Wrześniówki cz. II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-03, 07:29   #751
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
Mamy prostokątne. A u Was jakie są?
Najgorsze jest to, że są takie "paczki" po 6 czy 8 osób, które muszą siedzieć razem. I wychodzi np, że przy stole zostają 2 wolne miejsca i nie ma kogo na nie usadzić. Albo odwrotnie - dla 1 osoby z paczki brakuje. Istny cyrk
A o tablicy też myślałam, ale zabrakło mi pomysłu już na konkretne wykonanie. Rozwiązaliśmy to w ten sposób, że rodzice będą kierować swoje rodziny do stołów, znajomym wcześniej powiemy, który stół jest dla nich. A jak robisz tą tablicę? W jakiej formie?
My też mamy prostokątne. Byłoby dobrze, gdyby nie drzwi na wyjscie na dwór na środku sali. Przez to musimy rozdzielić jeden rząd stołów - i to tak głupio wygląda. Jakby to były stoły dla odludków :/ Dlatego siedzę i kombinuje jakby to tak zrobić, żeby było dobrze. A tablicę (jeśli zdążymy zrobić, bo jak nie to tez poprosimy o pomoc rodzicow i świadków) to wydrukujemy u znajomego jako druk wielkoformatowy i wstawimy za antyramę. Najpierw zrobię w Corelu uproszczony projekt sali a potem oddamy do druku.

Szprotka Twoja lista dała mi do myślenia. Ile my mamy jeszcze do załatwienia :/ Eh a cieszyłam się, że przez ostatni tydzień byłam oazą spokoju!
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 07:30   #752
muuachh
Raczkowanie
 
Avatar muuachh
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 249
Dot.: Wrześniówki cz. II

to i ja dziewczynki życzę wszydtkiego dobrego na Nowej Drodze Życia, szczęścia, wytrwałości a przede wszystkim mnóstwa miłości i oby Wasze małżeństwa były zawsze tak szczęśliwe jak dzisiejszego dnia
muuachh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 07:34   #753
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Nam zostało tak (lista mniej więcej chronologiczna):
- zapłacić za mszę i uzgodnić wszystko z księdzem,
- umówić się z kamerzystą i fotografem,
- jechać do sklepu gdzie zamawialiśmy balon i uzgodnić kolor,
- kupić pończochy,
- ostatnia przymiarka sukni i jej odbiór,
- zawiezienie alkoholi, napoi, podziękowań dla gości na salę,
- przećwiczenie pierwszego tańca na sali,
- wyprasowanie welonu i koszuli narzeczonego

I to chyba wszystko
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 07:43   #754
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Niesforna chciałabym, żeby moja lista tydzień przed weselem tak wyglądała A co do winietek to muszę przyznać rację, że różnie to wychodzi. Ale my po ostatnim weselu zdecydowaliśmy się na nie tak na 100 %, bo potem my siedzieliśmy sami wśród 15-16 latków (troszkę później przyjechaliśmy na sale i nie było już wyboru miejsc), a reszta znajomych wśród wujków, którzy bardzo szybko się upili i nie byli zbyt przyjemnym towarzystwem. Ale byłam też na weselach gdzie i bez winietek było super - tylko trzeba było szybciej wejsć do sali, albo poprosić znajomych o zajęcie miejsc.
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 08:23   #755
Izaleszno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 59
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Nam zostało tak (lista mniej więcej chronologiczna):
- zapłacić za mszę i uzgodnić wszystko z księdzem,
- umówić się z kamerzystą i fotografem,
- jechać do sklepu gdzie zamawialiśmy balon i uzgodnić kolor,
- kupić pończochy,
- ostatnia przymiarka sukni i jej odbiór,
- zawiezienie alkoholi, napoi, podziękowań dla gości na salę,
- przećwiczenie pierwszego tańca na sali,
- wyprasowanie welonu i koszuli narzeczonego

I to chyba wszystko
To mamy podobną listę, ja jeszcze mam:
-ostatnie spotkanie z księdzem, na którym przedstawi nam przebieg liturgii ślubnej (sprawy finansowe dotyczące mszy mamy załatwione),
-ostatnie spotkanie z restauracją żeby omówić końcowe menu, podać dokładną listę gości i ilość potrzebnych miejsc noclegowych,
-ostatnie spotkanie z Dj-em i fotografem,
-zadzwonić do cukierni i potwierdzić zamówienie,
-ostatnia przymiarka, odebranie sukni oraz wyprasowanie welonu i koszul dla pana młodego,
-zapłacić za strojenie kościoła (pani wcześniej nie chciała bo nie bierze zadatków),
-spotkanie z kosmetyczką (coś dla ciała) i ostatnia spowiedź (coś dla duszy),
-przygotowanie w piątek purtelamu oraz przeżycie go w miarę spokojnie.
W dniu ślubu postawić winietki na stole, zawieść alkohol i napoje na salę, ustroić samochód wiozący państwa młodych, odebrać bukiety, oczywiści kosmetyczka i fryzjer.
Dobrze, że gości już usadziliśmy przy stole (mamy jeden długi stół przez całą sale, ale to dlatego, że wesele małe - 56 osób).
Kilku gości mam już w domu od czwartku więc brak zajęć mi nie grozi
W tym ostatnim tygodniu wskazane jest omijać pannę młodą dużym łukiem bo może wybuchnąć i zrobić komuś krzywdę .

Mój ślub 10.09.2011 o 16.00

Edytowane przez Izaleszno
Czas edycji: 2011-09-03 o 08:33
Izaleszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 09:41   #756
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Izaleszno Pokaż wiadomość
Mój ślub 10.09.2011 o 16.00
ja mam o 17
jeju to tylko tydzień już....
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 10:00   #757
danionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Wrześniówki cz. II

Witam wszystkie wrzesniowe Panny Młode ja również wybrałam wrzesień , dokładnie 24 . I jak czytam Wasze posty to troszke się załamałam. Mieszkam aktualnie za granicą, i przyjeżdżam dwa tyg przed weselem i mam nadzieje że wszystko uda mi się załatwić. a zostało mi:
ostatnia przymiarka sukni
kupno bielizny i pończoch
buty na poprawiny
koszula na poprawiny dla Młodego
ustalenie końcowego menu
ustalenie dekoracji na sali i w kościele
wybór ciasta i tortu
fryzury próbne i makijaż próbny
spotkanie z księdzem
NAUKA pierwszego tańca
ustalenie gdzie będą siedzieć goście
wybielanie ząbków
i jeszcze duuuuuuuzo więcej ale dam rade
danionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 10:18   #758
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Izaleszno Pokaż wiadomość
Mój ślub 10.09.2011 o 16.00
Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
ja mam o 17
jeju to tylko tydzień już....
To ja się wstrzelę między Was- ja ślubuję o 16:30

Wszystkim kobietkom, które ślubują dzisiaj
Martilla, izulka4, lipus89, oliweczka123, carolyna86, Justysia1188, AgatkaL (i całej reszcie jeżeli o którejś zapomniałam)
życzę cudownego dnia wypełnionego wyłącznie pozytywnymi emocjami i mnóstwo szczęścia i uśmiechu na każdy kolejny dzień Waszego już wspólnego życia!



__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 18:31   #759
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Wykreśliłam dzisiaj połowę rzeczy z mojej listy spraw do załatwienia Połowa dnia w sklepach - połowa przy komputerze i allegro Udało się jednak załatwic wszystko to co chciałam, a nawet więcej.

Gdy byłam na zakupach to patrzyłam w niebo i uśmiechałam się sama do siebie, że dzisiejsze Wrześniówki mają piękną pogodę. Słoneczko, cieplutko - wprost idealnie
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 18:44   #760
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Wrześniówki cz. II

mnie już wiele na szczęście nie zostało do załatwienia w sumie chyba wsyzstko jest zrobione dziś TŻ kawaleruje z kumplami ciekawe o której wróci a ja za tydzień Panieński a za dwa będę już Żonką
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 10:03   #761
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izabla Pokaż wiadomość
OO, suknię też już? Szybko
hehe no tak wyszło, że suknia też już jest
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-04, 10:23   #762
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
hehe no tak wyszło, że suknia też już jest
ja tez juz mam suknie - wisi w szafie i spokojnie czeka

Wszystkim wczorajszym PM zycze wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Zycia i czekam na jakies fotorelacje
a ja zrobilam pudelko na koperty sama
teraz mysle nad ta poduszeczka na obraczki http://allegro.pl/show_item.php?item=1792331406
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1208.jpg (65,1 KB, 43 załadowań)
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 10:32   #763
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
ja tez juz mam suknie - wisi w szafie i spokojnie czeka

Wszystkim wczorajszym PM zycze wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Zycia i czekam na jakies fotorelacje
a ja zrobilam pudelko na koperty sama
teraz mysle nad ta poduszeczka na obraczki http://allegro.pl/show_item.php?item=1792331406
Super!!! Widziałam takie kopertówki na allegro, ale kosztowały ponad 80 zł :/ A poduszeczki prześliczne Jeszcze takich nie widziałam. Ja nie będę potrzebowała poduszki na obrączki - ale musze przyznać, ze te są urocze Cena trochę mniej urocza - ale tak to już bywa z artykułami ślubnymi.
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 14:09   #764
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

no to ja już po panieńskim było BOSKO!!! już tylko 6 dni
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 14:13   #765
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
no to ja już po panieńskim było BOSKO!!! już tylko 6 dni


A ja szukam od rana czegoś na poprawiny :/ Zmieniła mi się koncepcja. Poprawiny mają być bardziej na luzie - swojskie klimaty na łonie natury, jak pogoda dopisze to ognisko, grill. Ale mimo to nie chciałabym pójśc w jeansach (chociaż tak by było najwygodniej). Nie mam pomysłu w co się ubrać A zostały 2 tygodnie
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 15:04   #766
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość


A ja szukam od rana czegoś na poprawiny :/ Zmieniła mi się koncepcja. Poprawiny mają być bardziej na luzie - swojskie klimaty na łonie natury, jak pogoda dopisze to ognisko, grill. Ale mimo to nie chciałabym pójśc w jeansach (chociaż tak by było najwygodniej). Nie mam pomysłu w co się ubrać A zostały 2 tygodnie
zawsze możesz ubrać jeansy i jakąś ładną tunikę?albo leginsy?
Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
no to ja już po panieńskim było BOSKO!!! już tylko 6 dni
super to teraz odliczanie do ślubu
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 15:07   #767
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez malenstfo Pokaż wiadomość
zawsze możesz ubrać jeansy i jakąś ładną tunikę?albo leginsy?

Chyba tak zrobię. Bo po dzisiejszym wypadzie po sklepach i szukaniu czegoś na allegro, straciłam ochotę na wymyślanie czegoś innego i oryginalnego. Dzięki temu też troche zaoszczedze - bo nie wydam 300 zł na poprawinową sukienkę
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 21:40   #768
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
u mnie też nie

dlatego i tak źle i tak nie dobrze i ja się nie bawie w to. Zawsze się znajdzie ktoś komu nie będzie odpowiadać usadzenie. Kiedyś tak było i jakoś wesela źle nie wychodziły (przynajmniej w mojej rodzinie) więc mam nadzieję, że teraz też będzie ok.
I tak jak któraś to napisała "tłum walczący o miejsca" ja swoich gości nie nazwałabym tłumem, ale tak czy inaczej zawsze będzie zamieszanie, czy będą winetki czy nie. Byłam na dwóch weselach z winetkami i tak samo było zamieszanie...
Jeżeli są wizytówki, to zamieszanie robi się z tego, że goście nie widzą gdzie iść. Dlatego przy wejściu na salę u nas ruchem kierować będą rodzice. Ja ostatnio mam właśnie dosyć wesel bez wizytówek, gdzie trzeba o te miejsca walczyć - a właściwie o to, żeby usiąść ze znajomymi.
Mam niezłą łamigłówkę z tymi miejscami i ciężko mi sobie wyobrazić, żeby goście weszli na salę i bez wizytówek, na gorąco znaleźli sobie miejsca. Dla kogoś na pewno zabrakłoby w wybranym miejscu i dopiero byłby problem - co zrobić, żeby je znaleźć i to zanim podadzą pierwszy posiłek. Ech, już wolę ja teraz się pogłowić
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 22:08   #769
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Wrześniówki cz. II

dziewczyny czy tylko ja najchetniej bym kupiła okrycie na każdą pogodę?
Do sukienki mam dołączone zwykłe bolereczko z krótkim rękawkiem. Do tego najchętniej dokupiłabym tiulowe bolerko z długim rekawem jakby nie było upału i na wszelki wypadek jakby było zimno najchętniej kupiłabym jakieś futerko... czy tylko nie będzie mi w nim za gorąco z drugiej strony nawet jak będzie troszkę chłodniej?
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 05:18   #770
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Myślę, że futerko nie będzie potrzebne- cały wrzesień ma być dosć ciepły. Ja mam tylko bolerko koronkowe na krótki rękaw. Też zastanawiam się czy to wystarczy. Jak na razie nie zamierzam nic dokupywać. Czytałam w tych prognozach długoterminowych, że ma być 17.09. ok 20 stopni. Wiadomo, że to nic pewnego, ale chwilowo tej wersji się trzymam
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 06:47   #771
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
dziewczyny czy tylko ja najchetniej bym kupiła okrycie na każdą pogodę?
Do sukienki mam dołączone zwykłe bolereczko z krótkim rękawkiem. Do tego najchętniej dokupiłabym tiulowe bolerko z długim rekawem jakby nie było upału i na wszelki wypadek jakby było zimno najchętniej kupiłabym jakieś futerko... czy tylko nie będzie mi w nim za gorąco z drugiej strony nawet jak będzie troszkę chłodniej?
ja mam tylko z krótkim rękawem i nic innego nie kupuję myślę że w tym stresie nawet nie pomyslę o pogodzie zresztą od czego jest TŻ
Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Myślę, że futerko nie będzie potrzebne- cały wrzesień ma być dosć ciepły. Ja mam tylko bolerko koronkowe na krótki rękaw. Też zastanawiam się czy to wystarczy. Jak na razie nie zamierzam nic dokupywać. Czytałam w tych prognozach długoterminowych, że ma być 17.09. ok 20 stopni. Wiadomo, że to nic pewnego, ale chwilowo tej wersji się trzymam
ja jak oglądałam na Śląsk to niestety ma być pochmurnie i deszczowo
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 08:07   #772
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Obeszłam wczoraj całą galerię w poszukiwaniu sukienki na drugi dzień po weselu żeby jakoś wyglądać i znalazłam tylko dwie sukienki.
jedną musiałabym od razu dać krawcowej do przeróbki, bo dekolt ma zabudowany jak dla zakonnicy
a druga niby pasi, ale nie jest to to czego szukałam, choć jest bardzo oryginalna i myślę ze kilka dodatków może ją całkowicie zmienić. Sukienki w porównaniu do kosztów, które podała jedna z dziewczyn nie są duże, bo obie kosztują w okolicach 150zł.
mam jeszcze w zanadrzu 2-3 sklepy może znajdę coś co mi przypasuje w 100%ale przyznam ze na tyle sklepów jest bardzo marny wybór w sukienkach, jednak internet to zupełnie inny świat ale trochę ryzyko czy będzie pasować
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 09:55   #773
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

a ja jutro odbieram suknie, dzis mamy ksiedza, w srode fryzjer, kolejna lekcja tanca, fotograf i zespol - codziennie cos a mam wrazenie ze i tak nad tym nie panuje - do tego jetem chwilowo na etapie "najlepiej zeby juz bylo PO" ( mam dola za duzo mi sie na raz dzieje a KTOŚ zamiast mnie wesprzeć dowala swoim idiotycznym zachowaniem ((

mamy juz gosci rozsadzonych - pomogły nam mamy
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 10:02   #774
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
a ja jutro odbieram suknie, dzis mamy ksiedza, w srode fryzjer, kolejna lekcja tanca, fotograf i zespol - codziennie cos a mam wrazenie ze i tak nad tym nie panuje - do tego jetem chwilowo na etapie "najlepiej zeby juz bylo PO" ( mam dola za duzo mi sie na raz dzieje a KTOŚ zamiast mnie wesprzeć dowala swoim idiotycznym zachowaniem ((

mamy juz gosci rozsadzonych - pomogły nam mamy
znam to uczucie, tez tak miałam ale póki co jest w miarę dobrze choć nie tryskam radością w oczekiwaniu na ślub.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 12:53   #775
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Ja mam w pracy zawrót głowy i o ślubie prawie nie myslę ;( Tylko płakać mi się chce, że praktycznie z niczym się nie wyrabiam. Internet mnie uratował - bo zamówiłam wczoraj resztę potrzebnych rzeczy, w tym spinki dla TŻ bo nie miałam czasu, żeby do sklepu pójść :/ Przed slubem będe miała 2 dni wolnego - nie wiem jak ja się wyrobię ;(((
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 13:08   #776
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Ja mam w pracy zawrót głowy i o ślubie prawie nie myslę ;( Tylko płakać mi się chce, że praktycznie z niczym się nie wyrabiam. Internet mnie uratował - bo zamówiłam wczoraj resztę potrzebnych rzeczy, w tym spinki dla TŻ bo nie miałam czasu, żeby do sklepu pójść :/ Przed slubem będe miała 2 dni wolnego - nie wiem jak ja się wyrobię ;(((
jak ja cie doskonale rozumiem ja w pracy tez mlyn, a do tego bede chodzić aż do piątku!!! co by miec 2 dni po weselu wolne, eh..... I tez chce być po!! Ide sprawdzić pogodę na 24, 3majcie kciuki
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 13:24   #777
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
Ide sprawdzić pogodę na 24, 3majcie kciuki
i jaki wynik? na jakiej stronce sprawdzasz pogodę?
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 13:37   #778
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Oj ja już trzymam kciuki, żeby prognoza długoterminowa na 17.09.2011 okazała się być prawdziwa. Słońce, małe zachmurzenie i 23 stopnie. Eh ale jak wiadomo z prognozami pogody bywa różnie - zwłacza tymi na zaś
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 13:45   #779
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Ja mam w pracy zawrót głowy i o ślubie prawie nie myslę ;( Tylko płakać mi się chce, że praktycznie z niczym się nie wyrabiam. Internet mnie uratował - bo zamówiłam wczoraj resztę potrzebnych rzeczy, w tym spinki dla TŻ bo nie miałam czasu, żeby do sklepu pójść :/ Przed slubem będe miała 2 dni wolnego - nie wiem jak ja się wyrobię ;(((
trzymam kciuki, żebyś sobie poradziła ja teraz mam sporo latania od środy to już wogóle będzie młyn...
A ja mam fazę, że chcę już tą chwilę

W pogodę nie wierzę bo na jednych portalach jest napisane, że będzie padać, a w innych, że będzie upalnie.... Jaka pogoda by nie była to i tak będzie dla mnie najwspanialszy dzień na świecie
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 19:02   #780
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

Nie wiem skąd takie negatywne nastawienie do winietek. To wspaniałe rozwiązanie! Tylko koniecznie przy wejściu musi być tablica z rozrysowanym rozsadzeniem gości. Wtedy nie ma żadnego zamieszania i nikt nie musi gości kierować. Każdy podchodzi, sprawdza i siada.

Jedynym problemem są absolutnie niekulturalni goście przestawiający winietki, bo im się nie podoba gdzie siedzą. To mnie strasznie oburza. Przez jeden wieczór mogą usiąść tam, gdzie ustalili gospodarze.

Ja w czwartek jadę oglądać suknie. Z polecenia siostry ciotecznej mam salon, w którym wreszcie panie wydają się sensowne. Umawia się na konkretne godziny, żeby była pewność, że będzie konsultantka, która może doradzić i pomóc. Na jedną godzinę nigdy nie umawiają dwóch pań. Jestem bardzo dobrej myśli.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.