem atakowana
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 13:17   #576
Republikanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

O tak, uwielbiam tych Rossamannowych ochroniarzy. Zdecydowanie powinni zmienić politykę firmy, bo właśnie przez to ich łażenie za tobą i patrzenie, jak na potencjalną złodziejkę, unikam Rossmanna jak ognia.
Republikanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 19:01   #577
rokiowca
Przyczajenie
 
Avatar rokiowca
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Jak byłam młodsza miałam jakieś naście lat i kosmetyki mnie totalnie nie interesowały wtedy, jakieś pudełko na biżu miało być i chciałam zobaczyć czy jest i ewentualnie zakupić je. Obeszłam cały sklep i nie było tego co chciałam. Więc z koleżanką chciałyśmy wyjść obok kas, ale było tyle ludzi, ze nie dało się przejść więc czekałyśmy, aż się zrobi trochę luzu i przejdziemy. Nie lubię się pchać na chama, od zawsze byłam nieśmiała i to dlatego. Babka przy kasie na nas z ryjem, ze stałyśmy przy kasie i poszłyśmy. Stałyśmy obok kasy, a nie przy. o_O Że niby kradniemy. Już mnie ciśnie żeby ukraść jakiś tusz, z którym nic nie zrobię lub inne badziewko. Do dzisiaj mam stres tam chodzić, a minęło 7 lat. ;-/
rokiowca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 08:12   #578
Kasiektom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

ja słyszałam, że w Rossmanie na każdym kroku czają się kamery przy każdym stoisku są poukrywane, więc w sumie nie wiem czemu panowie tak chodzą za nami jak właśnie mogą sobie spokojnie siedzieć a apropo ludzi kradnących po sklepach.. moja koleżanka też się chwaliła, że jeśli chcemy coś nabyć to ona może spokojnie to dla nas zrobić, bo ma jakąś tam specjalną torbę.. :/
Kasiektom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 10:54   #579
anetamagdalenan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Fakt, wchodzac do Rossmanna czuc na plecach oddech innej osoby.
Ja kompletnie nie zwracam uwagi na to, czy gapia mi sie na lapy.
Ich sprawa, lepszego zajecia nie maja ochroniarze, bo tylko siedza i sie gapia w monitory i ludzi.. taka ich praca.
anetamagdalenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 12:40   #580
Agnes93
Raczkowanie
 
Avatar Agnes93
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 176
Wyślij wiadomość przez MSN do Agnes93
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Ja byłam w conajmniej 4 krakowskich Rossmannach i nigdy nie widziałam, żeby ktoś za mną chodził. Ochroniarz stoi tylko przy wejściu i tam sobie patrzy w monitorki i tyle. Pani mnie pytają o pomoc nie jakoś zbyt często, a zazwyczaj jak chodzę od jednego do drugiego regału bo nie mogę się zdecydować na coś konkretnego albo jak nie mogę czegoś znaleźć (najczęściej przy stoisku z kolorówkami, bo fakt faktem czasem idzie oczopląsu dostać tyle tych cudeniek)
Agnes93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 13:41   #581
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez Agnes93 Pokaż wiadomość
Ja byłam w conajmniej 4 krakowskich Rossmannach i nigdy nie widziałam, żeby ktoś za mną chodził. Ochroniarz stoi tylko przy wejściu i tam sobie patrzy w monitorki i tyle. Pani mnie pytają o pomoc nie jakoś zbyt często, a zazwyczaj jak chodzę od jednego do drugiego regału bo nie mogę się zdecydować na coś konkretnego albo jak nie mogę czegoś znaleźć (najczęściej przy stoisku z kolorówkami, bo fakt faktem czasem idzie oczopląsu dostać tyle tych cudeniek)
Bo są monitorki, a tam gdzie nie ma to łażą za dupą :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-09, 08:58   #582
nurse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lunlin
Wiadomości: 30
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Ja ostatnio poszłam do Rossa gdzie nie ma monitorka, łaziłam łaziłam, szperałam patrzyłam i starałam się nie zwracać uwagi na Panią, która dziwnie na mnie patrzyła. Jest to takie.. dziwne. Wchodzę do sklepu czasem po prostu popatrzeć, ale to chyba rzadka się zdarza i dlatego wygląda podejrzanie.
Faktycznie jak są monitory, to ochroniarze siedzą przy drzwiach i czasem zdarza się nawet powiedzieć "dzień dobry"
nurse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 17:52   #583
more666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Witam Was wszystkie. Czytając ten wątek muszę dopisać kilka słów.
W Ross w Grudziądzu w galerii Alfa za każdym razem kiedy decydowałam się na kupno podkładu, zawsze w słoiczek (który też tam można kopić) lałam trzy krople podkładu i sprawdzałam kolor w dziennym świetle. Oczywiście za pierwszym razem zapytałam się czy mogę. No i któregoś pięknego razu byłam tam z moim facetem, idę do kasy zapłacić za sam słoiczek z odrobiną próbki podkładu, a kasjerka bierze go do reki i z wielkim krzykiem, i krzyczy: co ja zrobiłam!!! który puder otworzyłam??.... zaczęła dzwonić po kierowniczkę. Przyszła kierowniczka (która bagatela była przeze mnie kiedyś zapytana czy mogę to zrobić - wtedy była miła i odpowiedziała że oczywiście) i do akcji dołączył mój facet, który już nie krył wzburzenia. Pani kierowniczka w rezultacie przeprosiła w imieniu ekspedientki... Omijam teraz tego Rossmanna szerokim łukiem. MASAKRA.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

No i kolejna opowieść. Galeria handlowa w mniejszej miejscowości, promocja produktów z ross, ja jako hostessa. Panie tak niemiłe, że nawet nie pozwoliły mi przebrać się w strój promocyjny w ich toalecie. Kolejna tragedia. Cena produktu w promocji wynosiła ok. 8 zł. I tak też mówiłam, kiedy ktoś pytał o cenę. Po czterech godzinach promowania produktu przychodzi do mnie ekspedientka z Ross i oczywiście zaczyna szczekać do mnie, że wprowadzam klientów w błąd bo produkt kosztuje 8,5 a nie ok 8 zł. Eh no i zaczęło się. Całą sprawe wyjaśniłam z jej przełożoną, a owa ekspedientka przeprosiła mnie.
Ja nie wiem... Wystarczy być tylko miłą....
more666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:07   #584
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

wiecej do Rossmanna nie wejdę. A dzięki temu co się przydarzyło wujkowi mojego TŻa. 26 grudnia zatrzymała go policja za rzekomą kradzież w rossmannie w dniu 13 grudnia. Bo tak zeznawała babka z ochrony. Że niby ukradł jakieś perfumy i uderzył ją w twarz i że jest więcej pewna niż on.
Na nic nie zdawały się zeznania, ze w tym czasie był w pracy...
Sprawdzenie monitoringu ze sklepu i z pobliskiego bazaru oczywiście pokazało, że to nie on. Niby niewinny ale nabrudzone w papierach ma i o ile prokurator nie każe tego "zmazać" może mieć problemy np. ze znalezieniem pracy w ochronie.

Oczywiście babka od razu poszła na L4, ale czeka ją zwolnienie dyscyplinarne a wujek TŻ ma zamiar pozwać ją o pomówienia.


Rossmannowi mówię nie!
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 19:02   #585
more666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

No ja nie do końca mówię ,,nie" bo jednak to w miarę dobrze wyposażona drogeria w pobliżu...
W Ross w mojej miejscowości jest jeden straszny ochroniarz. Czuje się jak potencjalna złodziejka, a jak sięgam po chusteczkę lub po telefon do kieszeni lub torebki to mam chęć podnieść rękę do góry i pokazać co mam w dłoni.
more666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 13:45   #586
bluberry12
Przyczajenie
 
Avatar bluberry12
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 19
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Za mną też zawsze chodzi i obserwuje uważnie haha. Mnie osobiście to śmieszy, ja bym się tak nie wysilała za taka pensję którą on dostaje. Kiedyś nawet próbował mi wmówić że odkręciłam krem i teraz muszę go kupić ( chociaż tego nie zrobiłam, po prostu wzięłam go do reki żeby doczytać co jest napisane na opakowaniu) i że on ma to nagrane na monitoringu. Po czym jak go oprosiłam żeby mi to pokazał skoro ma nagrane to się speszył, costam powiedział i sobie poszedł .... no słuchajcie to już jest śmiech na sali
bluberry12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 20:52   #587
FarbowanyRudzielec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 81
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
wiecej do Rossmanna nie wejdę. A dzięki temu co się przydarzyło wujkowi mojego TŻa. 26 grudnia zatrzymała go policja za rzekomą kradzież w rossmannie w dniu 13 grudnia. Bo tak zeznawała babka z ochrony. Że niby ukradł jakieś perfumy i uderzył ją w twarz i że jest więcej pewna niż on.
Na nic nie zdawały się zeznania, ze w tym czasie był w pracy...
Sprawdzenie monitoringu ze sklepu i z pobliskiego bazaru oczywiście pokazało, że to nie on. Niby niewinny ale nabrudzone w papierach ma i o ile prokurator nie każe tego "zmazać" może mieć problemy np. ze znalezieniem pracy w ochronie.

Oczywiście babka od razu poszła na L4, ale czeka ją zwolnienie dyscyplinarne a wujek TŻ ma zamiar pozwać ją o pomówienia.


Rossmannowi mówię nie!
Pozew jak nic. Jak ona w ogóle mogła wskazać na niego? Nie złapali złodzieja, więc chciała posądzić kogokolwiek?

Rossmanna mam po drugiej stronie ulicy. Mają bardzo tanie tampony (bodajże 9,99 zł za 64 sztuki), więc nic mnie nie powstrzyma przed zakupami.

Co ciekawe, ostatnio nie widuję tam ochrony. Jedna z ekspedientek siedzi przy monitorze. Tną koszty? Bez tych barczystych panów atmosfera znacznie zyskała, przynajmniej w moim odczuciu. Mogę spokojnie przejść się po sklepie, a wcześniej chciałam wyjść stamtąd jak najszybciej.

Wcześniej rzeczywiście czułam się jak intruz, choć gorzej było w Sephorze. Kiedyś ochroniarz chodził za moją mamą krok w krok (!) i bezczelnie jej się przyglądał. Teraz zachowują większy dystans i może dlatego zaczęłam tam w ogóle robić zakupy
FarbowanyRudzielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 09:20   #588
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Szczerze mówiąc ja też to zauważyłam. Ostatnio jak byłam to chodził taki jeden po sklepie i co się nie obejrzałam to stał ode mnie kilka metrów. Poczułam się normalnie jakby mnie ktoś śledził .
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 14:36   #589
ada_123
Raczkowanie
 
Avatar ada_123
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 403
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

no ja niestety juz przestałam chodzić do Rośka "pooglądać", bo jak mam znosić te spojrzenia to już wolę nie oglądać. Ale otworzyli u nas Hebe i tam jest bardzo miła atmosfera, do tego rabaty dla klubowiczow, wiec zaczełam juz tam się przenosic powoli jak czegoś potrzebuję. Zobaczymy, jak długo tam bedzie tak fajnie, bo i w R. i w Naturze sie wszystko z czasem zepsuło..
ada_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 13:36   #590
greenlemon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 583
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

.

Edytowane przez greenlemon
Czas edycji: 2014-11-23 o 02:27
greenlemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 16:25   #591
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez greenlemon Pokaż wiadomość
W weekend byłam w Berlinie na zakupach, bylam w kilku galeriach handlowych - moje spostrzeżenia:

- żadnych ochroniarzy w sklepach! jedyny wyjatek stanowila Zara, ale tak to ani w Rossmannie, ani w innych drogeriach, ani w sklepach odzieżowych nigdzie nie stał na bramkach żaden ochroniarz, nikt za nikim po sklepie nie chodził i nikomu w podpaski nie zaglądał

- żadnych bramek! wyjątek stanowiła tylko Zara w nowszym centrum handlowym, widziałam jeszcze kilak sklepów z bramkami, ale nie wszyscy je instalowali, w innych centrach handlowych bramek nie było wcale

- żadnych klipsów na ubraniach!!

O czymś to chyba świadczy, prawda? Z Polaków i Polski zrobiono ludzi drugiej kategorii.
Od razu mi się skojarzyło z filmem "Juma", tam jest taka scena jak polak wchodzi do niemieckiego sklepu i kradnie tyle ile może unieść, zresztą cały film o tym jest
To nie z polaków zrobiono, tylko polacy z siebie zrobili jak coś.... Ilu jest złodziei to się w pale nie mieści, pracowałam w sieciówce i wiem jakie były braki przy remamencie Są takie kraje że można zostawić portfel w otwartym samochodzie i nikt nie ruszy, no chyba że polak albo jakiś cygan będzie akurat przechodził
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 18:01   #592
greenlemon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 583
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

.

Edytowane przez greenlemon
Czas edycji: 2014-11-23 o 02:27
greenlemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 22:45   #593
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Nie napisałam ze wszyscy ale wielu i myśl sobie o mnie co chcesz nie wnikam nawet dzis bylam świadkiem kradzieży, koles poszedł ważyć cukierki ale przed wydrukowaniem kodu z cena odsypal a po wydrukowaniu dorzucił tz to widział narobił mu takiej siary na pół marketu takich trzeba tepic, wielu myśli że nie robi nic złego i kombinuja jak mogą.

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2014-01-29 o 22:47
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 09:28   #594
ada_123
Raczkowanie
 
Avatar ada_123
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 403
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Nie napisałam ze wszyscy ale wielu i myśl sobie o mnie co chcesz nie wnikam nawet dzis bylam świadkiem kradzieży, koles poszedł ważyć cukierki ale przed wydrukowaniem kodu z cena odsypal a po wydrukowaniu dorzucił tz to widział narobił mu takiej siary na pół marketu takich trzeba tepic, wielu myśli że nie robi nic złego i kombinuja jak mogą.
co za pomysłowość.. ja bym nigdy na takie coś nie wpadła
ada_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 10:18   #595
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Ja jestem zmuszona, aby chodzić do takiego jednego Rossmanna, bo jest najbliżej mnie, a nie będę jechać 40 min do innego. Nienawidzę tam chodzić właśnie ze względu na ochroniarzy . Są niemili, gapią Ci się na ręce, bacznie obserwują.. to jest stresujące! I wcale nie wyglądają na ochroniarzy, są chudzi, młodzi, niechlujny wygląd.. nie wiem skąd oni ich wzięli! Zawsze myślałam, że ochroniarz to "duży", wysoki Pan!
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 15:51   #596
Liliixx2xx
Przyczajenie
 
Avatar Liliixx2xx
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 19
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

witam
także spotkałam się ze zjawiskiem "śledzenia" w Rossmanie jednak niedaleko mojego domu jest R troszkę mniejszy niż zazwyczaj i tam ochroniarz siedzi obok kasy przy swoim "telewizorku":brzydal : i patrzy i patrzy i nikogo nie śledzi naprawdę miła odmienność

Edytowane przez Liliixx2xx
Czas edycji: 2014-01-31 o 15:53
Liliixx2xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:14   #597
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Grumpycat ciekawe bo jak byłam w Berlinie parę lat temu to pamiętam klipsy w h&m. A u nas w Polsce wcale nie ma w małych centrach handlowych bramek, są tylko w takich galeriach z prawdziwego zdarzenia..
Taką opinię wystawiasz również o sobie. Trzeba po prostu pilnować swojego. I pomyśl że taki stan wynika z dobrobytu u szwabów, mają tyle kasy że już nawet kraść nie mają po co. I z jakiej racji mają się lepiej? Raczej sobie nie zasłużyli.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Co do śledzenia w rossmanie, ostatnio ochroniarz sobie łaził i rzucał podejrzliwe tajemnicze zerknięcia na rogu z kolorówką. Aż strach wyciągnąć chusteczkę co zrobiłam wręcz na środku sklepu, jakbym pokazywała że nic nie kradnę xD Ale z nosa ciekło i musiałam to spojrzenie znieść.
Po prostu ich ignoruję. Nic mi nie udowodnią bo nic nie robię. Niech sobie patrzą i podziwiają (lol.)
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:49   #598
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Ten wątek mi przypomniał sytuację, kiedy zostałam wyproszona z wózkiem przez ochroniarza, bo niby nie ma miejsca dla wózków. Wózek z dzieckiem, nie sklepowy, żeby nie było. Kazał mi zostawić wózek przed sklepem. Odmówiłam, bo w środku prócz dziecka były zakupy, a poza tym trudno kupować coś z roczniakiem pod pachą. Ten jeden jedyny raz wezwałam wówczas kierowniczkę, aby mi wyjaśniła dlaczego w ich sklepie nie mam prawa wjechać wózkiem. Więcej ta sytuacja się nie powtórzyła
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 10:50   #599
FarbowanyRudzielec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 81
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez ada_123 Pokaż wiadomość
co za pomysłowość.. ja bym nigdy na takie coś nie wpadła
Takie ważenie chyba jest powszechne U nas w Carrefourze od jakiegoś czasu przy każdej kasie jest waga, na której ekspedientki sprawdzają, czy wszystko się zgadza...
FarbowanyRudzielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 10:59   #600
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez ada_123 Pokaż wiadomość
co za pomysłowość.. ja bym nigdy na takie coś nie wpadła
Ja znam takich co probowali paluszkiem podnosić tę tackę wagi, co też "zmniejszało" wagę towaru...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 14:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.