Co z tym zrobić? Pomocy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-13, 13:57   #1
xxhelloitsmexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 55

Co z tym zrobić? Pomocy :(


Hej, mam taka sprawę. Otóż pewnego dnia moj chłopak powiedział, ze mam zaproszenie na wesele. Zgodziłam się, ale potem okazało się, ze niestety nie mogę wtedy na nie jechac. Miałam moj ostatni najważniejszy egzamin na studiach i do tego miałam bardzo ważne badania lekarskie... nie mogłam przełożyć tych dwóch rzeczy na inny termin, niestety nie było takiej opcji, nawet rozmawiałam na ten temat z wykładowcami. Pieniądze zostały wpłacone za dodatkowy nocleg (bo wyjazd był na dwa dni). Powiedział mi, ze po prostu będzie nocował z kimś z rodziny i ze trochę się namiesza ale generalnie spoko. Po czym któregoś dnia przychodzi do mnie i oznajmia mi ze zaprosił swoją współlokatorkę, o która byłam bardzo zazdrosna o czym dobrze wiedział i której nie lubiłam, o czym tez bardzo dobrze wiedział. Pojechali na to wesele, bolało mnie to jak cholera, ze wszyscy będą myśleli ze to jego dziewczyna, ze będą im robić zdjęcia, ze będą tańczyć wolne tance. Po prostu skręciło mnie aż. Na dodatek dziewczyna jest bardzo ładna i atrakcyjna. Moim zdaniem jeśli ma się partnera to nie powinno iść się na wesele z koleżanka czy kolegą. Jednak najbardziej zabolał mnie fakt, ze on nawet nie spytał mnie co sadze na ten temat tylko za moimi plecami zaprosił ja mówiąc jej na dodatek ze ja nie mam absolutnie nic przeciwko... Może wychodzę na jakaś egoistke, sama nie wiem, ale naprawdę mnie to boli na tyle ze nie wiem czy nie zakończyć tego związku. Gdybym ja była w takiej sytuacji to pojechałabym sama, bo i tak na weselu bawi się z wieloma osobami i nie byłoby mi smutno. I wiem, ze on tez by się wkurzył gdybym to ja cos takiego zrobiła za jego plecami. Dlatego mam pytanie czy on na pewno postąpił fair wobec mnie? Powiedziałam mu co o tym sadze, ale czy jednak z jego strony to nie była przesada ze nie uzgodnił tego ze mną? Przecież to ja byłam zaproszona i to ja jestem jego dziewczyna :/ nie wiem czy przesadzam czy nie, prosze o odpowiedzi...

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Nikt nie jest w stanie mi doradzić?
xxhelloitsmexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:14   #2
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Cytat:
Napisane przez xxhelloitsmexx Pokaż wiadomość
Hej, mam taka sprawę. Otóż pewnego dnia moj chłopak powiedział, ze mam zaproszenie na wesele. Zgodziłam się, ale potem okazało się, ze niestety nie mogę wtedy na nie jechac. Miałam moj ostatni najważniejszy egzamin na studiach i do tego miałam bardzo ważne badania lekarskie... nie mogłam przełożyć tych dwóch rzeczy na inny termin, niestety nie było takiej opcji, nawet rozmawiałam na ten temat z wykładowcami. Pieniądze zostały wpłacone za dodatkowy nocleg (bo wyjazd był na dwa dni). Powiedział mi, ze po prostu będzie nocował z kimś z rodziny i ze trochę się namiesza ale generalnie spoko. Po czym któregoś dnia przychodzi do mnie i oznajmia mi ze zaprosił swoją współlokatorkę, o która byłam bardzo zazdrosna o czym dobrze wiedział i której nie lubiłam, o czym tez bardzo dobrze wiedział. Pojechali na to wesele, bolało mnie to jak cholera, ze wszyscy będą myśleli ze to jego dziewczyna, ze będą im robić zdjęcia, ze będą tańczyć wolne tance. Po prostu skręciło mnie aż. Na dodatek dziewczyna jest bardzo ładna i atrakcyjna. Moim zdaniem jeśli ma się partnera to nie powinno iść się na wesele z koleżanka czy kolegą. Jednak najbardziej zabolał mnie fakt, ze on nawet nie spytał mnie co sadze na ten temat tylko za moimi plecami zaprosił ja mówiąc jej na dodatek ze ja nie mam absolutnie nic przeciwko... Może wychodzę na jakaś egoistke, sama nie wiem, ale naprawdę mnie to boli na tyle ze nie wiem czy nie zakończyć tego związku. Gdybym ja była w takiej sytuacji to pojechałabym sama, bo i tak na weselu bawi się z wieloma osobami i nie byłoby mi smutno. I wiem, ze on tez by się wkurzył gdybym to ja cos takiego zrobiła za jego plecami. Dlatego mam pytanie czy on na pewno postąpił fair wobec mnie? Powiedziałam mu co o tym sadze, ale czy jednak z jego strony to nie była przesada ze nie uzgodnił tego ze mną? Przecież to ja byłam zaproszona i to ja jestem jego dziewczyna :/ nie wiem czy przesadzam czy nie, prosze o odpowiedzi...

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Nikt nie jest w stanie mi doradzić?

O badaniu i egzaminie nie wiedziałaś wcześniej? Oba miałaś jednego dnia?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:22   #3
Rainbow90
Raczkowanie
 
Avatar Rainbow90
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 166
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Ja bym się obraziła, i może nawet zerwała. Postąpił po prostu nielojalnie wiedząc tym bardziej, że nie lubisz tej dziewczyny.
Rainbow90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:23   #4
xxhelloitsmexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 55
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Badanie miałam rano, a egzamin po południu w piątek, w dniu wyjazdu.
xxhelloitsmexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:27   #5
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;8481234 6]O badaniu i egzaminie nie wiedziałaś wcześniej? Oba miałaś jednego dnia?[/QUOTE]
Nawet gdyby wiedziała wcześniej, to co by to zmieniło? Raczej nikt nie przełożyłby ślubu z tego względu.



Moim zdaniem, to on doskonale wiedział, że ci się to nie spodoba i zrobił to z premedytacją. To jego pierwsza taka zagrywka?
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:32   #6
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

A ja byłabym na faceta wściekła. Uważam, że zachował się nie fair, nielojalnie i w ogóle nie liczył się w tym momencie z Tobą.
Można mieć znajomych płci przeciwnej będąc w związku, jak najbardziej, ale trzeba też umieć się zachować.
Nie wiem czy zerwałabym w takiej sytuacji (to zależałoby od wielu innych czynników), ale napewno nie przeszłabym obojętnie obok tego tematu.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:32   #7
xxhelloitsmexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 55
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Jeśli chodzi o złośliwość, to zdarza mu się to często. Dzień po ślubie napisałam mu jak bardzo mi się nie podoba ta sytuacja (wtedy był jeszcze w mieście gdzie odbywało się wesele), a on stwierdził że jestem zbyt zazdrosna i mało tego, powiedział że jestem „ograniczona”, bo nie wierzę w jego słowa, że np. nie spał z nią w pokoju tylko ona spała z narzeczoną jego brata, bo tego jednego dnia tak bardzo się polubiły. Po prostu ciężko było i nadal jest mi w coś takiego uwierzyć...
xxhelloitsmexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-13, 14:35   #8
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Nawet gdyby wiedziała wcześniej, to co by to zmieniło? Raczej nikt nie przełożyłby ślubu z tego względu.



Moim zdaniem, to on doskonale wiedział, że ci się to nie spodoba i zrobił to z premedytacją. To jego pierwsza taka zagrywka?
Też tego jestem ciekawa. Jeśli nie pierwsza to dla mnie do odstrzału.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:40   #9
xxhelloitsmexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 55
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Ponadto chłopak kompletnie nie przyznaje się do winy. Ja potrafię powiedzieć mu o moich błędach, natomiast on cały czas wytyka moją winę, że mam pretensje, że przesadzam. Była już taka sytuacja, że zerwałam z nim i nie rozmawialiśmy miesiąc i dopiero kiedy się odezwał powiedział, że „robił dużo krzywdy, może i nawet WIĘCEJ niż ja”... A potem znowu to samo, wszystkiemu jestem winna ja... nie wiem co mam zrobić kobietki... Boję się wchodzić w nowy związek, bo czuję skrycie, że wciąż go kocham chociaż rozum mówi co innego...
xxhelloitsmexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:42   #10
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Cytat:
Napisane przez xxhelloitsmexx Pokaż wiadomość
Ponadto chłopak kompletnie nie przyznaje się do winy. Ja potrafię powiedzieć mu o moich błędach, natomiast on cały czas wytyka moją winę, że mam pretensje, że przesadzam. Była już taka sytuacja, że zerwałam z nim i nie rozmawialiśmy miesiąc i dopiero kiedy się odezwał powiedział, że „robił dużo krzywdy, może i nawet WIĘCEJ niż ja”... A potem znowu to samo, wszystkiemu jestem winna ja... nie wiem co mam zrobić kobietki... Boję się wchodzić w nowy związek, bo czuję skrycie, że wciąż go kocham chociaż rozum mówi co innego...

Po co Ty z nim jesteś...dziewczyno

I Ty nie masz teraz w żaden nowy związek wchodzić, tylko rozstać się z obecnym i dać sobie czas, pobyć sama.
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:50   #11
xxhelloitsmexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 55
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Niektórzy sądzą, że on wcale źle nie zrobił, bo pisałam o tej sprawie też na innym forum. Jednak fakt, że nie spytał mnie o zdanie, wiedział, że nie przepadam za dziewczyną, powiedział jej że ja się zgadzam i nie ma żadnego problemu... i jeszcze powiedział mi to prosto w twarz... Myślałam żeby nawet pogadać z tą dziewczyną i powiedzieć jej, że on też ją okłamał, bo ja nic na ten temat nie wiedziałam... ale chyba wyszłabym wtedy na jakąś idiotkę i osobę, która teraz chce się w odwecie zemścić, nie sądzicie? Dodam jeszcze, ze zapraszał mnie ostatnio na urodziny jego dziadka, jednak powiedziałam, że nie mam ochoty się zjawić po tym co mi zrobił w związku z weselem a on się za to obraził... o.O Już głupieje całkiem, naprawdę
xxhelloitsmexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-13, 14:57   #12
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Cytat:
Napisane przez xxhelloitsmexx Pokaż wiadomość
Niektórzy sądzą, że on wcale źle nie zrobił, bo pisałam o tej sprawie też na innym forum. Jednak fakt, że nie spytał mnie o zdanie, wiedział, że nie przepadam za dziewczyną, powiedział jej że ja się zgadzam i nie ma żadnego problemu... i jeszcze powiedział mi to prosto w twarz... Myślałam żeby nawet pogadać z tą dziewczyną i powiedzieć jej, że on też ją okłamał, bo ja nic na ten temat nie wiedziałam... ale chyba wyszłabym wtedy na jakąś idiotkę i osobę, która teraz chce się w odwecie zemścić, nie sądzicie? Dodam jeszcze, ze zapraszał mnie ostatnio na urodziny jego dziadka, jednak powiedziałam, że nie mam ochoty się zjawić po tym co mi zrobił w związku z weselem a on się za to obraził... o.O Już głupieje całkiem, naprawdę
Rozstańcie się bo ten Wasz związek żadnego sensu nie ma.

-facet ma w tyłku Twoje zdanie
- obraża się
- nie umie przyznać się do błędu
- jest złośliwy

mało Ci jeszcze?

Co do winy, to ja kiedyś byłam z takim facetem co wiecznie mi wmawiał, że mam pamiętać, że gdy wskazuję na niego palcem (w sensie że on jest czemuś winny) to mam pamiętać że wtedy trzy palce są zwrócone w moją stronę

Edytowane przez faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Czas edycji: 2018-07-13 o 15:00
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:58   #13
xxhelloitsmexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 55
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Dodam jeszcze, że zaproponowałam mu, żeby może kogoś spytał jak mu tak bardzo zależy żeby z kimś jechać. Ale nie sądziłam że zaprosi akurat kogoś kogo nie lubię i to za moimi plecami. (Jego dwie najlepsze psiapsióły niby nie mogły jechać.) Więc zaczął to tak przekręcać, że on sobie mógł zinterpretować moje słowa żeby kogoś zaprosić „dowolnie”. Ponadto sam się przyznał, że wcale nie chodziło tu o pieniądze, bo mógł to odkręcić. Czy on coś czuje do tej dziewczyny czy co jest grane? Już mam mętlik w głowie na maksa
xxhelloitsmexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 14:58   #14
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Ja rozumiem pójście na wesele z kimś innym, jeśli partner nie może, ale robienia w związku czegokolwiek z zemsty nie rozumiem. Okropne zachowanie, jak można się mścić na kimś, kogo się rzekomo kocha i dalej chce się być z nim w związku? Zresztą jeszcze gdyby było się za co mscic. O EGZAMIN, jakbyś to ty ustalała sobie termin.

Moim zdaniem wszystko sprowadza się do tego, że związek z osobą złośliwą i zawziętą jest do bani.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 15:06   #15
xxhelloitsmexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 55
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

On generalnie uważa, że jestem o nią zazdrosna bez powodu i że w głowie tworzę sobie jakieś urojenia. Problem w tym, że on poznał jej znajomych, ona jego, na dodatek teraz jeszcze jego rodzinę. W ciągu całego roku akademickiego ani razu nie pojawił się ze mną na imprezie, bo jak nie nauka, to mu się zwyczajnie nie chciało. Ponadto potrafił wyzywać i poniżać moich znajomych, twierdząc że jego są lepsi, bo tak, bo są JEGO znajomymi...
xxhelloitsmexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 15:12   #16
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Cytat:
Napisane przez xxhelloitsmexx Pokaż wiadomość
On generalnie uważa, że jestem o nią zazdrosna bez powodu i że w głowie tworzę sobie jakieś urojenia. Problem w tym, że on poznał jej znajomych, ona jego, na dodatek teraz jeszcze jego rodzinę. W ciągu całego roku akademickiego ani razu nie pojawił się ze mną na imprezie, bo jak nie nauka, to mu się zwyczajnie nie chciało. Ponadto potrafił wyzywać i poniżać moich znajomych, twierdząc że jego są lepsi, bo tak, bo są JEGO znajomymi...
Ja się powtórzę:

Rozstańcie się bo ten Wasz związek żadnego sensu nie ma.

-facet ma w tyłku Twoje zdanie
- obraża się
- nie umie przyznać się do błędu
- jest złośliwy

mało Ci jeszcze?

no i poniża i wyzywa Twoich znajomych do tego

Co Ty z nim jeszcze robisz!!
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 15:17   #17
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Cytat:
Napisane przez xxhelloitsmexx Pokaż wiadomość
On generalnie uważa, że jestem o nią zazdrosna bez powodu i że w głowie tworzę sobie jakieś urojenia. Problem w tym, że on poznał jej znajomych, ona jego, na dodatek teraz jeszcze jego rodzinę. W ciągu całego roku akademickiego ani razu nie pojawił się ze mną na imprezie, bo jak nie nauka, to mu się zwyczajnie nie chciało. Ponadto potrafił wyzywać i poniżać moich znajomych, twierdząc że jego są lepsi, bo tak, bo są JEGO znajomymi...
Problemem nie jest ONA, tylko to, jak facet cię traktuje, jaki jest - a jest mściwy i złośliwy.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 15:47   #18
xxhelloitsmexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 55
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Eh, może i faktycznie powinnam to zakończyć... Wybaczamy sobie wiele rzeczy, ale ta akurat była chyba jedną z gorszych, której bym się szczerze mówiąc nie spodziewała :/ Dziękuję Wam bardzo za wszelkie rady i zrozumienie <3
xxhelloitsmexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 15:59   #19
zksiezyca
Raczkowanie
 
Avatar zksiezyca
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 260
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Dla mnie to jest jakieś chore.
Nie wiem jak można potraktować tak osobę, z która jest się w związku.

Przemyśl to.
zksiezyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-13, 16:08   #20
xxhelloitsmexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 55
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Mam też takie pytanie: czy gdyby Wasz partner Was wystawił i faktycznie nie mógł jechać na wesele, bo miałby w tym czasie coś bardzo ważnego, to szukałybyście kogoś na jego miejsce czy poszły same? Jestem bardzo ciekawa jakie macie zdanie, więc pytam
xxhelloitsmexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 16:11   #21
zksiezyca
Raczkowanie
 
Avatar zksiezyca
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 260
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Cytat:
Napisane przez xxhelloitsmexx Pokaż wiadomość
Mam też takie pytanie: czy gdyby Wasz partner Was wystawił i faktycznie nie mógł jechać na wesele, bo miałby w tym czasie coś bardzo ważnego, to szukałybyście kogoś na jego miejsce czy poszły same? Jestem bardzo ciekawa jakie macie zdanie, więc pytam


To zależy.
Jeśli mamy wspólna grupę bliskich znajomych, coś w stylu „przyjaciół” wiem głupi przykład, ale oddaje typ relacji - to zapytałabym czy nie ma nic przeciwko aby pojechał ze mną nasz kumpel. I w naszym przypadku naprawdę nie byłoby to nic dziwnego.

Ale nie brałabym obcego chłopa, albo tylko mojego znajomego. Poszłabym sama.
zksiezyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 16:11   #22
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Cytat:
Napisane przez xxhelloitsmexx Pokaż wiadomość
Mam też takie pytanie: czy gdyby Wasz partner Was wystawił i faktycznie nie mógł jechać na wesele, bo miałby w tym czasie coś bardzo ważnego, to szukałybyście kogoś na jego miejsce czy poszły same? Jestem bardzo ciekawa jakie macie zdanie, więc pytam
Poszłabym sama. Przetańczyłabym noc z wujkami, ciotkami itp

Chyba, że to wesele kogoś znajomych bez mojej/jego rodziny. Wtedy bym poszła sama, lub zapytała tż czy nie ma nic przeciwko abym z kimś poszła.

Po trzecie primo, miałam taką sytuację. Tż nie mógł i poszłam po prostu z koleżanką
__________________
Pole dance
3 l oddane

Edytowane przez mirabelka3690
Czas edycji: 2018-07-13 o 16:13
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 16:12   #23
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 16:51   #24
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Moim zdaniem nasze zdanie nie ma znaczenia

Ale poszłabym sama, bo nie chciałoby mi się szukać. Nie czuję ciśnienia, żeby chodzić na takie imprezy z kimś. Jakbym nie była w związku, to tez bym nie szukała. Nie przepadam za tańcem, więc lepiej bawiłabym się rozmawiając z gośćmi przy stołach. I jedząc przysmaki
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 17:11   #25
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Cytat:
Napisane przez xxhelloitsmexx Pokaż wiadomość
Mam też takie pytanie: czy gdyby Wasz partner Was wystawił i faktycznie nie mógł jechać na wesele, bo miałby w tym czasie coś bardzo ważnego, to szukałybyście kogoś na jego miejsce czy poszły same? Jestem bardzo ciekawa jakie macie zdanie, więc pytam
Poszłabym sama albo w ogóle bym nie poszła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 17:15   #26
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Ja nie miałabym problemu z tym, że kogoś zaprosił. Sama mu to zaproponowałaś. Jeśli faktycznie zrobił to z zemsty - no to mega szczeniackie zachowanie. Ale nie czaję tego, że oni będą tańczyć wolne tańce, przytulać się i będą im robić zdjęcia? Nwm, przecież to nie przymus, wiele osób idzie na wesele z kolegą, koleżanką i wcale nie trzeba tych czułości. Skąd wiesz co on będzie z nią zrobił. No i jeśli chłopak faktycznie teraz jest złośliwy i wcześniej był + robi Ci wyrzuty, że nie mogłaś przyjść, to słabo
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 17:33   #27
xxhelloitsmexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 55
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Sam mi powiedział, że tańczył z nią prawie do wszystkiego, wolne tańce również, ale twierdzi że bez przytulania
xxhelloitsmexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 17:37   #28
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Patrząc na jego inne zachowanie to to jakiś dzieciak, a nie dojrzały facet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 17:50   #29
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Zachował się tragicznie.
Mój facet, kiedy ja nie mogłam iść z nim na wesele, bo miałam ważny egzamin i nie mogłam tego przełożyć, po prostu zjawił się na ślubie, dał prezent złożył życzenia i nie poszedł na wesele. (oczywiście wcześniej uprzedził młodych, że się nie zjawimy - dla wyjaśnienia, żeby nikt się nie przyczepił)Sam powiedział, że to bez sensu i nie będzie się miał z kim bawić całą noc. Układ mamy taki, że na tego typu imprezy chodzimy razem i jedno może się dostosować do drugiego, jeżeli jest taka potrzeba.
Jednak jeśli już koniecznie chciał iść to nie rozumiem po co kogoś brał. Ale jeśli już musiał kogoś wziąć to nie rozumiem po co wziął laskę, której nie lubisz. Żarty.

Edytowane przez linkinpaark
Czas edycji: 2018-07-13 o 17:51
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 17:52   #30
xxhelloitsmexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 55
Dot.: Co z tym zrobić? Pomocy :(

Eh, może ja też przesadzam trochę... bo pamietam że z ciekawości spytałam się „a co jeśli jednak uda mi się jechać, bo uda się zmienić termin egzaminu i badan?” On odpowiedział, że z miejsca powiedziałby jej, że jednak mogę jechać. Więc teraz sobie myślę, że może troszkę wyolbrzymiam sprawę, pewnie z przypływu złości który przykrył racjonalne myślenie... Eh masakra :/
xxhelloitsmexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-21 22:19:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.