Centrum Terapii Laserowej... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-21, 12:45   #1
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Question

Centrum Terapii Laserowej...


Czy któras z Was korzystała z usług tego Centrum we Wrocławiu, Opolu lub
Polanicy?Wszystko jedno jaki zabieg, chodzi mi o ogólną opinię dotyczacą tych Gabinetów, najbardziej zależy mi na opinii o Wrocławiu - atmosfera,
traktowanie pacjenta, itp....Bardzo proszę o opinię, czy polecacie, bo
zastanawiam sie nad skorzystaniem?
Pozdrawiam i dziękuję
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 14:19   #2
jakajataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 92
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

tez sie chetnie dowiem! w sumie juz sie zapisalam na zabieg 1 czerwca...dzwonilam do nich, pisalam e-mail'a i wszystko w porzadku, w informacji bardzo mila pani, jak dzzwonilam, to zapisala mnie na 2,5 tyg pozniej, poniewaz maja wsyztskie terminy zajete juz, wiec mysle, ze wszystko jest ok skoro tylu maja chetnych ale tez czekam na opinie, ja chce usunac "pajaczki" oraz przebarwienia na twarzy po tradziku, wiec piszcie
jakajataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 18:45   #3
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Cytat:
Napisane przez jakajataka
tez sie chetnie dowiem! w sumie juz sie zapisalam na zabieg 1 czerwca...dzwonilam do nich, pisalam e-mail'a i wszystko w porzadku, w informacji bardzo mila pani, jak dzzwonilam, to zapisala mnie na 2,5 tyg pozniej, poniewaz maja wsyztskie terminy zajete juz, wiec mysle, ze wszystko jest ok skoro tylu maja chetnych ale tez czekam na opinie, ja chce usunac "pajaczki" oraz przebarwienia na twarzy po tradziku, wiec piszcie
Gdzie bedziesz robic ten zabieg??W ktorym miescie?I kto odpowiadal na Twoje mail'e??Bede Ci wdzieczna za informacje.
Papa
Ania
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 21:35   #4
jakajataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 92
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

ja bede miala zabieg we Wroclawiu, a pod e-mail'ami podpisywal sie dr Paweł Kołtowski, ale narawde boje sie troche, wolalabym miec pewnosc, ze bedzie wszystko ok i beda dobre rezultaty, bo nie chce az tyle kasy w bloto wyrzucic jeszcze mi sie przypomnialo, ze gdzies w gazecie znalazlam, ogolne zasady tego leczenia lasrem, korzysci, czego powinno sie pzrestrzegac i jeszcze bylo napisane, ze warto zadzwonic gdzies tam i byl numer podany, aby dowiedziec sie cos o tych "klinikach", jak znajde to tutaj napisze i sama zadzwonie sie zapytac
jakajataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 09:33   #5
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Wlasnie ja tez mysle o Wroclawiu. Ciekawa jestem czy ten doktor bedzie wykonywal te zabiegi...z nm umawialas sie na zabieg i konsultacje?Jesli mozesz to poszukaj tych informacji na temat lasera i napiszBede czekac.Znasz orientacyjna sene zabiegu i ile bedziesz ich musiala wykonac??
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 11:05   #6
jakajataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 92
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Doktorek mi tylko odpowiadal na e-mail'e, a umawialam sie telefonicznie na zabieg z pania w rejestracji. Jesli chodzi o cene, to zobacz sobie tutaj http://www.ctl.kn.pl/ - to jest ich stronka ile bede musiala miec zabiegow to nie wiem, mam cicha nadzieje ze 1 starczy ale max 2 chce bo u mnie nie jest zle, wiec moze sie uda. Znalazlam ta gazete z tymi danymi o laserach, sa to 3 strony, jesli chcesz to mozesz podac mi e-mail'a to Ci zeskanuje i wysle, bo jest tu duzo przydatnych informacji a teraz podaje te nr telefonow, pod ktore mozna zadzwonic i dowiedziec sie wiecej o danych placowkach:
- Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologow Estetycznych - (0-22) 853 39 70
- Sekcja Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego - (0-22) 628 58 21
- Polskie Towarzystwo Terapii Laserowej i Dermatologicznej - (0-12) 431 21 81
Ja jutro zadzwonie pod ten 3 numer i sie upewnie
jakajataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 11:19   #7
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Podaje Ci swojego mail'a i czekam na skanki
nucha@poczta.fm
Pozdrawiam Cie serdecznie
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 12:14   #8
jakajataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 92
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Wlasnie Ci wyslalam juz
jakajataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 18:03   #9
DBasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 9
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Cześć, polecam Centrum Terapii Laserowej we Wrocławiu, zamykałam tam naczynka krwionośne na twarzy i na nogach 6 lat temu, zostałam bardzo mile przyjęta, zapłaciłam tylko za wypalanie naczynek - według cennika,
niestety mieszkam w Poznaniu i kiedy nie miałam czasu jechać do Wrocławia (po urodzeniu dziecka) umówiłam się na wizytę w Poznaniu w EPI CENTRUM (3 lata temu) i byłam bardzo po wszystkim bardzo zła, czekałam na przyjęcie 2 godziny, chociaż byłam umówiona na konkretną godzinę, potem musiałam zapłacić 50zł za rozmowę z lekarzem, która polegała na wyciąganiu ode mnie informacji, a na końcu po wszystkim kazali mi dopłacić sporą sumę pieniędzy - twierdząc, że miałam dużo naczynek do pozamykania. Co nie było prawdą, dużo więcej miałam zamykając we Wrocławiu i nic nie dopłacałam, tylko tyle co w cenniku. Jeszcze tylko napiszę, że pytałam się w Poznaniu o cenę przed zabiegiem i Pani Wanda Wawrzyniak powiedziała, że mniej więcej tyle co w cenniku, a zapłaciłam prawie jeszcze raz tak dużo (nie piszę sum - bo dokładnie nie pamiętam).

Sumując:

Centrum Terapii Laserowej Wrocław - SUPER
EPI CENTRUM Poznań - NIGDY W ŻYCIU
DBasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 06:50   #10
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

2 lata temu zrobiłam sobie we Wrocławiu kilka zabiegów ILP na przebarwienia i przy okazji rozszerzone naczynka. Ceny maja konkurencyjne. Wizyty wspominam bardzo dobrze. Panie w rejestracji bardzo miłe, pani doktor( Dorota, nazwiska nie pamietam ) również. Robiłam kilka zabiegów i abym nie zbankrutowala pani doktor udzieliła mi rabatów. Celem głównym były przebarwienia posłoneczne , przy okazji wykosiła mi rozszerzone naczynka na twarzy. Efekty naprawdę były widoczne, przebarwienia prawie znikły( niestety w lecie wyskoczyły na nowo) , twarz zrobiła się dużo mniej zaczerwieniona.

Jedyny minus, to brak dokładności. Mam na myśli to , ze pominięte zostały niektóre przebarwienia np. na granicy twarzy i włosów , itp.

Ponieważ znam teraz tańsze metody pozbycia się przebarwień( Zorac, Retin A, zel Neostraty) myślę o fotoodmładzaniu w CTL we Wrocławiu i o pozbyciu sie dodatkowo naczynek z nosa. Jezeli nie znajdę tańszego miejsca we Wrocławiu, skorzystam z CTL na ul. Jaracza
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 20:44   #11
Fabae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Witam, korzystam z usług Centrum Terapii we Wrocławiu, usunełam tam znamiona, a teraz zaczynam depilację laserową w końcu lato się zbliża Lekarze ok, atmosfera fajna, profesjonalna powiedziałabym nawet. Acha zmienił im się adres też są na Jaracza tyle że nr 75, przy stacji Shell. Mają fajną stronę internetową www.ctl.wroc.pl. To chyba tyle z mojej strony polecam
Fabae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 10:55   #12
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

a czy maja tam jakies lasery ktore usuna nierownosci po tradziku,zeby twarz zrobila sie gladziutka?nowiem ze robia tak mikrodermabrazje ale nie jestem do tego przekonana bo łatwo pekaja mi naczynka na twarzy..czy plamki(przebarwienia) po tradziku tez tam usuwaja?
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 22:09   #13
Fabae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Jak czytałam na stronie, to można tam się pozbyć przebarwień, myślę że najlepiej jakbyś zadzwoniła i się zapytała Tak jest najłatwiej tel. 071 330 31 13 i 330 31 11, wejdź sobie na stronę i poczytaj, tam dużo piszą o zabiegachpozdrawiam
Fabae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 13:42   #14
millaa111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 31
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Ja też polecam CTL we Wrocławiu, zostałam fachowo obsłużona, na dodatek dostałam namiar na świetną panią alergolog, która bardzo mi pomogła.
millaa111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:30   #15
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

mam pierwszy etap trądziku różowatego. Mam miec przeprowadzoną kuracje antybiotykową. Mam jednak duże watpliwości, czy stosowanie antybiotyków przez 3 miesiące jest dobrym wyborem. Zastanawiam się nad laserem. czy jest jakas dobra klinika na śląsku, która wykonuje takie zabieg? dodam, że nie mam dużo popękanych naczynek, pojawia się jednak u mnie od niedawna duży rumien.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 21:09   #16
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Ktoś jeszcze moze korzystał z usług wrocławskiego centrum?
Planuje umowic sie na laserowe usuwanie pozostalosci po trądziku ...
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 22:20   #17
Aneczka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Osobiście nie korzystałam z żadnego z tych ośrodków ale Wrocław jest bardzo polecany, ja czytałam o bardzo dobrym usuwaniu przebarwień, podobno profesjonalna obsługa no i nie należy się obawiac że człowieka poparzą albo w ogóle zrobią krzywdę z powodu nieumiejętnej osbługi lasera co się często zdarza
Aneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 09:21   #18
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

A czy po usuwaniu blizn / przebarwień coś się dzieje ze skórą? Tzn mam na myśli czy można wrócić następnego dnia do codzienności czy lepiej nie wychodzić z domu? Jak miałam kiedyś RAZ kwasy robione to niestety strasznie się później skóra łuszczyła
Suma summarum zabieg niewiele pomógł a czułam się niekomfortowo jak chodziłam z taką twarzą.

Szukam po sieci jakis opini, informacji ale prawie nic nie ma ??
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *



Edytowane przez Malinezja
Czas edycji: 2010-01-21 o 09:37
Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 10:46   #19
DBasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 9
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Byłam ostatnio w Ab-Med w Poznaniu, zupełnie inaczej niż Epi-Centrum, polecam

Basia
DBasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 11:35   #20
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Witam,
a usuwał ktos może w CTL we Wrocławiu brodawki podeszwowe?
Ja już jestem po kilku zabiegach ( sam nic nie boli zabieg, szybko i sprawnie), tylko potem kustyka się przez kilka dni żeby ranka nie krwawiła. Ale widze ze w miejscu dużej brodawki usuniętej 3 miesiące temu tworzy sie nowa ( już widze malutkei punkciki czarne). I tu sie zastanawiam: niedokładnie odparowana wtedy została tamta? ( wiem, wiem że to wirus ale jak się dokładnie usunie to paskudztwo to w danym miejscu sie nie pojawia znowu).
Wdzięczna będe za wszelkie opinie ( bo nie wiem czy dalej u nich kasę wyrzucac czy udac się do dermatologa w derma-puls (tam tez maja laser)
Pozdrawiam
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 08:59   #21
fascinata
Raczkowanie
 
Avatar fascinata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 435
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Wiele osób polecało mi CTL, w tym moja pani dermatolog do której chodzę już trzy lata. Dziś idę tam by się umówić na zamykanie naczynek na nosie Pani dermatolog mówiła że zadowolający efekt w moim przypadku uzyskam po jednym zabiegu - mam nadzieję ze tak będzie W cenniku cena na ten zabieg to 200 - 300 zł. W mailu na moje pytanie o cenę powiedzieli że 300 zł. Mam nadzieję że uda mi się coś wynegocjować

Jesli bede zadowolona, to zastanawiam się czy nie usunąć sobie kilku przebarwień po trądziku.....
__________________
razem od 10.06.2002
ślub 02.08.2014
fascinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:32   #22
Faridas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Cytat:
Napisane przez DBasia Pokaż wiadomość
Cześć, polecam Centrum Terapii Laserowej we Wrocławiu, zamykałam tam naczynka krwionośne na twarzy i na nogach 6 lat temu, zostałam bardzo mile przyjęta, zapłaciłam tylko za wypalanie naczynek - według cennika,
niestety mieszkam w Poznaniu i kiedy nie miałam czasu jechać do Wrocławia (po urodzeniu dziecka) umówiłam się na wizytę w Poznaniu w EPI CENTRUM (3 lata temu) i byłam bardzo po wszystkim bardzo zła, czekałam na przyjęcie 2 godziny, chociaż byłam umówiona na konkretną godzinę, potem musiałam zapłacić 50zł za rozmowę z lekarzem, która polegała na wyciąganiu ode mnie informacji, a na końcu po wszystkim kazali mi dopłacić sporą sumę pieniędzy - twierdząc, że miałam dużo naczynek do pozamykania. Co nie było prawdą, dużo więcej miałam zamykając we Wrocławiu i nic nie dopłacałam, tylko tyle co w cenniku. Jeszcze tylko napiszę, że pytałam się w Poznaniu o cenę przed zabiegiem i Pani Wanda Wawrzyniak powiedziała, że mniej więcej tyle co w cenniku, a zapłaciłam prawie jeszcze raz tak dużo (nie piszę sum - bo dokładnie nie pamiętam).

Sumując:

Centrum Terapii Laserowej Wrocław - SUPER
EPI CENTRUM Poznań - NIGDY W ŻYCIU
Mialam takie samo doswiadczenie z W epi Centrum ja pamietam cene za rozmowe z lekarzem 50zl plus za UWAGA!! 3 strzaly laserem ----400zl!! Efekt- zaden! naczynko nadal widoczne -zaznaczam ze to niebyla cala twarz tylko punktowa zmiana!!! jak bylo tak jest widoczne!
Mam wrazenie ze Epi centrum w Poznaniu jak juz zlapie klienta to sie stara z niego wytrzasnac tyle ile sie da bo wie ze juz taki pacjent nie wroci!
Ta sama p.dr W.Wawrzyniak.
Nigdy wiecej do Epi centrum!- przereklamowane i nic nie warte!
za pare dni wybieram sie do Ab Med w poznaniu - ponoc o niebo lepszy serwis i ceny!

Edytowane przez Faridas
Czas edycji: 2010-04-27 o 14:34
Faridas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 17:56   #23
alexandra2
Przyczajenie
 
Avatar alexandra2
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 21
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

odświeżam wątek, ponieważ zaistniała pewna nieścisłość, CTL które mieściło się na Jaracza 74 nie jest tym samym które obecnie mieści się przy Jaracza 75 (to pierwsze zostało przeniesione na Kamienna 113) niestety nie wiem w którym roku nastąpiła ta zmiana i którego z gabinetów dotyczą powyższe opinie
alexandra2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 10:26   #24
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Podbijam watek.

Czy ktos probowal uporac sie z bliznami potradzikowymi za pomoca laseru w jednym z gabinetow we Wro?Z powodzeniem? Ile zabiegow mniej wiecej trzeba przejsc zeby widoczny byl efekt?

Dzieki
__________________
FUNDACJA EMIR - Pomoz Psinie!!!
http://fundacja-emir.pl/index.htm

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe



EVOL
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 17:25   #25
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Miałam możliwość poznania się z Centrum Terapii Laserowej, ponieważ miałam usuwane znamię barwnikowe. Zabieg robiłam w Polanicy, bo tu mieszkam i było mi najbliżej.
Otóż zabieg wykonywała Pani doktor z Wrocławia. Trwał może z 10min. Początkowo do podpisania parę papierków, potem znieczulenie miejscowe ( które troszkę bolało tzn bardziej piekło) i sam zabieg jest bezbolesny, ale nie zbyt przyjemny. Moje odczucia były negatywne. Później oczywiście opatrunek i o 150zł chudsza w portfelu. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że mam teraz z tym problem bo nie wygląda tak jak miało. Otóż Pani zapewniała, że nie ma mowy o bliźnie, jedynie o niewielkiej różnicy w kolorze. Jestem jakieś 6 miesięcy po zabiegu i nic się z tym nie robi.
Dlatego gdybym miała jeszcze raz coś takiego robić to wolałabym udać się do plastyka i miałabym małą bliznę i to za darmo. Ale nie zrażajcie się broń Boże do tych zabiegów. Ja tylko przedstawiłam swoje odczucia
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 17:01   #26
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Cytat:
Napisane przez alexandra2 Pokaż wiadomość
odświeżam wątek, ponieważ zaistniała pewna nieścisłość, CTL które mieściło się na Jaracza 74 nie jest tym samym które obecnie mieści się przy Jaracza 75 (to pierwsze zostało przeniesione na Kamienna 113) niestety nie wiem w którym roku nastąpiła ta zmiana i którego z gabinetów dotyczą powyższe opinie

Jest dokładnie na odwrót centrum terapii laserowej przenioslo sie na Jaracza 75 przyjmuja tam ci sami lekarze i pielegniarki, poszerzyli działalnosc o kosmetologie i w zwiazku z tym nie miescili sie juz w dawnym lokalu, na Kamiennej jest inna babeczka a na Jaracza nawet pani w recepcji ta sama, z opiniami rzeczywiscie problem -chyba adres trzeba wpisywac dodajac
majkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 07:37   #27
olaaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Pogubiłam się
http://www.ctl-laser.pl/ o tym gabinecie są takie dobre opinie??
Pozdrawiam
olaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 12:28   #28
iwonagos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 9
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

no niestety nikt nie jest w stanie zagwarantować, że nie zrobi się bliznowiec, a one się wykształcają tak ok. 6 mca. Dlatego po zabiegu trzeba smarować maścią silikonową. Bliznowca nie będzie.
iwonagos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 19:35   #29
cosset
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
GG do cosset
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Centrum Terapii Laserowej Kamienna 113
dr n. med. Mariola Oleszkiewicz

Byłem dzisiaj.
Miła Pani na recepcji, wszędzie czysto i ładnie.
Byłem umówiony na konkretną godzinę i o tej wszedłem
Brak kolejki, krótki wywiad, utworzenie karty.
Znieczulenie, kurzajka usunięta w kilka minut.
Cena 100zł

Bardzo polecam
cosset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 09:56   #30
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Centrum Terapii Laserowej...

Podbijam watekBardzo prosze o wszelkie rady i namiary odnosnie frakcyjnego lasera (chodzi o blizny potradzikowe i przebarwienia)
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-03 15:07:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.