przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-10, 18:40   #2791
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja mam cienkie i brzydkie .
I ja mam pasemka keratynowe .Dodam , ze jak juz szaleje to do razu tak , ze nie sposob nie zauwazyc : i przedluzam i zageszczam . Wkrotce jade ,to wam pokaze zdjecia .
Acha ,obecnie mam zdjete od kilku miesiecy i nie moge patrzec na siebie .Jak ktos mysli , ze teraz wlosy mi odpoczywaja i nabieraja sily to sie myli . Trzeba je suszyc ,ukladac , prostowac byleby sie pokazac do ludzi . Wkrotce odpoczna od tych zabiegow .
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 18:49   #2792
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

50 pasemek do przedluzania to za malo .Efekt bedzie mizerny, ot takie liche piorka.
Widzialam jedna dziewczyne co miala podobnie i wygladala po prostu smiesznie. Poza tym , zwracajac uwage na pasemka nalezy zwrocic uwage na ich wage .Jak nie podaja to mozna oczekiwac , ze sie czlowiek nadzieje tak jak ja . Kupilam 100 tak cieniuskich , ze w efekcie mam "50" takich tradycyjnych gramowych.
Do przedluzania schodzi od 100 -150 pasemek .
Zreszta ja nie jestem pewna , czy wlosy syntetyczne da sie farbowac .Zdaje sie , ze nie .Poza tym ja bym syntetykow nie kupila , z nimi sie nic nie robi ,tylko je nosi.
Szkoda kasy . Lepiej zbierac dluzej a i nosic duzej i to komfortowo . Nic na sile .
Kumpela sie polasila na syntetyki i po myciu juz narzekala a po kilku szla zdjac , klnac , ze mogla kase dozbierac i zalozyc naturalne.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 19:07   #2793
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a wiec ...do przedluznia zdecydowanie lepsza jest tasma...do zageszczenia wlosów ok 30 cm(i krótsze) polecam metode pasemkowa. do zageszczenia wlosów powyzej 35 cm juz lepsza jets tasma. wypróbowalam to sama na sobie i pisze to z mojego punktu widzenia i noszenia włosów..aczkolwiek ..wlasnie dzis zdjełam włosy i sciachałam sie na ...naprawde krótko jest nieżle
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 19:07   #2794
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

xenia,masz racje.Ja wczesniej maltretowalam wlosy prostownica.Teraz dwa razy przejade i koniec.Zauwazylam,ze po maskach moje wloski sa ladniejsze

narazie wcieram jakis srodek na wzmocnienie cebulek i tablety.Bo troszke zgrzewy obciążają moje włoski((
Kurcze dalej mnie swedzi skora glowy...Co to moze byc?Nie nakladam odzywki na zgrzewy, dokladnie plucze...a gdy zrobie kucyk troszke wyzej musze poluzowac bo nie daje rady...
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 19:40   #2795
Velen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

więc wybiore chyba taśme ma ona wiele plusów nie niszczy tak wlosów i obciąża je bradziej równomiernie co w moim przypadku jest bardzo ważne(tak myślę) że nie powyrywają sie mi włoski naturalne.

muszę się z tym jeszcze przespać
i jeszcze jedno pytanko czu taką taśmę jak się doszywa to trzeba ja jakoś zakończyć po bokach? jeśli tak to czym i jakiej nici sie do tego używa czy ktoś ma namiary na hurtownie które ją sprzedają ?

Pozdrawiam
Velen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 20:43   #2796
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

emila wlasnie wszystkie szukamy dobrych wlosow na allegro ale jeszcze zadna z nas nie znalazla wszystkie sa srednie
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 05:55   #2797
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Ja jestem zwolenniczka keratyny .Uwazam , ze ta metoda jest jak dla mnie najpewniejsza .Aktywnie uprawiam sport jak i wlosow zbytnio nie oszczedzam a jak czytam , ze jednej dziewczynie wypada po myciu , innej po czesaniu a jeszcze innej cos sie tam pruje i musi szyc,to tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu , ze dobrze zrobilam stawiajac na keratyne.
Prawda jest taka , ze jak ktos sie decyduje na przedluzanie musi tez wliczyc w koszty jakies kosmetyki ,najlepiej tylko do wlosow przedluzanych .
Podpisuje się obiema łapkami!
Skąd Ty jesteś Xenia? I jakich kosmetyków używasz? Nie narzekasz na swoje włosy w ogóle. Tzn że nie są zniszczone czy jak?
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 07:54   #2798
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja też robie sobie metodą taśma + warkoczyk Z tego co słyszałam do się doszywa specjalną nitką i igła.Tylko się zastanawiam nad bokami jak się robi?Bo ja na bokach też chce mieć a nie tylko tył.Czekam na odp
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 10:41   #2799
perelkaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Dzieki Monisia
perelkaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 11:00   #2800
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

madi boki zrob na ringi albo roccon, keratyne bo dziewczyny mowily ze tasma na bokacvh sie nie sprawdza bo jest widoczna takze najlepiej polaczyc 2 metody:
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 11:04   #2801
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Nio tylko ja ide do dziewczyny która będzie mi to robić i jestem ciekawa jak on właśnie robi boki bo jak taśmą to ja nie chce tak wole właśnie coś innego Dzięki Moniś za odpisanie
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 11:53   #2802
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie ma za cio madi ja tez za jakis czas jak zrobie sobie tyl na tasme a przod zostawie z tylejkami- nie bedzie efektu pasemkowania tylo mam problem ze znalezieniem wlosow na tasmie 60-70cm mam nadziee ze wkonu sie uda znalesc dobre wlosy Pozdrówka i jak zrrobisz wloski to koniecznie wklej fotki
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 12:19   #2803
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

meyham ,ja mieszkam w Niemczech ale bardzo czesto jestem w u rodzicow w Polsce . W zasadzie czuje , ze w Polsce bardziej jest moj dom .
Na wlosy swoje naturalne narzekam i to jak .
Odkad pierwszy raz przedluzylam i posmakowalam jak to fajnie jest miec wlosy piekne ,geste i takie , ktore przyciagaja wzrok ...nie potrafie polubic swoich wlasnych.
Co do metody keratynowej to jestem zadowolona ale trzeba uczciwie przyznac , ze pojedyncze wlosy sie wyczesuja , zostaja na szczotce.
Jednak to jest moim zdaniem normalne , tym nie nalezy sie przejmowac .Pojedyncze wlosy to nie cale pasemka .
Kosmetykow wyprobowalam mase.
I prawda taka , ze najlepiej pod tym wzgledem sprawdzaja sie wszystkie , ktore zostaly stworzone do wlosow przedluzonych .
Kupowalam z internetu , ebay niem. i zawsze wybieram sobie jakas specjalna odzywke , szampon czy maske . Wystarcza na bardzo dlugo . Jak braknie zabieram sie za zwykle z drogerii - ale bez porownania .
Dlatego tez napisalam , ze jesli chce sie przedluzyc " zywotnosc " (notabene martwych juz wlosow) to nalezy je pielegnowac specjalna linia kosmetykow.
Nie jestem zorientowana jakie w Polsce sa dostepne ale w zakladach fryzjerskich , gdzie przedluzaja mozna podpatrzec lub ewent .kupic .
Poszukam czego w internecie.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 13:27   #2804
Yoannka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Drogie wizazanki! Chciala bym przedluzyc i zagescic wloski w Krakowie (to bedzie moj pierwszy raz). Czy ktoras z was moze mi polecic jakis dobry salon , ktory sie tym zajmuje, albo kogos z doswiadczeniem? W Krakowie przewaznie chodze do Eric Stipa, ale ta usluge maja od 1200zl i jak na razie to dla mnie duzo.
Co do metody jeszcze nie jestem do konca przekonana, ale mysle ze wybiore tasme. Z tego co tu czytam sa chyba dwa rodzaje przyklejania i na warkoczyk, tak? Juz nie wiem bo tych informacji jest tyle ze mam maly metlik w glowie Poza tym tasma jest chyba najlepsza na cienkie i delikatne wloski??
Wczoraj na necie znalazlam metode japonska. Napiszcie prosze co o niej myslicie i czy nadawala by sie na moje wloski?
Z gory wielkie dzieki za pomoc
Yoannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 13:59   #2805
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dobrze Moniś wkleje ale ja sobie robie dopiero po wypłacie czyli na początku czerwca będę miałaJuż się umówiłam i nie mogę się doczekać Mam swoje włoski ciemny brąz i tak się zastanawiam nad takimi włoskami czy da się coś takiego u mnie uzyskać http://www.allegro.pl/item193083780_..._warszawa.html chodzi mi o tą fotkę co jest w drugim rzędzie 3 fotka(tam są zrobione 4 zdjęcia jednej dziewczynie).Ciekawe jak bym wyglądała z takimi pasemkami
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 14:07   #2806
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witajcie dziewczynki! Cholerka-mam juz fotki a nie moge ich powklejac bo sa za duze......grrrrr....cos wymysle....

Pani Reniu-wczoraj pierwszy raz umylam cale wloski,staralam sie tak delikatnie z glowa do gory i szybko-potem wtarlam ciut odzywki z pantene do kreconych i zawinelam w recznik....niestety dzis rano te ciemne wloski sa troche rozprostowane,a jasne to juz w ogole....i tak sie zastanawiam czy teraz zawinac je na jakies papiloty,czy ewentualnie moglabym je poddac trwalej? a jesli tak to czy po trwalej jeszcze by sie po myciu rozkrecaly czy nie?Nie chce miec prostych!!!

pozdrawiam
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 14:47   #2807
kosteczka19
Przyczajenie
 
Avatar kosteczka19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Ja raz rozmawialam raz z taką fryzjerką, która sprzedaje pasemka i wlosy na taśmie na allegro <4great hair>. Noi pogadałam z nią i sie zapytałam ile tzrebałoby pasemek. No to powiedziała mi, no, że od 70 można zacząć przedłużać. Mi nawet do głowy nieprzyszło, żeby je cioeniować jakos o tym niemyślałam. Myślałam, że jak przedłuże to, że już to tak zostanie ale widomo - to niebedzie naryralny efekt. Ale teraz o cieniowaniu - no więc co do mojej fryzuty to chciałabym mieć tak dane w trójkąt - z przodu krótsze a do dołu coraz złuższe. Ale jednak myslałam, że będe chodzić cały czas w warkoczu bo będe sie bała, że sie wlosy poplączą. A co do liczby pasemek to będe sobie dokupywała bo narazie jeszcze kasy niezarabiam . na 100 pasemek potrzebowalabym 60 zl 25 za 15 .. troch sie zdziwilam i sie lekko boje je kupywać, żeby sie nieokazalo, że to jakieś wogóle niemiękkie i takie tam. /syntetyczne wlosy kojarzą mi sie albo z cieniutkimi niteczkami ale takimi bardzo, albo z takimi grubymi strasznie niewiem .. jak one na serio wyglądają ?
kosteczka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 14:48   #2808
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Jeju przed chwilą rozmawiałam z Lacoste na gg,słyszałyście coś na temat dzieczyny z Warszawy Inez co przedłuża włoski?Bo Lacoste powiedziała mi żebym do niej nie szła bo ona robi źle włoski podobno robi taki warkocz że włoski odrywają się z cebulkami a ja miałam do niej iść na włosy!!!!!!!Proszę napiszcie mi coś o niej!!Bo nie wiem co mam zrobić!!
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 16:23   #2809
Yoannka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Oto strona z metoda japonska http://www.renaa.skip.pl/index.html
Jesli wiecie cos wiecej na ten temat , albo mialyscie w ten sposob robione to piszcie.


Yoannka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 16:27   #2810
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki! Cholerka-mam juz fotki a nie moge ich powklejac bo sa za duze......grrrrr....cos wymysle....

Pani Reniu-wczoraj pierwszy raz umylam cale wloski,staralam sie tak delikatnie z glowa do gory i szybko-potem wtarlam ciut odzywki z pantene do kreconych i zawinelam w recznik....niestety dzis rano te ciemne wloski sa troche rozprostowane,a jasne to juz w ogole....i tak sie zastanawiam czy teraz zawinac je na jakies papiloty,czy ewentualnie moglabym je poddac trwalej? a jesli tak to czy po trwalej jeszcze by sie po myciu rozkrecaly czy nie?Nie chce miec prostych!!!

pozdrawiam
trwalej nie rób...jejku nie wiem co ztymi kreconymi ze tak sie prostuja..a twe co założylam i tak sa dobrej jakosci..moze kosmetyki do wlosów kreconych zastosowac?? doprawdy z tym jest prawdziwy dylemat.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 17:21   #2811
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Wiecie coś na temat Inez dzewczyny która przedłuża włosy z Warszawy????????????????? ??????????????ODPISZCIE COś NA JEJ TEMAT PROSZE
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 17:59   #2812
Velen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Jeju przed chwilą rozmawiałam z Lacoste na gg,słyszałyście coś na temat dzieczyny z Warszawy Inez co przedłuża włoski?Bo Lacoste powiedziała mi żebym do niej nie szła bo ona robi źle włoski podobno robi taki warkocz że włoski odrywają się z cebulkami a ja miałam do niej iść na włosy!!!!!!!Proszę napiszcie mi coś o niej!!Bo nie wiem co mam zrobić!!

Renatko czy tomożliwe że jak ktoś zrobi taki warkocz to cały sie ze sztucznymi włoskami wyrwie i zostanie łysy pasek?

czy jeśli ktoś ma cienkie włoski to powinien zrobić szerszy ten warkocz np nie centymetr a 1,5 lub 2? Proszę o odpowiedź

i jeszcze jak jest zakończona ta taśma przyszywana żeby włoski nie wyłaziły z niej?
Velen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 19:38   #2813
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Velen Pokaż wiadomość
Renatko czy tomożliwe że jak ktoś zrobi taki warkocz to cały sie ze sztucznymi włoskami wyrwie i zostanie łysy pasek?

czy jeśli ktoś ma cienkie włoski to powinien zrobić szerszy ten warkocz np nie centymetr a 1,5 lub 2? Proszę o odpowiedź

i jeszcze jak jest zakończona ta taśma przyszywana żeby włoski nie wyłaziły z niej?
możliwe..ale jest to raczej wina złej kondycji włosów klientki azniżeli samego załozenia.chociaż..zbyt cienki warkoczyk i zbyt duzo tasmy napewmno nie jest dobre...ale generalnie jak ktos ma problemy z wypadajacymi, słabymi włosakami to musi sie liczyc ze efekt przyczepienia moze byc różny...ale tego do konca sie nie da przewidziec.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 20:43   #2814
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez kosteczka19 Pokaż wiadomość
Ja raz rozmawialam raz z taką fryzjerką, która sprzedaje pasemka i wlosy na taśmie na allegro <4great hair>. Noi pogadałam z nią i sie zapytałam ile tzrebałoby pasemek. No to powiedziała mi, no, że od 70 można zacząć przedłużać. Mi nawet do głowy nieprzyszło, żeby je cioeniować jakos o tym niemyślałam. Myślałam, że jak przedłuże to, że już to tak zostanie ale widomo - to niebedzie naryralny efekt. Ale teraz o cieniowaniu - no więc co do mojej fryzuty to chciałabym mieć tak dane w trójkąt - z przodu krótsze a do dołu coraz złuższe. Ale jednak myslałam, że będe chodzić cały czas w warkoczu bo będe sie bała, że sie wlosy poplączą. A co do liczby pasemek to będe sobie dokupywała bo narazie jeszcze kasy niezarabiam . na 100 pasemek potrzebowalabym 60 zl 25 za 15 .. troch sie zdziwilam i sie lekko boje je kupywać, żeby sie nieokazalo, że to jakieś wogóle niemiękkie i takie tam. /syntetyczne wlosy kojarzą mi sie albo z cieniutkimi niteczkami ale takimi bardzo, albo z takimi grubymi strasznie niewiem .. jak one na serio wyglądają ?

Nie lepiej dołożyc troszke wiecej kasy i zainwestować w naturalne włosy. Są naprawde o niebo lepsze i wszyscy je chwalą. Poza tym lepiej od razu kupić całość bo za kazdym razem na allegro placisz za przesyłke. Chyba ze nie przesyłką. Ja zamawiałam u 4great hair pasemka ale nie moge jeszcze ocenic jakie są bo nie były myte. To tyle z moich rad.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 22:31   #2815
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
trwalej nie rób...jejku nie wiem co ztymi kreconymi ze tak sie prostuja..a twe co założylam i tak sa dobrej jakosci..moze kosmetyki do wlosów kreconych zastosowac?? doprawdy z tym jest prawdziwy dylemat.
Na razie zakrece u fryzjerki-tylko nie wiem czy na papiloty czy na lokowke-chyba zdrowiej na papiloty,prawda?I nie bede ich najwyzej juz myla-tylko swoje wlasne bede myla-ewentualnie raz na jakis dluzszy czas....bo chyba bez mycia nie da rady Renihair-a w jaki sposob najlepiej zakrecic zeby uzyskac taki skret jaki byl na poczatku? Zwyklymi papilotami czy walkami i w ktora strone zawijac?Jaka grubosc? ja sama nigdy nie umiem i zawsze to dziwnie wychodzi.....

i mam jeszcze prosbe-jak bede potem za jakis czas robic korekte,to moze zdecydowalabym sie na wloski krecone ale syntetyczne,bo mowilas,ze nie zmieniaja formy nawet po myciu,prawda?jeslibys gdzies takie widziala to daj mi znac,dobrze?jakies dobrej jakosci......kolor wlasnie taki blond jak mam i jeszcze braz tylko ze ciemniejszy-tak mysle ze jak te bede zdejmowac to zafarbuje na ciemniejszy taki jaki mam swoj,bo sie dziwnie odznaczaja te orzechowe.....a moge teraz zafarbowac na sobie?ps. ile mniej wiecej by kosztowalo zalozenie syntetycznych kreconych?

Z gory dzieki-jestem naprawde super zadowolona-tylko wlasnie zeby sie nie rozkrecaly,bo tak codziennie krecic to masakra....ale wiem,ze to przeciez nie od Ciebie zalezy.....gdybym wiedziala,to bym kurna nie myla wcale-tylko rozczesywala.....ach-madry Polak po errorze.....

Pozdrowionka
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 22:43   #2816
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mialam wlosy naturalne falowane .I musze przynac , ze po myciu fale sie lekko rozprostowaly a same wlosy juz nigdy nie byly takie jak swiezo po zalozeniu. To normalne. Takie juz te wlosy sa .
Ja staralam sie ich nie prostowac , zaplatalam cienkie warkocze , nakrecalam na papiloty i fale byly .
Powiem , ze i tak nie zdecydowalabym sie na syntetyki , nawet jakby mialy byc od poczatku do konca krecone i niezmienione.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 23:27   #2817
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

vanessacrazy rób sobie ślimaczka na nocrano beda pikne loczki i bez uzycia lokowki pisalam o tym kilka postow wczeniej


Pani Reniu tak sie zastanawiam... a jakbysmy zmienily metode na mniej obciazajaca jakąś??hmm? A jesli tak to na jaką?Bo wlosow nie oddam
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 08:35   #2818
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Jeju przed chwilą rozmawiałam z Lacoste na gg,słyszałyście coś na temat dzieczyny z Warszawy Inez co przedłuża włoski?Bo Lacoste powiedziała mi żebym do niej nie szła bo ona robi źle włoski podobno robi taki warkocz że włoski odrywają się z cebulkami a ja miałam do niej iść na włosy!!!!!!!Proszę napiszcie mi coś o niej!!Bo nie wiem co mam zrobić!!



PROSZę O POMOC W TEJ SPRAWIE!
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 08:37   #2819
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Wiecie coś na temat Inez dzewczyny która przedłuża włosy z Warszawy????????????????? ??????????????ODPISZCIE COś NA JEJ TEMAT PROSZE



PROSZE O POMOC W TEJ SPRAWIE
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 09:29   #2820
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Na razie zakrece u fryzjerki-tylko nie wiem czy na papiloty czy na lokowke-chyba zdrowiej na papiloty,prawda?I nie bede ich najwyzej juz myla-tylko swoje wlasne bede myla-ewentualnie raz na jakis dluzszy czas....bo chyba bez mycia nie da rady Renihair-a w jaki sposob najlepiej zakrecic zeby uzyskac taki skret jaki byl na poczatku? Zwyklymi papilotami czy walkami i w ktora strone zawijac?Jaka grubosc? ja sama nigdy nie umiem i zawsze to dziwnie wychodzi.....

i mam jeszcze prosbe-jak bede potem za jakis czas robic korekte,to moze zdecydowalabym sie na wloski krecone ale syntetyczne,bo mowilas,ze nie zmieniaja formy nawet po myciu,prawda?jeslibys gdzies takie widziala to daj mi znac,dobrze?jakies dobrej jakosci......kolor wlasnie taki blond jak mam i jeszcze braz tylko ze ciemniejszy-tak mysle ze jak te bede zdejmowac to zafarbuje na ciemniejszy taki jaki mam swoj,bo sie dziwnie odznaczaja te orzechowe.....a moge teraz zafarbowac na sobie?ps. ile mniej wiecej by kosztowalo zalozenie syntetycznych kreconych?

Z gory dzieki-jestem naprawde super zadowolona-tylko wlasnie zeby sie nie rozkrecaly,bo tak codziennie krecic to masakra....ale wiem,ze to przeciez nie od Ciebie zalezy.....gdybym wiedziala,to bym kurna nie myla wcale-tylko rozczesywala.....ach-madry Polak po errorze.....

Pozdrowionka
kurcze papiloty jak najbardziej..tylko n alekko wiolgotne włosy. włosy syntetyczne sa świetnej jakosci i faktycznie sie nie prostuja. tylko mozemy załozyc je nie na warkoczyk ale na racoon. inaczej nie da rady.zalozenie wlosów monofibre to koszt 550 zl.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.