Mamy Luty 2021 cz.II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-22, 09:52   #1921
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Oo to nie jest głupi pomysł z tą biblioteką. A sprawdzę czy u mnie którakolwiek książka jest
Merynosek? W sensie kocyk z wełny merino tak? I tak muszę kupić jeden małej - pierwotnie chciałam z memi, bo wygląda na grubszy. Jest gruby, cieplusi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam ja mam akurat do biblio blisko i dla mnie to megawygodne

Taaak, miałam na myśli kocyk merino Szczerze mówiąc, nie wiem, który jest grubszy, mam tylko ten, to nie mam jak porównać, może to kwestia splotu? Jest miły i moim zdaniem ciepły. Czy taki gruby przy jednej warstwie - sama nie wiem, choć w sumie moje ubrania z wełny merynosów też nie zawsze są grube, a grzeją

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Ja tez szukałam skaz w kocyku bo zamówiłam 2 gatunek i nic nie znalazłam. Zawsze to parę groszy w kieszeni

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Właśnie pamiętam, jak pisałaś o kocyku drugiego gatunku, wtedy weszłam w tą zakładkę, zobaczyłam żółwiki i przepadłam
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:04   #1922
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Polecam ja mam akurat do biblio blisko i dla mnie to megawygodne



Taaak, miałam na myśli kocyk merino Szczerze mówiąc, nie wiem, który jest grubszy, mam tylko ten, to nie mam jak porównać, może to kwestia splotu? Jest miły i moim zdaniem ciepły. Czy taki gruby przy jednej warstwie - sama nie wiem, choć w sumie moje ubrania z wełny merynosów też nie zawsze są grube, a grzeją







Właśnie pamiętam, jak pisałaś o kocyku drugiego gatunku, wtedy weszłam w tą zakładkę, zobaczyłam żółwiki i przepadłam
Te kocyki chyba tak jak mówisz, kwestia splotu. Podobno cała magia w samej wełnie. Niby nie musi być grube, warstwowe a jest ciepłe.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Hej laseczki Pomyślałam że może uda się wreszcie poplotkować z Wami więcej Ale nie nadrobiłam oczywiście tych dni, więc nie bardzo wiem co u Was, mogę tylko napisać trochę co u mnie... Nowy plan lekcji już ogarnęłam, zajecia dodatkowe dzieciaków też, nauczyłam się "rozkładu dnia" psiaka Wiem już mniej więcej kiedy śpi a kiedy trzeba biec za potrzebą. Gorzej, że u nas super pogoda, a ja siedzę wciąż ze szczeniakiem w domu. Do 26 września. Wtedy będzie miał drugie szczepienie i będzie można wreszcie z nim więcej wychodzić.

Bardzo się boję też, bo okazało się że ma robale, długaśne nicienie mu wyłaziły. Odrobaczylam go, dzieciaki i męża profilaktycznie też, no ale ja niestety nic nie mogę brać Może olej z pestek dyni czy kiszonki ale wiadomo że to mało. Mam nadzieję, że niuńkowi to nie zaszkodzi.

Wyprawkę chciałabym robić ale wciąż się jakoś waham czy to już czas. Byłam tylko w sklepie z wózkami i wybrałam już na pewno ten Cybex Priam 2.0 lux 2w1. Mąż kręcił nosem trochę na cenę ale mówię mu, że wózek dla mnie to jak dla niego samochód i machnął ręką.

Mam nadzieję że u Was wszystko w porządku i że uda mi się być teraz bardziej na bieżąco i podczytać co się tam dzieje i każdej z Was Póki co rzuciło mi się tylko że Nairobi będzie miała córeczkę, a nie synka jak podejrzewała. Ale jako mama i córki i syna zapewniam, że obie płcie są cudowne
Hej!
Pociesze Cie, ze nas też miał te robaki i wszystko było okej u nas

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:10   #1923
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Kombinezowy w tesco za 80zł. Po denstyscie ide po ten granatowy 20200922_110932.jpg20200922_110918.jpg20200922_110351.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:12   #1924
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Dzięki Luzia 💜

Plan porodu to dla mnie nowość. Kiedyś się nie pisało. Zresztą coraz częściej myślę o porodzie domowym 🤔
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:14   #1925
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Kombinezowy w tesco za 80zł. Po denstyscie ide po ten granatowy Załącznik 7728117Załącznik 7728118Załącznik 7728119

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny

W ogóle dla dziewczynek jest tyle pięknych ciuszków, dla chłopców jest trudniej. Dopiero dla starszaków robią ładniejsze jak dla mnie

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:16   #1926
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Kombinezowy w tesco za 80zł. Po denstyscie ide po ten granatowy Załącznik 7728117Załącznik 7728118Załącznik 7728119

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:21   #1927
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
To tak jak u mnie

Nigdy się na żadna pomoc od państwa nie załapałam. Śmiejemy się, że na bank od nowego roku wycofają 500+ bo to aż nie możliwe żebyśmy coś dostali.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Haha, mówimy tak samo! Ej, ale jeszcze bon turystyczny dostaniemy!

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Merynosek? W sensie kocyk z wełny merino tak? I tak muszę kupić jeden małej - pierwotnie chciałam z memi, bo wygląda na grubszy. Jest gruby, cieplusi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My na targach kupiliśmy z firmy Yosoy Hm, ma grubszy splot, ale to właśnie kwestia tej wełny merino, że ona ma grzać.

Mąż na urlop kupił sobie koszulki i legginsy trekingowe z wełny merino i zachowywało się to zupełnie inaczej niż zwykłe sportowe ubrania. Wilgoć szybko rozchodziła się po całości i szybko wysychał, na legginsach było nawet widać krople potu na zewnątrz. I nie śmierdziało wcale nawet po długich wędrówkach, gdzie ja już ze sobą nie mogłam wytrzymać w moich sportowych rzeczach. 🤣🤣 Myślę, że z kocyka też będziemy bardzo zadowoleni.


Paula, musiałabym zerknąć kiedy mam pierwszy wpis w karcie ciąży z LM, a tę mam w domu.
Ale w tej prywatnej przychodni gdzie chodzę to na pierwszej wizycie byłam 2.07, a kartę ciąży założyli mi 23.07 i taki mam tam pierwszy wpis. Spisali mi tam wszystkie badania z krwi, które w LM zrobiłam 24.06, ale wszystko mam pod datą 23.07.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-22, 10:21   #1928
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Piękny

W ogóle dla dziewczynek jest tyle pięknych ciuszków, dla chłopców jest trudniej. Dopiero dla starszaków robią ładniejsze jak dla mnie

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Też mi się wydaje, że dla chłopców łatwiej się robi dopiero chwilę później. Z ubraniami dla dziewczynki chyba łatwiej popłynąć
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:21   #1929
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Hej laseczki 💜 Pomyślałam że może uda się wreszcie poplotkować z Wami więcej 😁 Ale nie nadrobiłam oczywiście tych dni, więc nie bardzo wiem co u Was, mogę tylko napisać trochę co u mnie... Nowy plan lekcji już ogarnęłam, zajecia dodatkowe dzieciaków też, nauczyłam się "rozkładu dnia" psiaka 😅 Wiem już mniej więcej kiedy śpi a kiedy trzeba biec za potrzebą. Gorzej, że u nas super pogoda, a ja siedzę wciąż ze szczeniakiem w domu. Do 26 września. Wtedy będzie miał drugie szczepienie i będzie można wreszcie z nim więcej wychodzić.

Bardzo się boję też, bo okazało się że ma robale, długaśne nicienie mu wyłaziły. Odrobaczylam go, dzieciaki i męża profilaktycznie też, no ale ja niestety nic nie mogę brać 😔 Może olej z pestek dyni czy kiszonki ale wiadomo że to mało. Mam nadzieję, że niuńkowi to nie zaszkodzi.

Wyprawkę chciałabym robić ale wciąż się jakoś waham czy to już czas. Byłam tylko w sklepie z wózkami i wybrałam już na pewno ten Cybex Priam 2.0 lux 2w1. Mąż kręcił nosem trochę na cenę ale mówię mu, że wózek dla mnie to jak dla niego samochód i machnął ręką.

Mam nadzieję że u Was wszystko w porządku i że uda mi się być teraz bardziej na bieżąco i podczytać co się tam dzieje i każdej z Was 🙈 Póki co rzuciło mi się tylko że Nairobi będzie miała córeczkę, a nie synka jak podejrzewała. Ale jako mama i córki i syna zapewniam, że obie płcie są cudowne 😍
o fajnie,że się odezwałaś i że już wszystko ogarnięte
Powiem Wam że z każdym dniem coraz bardziej się cieszę,że jednak będzie mała dziewczynka u nas w domu jeszcze tylko muszę się przestawić z oglądaniem ciuszków ale już jest coraz lepiej
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:25   #1930
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Nairobi, ale super kombinezon!! 🤩🤩

I też uważam, że dla chłopców jest trudniej. Nawet na tych targach miliard stoisk i wystawców z sukieneczkami, opaskami, same kwiaty i róże/fiolety. Na olx też to widać - więcej paczek dla dziewczynek.

Chyba dziś jedną paczkę łykniemy dla Bobka. Wychodzi po 4 zł sztuka, sporo body na długi rękaw, półśpiochów dużo, pajace. Smyk, H&M, kolory chłopięce i neutralne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:27   #1931
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Nairobi, ale super kombinezon!!

I też uważam, że dla chłopców jest trudniej. Nawet na tych targach miliard stoisk i wystawców z sukieneczkami, opaskami, same kwiaty i róże/fiolety. Na olx też to widać - więcej paczek dla dziewczynek.

Chyba dziś jedną paczkę łykniemy dla Bobka. Wychodzi po 4 zł sztuka, sporo body na długi rękaw, półśpiochów dużo, pajace. Smyk, H&M, kolory chłopięce i neutralne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi na dodatek nie podobają się jeszcze te wszystkie autka, koparki i inne takie na ciuszkach jeszcze ciężko jak wszystko jest niebieskie, też średnio mi się to widzi
Chociaż o dziwo niebieski kocyk wpadł mi w oko. Ale to taki wyjątek.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-22, 10:30   #1932
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Haha, mówimy tak samo! Ej, ale jeszcze bon turystyczny dostaniemy!


My na targach kupiliśmy z firmy Yosoy Hm, ma grubszy splot, ale to właśnie kwestia tej wełny merino, że ona ma grzać.

Mąż na urlop kupił sobie koszulki i legginsy trekingowe z wełny merino i zachowywało się to zupełnie inaczej niż zwykłe sportowe ubrania. Wilgoć szybko rozchodziła się po całości i szybko wysychał, na legginsach było nawet widać krople potu na zewnątrz. I nie śmierdziało wcale nawet po długich wędrówkach, gdzie ja już ze sobą nie mogłam wytrzymać w moich sportowych rzeczach. ���� Myślę, że z kocyka też będziemy bardzo zadowoleni.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie! Też kupowaliśmy koszulki z merino na zeszłoroczny trekking w Norwegii i to było złoto, były cieniutkie, a grzały i szybko schły.

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Hej laseczki �� Pomyślałam że może uda się wreszcie poplotkować z Wami więcej �� Ale nie nadrobiłam oczywiście tych dni, więc nie bardzo wiem co u Was, mogę tylko napisać trochę co u mnie... Nowy plan lekcji już ogarnęłam, zajecia dodatkowe dzieciaków też, nauczyłam się "rozkładu dnia" psiaka �� Wiem już mniej więcej kiedy śpi a kiedy trzeba biec za potrzebą. Gorzej, że u nas super pogoda, a ja siedzę wciąż ze szczeniakiem w domu. Do 26 września. Wtedy będzie miał drugie szczepienie i będzie można wreszcie z nim więcej wychodzić.

Bardzo się boję też, bo okazało się że ma robale, długaśne nicienie mu wyłaziły. Odrobaczylam go, dzieciaki i męża profilaktycznie też, no ale ja niestety nic nie mogę brać �� Może olej z pestek dyni czy kiszonki ale wiadomo że to mało. Mam nadzieję, że niuńkowi to nie zaszkodzi.

Wyprawkę chciałabym robić ale wciąż się jakoś waham czy to już czas. Byłam tylko w sklepie z wózkami i wybrałam już na pewno ten Cybex Priam 2.0 lux 2w1. Mąż kręcił nosem trochę na cenę ale mówię mu, że wózek dla mnie to jak dla niego samochód i machnął ręką.

Mam nadzieję że u Was wszystko w porządku i że uda mi się być teraz bardziej na bieżąco i podczytać co się tam dzieje i każdej z Was �� Póki co rzuciło mi się tylko że Nairobi będzie miała córeczkę, a nie synka jak podejrzewała. Ale jako mama i córki i syna zapewniam, że obie płcie są cudowne ��
Super, że już złapałaś rytm i że wózek wybrany oby z robakami było OK! A 26 już niedługo i będą spacerki

Nairobi, super, że się oswajasz z córeczką to tak naprawdę na pewno kwestia przestawienia w głowie, chyba zawsze się na coś trochę bardziej nastawiamy, a potem trzeba chwili, żeby się przestawić. Ale wiadomo, i synek super, i córeczka

Mój gin na początku powiedział mi, że raczej córeczka i przyznam, że przez moment poczułam ukłucie w sercu, aż byłam na siebie zła, że tak reaguję. Ale nie zdążyłam się oswoić z tą myślą, a gin przesunął głowicę, małe też się poruszyło i stwierdził, że cofa swoje słowa i jednak będzie facet. I zdziwko, i radość, i jakieś takie... niedowierzanie? A przede wszystkim mam wrażenie, że skoro na początku obstawiał dziewczynkę, to może teraz, mimo rzekomej anteny między nogami, też nie jest to takie pewne?
Dlatego myślę sobie na razie, że RACZEJ chłopak, ale nie przyjęłam tego jeszcze tak na sto procent, zobaczymy, może po połówkowych już nabiorę przekonania

Tak czy owak, nie dziwię się, że trzeba trochę czasu, żeby się przestawić z czasem na pewno będzie u Ciebie tylko radość, że będziecie mieli małą księżniczkę
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:33   #1933
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Kombinezowy w tesco za 80zł. Po denstyscie ide po ten granatowy Załącznik 7728117Załącznik 7728118Załącznik 7728119

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie śliczne Szkoda że u mnie nie ma Tesco! Jaki rozmiar bierzesz?
Kurde bierzecie aż tak grube kombinezony? Ja się nad ciut cieńszym zastanawiam i znalazłam na olx używany za 45zl.

Mi się bardzo podobają ubrania dla chłopców! Tyle kolorów!
Mnie na początku u dziewczynek przerażał wszechobecny róż A teraz co? Mam kilka ubranek w pudrowym odcieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:35   #1934
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Mi na dodatek nie podobają się jeszcze te wszystkie autka, koparki i inne takie na ciuszkach jeszcze ciężko jak wszystko jest niebieskie, też średnio mi się to widzi
Chociaż o dziwo niebieski kocyk wpadł mi w oko. Ale to taki wyjątek.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Też mam z tym problem. Choć spodobały mi się jedne śpiochy w koparki i śmiałam się do tż, że nawet jak będize dziewczynka, to będzie je nosić, bo mi się podobają
Ale też mi nie leżą samochody ani niebieski jako główny kolor. Ubranka na razie wybierałam różne, jakie mi się spodobały, ale i granat ( ), i szare, i białe, i mięta, nawet coś bordo się trafiło ogólnie to ubranka wybierałam raczej takie uniseks, bo choć dla dziewczynek jest więcej opcji i fajnych detali, to ja raczej też mało kwiatuszkowa, różowego po prostu nie lubię i pewnie wybierałabym podobne ubranka jak teraz dla chłopca

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Jakie śliczne Szkoda że u mnie nie ma Tesco! Jaki rozmiar bierzesz?
Kurde bierzecie aż tak grube kombinezony? Ja się nad ciut cieńszym zastanawiam i znalazłam na olx używany za 45zl.

Mi się bardzo podobają ubrania dla chłopców! Tyle kolorów!
Mnie na początku u dziewczynek przerażał wszechobecny róż A teraz co? Mam kilka ubranek w pudrowym odcieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na razie też kupiłam cieńszy (typu miś, ale na pewno cieńszy) na vinted.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:36   #1935
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Dziewczyny, taki znalazłam. Co myślicie?20200922_113429.jpg20200922_113448.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:37   #1936
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Haha, mówimy tak samo! Ej, ale jeszcze bon turystyczny dostaniemy!


My na targach kupiliśmy z firmy Yosoy Hm, ma grubszy splot, ale to właśnie kwestia tej wełny merino, że ona ma grzać.

Mąż na urlop kupił sobie koszulki i legginsy trekingowe z wełny merino i zachowywało się to zupełnie inaczej niż zwykłe sportowe ubrania. Wilgoć szybko rozchodziła się po całości i szybko wysychał, na legginsach było nawet widać krople potu na zewnątrz. I nie śmierdziało wcale nawet po długich wędrówkach, gdzie ja już ze sobą nie mogłam wytrzymać w moich sportowych rzeczach. 🤣🤣 Myślę, że z kocyka też będziemy bardzo zadowoleni.


Paula, musiałabym zerknąć kiedy mam pierwszy wpis w karcie ciąży z LM, a tę mam w domu.
Ale w tej prywatnej przychodni gdzie chodzę to na pierwszej wizycie byłam 2.07, a kartę ciąży założyli mi 23.07 i taki mam tam pierwszy wpis. Spisali mi tam wszystkie badania z krwi, które w LM zrobiłam 24.06, ale wszystko mam pod datą 23.07.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, to juz trochę spokojniejsza jestem z tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 10:39   #1937
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Jakie śliczne Szkoda że u mnie nie ma Tesco! Jaki rozmiar bierzesz?
Kurde bierzecie aż tak grube kombinezony? Ja się nad ciut cieńszym zastanawiam i znalazłam na olx używany za 45zl.

Mi się bardzo podobają ubrania dla chłopców! Tyle kolorów!
Mnie na początku u dziewczynek przerażał wszechobecny róż A teraz co? Mam kilka ubranek w pudrowym odcieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie kupuje takiego grubego. Tylko misiowy.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 11:10   #1938
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, taki znalazłam. Co myślicie?Załącznik 7728120Załącznik 7728121

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
swietny
A co do kombinezonu biore rozmiar 62 i jeszcze musze znalezc wlasnie jakis taki fajny misiowy na razie na nic nie natrafiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 11:12   #1939
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Kombinezowy w tesco za 80zł. Po denstyscie ide po ten granatowy Załącznik 7728117Załącznik 7728118Załącznik 7728119

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny ja bym nawet taki kupiła dla chłopca tak szczerze mówiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Haha, mówimy tak samo! Ej, ale jeszcze bon turystyczny dostaniemy!


My na targach kupiliśmy z firmy Yosoy Hm, ma grubszy splot, ale to właśnie kwestia tej wełny merino, że ona ma grzać.

Mąż na urlop kupił sobie koszulki i legginsy trekingowe z wełny merino i zachowywało się to zupełnie inaczej niż zwykłe sportowe ubrania. Wilgoć szybko rozchodziła się po całości i szybko wysychał, na legginsach było nawet widać krople potu na zewnątrz. I nie śmierdziało wcale nawet po długich wędrówkach, gdzie ja już ze sobą nie mogłam wytrzymać w moich sportowych rzeczach. 🤣🤣 Myślę, że z kocyka też będziemy bardzo zadowoleni.


Paula, musiałabym zerknąć kiedy mam pierwszy wpis w karcie ciąży z LM, a tę mam w domu.
Ale w tej prywatnej przychodni gdzie chodzę to na pierwszej wizycie byłam 2.07, a kartę ciąży założyli mi 23.07 i taki mam tam pierwszy wpis. Spisali mi tam wszystkie badania z krwi, które w LM zrobiłam 24.06, ale wszystko mam pod datą 23.07.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten bon też będzie przysługiwał na dzieci które dopiero się urodzą? Nawet nie myślałam że tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-22, 11:15   #1940
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Piękny ja bym nawet taki kupiła dla chłopca tak szczerze mówiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Ten bon też będzie przysługiwał na dzieci które dopiero się urodzą? Nawet nie myślałam że tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak
Będzie można złożyć wniosek o taki bon jak się dziecko tylko urodzi

To ja z wniosków, które muszę przed porodem załatwić to jedynie ten o uznaniu ojcostwa, reszta po porodzie już
Az powoli zaczęłam tworzyć listę, co do zrobienia jest, bo już powoli się zaczęłam gubić w tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 11:19   #1941
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziękuję za sugestie książek! Ja na pewno będę zamawiać z Natuli "jak zrozumieć dziecko" i "jak zrozumieć się w rodzinie" W ogóle Natuli to dla mnie złoto Co się dzieje?

Z tego co kojarzę to nie mogą oddzielać już matki od noworodka. Bo za duże konsekwencje psychiczne to powodowało. Coś kojarzę, że matka ma prawo zdecydować czy chce się odseparować od noworodka czy chce to mieć przy sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Nairobi, jeszcze takie książki znalazłam z Montessori:
https://natuli.pl/pl/n/Metoda-Montes...i-rodzicow/217

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taki ogólnie mam chyba trochę gorszy czas. Częściej boli mnie brzuch, mam nadzieję, że to rosnąca macica, a nie coś innego wizyta dopiero za tydzień. Wy już wyprawke kompletujecie, a ja ciągle się boję, że to za wcześnie 🤷☠♀️ chyba lekka chandra mnie dopadła.
Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
A jakie książki polecacie z przepisami dla małych dzieci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam alaantkowe blw, ale i tak częściej korzystałam z internetu

Za to polecam książkę Ina May Gaskin "Poród naturalny". Bardzo pozytywnie nastrajaja mnie takie dobre historie porodowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 11:31   #1942
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Taki ogólnie mam chyba trochę gorszy czas. Częściej boli mnie brzuch, mam nadzieję, że to rosnąca macica, a nie coś innego wizyta dopiero za tydzień. Wy już wyprawke kompletujecie, a ja ciągle się boję, że to za wcześnie 🤷♀️ chyba lekka chandra mnie dopadła.
Mam alaantkowe blw, ale i tak częściej korzystałam z internetu

Za to polecam książkę Ina May Gaskin "Poród naturalny". Bardzo pozytywnie nastrajaja mnie takie dobre historie porodowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie czytam nic o porodach, zeby nie nastawiac sie niepotrzebnie ani w jedna ani w druga strone
Te ksiazki przejrze w pazdzierniku i moze któres zamówię, czekam na koniec miesiąca na wypłatę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Adhoc - w którym ty tygodniu ciąży jestes?
U mnie dzisiaj 19+3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 11:37   #1943
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Czekam aż skończą wylewać beton i ktoś ze mną pojedzie do weta. Dziś niby z psem lepiej bo chciał jechać traktorem, trochę zjadl i merda ogonkiem. Ale widać że to nie ten pies co zawsze.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 11:51   #1944
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Ja też jeszcze mam stres z wyprawką. A to już skończony 21tyd, leci 22.

Nairobi, Szoszoszo ja się oswajam z chłopaczkiem choć było mi wszystko jedno cały czas (tak myślałam), mam już parkę, ale jakoś serce mi się ścisnęło jak usłyszałam że chłopiec. Nie wiem czemu bo naprawdę uwielbiam tak samo i jedno i drugie. Ale to chyba właśnie kwestia wyobraźni, po prostu wyobrażałam sobie gdzieś podświadomie córkę, nie wiem czemu
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 12:03   #1945
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Ja nie czytam nic o porodach, zeby nie nastawiac sie niepotrzebnie ani w jedna ani w druga strone
Te ksiazki przejrze w pazdzierniku i moze któres zamówię, czekam na koniec miesiąca na wypłatę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Adhoc - w którym ty tygodniu ciąży jestes?
U mnie dzisiaj 19+3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aplikacja pokazuje 19+5.
Ja czytam bo chce wiedzieć co mnie czeka, przy pierwszym porodzie trochę te kwestie zaniedbałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 12:22   #1946
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Aplikacja pokazuje 19+5.
Ja czytam bo chce wiedzieć co mnie czeka, przy pierwszym porodzie trochę te kwestie zaniedbałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też wolę szybciej poczytać, dowiedzieć się jak to może/powinno wyglądać. Jakie mam prawa. Zresztą świadome przygotowanie to ponoć lepszy poród, pewnie nie dla położnej na porodowce (bo wychodzą z założenia że mniej problemowa pacjentka to ta co za dużo nie czyta).

Wstawiłam na fb zdjęcia zakupów ze Smyka
Dzisiaj jeszcze te kilka ubranek od mamyginekolog przyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 12:39   #1947
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Ten bon też będzie przysługiwał na dzieci które dopiero się urodzą? Nawet nie myślałam że tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bon jest ważny do marca 2022 i dostają go jednorazowo wszystkie dzieci, na które do tego czasu będzie pobierane 500+, więc my też. Od razu po urodzeniu trzeba składać wniosek, żeby nie przepadło.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 12:42   #1948
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Śliczne ubranka dziewczyny
Kombinezonu okazało się że nie kupuje bo szwagierka ma ich parę i na 56 i 62 więc biorę

Kalafior ciążowy dał o sobie dziś znać, poparzyłam sobie cały nadgarstek żelazkiem i zwaliłam je na podłogę (wyglądam jakbym się cięła) boli jak cholera a nie wiem nawet jak to odwaliłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 12:46   #1949
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Piękny

W ogóle dla dziewczynek jest tyle pięknych ciuszków, dla chłopców jest trudniej. Dopiero dla starszaków robią ładniejsze jak dla mnie

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Trudniej zbankrutować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 12:48   #1950
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Trudniej zbankrutować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No nie wiem.. Mąż już by chętnie lego wybierał

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-04 16:24:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.