Wrześniówki cz. II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-21, 08:05   #151
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale ten czas pędzi jak szalony!
Mnie najbardziej martwi kilka rzeczy:
1. brak butów, a niedługo będe miała przymiarkę sukni i powinnam już je mieć :/
2. brak czasu na kurs tańca o którym marzyłam
3. niepewna liczba gości, niby sporo osób od razu mówiło, ze przyjdzie, ale są osoby których nie jestem pewna, a które jak na razie się nie odzywają :/

Na dodatek nie mamy jeszcze alkoholu i nie mamy pojęcia jaki kupić, garnituru i butów dla tż oraz ciągle waham się nad bukietem :/ Reszta spraw w miarę opanowana, poza takimi szczególikami które dopracujemy w trakcie przygotowań
Nie przejmuj się my też niewiemy ile będzie osób, wychodzę z założenia że ile będzie to będzie, wkońcu mają czas na potwierdzenie. A ja jak sie nie będą oddzywać to zamierzam dzwonić po terminie i pytać kto przyjedzie a kto nie.
My alkohol kupimy dopiero jak wszyscy potwierdzą, nigdy go nie brakuje My zdecydowaliśmy się na sobieskiego, ładna butelka i mają też kolorówki których też trochę chcemy kupić. Zastanawialiśmy się też nad tadeuszem ale jest tylko czysta i troche droższa.
Akurat my garniaka mamy, niewiem gdzie mieszkasz ale my kupiliśmy w PAWO, świetna obsługa a garniak idealny, dobre też są w BYTOMIE. Ale to oczywiście zależy kto czego szuka
nad bukietem też się zastanwiam cały czas, wszystko zależy od dostępności kwiatów i fryzury jeszcze nie wybrałam więc nie ma czym sie martwić bo chyba każdy tak ma
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 09:03   #152
Tyna7
Zakorzenienie
 
Avatar Tyna7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 098
Dot.: Wrześniówki cz. II

A ja się właśnie boję o piwo, ze będzie za mało
na weselu brata poszło 60 litrów piwa...
TŻ chce kupić piwo Ciechan, bo to z Jego regionów i im tam to smakuje

anioleczek2112- Garnituru też nie kupiliśmy, TŻtowi się nie spieszy
butów też nie mam
i jeszcze co najlepsze, nie wszyscy są zaproszeni

także się nie przejmuj
__________________
żonka
Tyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 14:15   #153
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tyna7 Pokaż wiadomość
A ja się właśnie boję o piwo, ze będzie za mało
na weselu brata poszło 60 litrów piwa...
TŻ chce kupić piwo Ciechan, bo to z Jego regionów i im tam to smakuje

anioleczek2112- Garnituru też nie kupiliśmy, TŻtowi się nie spieszy

butów też nie mam
i jeszcze co najlepsze, nie wszyscy są zaproszeni

także się nie przejmuj
Haha widze, że nie tylko mój ma ciągle dużo czasu na kupno garnituru Mówi, że mógłby nawet tydzień przed ślubem go kupic... ale nie chce, żebym się denerwowała
Nam do zaproszenia zostały 4 osoby więc z tym się pięknie wyrobiliśmy. Dzisiaj się jednak dowiedziałam, ze musze szukać innej cukierni która zrobi tort i ciasta :/ Mieliśmy tort w cenie talerzyka na sali którą wynajmujemy ale dowiedziałam się od kilku osób że jest taki sobie :/ Podobnie jak ciasta :/ Mam nadzieje, ze 2 miesiące przed slubem nie będzie problemu z zamówieniem tortu
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 14:18   #154
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale ten czas pędzi jak szalony!
Mnie najbardziej martwi kilka rzeczy:
1. brak butów, a niedługo będe miała przymiarkę sukni i powinnam już je mieć :/
2. brak czasu na kurs tańca o którym marzyłam
3. niepewna liczba gości, niby sporo osób od razu mówiło, ze przyjdzie, ale są osoby których nie jestem pewna, a które jak na razie się nie odzywają :/

Na dodatek nie mamy jeszcze alkoholu i nie mamy pojęcia jaki kupić, garnituru i butów dla tż oraz ciągle waham się nad bukietem :/ Reszta spraw w miarę opanowana, poza takimi szczególikami które dopracujemy w trakcie przygotowań
my chodzimy na przyspieszony kurs 2 razy w tyg 8 spotkan wiec miesiac - po 1,5h spotkanie i zajecia sa od 20.15 wiec super nam pasuje - moze u Was cos podobnego robia?

co do gosci ja sama bede dzwonic z tz do tych co nie potwierdza do 17 sierpnia tak jak chcemy


moj TZ tez nie ma garnituru na poczatku sierpnia jedziemy obadac temat - a co do butow to czekam na moje i jego i nie moge sie doczekac no i czekam na suknie powinna do konca miesiac przyjsc
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2011-07-21 o 14:22
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 19:54   #155
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się my też niewiemy ile będzie osób, wychodzę z założenia że ile będzie to będzie, wkońcu mają czas na potwierdzenie. A ja jak sie nie będą oddzywać to zamierzam dzwonić po terminie i pytać kto przyjedzie a kto nie.
My alkohol kupimy dopiero jak wszyscy potwierdzą, nigdy go nie brakuje My zdecydowaliśmy się na sobieskiego, ładna butelka i mają też kolorówki których też trochę chcemy kupić. Zastanawialiśmy się też nad tadeuszem ale jest tylko czysta i troche droższa.
Akurat my garniaka mamy, niewiem gdzie mieszkasz ale my kupiliśmy w PAWO, świetna obsługa a garniak idealny, dobre też są w BYTOMIE. Ale to oczywiście zależy kto czego szuka
nad bukietem też się zastanwiam cały czas, wszystko zależy od dostępności kwiatów i fryzury jeszcze nie wybrałam więc nie ma czym sie martwić bo chyba każdy tak ma

Też zamierzam dzwonić, przynajmniej do tych gości, którzy na wcześniejszych weselach w rodzinie dała klape
I z alkoholem też czekam, nie mielibyśmy w sumie gdzie tego trzymać bo pół mieszkania i tak zawala remont

Za to mój Tż ma garniaka, o dziwo, bo byliśmy w galeri i fajna promocja była Tylko że ja z kolei nie wiem czy to dobrze, bo On niby chce się odchudzać więc jak mu wyjdzie to będzie problem

Nie mamy też dekoracji kościoła bo tak liczymy że jeszcze się jakaś para pojawi, żeby koszty można było podzielić Bo nie mam jakiejś specjalnej wizji na tym punkcie
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 21:28   #156
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Albo mi się wydaje, albo zostało mi 50 dni panieństwa

Nie wiem czy wspominałam Wam, ale w poniedziałek idę na pierwszą przymiarkę Normalnie motylki w brzuchu mam

Mam też Paniom powiedzieć w pon jakie konkretnie chcę dekoracje Kościoła i sali, bo muszą rozejrzeć się za materiałami... A ja mam pustkę w głowie... Poza tym muszę iść do siostry zakonnej zapytać się o zgodę na dekoracje, bo wyjdzie tak, że ugadam z salonem, a siostrzyczka się zbuntuje i powie, że nie wyraża zgody (tak, tak... taki herszt z niej...)

Przyszła dzisiaj nasza dekoracja na auto- jak za takie pieniążki, to jest superaśnie wypasiona A w weekend śmigamy pozbyć się ostatnich zaproszeń i pozostanie nam już tylko czekać na potwierdzenia...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 22:41   #157
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tyna7 Pokaż wiadomość
A ja się właśnie boję o piwo, ze będzie za mało
na weselu brata poszło 60 litrów piwa...
TŻ chce kupić piwo Ciechan, bo to z Jego regionów i im tam to smakuje
oo, to i moje regiony polecam Ciechana, szczególnie miodowego

kurcze, 6o litrów - a ja tu mówię o pięciu :P muszę przeliczyć, czy starszy.

dziewczyny, a macie przypisywane miejsca? czy każdy siada gdzie chce?
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-23, 08:00   #158
Tyna7
Zakorzenienie
 
Avatar Tyna7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 098
Dot.: Wrześniówki cz. II

kwaskowa- każdy siada gdzie chce

u nas się jednak dużo tego piwa pije


a mi się zaczyna jakoś dłużyć, już chce być żoną!
__________________
żonka
Tyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 09:44   #159
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tyna7 Pokaż wiadomość
kwaskowa-
a mi się zaczyna jakoś dłużyć, już chce być żoną!
ja też już nie mogę się doczekać !!

u nas też każdy siada gdzie chce, potwierdzenia,odmowy nie przychodzą jeszcze, ale niedługo będzie trzeba zasiąść do telefonu żeby przypomnieć tym którzy zaproszenie dostali jako pierwsi (2miesiące temu) bo powiedzieli, że mogą zapomnieć gości z mojej strony i tak będzie mniej ale mam nadzieję że będziemy się dobrze bawić
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 20:50   #160
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a macie przypisywane miejsca? czy każdy siada gdzie chce?
my mielismy robić same winetki, ale chyba stoliki ponumerujemy i zrobimy rozpiskę przy wejściu na salę kto siedzi przy którym stoliku, żeby nie było zamieszania coś jak w załączniku
tylko zastanawiam się czy w takim przypadku są potrzebne winetki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy-1.jpg (33,7 KB, 49 załadowań)
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-23, 21:36   #161
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dorka -> My też planujemy postawić przed wejściem takie tablice. U nas będą okrągłe stoły. Chcemy na każdym talerzyku postawić papierową sukienkę lub fraczek z czekoladką w środku (jako podziękowanie dla gości) i myślę, że stawianie jeszcze tam winietki z nazwiskiem byłoby przesadą. A tak będzie lista stołów z nazwiskami ośmiu osób, które tam zasiądą
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 15:54   #162
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Kwaskowa u nas raczej będzie bez winetek.Z mojej strony rodzina będzie wiedziała jak usiąść Nie wiem jak to będzie z rodziną Tż.Jednym by pasowały winietki,a drugim nie.Fajny pomysł z tymi tablicami.Zobaczymy kto nam potwierdzi,bo jescze rzdnych telefonów nie było.Ludzie czekają do ostatniej chwili.Część osób nam potwierdziła jak roznosiliśmy zaproszenia i widać,że się tym cieszą.Może być jeszcze tak,że to my będziemy dzwonić do tej drugiej części

Dziewczyny a jakie wina kupujecie,słodkie czy półsłodkie?Pomożecie:pros i:

anioleczek2112 udało ci się zamówić torta.My w marcu zamówiliśmy stelaż żeby nas nikt nie uprzedził,a smaki mamy podać dwa tygodnie przed slubem.
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 16:18   #163
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Kwaskowa u nas raczej będzie bez winetek.Z mojej strony rodzina będzie wiedziała jak usiąść Nie wiem jak to będzie z rodziną Tż.Jednym by pasowały winietki,a drugim nie.Fajny pomysł z tymi tablicami.Zobaczymy kto nam potwierdzi,bo jescze rzdnych telefonów nie było.Ludzie czekają do ostatniej chwili.Część osób nam potwierdziła jak roznosiliśmy zaproszenia i widać,że się tym cieszą.Może być jeszcze tak,że to my będziemy dzwonić do tej drugiej części

Dziewczyny a jakie wina kupujecie,słodkie czy półsłodkie?Pomożecie:pros i:
my chyba kupimy kilka półsłodkich i półwytrawnych a resztę jeśli będzie trzeba dołożymy z otrzymanych winek, bo zamiast kwiatów chcemy po butelce
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 17:24   #164
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
oo, to i moje regiony polecam Ciechana, szczególnie miodowego

kurcze, 6o litrów - a ja tu mówię o pięciu :P muszę przeliczyć, czy starszy.

dziewczyny, a macie przypisywane miejsca? czy każdy siada gdzie chce?
każdy siada gdzie chce u mnie winetki by się nie sprawdziły
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 20:09   #165
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny ja jestem swiezo po weselu z winietkami i dla mnie to koszmar!!! Super jesli rodzinka sie zna, usadzacie znajomych kolo znajomych, ale my znalismy jedna pare i wogole nas kolo nich nie posadzili! Z Tz jestesmy kontaktowi wiec nie bylo probloemu, ale tamta para miala zepsute cale wesele

A co do win to wlasnie nie wiem jakie kupywac, chyba kazdego po troche
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 20:27   #166
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Nam Pani z hotelu doradziła z własnego doświadczenia, żeby zrobić winietki, więc jak już będziemy wiedzieli ile i jakie osoby będą, to wtedy nad tym pomyślimy. Sama idea jest bardzo fajna, trzeba natomiast dokładnie przemyśleć sposób usadzenia żeby nie było niedomówień (też byłam na takim, na którym siedzieliśmy z zupełnie obcymi nam ludźmi, a cała reszta ekipy razem).

Win mamy 12 półwytrawnych czerwonych, 12 czerwonych półsłodkich i 6 białych (chyba półwytrawne).

A my dzisiaj chcieliśmy zaprosić rodzinę TŻ, ale niestety nie było starszyzny w domu, a dzieciom nie chcieliśmy zostawiać, więc trzeba będzie zrobić to jak przyjadą do TŻ rodziców na imieniny

Zaprosiliśmy za to moje dwie psiapsióły z piętra niżej I przy okazji jednej z Nich potwierdziliśmy nasz udział w Ich uroczystości tydzień wcześniej (3.09)

A teraz myju, pazurki i lulu, bo cholernie ciężki tydzień przede mną (kto normalny robi 90h tygodniowo ).


(zapomniałam- jutro przymiareczka, nie mogę się doczekać...)
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 22:12   #167
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Nam Pani z hotelu doradziła z własnego doświadczenia, żeby zrobić winietki, więc jak już będziemy wiedzieli ile i jakie osoby będą, to wtedy nad tym pomyślimy. Sama idea jest bardzo fajna, trzeba natomiast dokładnie przemyśleć sposób usadzenia żeby nie było niedomówień (też byłam na takim, na którym siedzieliśmy z zupełnie obcymi nam ludźmi, a cała reszta ekipy razem).

Win mamy 12 półwytrawnych czerwonych, 12 czerwonych półsłodkich i 6 białych (chyba półwytrawne).

A my dzisiaj chcieliśmy zaprosić rodzinę TŻ, ale niestety nie było starszyzny w domu, a dzieciom nie chcieliśmy zostawiać, więc trzeba będzie zrobić to jak przyjadą do TŻ rodziców na imieniny

Zaprosiliśmy za to moje dwie psiapsióły z piętra niżej I przy okazji jednej z Nich potwierdziliśmy nasz udział w Ich uroczystości tydzień wcześniej (3.09)

A teraz myju, pazurki i lulu, bo cholernie ciężki tydzień przede mną (kto normalny robi 90h tygodniowo ).


(zapomniałam- jutro przymiareczka, nie mogę się doczekać...)
90h! A można wiedzieć co będziesz robić?Życzę aby ten tydzień szybko ci zleciał.
Czekamy jutro na wrażenia po przymiarce
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 22:20   #168
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
90h! A można wiedzieć co będziesz robić?Życzę aby ten tydzień szybko ci zleciał.
Czekamy jutro na wrażenia po przymiarce
Dzięki- oby minął tak szybko jak błyskawica moje osiedle podczas dzisiejszej burzy

Jestem mgr farm. zaczynamy właśnie od jutra tygodniowy dyżur, tak więc oprócz standardowych 5 dni roboczych, dochodzą mi 4 nocki. A do tego jedna z koleżanek jest na urlopie, więc będzie megaaaaa dużo pracy. Żeby było jeszcze milej, zaczynamy od jutra mały remoncik w domu


Jak nie zapomnę aparatu to pochwalę się fotami z przymiarki

Zmykam lulać- dobranoc dziewczynki!
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł



Edytowane przez szprotka_mada
Czas edycji: 2011-07-24 o 22:21
szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 07:29   #169
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja jestem swiezo po weselu z winietkami i dla mnie to koszmar!!! Super jesli rodzinka sie zna, usadzacie znajomych kolo znajomych, ale my znalismy jedna pare i wogole nas kolo nich nie posadzili! Z Tz jestesmy kontaktowi wiec nie bylo probloemu, ale tamta para miala zepsute cale wesele

A co do win to wlasnie nie wiem jakie kupywac, chyba kazdego po troche
Też byłam teraz na weselu z przypisywanymi miejscami. Ja nie miałam problemu, bo wiedziałam przy kim siedzę, gdzie, itd... Ale bardzo wiele osób chodziło zagubionych po sali, bo nie mogli znaleźć swojego miejsca - byli przekonani, że dla nich nie ma! Inni narzekali, że nie mają okularów i nie mogą przeczytać nazwisk. Inni byli niezadowoleni z miejsc, które mają (np za daleko od pary młodej, za głośno, daleko od ulubionych znajomych), a jeszcze inni po prostu przestawiali sobie wizytówki, tym samym zajmując miejsce komuś innemu. Masakra...
Ale też zastanawiam się nad robieniem tego u siebie.
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 07:48   #170
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
Też byłam teraz na weselu z przypisywanymi miejscami. Ja nie miałam problemu, bo wiedziałam przy kim siedzę, gdzie, itd... Ale bardzo wiele osób chodziło zagubionych po sali, bo nie mogli znaleźć swojego miejsca - byli przekonani, że dla nich nie ma! Inni narzekali, że nie mają okularów i nie mogą przeczytać nazwisk. Inni byli niezadowoleni z miejsc, które mają (np za daleko od pary młodej, za głośno, daleko od ulubionych znajomych), a jeszcze inni po prostu przestawiali sobie wizytówki, tym samym zajmując miejsce komuś innemu. Masakra...
Ale też zastanawiam się nad robieniem tego u siebie.
Podejrzewam, że tak byłoby u nas... dlatego nie robimy winietek
wczoraj daliśmy ostatnie zaproszenie i pojechałam do TŻ zmierzyć obrączkę
My oprócz wódki nie kupiliśmy innego alkoholu żadnych win ani piwa i tak ma być
ja w sobotę jadę na przymiarkę - moja suknia jeszcze nie wygląda na suknię liczę, że teraz się to zmieni choć ja już ją widzę oczami wyobraźni
Moi goście mają jeszcze dużo czasu na potwierdzenie... tak usłyszeliśmy - no dokładnie 2 tygodnie, a chyba w takim czasie już się wie czy się przyjdzie czy nie ja już się stresuję taaaa od jutra zaczynam pić melisę bo czuję, że się wykończę nie mam fryzury i kwiaciarni, a bukiet wybrałam
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 08:35   #171
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

my tez planujemy takie tablce z rozrysowana sala i dodatkowo na kazdym stole stojaca liste gosci ktorzy przy nim siedza (nie bedzie kazdy talerzyk podpisany) - super tez jesli sie nam uda zeby kelnerzy gosci sadzali - to duzo ulatwia ale nie wiemy czy sie obsluga zgodzi - zobaczymy

w tym tyg konczy nam sie kurs tanca - jeszcze tylko 2 lekcje szkoda, jedziemy dzis tez z ostatnim zaproszeniem
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 09:17   #172
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość

w tym tyg konczy nam sie kurs tanca - jeszcze tylko 2 lekcje szkoda, jedziemy dzis tez z ostatnim zaproszeniem
i co zadowoleni jesteście z kursu?

My wczoraj zamówiliśmy kwiacierkę, z zaproszeń zostało pare domówień, no i para się jeszcze do nas nie odezwała co ślubuje po nas

a ja nadal brak pracy
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 10:23   #173
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

jestesmy bardzo dlatego az zal ze sie konczy
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 11:01   #174
muuachh
Raczkowanie
 
Avatar muuachh
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 249
Dot.: Wrześniówki cz. II

A ja mam wesele 15.09.2012 ale mam juz wszystko zaplanowane...sale, orkiestre, kwiaty i wszystko inne...a przepraszam nie mam jeszcze kamerzysty ale to juz chyba najmniejszy problem. Zazdrosze Waz, że macie juz w tym roku bo ja juz nie mogę sie doczekać swojego.
muuachh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 11:37   #175
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez muuachh Pokaż wiadomość
A ja mam wesele 15.09.2012 ale mam juz wszystko zaplanowane...sale, orkiestre, kwiaty i wszystko inne...a przepraszam nie mam jeszcze kamerzysty ale to juz chyba najmniejszy problem. Zazdrosze Waz, że macie juz w tym roku bo ja juz nie mogę sie doczekać swojego.
no to tylko pogratulować że już wszystko macie
a ubiór też macie? czasami przez rok można zmienić wagę w górę lub w dół
myślę że za kamerzystą też warto się rozejrzeć i fotografem jeśli chcesz mieć ładną pamiątkę chociaż my załatwialiśmy pół roku przed ale to zwyczajnie z braku kasy na zaliczki ale na szczęście terminy były jeszcze wolne bo to wrzesień
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 12:14   #176
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez muuachh Pokaż wiadomość
A ja mam wesele 15.09.2012 ale mam juz wszystko zaplanowane...sale, orkiestre, kwiaty i wszystko inne...a przepraszam nie mam jeszcze kamerzysty ale to juz chyba najmniejszy problem. Zazdrosze Waz, że macie juz w tym roku bo ja juz nie mogę sie doczekać swojego.
pamiętam tą męczarnie jak jeszxcze tyle czasu trzeba było czekać... nigdy więcej bym się na to nie zgodziła
a tu jeszcze miesiąc i 16 dni
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 12:47   #177
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

my zareczylismy sie w Wigilie wiec przygotowalismy slub w 9 miesiecy (chociaz mial byc wstepnie na wiosne w kwietniu/maju) ale nie wiedzielismy po co tyle czekac i przesunelismy na wrzesien - i wszystko nam sie udalo pomimo tego ze to niby 'szybki' slub nie chcialabym czekac dluzej nie mam cierpliwosci :P
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 14:43   #178
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
my zareczylismy sie w Wigilie wiec przygotowalismy slub w 9 miesiecy (chociaz mial byc wstepnie na wiosne w kwietniu/maju) ale nie wiedzielismy po co tyle czekac i przesunelismy na wrzesien - i wszystko nam sie udalo pomimo tego ze to niby 'szybki' slub nie chcialabym czekac dluzej nie mam cierpliwosci :P
Otóż to!
My zaręczyliśmy się w lutym tego roku, a o ślubie wiedzieliśmy od sierpnia zeszłego roku (pierścionek leżał kupiony od października )
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 17:19   #179
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

No więc jestem po przymiarce. Suknią jestem zauroczona tak samo jak 5 miesięcy temu, a więc jest ok .

Butki kupiłam takie, że po założeniu halki z kołami chyba nawet podcinać z długości nie będzie trzeba. Póki co, Panie zajmą się podczepieniem trenu i zwężeniem jej na górze. A biust mam w niej taki jakiego moje oczy nie widziały (pomijam fakt, że na piersiach suknia nie przylega do ciała tylko trochę odstaje i optycznie zwiększa to cyc). Kolejna przymiarka 5.08 już razem ze świadkową, której Panie będą pokazywały jak wiązać etc.
Powiedziałam też wstępnie jakie chcę dekoracje sali i Kościoła (muszę jeszcze "tylko" załatwić zgodę siostrzyczki odnośnie wkroczenia jakiejś innej ekipy dekoracyjnej niż ona sama).

Jedyny minusem jest welon, nie podoba mi się już aż tak bardzo jak wtedy, ale chyba najbardziej pasuje z tych wszystkich, które mierzyłam. Aaa... no i okazało się, że moja biżu nie zupełnie pasuje. Tzn suknia ma platynowe wykończenia, biżu jest srebrna i trochę się to gryzie (zwłaszcza kolia i gorset). Dlatego też z kolii rezygnuję, nad bransoletką się zastanowię, a kolczyki będą na pewno, bo akurat są daleko od gorsetu .

Ot, i tyle wrażeń- pozytywnych rzecz jasna.

Z załatwionych spraw- kolejne zapro rozdane i wysłane, wstępnie umówiona lekcja tańca na za 2 tygodnie. Będziemy tańczyć (na 99%) rumbę do Kostka Yardisa- Tak kochać tylko Ciebie ... Średnio to widzę, ale kroki mają być dobrane pod nasze umiejętności więc mam nadzieję, że nie wyjdzie tragicznie.

13.08 robimy mój panieński
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł



Edytowane przez szprotka_mada
Czas edycji: 2011-07-25 o 17:22
szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 18:55   #180
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
pamiętam tą męczarnie jak jeszxcze tyle czasu trzeba było czekać... nigdy więcej bym się na to nie zgodziła
a tu jeszcze miesiąc i 16 dni
Ja miałam tak samo.Tż mi się oświadczył 29.08.2009! a pierścionek miał od kwietnia.Później przyznał,że czekał na specjalną okazję.
Kochana teraz tylko miesiąc i 16 dni

Szprotka_mada a gdzie sa zdjęcia?I co planujesz na panieński?
Ja panieński mam 30.08
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.