przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-01, 10:47   #3811
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Zakupiłam szampon Creme of nature --mam nadzieje, że się sprawdzi na włoskach

zastanawiam sie jeszcze na odżywką
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 10:53   #3812
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny przedłużające włoski!! Jestem tu nowa i czytam sobie wasze opinie. Ponieważ sama sobie przedłużyłam dołączę i swoją opinię. Moje naturalne włoski są bardzo cienkie, suche i puszące się -kolor brąowy. Postanowiłam więc je zagęścić i przy okazji przedłużyć. Ze względu na opinie zdecydowałam się na Renię. Byłam przekonana, że chce naturalne włoski na taśmie przyszytej do warkocza, ale Renia przekonała mnie do syntetyków na Racoonie. Zaufałam i absolutnie nie żałuję. Włoski są rewelacyjne, lekkie, wyglądają bardzo naturalnie, nigdy bym nie powiedziała że to syntetyk!! Na razie mam je 2 tygodnie i są super. A Renia to 100% profesjonalistka i przemiła osoba
Naprawdę polecam.
w takim razie czekamy na zdjęcia
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 13:05   #3813
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A któraś z Was robiła sobie już wcześniej tym Racoonem? Mam blisko salon w którym robią tą metodą. Jest ona dość droga, ale jeśli dobrze robią, to moze warto?
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 13:34   #3814
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny , dobieracie kolor syntetykow do swoich naturalnych wlosow czy uprzednio farbowanych ?
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 14:53   #3815
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Chętnie załączę zdjęcia, ale nie mam żadnych zrobionych tuż przed - włoski miałam do ramion.
Zdjęcia, na których są pofalowane są zrobione godzinkę po założeniu - te w białej bluzce. Przyznam, że zaraz po pierwszym myciu "dostosowały" się do moich własnych i efekt jest bardziej naturalny niż w dniu założenia.
Naprawdę miałam spore wątpliwości co do syntetyków, ale na razie jestem bardzo zadowolona z ich jakości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07.2007 005.jpg (112,3 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lipiec 2007 016.jpg (107,1 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lipiec 2007 022.jpg (111,9 KB, 204 załadowań)

Edytowane przez ismenka
Czas edycji: 2007-10-21 o 17:33
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 17:09   #3816
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Chętnie załączę zdjęcia, ale nie mam żadnych zrobionych tuż przed - włoski miałam do ramion.
Zdjęcia, na których są pofalowane są zrobione godzinkę po założeniu - te w białej bluzce. Przyznam, że zaraz po pierwszym myciu "dostosowały" się do moich własnych i efekt jest bardziej naturalny niż w dniu założenia.
Naprawdę miałam spore wątpliwości co do syntetyków, ale na razie jestem bardzo zadowolona z ich jakości.
ślicznie
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:32   #3817
ziel__ona
Przyczajenie
 
Avatar ziel__ona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pabianice
Wiadomości: 11
GG do ziel__ona
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam. Mam pytanie. Mam włosy na taśmie ...europejskie 150 cm taśmy,. Chciałabym przedłużyć swoje metodą mikroringów( z silikonem, juz zakupione).Przedłużać chcę w salonie fryzjerskim, jednak mam zamiar zanieść swój "metarial" i płacic jedynie za robociznę:P (jest taka możliwość).Nie mam jednak pojęcia jak podzielić te wloski, czy wystarczy je tylko porozcinac?:| Czy trzeba z tymi pasemkami coś jeszcze majstrować;>. Z góry dzieki za odp. pozdrawiam
ziel__ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 19:40   #3818
ziel__ona
Przyczajenie
 
Avatar ziel__ona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pabianice
Wiadomości: 11
GG do ziel__ona
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Zapomnialabym, jeszcze jedno pytanie;>
Dobrałam kolor do swojego naturalnego,(bardzo ciemny braz), jednak myslę o ufarbowaniu na czarno (tylko taki kolor niestety przyjmują moje wlosy bez rozjaśniania). Czy mogę ufarbować włosy juz po przedłużeniu? Czytałam, że naturalne włosy moża farbowac, jednak wole sie upewnić
ziel__ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 22:08   #3819
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Izuńka83 Pokaż wiadomość
Monique widze, ze znasz sie na rzeczy. Ja też chciałabym sobie przedłużyć włosy.
moje włosy są zniszczone od rozjaśniania, aktualnie mam z 5 cm odrosty jeśli nie większe. Z natury są cienkie i delikatne. Chciałabym sobie je przedłużyć tylko nie iwem jaką metodą. Chciałabym, żeby było niewidoczne, nieszkodliwe dla mojego typu włosów i ładne.
Hej
A te 5 cm to długość odrostu czy Twoich włosów?
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 22:15   #3820
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny przedłużające włoski!! Jestem tu nowa i czytam sobie wasze opinie. Ponieważ sama sobie przedłużyłam dołączę i swoją opinię. Moje naturalne włoski są bardzo cienkie, suche i puszące się -kolor brąowy. Postanowiłam więc je zagęścić i przy okazji przedłużyć. Ze względu na opinie zdecydowałam się na Renię. Byłam przekonana, że chce naturalne włoski na taśmie przyszytej do warkocza, ale Renia przekonała mnie do syntetyków na Racoonie. Zaufałam i absolutnie nie żałuję. Włoski są rewelacyjne, lekkie, wyglądają bardzo naturalnie, nigdy bym nie powiedziała że to syntetyk!! Na razie mam je 2 tygodnie i są super. A Renia to 100% profesjonalistka i przemiła osoba
Naprawdę polecam.
Tak jest, włosy syntetyczne firmy Racoon są super! Pięknie się układają, noszą, w pielegnacji nie są bardzo wymagające, a przede wszystkim do złudzenia przypominają włosy naturalne. Powiem więcej, po ok miesiącu noszenia są najfajniejsze . Ja uważam je w tej chwili za najlepsze na rynku - oczywiście z syntetyków.
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 00:18   #3821
OnaKrakow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny !! nie wiem jak Wy ale ja mialam przedluzane wlosy metoda microrings .. mimo tego ze ringi byly pokryte od srodka Silikonem zniszczyly mi sie moje wlosy... dzisiaj Zdjelam wszystkie pasemka z glowy i przezylam szok !! !! !! Nigdy mi wlosy nie wypadaly.. a dzisiaj polowa z glowy.. nie mowiac ze wlosy nosilam tylko ok 20 dni !! Teraz bede przedluzac wlosy ale metoda Klipsow.. Przynajmniej to mi Nie zniszczy moich wlosow !! !! !!
OnaKrakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 06:39   #3822
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
A któraś z Was robiła sobie już wcześniej tym Racoonem? Mam blisko salon w którym robią tą metodą. Jest ona dość droga, ale jeśli dobrze robią, to moze warto?
Wiesz, ja pierwszy raz w ogóle przedłużałam włosy, więc również nie mam wcześniejszych doświadczeń z racoonem. Ale podobno jest to jedna z najmniej szkodliwych metod, na razie jest wszystko ok, łączenia nie są duże, niewidoczne na zewnątrz, nie wyczesują się nadmiernie wlosy, ściąganie chyba też nie jest trudne i szkodliwe ( ale tego jeszcze nie wiem ). Wydaje mi się, że to czy warto dać trochę więcej za tą metodę zależy również od jej wykonania. Ważne, żebyś miała profesjonalnie założone.

Kaczorka - bardzo dziękuję
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 10:46   #3823
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez M O N I Q U E Pokaż wiadomość
Tak jest, włosy syntetyczne firmy Racoon są super! Pięknie się układają, noszą, w pielegnacji nie są bardzo wymagające, a przede wszystkim do złudzenia przypominają włosy naturalne. Powiem więcej, po ok miesiącu noszenia są najfajniejsze . Ja uważam je w tej chwili za najlepsze na rynku - oczywiście z syntetyków.
a można je prostować, kręcić ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 12:55   #3824
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Wiesz, ja pierwszy raz w ogóle przedłużałam włosy, więc również nie mam wcześniejszych doświadczeń z racoonem. Ale podobno jest to jedna z najmniej szkodliwych metod, na razie jest wszystko ok, łączenia nie są duże, niewidoczne na zewnątrz, nie wyczesują się nadmiernie wlosy, ściąganie chyba też nie jest trudne i szkodliwe ( ale tego jeszcze nie wiem ). Wydaje mi się, że to czy warto dać trochę więcej za tą metodę zależy również od jej wykonania. Ważne, żebyś miała profesjonalnie założone.

Kaczorka - bardzo dziękuję
No Ty masz bardzo ładnie zrobione te włosy. W ogóle nie widać, że są doczepione A ile dałaś za to przedłużenie? U mnie ceny zaczynają sie od 1tys (zależy ile się chce, no i to są zdaje się ceny naturalnych włosów)

Cytat:
Kaczorka: a można je prostować, kręcić ??
Też by mnie to interesowało, bo chciałam sobie przedłużyć na studniówkę i zakręcić w grube loki.. No ale tutaj czytałam, że syntetyki się od tego palą
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 13:56   #3825
bb165
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam wszystkich, mam pytanie czy ktos ma wloski na clip in, klipsy? które zakłada sie kiedy chce? ja mam osobiscie na ringi i strasznie mi leca pojedyncze, mam juz je 3 tygodnie..l.. i polowe wlosow, kolezanka tez chce wlosy i zastanawia sie nad klipsami, czy ktos wie cos na ten temat?
bb165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 15:33   #3826
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ona krakow
to dlaczego po 20 dniach zdjelas juz wloski??
jaki mialas rozmiar ringów i jakiej dlugosci wlosy sztuczne ze tak Ci sie zniszczyly swoje wlasne???


zabka
dajcie namiary na te odzywke z "norki" hehe
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 18:10   #3827
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
No Ty masz bardzo ładnie zrobione te włosy. W ogóle nie widać, że są doczepione A ile dałaś za to przedłużenie? U mnie ceny zaczynają sie od 1tys (zależy ile się chce, no i to są zdaje się ceny naturalnych włosów)

Też by mnie to interesowało, bo chciałam sobie przedłużyć na studniówkę i zakręcić w grube loki.. No ale tutaj czytałam, że syntetyki się od tego palą
Hmm...nie jestm specjalistką od syntetyków, ale z tego co wiem można je zawijać na papiloty, czy wałki, ale na "zimno", podobno na termoloki również. Ale ja nie kręcę, bo one się trochę falują i mnie to wystarcza. Ja za przedłużenie dałam 550 zł, ale wiem że w salonach ceny są dużo wyższe.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 18:31   #3828
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dziewczyny co sądzicie o tych włosach...?

http://www.allegro.pl/item218584018_..._promocja.html

warto kupić?jak sie takie włosy zakłada?tam piszą że są to jakieś malutkie niewyczuwalne spinki...trzyma sie to dobrze?

60 cm taśmy starczy na całą głowe?

prosze o odpowiedź bo szukam jakiś fajnych włosków z prostą metodą założenia i nie moge znaleść
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 19:38   #3829
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ismenko , Sandro77 moze odpowiecie ...
Dobieracie kolor syntetykow do swoich naturalnych wlosow czy uprzednio farbowanych ? Bo syntetykow farbowac nie mozna a co potem z wyplukana farba na naszych wlosach wmieszanych w te syntetyki ?
Trudno je dokladnie odzielic,
Ja chce tym razem syntetyki ale sie boje tego comiesiecznego farbowania moich wlosow...
Ismenko wiesz moze ile mniej wiecej pasemek Ci weszlo ?
Podobno syntetykow mozna znacznie mniej niz naturalnych.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 03:17   #3830
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
A któraś z Was robiła sobie już wcześniej tym Racoonem? Mam blisko salon w którym robią tą metodą. Jest ona dość droga, ale jeśli dobrze robią, to moze warto?
A wiec:
Ja mam Racoon i oge napisac,ze jest rewelacyjny. Generalnie widze ktore w;losy wychodza ktore nie. Mam dwakolory spod asny braz i gore blond. Spod mam zrobiony tak,ze laczena sa rubze ale nie duze...sa male.Wyciagelam kilka wloskow tylko!!!!
Gore mam zrobiona tzn.na blondach mikroskpijne zgrzewki... ziarenko ryzu. I wyczesuja sie.Lazenia sie troszke w niektorychmiejscachrozwal ily inne odpadly ale nie az tak tragicznie. W kazdym razie boje sie czesac wlosy bo za kazdm pciagnieciem jest kupa wlosow na sczotce. Ale brazw tylko kilka znalazlam wiem te grusze laczenia trzymaja bez zarzutu.
Co do noszenia...mialam wczesniej kera wax... ciagnelo mnie niemilosiernie, czulam kazdy zgrzew na glowie...Racoona nie czuje kompletnie))i ogolnie racoon fajnie sie wtapia w kolr takze nie jest widoczny...np.wloski p umyciu gdy sa puszystrze to nie didac kompetnie...gorzej na drugi dzien ale to tylko dlatego teraz,ze sie duz wyczesalo a ze swich nie mam za duzo to widac(mowa o wlosach gory)

takze racoon polecam jak najbardziej z tymze wieksze zgrzewy) Moje malutkie zrobila mi Renia cudo dslwnie ale minus wyczesywania sie niestety no coz urok malutkich zgrzewow,Nc nie poadzimy.Takze teraz przy zmianie bede zmuszona prosic Renie o wieksze zgrzewy( a szkoda...Bo zgrzewy zrobila naprawde piekne))
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 05:02   #3831
...:::Klakier:::...
Raczkowanie
 
Avatar ...:::Klakier:::...
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dom okrutnego Gargamela:P
Wiadomości: 48
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam!
Niestety muszę się przypomnieć na forum ogólnym Pani Reniu- już dawno wysłałam do pani wiadomość prywatną i ani widu, ani słychu odpowiedzi. Powielę więc moje pytania i wątpliwości tutaj:
-> gdzie Pani przyjmuje (naturalnie dojadę)
-> jaki jest koszt?
pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź
__________________
I don't know where my soul is, I don't know where my home is







...:::Klakier:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 05:09   #3832
...:::Klakier:::...
Raczkowanie
 
Avatar ...:::Klakier:::...
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dom okrutnego Gargamela:P
Wiadomości: 48
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam!
Niestety muszę się przypomnieć na forum ogólnym Pani Reniu- już dawno wysłałam do pani wiadomość prywatną i ani widu, ani słychu odpowiedzi. Powielę więc moje pytania i wątpliwości tutaj:
-> gdzie Pani przyjmuje (naturalnie dojadę)
-> jaki jest koszt?
pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź
__________________
I don't know where my soul is, I don't know where my home is







...:::Klakier:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 06:45   #3833
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Ismenko , Sandro77 moze odpowiecie ...
Dobieracie kolor syntetykow do swoich naturalnych wlosow czy uprzednio farbowanych ? Bo syntetykow farbowac nie mozna a co potem z wyplukana farba na naszych wlosach wmieszanych w te syntetyki ?
Trudno je dokladnie odzielic,
Ja chce tym razem syntetyki ale sie boje tego comiesiecznego farbowania moich wlosow...
Ismenko wiesz moze ile mniej wiecej pasemek Ci weszlo ?
Podobno syntetykow mozna znacznie mniej niz naturalnych.
Ja włosy farbuję, wiec dobierałam do farbowanych. Nie widać tak bardzo różnicy jak się farba wypłukuje, bo mam założone 2 odcienie pasemek - jaśniejsze i ciemniejsze. Trudno to zauważyć, ale dzięki temu naprawdę dopasowują się, nawet jeśli farba się już nieco zmyła. A jak się pojawi odrost to zafarbuję tylko swoje włosy, właściwie ich górę, bo reszty nie widać.
Hmmm....nie wiem ile mam pasemek, ale chyba mniej niż 80. Renia powiedziała, że przy syntetykach wystarczy około 80 podczas gdy naturalnych dla tego samego efektu musi być 120 czy 140.
W dodatku syntetyki są lżejsze, więc na pewno mniej obciążają cebulki. Poza tym syntetyk "stapia" się z Racoonem i się mniej wyczesuje.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 09:02   #3834
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

...:::Klakier:::...
moze Pani Renia jest na wakacjach?
a pozatym , Pani Renia tu na Forum opisywala dokladnie i przedłuzaniu, no i jest też Pani Moniqa ,, czemu sie nie zapytasz?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 09:40   #3835
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ...:::Klakier:::... Pokaż wiadomość
Witam!
Niestety muszę się przypomnieć na forum ogólnym Pani Reniu- już dawno wysłałam do pani wiadomość prywatną i ani widu, ani słychu odpowiedzi. Powielę więc moje pytania i wątpliwości tutaj:
-> gdzie Pani przyjmuje (naturalnie dojadę)
-> jaki jest koszt?
pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź
odpowiedź na twoje pierwsze pytanie znajduję się na stronie 126 post numer 3766
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 11:06   #3836
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pomóżcie mi czy do koloru 4 pasowałby pasemka koloru 27??
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 12:09   #3837
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Pomóżcie mi czy do koloru 4 pasowałby pasemka koloru 27??
według mnie pasuje
Moja sąsiadka ma kolory 4 i 24 i też ładnie razem wyglądają
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 13:47   #3838
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
a można je prostować, kręcić ??

To jest syntetyk, pod wplywem prostownicy moga sie uszkodzic, raczej nie można. Krecic najlepiej na termoloki lub papiloty
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 14:08   #3839
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez M O N I Q U E Pokaż wiadomość
To jest syntetyk, pod wplywem prostownicy moga sie uszkodzic, raczej nie można. Krecic najlepiej na termoloki lub papiloty
a po umyciu jakie sa ?? Proste ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 15:21   #3840
tamara210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
.niektórzy mówia ze tulejki, ringi łamią włos..ale sciąganie np. keratny w znacznie większym stponiu uszkada włosy. sa poszarpane , pourywane nawet przy delikatnym sciąganiu , nie na "chamca".
osobiscie zdejmowanie keratyny i kerawaxu zajmuje mi ok 4 godzin, ..
Mi tulejki ucieły włosy, a raczej je uszkodziły, że przez dwa miesiące kruszyły się w miejscu dawnej tulejki, az z tyłu głowy miała włoski oko 4 cm, czyli sporo kruszte niz te z góry, nawet metoda monofibre tak mi nie zniszczyła włosów, ani racoon, keratyna też.
tamara210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.