biała perła - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 16:48   #2461
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez bloomeq Pokaż wiadomość
ja mam dosłownie pęknięte na pół. widać na zębach ryskę przez sam środek

Chyba nie przez BP ; o
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 09:36   #2462
krzyszko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 25
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
cholera :/

bo mam tak jakby hmm takie szorstkie plamki na zębach i tam się więcej osadu po jedzeniu zbiera itd. A reszta zęba jest gładka, perłowa taka

kurde, jak nie da się nic z tym zrobić to chyba się powieszę
Nie sądze by po BP pękało szkliwo
Mi to wyglada na kamień... Może choroba przyzębia (parodontoza), najlepiej isc do dentysty. Zapewne on zaproponuje skaling + ew piaskowanie i fluoryzacje. Ja niedawno robiłem cały pakiet i kosztował mnie 160zł. Zaczeło sie od lekkiego krwawienia dziaseł, potem zabki od wewnetrznej strony zrobiły sie szorstkie z zoltawą powłoczką czego nie dało sie zmyc i po jakims czasie zaczeło mi sie to pojawiac na zewnetrznej stronie wzdłuż przerw miedzy zabkami. Dentysta mnie uratował a zabieg trwal 10min teraz kamienia brak i zabki sa gładkie a wybielanie BP po kilku dniach dało niesamowite efekty

Edytowane przez krzyszko
Czas edycji: 2012-09-13 o 09:39
krzyszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 12:26   #2463
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez krzyszko Pokaż wiadomość
Nie sądze by po BP pękało szkliwo
Mi to wyglada na kamień... Może choroba przyzębia (parodontoza), najlepiej isc do dentysty. Zapewne on zaproponuje skaling + ew piaskowanie i fluoryzacje. Ja niedawno robiłem cały pakiet i kosztował mnie 160zł. Zaczeło sie od lekkiego krwawienia dziaseł, potem zabki od wewnetrznej strony zrobiły sie szorstkie z zoltawą powłoczką czego nie dało sie zmyc i po jakims czasie zaczeło mi sie to pojawiac na zewnetrznej stronie wzdłuż przerw miedzy zabkami. Dentysta mnie uratował a zabieg trwal 10min teraz kamienia brak i zabki sa gładkie a wybielanie BP po kilku dniach dało niesamowite efekty


podniosłaś mnie na duchu, jeszcze tydzień i się dowiem co się stało moim ząbkom
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 12:56   #2464
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość


podniosłaś mnie na duchu, jeszcze tydzień i się dowiem co się stało moim ząbkom
To facet
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 12:59   #2465
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
To facet
hahahahaha ahaa <wtopa>
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 09:09   #2466
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: biała perła

Witam

Nigdy nie uśmiecham się "pełną gębą" jak to się mówi. Bo uważam,że mam brzydkie zęby (nie palę i nie piję kawy) postanowiłam je wybielić, siostra mówiła mi ,że jej koleżanka kupowała Białą Perłę i postanowiłam wejść na wizaż i poszukać jakiś wypowiedzi na ten temat i znalazłam. Kupiłam BP za 63 zł ;/ no ale jestem dobrej myśli, może nie pójdą pieniądze na marne. Stosuje go 2 dzień. Ciężko jest wytrzymać (dostaje ślinotoku) więc mam ręcznik pod brodą i tak siedzę. Po ilu dniach zauważyliście różnicę (wiem,że to kwestia indywidualna) ale jestem ciekawa. I mam pytanie tak poza konkursem;p czy ktoś może "piłował" i wyrównywał zęby? mam 2 kły na dole i na górze i one mi przeszkadzają
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 16:09   #2467
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez domii99 Pokaż wiadomość
a ja z kolei mam pytanie z innej beczki , bo na kupno jestem zdecydowana tylko szukam jak najtaniej http://www.nokaut.pl/pasty-do-zebow/...ebow-75ml.html opłaca się tutaj kupic ?
To jest pasta do zębów, a nie żel.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 19:20   #2468
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: biała perła

Dokładnie, a żel jest podobno do
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:41   #2469
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: biała perła

Hm.. zużyłam już prawie całą tubkę i stwierdzam iż mój odcień zębów poprawił się bardzo lekko. Gdy kupowałam żel, miałam nadzieję na lepsze rezultaty. No nic. Trudno.
3+
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 22:01   #2470
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: biała perła

faktycznie dentystka stwierdziła, że to nie popękane szkliwo tylko osad wyczyściła mi ząbki i od 2 dni mam je wszystkie gładziutkie, wypolerowane jakby i pozwoliła dalej wybielać
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 22:14   #2471
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Dokładnie, a żel jest podobno do
żel jest taki do bani? sama używam żelu i jestem zadowolona z efektu
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 16:00   #2472
Majka90x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 93
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Dokładnie, a żel jest podobno do
Też używam i jestem zachwycona (a muszę dodać że jestem palacz i kawosz i na czas kuracji nie zaprzestałam ani picia kawy ani palenia) a efekty są rewelacyjne używam od 12 dni, codziennie 3x1h
Majka90x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:53   #2473
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: biała perła

Zainteresowałam się tematem i próbowałam już 2 razy tego żelu i za pierwszym razem nie wytrzymałam nawet 30 minut... Pojechało mi takim bólem po dolnej jedynce, że musiałam to wyjąć. Brrr dzisiaj znów próbowałam. Było lepiej, 30minut lekko, ale wydaje mi się, że ten "odlew" z żelu jest jakoś za mało szczelny. Jeśli dostanie się do środka ślina, to żel się rozcieńczy i straci skuteczność. A u mnie się dostaje w dużych ilościach. Trochę mnie to martwi. Może źle uformowałam te nakładki?
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 18:33   #2474
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: biała perła

heeeeloł
ja wybielałam zęby białą perłą ok 2 lata temu i jak twierdzi otoczenie nadal są białe ..ale ja juz tej bieli nie widzę. Zstanawiałam sie nad kupnem kooejnego opakowania ale martwie sie że może to byc juz zbyt agresywne dla mnie. Natknęłam się na BP z "pedzelkiem" - zastanawiam sie czy to dobry pomysl aby np odświeżyć biel przed weselem
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 13:45   #2475
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: biała perła

A ja chyba odpadam jednak z zawodów o białe zęby Bardzo inwazyjny ten żel i boję się, że uszkodzę sobie zęby. Na razie mówię pas.
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 20:05   #2476
anja0804
Raczkowanie
 
Avatar anja0804
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 211
Dot.: biała perła

Kurcze kupiłam kilka dni temu tą Białą Perłe po przeczytaniu świetnych opinii w KWC, a teraz trafiłam na ten wątek i jestem załamana. Przeczytałam,że martwe zęby są nie do wybielania a ja mam jedną górną jedynke martwą ;( to już jest koniec bo nie moge mieć jednej białej a drugiej żółtej... poza tym szkliwo mam popękane więc zakładam,że to kolejne przeciwskazanie..chociaż nie mam pojęcia jak moje zęby by zareagowały...są dość wrażliwe..
Jutro ide do dentysty to się wypytam co ja mam zrobić z tym moim uzębieniem, mam nadzieje,że mnie nie skaże na żółte zęby do końca życia bo chyba sie powiesze!
Słyszałam kiedyś dwie rady co do wybielania zebów, po pierwsze warto najpierw usunąć u dentysty kamień (moja koleżanka szła na zabieg wybielania i pani stomatolog ją cofnęła i kazała najpierw usunąć kamień) a po drugie warto odczekać jakieś pół godzinki od mycia zębów do nałożenia pasków lub nakładek wybielających, po myciu zeby i dziąsła są bardziej wrażliwe więc bolą pod wpływem takich inwazyjnych substancji.
__________________

it's funny how day by day nothing changes..but when you look back, everything is different.
anja0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 11:39   #2477
VaiTomarNoCu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: biała perła

ja właśnie też zakupiłam BP SYSTEM i mam pewien problem. Czy wasze "żele" też mają płynną konsystencję?? http://aptekainternetowa24.pl/produc...ab64d2e5ea.jpg

kupiłam dokładnie to co na obrazku i obie tubki mają konsystencję wody. czy to normalne czy powinnam pójść z reklamacją? Data ważności jest ok i kupowane w aptece.
VaiTomarNoCu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 12:50   #2478
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: biała perła

zamierzam zakupić białą perłę, jedynie boję sie żeby mi nie uszkodziła zębów. Czy to na pewno bezpieczne? Mam do zrobienia jeszcze jeden ząb, więc najpierw wyleczę, a potem zastosuję BP jednak ciagle mam obawy:/
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 15:11   #2479
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez VaiTomarNoCu Pokaż wiadomość
ja właśnie też zakupiłam BP SYSTEM i mam pewien problem. Czy wasze "żele" też mają płynną konsystencję?? http://aptekainternetowa24.pl/produc...ab64d2e5ea.jpg

kupiłam dokładnie to co na obrazku i obie tubki mają konsystencję wody. czy to normalne czy powinnam pójść z reklamacją? Data ważności jest ok i kupowane w aptece.
Mój żel nie jest super gęsty, ale na pewno nie tak rzadki jak opisujesz.mPowinnaś isć z reklamacją
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 14:04   #2480
Vainamoinena
Przyczajenie
 
Avatar Vainamoinena
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 7
GG do Vainamoinena
Dot.: biała perła

Cześć Dziewczyny! Z racji tego, że wątek liczy tyle stron nie jestem w stanie przeczytać każdej Waszej wypowiedzi, mam do Was jednak pytanie. Jeżeli było już w wątku to przepraszam.

Czy któraś z Was stosowała Białą Perłę i Paski Crest i ma w kwestii tych obu produktów porównanie? Ja jestem właśnie po kuracji z Crestami i niestety jestem zrozpaczona, bo efekt jest zerowy. :/ Żałuję, że zainwestowałam pieniądze i naiwnie uwierzyłam, że jakieś paseczki zdziałają cuda. Chciałabym się zapoznać z opinią tych z Was, które miały doświadczenia z tymi dwoma produktami. Czy Biała Perła działa na podobnej zasadzie co paski wybielające? Po którym z tych produktów osiągnęłyście lepszy rezultat?
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in...
Vainamoinena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:16   #2481
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: biała perła

Witaam
Czy jest tu jakaś ex aparatka?
półtora tyg temu zdjęłam aparat szkliwo oczywiscie było szlifowane(w celu usunięcia zamków oraz osadu) Czy mozna zacząć wybielac je Perłą? czy tez trzeba odczekac jakis czas i ile ?!...bardzo prosze o sugestie
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:04   #2482
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Vainamoinena Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Z racji tego, że wątek liczy tyle stron nie jestem w stanie przeczytać każdej Waszej wypowiedzi, mam do Was jednak pytanie. Jeżeli było już w wątku to przepraszam.

Czy któraś z Was stosowała Białą Perłę i Paski Crest i ma w kwestii tych obu produktów porównanie? Ja jestem właśnie po kuracji z Crestami i niestety jestem zrozpaczona, bo efekt jest zerowy. :/ Żałuję, że zainwestowałam pieniądze i naiwnie uwierzyłam, że jakieś paseczki zdziałają cuda. Chciałabym się zapoznać z opinią tych z Was, które miały doświadczenia z tymi dwoma produktami. Czy Biała Perła działa na podobnej zasadzie co paski wybielające? Po którym z tych produktów osiągnęłyście lepszy rezultat?
ja po creście (kilka lat temu) miałam zęby białe jak śnieg, BP trudno mi dojść do takiego efektu.. ale jak już pisałam w drugim wątku- ja wybielałam paskami parę lat temu, jak były skuteczniejsze..
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 21:01   #2483
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Witaam
Czy jest tu jakaś ex aparatka?
półtora tyg temu zdjęłam aparat szkliwo oczywiscie było szlifowane(w celu usunięcia zamków oraz osadu) Czy mozna zacząć wybielac je Perłą? czy tez trzeba odczekac jakis czas i ile ?!...bardzo prosze o sugestie
Zaczekaj około 2,3 miesięcy. Tak mi radziła ortodontka po zdjęciu aparatu
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 14:12   #2484
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: biała perła

na opakowaniu pisze że 0,5 ml na jednorazową aplikacje, czy chodzi tutaj o jeden aplikator czy o dwa? Bo dla mnie jednorazowa to oba aplikatory, ale dosyć duzo wychodzi wtedy tego żelu
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 14:40   #2485
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Karolinka:):) Pokaż wiadomość
na opakowaniu pisze że 0,5 ml na jednorazową aplikacje, czy chodzi tutaj o jeden aplikator czy o dwa? Bo dla mnie jednorazowa to oba aplikatory, ale dosyć duzo wychodzi wtedy tego żelu
Ja rozumiem jednorazowa jako nałożenie tej jednej dawki na dwa aplikatory.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 16:47   #2486
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Karolinka:):) Pokaż wiadomość
na opakowaniu pisze że 0,5 ml na jednorazową aplikacje, czy chodzi tutaj o jeden aplikator czy o dwa? Bo dla mnie jednorazowa to oba aplikatory, ale dosyć duzo wychodzi wtedy tego żelu
Na 2 aplikatory, tzn. ja tak robiłam, bo jak dasz tak dużo żelu to Ci wypłynie, więc bezsensu.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 17:21   #2487
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: biała perła

Dziewcyzny, a po jakim czasie osiągnełyscie zadawalający efekt?
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 12:42   #2488
carmenkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar carmenkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 286
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Karolinka:):) Pokaż wiadomość
Dziewcyzny, a po jakim czasie osiągnełyscie zadawalający efekt?
ja zaczęłam wybielać w pod koniec września, po tygodniu zauważyłam pierwsze efekty Ostatnie 2 tygodnie trochę odpuściłam, więc u mnie potrwa to dłużej, ale jeśli bym się uparła, to na dzień dzisiejszy mam już bardzo ładny odcień zębów Czyli u mnie trwało to około miesiąca
__________________
I will never forget.
I will never regret.

Łódź, 8.11.2011 - 30 Seconds to Mars
23.11.2012 - MUSE

carmenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 12:48   #2489
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Karolinka:):) Pokaż wiadomość
Dziewcyzny, a po jakim czasie osiągnełyscie zadawalający efekt?
3-4 tygodnie
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 17:10   #2490
ooOODzulkaOOoo
Raczkowanie
 
Avatar ooOODzulkaOOoo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 49
Dot.: biała perła

Dziewczęta, otóż zanosiłam się z zamiarem zakupu BP juz od naprawde dluzszego czasu. Przede wszystkim chcialam wybielic sobie zabki przed studniowka. Jestem po kilku wizytach u stomatologa, wyleczylam wszystkie wieksze ubytki. Ostatnia wizyta byla dzis, pani doktor powiedziala, ze pozostaly jeszcze zmiany na 4 zabkach, ale nie sa one jakies powazne, doslownie ryski i ze zajac sie nimi mozna nawet za 3 miesiace. Nie zastanawialabym sie nad dalszym leczeniem, gdyby nie to, ze juz mnie na nie po prostu na chwile obecna nie stac. Zalezy mi jednak na bialych zabkach, a na BP napewno znalazlabym jeszcze jakeis srodki. Stad moje pytanie: czy moge zastosowac kuracje wybielajaca przy kilku zmianach w poczatkowym stadium rozwoju? Czy zel moze znaczaco wplynac na ryski widoczne na niektorych zebach? Bardzo prosze o odpowiedz
ooOODzulkaOOoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 21:36:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.