Zielone włosy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-01, 15:07   #151
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Ratunku!!!!zielonkawy odcień blondu po farbowaniu

Podnosze temat, bo mi się włos na głowie zjezył.

Jestem po dekoloryzacji, farbie średni blond i po superrozjaśniającej. Efekt- z czarnych włosów mam karmelowy ciepły ciemny blond. Tylko odrost, którego nie dekoloryzowałam własciwie w niektórym świetle wydaje się miec zielonkawa poświate. Chciałam nałozyc na to superrozjasniajaca farbe z preference recital to jest bardzo jasny blond naturalny, ale pigment włosa mam ciepły. Myślałam, że kolor naturalny oznacza ciepłe odcienie!!! A wniosek jest taki, ze powinnam nałozyc cos złocistego?
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 08:12   #152
flower001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Ratunku!!!!zielonkawy odcień blondu po farbowaniu

PAMIĘTAJCIE"unikać farb o przymiotniku naturalny, zawsze na ciepłych schrzani sprawę.
tylko złocisty
pzdr
flower001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 09:29   #153
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Ratunku!!!!zielonkawy odcień blondu po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez flower001 Pokaż wiadomość
PAMIĘTAJCIE"unikać farb o przymiotniku naturalny, zawsze na ciepłych schrzani sprawę.
tylko złocisty
pzdr
A jak się chce mieć zimny odcień blondu?
Mi wyszły delikatnie zielonkawe (tylko wg. mnie, bo koleżanki nie potwierdziły) i płukanką fioletową to wyeliminowałam. Po paru dniach wracają do poprzedniego odcienia i wtedy znów płukanka
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 11:46   #154
agatka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 65
GG do agatka24
Dot.: Ratunku!!!!zielonkawy odcień blondu po farbowaniu

Ja z miedzianego rozjaśniłam włosy rozjaśniaczem do żółto pomarańczowego, następnie nałożyłam farbę viking L'oreal i były śliczne w kolorze popielatego blondu. Ale jak to "głupia" blondynka, chciałam jeszcze jaśniejszy blond i nałożyłam superrozjaśniający popielaty blond, i wyszły zielone. teraz po tygodniu kupiłam farbę palette rozświetlony popielaty blond, ale nie wiem czy nakładać. Ehh oby ktoś wpadł na pomysł wejścia na ten wątek, i poradzenia mi czy farbować czy nie. Płukanka srebrna trochę pomaga - dopóki się nie "zetrze". A w poniedziałek jadę na uczelnię. Ładnie się załatwiłam
agatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 13:08   #155
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Ratunku!!!!zielonkawy odcień blondu po farbowaniu

Odpisze swojej imienniczce;D

Nie farbuj, ta zielen niestety moze sie utrzymac. Ja kiedys tez mialam zielone, ale poszlam z tym do fryzjerki i zaradzila. Jedyne wyjscie to ponwnie silnie rozjasnic, ale popielu nie nakladaj. I rozjasniac znowu nie radze, bedziesz miec siano na głowie. Po prostu idz do fryzjera, taka jest moja rada
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 13:34   #156
agatka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 65
GG do agatka24
Dot.: Ratunku!!!!zielonkawy odcień blondu po farbowaniu

Kurde, jest to jedyny odcień blondu (popielaty), w którym mi ładnie. Hmm jest jeszcze jedna możliwość, nałożenienie rozjaśniającego złocistego i potraktowania tego płukanką. Załamana jestem. Weekend, a ja mogę się pokazywać tylko na imprezach z zielonym światłem
agatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:35   #157
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Ratunku!!!!zielonkawy odcień blondu po farbowaniu

Tez tak mozna ale to wszystko bardzo zniszczy i spali wlosy, ale ja innego rozwiązania nie widze niz po prostu rozjasnic lub przyciemnic jakims odcieniem nie popielatym. Wrzuc zdjecie, moze nie ma tragedii z tą zielenia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 17:21   #158
agatka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 65
GG do agatka24
Dot.: Ratunku!!!!zielonkawy odcień blondu po farbowaniu

Nie wierzę, ale się udało. Pofarbowałam palette, i jest oki. co prawda nie jest to odcień typowego popielatego blondu, ale NIE MAM JUŻ ZIELONYCH WŁOSÓW. tzn poświaty złotej, szczególnie widocznej przy świetle dziennym. A tak już mi się podobały słowa piosenki: zielone włosy, zielone butki...
Teraz już tylko płukanka srebrna musi jakoś sobie poradzić z odcieniem "złocistym".
agatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 21:55   #159
mimochodem
Raczkowanie
 
Avatar mimochodem
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
Dot.: Ratunku!!!!zielonkawy odcień blondu po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez agatka24 Pokaż wiadomość
Nie wierzę, ale się udało. Pofarbowałam palette, i jest oki. co prawda nie jest to odcień typowego popielatego blondu, ale NIE MAM JUŻ ZIELONYCH WŁOSÓW. tzn poświaty złotej, szczególnie widocznej przy świetle dziennym. A tak już mi się podobały słowa piosenki: zielone włosy, zielone butki...
Teraz już tylko płukanka srebrna musi jakoś sobie poradzić z odcieniem "złocistym".
Tylko przykrylas zielony pigment, w rzeczywistosci dalej 'tam siedzi' ;p
__________________
walka ze zbędnymi centymetrami

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49


mimochodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 22:45   #160
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Ratunku!!!!zielonkawy odcień blondu po farbowaniu

Moze sie wyplukiwac do zieleni, ale jak ta farba mocno rozjasnila wlosy to i pigmentu juz nie ma prosimy o zdjecia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 08:34   #161
agatka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 65
GG do agatka24
Dot.: Ratunku!!!!zielonkawy odcień blondu po farbowaniu

Kurczę, nie pomyślałam o wypłukiwaniu. Nie wypłukało mi pigmentu, włosy bardziej się stonowały i dziś, w normalnym świetle nie ma zieleni, jest więcej szarości. Do fryzjera najwcześniej i tak pójdę w grudniu, teraz muszę je jakoś odratować, bo pół nocy głowa mnie swędziała, a jak się dotknęłam to aż piekło. Oby włosie nie wypadło. Jedyne wyjście to nie myś głowy przez 2 tygodnie, do czasu wizyty u frycka
A fotki podeślę, jak tylko odszukam aparat
agatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 08:37   #162
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: Ratunku!!!!zielonkawy odcień blondu po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez Elfryd Pokaż wiadomość
Ja kiedyś słyszałam że położenie ketchupu na głowę niweluje zielonkawy odcień... ale proszę o potwierdzenie kogoś kompetentnego bo dokładnie nie iem jak to się robi


---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

a nie podobają Ci się zielone
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:17   #163
paula2890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Zielone wlosy blagam ratunku!!!

Witajcie dzisiaj mialam baleyage, mialy byc biale wloski z czarnymi. Patrze w lustro ok zaplacilam lasce a wychodze na dwor I SĄ ZIELONE!!! POMOCY!! Wyglądam jak drzewo. Dopiero co wychodizlam z ciemnego koloru nie chce juz farbowac jak ciemno. Mamw domu srebrna plukanke. Czy jak pomyje wlosy to zejdzie mi ta ochydna zielen? Kochanie prosze Was o rady. Nie moge tak na ulice wyjsc?!?!?!:co nfused:

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Na wizazu tak naprawde nigdy nie moge otrzymac pomocy na temat moich wlosow interesuja Was tylko tematy te co maja 4000 odpowiedzi. A ja potrzebuje naprawde bardziej rady niz laska która ma problem cyz prostowac wlosy czy nie! Prosze WAS
paula2890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:18   #164
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Zielone wlosy blagam ratunku!!!

aj;/ wrzuc foto
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:21   #165
paula2890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Zielone wlosy blagam ratunku!!!

Asiu niestety nie mam takiej mozliwosci. Nie mam mocno zielonych jest ta pie pszona poswiata tej zieleni takiej glonowatej nie ma tragedi ale ja jako ja widze w sobie drzewo:O Masz jakies rozwiazanie?
paula2890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:36   #166
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Zielone wlosy blagam ratunku!!!

Tez mialam kiedys zielone i zafarbowalam po prostu na jakis inny kolor ale juz u fryzjerki ktora wiedziala jak pozbyc sie tej zieleni
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:47   #167
paula2890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Zielone wlosy blagam ratunku!!!

Ale wiesz mialam zawsze ciemne teraz chcialam jasne byly zolte 2 tygodnie temu mialam z 5 koloroqw teraz chcialam czarny i platynowy. Ona mi polozyla brąz wellatona 2.0 na te białe po rozjasnianiu. Boze!! Mysliscie ze to sie wyplucze?>

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Aha sory braz i platryne mi polozyla nie braz na platyne. I jest ta glonowa poswiata. Czuje sie jak syrenka arielka żena.. Albo Kapitan Hak?
paula2890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 02:05   #168
hotshopaholic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Zielone wlosy blagam ratunku!!!

Drzewo... Dobre
hotshopaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 07:35   #169
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Zielone wlosy blagam ratunku!!!

Na wizazu jest pare watkow o zielonych wlosach, na pewno tam sa jakies rady oprocz farbowania znowu na ciemny

Pozdrawiam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 07:43   #170
paula2890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Zielone wlosy blagam ratunku!!!

tak chyba z 5 wątkow ktore juz przeczytalam I wszytskie mówią zeby pofarbowac ehh(
paula2890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 10:23   #171
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: Zielone wlosy blagam ratunku!!!

Ty masz do nas pretensje????
jak nie pomogą płukanki to jedynym wyjjściem jest farbowanie jeżeli jak to nazwałaś nie chcesz wyglądać jak drzewo.
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 11:16   #172
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Zielone wlosy blagam ratunku!!!

Cytat:
Napisane przez paula2890 Pokaż wiadomość
tak chyba z 5 wątkow ktore juz przeczytalam I wszytskie mówią zeby pofarbowac ehh(
spruböj myc szamponem przeciwlupiezowym,moze troche wyblaknie,niewiem jakiej oczekujesz jeszcze porady?tak czy siak i tak bedziesz musiala zafarbowac kolor.........
'
P.S wätek poläczylam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 12:18   #173
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zielone wlosy blagam ratunku!!!

no innej rady nie ma, tylko pofarbowac i to podobno tylko farbą rozjaśniająca moze byc i nie w popielatym odcieniu, ale np w naturalnym jesli złocisty gryzie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 13:44   #174
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Masz dwa wyjścia, albo fryzjer i profesjonalne farby, albo zostaw właosy w spokoju na jakiś czas i wtedy spróbuj powalczyć z odcieniem.

Mam wrażenie, że teraz przy kolejnej farbie z supermarketu kolor zielony i tak będzie wyłaził spod blondu przy każdym myciu. Ale oczywiście mogę się mylić, jednak ja bym tak nie zaryzykowałam
Byłam u fryzjera, dałam 170zł za fryzurke, przez 3 dni kolor był boski, naturalny blond (średni) a teraz zaczyna wpadać w zieleń khaki Przy sztucznym świetle jest OK ale przy dziennym, przy mojej ciepłej cerze to wygląda koszmarnie!

Cytat:
Napisane przez mimochodem Pokaż wiadomość
Tylko przykrylas zielony pigment, w rzeczywistosci dalej 'tam siedzi' ;p
W takim razie jak go wydobyć i usunąć ?
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:06   #175
neuka
Przyczajenie
 
Avatar neuka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

witam
mam zielone włosy po zafarbowaniu ;z bardzo jasnego blond na naturalny blond(stalo sie tak po 2 myciach),wczoraj zafarbowalam wlosy wellaton i sa jeszcze bardziej zielone niz byly,co zrobic zeby miec naturalny blond???czy sa jakies farby (pomijajac u fryzjera)zeby to jakos zafarbowac???
neuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:29   #176
klaudia79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

Cytat:
Napisane przez neuka Pokaż wiadomość
witam
mam zielone włosy po zafarbowaniu ;z bardzo jasnego blond na naturalny blond(stalo sie tak po 2 myciach),wczoraj zafarbowalam wlosy wellaton i sa jeszcze bardziej zielone niz byly,co zrobic zeby miec naturalny blond???czy sa jakies farby (pomijajac u fryzjera)zeby to jakos zafarbowac???
Hej Ja miałam ten sam problem 2 dni temu. Rozjaśniłam włosy i nałożyłam jakis perłowy blond -wyszły szaro-zielone włosy. Pomogło pofarbowanie włosów na kolor złoty blond -zilone refleksy zmieniły sie w złocisto-miedziane. Ale zdecydowanie wolę złociste niż tą zieleń ...
klaudia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 16:31   #177
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

Dziewczyny mam włosy zafarbowane popielatym odcieniem, oczywiście spłukuje on się systematycznie. Kolejne farbowanie planuję za około miesiąc no i chciałabym użyć innego kolorku, coś z ciepłej palety - co zrobić aby nie mieć zielonych włosów?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 15:18   #178
neuka
Przyczajenie
 
Avatar neuka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

Cytat:
Napisane przez klaudia79 Pokaż wiadomość
Hej Ja miałam ten sam problem 2 dni temu. Rozjaśniłam włosy i nałożyłam jakis perłowy blond -wyszły szaro-zielone włosy. Pomogło pofarbowanie włosów na kolor złoty blond -zilone refleksy zmieniły sie w złocisto-miedziane. Ale zdecydowanie wolę złociste niż tą zieleń ...
CZY MOZESZ MI PODAC JAKIEJ FARBY UZYLAS(JAKIEJ FIRMY I NUM KOLORU)jesli mozesz to prosze Cie o fotke twoich wlosow.z gory serdeczne dzieki

Edytowane przez neuka
Czas edycji: 2010-01-16 o 15:20
neuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 16:50   #179
neuka
Przyczajenie
 
Avatar neuka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

mam dla was zwyczajny sposob na zielone wlosy,nikt nie chcial sie podjac u fryzjera rozjasniania bo ODPADNA itd,ok.Poszalm do sklepu kupilam najzwyklejsza JOANNE ZA 7,99 do balejazu i pasemek i efekt taki jak chcialam,bardzo ladny balejaz bez zieleni (dodalam troche wody dla rozrzedzenia rozjasniacza,nalozylam na wlosy i delikatnie rozczesalam jak pasemka,na 10minut tylko!!!!potem zmoczylam wlosy ,rozmasowalam po calosci na kolejne 5-8minut i umylam wlosy)!!!!!!!!!!!!!!tez mi filozofia u fryzjera za taki podobny num tzw;plukanie wlosow 100zł(pytalam)a potem znowu farba koloru blond za nastepne 100zł!!!!!!!!smiechu warte
neuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 18:09   #180
neuka
Przyczajenie
 
Avatar neuka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: ZIELONE WŁOSY_POMOCY

taki efekt
neuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 14:49:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.