Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 11:21   #211
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Cześć wszystkim Testerkom!
Jestem po dwóch myciach linią do włosów farbowanych i oprócz pięknego zapachu, który otrzymuje się dość długo stwierdzam też, że włosy ładnie się wygładziły i są bardziej błyszczące

teraz takie pytanie off - czy każda z nas musi założyć swój wątek i tam opisywać wrażenia?
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 11:26   #212
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Do testowania otrzymałam zestaw Dove do włosów puszących się
Wczoraj użyłam pierwszy raz szamponu i maseczki, pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne. Przede wszystkim przepiękny zapach, który trzyma się do teraz i bardzo miękkie włosy Niestety i tak są spuszone, ale chociaż mniej, niż zwykle, mimo deszczowej pogody.
Nigdy wcześniej nie używałam kosmetyków Dove do włosów, więc jestem ciekawa, jak będzie po kilku myciach no i jak będzie działała odżywka w sprayu
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 12:45   #213
waru
Przyczajenie
 
Avatar waru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

te kosmetyki maja cos, czego szukalam - moge po nich rozczesac moje suche, splatane wlosy! zazwyczaj uzywalam szamponu + odzywki w ogromnych ilosciach, bo inaczej nie dalo sie ich uczesac bez wyrywania polowy, a teraz po uzyciu szamponu dove nie musze nawet nakladac odzywki i wszystko czesze sie bez problemu
__________________
waru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 13:44   #214
Wercia1301
Przyczajenie
 
Avatar Wercia1301
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Ja również dołączam do testowania przed wczoraj dostałam paczuszkę z zestawem do włosów farbowanych. Moje zaskoczenie było ogromne, po prostu się nie spodziewałam. Zaczynam testowanie, o efektach napiszę później.

Wercia1301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 14:19   #215
monikagod
Raczkowanie
 
Avatar monikagod
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 163
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Moja paczka jeszcze nie dotarła. Czekam cierpliwie i mam nadzieje, że niedługo będę mogła już przetestować produkty
__________________
"Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo."P. Bosmans

http://refreshyourdaily.blogspot.com/
monikagod jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 14:58   #216
Panna Policjantka
Przyczajenie
 
Avatar Panna Policjantka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: HH
Wiadomości: 14
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Użyłam pierwszy raz, wrażenia: szampon bardzo ładnie pachnie, dobra konsystencja, ani za rzadki ani za gęsty, mała porcja wystarczyła na moje włosy a mam b.długie, to samo się tyczy maski.
Włosy są miększe ale i tak każdy' żyje własnym życiem' jak do tej pory. Nie używam szczotki, no sporadycznie, więc nie wiem jak z rozczesywaniem, ale włosy nie sa splatane itp.
__________________
If you can dream it, you can do it



: roza:
Panna Policjantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 15:22   #217
mikita78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Witam, rozpoczynam testowanie Dove Hair Therapy do włosów farbowanych. Po pierwszym użyciu jestem bardzo zadowolona, włosy miękkie, błyszczące, dopieszczone odżywką. Zobaczymy czy po dłuższym używaniu - będą miały wpływ na trwałość koloru

mikita78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 15:29   #218
olunia1411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Dwa dni temu również dostałam zestaw od Dove jako że jestem wierna tej marce bardzo mnie to ucieszyło szampony i odżywki tej marki stosuję już bardzo długi czas i z czystym sumieniem mogę je polecić, a szczególnie te do włosów farbowanych, gdyż używam ich najwięcej wczoraj po raz pierwszy wypróbowałam przysłaną mi maskę do włosów, trzymałam ją 2 minuty i jestem z niej bardzo zadowolona-włosy świetnie się rozczesywały (a mam z tym zawsze duży problem mimo że nie mam kręconych włosów), pięknie pachniały i nie puszyły się na deszczu (jako że dziś bardzo ulewnie). Produkt zdecydowanie godny polecenia ;] Gdy przetestuję 60-sec odżywkę uzupełnię moją opinię

olunia1411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 15:42   #219
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Również otrzymałam zestaw do testowania - intensive repair. Na chwilę obecną użyłam dwa razy, więc zbytnio o efektach się nie wypowiem, ale jestem zadowolona Najbardziej jestem ciekawa maski z aktywatorem ciepła
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 16:41   #220
Rajanii
Zakorzenienie
 
Avatar Rajanii
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 615
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Cytat:
Napisane przez gosia589 Pokaż wiadomość
Także będę testować kosmetyki lini Colour Care mam nadzieję, że dzięki nim kolor moich farbowanych włosów będzie utrzymywał się dłużej szczególnie, że farbuję się na rudo.

Ja rowniez mam nadzieje, ze moj kolor bedzie trwalszy i lepszy dzieki calej kuracji, ja natomiast farbuje wlosy na czarno i akurat tak sie sklada, ze ufarbowalam nawet wlosy tydzien temu wiec mam nadzieje, na super efekty.
__________________
ADAS 08.10.2013 12;01


Wszystko wątek


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post47446600

Rajanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 20:45   #221
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Testuję zestaw Nourishing Oil Care. Dziś pierwszy raz użyłam ekspresowej maseczki - włosy jak na razie pięknie pachną, są bardziej gładkie niż zwykle, sypkie, miłe w dotyku. Z rozczesywaniem nie było żadnych problemów.
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 22:01   #222
obawa
Przyczajenie
 
Avatar obawa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 16
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

a ja mimo problemów z rozczesywaniem włosó na drugi dzień, jestem pozytywnie zaskoczona, bo dostałam niebieską linię, mam farbowane włosy (na czerwono) a fryzjerka kolor nałożyła fatalny, nie wiem jak to się stało ale kolor trochę inaczej wyglądał na drugi dzień, pierwszego dnia tego nie zauważyłam, był bardziej wyrazisty i żywy, bardziej jednolity, bo na głowie miałam lekko mówiąc kupę... kocham niedouczonych fryzjerów no ale cóż, jutro nakłądam farbę sama bo tak czy siak patrzeć na to nie mogę, zobaczymy co szampon na to powie, Loreal do tej pory spisywał się znakomicie- poza tym właśnie jednym wyjątkiem po pożal się boże fryzjerce
__________________
obawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 22:11   #223
kaaja1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Testowanie Dove Hair Therapy

Dziś użyłam pierwszy raz szamponu i odżywki Dove.Po tym jednym razie mogę stwierdzić,że włosy mam miękkie,końcówki w miarę nawilżone.Zobaczymy jak sprawdzi się seria Dove przy dłuższym stosowaniu.
kaaja1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 06:08   #224
edyta2387
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

po pierwszym zastosowaniu jestem zadowolona ponieważ umyłam włosy rano nałożyłam odżywkę i wysuszyłam włosy suszarką Włosy . nie były napuszone i kolor nabrał blasku
edyta2387 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 06:18   #225
kicia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wadowice/Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Faktycznie - szampon bardzo przyjemny w użytku
__________________
kicia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 08:03   #226
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 392
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Dziewczyny,
ja również zapomniałam, że coś wypełniałam i kiedy zadzwonił domofonem kurier to myślałam, że to TŻ przylazł ze spaceru z psem. I fakt, kilka minut później wbiegł z otwartym kartonem w rękach i jęknął żałośnie: "otworzyłem, bo myślałem, że to moje kierunkowskazy do Mercedesa przyszły" Ale się uśmiałam i jeszcze zmolestował kuriera, żeby mu natychmiast dał paczkę
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 09:25   #227
anka8661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

I do mnie zestaw dotarł. Szampon oraz dwie odżywki do włosów farbowanych. Pierwsze testowanie za mną i jak na razie super.

anka8661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 10:31   #228
Olusia1990
Przyczajenie
 
Avatar Olusia1990
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Ja też dostałam! Przetestuję z wielką przyjemnością!
__________________
Olusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 11:07   #229
malutka01
Rozeznanie
 
Avatar malutka01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Stąd
Wiadomości: 711
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Testuję zestaw Nourishing Oil Care. Dziś pierwszy raz użyłam ekspresowej maseczki - włosy jak na razie pięknie pachną, są bardziej gładkie niż zwykle, sypkie, miłe w dotyku. Z rozczesywaniem nie było żadnych problemów.
Ja też dzisiaj pierwszy raz użyłam tego zestawu i mam dokładnie takie same odczucia jak Ty. Włosy jeszcze mi schną, ale spryskałam je sprayem i jakoś tak ładnie się "sypały" Mam nadzieję, że te wrażenia nie będą znikały.
__________________
od 11.07.2014




malutka01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 11:32   #230
malgorzatapasula1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 12
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Kosmetyki z serii Dove Hair Therapy do włosów farbowanych spisują się naprawdę super.Podoba mi się bardzo fajny zapach,który utrzymuje sie na moich włosach przez cały dzień po umyciu szamponem.Odżywka doskonale je regeneruje.Widać że są zdrowe a kolor jest lśniący.Moje włosy są teraz moją wizytówką

NASTĘPUJĄCY KOD:
malgorzatapasula1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 12:51   #231
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 320
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Testuję serię Nourishing Oil Care. Wczoraj miałam randkę w deszczu i kosmetyki zdały egzamin na 5! Włosy były gładkie, nie puszyły się mimo wilgoci, pięknie pachniały i były mięciutkie - nawet mój chłopak to zauważył!
Dove, oby tak dalej
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 14:31   #232
kotka4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)




Ja też załapałam się szczęśliwie do testowania Dove Hair Therapy do włosów farbowanych. Testowanie rozpoczęte. Na razie pierwsze mycie i efekt mięciutkich włosów.
kotka4444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 14:48   #233
Jaaniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Testuję wersje dla farbowanych, szampon jest OK, odżywka chyba troszkę za gęsta na moje długie włosy bo się cieżko rozprowadza za to odzywka 60 sec... OMG, cudna

Jaaniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 16:44   #234
PandoraBox
Przyczajenie
 
Avatar PandoraBox
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 11
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Jestem po pierwszym użyciu szamponu i odżywki dove do wlosow farbowanych i jak narazie miłe zaskoczenie 😊 zawsze dove obciążało mi włosy i na drugi dzień już były przetłuszczone a tu nic takiego się nie stało nadal są puszyste i miłe w dotyku a ten zapach jest niesamowity , jeśli tak dalej będzie to ta seria zostanie ze mna na dłuż
ej 😀
PandoraBox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 17:20   #235
Anesiaczek
Przyczajenie
 
Avatar Anesiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 25
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Używam 2 dzień zestaw do farbowanych włosów i zapach jest cudowny,utrzymuje się kilkanaście godzin ale mam problemu z rozczesywaniem po nałożeniu maski,ciężko nie wiem tylko ja tak mam?
Anesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 17:54   #236
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

\
Cytat:
Napisane przez gosia589 Pokaż wiadomość
Także będę testować kosmetyki lini Colour Care mam nadzieję, że dzięki nim kolor moich farbowanych włosów będzie utrzymywał się dłużej szczególnie, że farbuję się na rudo.
Ja również testuję ten zestaw, z tym, że na włosach w odcieniach czerwieni
Jak na razie jestem zadowolona. Ostatnio strasznie spadła mi kondycja włosów, więc liczę, że za jakiś czas wrócą do normy. Po pierwszym użyciu szamponu i maski włosy świetnie się rozczesywały i były takie 'sypkie'. Zapach jest rewelacyjny, ale niestety nie utrzymuje się w ogóle
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 17:59   #237
dorota1323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Po pierwszym użyciu włosy są miękkie w dotyku, dobrze się rozczesują i ładnie pachną.
dorota1323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 20:02   #238
Irisss23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Po dwukrotnym użyciu szamponu, maski i odżywki moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Najbardziej obawiałam się przeciążenia bo moje włosy bardzo szybko się przetłuszczają, i tu miłe zaskoczenie bo włosy dobrze wyglądają przez cały dzień, pięknie pachną, dobrze się układają, są sypkie i przyjemne w dotyku...więc jestem bardzo zadowolona.
__________________
Irisss23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 20:18   #239
armineM
Przyczajenie
 
Avatar armineM
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Od trzech dni używam szamponu do włosów farbowanych Dove oraz expresowej maseczki. Włosy są odbite od skóry głowy, sypkie i błyszczące. Po tak krótkim czasie nie umiem stwierdzić czy kolor się bardziej "trzyma". Szkoda tylko że zapach szamponu i odżywki nie utrzymuje się dłużej, bo jest śliczny. Dziś spróbuję 60 sekundowej maseczki jestem bardzo ciekawa efektów
armineM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 20:34   #240
kasiaia89
Raczkowanie
 
Avatar kasiaia89
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 62
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Ja już również rozpoczęłam testowanie kosmetyków dla włosów puszących się na moich włosach zapach utrzymuje się dość długo - dalej uważam, że zapach jest cudowny , szampon dobrze się pieni, a włosy po masce są rzeczywiście bardziej miękkie. Przy moich długich i gęstych włosach zawsze miałam problemy z ich rozczesaniem, w tym przypadku było w porządku. Jeżeli chodzi o "puszystość" moich włosów, to po pierwszym zastosowaniu kosmetyków jest na podobnym poziomie. Jestem bardzo ciekawa jak to będzie wyglądać po dłuższym testowaniu - póki co jest pozytywnie
kasiaia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-09 22:01:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.