tania apteka w warszawie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 15:58   #31
madziapas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: tania apteka w warszawie

Hey
Ostatnio przechodząc przy pasażu Wilanowska wstąpiłam do apteki zapytać ile kosztuje Harmonet. Udało mi się kupić za 21zł ! Mają też bardzo dużo promocji na leki bez recepty. Ponadto mają najlepszą (chyba w całej Warszawie) cenę na Nicorette i Niquitiny. Wychodzi ok 9 zł za listek. Leki bez recepty też mają w naprawdę dobrych cenach. Mimo zawsze dużej kolejki - wszystko bardzo sprawnie i szybko idzie, naprawdę byłam pod wrażeniem Polecam zajrzeć, to apteka (na dodatek całodobowa - non stop czynna) przy Al. Wilanowskiej 363 niedaleko Galerii Mokotów.
madziapas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 11:02   #32
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: tania apteka w warszawie

Podnoszę...
Widziałam na poprzedniej stronie długą listę tanich aptek... Jednak niektóre dane mają kilka lat i nie wiem czy są jeszcze aktualne... Zależy mi na taniej aptece gdzie będę mogła kupić logest (antykoncepcyjne) za ludzką cenę... Bo przy przystanku na Jana Olbrachta kupowałam opakowanie za 34zł, w Wola parku zaśpiewała mi 39,5zł a ja biedna studentka nie mam, żeby przepłącać ponad 10zł na opakowaniu, bo w moim rodzinnym mieście za opakowanie płacę 27,5zł czy ktoś może mi pomóc? Nawet 1zł różnicy to dla mnie dużo
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 17:52   #33
ackamk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Red face Dot.: tania apteka w warszawie

Witam,
Będę w Warszawie przez 3miesiące, i również nie chcę też przepłacać za tabletki anty. Wie ktoś może gdzie dostane tanio tabletki Qlaira? Nie uśmiecha mi się płacić za opakowanie 50zł, gdzie za to samo w swoim rodzinnym mieście płacę 39,87zł (
proszę o szybką odpowiedź
ackamk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 22:54   #34
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: tania apteka w warszawie

Tania apteka jest na Świętokrzyskiej 20 - za yasmin płacę tam 34 zł, a w innych aptekach kosztuje 45-50 zł. Capivit hydro control jest po 9,90 (normalnie 13-18 zł). Ogólnie wydaje mi się, że wszystko jest tam tańsze o kilka złotych niż w większości aptek. I jest bardzo duży wybór kosmetyków
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 13:49   #35
ackamk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Talking Dot.: tania apteka w warszawie

Szukając tanich aptek, sprawdziłam te, o których wcześniej pisałyście lub te, które znalazłam na innych forach, w moim przypadku (tab. anty. - Qlaira) ceny wyglądały tak:
- ul. Złota (Apteka Za Grosze) - 50,52zł
- Aleja Wilanowska 363 - 48zł
- ul. Świętokrzyska 20 - 46zł

Nie skorzystałam z żadnej, ale jadąc na siłownię odkryłam inną aptekę, która oferuje swoje leki taniej o 15% w określonych godzinach, tudzież 9-11 i 16-18. Tabletki tam były, owszem, ale cena 52zł. Farmaceutka doradziła mi, abym przyjechała właśnie w takich godzinach, więc przyjechałam. Zapłaciłam za nie 44,45zł - więcej niż w rodzinnym mieście, ale na tle innych aptek cena wygląda zachęcająco. Hmm, więc podam adresy Aptek CEFARM, bo mam przed sobą ulotkę:
- ul. Kuflewska 6
- Pl. Hallera 9
- ul. Widok 19

Ale i tak przy najbliższej okazji, nakupuje tabletek w swoim mieście, bo po co przepłacać, a przecież grosz do grosza, a będzie kokosza
ackamk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 13:51   #36
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: tania apteka w warszawie

Ja mogę polecić sieć aptek Dbam o Zdrowie. Nie wiem jak oni to robią ale przez interent jest dużo taniej niż w samej aptece. Zamawiam przez net i odbieram w wybranej aptece. Np Jasmin kosztuje 34 zł, dla przykładu tez Qlaira: 43,24 zł, Logest 27,40, cilest 10,88. Do odbioru najczęściej na drugi dzień.
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf

Edytowane przez malgogaj
Czas edycji: 2010-08-12 o 13:54
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 13:10   #37
gabikm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: tania apteka w warszawie

a gdzie moge kupic najtaniej gravistat?? nikt mi nie napisze??

Edytowane przez gabikm
Czas edycji: 2010-09-23 o 09:50
gabikm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 10:03   #38
Midasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: tania apteka w warszawie

Ja tam u siebie na bielanach od dłuższego czasu jakoś takiej naprawdę taniej nie znalazłam, zawsze jak mam większe zakupy do zrobienia czy wykupuję recepty na pulmicorty to mąż jako że pracuje pod płockiem to tam w aptece za grosze je kupuje po 1gr, a w wawie nie udało mi się ich znaleźć w tej cenie z pełną refundacją. Często tak jest, że te poza dużymi miastami są po prostu tańsze. Czasem wcale nie tak daleko.
Midasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 16:45   #39
Rinksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: tania apteka w warszawie

O to ja mam podobnie, na miejscu zamawiam sobie czasem online, ewentualnie jak coś nie drogiego czy coś co trzeba już tu i teraz kupić to idę i kupuję. Jednak większe zakupy to zlecam swoim rodzicom albo robię jak do nich zajadę do płocka i w aptece za grosze bo mają dobre ceny.
Rinksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 20:53   #40
morella
Rozeznanie
 
Avatar morella
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 775
GG do morella
Dot.: tania apteka w warszawie

Powiedzcie mi moje Drogie po ile jest teraz w dobrej cenie Logest? Dostałam na nowo receptę po 3 latach i w pierwszej lepszej aptece do jakiej weszłam zapłaciłam 35,99. To dobra cena czy można gdzieś taniej?
__________________
Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail
morella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 00:01   #41
manxon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: tania apteka w warszawie

Ja z kolei polecam aptekę mieszkańcom Ursynowa http://kbm.pl/apteki/patio-ursynow/warszawa/5208/ (z Woli, czy Targówka dla kilku zł oszczędności tu nikt nie przyjedzie)
manxon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 23:06   #42
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Dot.: tania apteka w warszawie

moze ktos cos wie aktualnie bo moim skromnym zdaniem duzo aptek które nawet rok, dwa lata temu byly tanie, teraz o dziwo sukcesywnie drozeją i drożeją...
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 13:52   #43
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: tania apteka w warszawie

Wiecie gdzie w Warszawie kupię najtaniej Nuva Ring ?
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 08:45   #44
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: tania apteka w warszawie

Widze, że wątek jeszcze żyje, wiec dorzuce moje ostatnie odkrycie - http://aptekawaw.pl. Moje pigułki, które w DOZ kosztują 16 zł, tam są po 12zł! Tanije się chyba nie da, sprawdźcie po ile tam są Wasze leki
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 19:06   #45
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: tania apteka w warszawie

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Widze, że wątek jeszcze żyje, wiec dorzuce moje ostatnie odkrycie - http://aptekawaw.pl. Moje pigułki, które w DOZ kosztują 16 zł, tam są po 12zł! Tanije się chyba nie da, sprawdźcie po ile tam są Wasze leki
właśnie sprawdziłam Nuva Ring - bardzo drogo - 49 zł pojedyńczy, a w Superpharm 39zł.
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-12 20:06:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.