Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-28, 11:48   #4111
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 486
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Klaudynka1992 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Potrzebuję pomocy, bo już sama nie wiem co mam robić - chodzi oczywiście o Naszą ,,kochaną" S. Według punktów uzbieranych od listopada 2016 do października 2017 mam 6570, więc przysługuje mi złota karta. Ostatnie punkty nabiły mi się w środę 25 października. Karta do tej pory nie zmieniła statusu z czarnej na złotą. Dzwoniłam na infolinię w czwartek - Pan mi powiedział, że zajmie to max 72 godziny, potem w piątek - Pani zapewniała, że na 100% karta mi się należy i, że to jest kwestia godzin, by faktycznie się zmieniła. Dziś znów zadzwoniłam i Pani poinformowała mnie, że karty zawsze zmieniają status w ostatnią środę miesiąca, czyli z uwagi na fakt, iż 25 października nabiły się moje ostatnie punkty (środa), mam czekać na zmianę statusu do ostatniej środy listopada. Miesiąc temu, kiedy dzwoniłam dowiedzieć się orientacyjnie o stanie punktów, Pan mnie zapewnił, że karta się zmieni następnego dnia po ostatniej transakcji. Powiedzcie mi, czy faktycznie tak jest, czy to jakieś bzdury? Moja obawa jest następująca - z dniem 1 listopada stracą ważność moje punkty z listopada 2016 roku, a gdy zadzwonię w ostatnią środę listopada, powiedzą mi, że nie mam tych 6500 punktów i karta mi nie przysługuje. Co mam robić, pomożecie? Pozdrawiam serdecznie
Punkty są ważne przez rok. Status karty zmienia się w ostatnią środę miesiąca. Jeśli robiłaś zakupy chwilę przed ostatnią środa miesiąca możliwe że Ci jeszcze się nie zaktualizowaly na koncie. Żeby uzyskać status Gold musisz mieć fizycznie 6500 punktów w ostatnią środę miesiąca na koncie. Jeśli z jakiś powodów ich nie masz nie uzyskasz statusu Gold. Jeśli teraz nie masz golda to zgodnie z zasadami punkty na koncie będa od listopada zeszłego roku do listopada bieżącego. Czyli stracisz punkty które nabilas w październiku zeszłego roku. Aby to kontrolować musisz zadzwonić na infolinię i poprosić o przeliczenie punktów aby wiedzieć ile musisz nabić jeszcze za stracone punkty z października zeszłego roku które są ważne tylko do tego miesiąca. Bo kolejny raz status będzie się zmieniał w ostatnią środę listopada. Mam nadzieję że rozumiesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Miałam na myśli od grudnia zeszłego roku do listopada tego roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 13:40   #4112
Klaudynka1992
Przyczajenie
 
Avatar Klaudynka1992
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 16
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dokładnie . Sprawdziłam swoją sytuację w kalendarzu. Ostatnie punkty nabiłam na poświątecznej promocji, we wtorek, a ozłociłam się dopiero za miesiąc. Dzień po zakupach była ostatnia środa miesiąca, ale system nie widział jeszcze wszystkich moich punktów.
Dzięki za wszystko, bardzo mi pomogłyście. Ostatni zakup zrobiłam 24 października we wtorek, ale punkty pojawiły się dopiero w środę 25 października - znakiem tego powinnam już mieć złotą kartę, gdyż do ostatniej środy miesiąca zgromadziłam wymaganą ilość punktów, biorąc pod uwagę datę zakupu. Zależy mi, by punkty z listopada 2016 nie straciły ważności, ale wydaje mi się, że mam już status gold - chyba jeszcze raz zadzwonię na infolinię. dDziękuję za wszystko i pozdrawiam.
Klaudynka1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 15:01   #4113
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Martusia. Spokojnie sie spakujesz

Ja tak latam non stop...teraz na 5dnibtobzabralismy tak mało że w hotelach pytali gdzie mamy bagaże....wiesz...zawsze można coś dokupić...a szampon czy mydlo bądź pasta do zębów na miejscu. Ja teraz wzięłam krem CC. Puder. Mini tusz który do wyrzucenia prawie był,więc pozostał na włoskiej ziemi. Kredka do brwi i do kącików oka . Szminka. Wsio. Szminka.mozna sobie lico też zrobić na rumiane da się....

Piękne te buty ktoś wrzucał multikolorowe z odkrytymi palcami..ale jak nosić rajstopy do nich...czy raczej nie...kurcze sama nie wiem na jaką podłogę to by miało być...
dam radę
Mam zamiar brać z Ciebie przykład i częściej wyjeżdżać podróże uzależniają

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
jak kogos zainteresuje , mozna miec fajny weekend za niewielka kase...czyli Bolonia!

Hotel Gran Elite, wzielismy bo oferta byla super, ceny weekendowe sa duzo wyzsze niz w dni powszednie. Zaplacilismy niwiele ponad 100 euro za dwie noce. Ceny hoteli blizej starego miasta w weekend ksztaltowaly sie w okolicach 300 E. Bardzo duzo pensjonatow oraz B&B. Ja jednak wole hotele, jesli pokoj nie pasuje latwiej zmienic niz u kogos kto ma 3-4 pokoje....
Mielismy pokoj superior/ troszke wiekszy niz normalne pokoje i mial aneks kuchenny, ale nawet nie zagladalam co tam bylo. W kazdym badz razie mial mini kuchnie!

https://www.booking.com/hotel/it/gra...gglelink%0A%22
Od starej czesci na nogach 20 min non stop prosto ulica, badz autobusem spod hotelu 5min za1.20 E bilet.

Taxi z lotniska do hotelu /ladowanie po polnocy czyli taryfa nocna weekendowa jedynie 12.40 E. Pozytywnie zaskoczona bylam bo jak trzasnelam drzwiami to na liczniku juz bylo 10.00 E stukniete.

Bolonia nie jest miastem turystycznym na duza skale. Ale ma bardzo fajne waskie uliczki, jest urocza, jest rowniez bardziej luzacka niz inne miasta Toskanii. Co mnie troche przerazalo to olbrzymie ilosci grafitti - doslownie wszedzie! Co mnie ujelo to arkady. Arkady sa wszedzie gdzie sie nie obrocisz, po dwoch stronach ulicy, ciagnace sie kilometrami. To prawda ze w Bolonii jak pada deszcz nie potrzeba parasola.
Wszedzie rowery i skutery, miasto uniwersyteckie jakby nie bylo!
Bedac przy studentach polecam wizyte w Teatro Anatomico-gdzie odbywaly sie pierwsze sekcje zwlok, gdzie odkrywano co czlowiek nosi w sobie.... Przepiekne sale wykladowe , biblioteka, korytarze bogato zdobione herbami studentow! Unikatowe miejsce na skale swiatowa. Koszt biletu o ile pamietam to 3-4 E. na pewno nie wiecej. A obok z okien widac.... Cafe Armani! W centrum handlowym jak sie okazalo samych wybitnych marek!

Oczywiscie postanowilam isc na drugie sniadanko. Znow mnie zaskoczyli. Ceny jak w innych kawiarniach przy stoliku... 2-3 E kawa... croissant 2 /3 z marmolada, miodem do 5/6 z serem badz szynka. Uwaga --herbata droga---chyba 6/7 e. Kawiarnia jest full, obok restauracja Armani ale czynna dopiero po poludniu-ceny za drugie dania chyba od 15E.

Bedac w Bolonii musialam wejsc na slynna wieze- Due Torri----498 stopni i spokojnie ja tyle wejde bez wiekszej zadyszki ale...... jak nie widze szpar i kilkudziesieciu metrow w dol pod nogami w drewnianych jak by nie bylo, starych, waskich schodach!!!! Widok, chociaz mielismy pochmurny dzien, wspanialy, warto wejsc. Przy okazji chcialabym nadmienic ze gorzej sie schodzi niz wchodzi . Bilet 5E czyli cenowo ok.

Jedzenie ---tutaj to ja uklonie sie w strone ludzi ktorzy prowadza bary/tawerny/restauracje itd. Takiego nastawienia do klienta to ja nie widzialam nigdzie indziej.
Sniadania jedlismy w barze niedaleko hotelu, bardzo gwarnym i wesolym. Fajnie widziec jak ludzie wpadaja pogadac, albo na szybka kawe czy tez poranna prase.
Ceny- normalne- kawa/herbata1.50, kanapka 2-3E. Nikt nie kaze placic z gory, prosza usiasc a jak skonczymy jesc i pic to sie policzymy. No fajnie!
Lunch --byl niespodzianka, na rogu obok wiez jest przepiekny sklep z serami, szynkami i innymi smakolykami. Oczywiscie zapach sera mnie skusil. Weszlismy....a tam na koncu sklepu kolejka----mysle ciekawe co daja? podchodze blizej a to z sasiedniej sali koniec kolejki ustawionej za jedzeniem typu bar. Wyobrazcie sobie w sklepie kolejke Wlochow ok 50 osobowa....Jeden wielki chaos. Jako ze byl to prawie nasz czas wejscia na wieze stwierdzilismy ze wrocimy pozniej skoro Wlosi tutaj jedza a dookola sa inne bary i knajpy to musi byc dobrze. Jak wrocilismy wymiotlo Wlochow i prawie cale jedzonko...Zainteresowal sie nami jakis kucharz, dostalismy talerz lasagne, talerz raviolli domowej robory, rybe zapiekana w sosie ziolowym i do kompletu stwierdzil bedzie pasowac karafka wina. Pytam czy lasagne bedzie goraca bo taka akurat lubimy. Popatrzyl na mnie i pokazuje przy kuchni mikrofale i mowi jak za zimna to podgrzejesz sobie... Wyciagam kase, mowi mi idz dziecko zjedz, popij a potem zaplacisz. Pyszne bylo wszystko! Idziemy placic, goscia nie ma. pytam przy kasie ile, babka mi mowi rachunek powinien zostawic przy okienku gdzie wydawal. Nic nie ma

Pyta sie co jedlismy, no to wymieniamy wszystko , nastukala na kasie cos tam---20.50E Pytam czy wino doliczyla...no tak...2.50 za pol litra!

Obok jest Coop- sklep ksiegarnia+ kawiarnia+winiarnia+bar sniadaniowy. Przy barze sniadaniowym/ na lunch obok wszelkie pieczywo wystawione na stolach, mozna sobie dokroic jak ma sie ochote na wiecej.

Przy uliczce dochadzacej do wiez z Plazza Maggiore sa liczne bary i winiarnie. Full! jak znajdziecie stolik to siadac. Ceny wina bardzo przystepne, butelka chianti juz za 15E . Fajnie tak posiedziec i ogladac na spokojnie ludzi. Viva Dolce Vita!

Nikt nikogo nie goni aby zaplacic z gory, wszedzie gdzie bylismy za rachunkiem trzeba bylo biegac aby zaplacic.

Aperitivo- przypadkiem weszlismy naprzeciw wiez na piwko wieczorem- piekny pasaz z freskami notabene. Menu nie ma na stolikach. Nieswiadoma zamowilam dwa piwa i karte z daniami.... slysze idz do baru w kacie/ mini bufet zrobiony/ kilka past, mini kanapki, warzywa z grila, oliwki. to nalozylam troche przekasek z mysla ze na obiad gdzies pojdziemy.......poszlibys my ...gdyby nam pizzy nie przyniesli w ramach aperitivo! Cena za drinka 10E obejmuje jakikolwiek napoj/chyba ze na bazie szampana wowczas 15 E / oraz bufet. Ja nie polecalabym Aperitivo zamiast obiadu/kolacji, ale fajnie wiedziec ze taka opcja jest.

Generalnie Bolonia nie jest drogim miastem. Z glowa i tanimi przelotami z PL mozna fajnie spedzic czas.

Z Bolonii rowniez mozna sie udac do wielu innych wspanialych miejscowosci i zrobic sobie wypad do 2 miast w 4 dni. pzylot Bolonia, wylot z innego miasta. Pociagi kursuja non stop, my do Florencji mielismy pociagi co 30 min. Co prawda bilety na ichnie pendolino drogie--placilam 27E za osobe -34 minuty w tunelach, ale Reggio za 10E juz mozna kupic. Sa oferty z tego co czytalam, ale nalezy kupowac z wyprzedzeniem.


I chyba najwazniejsze....nie ma tlumow turystow..Swietne miejsce na spokojny wypad.

O Florencji sie moze nie wypowiem bo tam poplynelam...
Super relacja znowu mnie ciągnie do Włoch po obejrzeniu seriali pseudo-historycznych zazdroszcze Florencji

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Nadrabiam wieczorową porą



Dziękuję



Łączę się w bólu! U mnie jest dokładnie tak samo - pół rodziny uważa, że jak się ślub bierze, to tylko po to, żeby dzieci rodzić. I dokładnie te same teksty z ojcem, nagle jacy znawcy natury ludzkiej się z nich robią. Pojęcie ludzkie przechodzi. Tak mnie to wkurza, że nie wiem. I nie rozumieją, że w ten sposób się komuś do łóżka pchają



Aaaaa, absolutnie fantastycznie!!! Zazdroszczę Tak bym chciała znowu pojechać I nawet od kilku dni rozmawiamy, żeby w styczniu się wybrać Gdzie bilety znalazłaś?



Ja też I jeszcze w Tel Awiwie. Byłam na początku naszej zimy - cud miód malina Widoki piękne, ciepło, jedzenie pyszne. TŻ się nawet kąpał




Świetny tekst, tylko co zrobić, jak pyta moja rodzina?

Wizzair Ryanair miał lepsze ceny (od 78zł ), ale bardziej mi przypasował termin węgierskiego przewoźnika
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 15:31   #4114
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Klaudynka1992 Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystko, bardzo mi pomogłyście. Ostatni zakup zrobiłam 24 października we wtorek, ale punkty pojawiły się dopiero w środę 25 października - znakiem tego powinnam już mieć złotą kartę, gdyż do ostatniej środy miesiąca zgromadziłam wymaganą ilość punktów, biorąc pod uwagę datę zakupu. Zależy mi, by punkty z listopada 2016 nie straciły ważności, ale wydaje mi się, że mam już status gold - chyba jeszcze raz zadzwonię na infolinię. dDziękuję za wszystko i pozdrawiam.
mnie się wydaje, że jest tak jak Ci pisałyśmy, czyli punkty naliczone 25 nie weszły do wymaganej puli, nie liczy się data zakupu, a ilość punktów tego konkretnego dnia, system automatycznie zmienia karte black na gold i to w bardzo porannych godzinach, z tego co pamiętam
Moim zdaniem goldem będziesz w listopadzie dopiero, a punkty do ostatniej środy listopada niestety będą przepadać
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 15:37   #4115
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 486
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mnie się wydaje, że jest tak jak Ci pisałyśmy, czyli punkty naliczone 25 nie weszły do wymaganej puli, nie liczy się data zakupu, a ilość punktów tego konkretnego dnia, system automatycznie zmienia karte black na gold i to w bardzo porannych godzinach, z tego co pamiętam
Moim zdaniem goldem będziesz w listopadzie dopiero, a punkty do ostatniej środy listopada niestety będą przepadać
Dokładnie, to wszystko jest automatyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 16:11   #4116
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A czy one się wam nie przegrzewają szybko? Moja Toshiba po 9 latach chyba już dogorywa, więc zaczynam rozglądać się za nowym laptopem. Nie chcę wydawać na niego majątku, bo nie potrzebuję superhiperwypasionego sprzętu. Chodzi mi o sprzęt głównie do przeglądania internetu. A od większości właścicieli HP słyszę, że na początku wszystko jest dobrze, a potem zaczynają sie bardzo przegrzewać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój HP ma coś koło 8 lat, raczej nie zauważyłam, żeby się przegrzewał. TŻ zrobił mi z kleju na gorąco takie nóżki, żeby była lepsza wentylacja od spodu
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 16:59   #4117
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Miałam się podzielić opinia o palecie Zoevy i oczywiście jeszcze nie zdążyłam jej użyć Miałam mało czasu i stawiałam na sprawdzony makijaż.

Pochwalę się też, ze wpadły minisy Dorwalam stacjonarnie zestaw do ust Kat von D i zestaw rozświetlaczy Becca. Rozświetlaczy jeszcze nie uzyłam, pomadkę studded kiss tak - i powiem średnio. Kolor ładny, dobrze się nosi, ale od środka szybko się zjada Wszystkie resztki z kart podarunkowych poszły w ruch

Polecam za to nową serię Inglota Italian kiss, odcień 44 jest boski Długo się utrzymuje, nie wysusza ust, pomadki z tej serii są bardziej komfortowe niż poprzednie, matowe w płynie.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-28, 17:55   #4118
Klaudynka1992
Przyczajenie
 
Avatar Klaudynka1992
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 16
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Dokładnie, to wszystko jest automatyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzwoniłam jeszcze raz na infolinię. Pan zapewnił mnie na 100%, iż karta zmieni kolor na złotą, gdyż te punkty nazbierałam, tylko możliwe, że status faktycznie zmieni się ostatniego dnia miesiąca. Zadziwił mnie inny fakt - spytałam się o upominek do karty złotej, iż gdybym go nie otrzymała, to czy mogę zadzwonić w tej sprawie (wiem, że zawsze są dodawane, ale może się zdarzyć, że ktoś coś źle spakuj, wiadomo). Pan poinformował mnie, że nigdy nie było wysyłanych upominków do złotej karty i, że coś mi się pomyliło - że karty nie są wysyłane z Polski, tylko z Francji i, że mogę się spodziewać tylko max bonu zniżkowego na 10%. To prawda? Teraz na fb czytam, że na infolinii ktoś komuś powiedział, że darmowa przesyłka z kartą złotą przysługuje za zakup powyżej 40 zł, a inne zamówienia są z automatu anulowane. Myślałam, że można zamówić nawet za 15 zł i i tak muszą to zrealizować. Strasznie to zagmatwane, każdy na tej infolinii mówi coś innego.
Klaudynka1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 18:18   #4119
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 486
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Klaudynka1992 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam jeszcze raz na infolinię. Pan zapewnił mnie na 100%, iż karta zmieni kolor na złotą, gdyż te punkty nazbierałam, tylko możliwe, że status faktycznie zmieni się ostatniego dnia miesiąca. Zadziwił mnie inny fakt - spytałam się o upominek do karty złotej, iż gdybym go nie otrzymała, to czy mogę zadzwonić w tej sprawie (wiem, że zawsze są dodawane, ale może się zdarzyć, że ktoś coś źle spakuj, wiadomo). Pan poinformował mnie, że nigdy nie było wysyłanych upominków do złotej karty i, że coś mi się pomyliło - że karty nie są wysyłane z Polski, tylko z Francji i, że mogę się spodziewać tylko max bonu zniżkowego na 10%. To prawda? Teraz na fb czytam, że na infolinii ktoś komuś powiedział, że darmowa przesyłka z kartą złotą przysługuje za zakup powyżej 40 zł, a inne zamówienia są z automatu anulowane. Myślałam, że można zamówić nawet za 15 zł i i tak muszą to zrealizować. Strasznie to zagmatwane, każdy na tej infolinii mówi coś innego.
Normalnie dostaniesz prezent ☺ nie przejmuj się tak 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 18:46   #4120
Klaudynka1992
Przyczajenie
 
Avatar Klaudynka1992
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 16
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Normalnie dostaniesz prezent ☺ nie przejmuj się tak 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem Wam, że te infolinia to jakaś katastrofa - ile pracowników, tyle opinii.
Klaudynka1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 18:53   #4121
Atasa
Raczkowanie
 
Avatar Atasa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 187
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Dziewczyny mam pytanie o prezent na urodziny od Sephory. Jaki był w tym roku? Bo miałam we wrześniu i nie dostałam maila. Dziś mi się to przypomniało i zadzwoniłam na infolinię to dostałam bon online i nie wiedzą dlaczego nie dostałam maila (sprawdziłam i spam i maila nic nie było). I tak myślę co mnie ominęło 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Atasa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-28, 18:57   #4122
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie o prezent na urodziny od Sephory. Jaki był w tym roku? Bo miałam we wrześniu i nie dostałam maila. Dziś mi się to przypomniało i zadzwoniłam na infolinię to dostałam bon online i nie wiedzą dlaczego nie dostałam maila (sprawdziłam i spam i maila nic nie było). I tak myślę co mnie ominęło 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli chodzi o prezent dla Blacków, to ja w kwietniu dostałam zestaw maseczek w płachcie. Jeśli dobrze pamiętam, to była tam maska pod oczy i na twarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 18:57   #4123
Klaudynka1992
Przyczajenie
 
Avatar Klaudynka1992
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 16
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie o prezent na urodziny od Sephory. Jaki był w tym roku? Bo miałam we wrześniu i nie dostałam maila. Dziś mi się to przypomniało i zadzwoniłam na infolinię to dostałam bon online i nie wiedzą dlaczego nie dostałam maila (sprawdziłam i spam i maila nic nie było). I tak myślę co mnie ominęło 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maseczki w płachcie - jedna pod oczy, jedna na całą twarz.
Klaudynka1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:00   #4124
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Miałam się podzielić opinia o palecie Zoevy i oczywiście jeszcze nie zdążyłam jej użyć Miałam mało czasu i stawiałam na sprawdzony makijaż.

Pochwalę się też, ze wpadły minisy Dorwalam stacjonarnie zestaw do ust Kat von D i zestaw rozświetlaczy Becca. Rozświetlaczy jeszcze nie uzyłam, pomadkę studded kiss tak - i powiem średnio. Kolor ładny, dobrze się nosi, ale od środka szybko się zjada Wszystkie resztki z kart podarunkowych poszły w ruch

Polecam za to nową serię Inglota Italian kiss, odcień 44 jest boski Długo się utrzymuje, nie wysusza ust, pomadki z tej serii są bardziej komfortowe niż poprzednie, matowe w płynie.
Co to? Bo może chcę....

Spędzam weekend w łóżku. Niestety, to tylko przeziębienie, nic bardziej ekscytującego. Z nadmiaru wolnego czasu założyłam konto na instagramie. I nikogo pewnie nie zaskoczę: nie ogarniam.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:05   #4125
Atasa
Raczkowanie
 
Avatar Atasa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 187
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o prezent dla Blacków, to ja w kwietniu dostałam zestaw maseczek w płachcie. Jeśli dobrze pamiętam, to była tam maska pod oczy i na twarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dziękuję dziewczyny! Moja ciekawość została zaspokojona 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Atasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:12   #4126
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Co to? Bo może chcę....

Spędzam weekend w łóżku. Niestety, to tylko przeziębienie, nic bardziej ekscytującego. Z nadmiaru wolnego czasu założyłam konto na instagramie. I nikogo pewnie nie zaskoczę: nie ogarniam.
A taki zestawik, klik, nawet dostepny online
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:14   #4127
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Dobry wieczór

Kupiłam i ja miniatury filorigi. Będę testować I jeszcze maseczkę magnetyczną nabyłam. Zobaczymy co to za cudo.
Paluchy mnie jeszcze swędzą na małe zamówienie online.

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Zakochałam się w tym opisie i teraz chcę do Bolonii
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jak pięknie opisane, chcę do Bolonii


Cansada

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A czy one się wam nie przegrzewają szybko? Moja Toshiba po 9 latach chyba już dogorywa, więc zaczynam rozglądać się za nowym laptopem. Nie chcę wydawać na niego majątku, bo nie potrzebuję superhiperwypasionego sprzętu. Chodzi mi o sprzęt głównie do przeglądania internetu. A od większości właścicieli HP słyszę, że na początku wszystko jest dobrze, a potem zaczynają sie bardzo przegrzewać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie hp się przegrzewał. I buczał niemiłosiernie. Teraz mam della. Uwielbiam go. Najtańszy nie był, ale ma bdb bebechy. Minus, że nie ma cd roomu, ale można niedrogo zewnętrzny dokupić. Jak byś chciała model to daj znać.
Cytat:
Napisane przez Klaudynka1992 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Potrzebuję pomocy, bo już sama nie wiem co mam robić - chodzi oczywiście o Naszą ,,kochaną" S. Według punktów uzbieranych od listopada 2016 do października 2017 mam 6570, więc przysługuje mi złota karta. Ostatnie punkty nabiły mi się w środę 25 października. Karta do tej pory nie zmieniła statusu z czarnej na złotą. Dzwoniłam na infolinię w czwartek - Pan mi powiedział, że zajmie to max 72 godziny, potem w piątek - Pani zapewniała, że na 100% karta mi się należy i, że to jest kwestia godzin, by faktycznie się zmieniła. Dziś znów zadzwoniłam i Pani poinformowała mnie, że karty zawsze zmieniają status w ostatnią środę miesiąca, czyli z uwagi na fakt, iż 25 października nabiły się moje ostatnie punkty (środa), mam czekać na zmianę statusu do ostatniej środy listopada. Miesiąc temu, kiedy dzwoniłam dowiedzieć się orientacyjnie o stanie punktów, Pan mnie zapewnił, że karta się zmieni następnego dnia po ostatniej transakcji. Powiedzcie mi, czy faktycznie tak jest, czy to jakieś bzdury? Moja obawa jest następująca - z dniem 1 listopada stracą ważność moje punkty z listopada 2016 roku, a gdy zadzwonię w ostatnią środę listopada, powiedzą mi, że nie mam tych 6500 punktów i karta mi nie przysługuje. Co mam robić, pomożecie? Pozdrawiam serdecznie
Jesteś goldem po przekroczeniu 6500 punktów. Jak przekroczysz tą granicę to już nic się nie resetuje. Kwestia tylko kiedy oficjalnie status Ci się zmieni. Może tak być, że poczekasz do końca listopada.
Cytat:
Napisane przez Klaudynka1992 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam jeszcze raz na infolinię. Pan zapewnił mnie na 100%, iż karta zmieni kolor na złotą, gdyż te punkty nazbierałam, tylko możliwe, że status faktycznie zmieni się ostatniego dnia miesiąca. Zadziwił mnie inny fakt - spytałam się o upominek do karty złotej, iż gdybym go nie otrzymała, to czy mogę zadzwonić w tej sprawie (wiem, że zawsze są dodawane, ale może się zdarzyć, że ktoś coś źle spakuj, wiadomo). Pan poinformował mnie, że nigdy nie było wysyłanych upominków do złotej karty i, że coś mi się pomyliło - że karty nie są wysyłane z Polski, tylko z Francji i, że mogę się spodziewać tylko max bonu zniżkowego na 10%. To prawda? Teraz na fb czytam, że na infolinii ktoś komuś powiedział, że darmowa przesyłka z kartą złotą przysługuje za zakup powyżej 40 zł, a inne zamówienia są z automatu anulowane. Myślałam, że można zamówić nawet za 15 zł i i tak muszą to zrealizować. Strasznie to zagmatwane, każdy na tej infolinii mówi coś innego.
co za gamoń
dostaniesz prezent, nie martw się!
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Co to? Bo może chcę....

Spędzam weekend w łóżku. Niestety, to tylko przeziębienie, nic bardziej ekscytującego. Z nadmiaru wolnego czasu założyłam konto na instagramie. I nikogo pewnie nie zaskoczę: nie ogarniam.
Spokojnie, wszystko ogarniesz
Wyślij mi nick na priv.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:14   #4128
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie o prezent na urodziny od Sephory. Jaki był w tym roku? Bo miałam we wrześniu i nie dostałam maila. Dziś mi się to przypomniało i zadzwoniłam na infolinię to dostałam bon online i nie wiedzą dlaczego nie dostałam maila (sprawdziłam i spam i maila nic nie było). I tak myślę co mnie ominęło 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Były maseczki, oczywiście ich nie dostałam w zamówieniu Z tego co pamiętam dostałam w ramach rekompensaty bon online.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:15   #4129
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
A taki zestawik, klik, nawet dostepny online

To chcę, ale czekam czy w PL będzie zestaw z Moonstone.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-28, 19:19   #4130
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

To chcę, ale czekam czy w PL będzie zestaw z Moonstone.
Właśnie jak buszowałam w jakims zagranicznym sklepie trafiłam na ten zestaw i trochę szkoda, że u nas nie ma, był też ten najjaśniejszy. I stwierdziłam, że nie wiem czy sie doczekam, może opal nie bedzie za ciemny
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:21   #4131
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Kupiłam i ja miniatury filorigi. Będę testować I jeszcze maseczkę magnetyczną nabyłam. Zobaczymy co to za cudo.
Paluchy mnie jeszcze swędzą na małe zamówienie online.





Cansada


Mnie hp się przegrzewał. I buczał niemiłosiernie. Teraz mam della. Uwielbiam go. Najtańszy nie był, ale ma bdb bebechy. Minus, że nie ma cd roomu, ale można niedrogo zewnętrzny dokupić. Jak byś chciała model to daj znać.

Jesteś goldem po przekroczeniu 6500 punktów. Jak przekroczysz tą granicę to już nic się nie resetuje. Kwestia tylko kiedy oficjalnie status Ci się zmieni. Może tak być, że poczekasz do końca listopada.

co za gamoń
dostaniesz prezent, nie martw się!

Spokojnie, wszystko ogarniesz
Wyślij mi nick na priv.
za zakupy. Kiedy masz wysyłkę zegarka z Zalando? Ja w poniedziałek powinnam dostać już buty i nie mogę się doczekać. Boję się, że będą w kolorze kupy

Właśnie Dell mnie kusi, ale szkoda mi kasy. Podobno Toshiba już się popsuła, a szkoda, bo obecny satellite służył całkiem nieźle, mimo że kilka razy spadł. Po drodze wykonczylam już Asusa, a ten daje radę. Tylko tym razem chciałabym mniejszy, myślę o jakimś 13-14 cali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:22   #4132
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Kupiłam i ja miniatury filorigi. Będę testować I jeszcze maseczkę magnetyczną nabyłam. Zobaczymy co to za cudo.
Paluchy mnie jeszcze swędzą na małe zamówienie online.





Cansada


Mnie hp się przegrzewał. I buczał niemiłosiernie. Teraz mam della. Uwielbiam go. Najtańszy nie był, ale ma bdb bebechy. Minus, że nie ma cd roomu, ale można niedrogo zewnętrzny dokupić. Jak byś chciała model to daj znać.

Jesteś goldem po przekroczeniu 6500 punktów. Jak przekroczysz tą granicę to już nic się nie resetuje. Kwestia tylko kiedy oficjalnie status Ci się zmieni. Może tak być, że poczekasz do końca listopada.

co za gamoń
dostaniesz prezent, nie martw się!

Spokojnie, wszystko ogarniesz
Wyślij mi nick na priv.
ić precz Filorga kusi mnie bardzo, ale czekam aż zużyję wszystko twarzowe co mam. No i czekam na VIPy w Sephorze, ale jakieś porządne -20% a nie jakieś badziewne 15%.

Lenka, z moją twarzą już dużo lepiej, ciągle używam tego serum. Przetrzymałam najgorszy moment, chociaż jeszcze nie jest idealnie. Najwazniejsze to nie używać żadnych oleistych rzeczy w tym samym czasie, co serum i mocno się nawilżać. Więc teraz czekam na finał

No i kupiłam Kazarki, bo te w których śmigam po pracy już mocno znoszone

Zapisałam się na hybrydy, mój pierwszy raz
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:23   #4133
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Avon - 40% rabatu do 8 listopada. Może się komuś przyda
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:29   #4134
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Kupiłam i ja miniatury filorigi. Będę testować I jeszcze maseczkę magnetyczną nabyłam. Zobaczymy co to za cudo.
Paluchy mnie jeszcze swędzą na małe zamówienie online.





Cansada


Mnie hp się przegrzewał. I buczał niemiłosiernie. Teraz mam della. Uwielbiam go. Najtańszy nie był, ale ma bdb bebechy. Minus, że nie ma cd roomu, ale można niedrogo zewnętrzny dokupić. Jak byś chciała model to daj znać.

Jesteś goldem po przekroczeniu 6500 punktów. Jak przekroczysz tą granicę to już nic się nie resetuje. Kwestia tylko kiedy oficjalnie status Ci się zmieni. Może tak być, że poczekasz do końca listopada.

co za gamoń
dostaniesz prezent, nie martw się!

Spokojnie, wszystko ogarniesz
Wyślij mi nick na priv.
Odezwę się na I. jak ogarnę (bo przecież ogarnę)

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Właśnie jak buszowałam w jakims zagranicznym sklepie trafiłam na ten zestaw i trochę szkoda, że u nas nie ma, był też ten najjaśniejszy. I stwierdziłam, że nie wiem czy sie doczekam, może opal nie bedzie za ciemny
Podobno opal jest piękny do opalonej skóry

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
za zakupy. Kiedy masz wysyłkę zegarka z Zalando? Ja w poniedziałek powinnam dostać już buty i nie mogę się doczekać. Boję się, że będą w kolorze kupy

Właśnie Dell mnie kusi, ale szkoda mi kasy. Podobno Toshiba już się popsuła, a szkoda, bo obecny satellite służył całkiem nieźle, mimo że kilka razy spadł. Po drodze wykonczylam już Asusa, a ten daje radę. Tylko tym razem chciałabym mniejszy, myślę o jakimś 13-14 cali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kil zrobiłaś mi wieczór tym tekstem.

Ale trzymam kciuki, żeby były w innym kolorze.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
ić precz Filorga kusi mnie bardzo, ale czekam aż zużyję wszystko twarzowe co mam. No i czekam na VIPy w Sephorze, ale jakieś porządne -20% a nie jakieś badziewne 15%.

Lenka, z moją twarzą już dużo lepiej, ciągle używam tego serum. Przetrzymałam najgorszy moment, chociaż jeszcze nie jest idealnie. Najwazniejsze to nie używać żadnych oleistych rzeczy w tym samym czasie, co serum i mocno się nawilżać. Więc teraz czekam na finał

No i kupiłam Kazarki, bo te w których śmigam po pracy już mocno znoszone

Zapisałam się na hybrydy, mój pierwszy raz
Uff, to się cieszę.
Jest lepiej niż było po znasakrowaniu tym serum czy jest lepiej niż było przed kuracją? Trzymam mocno kciuki, żeby Ci to serum pomogło.

Hybrydy są suuuper, doceniam je teraz po raz drugi.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:32   #4135
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość



Podobno opal jest piękny do opalonej skóry
Koło opalonej skóry to ja nawet nie stałam, zobaczymy
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:38   #4136
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
za zakupy. Kiedy masz wysyłkę zegarka z Zalando? Ja w poniedziałek powinnam dostać już buty i nie mogę się doczekać. Boję się, że będą w kolorze kupy

Właśnie Dell mnie kusi, ale szkoda mi kasy. Podobno Toshiba już się popsuła, a szkoda, bo obecny satellite służył całkiem nieźle, mimo że kilka razy spadł. Po drodze wykonczylam już Asusa, a ten daje radę. Tylko tym razem chciałabym mniejszy, myślę o jakimś 13-14 cali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też byłam fanką "starej" toshiby. I szczerze polecam della. Mój ma 15 cali. Tż z kolei dostał teraz służbowego, malutkiego della. Jest zadowolony, ale wg mnie monitor jest za mały. Oczopsujny
Za to totalnie nie polecamy lenova. Nie wiem, czy mieliśmy pecha, ale straszny badziew nam się trafił.

Zegarek dostanę dopiero pod koniec listopada niestety
Nie martw się, może będą fajne. Jak coś, to zawsze możesz zwrócić

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
ić precz Filorga kusi mnie bardzo, ale czekam aż zużyję wszystko twarzowe co mam. No i czekam na VIPy w Sephorze, ale jakieś porządne -20% a nie jakieś badziewne 15%.

Lenka, z moją twarzą już dużo lepiej, ciągle używam tego serum. Przetrzymałam najgorszy moment, chociaż jeszcze nie jest idealnie. Najwazniejsze to nie używać żadnych oleistych rzeczy w tym samym czasie, co serum i mocno się nawilżać. Więc teraz czekam na finał

No i kupiłam Kazarki, bo te w których śmigam po pracy już mocno znoszone

Zapisałam się na hybrydy, mój pierwszy raz
Nie ma co marudzić tylko testować. Super, że są miniatury. Dzięki temu jest mniejsze ryzyko wtopy za dużą kasę. Ja tak dzięki boru zielonemu nie wtopiłam z rau. Po miniaturkach wyleczyłam się z tej marki.
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Odezwę się na I. jak ogarnę (bo przecież ogarnę)
Ogarniesz!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:44   #4137
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Też byłam fanką "starej" toshiby. I szczerze polecam della. Mój ma 15 cali. Tż z kolei dostał teraz służbowego, malutkiego della. Jest zadowolony, ale wg mnie monitor jest za mały. Oczopsujny
Za to totalnie nie polecamy lenova. Nie wiem, czy mieliśmy pecha, ale straszny badziew nam się trafił.

Zegarek dostanę dopiero pod koniec listopada niestety
Nie martw się, może będą fajne. Jak coś, to zawsze możesz zwrócić
Mój Asus miał 10 i bez problemu napisałam na nim magisterkę
Kuzyn ma służbowego della, chyba 14cali. Jeździ z nim bardzo dużo, praktycznie każdy weekend inne miejsce w Polsce, w tygodniu też cały czas przed komputerem. Nie grzeje się, nie zawiesza, tylko jest strasznie gruby, jakieś 4 cm jak nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:54   #4138
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Kupiłam i ja miniatury filorigi. Będę testować I jeszcze maseczkę magnetyczną nabyłam. Zobaczymy co to za cudo.
Paluchy mnie jeszcze swędzą na małe zamówienie online.





Cansada


Mnie hp się przegrzewał. I buczał niemiłosiernie. Teraz mam della. Uwielbiam go. Najtańszy nie był, ale ma bdb bebechy. Minus, że nie ma cd roomu, ale można niedrogo zewnętrzny dokupić. Jak byś chciała model to daj znać.

Jesteś goldem po przekroczeniu 6500 punktów. Jak przekroczysz tą granicę to już nic się nie resetuje. Kwestia tylko kiedy oficjalnie status Ci się zmieni. Może tak być, że poczekasz do końca listopada.

co za gamoń
dostaniesz prezent, nie martw się!

Spokojnie, wszystko ogarniesz
Wyślij mi nick na priv.
Ja bym chciała. Muszę coś nabyc, A nie znam się na tym....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 19:59   #4139
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Ja kupiłam Toshibę chyba zaraz jak się zaczynała psuć...miałam wcześniej i byłam zadowolona...złodzieje też pewnie.... Kolejny który mam jest do niczego...nie polecam.

Anoli,gdzie kupiłaś mini zestawvFilorgi jeśli można zapytać. Co wchodzę do S. To nie ma.

Trzymam kciuki za złota kartę. Oby wszystko się wyjaśniło.

Martusia. Ja kompletnie jestem uzależniona od wyjazdów...jedna sprawa to praca w korporacji...druga to liczne ograniczenia na wyspie. Brak kultury wyższych lotów..ha ha ha...nie żebym była taka strasznie napalona, ale brakuje cywilizacji tutaj czasami.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-28, 20:07   #4140
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 486
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Mam Dell laptopa jednego z tych mniejszych, dostałam na urodziny od brata i nie jestem zadowolona, mało go używam a strasznie wolno chodzi, a jest prawie czysty traktuje go jako rezerwowy. Ale może to wina modelu 😀 nie wiem nawet ile kosztował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-07 11:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.