Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-29, 12:55   #751
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88608501]
Nie no gdzie... źle to zrozumieliście...

Ona poszła się przebierać do łazienki i zaproponowała, że w tym czasie on może się przebierać w pokoju. Czyli osobno. No ale raczej walnęła to bez przemyślenia, bo w pokoju była produkcja z kamerami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Masz rację, puściłam na szybko tę scenę i bez sensu się przyczepiłam; jest tak, jak piszesz.

Mnie się wydaje, że Iga miała dosyć patologicznych partnerów po tym, co mówiła (mam na myśli alkohol) i może stąd jej zachowanie czy tekst o niepiciu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-29, 13:38   #752
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Kurcze, puściłam jeszcze raz scenę gdy Iga rozmawia na weselu ze swoją świadkową (od 2:59) i...

Około 3:30 gdy Iga mówi jej że jednej rzeczy się obawia że jest dla niego za szalona (co było pięknym przejawem samoświadomości z jej strony) na to jej świadkowa "ale on cię tak stonuje" potem w tym samym czasie, trochę niezrozumiale mówią: świadkowa że "tam tu rozmawiałam" a Iga że nie chce i świadkowa na to "ale on by chciał, on by chciał".

Czy to możliwe że szykuje się nam zwrot akcji bo Karol chciał właśnie taką szaloną żonę?
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-29, 22:56   #753
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Widzieliście wątek z odcinkami z TV? Chodzą plotki, że Iza w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 02:47   #754
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88610962]Widzieliście wątek z odcinkami z TV? Chodzą plotki, że Iza w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Chyba Iga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 12:11   #755
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Chyba Iga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jak Iga, Iza przecież. Iga to się co najwyżej rozwodzi.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 14:05   #756
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88610962]Widzieliście wątek z odcinkami z TV? Chodzą plotki, że Iza w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Czyli prawdopodobnie im się udało.

Chociaż... Oliwia z Łukaszem też doczekali się potomka, a ostatecznie się rozstali.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 21:57   #757
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Czyli prawdopodobnie im się udało.

Chociaż... Oliwia z Łukaszem też doczekali się potomka, a ostatecznie się rozstali.
A może odwrotnie? Jeśli rzeczywiście zaszła w ciążę to silna motywacja by ze sobą zostać, nawet jeśli są wątpliwości wynikające z wieku i tak dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-02, 20:39   #758
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nudny odcinek
Mam wrażenie, że specjalnie pokazali tylko pozytywne momenty u Igi i Karola ze względu na ten hejt na nią.

U Laury i Macieja wielka tragedia, bo ona nie zgadza się z jego wiarą i uważa, że to będzie przeszkoda. Ja uważam, że trochę jednak przesadza.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 20:55   #759
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Maciek zabrał w podróż poślubną pismo święte... Do tego nie chciał razem zamieszkać tylko pewnie randkować, bo jego mniemaniu prawdziwy ślub jest tylko przed Bogiem. Ajajaj...
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 21:11   #760
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ktoś oglądał ?

Hmm jestem zaskoczona, ale Iga i Karol wypadli lepiej. Wydaje mi się, że on się stara jednak nawiązać kontakt i całkiem fajnie im się rozmawiało (przynajmniej w tych fragmentach). Poruszyli poważniejsze tematy niż reszta. Iga wygląda lepiej niż na weselu, nie ma w ogóle wcale złych włosów, tylko brakuje im pielęgnacji; ma też super sylwetkę i uważam, że mogłaby ją o wiele lepiej podkreślić strojem. To nie jest hejt, uważam, że ona mogłaby po prostu o siebie zadbać prostymi elementami (makijaż, strój, odżywka do włosów, regulacja brwi).
Karol natomiast dla mnie nadal na plus, elegancki facet z klasą, na razie podoba mi się najbardziej ze wszystkich edycji.

Laura i Maciej - wszystkie moje wcześniejsze wnioski się sprawdzają. Nie uważam, że to sensowne, że dobrali do siebie dwie osoby DDA, z czego Laura wydaje się mieć lepiej przepracowaną sytuację niż Maciej. Jego religijność w ogóle się nie sprawdzi w tym związku. Nie widzę, żeby się dogadali na polu romantycznym - co najwyżej koleżeńskim. Nie dziwię jej się, nie chciałabym tak religijnego partnera na jej miejscu i to byłby dla mnie powód do rozwodu. Tak samo jego słowa, że nigdy nie był tak szczęśliwy, dla mnie byłyby bardzo odstraszające i desperackie. Sympatyczny chłopak, ale nie jestem przekonana, że powinni go brać do tego programu (jak już, to do osoby o podobnych wartościach do niego).
Laura w ogóle jest dla mnie drobna; dziwią mnie jakiekolwiek komentarze, że mogłaby schudnąć Nadal niestety odnoszę wrażenie, że ona by tak super pasowała do Karola .

Iza i Kamil super. Nie spodziewałabym się. Oby tak dalej. Pewnie dlatego ich tak eksponują, bo im się udało.

Błagam, niech zmienią te zdjęcia par - koszmarnie się na to patrzy.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 21:53   #761
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Moje wrażenia są troszkę inne. Widzę dobra relację między Igą i Karolwm, jednak jest ona absolutnie koleżeńska. Wyglądają jak kumple. Jakoś teraz wzięłam sobie do serca te plotki z grupy fb o Karolu

Iza i Kamil, no on jest boski. Totalnie się nie spodziewałam, brałam go za Sebka z blokowiska, a on, mnie niesamowicie zaskakuje. Aż miska się cieszy na jego widok

U Laury i Maćka drama ciągnięta trochę na siłę, ale w sumie na jej miejscu też bym miała pewne obiekcje. Ciekawe czy tutaj uda się wypracować jakiś kompromis.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-02, 22:03   #762
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dla mnie te plotki, że Karol jest gejem, są mocno naciągane. Wydaje mi się, że próbuje złapać kontakt z Igą, mieli już przecież kontakt fizyczny - i że w każdej edycji ktoś na siłę dopatruje się, że dana osoba jest innej orientacji. Dla mnie jak na razie to naprawdę sensowny facet i gdybym brała udział w takim programie, to na wszystkie edycje tylko on by mi podpasował jako partner (oczywiście powierzchownie mówię, bo go nie znam).
Wielkiej chemii między nimi nie widzę, bardziej takie kumpelstwo, ale nie da się ukryć, że już rozmawiali o poważnych rzeczach (jako jedyni). Jeśli Karol by w ogóle nie rozważał jej jako partnerki, to wątpię, żeby wchodził z takimi tematami. Sądzę natomiast, że Iga może być nieco czepliwa (już tak było z alkoholem na weselu, z drzwiami, takie drobne komentarze) i tutaj sądzę, że może być między nimi jakaś lekka drama, ale zupełnie nie wierzę, że rozstali się po podróży poślubnej. Ciekawa jestem, jak z nimi będzie w sumie, bo po tym odcinku zgłupiałam.

Za to naprawdę szkoda, że Laurze i Maciejowi wyrządzili taką krzywdę ku zadowoleniu produkcji. Szczególnie że nadal uważam, że to, że oni są DDA to beznadziejna podstawa do zbudowania jakiejkolwiek relacji. No i moje obserwacje na temat jej się w sumie potwierdziły - że popiera np. strajk kobiet, jest przeciwna instytucji kościoła, uprawia jogę itd. Ciężko się ich razem oglądało. Maciej widać, że miał niestety niewiele kobiet w życiu i jest zachwycony samą urodą Laury. Miałam podobne doświadczenia z mężczyznami, którzy też tak szybko wychodzili z takimi zdaniami, jacy nie są przy mnie szczęśliwi i czuli zbyt duże ekscytację relacją - i cóż, nigdy się to nie kończyło dobrze, wskazywało zazwyczaj na większe problemy.

Nie wyobrażam sobie tego, że eksperci mogli zignorować w ogóle tak istotny temat jak wyznanie. Religia wpływa na wiele sfer życia - to nie tylko tyle, że ktoś jest wierzący, a ktoś inny nie. To jeszcze masa innych tematów; seks, mieszkanie razem, antykoncepcja itd.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2021-04-02 o 22:05
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 22:14   #763
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Montaż, montaż, montaż ......... powycinali fragmenty gdzie jest mowa o religii, jakby Li M o niczym innym przez cały dzień nie rozmawiali ; mamy fragmenty bliskości Izy i K- a w przyszłym odcinku będą już spięcia i odległość. Tym razem montaż na korzyść Igi
A komentarze w necie się już prześcigaja- z jednej strony Maciej na poczatku roku miał obrączkę, z drugiej ponoć Laura jest blisko z Karolem. Karuzela
__________________



lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 22:17   #764
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lillianne_91 Pokaż wiadomość
Montaż, montaż, montaż ......... powycinali fragmenty gdzie jest mowa o religii, jakby Li M o niczym innym przez cały dzień nie rozmawiali ; mamy fragmenty bliskości Izy i K- a w przyszłym odcinku będą już spięcia i odległość. Tym razem montaż na korzyść Igi
A komentarze w necie się już prześcigaja- z jednej strony Maciej na poczatku roku miał obrączkę, z drugiej ponoć Laura jest blisko z Karolem. Karuzela
Moim zdaniem montażem w tym odcinku było to, że wycięli fragment nocnej rozmowy Laury i Macieja. Raczej było widać, że to nie kwestia montażu, że mocno jej nie pasuje, co on powiedział. Cudze wyznanie to nie jest drobnostka.

A co do montażu jeszcze, to myślę, że odcinki ślubne ja np. oceniłam ze swojej perspektywy; moim zdaniem Iga wyglądała niedbale, ale tak obiektywnie to nic nie wskazywało na to, że Karolowi mocno nie pasuje jej wygląd czy zachowanie. Tyle że nie ma tutaj takiego zabiegania jak np. u Adriana czy Kamila z tej edycji.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 22:54   #765
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja Laurę doskonale rozumiem, dla mnie tak mocne związanie męża z Kościołem byłoby podstawą do rozwodu. Tyle dobrze, że dziewczyna jest jakoś tam wierząca, ale mimo to eksperci tradycyjnie dali ciała. Jak mogli nie zapytać Maćka, czy zamieszka z żoną bez ślubu kościelnego? Jak on mógł iść do tego programu wiedząc, że złamie jego reguły? Cyrk.

Kamil zachowuje się super, to jest dokładnie to, czego nam kobietom trzeba. Drobne gesty, opiekuńczość, troskliwość. Fajnie punktuje chłopak. Iza wyglądała bardzo ładnie, lepiej niż w tej strasznej sukni. Fajna zadbana równa babka.

Sceny z Igą rzeczywiście jakieś takie mocno PR-owe, naprawiają jej wizerunek. Karol fajny chłop, będzie z nich fajna para kumpli, no chyba że ktoś coś rzeczywiście odwali. Dziś trudno mi uwierzyć, że po powrocie do domów nigdy się już nie zobaczą. Ale też nie bardzo widzę ich mieszkających razem. Tak czy siak, dziś oboje na plus, bardziej Karol. Miło, że próbuje nawet dotyku, choć widać gołym okiem, że chemii to tam za grosze nie ma.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 23:05   #766
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Bez sensu te dobrania w tej edycji serio. Najpierw wyszło, że Izę z Kamilem wybrali niezgodnie z deklarowanym akceptowanym przedziałem wiekowym. Teraz kwestia Macieja i religii. Nie oglądałam jeszcze odcinka, ale skoro zebrał ze sobą Pismo na wakacje, to muszę przyznać, że jest baaaardzo mocno zaangażowany w życie religijne. Nawet o wiele bardziej niż wiele mocno wierzących i praktykujących osób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 06:25   #767
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88619475]Bez sensu te dobrania w tej edycji serio. Najpierw wyszło, że Izę z Kamilem wybrali niezgodnie z deklarowanym akceptowanym przedziałem wiekowym. Teraz kwestia Macieja i religii. Nie oglądałam jeszcze odcinka, ale skoro zebrał ze sobą Pismo na wakacje, to muszę przyznać, że jest baaaardzo mocno zaangażowany w życie religijne. Nawet o wiele bardziej niż wiele mocno wierzących i praktykujących osób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tak, tylko patrząc na to żadna z kandydatek tej edycji do niego nie pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 09:00   #768
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja uważam, że Macieja w ogóle nie powinni brać do tego programu i nie rozumiem zupełnie też jego motywacji, żeby w nim wystąpić. Żony powinien szukać na spotkaniach oazowych, a nie w telewizji, w programie, który polega na tym, że bierzesz ślub z nieznajomym i przez miesiąc próbujecie żyć jak małżeństwo (także raczej z tradycją ma to bardzo, bardzo mało wspólnego). Nie zrozumiałam przez montaż do końca co z tym mieszkaniem, ale tak wywnioskowałam, że on nawet nie chce zamieszkać z Laurą. Już nawet nie wspomnę o seksie. Biedna dziewczyna, nie dosyć, że taka historia rodzinna, to jeszcze tak jej dobrali męża .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 09:57   #769
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja uważam, że Macieja w ogóle nie powinni brać do tego programu i nie rozumiem zupełnie też jego motywacji, żeby w nim wystąpić. Żony powinien szukać na spotkaniach oazowych, a nie w telewizji, w programie, który polega na tym, że bierzesz ślub z nieznajomym i przez miesiąc próbujecie żyć jak małżeństwo (także raczej z tradycją ma to bardzo, bardzo mało wspólnego). Nie zrozumiałam przez montaż do końca co z tym mieszkaniem, ale tak wywnioskowałam, że on nawet nie chce zamieszkać z Laurą. Już nawet nie wspomnę o seksie. Biedna dziewczyna, nie dosyć, że taka historia rodzinna, to jeszcze tak jej dobrali męża .
A "mistrz" Mosak coś tam chrzanił o strachu przed "gaciami rano"?! Że to miałoby być powodem niechęci do zamieszkania razem. WTF :|
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-03, 10:04   #770
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 282
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
A "mistrz" Mosak coś tam chrzanił o strachu przed "gaciami rano"?! Że to miałoby być powodem niechęci do zamieszkania razem. WTF :|

Mosak tez mnie rozwalił tym ocenianiem, ze Maciek nie powinien od razu tak dosadnie mówić jak ważna jest dla niego wiara... no kurde jak jest dla chłopaka ważna, to pewnie to wiedzieli na castingu i wtedy powinni dobrać mu równie wierząca żonę, a nie teraz pretensja ze się z wiara afiszuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 10:10   #771
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mosak to dno, ale co kierowało samym Maciejem? W tym momencie nie dyskryminuję katolików, ale jednak jeśli wierzyłabym, że prawdziwy sakrament to przed Bogiem, mieszkanie przed ślubem nie, seks przed ślubem nie (tutaj gdybam), nie wspominam o światopoglądzie, to po co mu taki program (którego żaden ksiądz by raczej nie pochwalił przy okazji)? Bo z jednej strony konserwatysta, a z drugiej idzie do TVN'u po żonę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 11:26   #772
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 282
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mosak to dno, ale co kierowało samym Maciejem? W tym momencie nie dyskryminuję katolików, ale jednak jeśli wierzyłabym, że prawdziwy sakrament to przed Bogiem, mieszkanie przed ślubem nie, seks przed ślubem nie (tutaj gdybam), nie wspominam o światopoglądzie, to po co mu taki program (którego żaden ksiądz by raczej nie pochwalił przy okazji)? Bo z jednej strony konserwatysta, a z drugiej idzie do TVN'u po żonę.

Może liczył na to, ze mu TVN da bogobojną żonę, z którą weźmie kościelny zaraz po miesiącu programu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 17:40   #773
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Kurcze, fajnie by było jakby im się udało, w ogóle myślałam że Laury nie sparują z Maćkiem ale jak tak na nich patrzę to fajna nawet para.
Może tak być jak pisze PEMPEK że liczył na to że wybiorą mu żonę równie pobożną jak on a jeśli jest tak że Laura nie chodzi do kościoła czy nie jest wierzącą to niestety nie wróżę im dalszej przyszłości. Ja sama nie chciałabym mieć tak bardzo zafiksowanego na wiarę faceta- męża, chociaż sama jestem wierząca ale no nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 21:04   #774
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Każda przesada jest niedobra a już taka fiksacja na punkcie wiary dla mnie dyskwalifikowałyby faceta na starcie .I myśle ze Mosak i reszta dobrze o tym wiedzieli tylko teraz udają glupa .A Maćka wzięli do programu żeby była drama .Szkoda tylko Laury bo fajna dziewczyna .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 07:02   #775
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Skoro wziął udział, to nie jest ortodoksyjnym kato.
Wiara mu pomogła przy matce, może dodaje pewności siebie? Może dlatego ta biblia, żeby mieć coś co ci dodaje „mocy” przy sobie?
Nie wyglada jakby chciał Laure przekonywać do chodzenia do kościoła, zreszta nie wiadomo, czy on co tydzień chodzi itp.
Może po prostu się modli, niech uduchowiony, wierzy, ale nie wyznaje „pisonizmu” i nie wierzy we wszystko co księża powiedzą.
Laura tez jest wierząca, tylko nie praktykująca, to nie ateizm.
Poza tym, może Maciek tez popiera strajki kobiet? Kto wie, ze nie? Ja nie wiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 07:43   #776
Luna_Verde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 29
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mam podobne obserwacje.
Luna_Verde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 09:15   #777
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Da się połączyć takie dwie osoby, ale raczej jak same się dobiorą.
Ja nie wierzę, ale mam wierzącego męża. Jak usłyszałam, że jest katolikiem, to chciałam wiać, ale tak bardzo mi się spodobał, że bardzo chciałam go poznać. Dziś jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Da się to połączyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 09:20   #778
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

W poprzednich edycjach mieliśmy Agę i Wojtka którzy już podczas odwiedzin u rodziców Agi poruszyli temat ślubu kościelnego. Mieliśmy Oliwię i Łukasza którzy w maju 2020 zostali rodzicami, gdzie ona była wierząca a on nie. Mieliśmy Przemka z mszami u Franciszkanów, mieliśmy Agatę ciągnącą męża w Wielkanoc do kościoła. Także Maciek zgłaszając się mógł wcale nie odstawać od innych uczestników.

Tu problem tkwi w nieudolności ekspertów, którzy łączą w pary ludzi z różnicami nie do pogodzenia. Przypominają mi się hollywoodzkie pozwy rozwodowe jako powód rozstania są wpisane zazwyczaj różnice nie do pogodzenia. W tym programie tak jak i Hollywood pary powstają na podstawie miałkich podobieństw a rozpadają z powodu fundamentalnych różnic w sposobie życia. Różnic które powinny być brane pod uwagę a nie są.
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 09:30   #779
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez dewastatorka Pokaż wiadomość
W poprzednich edycjach mieliśmy Agę i Wojtka którzy już podczas odwiedzin u rodziców Agi poruszyli temat ślubu kościelnego. Mieliśmy Oliwię i Łukasza którzy w maju 2020 zostali rodzicami, gdzie ona była wierząca a on nie. Mieliśmy Przemka z mszami u Franciszkanów, mieliśmy Agatę ciągnącą męża w Wielkanoc do kościoła. Także Maciek zgłaszając się mógł wcale nie odstawać od innych uczestników.

Tu problem tkwi w nieudolności ekspertów, którzy łączą w pary ludzi z różnicami nie do pogodzenia. Przypominają mi się hollywoodzkie pozwy rozwodowe jako powód rozstania są wpisane zazwyczaj różnice nie do pogodzenia. W tym programie tak jak i Hollywood pary powstają na podstawie miałkich podobieństw a rozpadają z powodu fundamentalnych różnic w sposobie życia. Różnic które powinny być brane pod uwagę a nie są.
Mam podobne wrażenie, zwłaszcza jak spojrzeć na podobieństwa jakimi się kierują w dobieraniu. Nie wiem czy rzeczywiście to było brane pod uwagę, ale jak słysze że Iga i Karol oboje są związani z hotelarstwem, jakieś podobne studia itp to sobie myślę "no i co z tego?". Jakoś nie zauważyłam podczas studiów nadawania na tej samej fali tylko dlatego, że wybraliśmy ten sam kierunek. Zupełnie nieznaczące 'podobieństwo'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 09:36   #780
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dobra, ale fakt, że ktoś uczestniczył w mszach czy przejmował pewne tradycje katolickie, to nie oznacza jeszcze, że nie nadaje się do małżeństwa. Mnóstwo osób w coś tam wierzy i jakieś tam tradycje katolickie kultywuje.

Natomiast u Macieja to wpływa - jak widać - na różne sfery życia.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.