trądzik różowaty pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-25, 15:02   #1
filomena16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 15

trądzik różowaty pomocy


Witam! od dwóch lat leczę bezskutecznie trądzik różowaty. Na początku pojawiły się na buzi suche placki później grudki bez treści ropnej na policzkach potem naczynka i teraz etap kolejny ropne wykwity. Nie ma dnia bym nie budziła się obsypana do tego czerwony nos czoło broda policzki generalnie tylko pod oczami jestem blada. Stosowałam mnóstwo kremów maści żeli (rozex,clindacne,Aknemyci n,davercin,epiduo,Soolant re,protopic,zineryt)i antybiotyk Tetralysal dwie kuracje po trzy miesiące. Stan się pogarsza zrobiłam wymaz i wyszedł gronkowiec skórny szczep mssa wrazliwy tylko na kloksacykline i cefazolyn... wzrost skąpy ale w internecie przeczytałam ze bytuje on tez u zdrowych ludzi. Ogólnie jestem załamana miałam 4 zabiegi laserem Fotona na naczynka efekt był mały i chwilowy wydałam 2000 tys. Mirvaso zaostrzyl mi trądzik. Kremy na naczynka nie zapobiegają pękaniu łykam rutinoscorbin i nic. Straciłam nadzieje ze uda mi się za leczyć krosty
filomena16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-25 16:02:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.