Scent Bar LVII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-03, 11:05   #1501
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
w pierwszej scenie filmu , tam gdzie Boy Capelle rozcina jej gorset ma proste długie włosy , jak Azjatka albo Indianka .

A tu masz kilka wieczorowych sukni z 1913 i okolic https://pl.pinterest.com/search/pins...%20gown%201913 oczywiście przyplątały się też i z innych lat , ale widać od razu , że ubrali ją źle .
Co do porównania w realu jestem za
:
1 Nie pamiętam tego

2

A Ten film pewnie widziałaś?

http://www.filmweb.pl/film/Samotny+m...na-2009-493189
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 11:30   #1502
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ja widziałam, chyba Mić polecał. Bardzo klimatyczny.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Rejcz, zachodź w cionszę, nic nie robię z cerą bo mi się nie chce (tylko myję, o kremie czasami zapominam) i wyglądam dobrze jak nigdy, wystarcza nieco pudru i korektora na stare zaczerwienienia (które i tak bledną). Hormony to jednak dziwne są.

Macham znad dylematu ludzi pierwszego świata - kupić Fumidusa, Black Tourmaline czy oba I po co je kiedyś sprzedawałam...
1. Ech, niby wiem, ale potem będzie armagedon większy niż przed Przy moich hormo na tysiąc procent. Dodatkowo mam anemię ale jeszcze nie polazłam do doktora, kurcze jakoś mi się do przychodni nie pali. Chce już koniec lata. Nadciągają upały, pogodynka pl pisze mi coś o 36-38 stopniach za tydzień Oby się myliła.

2. Tak jest zawsze.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 11:37   #1503
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Chce już koniec lata. Nadciągają upały, pogodynka pl pisze mi coś o 36-38 stopniach za tydzień Oby się myliła.
Przecież lata tak naprawdę jeszcze nie było - upalne dni mogę policzyć na palcach. Jedna ręka mi chyba nawet do tego wystarczy. Ja wiem, kwestia gustu, nie każdy lubi, ale w tym roku pogoda była raczej na pończochy, marynarki i pełne buty, a nie na letnie kiecki...

Zresztą, ja w zasadzie powinnam mieć w pogodę, i tak tyle jej widzę i czuję co w weekend.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 11:42   #1504
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
J
1. Ech, niby wiem, ale potem będzie armagedon większy niż przed Przy moich hormo na tysiąc procent. Dodatkowo mam anemię ale jeszcze nie polazłam do doktora, kurcze jakoś mi się do przychodni nie pali. Chce już koniec lata. Nadciągają upały, pogodynka pl pisze mi coś o 36-38 stopniach za tydzień Oby się myliła.


to tpawda, ponoc w tym tygodniu bedą upały, jak nigdy wczesniej juz szukam jakiejs ewakuacji gdzieś, bo znowu będe zdychac, cos czuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 12:12   #1505
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja widziałam, chyba Mić polecał. Bardzo klimatyczny.[COLOR="Silver"]


A oglądałyście film dokumentalny o egzorcyzmach Anneliese Michel?
Ciekawa jestem Waszego zdania
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:01   #1506
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jesteś właśnie w Anglii?
Birch & Black Pepper jeśli da radę bo to chyba jakaś limitka. Interesuje mnie głównie czy to dymne, pieprzne, "męskie" ale nie kolońskie i w ogóle ogniskowe, czy przez wanilię i atrament mdłe, słodkie, dziwne, rzygliwe.
Aktualnie nad morzem, ale jeszcze z tydzien posiedze I poszukam.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:50   #1507
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar LVII

Znad męskiego focha

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
się nie wyciąga ino się nacina i syf wylatuje
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
u mnie nigdy samo nie wylatuje, muszą wydłubywac
No ja właśnie modliłam się, żeby antybiotyk zadziałał i nie trzeba było nic nacinać. Dziad w miejscu intymnym i to jeszcze głęboko jakby z centymetr pod skórą i tłuszczykiem, więc byłaby amsakra Nie wiem jakbym siedziała czy choćby bieliznę ubrała, bo akurat tam się majtki kończą gumką

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Rejcz, zachodź w cionszę, nic nie robię z cerą bo mi się nie chce (tylko myję, o kremie czasami zapominam) i wyglądam dobrze jak nigdy, wystarcza nieco pudru i korektora na stare zaczerwienienia (które i tak bledną). Hormony to jednak dziwne są.
Hre hre, z moich doświadczeń to radziłabym nie zachodzić Wyglądałam mega maszkarnie, jakby opuchnięta i do tego z nawałem trądziku różowatego, nigdy wcześniej ani później takiego nie miałam. Hormonty to dziwne są.

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ufff jak dobrze, ale serio byłam dobrej myśli.
Jeszcze rodzinna niech mi to potwierdzi (chyba jutro się wybiorę) i też odetchnę

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Przecież lata tak naprawdę jeszcze nie było - upalne dni mogę policzyć na palcach. Jedna ręka mi chyba nawet do tego wystarczy. Ja wiem, kwestia gustu, nie każdy lubi, ale w tym roku pogoda była raczej na pończochy, marynarki i pełne buty, a nie na letnie kiecki...
Ale serio? Cały lipiec chodziłam do pracy maksymalnie porozbierana, jakbym miała ubrać pełne buty to jak największa kara Może tylko u nas to lato takie upalne

Corii, wiedziałam co to ja jeszcze zapomniałam Nigdy nie miałam takich ładnych koleżanek

No, nareszcie zostałam znowu tą ciocią Jeszcze K wczoraj była z TŻ (a moim kuzynem) tutaj, późnym popołudniem pojechali do domu pod Wrocław, a dziś rano już dziecko na świecie.

Odpoczywam teraz po wycieczce rowerowej. A TŻ strzelił focha, bo na obiad paella (sam był przy kupowaniu i nawet pytałam, czy mam brać), a on się nie przygotował psychicznie na te owoce morza
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2015-08-03 o 14:51
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 14:58   #1508
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
No ja właśnie modliłam się, żeby antybiotyk zadziałał i nie trzeba było nic nacinać. Dziad w miejscu intymnym i to jeszcze głęboko jakby z centymetr pod skórą i tłuszczykiem, więc byłaby amsakra Nie wiem jakbym siedziała czy choćby bieliznę ubrała, bo akurat tam się majtki kończą gumką
Agnysko, ja miałam takie paskudztwo zanim mi cukrzycę zdiagnozowali (i dwóch dermatologów i jeden ginekolog kręciło głowami a żaden nie wpadł na to, żeby mnie na badania kwi wysłać ) i ja to sobie osobiście i bez znieczulenia wydłubałam nożyczkami do paznokci zdezynfekowanymi w spirytusie, jakby co.

Cytat:
Ale serio? Cały lipiec chodziłam do pracy maksymalnie porozbierana, jakbym miała ubrać pełne buty to jak największa kara Może tylko u nas to lato takie upalne
To chyba tam u Was na południu takie temperatury serio, było w tym roku dosłownie kilka dni, kiedy jechałam do pracy bez żadnego okrycia wierzchniego typu sweterek/ żakiet. Średnio jest +18-20 stopni i nawet jak słońce świeci to przepraszam, ale do upału to temu daleko a w większości to było raczej +15, wichura i deszcz....

Ad owoców morza - chyba mam ostatnio przesyt. Małże mi zdecydowanie nie smakują, ślimaki zjadłam - ale więcej z tym dłubania niż jedzenia, czaiłam się jeszcze na ośmiornicę, ale stwierdziłam, ze szkoda zachodu.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 15:11   #1509
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
1. Agnysko, ja miałam takie paskudztwo zanim mi cukrzycę zdiagnozowali

2. To chyba tam u Was na południu takie temperatury serio, było w tym roku dosłownie kilka dni, kiedy jechałam do pracy bez żadnego okrycia wierzchniego typu sweterek/ żakiet. Średnio jest +18-20 stopni i nawet jak słońce świeci to przepraszam, ale do upału to temu daleko a w większości to było raczej +15, wichura i deszcz....
1. O nie, nawet nie chcę o tym myśleć Nie miałam nigdy problemów z poziomem cukru i oby tak zostało. Co prawda mój tata ma cukrzycę, ale solidnie sobie na nią zapracował, ważył 120 kg przy 168 cm wzrostu

2. U nas 30+ na porządku dziennym Jak raz wywieszałam pranie na dworze to zaczęłam od takiej cieniutkiej koszuli, jak kończyłam wieszać to ona już sucha była.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 15:15   #1510
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
1. O nie, nawet nie chcę o tym myśleć Nie miałam nigdy problemów z poziomem cukru i oby tak zostało. Co prawda mój tata ma cukrzycę, ale solidnie sobie na nią zapracował, ważył 120 kg przy 168 cm wzrostu .
No widzisz a ja przy 162 nigdy nie przekroczyłam wagi 55kg i też jak się okazuje, mam ale bardzo Ci życzę, żebyś się nigdy nie dorobiła / nie odziedziczyła.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 15:48   #1511
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wczoraj nieplanowo pospałam 9 godzin i jezuuuuu wstałam jak przestrzelona w łeb na odlew Nigdy wiecej! Juz lepsze u mnie w skutkach niedospanie niźli przespanie
na przespanie nie mam szans

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
1 Nie pamiętam tego

2

A Ten film pewnie widziałaś?

http://www.filmweb.pl/film/Samotny+m...na-2009-493189
1.w czołówce , jeszcze przed napisami . Coco usiłuje się wyzwolić z gorsetu trzymając papierosa w zębach i ma proste długie rozpuszczone włosy , i prosi Boya o pomoc , a on rozpina jej gorset . Potem oboje wychodzą na ulicę , i dopiero potem zaczynają się napisy . W ogóle wybrali aktorkę ani trochę do Chanel nie podobną
2.prawda że piękne ?
3. nie widziałam , ale mam w planie (kiedyś ) na razie kolejka rzeczy do obejrzenia liczy chyba ze 20 pozycji jak nie więcej
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość


A oglądałyście film dokumentalny o egzorcyzmach Anneliese Michel?
Ciekawa jestem Waszego zdania
nie , a rzucisz tytuł ? Egzorcyzmy to ciekawa rzecz i bardzo delikatna bo na granicy rzekłabym wielu stanów świadomości - choroby psychicznej , choroby o podłożu organicznym i rzeczy niezbadanych .

U mnie dziś upał się zrobił w sobotę ma być 40 , hmmmm
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 18:33   #1512
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Znad męskiego focha


Hre hre, z moich doświadczeń to radziłabym nie zachodzić Wyglądałam mega maszkarnie, jakby opuchnięta i do tego z nawałem trądziku różowatego, nigdy wcześniej ani później takiego nie miałam. Hormonty to dziwne są.


Odpoczywam teraz po wycieczce rowerowej. A TŻ strzelił focha, bo na obiad paella (sam był przy kupowaniu i nawet pytałam, czy mam brać), a on się nie przygotował psychicznie na te owoce morza
1. Co ja przeczytałam

2. No niech zgadnę co mi się trafi no Różowaty już mam bez ciąży.

3. No koszmar po prostu! Za szybko kupiłaś, nie dałaś mu szansy, teraz pewnie terapia grupowa jak nic go czeka Eeeeech chłopy to dzieci.


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

Ad owoców morza - chyba mam ostatnio przesyt. Małże mi zdecydowanie nie smakują, ślimaki zjadłam - ale więcej z tym dłubania niż jedzenia, czaiłam się jeszcze na ośmiornicę, ale stwierdziłam, ze szkoda zachodu.
Ja mam identycznie już od ok roku Nawet korwetek nie jem. Ale 3 dzień z rzędu owijam ososia wędzonego z ogórasem w nori.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:12   #1513
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
No widzisz a ja przy 162 nigdy nie przekroczyłam wagi 55kg i też jak się okazuje, mam ale bardzo Ci życzę, żebyś się nigdy nie dorobiła / nie odziedziczyła.
Właśnie oprócz niego nikt w rodzinie nie ma, więc liczę, że to może nie być genetyczne tylko "sam sobie zapracował". Jak teraz trzyma wagę ok. 90 kg to ma to w ryzach.

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Co ja przeczytałam

2. No koszmar po prostu! Za szybko kupiłaś, nie dałaś mu szansy, teraz pewnie terapia grupowa jak nic go czeka Eeeeech chłopy to dzieci.

3. Ja mam identycznie już od ok roku Nawet korwetek nie jem. Ale 3 dzień z rzędu owijam ososia wędzonego z ogórasem w nori.
1. Co?
2. Chyba liczył, że to poleży w zamrażarce aż on nabierze przekonania (tak z rok) i wtedy zjemy
3. Nie jadłam nigdy nori, dobre?

Ale mnie sen powalił na 1,5 h i przespałam czas kawy popołudniowej. Myślę, czy opłaca się jeszcze robić. Może zrobię, nie mam po kawie problemów ze spaniem. Dziś mam z małym B spać w namiocie w ogrodzie, ciekawe czy nie scykorzy jak zobaczy tę ciemność

Trzymajta kciuki, chyba znalazłam domek dla podwórkowego kociaka, ale jeszcze wszystko trzeba dograć Sama bym go brała jakby nie moja aspołeczna Halina
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:13   #1514
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Scent Bar LVII

trzeba mnie koniecznie leczyć , mam nowego wirusa nazywa się RMT
Rozterkowa Mania Torebkowa, znowu kupiłam - w kolorze zgaszonej malinowej czrwieni

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Czekałam i się doczekałam
Świetny kolor! Czubek głowy pomijam, bo to wina światła, więc chyba boki są miarodajne - super!
I tak w ogóle to

Poproszę o kciuki za fryzjera

wrzucam fote z rana w świetle dziennym , chociaz lampa ciut doświetliła

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

Neska - wczoraj obejrzałam jakiś kwadrans Chanel i Strawińskiego , reszta pewnie dziś będzie na razie zdania sobie nie wyrobiłam , ale jeszcze w trakcie napisów zobaczyłam trzy fatalne błędy - po pierwsze , jakim cudem pani Strawińska , prawosławna Rosjanka , ma na szyi katolicki krzyżyk , po drugie - biała suknia Coco miała prawo powstać dopiero 10 lat później , sukni o takim kroju w 1913 nie było , po trzecie - absolutnie nie było szansy , żeby w jakiejkolwiek orkiestrze Opery przed I wojną grały kobiety (praktyka czysto męskich zespołów trwała bardzo długo , np.Filharmonicy Wiedeńscy dopuścili obecność kobiet w orkiestrze całkiem niedawno - chyba jakieś kilkanaście lat temu dopiero) . Ale to ze względu na mojego hopla na punkcie wierności realiom historycznym
no,no , jak to się mówi ? szacun

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakoś niedospana dzisiaj, niecale 6 h spałam. Jednak ponizej 6 to deczko za mało. 6,5 dla mnie za to idealne
to tak jak ja , chociaz czsami śpię w weekend 8 i jest OK,
ale nie daj boże więćej !
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Co ja przeczytałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzionek.jpg (61,8 KB, 25 załadowań)
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:20   #1515
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość

wrzucam fote z rana w świetle dziennym , chociaz lampa ciut doświetliła

to tak jak ja , chociaz czsami śpię w weekend 8 i jest OK,
ale nie daj boże więćej !
Mnie sie bardzo podoba to, co wyszło Ci tą farba Zeby mi tak farba wystarczała, ech... Ja się umówiłam juz do friza na 27 sierpnia i będe go molestować o platynowo-perłowy blond

O tak, byle nie dłuzej niz 8 h

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

A fogle to gdzie jest Ju? Miała się pochwalić, co jej wyszło na głowie

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Znad męskiego focha

Corii, wiedziałam co to ja jeszcze zapomniałam Nigdy nie miałam takich ładnych koleżanek
A wiesz, mój monsz fochów nie miewa, to moja domena

Ze niby ja? Eeeee, no chyba, ze 20 lat temu, jak byłam w miarę młoda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:25   #1516
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Scent Bar LVII

Idę na kawę do młodsiejszego dziecka , popatrzę czy synowej brzuszek rośnie
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:42   #1517
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LVII

Uososia z ogorkiem (bez wodorostow) wlasnie pożarłam jako deser po obiedzie. Na obiad był stek. Z kurkami. A w ogole cos mnie pogryzło,też pewnie na deser..

Rozterko,bardzo ładny kolor

Matko,ja sie znow musze ufarbować,siwieje w zastraszającym tempie
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:45   #1518
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar LVII

Rozterko, piękny ten kolor

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ze niby ja? Eeeee, no chyba, ze 20 lat temu, jak byłam w miarę młoda
A mamy tu jeszcze jakąś inną Corii?
Chodzi o to, że ja zawsze w gronie takich bardziej szarych myszek, jako i ja

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
popatrzę czy synowej brzuszek rośnie
A ma powód by rosnąć czy tak magicznym okiem chcesz zarzucić?
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 19:47   #1519
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość

według mnie na zime żaden nie jest odpowiedni , szczególnie Angela nie widze zimą
wow, to mnie kompeltnie zaskoczyłaś. Dlaczego nie zimowe? Przykładowo, Angel dla mnie nadaje się tylko na chlodniejsze dni, inaczej kiśnie i tęchnieje.



Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł joł baru



Ten który najbardziej Ci się podoba [COLOR="Silver"]
oba mi sie podobają, a wybrac mogę tylko jeden :P
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 19:52   #1520
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
oba mi sie podobają, a wybrac mogę tylko jeden :P
Ja oddam głos doradczy na Angela
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:11   #1521
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A mamy tu jeszcze jakąś inną Corii?
Chodzi o to, że ja zawsze w gronie takich bardziej szarych myszek, jako i ja
A diabli wiedzą
Kiedy ja tez uwazałam sie zawsze za zwykła mychę

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
wow, to mnie kompeltnie zaskoczyłaś. Dlaczego nie zimowe? Przykładowo, Angel dla mnie nadaje się tylko na chlodniejsze dni, inaczej kiśnie i tęchnieje.
A czy to w ogóle jest jakiś sens rozstrząsać co na zimę, a co na lato, skoro wiele zalezy od inwywidualnych upodobań, punktów widzenia i tego, jak sie jakiś zapach rochodzi na czyjejś skórze?
ja np. sama nie uznaje takich podziałów. Używam przez wszystkie pory roku po równo flaszki, jakie posiadam. W zaleźności li tylko od nastroju i ochoty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-03 o 20:20
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:21   #1522
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
wow, to mnie kompeltnie zaskoczyłaś. Dlaczego nie zimowe? Przykładowo, Angel dla mnie nadaje się tylko na chlodniejsze dni, inaczej kiśnie i tęchnieje.

oba mi sie podobają, a wybrac mogę tylko jeden :P
bo to zlezy tez od skóry, Angel zimą pachnie na mnie metalicznie z domieszką kamfory , w ciepłych miesiącach lepiej ale metaliczne nutki i tak wychodzą

może na Tobie ładnie pachnie zimą , co do wyboru , jak masz nosić zimą jeden zapach to może lepiej Givenchy bo nie jest takim killerem i łatwiej go dopasować do róznych okazji , a jak masz więcej " zimowych " to bierz Angela skoro na Tobie dobrze się układa , generalnie to piękny zapach

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Rozterko, piękny ten kolor

A ma powód by rosnąć czy tak magicznym okiem chcesz zarzucić?
ma powody, ma , czwarty miesiąc
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 20:52   #1523
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Nie jadłam nigdy nori, dobre?

Trzymajta kciuki, chyba znalazłam domek dla podwórkowego kociaka, ale jeszcze wszystko trzeba dograć Sama bym go brała jakby nie moja aspołeczna Halina
1. Heh, jakby Ci to powiedzieć dla mnie pyyyyszne, no ale jak to wodorosty, masa ludzi twierdzi, że fuj. Więc musisz spróbować.

2. Niezły wyczyn. Ciężko o dom dla kota.

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
trzeba mnie koniecznie leczyć , mam nowego wirusa nazywa się RMT
Rozterkowa Mania Torebkowa, znowu kupiłam - w kolorze zgaszonej malinowej czrwieni



wrzucam fote z rana w świetle dziennym , chociaz lampa ciut doświetliła
1. Nie lecz się, torebki to dodatki, można mieć mnóstwo I uwielbiam Twój wybór kolorów. Mnie ciągnie od tych samych oscieni.

2. Swietny odcień włosów, jak zawsze!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A fogle to gdzie jest Ju? Miała się pochwalić, co jej wyszło na głowie
Też o niej dziś myślałam, czekam na relację.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 21:00   #1524
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja widziałam, chyba Mić polecał. Bardzo klimatyczny.
ofszę, polecał i czyni to nadal
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 21:10   #1525
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
ofszę, polecał i czyni to nadal
co polecał ?

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Nie lecz się, torebki to dodatki, można mieć mnóstwo I uwielbiam Twój wybór kolorów. Mnie ciągnie od tych samych oscieni.
Dodatki Ja mam torebek i butów chyba więcej niż ubrań

Ju
gdzie Ty jestes . To chyba psia pora , to może niedługo potem zawita.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 21:20   #1526
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
co polecał ?
to http://www.filmweb.pl/film/Samotny+m...na-2009-493189
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 21:20   #1527
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
co polecał ?

Dodatki Ja mam torebek i butów chyba więcej niż ubrań



Ju
gdzie Ty jestes . To chyba psia pora , to może niedługo potem zawita.
Mowa o filmie "Samotny mężczyzna"

2. Ja uważam, że to właśnie lepiej, bo możesz je ciągle zmieniać! Akcesoriami zmieniamy dany strój.

3. Ano tak, faktycznie. Nie wiem czy dziś doczekam, tyle co wróciliśmy z wieczornego spaceru - booooosz jak nocą cudnie jest na zewnątrz. I chyba skręcam w stronę sypialni.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 22:01   #1528
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LVII

Jestę, jestę - super zadowolona!
Fryzjerka - w tym samym zakładzie, co była ta "moja", ktora odeszła, powiedziała, że nie po to zapuszczałam, żeby teraz obcinać, i żeby zlikwidować wszystkie przerzedy musiałabym się ciachnąć na krótko - bessęsu. Więc tylko te, co nie trzymały linii ruszyła, odświeżyła końcówki, nadała kształt - ale z długości nie znikła nic - magia! I powiedziała, że powoli się włosy zagęszczą, i kiedy zobaczę, że trzeba odświeżyć, to żeby przyjść.
Powiedziała, że tył się wzniesie, i by więcej nie cięła - ale ja ciutek chcę skrócić, żeby skos był większy, jak do niej z Guciem i Wojtkiem pójdę
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/


Edytowane przez justynaneyman
Czas edycji: 2015-08-03 o 22:03
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 22:19   #1529
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LVII

Neska - obejrzałam do końca . No i tak : film z gatunku psychologiczno-dramatycznych co miał mieć głębokie przesłanie ale nie wyszło , bo konkluzja jest krótka : jej się zachciało , on skorzystał , tylko żadne nie pomyślało o skutkach końcówka z tymi wspomnieniami młodości mocno naciągana , bo Coco do końca życia twierdziła , że jedynym mężczyzną jakiego naprawdę kochała był Boy Capelle , Strawiński miał kupę kochanek i drugą żonę po śmierci Katii , a że przypadkiem w tym samym roku przenieśli się na tamten świat to jeszcze nie powód do takich fsruszających ujęć . Poza tym damska piżama w latach 20 nie była strojem do spania , a domowym strojem niezobowiązująco-odpoczynkowym, w którym na przykład spędzało się czas w ogrodzie , po plaży , przyjmowało się nieformalną wizytę przyjaciółki . To jest rok 1921 , więc jeszcze króluje koszula nocna . I w ogóle co do romansu Chanel i Strawińskiego - czytałam biografię Chanel i tego nie pamiętam , natomiast gdzieś mi wpadła w oko informacja , że ani ona ani on nigdy nic na ten temat nie powiedzieli i nie ma na to żadnych twardych dowodów , ale jak było naprawdę - nie mam pojęcia . W ogóle Chanel po śmierci Boya nie angażowała się w żadne , poza krótkotrwałymi , związki , a i to niezbyt wiele , bo raz że to co pisałam na początku , dwa - była regularną pracoholiczką jakbyśmy dziś powiedzieli , praca była dla niej sensem , istotą i celem życia , żaden facet nie miał szansy z pracą wygrać .
Generalnie mnie za mało tła obyczajowego , nie wiadomo kto , skąd jak i dlaczego , nie wiadomo kto jest kim , dlaczego Chanel ni stąd i zowąd proponuje mu chałupę a on się zgadza - najwyraźniej autor założył , że wszyscy są obcykani w temacie emgiracji rosyjskiej w Paryżu po rewolucji oraz jej związków ze sferami artystycznymi tegoż Paryża . Na przykład - czy w filmie chociaż raz pada nazwisko Misi Sert i wiadomo kto to jest ? pojawia się dopiero w końcowych napisach , w trakcie filmu nic nie wiadomo o tym , że była to serdeczna przyjaciółka Chanel , egeria i muza wielu artystów przełomu stuleci i dwudziestolecia międzywojennego i bardzo istotna postać tego okresu . Ot , łazi jakaś kobita i nie wiadomo kto i po co .

Strawińskiego też wzięli pożal się Boże , mnie przypomina Fredka Merkurego skrzyżowanego z negatywnym bohaterem "Commanda" https://www.google.pl/search?q=comma...UMFoWNLxpgM%3A Strawiński - akurat trafiłam zdjęcie z roku romansu -wyglądał tak https://www.google.pl/search?q=igor+...cxRndk1Ls_M%3A no jakby niepodobny do Mikkelsena

Natomiast bardzo mi się podoba fryzurka Chanel
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 22:19   #1530
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LVII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Jestę, jestę - super zadowolona!
Fryzjerka - w tym samym zakładzie, co była ta "moja", ktora odeszła, powiedziała, że nie po to zapuszczałam, żeby teraz obcinać, i żeby zlikwidować wszystkie przerzedy musiałabym się ciachnąć na krótko - bessęsu. Więc tylko te, co nie trzymały linii ruszyła, odświeżyła końcówki, nadała kształt - ale z długości nie znikła nic - magia! I powiedziała, że powoli się włosy zagęszczą, i kiedy zobaczę, że trzeba odświeżyć, to żeby przyjść.
Powiedziała, że tył się wzniesie, i by więcej nie cięła - ale ja ciutek chcę skrócić, żeby skos był większy, jak do niej z Guciem i Wojtkiem pójdę
Jednak zdążyłam

Rewela! to jest dokładnie to co mi powiedział mój mąż, i powód, dla którego jakoś wytrzymuję i nie tnę. Skos też zawsze chcę mocniejszy Na razie jednak mam takie fale że go nie widać

Ale serio lecę już. To chyba ostatnia taka przyjemna noc przed upałami, będę się nią delektować. Choć dziś cały dzień mnie dusi i brak mi tchu, nie wiem o co kaman? Tylko teraz mi dobrze.

Spokojnej nocy wszystkim

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-08-03 o 22:21
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-28 23:48:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.