Kazar - opinie, doświadczenia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 21:02   #1
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833

Kazar - opinie, doświadczenia.


Jak to jest z ta marka?
Czytam dużo złych ale tez dużo dobrych opini. Mam od nich jedna pare balerinek noszonych mało, trzymają sie dobrze.

Teraz mam ochotę na torebkę:
http://www.kazar.pl/pl-produkt-3585-...9_08_02-1.html

I mam obawy ze sie popsuje po jakimś czasie a cena nie mała...

Do jakiego poziomu obniżają ceny? Ja kojarze zniżki rzędu -9% i tyle.

Jakie macie doświadczenia z ta marka?
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 21:10   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Mam torebkę Kazar, ale innego typu - taka płócienna ze skórzanymi elementami, nie wiem czy kojarzysz, popularny model tej marki. Służy mi już ponad 2 lata i nic się złego nie dzieje (używam jej na co dzień), jestem zadowolona

A ta torebka na zdjęciu jest piękna!
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 06:46   #3
Katerina83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Od siebie - polecam produkty Kazara!
Większość torebek mam właśnie tej marki, a i buty również.
Katerina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 09:24   #4
sailormooon
Raczkowanie
 
Avatar sailormooon
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 130
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Ja w tamtym roku kupiłak kozaki za 300 coś z groszami. Były przecenione 50 %. w sumie po świętach to oni duże obniżki mają. Buty które mam są świetne, bardzo ciepłe, nie przemakają chociaż sa z zamszu. Kolor jest czarny i nie blaknie. Wgl lubie ten sklep bo obsługa miła. W tym roku też bede polować na jakieś kozaczki po świętach
sailormooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 14:07   #5
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Dzięki za odzew.
Ciekawe czy torebki tez przecenia po świętach, byłoby miło

Moj były maz miał 3 pary butów z Kazar i tez sobie chwalił ale tyle złych opini czytałam o nich ze nieco sie zastanowilam czy rzeczywiście oni maja dobra jakość.
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 12:52   #6
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Odświeżam wątek

Powiedzcie, czy warto tam kupić obuwie męskie, jak z jakością? maja naprawde ciekawe modele ale czy warto w ogóle tyle płacić za jakość, która w sumie nie wiem jak się ma do ceny? jak z reklamacją?
creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 12:57   #7
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek

Powiedzcie, czy warto tam kupić obuwie męskie, jak z jakością? maja naprawde ciekawe modele ale czy warto w ogóle tyle płacić za jakość, która w sumie nie wiem jak się ma do ceny? jak z reklamacją?
Mój mąż ma kilka par, wszystkie kupione na wyprzedaży lub w outlecie - bardzo je lubi, nosi często, choć ma tyle innych butów że nie zużywa ich jakoś szybko.

Sama też mam ich buty i bardzo sobie chwalę.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 12:20   #8
Pa_linka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Zdecydowanie nie polecam tej marki. Jakość butów niewspółmierna do ceny nawet po przecenach. Kupiłam w tamtym roku kozaki i już po miesiącu odkleiła się podeszwa. Reklamowałam w sumie 3 razy!!!
Nie wiem też jak zdobywają nagrody marki roku skoro sprzedają produkty o tak niskiej jakości!!!
Pa_linka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 18:50   #9
agamen3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Katerina83 Pokaż wiadomość
Od siebie - polecam produkty Kazara!
Większość torebek mam właśnie tej marki, a i buty również.
Kazar to ulubiona marka zarówno moja jak i mojego męża.Buty i torby są piękne,zawsze świetnie wykonane, z dobrych skór i modne.Z reklamacją nigdy nie miałam żadnych problemów,rzeczy od nich noszę kolejny sezon i wciąż wyglądają super.Personel bardzo miły i kompetentny .Polecam tę firmę z czystym sumieniem .
agamen3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 14:35   #10
Ula_30lat_warszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Nie polecam firmy Kazar.
Reklamacja to droga prze mękę.
Torebce z kolekcji letniej 2013 (mała pomarańczowa skórzana za 469 pln) po 3 miesiącach rzadkiego i poprawnego użytkowania na wszystkich rogach schodzi barwnik (skóra łuszczy się) – reklamacja została dwa razy oddalona.
Obsługa (również managera) bardzo niesympatyczna i niesamodzielna, stwierdza kolejny raz, że tylko pośredniczy w sprzedaży produktów i nie odpowiadają za ich wykonanie.
Czekając 2 razy w salonie Kazar na finalizację mojej reklamacji miałam możliwość wymiany doświadczeń z 8 osobami reklamującymi towar.
Ula_30lat_warszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 15:37   #11
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

a mi po pol roku w torebce poszedl suwak

noszona na przemiennie z innymi, wiec nie byla czesto uzywana
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 22:01   #12
pirania2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Talking Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

hm co do torebek to się nie wypowiem są bardzo ładne ale jakoś jeszcze się nie skusiłam , może dlatego że ceny są jak renomowanych firm np. Guess a chyba trochę za wcześnie na takie laury. Choć nie twierdzę ze jakość Guessa jest rewelacja bo nie jest ale ma piękne modele

Za to buty KAZARA kocham no po prostu od pierwszego wejrzenia
są wygodne, piękne i mają idealny obcas nie za wysoki nie niski ideał jak dla mnie oczywiście ale jest też ich dość mało na świecie Jak wyjechałam za granicę to mnie pytali co to za buty a o torebkę nigdy

Polecam
pirania2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 10:00   #13
anuhaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Mój mąż bardzo chętne kupuje obuwie tej firmy, faktem jest, że raz zdarzyło mu się, że buty po pierwszym założeniu pękły na wysokości kostki. Jednakże nie było żadnego problemu z reklamacją- oddali pieniądze, nie czekaliśmy długo.
Osobiście uwielbiam ich torebki. Mam kilka i uważam, że są rewelacyjne. Pomimo naprzemiennego noszenia wyglądają jak po zakupie- a naprawdę poddawane są licznym próbom (noszę w nich dosłownie wszystko tylko baby i dziada brakuje ;P) Od pewnego czasu mam również kozaki i jestem zadowolona (jedyne buty, które pasują na mnie w łydce <bezradny>)
Nosząc ich produkty czuję się wyjątkowa i chyba też o to chodzi...
także ogromny pozytyw, naprawdę warto
anuhaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 12:05   #14
Dorjee90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 237
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to byłabym wdzięczna za odpowiedz Ile kosztują torebki tego typu http://sklep.kazar.pl/862-listonoszk...-03-14551.html w outlecie ? Jest jakaś różnica w cenie?
Dorjee90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 12:28   #15
agne2
Raczkowanie
 
Avatar agne2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

w outlecie przynajmniej w Piasecznie ich nie ma
agne2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 06:12   #16
Iwona F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez ula_30lat_warszawa Pokaż wiadomość
nie polecam firmy kazar.
Reklamacja to droga prze mękę.
Torebce z kolekcji letniej 2013 (mała pomarańczowa skórzana za 469 pln) po 3 miesiącach rzadkiego i poprawnego użytkowania na wszystkich rogach schodzi barwnik (skóra łuszczy się) – reklamacja została dwa razy oddalona.
Obsługa (również managera) bardzo niesympatyczna i niesamodzielna, stwierdza kolejny raz, że tylko pośredniczy w sprzedaży produktów i nie odpowiadają za ich wykonanie.
Czekając 2 razy w salonie kazar na finalizację mojej reklamacji miałam możliwość wymiany doświadczeń z 8 osobami reklamującymi towar.
Ja także z całą świadomością nie polecam firmy kazar a szczególnie zakupów torebek !!!! W październiku kupiłam listonoszkę brąz z wykończeniami skóropodobnymi po prawidłowym używaniu torebki za jakieś 4 tygodnie /zaznaczam, że nie nosiłam torebki każdego dnia!/ wycierały się obrzeża torebki czyli skóra łuszczyła się pękała i wycierała się! Złożyłam 3 razy reklamacje z efektem odmowy - stwierdzili złe użytkowanie torebki. Ciekawa jestem co z nią robiłam - pewnie idąc ulicą ciągnęłam ja po asfalcie obsługa miła i konkretna jak się kupuje /uśmiech, pakowanie, wynoszenie zakupionego towaru przed kasę, miłe słowa ... A przy reklamacji ... Szkoda gadać/ szkoda, że kazar nie ma opinii na swojej stronie oj można by pisać .... Pewnie boją się ... Kiedy ja 3 razy składałam reklamacje - osób reklamujących przeróżne towary było może w sumie 6-7 ... Uważam, ze kazar kiedyś może był i godny polecenia teraz absolutnie!
Iwona F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 22:44   #17
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

odświeżam

a polecacie szpilki od nich, są wygodne, warte swojej ceny? Bo wizualnie bardzo mi się podobają... ale mam dylemat czy są warte tej ceny, czy lepiej kupić w Wojasie, czy Vanezii czy jeszcze jakoś inną polecicie ? Chociaż nie mają takich pięknych modelki jak kazar <3

ja mam na razie i mi się wytarła po miesiącu na elementach skórzanych, właśnie czekam na decyzję co do reklamacji... a z tego co czytam wyzej widzę, że będzie odmowna;/

dlatego pytam o buty.... czy są lepsze?
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 21:35   #18
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Odświeżam wątek ma któraś może te torebki, lub ogólnie torebki ze skóry saffiano lub tylko ala saffiano z Kazara? są faktycznie bardziej wytrzymałe.
Waham się między tymi 3, jade jeszcze jutro do innego Kazara zobaczyć czy coś innego jest. Moze macie inne modele z tej skóry w średnim/duzym rozmiarze?


Cytat:
Napisane przez Dorjee90 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to byłabym wdzięczna za odpowiedz Ile kosztują torebki tego typu http://sklep.kazar.pl/862-listonoszk...-03-14551.html w outlecie ? Jest jakaś różnica w cenie?
ok 160-180 wypadają z tego co kojarze, ale mało modeli dostępnych.
Ja z ładniejszych widziałam
brązowa
brązowo czarna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery4_04a1ba09bfcd74467a86f0e0d1e5112d.jpg (13,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery4_44d8d15209f11c95f7819554a0b1d068.jpg (15,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery4_d5a6a3125c4bff9728bdc7ce40e54dd9.jpg (15,0 KB, 24 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 05:44   #19
agne2
Raczkowanie
 
Avatar agne2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

mam środkową dla mnie jest śliczna, i wymiary dla mnie idealne, mam ją dopiero miesiąc i jest wszystko ok, jak będzie dalej zobaczymy, mam też czarną, pikowaną listonoszkę od listopada , nosiłam codziennie przez zimę i wiosnę i nic złego się z nią nie stało, dlatego ja jestem zadowolona
agne2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-07, 10:17   #20
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

a ja mam pytanie: na profilu fb napisali, że nie przeceniają listonoszek, więc jedyna nadzieja w rabatach midsale albo noce zakupowów itp. Jak z jakością tych torebek?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 10:25   #21
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie: na profilu fb napisali, że nie przeceniają listonoszek, więc jedyna nadzieja w rabatach midsale albo noce zakupowów itp. Jak z jakością tych torebek?
albo w outletach

midsale to też przecena, więc watpie, ze w ramach midsale przeceniaja listonoszki, ale jeśli chodzi o noce zakupów i kupony z gazet to chyba ulegają.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 09:39   #22
klewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Witam,

Czy ktoras z Was kupila w tym sezonie nastepujaca torebke od kazar ?
http://www.kazar.com/pl/sklep/2946-t...616-01-83.html

Po dwoch dniach boki spodow zaczely sie wycierac wiec oddalam do reklamacji. Z doswiadczenia wiem, ze boki sa zawsze wzmacniane w tego typu torebkach.
Po miesiacu dostalam odpowiedz, od kazar, ze to wina mechaniczna a nie wada produktu. Mam kopie ekspertyzy i odpowiedz, ze moge teraz isc na mediacje, sadu konsumenckiego, albo rzecznika konsumentow...troche zastanawiajace jest podejscie Kazar

Dajcie znac jakie sa wasze doswiadczenia z tegoroczna kolekcja?
szukajac opini o firmie i ich obsludze klienta widze same negatywy
Dzieki
klewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 10:34   #23
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez klewka Pokaż wiadomość
Witam,

Czy ktoras z Was kupila w tym sezonie nastepujaca torebke od kazar ?
http://www.kazar.com/pl/sklep/2946-t...616-01-83.html

Po dwoch dniach boki spodow zaczely sie wycierac wiec oddalam do reklamacji. Z doswiadczenia wiem, ze boki sa zawsze wzmacniane w tego typu torebkach.
Po miesiacu dostalam odpowiedz, od kazar, ze to wina mechaniczna a nie wada produktu. Mam kopie ekspertyzy i odpowiedz, ze moge teraz isc na mediacje, sadu konsumenckiego, albo rzecznika konsumentow...troche zastanawiajace jest podejscie Kazar

Dajcie znac jakie sa wasze doswiadczenia z tegoroczna kolekcja?
szukajac opini o firmie i ich obsludze klienta widze same negatywy
Dzieki

ja mam z obecnej kolekcji torebkę jakiś miesiąc, ale inną i jak na razie wszystko z nią w porządku.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 15:39   #24
klewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Niestety torebk, ktore kupilam z tej kolekcji okazala sie niskiej jakosci.
Wykonczenia bokow sa bardzo niskiej jakosci, juz po dwoch dniach zaczely sie obcierac co zglosilam firmie Kazar. Niestety ich odpowiedz to...ze to uszkodzenie mechaniczne, a nie wada produktu. Rozumialabym, gdyby stalo sie to po kilku miesiacach uzytkowania (chociaz nie mamproblemu z torebkami innych firm)
Do tej pory, cenilam sobie buty Kazar, ale po przeczytaniu doswiadczen innych klientek, sklepu juz raczej nie odwiedze
klewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 13:19   #25
agus74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Iwona F Pokaż wiadomość
Ja także z całą świadomością nie polecam firmy kazar a szczególnie zakupów torebek !!!! W październiku kupiłam listonoszkę brąz z wykończeniami skóropodobnymi po prawidłowym używaniu torebki za jakieś 4 tygodnie /zaznaczam, że nie nosiłam torebki każdego dnia!/ wycierały się obrzeża torebki czyli skóra łuszczyła się pękała i wycierała się! Złożyłam 3 razy reklamacje z efektem odmowy - stwierdzili złe użytkowanie torebki. Ciekawa jestem co z nią robiłam - pewnie idąc ulicą ciągnęłam ja po asfalcie obsługa miła i konkretna jak się kupuje /uśmiech, pakowanie, wynoszenie zakupionego towaru przed kasę, miłe słowa ... A przy reklamacji ... Szkoda gadać/ szkoda, że kazar nie ma opinii na swojej stronie oj można by pisać .... Pewnie boją się ... Kiedy ja 3 razy składałam reklamacje - osób reklamujących przeróżne towary było może w sumie 6-7 ... Uważam, ze kazar kiedyś może był i godny polecenia teraz absolutnie!
Witam wszystkich. Nie czytalam wszystkich opinii tutaj, ale jesli chodzi o firme KAZAR to jest to sprzedawca-producent zarazem jak sie okazalo, najwiekszych bubli w Polsce /moze nie tylko/. generalnie wszystko u nich zakupione szybko sie psuje, albo nie nadaje sie wogole do uzytkowania. Dziwie sie, ze ktos taki tylko dlatego ze ma ladne wyroby, jest na naszym rynku i to tak rozpowszechniany. Nadmienie, ze zakupilam u nich ubuwie /klapki/, za ktore dalam 329 zl i po przejsciu ok.200 m /kilka minut je mialam na nogach/, zrobily mi w miejscu paskow takie rany, ze az wydzielina ciekla. Reklamacja, ktora zlozylam zostala odrzucona, mam zbyt delikatne nogi /zenada/. Po 3 tyg ponownie sprobowalam zalozyc klapki i obtarly mnie jeszcze gorzej /jezeli to bylo mozliwe hehe/, a do tego odkleila sie podeszwa, po drugim krotkim /ok 15 min.na nogach/wyjsciu!!! Ponownie reklamacja zostala odrzucona i nawet nie maja ochoty podkleic buta, iz ich rzeczoznawca uznal, ze klamie i ze uszkodzilam buta celowo. To juz jest szczyt bezczelnosci, oskarzac klienta o klamstwo. buty b.mi sie podobaja, ale niestety nie nadaj sie do uzytkowania. Znam wiele osob, ktore niestety kupily te DROGIE buble i wiecej nie powroca do tej firmy. Nalezy naprawde sie zastanowic zanim cokolwiek kupi sie u nich. Bo nie jest to tania firma, wrecz przeciwnie a szajs w kazdym produkcie, kusi tylko wygladem. A oczernianie klientow i udowadnianie ze nie maja racji tylko im szkodzi dodatkowo. Chyba przezuce sie na CCC haha. zdjecia noc mo 5 min.chodzeniu wrzuce przy okazji.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez agus74 Pokaż wiadomość
witam wszystkich. Nie czytalam wszystkich opinii tutaj, ale jesli chodzi o firme kazar to jest to sprzedawca-producent zarazem jak sie okazalo, najwiekszych bubli w polsce /moze nie tylko/. Generalnie wszystko u nich zakupione szybko sie psuje, albo nie nadaje sie wogole do uzytkowania. Dziwie sie, ze ktos taki tylko dlatego ze ma ladne wyroby, jest na naszym rynku i to tak rozpowszechniany. Nadmienie, ze zakupilam u nich ubuwie /klapki/, za ktore dalam 329 zl i po przejsciu ok.200 m /kilka minut je mialam na nogach/, zrobily mi w miejscu paskow takie rany, ze az wydzielina ciekla. Reklamacja, ktora zlozylam zostala odrzucona, mam zbyt delikatne nogi /zenada/. Po 3 tyg ponownie sprobowalam zalozyc klapki i obtarly mnie jeszcze gorzej /jezeli to bylo mozliwe hehe/, a do tego odkleila sie podeszwa, po drugim krotkim /ok 15 min.na nogach/wyjsciu!!! Ponownie reklamacja zostala odrzucona i nawet nie maja ochoty podkleic buta, iz ich rzeczoznawca uznal, ze klamie i ze uszkodzilam buta celowo. To juz jest szczyt bezczelnosci, oskarzac klienta o klamstwo. Buty b.mi sie podobaja, ale niestety nie nadaj sie do uzytkowania. Znam wiele osob, ktore niestety kupily te drogie buble i wiecej nie powroca do tej firmy. Nalezy naprawde sie zastanowic zanim cokolwiek kupi sie u nich. Bo nie jest to tania firma, wrecz przeciwnie a szajs w kazdym produkcie, kusi tylko wygladem. A oczernianie klientow i udowadnianie ze nie maja racji tylko im szkodzi dodatkowo. Chyba przezuce sie na ccc haha. Zdjecia po 5 min.chodzenia, wrzuce przy okazji.
nigdy wiecej nic nie kupie z firmy kazar!
agus74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:05   #26
98f553ace2c3bb1e1993aa3b5ded7085732a9157_65fcca15d6988
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 34
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Witajcie,
ograniczę się do recenzji
- skórzanej torby - 700 zł
- baletek skórzanych - 400 zł
- męskich zamszowych butów - 480 zł

skórzana torba po 3 miesiącach użytkowania miała przetartą skórę od ocierania się o jeansy na biodrze. to nie żart.

baletki skórzane rozerwały się po 2 miesiacach użytkowania. nie będę wspominała o grubo sztywych szwach, które wpijają sie w skórę i boleśnie ranią.

skórzane męskie buty mojego męża.... pedanta który obsesyjnie dba o rzeczy... po 3 miesiącach wcale nie częstego użytkowania wyglądają jak szmata. są poprzecierane, powycierane. powiedziałby kto - no cóż, zamsz..... ale po 3 miesiacach - założone około 10-15 razy? dodam, że nie poruszamy się po żwirowych drogach, ale korporacyjnych posadzkach.

nigdy więcej nie kupię niczego w tych sklepach. design? super, ale nie idzie za tym jakość. ceny luksusowe, a jakość..... jak deichmann....
98f553ace2c3bb1e1993aa3b5ded7085732a9157_65fcca15d6988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:12   #27
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Ja kupiłam w tamtym roku workery skórzane, ze złotą wstawką z tyłu, bodajże za 300 zl (-40% jeśli dobrze pamiętam) i niestety po niecałym miesiącu chodzenia rozeszły sie z boku. Nie zareklamowałam ich jeszcze, mam nadzieje że nie będą robili chociaż problemów.
Chociaż ogólnie buty super wygodne (mam bardzo wymagające stopy - płaskostopie podłużne i poprzeczne).
stupify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:34   #28
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

coś jest na rzeczy z jakością produktu u nich, co nie wejdę do sklepu to ktoś reklamuje, bez sensu....ale ta listonoszka tak kusi nie wiecie, czy one też są tak słabo wykonane?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:42   #29
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

ja mam listonoszkę http://www.kazar.com/pl/sklep/4214-c...498-te-00.html od kwietnia, noszę często i nic złego się z nią nie dzieje
gosica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:44   #30
Doncia125
Raczkowanie
 
Avatar Doncia125
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 265
Dot.: Kazar - opinie, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
coś jest na rzeczy z jakością produktu u nich, co nie wejdę do sklepu to ktoś reklamuje, bez sensu....ale ta listonoszka tak kusi nie wiecie, czy one też są tak słabo wykonane?
Drugi tydzień mam listonoszkę i na razie wszystko jest ok mam nadzieję, że tak już zostanie
__________________
'Winners don't make excuses' H.S.
Doncia125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-02 10:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.