Anna Olender.. opinie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-15, 23:11   #1
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276

Anna Olender.. opinie?


Hej,
macie jakies opinie na temat ANNY OLENDER? W Polanicy na pewno operuje a nie wiem czy tez nie gdzies we Wroclawiu..
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 23:23   #2
plastykabrzucha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Anna Olender.. opinie?

usunięto - przestępstwo
kopia zabezpieczona dla policji

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-05-18 o 11:55
plastykabrzucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 07:04   #3
madeleinex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Dot. dr Anna Olender
Sorry, "plastykabrzucha" ale Twoja opinia jest generalnie zdrowo przesadzona. Dr Olender wykonywała u mnie operację korekcji powiek i powiększania biustu. Powieki po 5 dobach wyglądały tak że mogłam wrócić do pracy. Nie dopatrzyłam się rownież zamiłowania do sadyzmu - jak twierdzisz. Może po prostu powinnaś pójść do cudotwórcy a nie do chirurga... Osobiście uważam że psujesz opinię dobremu lekarzowi. Ja naprawdę polecam - nie mam zastrzeżeń do lekarza, warunków i kompetencji personelu który się mną opiekował po operacji.
madeleinex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 13:30   #4
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Anna Olender.. opinie?

hehe moja mama nazywa się Anna Olender co za zbieg okoliczności ale moja mama nie jest lekarzem
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:00   #5
cocochannel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Anna Olender.. opinie?

Mialam robiona operacje nosa u pani Olender, bardzo skomplikowana..
nosek jest sliczny.Robilam rowniez usta.Rewelacja.W tym roku powiekszam sobie biust.Dziewczyno nie pisz bzdur , ze pani doktor miala satysfakcje , gdy cierpialas.Moze jeszcze napiszesz ,iz w trakcie operacji sie perfidnie smiala i chlostala cie po pupieKobieto..operacja brzucha to nie wszystko.
Trzeba jeszcze przestrzegac dalej diety.Pani Olender to nie cudotworca , tylko lekarz.Robi co w jej mocy, a ze brzuch nie spelnia twoich oczekiwan.?.Proponuje, basen, silownia, mniej jedzenia..A nie
wypisywac bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pani Olender to wspanialy chirurg..
Pielegniarki i personel rowniez..cieple pogodne osoby..
Polecam z czystym sumieniem
cocochannel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:15   #6
wodokk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Witam,
Miesiąc temu zrobiłam sobie piersi u dr. Olender. Jestem naprawde bardzo zadowolona. Piersi wygladaja bardzo naturalnie (Mentor 300 CC, anatomiczne). Obsługa super! Pielegniarka cała noc przy mnie siedziała. A pani Doktor odpowiedziała na kazde pytanie i bardzo się starała o to żeby wszystko dobrze się zagoiło. Naprawdę POLECAM!
A ty droga 'plastykobrzucha' chyba za dużo filmów się naogladałaś. Lub nie rozumisz jak powaznym zabiegiem jest operacja plastyczna i jak trzeba dbać o zmieniane partie ciała. Więc przestań psuć opinie dobremu lekarzowi.

Pozdrawiam
wodokk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 09:49   #7
nataliaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Witam
Czy możecie napisac cos więcej o operacji powiekszenia piersi?Wybieram sie do Pani doktor Olender na konsultacje ale mam mały "zgrzyt" :/ partner upiera sie przy wkładkach okragłych natomiast ja bym wolała antomiczne.Jak to z tymi wkładkami jest?Które sa lepsze?Dodam ze urodziłam dwoje dzieci,karmiłam w sumie prawie 3 lata,piersi obecnie max małe B może nie sa takie strasznie obwisłe ale bardzo źle sie z nimi czuję
nataliaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 09:27   #8
wodokk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Anna Olender.. opinie?

No Hej. Nie wiem jak w twoim przypadku sprawdza się anatomiczne (po karmieniu wiadomo ze piersi trochę obwisna) ale w moim sprawdzają się 100%! Wyglądają bardzo naturalnie. Tyle ze ja jeszcze nie rodzilam. Wydaje mi się ze pani doktor zaproponuje ci okrogle bo wiadomo takie bardziej ujedrnia obwisly biust, mój był okrągły wiec anatomiczne nadaly mu trochę naturalnrgo zwisu choć zaraz po operacji przestraszylam się jakie one wielkie nadete i okrągłe dr. Olender napewno ci dobrze doradzi! Pozdrawiam

Edytowane przez wodokk
Czas edycji: 2009-11-03 o 09:29
wodokk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 16:56   #9
nataliaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Byłam na konsultacji i z czystym sumieniem moge powiedzieć PANI DOKTOR TO REWELACYJNY LEKARZ SPECJALISTA A DODATKOWO ŚWIETNA KOBIETA Z SUPER POCZUCIEM HUMORU Opowiedziała cierpliwie na wszystkie moje pytania,wyznaczyłysmy termin operacji i jestem naprawdę spokojna co do przebiegu-jakieś takie odczucie co do drugiego człowieka Pani doktor zaproponowała anatomiczne więc az tak "obwisłego" biusty chyba nie mam
nataliaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 13:12   #10
Katarzyna 1971
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Zgadzam się w 100%. Pani Doktor niedawno wykonała mi operację piersi ( uniesienie ). Jestem bardzo zadowolona. Piersi wyglądają idealnie Ciąże zdrobiły swoje, długo się zastanawiałam, ale Pani doktor sprawiła że znów czuję się piękną kobietą Gorąco polecam!!!
Katarzyna 1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 07:07   #11
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Czytam tak opinie o korekcji uszu na różnych forach i trochę mnie to przeraża, a głównie nurtują mnie pytania odnośnie rodzaju szwów i efekcie dłuższy czas po zabiegu, tzn. np. po roku.. Czytałam, że szwy wchłanialne są lepesze, bo nie trzeba ich zdejmować, czyli mniejszy ból. Czytałam także, że po jakimś dłuższym czasie uszy bądź jedno ucho mogą odskoczyć. tyle pieniędzy i znowu asymetria może wyjść? Chciałabym się dowiedzieć jakich szwów używa pani dr Olender i czy to prawda z tymi poprawkami..a jeśli tak czy są płatne czy to jako 'reklamacja'? I w ogóle ile taki zabieg kosztuje na obie małżowiny uszne??
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 19:42   #12
Katarzyna 1971
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Witaj,
Niestety nie mam pojecia o operacji uszu. Ja miałam operację piersi.
Najepiej będzie jeśli umówisz się z Panią Doktor na konsultacje lub poprosisz o informację telefoniczną.
Pani Doktor jest bardzo otwartą i miłą osobą więc na pewno dowiesz się wszystkiego.
Powodzenia

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

http://www.chplast.com.pl/
Katarzyna 1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:14   #13
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Dziękuję za dobrą radę Gdyby ktoś tu zajrzal i potrafiłby odpowiedzieć na moje pytania, to poproszę, bo jednak nie ma to jak opinia osób które przeszły już taki zabieg
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 15:01   #14
Stokrotka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Dzień dobry. Jestem mieszkanką Opola i też planuję poddać się w najbliższym czasie operacji u dr Olender. Nie ukrywam, że będzie to pierwsza ingerencja w moje ciało i jestem lekko zestresowana. Głównym powodem jest sama organizacja tego jak się z panią doktor skontaktować :/. Cieszy mnie, że jest tyle pozytywnych opinii na jej temat. Przeglądałam stronę internetową pani doktor i w zakładce "kontakt" odczytałam, że gabinet p. Olender funkcjonuje w Katowicach i nie jest wspomniane, że wykonuje operacje w innych miejscowościach. Jest to dla mnie trochę niedogodna odległość. Wiedzą może panie, czy p. Olender wykonuje operacje tylko w Katowicach? I jak najdogodniej się z nią skontaktować? Nie wiem, na który nr dzwonić? To jest strona na której bazuję http://www.chplast.com.pl/klinika_ch...j_wroclaw.html
byłabym bardzo wdzięczna, za szybką odpowiedź. Chętnie skontaktowałabym się z którąś z pań telefonicznie w celu... wyjaśnienia mi wszystkiego

Edytowane przez Stokrotka92
Czas edycji: 2010-06-03 o 15:03
Stokrotka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 16:04   #15
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199
Dot.: Anna Olender.. opinie?

@Stokrotka92 a co dokladnie chcesz operowac? czy 92 w nicku oznacza twoj rocznik? skontaktuj sie ze mna prosze, mi tez bardzo zalezy na operacji plastycznej a bedzie to moja 1wsza i troche nie wiem co o tym wszystkim myslec i czym sie keirowac w wyborze a razem zawsze razniej
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 22:24   #16
annusia81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Pani Doktor Olender operowała do niedawna we Wrocławiu w Klinice "Na Grobli". Z tego co wiem obecnie operuje tylko w Katowicach adres na stronie jest poprawny. Byłam na konsultacji przed operacją powiększenia piersi. Niestety Katowice to dla mnie za daleko. Słyszałam , że we Wrocławiu w tej samej Klinice jest bardzo dobra Pani Doktor chirurg plastyczny - Marta Staniul. Szukałam w internecie i wiem że pracuje w Klinice w Polanicy. Czy ktoś coś wie na temat tej Pani Doktor? Bardzo proszę o informacje !!!!
annusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 20:41   #17
evella25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Anna Olender.. opinie?

witam mam pytanie odnosnie operacji nosa czy ktos moglby mi przeslac zdj przed i po operacji bo chcialabym sie tez zoperowac ale czytajac rozne opinie to juz mi sie powoli odniechciewa ;(((
evella25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 13:59   #18
tom-tom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 8
GG do tom-tom
Dot.: Anna Olender.. opinie?

poproszono mnie, żebym wkleił to wklejam

22 października 2011 (Sobota, Katowice, Altus 1 p.).
Bezpłatne konsultacje z zakresu chirurgi plastycznej u dr Anny Olender.

Umawiać można się telefonicznie lub formularzem emailowym
na jej stronie WWW. Jest to jeden, jedyny, wybrany dzień.
Z racji logistyczno - technicznych możliwe będzie tylko 10 spotkań.

Edytowane przez tom-tom
Czas edycji: 2013-09-04 o 19:27
tom-tom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 02:11   #19
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Dziewczyny, czy ktoras z Was miala korekte nosa wykonywana przez pania doktor? W watku widze same wypowiedzi "swiezynek", w tym jedna ma w podpisie link do strony kliniki w/w pani, wiec nie sa one dla mnie wiarygodne.
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 15:17   #20
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Jeśli ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na temat Dr Anny Olender, to byłabym bardzo wdzięczna.
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.

Edytowane przez LostInTranslation
Czas edycji: 2012-04-26 o 15:19
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 15:48   #21
sztywna1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 5
Wyślij wiadomość przez ICQ do sztywna1986 GG do sztywna1986 Wyślij wiadomość przez Yahoo do sztywna1986 Send a message via Skype™ to sztywna1986
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Witam, czy ktoś miał robioną korektę nosa u doktor Anna Olender?
WYbieram się na zabieg do niej ale wolałabym wcześniej usłyszeć jakąś wypowiedz
sztywna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 20:32   #22
patolinka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Witam też się wybieram na operacje nosa do pani doktor proszę o więcej informacji na ten temat i o jakieś zdjęcia.
patolinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 08:53   #23
Betinka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Powiedziałabym, że Pani Dr Anna Olender to cudotwórczyni, ale to raczej zasługa jej sprawnej ręki i ogromnej wiedzy, nie cudu…a i wyczucie piękna nie jest tu bez znaczenia…w każdym razie dzięki niej pozbyłam się swojego największego kompleksu w życiu…garbatego nosa… z natury jestem bardzo łagodną osobą , a on sprawiał że wyglądałam jak czarownica… po prostu do mnie nie pasował…patrzyłam na niego i nawet nie potrafiłam sobie wyobrazić co można z niego zrobić…ale jak teraz widzę oddałam się w dobre ręce…co tam dobre…najlepsze... Ze szczerego serca mogę polecić nie tylko panią doktor ale cały zespół z panem anestezjologiem na czele…bo oczytałam się na forach takich komentarzy, że włos się na głowie jeżył…zwłaszcza o negatywnych skutkach usypiania…teraz mogę powiedzieć, że tak jak zasnęłam tak się obudziłam…żadnych nudności…żadnych zawrotów głowy…gdyby nie setony w nosie to zupełnie jakbym nie miała zabiegu...a setony niestety muszą być co jest bardzo nieprzyjemne…ale z perspektywy czasu powiem, że do ogarnięcia… I jeszcze jedno jeśli ktoś zastanawia się czy to zrobić czy nie, a codziennie rano patrzy w lustro i nie może strawić swojego widoku…to zdecydowanie lepiej wcześniej niż później…teraz żałuję tylko tego, że nie wcześniej…a wszystkim „nieakceptowanym” noskom życzę tyle szczęścia ile ja miałam, żeby w końcu poczuły się dobrze we własnej skórze…
Betinka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 18:39   #24
gagusia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Dwa miesiące temu wykonałam w klinice Dr. Olender zabieg powiększenia piersi. Jestem bardzo zadowolona z efektu - piersi prezentują się wspaniale, są kształtne i jędrne. Nie miałam żadnych powikłań po zabiegu a opieka w klinice była bardzo dobra. Gorąco polecam.
gagusia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 16:32   #25
Paulina_aaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Mógłby sie ktoś wypowiedziec na temat operacji plastycznej nosa u pani doktor? długo trzeba czekac na operacje ?
Paulina_aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 15:32   #26
weronikaaa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Anna Olender.. opinie?

nie trzeba długo czekac ,dzwonisz umawiasz sie na konsultacje (ja czekalam miesiac ale tylko dlatego ze dr byla na urlopie )i po konsultacji dwa tygodnie na operacje ,takze moim zdaniem szybko
weronikaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 18:14   #27
balbina1133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Witam weronikaaa25 powiedz proszę coś więcej- co operowałaś u p.dr i czy ona operuje w Katowicach? Ja planuje zrobić korektę nosa u p.Olender zastanawiam się również nad dr Sierocińskim choć niewiele o nim słyszałam.
balbina1133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 11:33   #28
Misiulek144
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Anna Olender.. opinie?

Pani Dr Olender, hmmm ma doświadczenie w zawodzie ale....
Jest najgorszym lekarzem jeśli chodzi o kontakt z pacjentem!!!
Już na konsultacji nie spodobało mi się jej podejście do mnie, na moje pytania nie odpowiadała tylko się " wymadrzala" miałam odczucie ze traktuje mnie nie do końca poważnie, co drugie słowo powtarza"tak" jakby chciała sama sobie potwierdzić to co mówi.
Niewiem dlaczego się zdecydowałam robić operacje u niej,żałuje....
Przez okres pobytu w klinice miałam wrażenie jestem kolejnym numerem a nie pacjentem.
Pani doktor nic nie tłumaczy jest niecierpliwa,odnosi się wrażenie ze wiecznie się spieszy,nie tego oczekuje pacjent przerażony,jak by nie było,cała sytuacja.
Dziwi mnie ze jako kobieta niema w sobie żadnego ciepła i czułości do pacjentów.
Dziewczyny leżące ze mną na sali o pani doktor miały to samo zdanie; zimna niedostepna,odnosi się wrażenie ze skoro jest lekarzem to wie najlepiej,zbyt mało wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania.
Przy wypisuje do domu dosłownie 5 min zajrzała do mojej sali i" uciekła"
Po operacji miałam powikłania,(do kliniki przyjechałam zdrowa) a pani doktor wmawia mi ze musiało mi coś być przed operacja!!!!
Już miesiąc po a ja czuje się fatalnie.
Pacjent u niej jest kolejnym" zabiegiem do odhaczenia " a nie osoba!!!
Zastanówcie się zanim się na nią zdecydujecie,ja bardzo żałuje....
Ponad to szukając opinii na jej temat znalazłam na kilku niezależnych forach jedna i ta sama opinie(słowo w słowo ) oczywiście pozytywna,ta sama zreszta która jest na jej stronie,czyli jej personel prężnie działa w imieniu swojej pracodawczyni...
Misiulek144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 10:20   #29
weronikaaa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Cytat:
Napisane przez balbina1133 Pokaż wiadomość
Witam weronikaaa25 powiedz proszę coś więcej- co operowałaś u p.dr i czy ona operuje w Katowicach? Ja planuje zrobić korektę nosa u p.Olender zastanawiam się również nad dr Sierocińskim choć niewiele o nim słyszałam.
Dr operuje w Zarkach Letnisko(wejdz na strone kliniki dr Olender tam masz wszystkie info kiedy sa konsultacje jak dojechac itd)ja operowalam nos wlasnie ,jestem zadowolona choc trudno jeszcze ocenic efekty bo nos jest nabrzmialy ,ale klinika bardzo ladna i personel rowniez mily

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

ale zgadzam sie z tym ze doktor jest mało empatyczna osoba ,nie widac u niej indywidualnego podejscia do pacjenta ,cierpliwosci w opowiadaniu o zabiegu ,rach ciach i koniec po operacji ,a jednak lepiej bym sie czula gdyby pani doktor przy mnie usiadla na chwile i wszystko dokladnie wytlumaczyla ...
weronikaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 11:48   #30
tom-tom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 8
GG do tom-tom
Dot.: Anna Olender.. opinie?

Cytat:
Napisane przez balbina1133 Pokaż wiadomość
Witam weronikaaa25 powiedz proszę coś więcej- co operowałaś u p.dr i czy ona operuje w Katowicach? Ja planuje zrobić korektę nosa u p.Olender zastanawiam się również nad dr Sierocińskim choć niewiele o nim słyszałam.
Oboje to profesjonaliści. O dr Sierocińskim mało słyszałaś, ponieważ jest bardzo skromny, taki troche niezauważalny. Robi mniej operacji niż AO, więc ma więcej czasu i empatii dla pojedyńczego pacjenta.
__________________
na rozstaju dróg, gdybym stanął, poszedłbym tą mniej uczęszczaną
tom-tom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-23 03:01:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.