Wrześniówki cz. II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-30, 07:30   #661
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

dziewczyny mała porada odnośnie okresu, mam nadzieje ze nie będe musiała z niej skorzystać. Ja miałam okres ponad tydzień temu i przed slubem też około tygodnia wcześniej. Ale teraz przesunął mi się o tydzień z tych stresów, zaczęłam co nie co czytać i ponoć czarna malwa jest dobra na spóźnianie okresu tzn. przyśpiesza. Wystarczy zaparzyć wypić i na drugi dzień powinnien byc okres. Niestety w aptece nie znalazłam,. zielarski sklep był akurat zamknięty wiec zamówiłam na allegro, ale zanim otrzymałam przesyłkę okres już był ale na przyszłość będę miała pod ręką. możecie tego spróbować, bo ludzie piszą że to działa.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 07:48   #662
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
dziewczyny mała porada odnośnie okresu, mam nadzieje ze nie będe musiała z niej skorzystać. Ja miałam okres ponad tydzień temu i przed slubem też około tygodnia wcześniej. Ale teraz przesunął mi się o tydzień z tych stresów, zaczęłam co nie co czytać i ponoć czarna malwa jest dobra na spóźnianie okresu tzn. przyśpiesza. Wystarczy zaparzyć wypić i na drugi dzień powinnien byc okres. Niestety w aptece nie znalazłam,. zielarski sklep był akurat zamknięty wiec zamówiłam na allegro, ale zanim otrzymałam przesyłkę okres już był ale na przyszłość będę miała pod ręką. możecie tego spróbować, bo ludzie piszą że to działa.
Mi okres też wypada akurat w piatek/sobote przed slubem ://// Wiec poczytam sobie o tym sposobie. To chyba jest złościwe zrządzenie losu, ze akurat tak mi się ten okres poprzesuwał, że teraz wypada w ten wyjątkowy dzień :/

Dziewczyny szukałam sukienki na poprawiny... co myślicie?:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg y7059.jpg (25,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg y7058.jpg (24,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg y7055-1.jpg (33,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1785737929_1.jpg (11,8 KB, 42 załadowań)
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 07:51   #663
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukałam sukienki na poprawiny... co myślicie?:
Mi się podobają mimo, że w takim fasonie niezbyt dobrze osobiście wyglądam
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 08:16   #664
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość


Głowa do góry! U mnie też jest raz euforycznie a raz depresyjnie! Nawet nie chce mi się Wam pisać kto i czemu nie będzie, bo aż ręce opadają i krew zalewa. Mój TŻ dzisiaj mi oznajmił, że Jego bliski wujek jednak nie żartował i nie przyjdzie i w dodatku stwierdził, że ów chyba zaczyna mieć jakieś myśli samobójcze i nikt do końca nie wie o co Mu chodzi... Takie to zagmatwane i popieprzone, że wydaje się aż niemożliwe.
Syfa właśnie sobie rozbadziałam i mam ogromną czerwoną kropę na środku czoła- mam za swoje, trzeba trzymać łapy przy sobie Okres też będę miała na ślubie (chyba, że alleluja, jakimś cudem dostanę tak jak powinnam, a nie z opóźnieniem tak jak ostatnio), też mnie już wszystko wkurza i najchętniej czmychnęłabym na jakiś weekend na odludziu!

Będzie dobrze, musi być, bo to nasz dzień! Cała otoczka może wpieniać, wkurzać, przyprawiać o niekontrolowane chęci rozpieprzenia czegoś, ale kurdę TEN dzień musi być wyjątkowy! Przynajmniej tak próbuję sobie wmawiać!





Dziękuję
TŻ miał mnie nie widzieć, ale niestety nastąpiła sytuacja taka a nie inna i zobaczył i stwierdził, że Mu się nie podoba, bo wyglądam jak tapeciara. Na co ja Mu bardzo nerwowo acz kulturalnie, że ma się teraz napatrzeć, żeby Mu się spodobało, bo tak właśnie będę wyglądała w dniu ślubu, i w tymże dniu życzę sobie od Niego tylko miłych słów, bo będę płakała a tego przecież nie chce Ucichł natychmiast i do wieczora był milutki
b. ładny makijaż nie rozumiem gdzie ta tapeta :|
Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Mi okres też wypada akurat w piatek/sobote przed slubem ://// Wiec poczytam sobie o tym sposobie. To chyba jest złościwe zrządzenie losu, ze akurat tak mi się ten okres poprzesuwał, że teraz wypada w ten wyjątkowy dzień :/

Dziewczyny szukałam sukienki na poprawiny... co myślicie?:
świetna! do kupienia w sklepie czy może jest też gdzieś w necie?
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 08:21   #665
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez malenstfo Pokaż wiadomość
b. ładny makijaż nie rozumiem gdzie ta tapeta :|

świetna! do kupienia w sklepie czy może jest też gdzieś w necie?
W necie Dlatego troche się boje zamawiać - ale z drugiej strony jak cos to zawsze mogę oddać, stracę tylko koszty przesyłki. Myślę, że mogę podać stronę, na której znalazłam te sukienki - jak nie to proszę usunąć link
http://amazinggirl.pl/sukienki-i-suk...alowe.html?p=2
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 08:25   #666
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Wrześniówki cz. II

Witam
Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Mi okres też wypada akurat w piatek/sobote przed slubem ://// Wiec poczytam sobie o tym sposobie. To chyba jest złościwe zrządzenie losu, ze akurat tak mi się ten okres poprzesuwał, że teraz wypada w ten wyjątkowy dzień :/

Dziewczyny szukałam sukienki na poprawiny... co myślicie?:
Fason fajny, ale IMO trochę za krótka

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
dziewczyny mała porada odnośnie okresu, mam nadzieje ze nie będe musiała z niej skorzystać. Ja miałam okres ponad tydzień temu i przed slubem też około tygodnia wcześniej. Ale teraz przesunął mi się o tydzień z tych stresów, zaczęłam co nie co czytać i ponoć czarna malwa jest dobra na spóźnianie okresu tzn. przyśpiesza. Wystarczy zaparzyć wypić i na drugi dzień powinnien byc okres. Niestety w aptece nie znalazłam,. zielarski sklep był akurat zamknięty wiec zamówiłam na allegro, ale zanim otrzymałam przesyłkę okres już był ale na przyszłość będę miała pod ręką. możecie tego spróbować, bo ludzie piszą że to działa.
OOO, nie słyszałam o tym. Może spróbuję
__________________
"mów mi dobrze
albo nie mów nic"
izabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 08:32   #667
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
W necie Dlatego troche się boje zamawiać - ale z drugiej strony jak cos to zawsze mogę oddać, stracę tylko koszty przesyłki. Myślę, że mogę podać stronę, na której znalazłam te sukienki - jak nie to proszę usunąć link
http://amazinggirl.pl/sukienki-i-suk...alowe.html?p=2
bardzo fajne sukienki sama sie rozglądam za jakąś kiecką, bo niby poprawin nie ma, ale mozliwe że będzie jakiś spontan i wezmiemy jedzienie które zostało z wesela i wynajmiemy sobie małą salkę. Tak żeby posiedzieć, pogadać jeszcze a może i jakąś muzykę się załatwi, a jak pogoda dopisze to może ognicho.
Myślałam też by przebrać się w taką sukienkę po północy na weselu ale nie wiem czy ktoś tak w ogóle robi?
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 08:42   #668
Izaleszno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 59
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Byłam na próbnym. Makijaż w kolorze fioletu, bo w takim odcieniu będzie bukiet i ozdóbki na sali (może nie do końca fiolet będzie przewodni, ale fioletowe akcenty będą). Co sądzicie?!?
(przepraszam za roztrzepanie, ale jakiś dzisiaj taki niechlujny dzień mam)


Mój TŻ dzisiaj oznajmił mi, że mam doprodukować zaproszeń, bo chce swoich kolegów doprosić- rychło w czas się obudził...
Jak dla mnie makijaż jest super i nie rozumiem co narzeczonemu się w nim nie podoba. On chyba tapety nie widział i dlatego tak mówił. Ja się nie maluję ale ponieważ w dniu ślubu trzeba się poświęcić i chociaż delikatnie się umalować. Wtedy taki makijaż jak twój jest idealny bo jest subtelny.


Mój okres tym razem się pośpieszył (pewnie ze stresu) i szczęśliwie się skończy tydzień przed wielkim dniem. Chociaż jedno zmartwienie odpadło bo i bez tego masa stresów.

Mój ślub 10.09.2011

Edytowane przez Izaleszno
Czas edycji: 2011-08-30 o 08:51
Izaleszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 09:20   #669
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

a ja własnie przeglądam nasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej. Fotografka udostępniła nam fotki bo byliśmy bardzo ciekawi jak wyszły. Jestem mega zadowolona i wiem że o zdjęcia ślubne mogę być spokojna
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 12:34   #670
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Byłam na próbnym. Makijaż w kolorze fioletu, bo w takim odcieniu będzie bukiet i ozdóbki na sali (może nie do końca fiolet będzie przewodni, ale fioletowe akcenty będą). Co sądzicie?!?
(przepraszam za roztrzepanie, ale jakiś dzisiaj taki niechlujny dzień mam)


Mój TŻ dzisiaj oznajmił mi, że mam doprodukować zaproszeń, bo chce swoich kolegów doprosić- rychło w czas się obudził...
makijaz sliczny, subtelny i delikatny

Cytat:
Napisane przez honda cb Pokaż wiadomość
A mi wszystko się sypie! Ślub w sobotę, dziś moja przyjaciółka ( nie jakaś tam koleżanka) zadzwoniła że nie przyjdzie na moje wesele bo... nie ma pieniędzy na prezent. Poprostu ręce mi opadły. Płakać mi się chce... Do tego okres mi wypada oczywiście w sobotę.. mało tego bo z tej okazji na środku czoła zrobił mi się ogromny pryszcz. Sukienka miała być bez koła a jednak jest z kołem, i straciła swój urok. Wieczór panieński się nie odbył bo świadkowa miała to gdzieś i pojechała na jakąś sesję zdjęciową. Świadek za to , 2 tyg. temu zadzwonił, że jednak nie wróci z Anglii . Cudnie..Nie mam do tego wszystkiego siły, chce mieć to już za sobą.. Nic mnie nie cieszy. Nie życzę nikomu tego..
ehh... tak to jest ze nie wszystko uklada sie po naszej mysli, ale dasz rade! Zadna kolezanka czy kolega nie popsuja ci tego najpiekniejszego dnia
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 12:36   #671
Tyna7
Zakorzenienie
 
Avatar Tyna7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 098
Dot.: Wrześniówki cz. II

mi babka z kwiaciarni zadzwoniła wczoraj, że nie ma moich kwiatków do bukietu i mam sobie inne wybrać

i nasz znajomy- kamerzysta zadzwonił, że mamy mu dopłacić 350 zł za dojazd, bo jednak nie jedzie z Dj'ami (znają się więc to nie był problem zabrać się jednym autem) tylko swoim samochodem
i że i tak nam policzył tanio, bo tak to bierze 1 zł od kilometra (w dwie strony ma 400 km).. ciekawe ile mu to auto pali
a i że jak nie chcemy to możemy sobie znaleźć innego... 5 dni przed weselem
__________________
żonka
Tyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 12:54   #672
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tyna7 Pokaż wiadomość
mi babka z kwiaciarni zadzwoniła wczoraj, że nie ma moich kwiatków do bukietu i mam sobie inne wybrać

i nasz znajomy- kamerzysta zadzwonił, że mamy mu dopłacić 350 zł za dojazd, bo jednak nie jedzie z Dj'ami (znają się więc to nie był problem zabrać się jednym autem) tylko swoim samochodem
i że i tak nam policzył tanio, bo tak to bierze 1 zł od kilometra (w dwie strony ma 400 km).. ciekawe ile mu to auto pali
a i że jak nie chcemy to możemy sobie znaleźć innego... 5 dni przed weselem
ciekawe jakie nas niespodzianki czekają przed samym weselem
bukiet na szczęście wybrałam sobie drugi awaryjny, bo o pierwszy będzie ciężko ale cóż jakaś nadzieja jest.
My mamy wszystkich z okolicy, mają co najwyżej kilkanaście kilometrów na nasze wesele, więc dopłat nie będzie musi im wystarczyć flaszka na odchodne
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 13:13   #673
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

o jak dobrze jak dobrze ze nie tylko ja mam schizy i panikę

tez wypada mi okres akurat ale spoznil mi sie wiec mam nadzieje ze i za miesiac (nie caly) od stresu sie spóźni

jutro jedziemy na ostatnia lekcje tanca i jade z suknia na poprawiny ktora ma kilka warstw tiulu i jest nie wiele mniejsza od slubnej zeby wyczuc w ogole jak w takiej sukni sie tanczy bo spanikowalam troche

poza tym mam ogrom pracy i dlatego nie panikuje - ale jak tak sobie pomysle - to masakra zoladek mi sie wywraca
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 15:57   #674
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki cz. II

ja też się zastanawiam jak będzie mi się tańczyć w mojej sukni (halka i 4 warstwy tiulu) jak patrzę na halkę to nie wiem.. może pochodzę w niej po domu jak zrobię porządek i poćwiczę taniec ) już miałam kurs siadania, klękania i wstawania oj boję się.. ale może się nie przewrócę jak będę w niej chodzić :P
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 18:33   #675
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Wrześniówki cz. II

można?
22.09.2012
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 19:36   #676
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

jesteśmy po drugiej lekcji tańca umiemy już połowę i dobrze nam to idzie, także powinno być ok
mam nadzieję że i gościom się spodoba, już nie mogę się doczekać
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:05   #677
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
można?
22.09.2012
My tego samego dnia, więc życzę wspaniałej pogody


Dziewczęta (tegoroczne), to już tuż tuż, więc trzymam kciuki. Na pewno wszystko się uda, a nawet jeśli jakiś drobiazg nie wyjdzie, to nikt nie zauważy, bo uroczystość i zabawa będą na pewno wspaniałe!

Mam pytanie co do sesji narzeczeńskiej. Załatwialiście ją razem z sesją ślubną? Czy był to duży wydatek?
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:18   #678
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
My tego samego dnia, więc życzę wspaniałej pogody


Dziewczęta (tegoroczne), to już tuż tuż, więc trzymam kciuki. Na pewno wszystko się uda, a nawet jeśli jakiś drobiazg nie wyjdzie, to nikt nie zauważy, bo uroczystość i zabawa będą na pewno wspaniałe!

Mam pytanie co do sesji narzeczeńskiej. Załatwialiście ją razem z sesją ślubną? Czy był to duży wydatek?
Było to że tak powiem w pakiecie, choć pakiet bez sesji kosztował 200zł mniej. W sumie wcześniej nawet o tym nie myśleliśmy ale fotografka zaproponowała że dzięki temu lepiej sie poznamy i na weselu będziemy się przy niej czuli swobodniej a opuściła 100zł więc wzieliśmy pakiet full
koszt oczywiście zależy od fotografa.
My swojej płacimy 1100zł i mamy ją na całe wesele, sesja narzeczeńska, sesja krótka podczas wesela i jeszcze jedna dłuższa dzień lub dwa po weselu. W tym jest album 150zdjęć, pokaz zdjęć na płytce i wszystkie zdjęcia gotowe do wywołania na jeszcze jednej.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:29   #679
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

To super znalazłaś fotografkę! Ja z fotografów, którzy podobali mi się w Warszawie wzięłam najtańszego i będę płacić 2800. Ale za to pakiet też jest fajny, bo zdjęcia z przygotowań, kościoła, zabawy weselnej (do oczepin) i duża sesja po ślubie. Mamy pakiet 150 odbitek i przynajmniej 600 zdjęć na płycie. No i podejście faceta mi się podoba - nie chce za wszystko inkasować. Chciałam dopłacić za przedłużenie sesji (w standardzie ok. 4h) - powiedział, że nie trzeba dopłacać i przedłużymy, jeśli będzie trzeba i będę miała siły.

Też właśnie pomyślałam o tym, że to może rozluźnić atmosferę przy kolejnej sesji. Zapytam mojego fotografa czy praktykuje coś takiego i ile trzeba by było dopłacić za 1,5 godzinną sesyjkę przed ślubem.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 20:37   #680
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
To super znalazłaś fotografkę! Ja z fotografów, którzy podobali mi się w Warszawie wzięłam najtańszego i będę płacić 2800. Ale za to pakiet też jest fajny, bo zdjęcia z przygotowań, kościoła, zabawy weselnej (do oczepin) i duża sesja po ślubie. Mamy pakiet 150 odbitek i przynajmniej 600 zdjęć na płycie. No i podejście faceta mi się podoba - nie chce za wszystko inkasować. Chciałam dopłacić za przedłużenie sesji (w standardzie ok. 4h) - powiedział, że nie trzeba dopłacać i przedłużymy, jeśli będzie trzeba i będę miała siły.

Też właśnie pomyślałam o tym, że to może rozluźnić atmosferę przy kolejnej sesji. Zapytam mojego fotografa czy praktykuje coś takiego i ile trzeba by było dopłacić za 1,5 godzinną sesyjkę przed ślubem.
nasza właśnie trwała około 1,5 godziny max. 2.
jak na ceny w Warszawie to i tak chyba w miarę.
My pochodzimy z małej miejscowości, i w naszej okolicy to i tak najniższa cena.
A niektórzy biorą więcej a wcale nie są tacy dobrzy bo mają tak dużo zleceń że robią tzw. masówkę. A my chcieliśmy żeby ktoś podszedł do nas indywidualnie z pomysłem.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:48   #681
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

W sumie tak, inni fotografowie z Warszawy, do których pisałam chcieli nawet ponad 5 tysięcy. Aż się boję ile będą krzyczeć za filmowanie...
Koleżanka dopiero co wynajęła kamerzystów za 6000 plus dojazd... A film ma trwać 30 minut po zmontowaniu -masakra.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 21:00   #682
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
dziewczyny mała porada odnośnie okresu, mam nadzieje ze nie będe musiała z niej skorzystać. Ja miałam okres ponad tydzień temu i przed slubem też około tygodnia wcześniej. Ale teraz przesunął mi się o tydzień z tych stresów, zaczęłam co nie co czytać i ponoć czarna malwa jest dobra na spóźnianie okresu tzn. przyśpiesza. Wystarczy zaparzyć wypić i na drugi dzień powinnien byc okres. Niestety w aptece nie znalazłam,. zielarski sklep był akurat zamknięty wiec zamówiłam na allegro, ale zanim otrzymałam przesyłkę okres już był ale na przyszłość będę miała pod ręką. możecie tego spróbować, bo ludzie piszą że to działa.
jutro jej szukam!
Cytat:
Napisane przez Tyna7 Pokaż wiadomość
mi babka z kwiaciarni zadzwoniła wczoraj, że nie ma moich kwiatków do bukietu i mam sobie inne wybrać

i nasz znajomy- kamerzysta zadzwonił, że mamy mu dopłacić 350 zł za dojazd, bo jednak nie jedzie z Dj'ami (znają się więc to nie był problem zabrać się jednym autem) tylko swoim samochodem
i że i tak nam policzył tanio, bo tak to bierze 1 zł od kilometra (w dwie strony ma 400 km).. ciekawe ile mu to auto pali
a i że jak nie chcemy to możemy sobie znaleźć innego... 5 dni przed weselem
o ludzie
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 21:01   #683
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
W sumie tak, inni fotografowie z Warszawy, do których pisałam chcieli nawet ponad 5 tysięcy. Aż się boję ile będą krzyczeć za filmowanie...
Koleżanka dopiero co wynajęła kamerzystów za 6000 plus dojazd... A film ma trwać 30 minut po zmontowaniu -masakra.
kosmiczne ceny!! u nas kamerzysta bierze tyle co fotografka
a film w sumie nie wiem ile bedzie trwał, ale 1,5 - 2h chyba.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 21:06   #684
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

No właśnie wiem. To takie przykre, że wszyscy chcą na Młodych zarobić. I to nie po prostu zarobić, ale zarobić z ogromną nadwyżką - nachapać się po prostu. Bo jakoś nie sądzę, że płaci się tylko za jakość...
Ja staram się znaleźć wszystko w dobrej jakości, ale przy rozsądnych cenach. Wierzę, że z kamerzystą też się uda. Mam jeszcze dużo czasu
Koleżanka jest w gorszej sytuacji, bo ślub na początku maja.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 05:46   #685
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Wrześniówki cz. II

ja jestem ze Śląska i płącę za kamerzystę 1000 zł w tym mam 2 komplety po 2 płyty DVD czyli ok 3 h film + 30 minutowy film-najważniejsze rzeczy tez 2 komplety i 150 zdjęć fotografa mamy znajomego
muszę się pochwalić że nareszcie- zostało w koncu 2,5 tyg do ślubu mamy samochód którym do niego pojedziemy
coś w ten dese nie wiem czy to dokładnie ten model
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-Infiniti-M35-Hybrid-from-Front-Side-View-Picture-570x356.jpg (22,9 KB, 11 załadowań)
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 07:05   #686
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

10 dni do ślubu!!!!
Dziś idę po tą malwę i dam znać czy poskutkuje
Mają też przyjść podziękowania dla gości, których tak bardzo nie chciałam, ale mama zadecydowała za mnie i je kupiła więc niech będzie.
W tym tygodniu muszę iść jeszcze na paznokcie, zrobić regulacje i henne brwi no i by sie przydało pójść na solarium...

A za tydzień spotkanie z proboszczem, kamerzystą i fotografem, zapłacenie resztę pieniążków za salę, ostatnia nauka tańca, odebranie sukni, wyprasowanie welonu i do ślubu!!!


---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

a w sobote panieński zaczyna się u mnie w domku i nie wiem co dalej mam nadzieję, że nie będę musiała robić głupich rzeczy...
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 07:48   #687
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

czas mija jak gdyby nigdy nic...
jedziemy dzisiaj do zespołu obgadać parę rzeczy.
do ślubu i na salę jedziemy sami nasza tigerką dzisiaj powinny przyjść tablice, dekorację już mamy.

my w ramach podziekowań dla gości damy ciasto, więc kupilismy pudełeczka na ciasto w kolorze turkusowo-szaro-białym

my panieńskiego i kawalerskiego raczej mieć nie będziemy. Świadkowie się chyba zbytnio do tego nie poczuwają, ale też nic im nie mówiliśmy że chcemy.Nie potrzebujemy tego do szczęścia, bo nie uważam że slub to koniec imprez i wolności. A typowe wieczory panieńskie z peniskami, pluszowymi kajdankami i w ogóle z podtekstem to nie mój klimat. Mysleliśmy bardziej o czymś wspólnym, ale szczerze mówiąc organizujemy wesele i nie chce nam się robić jeszcze kolejnej imprezy, a zresztą wiąże się to z dodatkową kasą choćby na alkohol.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20147594-1-500_500.jpg (18,9 KB, 10 załadowań)
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2011-08-31 o 07:49
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 07:53   #688
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
czas mija jak gdyby nigdy nic...
jedziemy dzisiaj do zespołu obgadać parę rzeczy.
do ślubu i na salę jedziemy sami nasza tigerką dzisiaj powinny przyjść tablice, dekorację już mamy.

my w ramach podziekowań dla gości damy ciasto, więc kupilismy pudełeczka na ciasto w kolorze turkusowo-szaro-białym

my panieńskiego i kawalerskiego raczej mieć nie będziemy. Świadkowie się chyba zbytnio do tego nie poczuwają, ale też nic im nie mówiliśmy że chcemy.Nie potrzebujemy tego do szczęścia, bo nie uważam że slub to koniec imprez i wolności. A typowe wieczory panieńskie z peniskami, pluszowymi kajdankami i w ogóle z podtekstem to nie mój klimat. Mysleliśmy bardziej o czymś wspólnym, ale szczerze mówiąc organizujemy wesele i nie chce nam się robić jeszcze kolejnej imprezy, a zresztą wiąże się to z dodatkową kasą choćby na alkohol.

O kuźwa! Tablice... Zapomniałam o nich...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 08:00   #689
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
O kuźwa! Tablice... Zapomniałam o nich...
sporo ich na allegro większość najtańszych jest identyczna, ale udało mi sie wypatrzeć nieco inne u jednej osoby

kiedy wydawało mi się że już wszystko pozamawiałam, co chwile pojawia się coś nowego co jest jeszcze potrzebne.
Najlepsze jest to że chciałam uszyć sama poduszeczkę na obrączki i takie woreczki z satyny na kartki dla śwaidkowej i na ewentualne grosiki czy coś do sypania, ale w sklepie rozwaliła mnie babka ceną za metr, gdzie na necie za połowe z tego mam z przesyłką.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2011-08-31 o 08:27
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 08:22   #690
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
sporo ich na allegro większość najtańszych jest identyczna, ale udało mi sie wypatrzeć nieco inne u jednej osoby

najlepsze jest to że kiedy wydawało mi się że już wszystko pozamawiałam, co chwile pojawia się coś nowego co jest jeszcze potrzebne.
Najlepsze jest to że chciałam uszyć sama poduszeczkę na obrączki i takie woreczki z satyny na kartki dla śwaidkowej i na ewentualne grosiki czy coś do sypania, ale w sklepie rozwaliła mnie babka ceną za metr, gdzie na necie za połowe z tego mam z przesyłką.
Już zamówiłam. Mam tylko nadzieję, że dojdą na czas A jeszcze nie tak dawno tłukłam do głowy TŻ'towi, że te co były z dekoracją na auto są lipne i że trzeba nowe zamówić... Gapa ze mnie- dobrze, że jesteście... Zginęłabym bez wizażowej grupy wsparcia
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.