GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 10:58   #601
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Pewnie próbują się zabezpieczać na wszelkie sposoby przed ewentualnymi roszczeniami klientów, w końcu to nowość w Polsce, nikt jeszcze nie wie, jak to funkcjonuje do końca... No i podejrzewam, ze wzory tych regulaminów sa importowane
A czy ktoś się orientuje może, dlaczego strona Glossy zdechła dziś? Wygląda na to, ze nie uda mi się zamówić box'a. Wczoraj musiałam doładować sobie paypal, dziś już przelew mi doszedł, ale na stronie Glossy nic dziś zdziałać nie mogę.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 11:02   #602
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Pewnie próbują się zabezpieczać na wszelkie sposoby przed ewentualnymi roszczeniami klientów, w końcu to nowość w Polsce, nikt jeszcze nie wie, jak to funkcjonuje do końca... No i podejrzewam, ze wzory tych regulaminów sa importowane
A czy ktoś się orientuje może, dlaczego strona Glossy zdechła dziś? Wygląda na to, ze nie uda mi się zamówić box'a. Wczoraj musiałam doładować sobie paypal, dziś już przelew mi doszedł, ale na stronie Glossy nic dziś zdziałać nie mogę.
Mają pewne problemy techniczne. Na FB napisali, że właśnie dlatego nie ogłaszali otwarcia, bo mieli wszystko sprawdzać
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 11:03   #603
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Acha... no cóż, mam nadzieję, że się jednak załapię jakoś...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 11:18   #604
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Jakbym zarabiala w dolarach czy funtach, to by mnie 10 nie bolalo, ale z zarobkami Polakow 5 dych to duzo. I to zemujace, ze my musimy bulic, a inni maja za pol darmo. Ale w tym kraju zawsze tak bylo.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 11:28   #605
demona177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Ostrów
Wiadomości: 60
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
A ja mam przedziwną sytuację. Zamówiłam subskrypcję na trzy miesiące, ale, że została złożona w styczniu, kazali mi wpłacić 50 zł za pudełeczko lutowe i marcowe. Pieniążki wpłaciłam, wysłałam potwierdzenie zapłaty i czekałam. 14 lutego nie było mnie w domu, kiedy przyszłam do niego wieczorem, patrzę na stolik, a tam leżą dwa kissboxy. Zdębiałam. Myślałam, że może pomylili moją subskrypcję z zamówieniem dwóch kissboxów lutowych. Bojąc się, że nie dostanę marcowego i z czystej uczciwości napisałam do nich maila oraz wiadomość na fb. Na fb napisali, że mam się cieszyć, że doszły do mnie dwa boxy. Dziś rano dostałam od nich wiadomość na maila, że mam odesłać im jednego kissboxa. Ale dlaczego mam wysyłać im kissboxa za swoje własne pieniądze? Jestem pewna, że za takie pudełeczko na poczcie policzą z 10 zł, jak nie więcej. Dlaczego przez ich pomyłkę, ja mam płacić? Gdybym nie była fair, w ogóle bym o tym problemie nie napisała, a tak za swoją uczciwość mam dostać po portfelu? Napisałam do nich wiadomość z pytanie kto pokryje koszty wysyłki. Narazie milczą
Możesz wysłać na koszt adresata (za pobraniem)!! zapytaj SIĘ o tą opcje na poczcie albo spr na stornie internetowej
A możecie podać mi link do strony na fb do glossybox ??

Edytowane przez demona177
Czas edycji: 2012-02-16 o 11:30 Powód: nowy pomysl
demona177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 11:33   #606
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Wystarczy wpisać w okienku wyszukiwania na fb Glossybox pl
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 11:37   #607
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

http://www.facebook.com/GlossyBox.Polska
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 11:57   #608
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Jakbym zarabiala w dolarach czy funtach, to by mnie 10 nie bolalo, ale z zarobkami Polakow 5 dych to duzo. I to zemujace, ze my musimy bulic, a inni maja za pol darmo. Ale w tym kraju zawsze tak bylo.
Ale przeciez nikt Cie do kupna nie zmusza ;-) Co więcej, możesz podejść do pierwszej lepszej Sephory/Douglasa i bez łaski zrobią Ci próbki, o które poprosisz (a przynajmniej powinni). Szczerze mówiąc wydaje mi się, że popularność wszelkich Boxów opiera się na elemencie zaskoczenia, co tez w tej paczuszce będzie niż rzeczywistej potrzebie testowania nowych produktów
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:09   #609
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ale przeciez nikt Cie do kupna nie zmusza ;-) Co więcej, możesz podejść do pierwszej lepszej Sephory/Douglasa i bez łaski zrobią Ci próbki, o które poprosisz (a przynajmniej powinni). Szczerze mówiąc wydaje mi się, że popularność wszelkich Boxów opiera się na elemencie zaskoczenia, co tez w tej paczuszce będzie niż rzeczywistej potrzebie testowania nowych produktów
Ej no, ja mam potrzebę testowania Natomiast organicznie nie znoszę zakupów w stacjonarnych perfumeriach i dopraszania się o próbki.
Najbardziej mi zależy mi miniaturkach kolorowych kosmetyków i perfum. Zobaczę na ile spełnią się moje oczekiwania
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:09   #610
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Bez łaski, mówisz? To się nie zgadza z tym, co widziałam i z tym, co czytałam na Wizażu
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:15   #611
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Bez łaski, mówisz? To się nie zgadza z tym, co widziałam i z tym, co czytałam na Wizażu
No właśnie, też nie raz i nie dwa się spotykałam ze słabo ukrywaną łaską, a że jestem dość porywczą osobą, to po prostu takich sytuacji unikam
Cienko jest w tym względzie w Polsce. Chociaż np. w Niemczech też nie lepiej.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 13:02   #612
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Mimo, że sama długo pracowałam w duzej sieciowej perfumerii i chętnie robiłam klientkom próbki, bo rozumiem potrzebę testowania (oczywiście pomijając nałogowe "próbkowiczki", o których wiedziałam, ze nigdy niczego nie kupują, a przychodzą wyłącznie po to, żeby wyłudzać kolejne próbki), to jednak sama nadal mam problem z poproszeniem w drogeriach o próbkę. Zazwyczaj spotykam się albo z lustracją z góry na dół niemiłym wzrokiem i ewentualnie niechętnym zrobieniem małej próbki, albo z odmową w typie "nie mamy próbek/nie praktykujemy robienia próbek/ nie mamy pojemniczków na próbki". I zdarza się to nawet wtedy, kiedy w koszyku mam już kilka produktów i konsultantki widzą, ze chcę je kupić! Ech...szkoda gadać, a ja nie lubię nikogo o nic w sklepach prosić, bo uważam, że sprzedawca jest w sklepie DLA klienta, nie na odwrót. I mówię to z pozycji byłego pracownika.
A Glossy box i inne tego typu boxy są niezłym pomysłem - nikogo błagać o te próbki nie trzeba, są zwykle sporo większe niż w perfumeriach, często są to miniatury np. kolorówki, które przydają się bardzo na wyjazdach.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:09   #613
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ej no, ja mam potrzebę testowania Natomiast organicznie nie znoszę zakupów w stacjonarnych perfumeriach i dopraszania się o próbki.
Najbardziej mi zależy mi miniaturkach kolorowych kosmetyków i perfum. Zobaczę na ile spełnią się moje oczekiwania


Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Bez łaski, mówisz? To się nie zgadza z tym, co widziałam i z tym, co czytałam na Wizażu
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No właśnie, też nie raz i nie dwa się spotykałam ze słabo ukrywaną łaską, a że jestem dość porywczą osobą, to po prostu takich sytuacji unikam
Cienko jest w tym względzie w Polsce. Chociaż np. w Niemczech też nie lepiej.
Krążą takie ploty Przyznam, że się nie spotkałam z takim zachowaniem, wchodzę do Sephory/Douglasa i mówię, że jestem zainteresowana tym i tym i chciałabym przetestować zanim kupię - nie zdarzyło się, żebym mi odmówiono zrobienia próbki/odlewki (o ile oczywiście mają z czego) Dodam, że nie mam stałej Sephory, więc to raczej nie jest na zasadzie kojarzenia klienta.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:22   #614
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jak przeliczysz 10 euro czy 10 funtów na złotówki, to też przecież koło 50 zł wyjdzie. Najfajniej mają w Stanach ale wiadomo, że tam wszystko mają w ładnych cenach.



Może będzie moje ulubione trio: Herbuś, Cichopek i Koroniewska A może Krzysiek Ibisz wpadnie

Klikłam Glossy wczoraj, zapłacilam kartą i wszystko poszło gładko.
Nie jest to jednak gwarancja, że mi cokolwiek przyślą - zgodnie z tym co wyczytałam w ichnim regulaminie, gdzie punkt pt. Siła wyższa zrobił na mnie oszałamiające wrażenie.
Niezły myk jest też z tym jak się przerwie subskrypcję i będzie się chciało znowu zapisać. Mogą się zgodzić (łaskawie) ale nie muszą
W ogóle jakoś tak grozą wieje z tych boxowych regulaminów. Jakies takie poczucie wrogości wobec klientów wyczuwam Ale to pewnie dlatego, ze nie jestem prawnikiem.
ale to nie chodzi o przeliczenie - tylko w stanach, w niemczech czy w GB sa inne moim zdaniem zarobki, inaczej sie przekladaja na walute... u nas 50zł to sporo pieniedzy a czy dla niemca 10 euro to duzo skoro zestaw w niemieckim mc donaldzie kosztuje 15euro? jak kiedys taki zobaczylam i wlasnie przeliczylam na zlotowki to podalam z wrazenia


ja tam w Sephorze zawsze mowie z grubej rury co bym chciala wyprobowac, nie spotakalam sie jeszcze z odmowa - uwazam, ze jak chce wydac 100 czy 200zł na produkt to moim prawem jest go wyprobowac - w ten sposob uniknelam juz kilku duzych rozczarowan...
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2012-02-16 o 13:24
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 15:17   #615
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

odn. kosmetyków IsaDora w KissBox
http://www.facebook.com/KissBox/posts/329717763737866
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 15:27   #616
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

o wy szczęściary, dostaniecie big bold mascara - cudeńko! :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:06   #617
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Kurczę przegapiłam glossy jak działał, zamówię 1 na próbę jak stronka zacznie działać ponownie, choć 49zł to dla mnie za duża kwota

Do isadory mam jakiś uraz, jednak cieszę się że poczuli się dać jakieś tusze w zamian za to Na KWC szału nie robi ale tego nigdy za dużo
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009

Edytowane przez kejtigda
Czas edycji: 2012-02-16 o 17:08
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:13   #618
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

A ja niestety nadal nie dostałam swojego pierwszego Kissboxa
__________________
Z brzytwą na poziomki wybiegam co rano.
weela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:36   #619
demona177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Ostrów
Wiadomości: 60
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez umbra Pokaż wiadomość

dziękuje !!! :d

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez weela Pokaż wiadomość
A ja niestety nadal nie dostałam swojego pierwszego Kissboxa
Bądź cierpliwa!!! Boxy są rozsyłane od 15 do 20 każdego miesiąca. Może przez ta usterkę w firmie kurierskiej box nie dotarł.



A co do próbek z perfumerii to ja często korzystam z tej opcji ale dlatego że większość kosmetyków uczulam nie i wole wypróbować zanim kupie produkt za jakąś ładną sumkę.
U mnie w douglasie kojarzą mnie ponieważ często tam kupuje i nie chętnie dają mi próbki więc jak ruszył kissbox kupiłam go z ciekawości. Przynajmniej nikt na mnie krzywo nie patrzy...
Jak na razie nie kupuje już w sephorze i douglasie.... Przerzuciłam się na kosmetyki z apteki

Edytowane przez demona177
Czas edycji: 2012-02-16 o 17:42 Powód: bład ortograficzny
demona177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 11:45   #620
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Chyba się skuszę jednak na Glossy jak już na dobre ruszy. A co do próbek, ja mam swoją ulubioną Sephorę, gdzie pani sephorzanka sama mi się pyta czy nie chce próbek i po brzegi wlewa do pojemniczków... tylko czemu tak nie ma w reszcie tych przybytków w moim mieście?
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:30   #621
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Wszystko zależy od konsultantek... pamiętam, że czasami bywały niemądre akcje odgórne, typu polecenia od szefostwa, żeby ograniczać liczbę próbek dla klientów, albo robić "symboliczne", czyli baaardzo malutko. Ale mądra konsultantka wie, że najczęściej opłaca się zrobić klientce porządną próbkę i robi mimo zarządzeń...
A co do Glossy Box'a - czekam już 3. dzień na to "ruszenie", ale strona nadal nie działa i profil na facebook'u też milczy jak głaz... Miałam wielką ochotę na tego pierwszego box'a, ale na razie nie ma szansy na zamówienie go, obawiam się, że jak tylko strona ruszy, wszystko się rozejdzie migiem i nie zdążę się załapać.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:33   #622
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od konsultantek... pamiętam, że czasami bywały niemądre akcje odgórne, typu polecenia od szefostwa, żeby ograniczać liczbę próbek dla klientów, albo robić "symboliczne", czyli baaardzo malutko. Ale mądra konsultantka wie, że najczęściej opłaca się zrobić klientce porządną próbkę i robi mimo zarządzeń...
A co do Glossy Box'a - czekam już 3. dzień na to "ruszenie", ale strona nadal nie działa i profil na facebook'u też milczy jak głaz... Miałam wielką ochotę na tego pierwszego box'a, ale na razie nie ma szansy na zamówienie go, obawiam się, że jak tylko strona ruszy, wszystko się rozejdzie migiem i nie zdążę się załapać.
też mam takie obawy... ale z drugiej strony większość dziewczyn odstrasza ta cena
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 13:26   #623
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cena faktycznie nie jest niska... Nie jest tez zaporowa, ale oczywiscie jestem zdania, że mogłoby być taniej - przynajmniej pierwszego Box'a powinni puścić w jakiejś specjalnej cenie, najwyżej 39zł, żeby zachęcić klientki - jeśli będą zadowolone, to zamówią i następne, nawet o te 10zł droższe. Ja postanowiłam się skusić, jeśli uda mi sie zamówić i nie będę zadowolona z zawartości, więcej nie kupię.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Z ostatniej chwili - strona Glossy działała, dosłownie przez kilka minut. W tym czasie cudem zdążyłam zamówić Box'a i wpłacić kasę przez PayPal. No i zaraz potem strona siadła ponownie! Napisałam do nich maila, bo niepokoi mnie to trochę - widzę, ze pieniądze z mojego konta poszły do nich, ale nic nie moge sprawdzić na swoim profilu na Glossy. Ciekawe...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:53   #624
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

a wiecie kiedy dojdą do dziewczyn pierwsze boxy?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:57   #625
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
a wiecie kiedy dojdą do dziewczyn pierwsze boxy?
na ich stronie było napisane, że w pierwszym tygodniu marca... ale jak tam będzie to nie wiadomo
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 16:09   #626
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

No i GlossyBox odpisał mi na maila - pieniądze dostali, więc mojego Box'a otrzymam pewnie z początkiem marca. Bardzo miło odpisali, przepraszając za ciągłe dłubanie przy stronie, mają nadzieję, że już lada moment uda im się ruszyć z nią na dobre.
W każdym razie będę czekała na Box'a, oczywiście zdam relację z zawartości, powklejam fotki dla zainteresowanych.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 01:56   #627
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Rany boskie. Kiss box miał trzy podejścia i właśnie zaliczył CZWARTĄ porażkę: część dziewczyn nie dostała kiss boxów. KB czeka na info od UPS xD
Niech glossy trzyma poziom wyżej
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 07:26   #628
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny, w związku z dostaniem dodatkowego kissboxa napisałam do nich, czy mogłabym go zatrzymać, a te 25 zl by mogli potracić z marcowego boxa, który jest już opłacony. Odpisali mi, że niestety nie mogą tego zrobić, ponieważ przez tę sytuację jedna z dziewczyn nie dostała kissboxa. Czyli dopóki im nie odeślę boxa, a oni nie wyślą do dziewczyny, która go nie dostała, to nie zobaczy tego boxa w goóle. PARANOJA! Najlepiej, że nie ja jedna dostałam dwa pudełka.
Jestem ciekawa jakby zrekompensowali dziewczyn braku pudełka, gdybym nic nie wspominała, że mam dwa? :P
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 08:48   #629
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w związku z dostaniem dodatkowego kissboxa napisałam do nich, czy mogłabym go zatrzymać, a te 25 zl by mogli potracić z marcowego boxa, który jest już opłacony. Odpisali mi, że niestety nie mogą tego zrobić, ponieważ przez tę sytuację jedna z dziewczyn nie dostała kissboxa. Czyli dopóki im nie odeślę boxa, a oni nie wyślą do dziewczyny, która go nie dostała, to nie zobaczy tego boxa w goóle. PARANOJA! Najlepiej, że nie ja jedna dostałam dwa pudełka.
Jestem ciekawa jakby zrekompensowali dziewczyn braku pudełka, gdybym nic nie wspominała, że mam dwa? :P
i musisz ze swoich pieniędzy zapłacić za przesyłkę pewnie? Jakoś coraz mniej kręcą mnie te wszystkie boxy
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 10:01   #630
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w związku z dostaniem dodatkowego kissboxa napisałam do nich, czy mogłabym go zatrzymać, a te 25 zl by mogli potracić z marcowego boxa, który jest już opłacony. Odpisali mi, że niestety nie mogą tego zrobić, ponieważ przez tę sytuację jedna z dziewczyn nie dostała kissboxa. Czyli dopóki im nie odeślę boxa, a oni nie wyślą do dziewczyny, która go nie dostała, to nie zobaczy tego boxa w goóle. PARANOJA! Najlepiej, że nie ja jedna dostałam dwa pudełka.
Jestem ciekawa jakby zrekompensowali dziewczyn braku pudełka, gdybym nic nie wspominała, że mam dwa? :P
Heh, to nieźle. Ostatnio jak ktoś im to zarzucił na facebooku, że może przez to że komuś wysłali dwa, to ktoś inny nie dostał, to ostro zaprzeczali.
Ja jestem tą osobą, która nie dostała kissboxa wcale. Najgorsze jest to, że nie odpisują na maile, a jak już to bardzo oględnie i mętnie, nie wiadomo w ogóle co się dzieje z moją paczką. Wczoraj niby napisali, że paczkę do mnie wysłali, ale UPS ma awarię i nie mogą sprawdzić. Dzwoniłam wczoraj 17stej do UPS i powiedzieli mi, że opóźnienia jedynie mają w przesyłkach międzynarodowych ze względu na warunki pogodowe, natomiast na drogach krajowych wszystko działa bez zarzutu. Pani z ups zdziwiła się gdy jej powiedziałam, że paczka została wysłana najprawdopodobniej w poniedziałek i powiedziała, że gdybym miała numer przesyłki to by mi pomogła i sprawdziła, czy paczka w ogóle została wysłana bo już dawno powinna dojść.
Trochę mi się teraz nie chce wierzyć, że oni mi ją wysłali. Tym bardziej, że raczej aż tak masowo przesyłki u kuriera nie giną... Mogliby napisać wprost co się dzieje, a nie grać na zwłokę z tą awarią w UPS.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Znalazłam ich wpis o którym wspominałam:

"KissBox.pl ‎Luiza, jeśli ktoś otrzymał przez pomyłkę dodatkowego KissBoxa to nie oznacza, że ktoś inny go nie dostał. Opłacone i potwierdzone zamówienia zostały wysłane.
Środa, 20:02 · Lubię to!"

__________________
Z brzytwą na poziomki wybiegam co rano.

Edytowane przez weela
Czas edycji: 2012-02-18 o 10:12
weela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.