Jak myślicie? Na zakręcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-12-05, 18:04   #1
silu1996
Przyczajenie
 
Avatar silu1996
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3

Jak myślicie? Na zakręcie


W maju poznałam faceta, myślałam że będzie coś więcej z tej znajomości, bo chciał przemyśleć. Minął miesiąc, dwa, kontakt się urwał, już nie pisaliśmy, nie spotykaliśmy się. Pojawił się w życiu inny, jednak dalej jestem na tym etapie co byłam z wcześniejszym (bez deklaracji że związek), po prostu się spotykamy. A tu nagle pojawił się ten pierwszy chce porozmawiać, chce kontynuować dalej znajomość że tęskni. Też w głębi serca mi brakowało rozmów spotkań z nim, ale coś czuję że chodzi mu tylko o jedno. I po tym wszystkim zastawiam się czy temu drugiemu też bo podobnie się zachowuje. Macie sposób na to?
silu1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-06, 11:01   #2
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Jak myślicie? Na zakręcie

Cytat:
Napisane przez silu1996 Pokaż wiadomość
W maju poznałam faceta, myślałam że będzie coś więcej z tej znajomości, bo chciał przemyśleć. Minął miesiąc, dwa, kontakt się urwał, już nie pisaliśmy, nie spotykaliśmy się. Pojawił się w życiu inny, jednak dalej jestem na tym etapie co byłam z wcześniejszym (bez deklaracji że związek), po prostu się spotykamy. A tu nagle pojawił się ten pierwszy chce porozmawiać, chce kontynuować dalej znajomość że tęskni. Też w głębi serca mi brakowało rozmów spotkań z nim, ale coś czuję że chodzi mu tylko o jedno. I po tym wszystkim zastawiam się czy temu drugiemu też bo podobnie się zachowuje. Macie sposób na to?
Z tym pierwszym nie nawiązuj kontaktu, skoro wcześniej był taki niezdecydowany, odizolował się, a teraz nagle chce nawiązać kontakt i niby tęskni. Raczej szuka opcji zapasowej, nie brnij w to, skoro ktoś ucieka i wycofuje się. Ten drugi też chce się spotykać, ale bez deklaracji związku? Gdzie ich poznajesz? Jeśli na portalu randkowym, możesz zaznaczyć, że interesuje Cię raczej związek niż luźna znajomość albo podkreślaj to dość wcześnie na spotkaniach, żeby nie tracić czasu na niezdecydowanych.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-06, 11:19   #3
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Jak myślicie? Na zakręcie

Tego pierwszego bym spławiła. Byłaś dla niego prawdopodobnie opcją zapasową i jak mu nie wyszło z dziewczyną, która go naprawdę interesowała teraz wraca do opcji zapasowej, i też pewnie na chwilę. Szkoda czasu. A drugi też chyba nie rokuje, warto pogadać wprost.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-06, 13:17   #4
PurePurr
Raczkowanie
 
Avatar PurePurr
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 342
Dot.: Jak myślicie? Na zakręcie

Cytat:
Napisane przez silu1996 Pokaż wiadomość
W maju poznałam faceta, myślałam że będzie coś więcej z tej znajomości, bo chciał przemyśleć. Minął miesiąc, dwa, kontakt się urwał, już nie pisaliśmy, nie spotykaliśmy się. Pojawił się w życiu inny, jednak dalej jestem na tym etapie co byłam z wcześniejszym (bez deklaracji że związek), po prostu się spotykamy. A tu nagle pojawił się ten pierwszy chce porozmawiać, chce kontynuować dalej znajomość że tęskni. Też w głębi serca mi brakowało rozmów spotkań z nim, ale coś czuję że chodzi mu tylko o jedno. I po tym wszystkim zastawiam się czy temu drugiemu też bo podobnie się zachowuje. Macie sposób na to?
Tak, olać pierwszego. Skoro nie przeszkadzało mu znikac na miesiace to skad pewnośc, że tego nie powtórzy jak poczuje sie znudzony?
PurePurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-07, 12:53   #5
silu1996
Przyczajenie
 
Avatar silu1996
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jak myślicie? Na zakręcie

Pomimo że nie jestem w żadnym związku oficjalnie, bez żadnych deklaracji itp to wychodze pewnie na b@tch jak mam kontakt z jednym i drugim, jak myślicie? No cóż u mnie póki co serce rządzi pomimo że rozum ma coś mi do powiedzenia ale proszę o lekką podpowiedź w tej kwestii
silu1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-07, 13:15   #6
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Jak myślicie? Na zakręcie

Cytat:
Napisane przez silu1996 Pokaż wiadomość
Pomimo że nie jestem w żadnym związku oficjalnie, bez żadnych deklaracji itp to wychodze pewnie na b@tch jak mam kontakt z jednym i drugim, jak myślicie? No cóż u mnie póki co serce rządzi pomimo że rozum ma coś mi do powiedzenia ale proszę o lekką podpowiedź w tej kwestii
Czego właściwie od nich oczekujesz? Deklaracji związku? To po prostu zapytaj o tę kwestię. Dziewczyny wyżej napisały, że jak facet znika i wraca po pewnym czasie jak mu się nudzi, to raczej nic sensownego z tego nie będzie i zaraz znowu zniknie. Jak Ci to nie przeszkadza, spotykasz się dalej niezobowiązująco. Jak chcesz czegoś więcej, zaznaczasz czego szukasz, nie ładujesz się w takie relacje i tyle.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-07, 13:54   #7
Nadiaa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 119
Dot.: Jak myślicie? Na zakręcie

Też bym olała tego pierwszego po takim czasie. A z tym drugim o co dokładnie chodzi - pytałaś go wprost czy szuka związku i jak widzi waszą relację? Jak często się spotykacie i na jak długo? Na moje oko jak ktoś po dwóch miesiącach spotykania się nie chce deklaracji związku, to albo nie szuka niczego poważnego albo Ty mu niewystarczająco przypasowałaś. Jeśli szukasz związku to nie ma sensu tego ciągnąć. Miesiąc, dwa to wystarczająco, żeby się zadeklarować, że nie spotykacie się z nikim innym i spróbujecie razem zobaczyć czy z tego wyjdzie coś poważnego jak ktoś nie chce deklaracji że to związek i że nie spotyka się z nikim innym ale chce spotkan na seks, to ja bym w ogóle go olała.
Nadiaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-12-07, 13:56   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak myślicie? Na zakręcie

Cytat:
Napisane przez Nadiaa33 Pokaż wiadomość
Też bym olała tego pierwszego po takim czasie. A z tym drugim o co dokładnie chodzi - pytałaś go wprost czy szuka związku i jak widzi waszą relację? Jak często się spotykacie i na jak długo? Na moje oko jak ktoś po dwóch miesiącach spotykania się nie chce deklaracji związku, to albo nie szuka niczego poważnego albo Ty mu niewystarczająco przypasowałaś. Jeśli szukasz związku to nie ma sensu tego ciągnąć. Miesiąc, dwa to wystarczająco, żeby się zadeklarować, że nie spotykacie się z nikim innym i spróbujecie razem zobaczyć czy z tego wyjdzie coś poważnego jak ktoś nie chce deklaracji że to związek i że nie spotyka się z nikim innym ale chce spotkan na seks, to ja bym w ogóle go olała.
Idealne podsumowanie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-07, 14:22   #9
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Jak myślicie? Na zakręcie

Skoro czujesz, że ten pierwszy chce tylko jednego, a Ty chcesz tego drugiego, to spuść go na drzewo. Już sam fakt, że musiał sobie na początku Ciebie "przemyśleć" czyni Ciebie dla niego niewystarczającą. Byłaś w rezerwie. Bardzo możliwe, że był tam ktoś jeszcze, ale się skończył. Po pół roku sobie uświadomił, że tęskni, akurat. Jesteś dla niego łatwym celem, niczego nie wymagałaś, po kilku miesiącach dalej z nim piszesz pomimo tego, że totalnie Ciebie olał.

Jeśli zależy Ci na związku, to tego drugiego zapytaj na czym stoisz i czy spotykacie się na wyłączność. Nie bój się, tylko pytaj. Jak go to pytanie spłoszy, to będziesz miała odpowiedź i nie ma sensu dłużej marnować czasu. A jeśli mu na Tobie zależy, to się ucieszy, że i Ty traktujesz go poważnie.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-07, 16:55   #10
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Jak myślicie? Na zakręcie

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-08 o 02:36
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-07, 17:18   #11
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Jak myślicie? Na zakręcie

Też mi się ten drugi nie widzi tak szczerze mówiąc. Czasy chyba aż tak bardzo się nie zmieniły, że jak facetowi zależy, to to widać, słychać i czuć.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-12-07, 20:20   #12
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 269
Dot.: Jak myślicie? Na zakręcie

Od maja do grudnia myślał? Nad czym? Daj spokój...
A co do tego drugiego, warto porozmawiać o Waszych oczekiwaniach względem tej relacji. Jeśli odpowiedź będzie jakaś mętna, niejednoznaczna albo pójdzie myśleć, to warto poszukać trzeciego, jeśli związek jest Twoim celem.
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-07, 20:36   #13
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 377
Dot.: Jak myślicie? Na zakręcie

Również skłaniam się ku opcji żeby tego pierwszego spławić. Serio, bo i tak nic z tego nie będzie. Nie spodobałas mu się na tyle żeby się określił, chwilowo nie ma innej opcji ale jak tylko pojawi się lepsza to szybciutko cię oleje a ty będziesz sie czuła strasznie, jak idiotka. O wiele lepiej na tym wyjdziesz rozdając karty własnoręcznie i kończąc to teraz. Co do tego drugiego to ile sie spotykacie? Myśle ze po kilku randkach można wystawić kawę na ławę i powiedzieć jasno o oczekiwaniach a jak nie to rozejść sie w swoją stronę. Jak będzie kręcił i dawal niejasne odpowiedzi to będzie sprawa jasna ze znajomość jest dla seksu. Nie trać czasu na takie znajomosci jeżeli szukasz czegoś poważnego.
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-08, 11:38   #14
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Jak myślicie? Na zakręcie

Cytat:
Napisane przez silu1996 Pokaż wiadomość
W maju poznałam faceta, myślałam że będzie coś więcej z tej znajomości, bo chciał przemyśleć. Minął miesiąc, dwa, kontakt się urwał, już nie pisaliśmy, nie spotykaliśmy się. Pojawił się w życiu inny, jednak dalej jestem na tym etapie co byłam z wcześniejszym (bez deklaracji że związek), po prostu się spotykamy. A tu nagle pojawił się ten pierwszy chce porozmawiać, chce kontynuować dalej znajomość że tęskni. Też w głębi serca mi brakowało rozmów spotkań z nim, ale coś czuję że chodzi mu tylko o jedno. I po tym wszystkim zastawiam się czy temu drugiemu też bo podobnie się zachowuje. Macie sposób na to?
Pierwszego olej, nic z tego nie będzie.

Drugiego olej, bo jeszcze się☠nie wyleczyłaś z pierwszego. No chyba że nie szukasz związku, tylko zabawy.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-08 12:38:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.