Wszystko o Avonie - cz.38 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-14, 07:07   #4501
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez mlady Pokaż wiadomość
Jakie były prezenty dla Trend ?
z góry dziękuję za odpowiedź
szminka w kolorze fuksja i lakier do paznokci ten nitkowy kolor niebiesko złoty
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 07:46   #4502
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

hej, ja słyszałam,że są już osoby, które widziały juz katalog 16 i 17. Czy ktoś wie jakie są nowości? i ile stron maja te katalogi świąteczne? czy znowu książkowe wydania?
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 09:18   #4503
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej, ja słyszałam,że są już osoby, które widziały juz katalog 16 i 17. Czy ktoś wie jakie są nowości? i ile stron maja te katalogi świąteczne? czy znowu książkowe wydania?
ja mam już od wczoraj ale kat 16 - 17 bedzoe za 2,5 tygodnia ;-)
katalog ma 240 stron i jest w formie książkowej - właśnie szykuje sie do pracy ale jak uda mi się za pół godziny zrobić fotki focusa i netto to wam zrobie katalog najprędzej wieczorem kolo 21 moge zrobić bo o 20 wracam z pracy ;p


focus i netto na katalogowym ;-)
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."

Edytowane przez HoneyIlove
Czas edycji: 2016-09-14 o 10:04
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 12:53   #4504
melisska
Rozeznanie
 
Avatar melisska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 737
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez Miltonia2 Pokaż wiadomość
W naszym okręgu już od K12 był wybór dostawy za 2,90 i paczka była dzień później niż w K11, teraz też na pewno będzie szła na paczkomat dłużej, ale poczekam ten jeden-dwa dni, bo robię za małe zamówienia, by jeszcze do przesyłki dopłacać
Wysłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
Zgadzam się z Tobą Też nie mam zamiaru dorabiać Avonu płacąc za dostawę, tym bardziej, że coraz więcej produktów w katalogach ma opust 10%
melisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 09:22   #4505
tycia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Witam
proszę o wyjaśnienie - w jakim terminie od złożenia pierwszego w Avon zamówienia /nowy klient/, konsultantka powinna się do mnie odezwać. Przez ponad tydzień cisza, napisałam do niej maila i też zero odzewu. Fakt, moje pierwsze zamówienie, na próbę, opiewało na niewielką sumę, ale czy takie zamówienie zwyczajnie się olewa i... jak to kiedyś znana osobistość powiedziała "spieprzaj pan, spieprzaj dziadu"
Chciałam przetestować tę formę zakupów i jakoś mi się to nie podoba - prawie 14 dni i cisza
tycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 10:18   #4506
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez tycia17 Pokaż wiadomość
Witam
proszę o wyjaśnienie - w jakim terminie od złożenia pierwszego w Avon zamówienia /nowy klient/, konsultantka powinna się do mnie odezwać. Przez ponad tydzień cisza, napisałam do niej maila i też zero odzewu. Fakt, moje pierwsze zamówienie, na próbę, opiewało na niewielką sumę, ale czy takie zamówienie zwyczajnie się olewa i... jak to kiedyś znana osobistość powiedziała "spieprzaj pan, spieprzaj dziadu"
Chciałam przetestować tę formę zakupów i jakoś mi się to nie podoba - prawie 14 dni i cisza
bym powiedziała, że 14 dni to trochę dużo
ale nie mam pojęcia ile czasu może to zająć (nie wykorzystuję tej metody), bo albo zbiera kk na jedno zamówienie, a może z przyczyn losowych po prostu nie może się odezwać, ale trochę by mnie to też niepokoiło
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 13:50   #4507
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez tycia17 Pokaż wiadomość
Witam
proszę o wyjaśnienie - w jakim terminie od złożenia pierwszego w Avon zamówienia /nowy klient/, konsultantka powinna się do mnie odezwać. Przez ponad tydzień cisza, napisałam do niej maila i też zero odzewu. Fakt, moje pierwsze zamówienie, na próbę, opiewało na niewielką sumę, ale czy takie zamówienie zwyczajnie się olewa i... jak to kiedyś znana osobistość powiedziała "spieprzaj pan, spieprzaj dziadu"
Chciałam przetestować tę formę zakupów i jakoś mi się to nie podoba - prawie 14 dni i cisza
Powinna się odezwać w przeciągu 24h, po prostu Cię olała
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-16, 17:49   #4508
mitb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez tycia17 Pokaż wiadomość
Witam
proszę o wyjaśnienie - w jakim terminie od złożenia pierwszego w Avon zamówienia /nowy klient/, konsultantka powinna się do mnie odezwać. Przez ponad tydzień cisza, napisałam do niej maila i też zero odzewu. Fakt, moje pierwsze zamówienie, na próbę, opiewało na niewielką sumę, ale czy takie zamówienie zwyczajnie się olewa i... jak to kiedyś znana osobistość powiedziała "spieprzaj pan, spieprzaj dziadu"
Chciałam przetestować tę formę zakupów i jakoś mi się to nie podoba - prawie 14 dni i cisza
Miałam podobne do Twoich doświadczenia. Po złożeniu zamówienia czekałam, dwa razy napisałam maila, a konsultantka odezwała się do mnie po... ponad roku
Grzecznie jej podziękowałam za przysługę - wówczas sama już byłam konsultantką Jednak zszokowana byłam tempem jej działania...
mitb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 18:44   #4509
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez mitb Pokaż wiadomość
Miałam podobne do Twoich doświadczenia. Po złożeniu zamówienia czekałam, dwa razy napisałam maila, a konsultantka odezwała się do mnie po... ponad roku
Grzecznie jej podziękowałam za przysługę - wówczas sama już byłam konsultantką Jednak zszokowana byłam tempem jej działania...
Sama też z takich powodów zostałam konsultantką, wiecznie mi ktoś łaskę robił, raz zamawiały raz nie, terminy dziwne,zamawiałam coś a potem jak się upomniałam to się okazywało że już nie puściła jednak i może z następnego teraz mam spokój i zamawiają ode mnie same znajome, bez terminów, limitów i ściemniania i taniej
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 15:39   #4510
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Chciałam pochwalić nowy żelowy lakier z Avonu - Night Vision. Jest to piękna lśniąca czerń z mikroskopijnymi drobinkami (widać tylko jak się człowiek dobrze przyjrzy). Trwały i cudownie wygląda. Mam nadzieję, że będzie w stałej ofercie.

Zamówiłam także w k13 poczwórne cienie Smokey Brown. Bardzo ładnie wyglądają, są mocno napigmentowane. Na bazie trzymały się cały dzień bez zbierania w załamaniach.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 19:18   #4511
Anielka1984
Raczkowanie
 
Avatar Anielka1984
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 47
GG do Anielka1984
Dot.: Katalogi i zdjęcia kosmetyków Avonu

Cześć Dziewczyny, Chłopaki, pomóżcie... czy ktoś z Was ma zakupiony Kalendarz Organizer różowo-Morski z kolekcji LOGO, chciałabym zobaczyć jak on wygląda w środku i czy warto zakupić ;] Pomóżcie
Anielka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-17, 21:40   #4512
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej, ja słyszałam,że są już osoby, które widziały juz katalog 16 i 17. Czy ktoś wie jakie są nowości? i ile stron maja te katalogi świąteczne? czy znowu książkowe wydania?
Powtórka z poprzedniego roku i program z zestawami też taki sam, będzie się działo
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 12:51   #4513
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Chciałam pochwalić nowy żelowy lakier z Avonu - Night Vision. Jest to piękna lśniąca czerń z mikroskopijnymi drobinkami (widać tylko jak się człowiek dobrze przyjrzy). Trwały i cudownie wygląda. Mam nadzieję, że będzie w stałej ofercie. .
Kocham czarne lakiery Będę go brać,a po Twojej opinii tym bardziej Ja natomiast zamówiłam jeden z pięciu jesiennych żelowych,kolor Rouged Cider,brr...babciowaty
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 14:39   #4514
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Daj foto pliiiis 😘
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 14:49   #4515
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Witajcie,
Czy ktoś z Was zakupił albo widział na żywo karmelową torebkę Isabella? W internecie nie udało mi się trafić na realne fotki, a np. torba Nautical na takowych wygląda mało zachęcająco, a w katalogu nawet nawet.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 15:25   #4516
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Witajcie,
Czy ktoś z Was zakupił albo widział na żywo karmelową torebkę Isabella? W internecie nie udało mi się trafić na realne fotki, a np. torba Nautical na takowych wygląda mało zachęcająco, a w katalogu nawet nawet.
Moja ciotka ją nosi i jest zadowolona. Niestety nie mogę zrobić jej zdjęcia, ale w moim odczuciu ma troszkę chłodniejszy odcień niż na fotkach Avonu.

Póki co zamówiłam sobie torbę Hensley. Od dłuższego czasu szukałam pojemnej, czarnej torby do pracy. Podane wymiary nie do końca mnie przekonywały, ale jak zobaczyłam ją w filmiku Mileny na MakeUp TV, to się ucieszyłam i kliknęłam. Zamówienie ma być do odbioru na wtorek, zobaczymy
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 16:08   #4517
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Czy Wam dziewczyny pkt z Payback naliczają się do zamówień? Czy Avon wypadł z programu jak Empik?
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 17:21   #4518
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Czy Wam dziewczyny pkt z Payback naliczają się do zamówień? Czy Avon wypadł z programu jak Empik?
9 i 13 września składałam zamówienia z K13/2016 i na stronie PayBack mam je dopisane, a tak na marginesie, to Empik sam zrezygnował, choć był wśród pierwszych promujących zbieranie punktów (ja kartę dostałam właśnie od nich, bo Avon się nie spieszył), więc nie za bardzo to dobrze świadczy o PayBack.
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 17:53   #4519
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
9 i 13 września składałam zamówienia z K13/2016 i na stronie PayBack mam je dopisane, a tak na marginesie, to Empik sam zrezygnował, choć był wśród pierwszych promujących zbieranie punktów (ja kartę dostałam właśnie od nich, bo Avon się nie spieszył), więc nie za bardzo to dobrze świadczy o PayBack.
Hmmm dziwne, kurcze. Właśnie sprawdziłam konto na Payback i faktycznie mam normalnie naliczone punkty, ale jak robię zamówienie to na końcu nic mi ich nie zlicza, a przy pierwszych zamówieniach podliczało mi.
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-18, 19:41   #4520
AnnieZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cześć, nie wiecie może czy zapach Scent Essence Lime Verbena będzie jeszcze dostępny w cenie 20zł, lub czy w ogóle będzie jeszcze później dostępny? Chodzi mi o to czy został on wprowadzony do oferty sezonowo? Na stronie widzę tylko za 40zł i w katalogu 15 już go nie ma. Mogłabym go być może kupić w biurze ale nie wiem po jakiej cenie. Dodam, że nie jestem konsultantką.
Pozdrawiam
AnnieZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 08:44   #4521
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość

Póki co zamówiłam sobie torbę Hensley. Od dłuższego czasu szukałam pojemnej, czarnej torby do pracy. Podane wymiary nie do końca mnie przekonywały, ale jak zobaczyłam ją w filmiku Mileny na MakeUp TV, to się ucieszyłam i kliknęłam. Zamówienie ma być do odbioru na wtorek, zobaczymy
te filmiki dla mnie to zły pomysł dla mojej kieszeni - oglądałam któryś ostatnio i zapragnęłam mieć portfel Jet- chyba tak się nazywa (ten brązowo-biało-granatowy) ale do mojej torebki z avonu (shelley) jest za duży i mieści się na styki


zakupiłam ostatnio bransoletkę z inicjałem Victoria i w sumie fajna tylko się wygina dziwnie przy noszeniu i nie jest okrągła tylko robi się taka nierówna
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 11:30   #4522
Anielka1984
Raczkowanie
 
Avatar Anielka1984
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 47
GG do Anielka1984
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cześć Dziewczyny, Chłopaki, pomóżcie... czy ktoś z Was ma zakupiony Kalendarz Organizer różowo-Morski z kolekcji LOGO, chciałabym zobaczyć jak on wygląda w środku i czy warto zakupić ;] Pomóżcie
Anielka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 15:32   #4523
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
te filmiki dla mnie to zły pomysł dla mojej kieszeni - oglądałam któryś ostatnio i zapragnęłam mieć portfel Jet- chyba tak się nazywa (ten brązowo-biało-granatowy) ale do mojej torebki z avonu (shelley) jest za duży i mieści się na styki


zakupiłam ostatnio bransoletkę z inicjałem Victoria i w sumie fajna tylko się wygina dziwnie przy noszeniu i nie jest okrągła tylko robi się taka nierówna
A sam portfel jest w porządku? Też się nad nim zastanawiałam. U mnie na pewno się zmieści, bo noszę zawsze ogromne torby
Co do filmików, fakt, że często zamawiam coś pod ich wpływem, ale mimo wszystko wolę tak niż kupować cokolwiek w ciemno. Bo jednak w katalogu wszystkie te rzeczy są piękne i idealne, a na takim filmiku widać chociaż rozmiar, materiał i jak coś łączy się z innymi elementami stroju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 17:50   #4524
kokolino4
Raczkowanie
 
Avatar kokolino4
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 464
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Dziewczyny robię pierwszy raz zwrot ten nowy. Czy mogę z kilku faktur zapakować rzeczy do jednej paczki i wysłać tak ? Czy każdą muszę osobno wysłać ??
kokolino4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 17:54   #4525
Paris2926
Raczkowanie
 
Avatar Paris2926
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 297
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez kokolino4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny robię pierwszy raz zwrot ten nowy. Czy mogę z kilku faktur zapakować rzeczy do jednej paczki i wysłać tak ? Czy każdą muszę osobno wysłać ??


tak mozesz do jednej paczki


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Paris2926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:53   #4526
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez kokolino4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny robię pierwszy raz zwrot ten nowy. Czy mogę z kilku faktur zapakować rzeczy do jednej paczki i wysłać tak ? Czy każdą muszę osobno wysłać ??
W myśl gwarancji Avon możesz dokonać zwrotu lub wymiany* produktu w ciągu 3 miesięcy od daty wystawienia faktury. Przed wysłaniem produktu należy wypełnić elektroniczny formularz zwrotu dostępny w Strefie Konsultantki zakładka Szczegóły zamówienia/ E-Zwroty. Niezwłocznie po wysłaniu elektronicznej zapowiedzi zwrotu lub wymiany zapakowany produkt należy odesłać do Działu Zwrotów. Na opakowaniu zwrotnym należy umieścić NUMER E-ZWROTU oraz swoje dane i całość przesłać na adres:

AVON OPERATIONS POLSKA Sp. z o.o.,
ul. Stacyjna 77
08-400 Garwolin z dopiskiem “DZIAŁ ZWROTÓW”.
NUMER E-ZWROTU: (należy uzupełnić)

NUMER E-ZWROTU dostępny jest w zakładce Historia zamówień, kolumna „Numer zamówienia”

Koszt zwrotu produktu oraz ewentualne koszty rozliczenia z Klientem na wypadek nieuwzględnienia zwrotu ponosi Konsultantka.

Dział Zwrotów nie ma możliwości potwierdzenia odbioru przesyłek typu list “zwykły”.

Status przesyłki można monitorować w Strefie Konsultantki zakładka Szczegóły zamówienia/ Historia zamówień.

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2016-09-19 o 18:54
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 20:20   #4527
kokolino4
Raczkowanie
 
Avatar kokolino4
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 464
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

A czy ten druk zwrotu trzeba im wysłać wydrukowany czy wystarczy napisać na paczce nr zwrotu ??
kokolino4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 20:28   #4528
Paris2926
Raczkowanie
 
Avatar Paris2926
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 297
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez kokolino4 Pokaż wiadomość
A czy ten druk zwrotu trzeba im wysłać wydrukowany czy wystarczy napisać na paczce nr zwrotu ??


druku sie juz nie drukuje, numer zwrotu napisz na kopercie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Paris2926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:43   #4529
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Helpunku! Potrzebuję odpowiednik Rimmel 180 vintage Pink. Znajdzie się coś? Dla porównania z naszą Toasted Rose. Ta z Rimmel jest bardziej chłodna, ale nadal różowa i głęboka. Pout i Carnation są za jasne i za różowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1474447413121.jpg (38,8 KB, 25 załadowań)
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 11:18   #4530
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.38

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Helpunku! Potrzebuję odpowiednik Rimmel 180 vintage Pink. Znajdzie się coś? Dla porównania z naszą Toasted Rose. Ta z Rimmel jest bardziej chłodna, ale nadal różowa i głęboka. Pout i Carnation są za jasne i za różowe.
Może dziewczyny pomogą, ale jeśli masz blisko do COK, to radzę się z tą szminką tam wybrać i łatwiej coś dobierzesz
Pozdrawiam Wrocławski COK, w którym wielokrotnie udawało się dobrać właściwy odcień i klientki były zadowolone
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-06 21:30:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.