Tinder - zdjęcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-25, 21:22   #1
Filip_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 5

Tinder - zdjęcia


Cześć, jak powinno wyglądać "pierwsze zdjęcie chłopaka" czyli najważniejsze? a jak pozostałe? czuję się strasznie niefotogeniczny, zazwyczaj nie lubię zdjęć, mało osób mi je robi, więc ciężko mi znaleźć jakieś odpowiednie, bo prawie ich nie mam ;D

Selfie w domu, z całą sylwetką raczej nie zwróci nikogo uwagi, może do tego odpowiednie miejsce? A może zdjęcie z gitarą jak gram na pierwszym zdjęciu by jakoś zachęciło i się odróżniło od pozostałych?

Z opisem raczej nie ma u mnie problemu, jak już zakładałem opis to bardziej sarkastyczny ale taki bardzo widoczny sarkazm;p
Filip_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-28, 07:48   #2
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 471
Dot.: Tinder - zdjęcia

Nie wiem, ja zawsze wrzucałam jakieś takie normalne, zwykłe, gdzie wyglądam jak ja. Selfie albo np. z jakiegoś wyjazdu z sylwetką, w normalnych ciuchach. Ja na twoim miejscu wrzuciłabym zdjęcie, na którym najbardziej przypominasz siebie, a nie jakieś "interesujące", bo co z tego, że ktoś da ci lajka, jeżeli na spotkaniu się rozczaruje.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-28, 08:14   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Tinder - zdjęcia

1. Przede wszystkim robione na normalnej wysokości, nie z dołu (zmora wielu samoje... facetów), nie przesadnie z góry z jakimiś dziubkami. Chyba, że się potrafi uchwycić dobry kąt i ładny profil robiąc zdjęcie lekko z dołu. Ale to nie jest łatwe i po co ryzykować złe zdjęcie. Tutaj facet fajnie tłumaczy o co chodzi: https://www.youtube.com/watch?v=bq692yaNDjc
2. Nie stare. Nawet jeżeli jakieś fajne, to nie do apki randkowej.
3. Bez głupich min itd. Po prostu normalna, rozluźniona twarz. Uśmiech lub bez, widoczne oczy, spojrzenie gdzieś w bok, albo w obiektyw - zależy z czym się lepiej człowiek czuje.
4. Mówiące coś o nas. Nie wiele zdjęć z podróży, jeżeli się pojechało gdzieś raz w życiu i nigdy więcej (jedno oki, zdjęcia z jakichś aktywności, na zewnątrz są pro). Nie z perkusją, jeżeli się na niej nie gra. Gitara, jeżeli serio grasz i jest to Twoje zainteresowanie? Tak. Generalnie chodzi o to, żeby niechcący (czy specjalnie) nie stworzyć fałszywego obrazu siebie, że ktoś ma np. 5 zdjęć z koncertu, dziewczyna pomyśli, że "o super, facet chodzi na koncerty, ja również lubię", a okaże się, że był na jednym, czy dwóch przez ostatnie 10 lat i generalnie wcale go nie ciągnie.
5. Nie zdjęcie zbiorowe, gdzie innym się zamazuje twarze lub wycina siebie z takowego. Nigdy nie wygląda to fajnie.
6. Dobra jakość zdjęcia. Nie jakieś zamazane, prześwietlone itd.

Wybierając zdjęcia na profil trzeba się przede wszystkim zastanowić jaki się ma cel bycia na takim portalu. Czy to tylko łowienie "matchy" i łechtanie ego, czy serio się chce kogoś poznać. Bo jeżeli chce się kogoś poznać, spotkać na żywo, to wypada nie pozować na fotkach na kogoś, kim się nie jest, nie przekłamywać zdjęć, nie zamieszczać nieaktualnych, czy tworzących fałszywą historię danej osoby.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-11-28 o 08:21
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-28, 10:07   #4
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Tinder - zdjęcia

na pewno nie selfie z lampą w lustrze, nie daj Boże jeszcze na tle kafelków w kiblu
normalne zdjęcie, na którym wyglądasz tak jak Ty, nie bawiłabym się w jakieś wielkie pozowanie, żeby potem nie było, że wyglądasz jak inna osoba
ale jakieś fajne, jak coś robisz co lubisz, coś co przyciągnie wzrok, a nie jedno z miliona
fajnie jak uchwycisz na nim swoją osobowość, jakieś hobby, jak jesteś sportowym świrem to jak grasz w piłkę czy chodzisz po górach, jak lubisz zwierzaki i masz 3 psy to z psiakami, jak jesteś śmieszkiem to jak robisz coś głupiego, jak lubisz spielberga to ze szczękami na koszulce, cokolwiek co nie bedzie jednym z miliona takich samych zdjęć
a pozostałe to takie gdzie widać jak wyglądasz, jak masz jakiś wyraźny kompleks albo coś co odrzucało w przeszłości wiele dziewczyn to ja bym to na jakimś uwidoczniła, żeby potem nie było rozczarowań
nie żeby to jakoś podkreślać, ale żeby potem nie było zdziwienia na pierwszym spotkaniu, że ważysz 100 kilo, a wyglądałeś na 80, bo były sprzed 8 lat pod kątem albo masz mocno krzywe zęby czy trądzik
żeby na wstępie było wiadomo jak wyglądasz i pisały do ciebie babki, którym to nie przeszkadza
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-28, 10:42   #5
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Tinder - zdjęcia

Widziałam, że niektórzy fotografowie mają już w ofercie sesje zdjęciowe pod kątem Tindera/innych portali randkowych (coś w rodzaju sesji narzeczeńskich, pamiątkowych, do CV), więc jeśli nie czujesz się pewnie żeby samemu zrobić fajne i dobre jakościowo zdjęcia możesz poszukać w tym kierunku.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-28, 11:33   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Tinder - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Widziałam, że niektórzy fotografowie mają już w ofercie sesje zdjęciowe pod kątem Tindera/innych portali randkowych (coś w rodzaju sesji narzeczeńskich, pamiątkowych, do CV), więc jeśli nie czujesz się pewnie żeby samemu zrobić fajne i dobre jakościowo zdjęcia możesz poszukać w tym kierunku.
Nieduży wydatek, a na pewno taki fotograf z podejściem do klienta zrobi dobre fotki. Na zdjęciach od fotografa nawet ja się sobie podobam, a to nadal ja - nic przekłamanego, ale jednak dobry kąt, światło itd.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-28, 12:36   #7
PurePurr
Raczkowanie
 
Avatar PurePurr
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 342
Dot.: Tinder - zdjęcia

Dla mnie to po prostu zdjęcie, na którym prezentujesz się korzystnie. Obojętnie czy to foto z gitarą czy przypadkowe ze spaceru.
PurePurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-28 13:36:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.