zostawił mnie bo się upiłam - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-20, 12:00   #31
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Ja się nie tłumaczę, że miałam gorszy dzień. Po prostu wypiłam za dużo, o wiele za dużo. Nikt mi na siłę alkoholu do buzi nie wlewał i wiem, że zachowałam się karygodnie. Tylko nie rozumiem, jak po takiej sytuacji można zostawić drugą osobę.. Kocham go bardzo, dlatego tym bardziej mi z tym źle. Ale po komentarzach tutaj widzę, że nie tylko ja się źle zachowałam. Mimo wszystko, chciałabym to ratować

No i co z tego, ze wypiłaś za dużo?

Można zostawić taką osobę jesli takie upijanie się to u niej rutyna i wcale się wówczas nie dziwię. Jesli u Ciebie to po prostu zdarzenie, nie rutyna - to zrozum, ze ten chłopak czekał na pretekst by Cię zostawić. Co Ty dziewczyno chcesz ratować? Ratuj siebie przed facetami, którzy Cię totalnie nie szanują.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 12:05   #32
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: zostawił mnrie bo się upiłam

Jak dla mnie to on dal ciala.
Publicznie Cie obrażał.
I to nie on Cie ratowal w nieszczesciu tylko jakis koles musial Cie na rekach zanieść.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 12:06   #33
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Ja się nie tłumaczę, że miałam gorszy dzień. Po prostu wypiłam za dużo, o wiele za dużo. Nikt mi na siłę alkoholu do buzi nie wlewał i wiem, że zachowałam się karygodnie. Tylko nie rozumiem, jak po takiej sytuacji można zostawić drugą osobę.. Kocham go bardzo, dlatego tym bardziej mi z tym źle. Ale po komentarzach tutaj widzę, że nie tylko ja się źle zachowałam. Mimo wszystko, chciałabym to ratować
Ale on już nie kocha, na co ewidentnie wskazuje jego zachowanie względem Ciebie. Albo szukał pretekstu, albo to była dla niego ta kropla, która przeważyła szalę, jeżeli od jakiegoś czasu miał jakieś wątpliwości, czy ten związek ma sens.

Zachowałaś się jak zachowałaś - jesteś tylko człowiekiem, już bez przesady z takim kajaniem się, jakbyś kogoś okradła, czy zabiła. Nie jest to ani zachowanie warte powtarzania i jakiegoś chwalenia się, ani takie, którego musisz się wstydzić do końca życia. No zdarzyło się, że miałaś chęć na alkohol, a może ogólnie na bawienie się i tyle.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 12:08   #34
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No i co z tego, ze wypiłaś za dużo?

Można zostawić taką osobę jesli takie upijanie się to u niej rutyna i wcale się wówczas nie dziwię. Jesli u Ciebie to po prostu zdarzenie, nie rutyna - to zrozum, ze ten chłopak czekał na pretekst by Cię zostawić. Co Ty dziewczyno chcesz ratować? Ratuj siebie przed facetami, którzy Cię totalnie nie szanują.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dokładnie Autorka w jednym z postów napisała że pierwszy raz zdarzyła jej się taka sytuacja.

Autorko, tu nie ma co ratować. Miej ty szacunek do siebie i nie błagaj go na kolanach o możliwość powrotu, proszę.
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 12:18   #35
slotek3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 20
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Gdyby to było takie proste.. Mi się w jednej chwili świat zawalił, a on jak widać planował to od dłuższego czasu.
slotek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 12:28   #36
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Tylko jak sobie z tym poradzić? Nie wyobrażam sobie teraz życia bez niego (choć to nie moje pierwsze rozstanie) boję się co przyniesie przyszłość. Czuje się koszmarnie, a to dopiero jeden dzień.
To już się z nim rozstawałaś?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 12:28   #37
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Gdyby to było takie proste.. Mi się w jednej chwili świat zawalił, a on jak widać planował to od dłuższego czasu.

No tak czasem jest niestety.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-20, 12:33   #38
slotek3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 20
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Nie, chodziło mi że już byłam w długim związku i rozstanie okej było ciężkie, ale to nic w porównaniu do tego jak się teraz czuje..
slotek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 12:38   #39
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Nie, chodziło mi że już byłam w długim związku i rozstanie okej było ciężkie, ale to nic w porównaniu do tego jak się teraz czuje..

A nie masz poczucia złości w sobie? Niesprawiedliwości, olania i braku szacunku? Że zamiast zająć się Tobą nie wykazał nawet krzty jaj by zakończyć ten związek jak cywilizowani ludzie?


Serio? Ja byłabym wściekła i na chłopa spojrzeć nie mogła. Jedyne co Ci się zawaliło to wyobrażenia o tym związku bo nic więcej nie tracisz. Zwłaszcza, gdy w podbramkowej sytuacji nie mogłaś na niego liczyć. Im szybciej się wyprowadzisz i zmienisz otoczenie tym jest szansa, że szybciej staniesz na nogi.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 12:46   #40
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-06-20 o 13:22
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 13:00   #41
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

To on powinien przepraszać Ciebie. Zostawił Cię, nie pomógł, nie zatroszczył się. Mogło być różnie, mogłaś się źle poczuć nie tylko po spożyciu alko, mógł Ci ktoś czegoś dosypać. On powinien w takiej sytuacji zaopiekować się Tobą, odwieźć do domu. Nie dość że Cię olał to jeszcze publicznie zwyzywał i obraził. Co za prostak i cham z niego. Serio po takiej akcji chcesz z nim dalej być? Przecież nie możesz liczyć na jego wsparcie i pomoc w kryzysowej sytuacji. A również od tego są najbliższe osoby. Po co Ci facet który Cię nie szanuje? Poszukaj pokoju czy mieszkania i się wyprowadzaj. Jak nie chcesz mieszkać sama to znajdź współlokatorów. Uwierz zrobisz sobie wielką przysługę rozstając się z tym panem.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-20, 14:17   #42
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Tylko nie rozumiem, jak po takiej sytuacji można zostawić drugą osobę.. Kocham go bardzo(
on ciebie nie kocha, więc każdy powód jest dobry.
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 14:22   #43
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Gdyby to było takie proste.. Mi się w jednej chwili świat zawalił, a on jak widać planował to od dłuższego czasu.
Zapewne. To nie jest tak, że jedna sytuacja (gdzie nie byłaś agresywna, nie rzucałaś się na niego, nie ubliżałaś mu itd. tylko po prostu padłaś po alko...) sprawia, iż człowiek się odkochuje i porzuca ukochaną. Widać miłość przeszła mu już dawno i tylko czekał na dobry moment, aby zerwać.

Nic nie zwiastowało problemów i nadchodzącego rozstania?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 16:38   #44
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Tylko jak sobie z tym poradzić? Nie wyobrażam sobie teraz życia bez niego (choć to nie moje pierwsze rozstanie) boję się co przyniesie przyszłość. Czuje się koszmarnie, a to dopiero jeden dzień.
Po prostu, noga za nogą, dzień po dniu. Nie martw się, przeżyjesz i to. Tylko się nie cofaj i nie próbuj wracać do kogoś, kto ewidentnie Cię nie chce.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 17:19   #45
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Po prostu się upiłam, urwał mi się film, ktoś musiał mnie odwieźć do domu. Chłopak w tym czasie non stop mi ubliżał, że zepsułam mu imprezę itd.
Normalnie facet cud, miód i orzeszki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Daj sobie czas na żałobę po związku, ale serio - zrobił ci tylko przysługę. Pracuj nad swoją samooceną, żeby nie zadowalać się związkiem z byle kim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 17:44   #46
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: zostawił mnrie bo się upiłam

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89262679]Jak dla mnie to on dal ciala.
Publicznie Cie obrażał.
I to nie on Cie ratowal w nieszczesciu tylko jakis koles musial Cie na rekach zanieść.[/QUOTE]Zgadzam się.

To ja bym z nim zerwała, jakby mnie musiał kolega zbierać, kiedy partner stoi obok i jeszcze ma pretensje.

Nawet gdyby zdarzało mi się to co tydzień, to oczekiwałabym od partnera, że się mną zaopiekuje.

Awanturę i zrywanie można zostawić na następny dzień. (No bo gdybym się upijała co tydzień to sama bym mu doradzała ewakuację.)

Ale przy jednorazowej sytuacji tym bardziej dziękuję za takiego partnera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 18:22   #47
slotek3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 20
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Wydawało mi się, że jesteśmy udanym związkiem. Byliśmy razem 4 lata, przez ten czas naprawdę sporo przeszliśmy. Jeszcze niedawno mowił mi, że będę jego żoną. Jest mi naprawdę bardzo ciężko. Co do niego, to dzisiaj zaproponował że odbierze mnie z pracy bo był akurat w okolicy, wziął też dla mnie porcję obiadu na wynos. Więc daje sprzeczne sygnały, kiedy zapytałam czy pogadamy on na to, że nie mamy o czym i podtrzymuje swoje wczorajsze słowa..
slotek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 19:05   #48
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, że jesteśmy udanym związkiem. Byliśmy razem 4 lata, przez ten czas naprawdę sporo przeszliśmy. Jeszcze niedawno mowił mi, że będę jego żoną. Jest mi naprawdę bardzo ciężko. Co do niego, to dzisiaj zaproponował że odbierze mnie z pracy bo był akurat w okolicy, wziął też dla mnie porcję obiadu na wynos. Więc daje sprzeczne sygnały, kiedy zapytałam czy pogadamy on na to, że nie mamy o czym i podtrzymuje swoje wczorajsze słowa..
Ludzie raczej nie zachowują się 100% czasu jak czarne charaktery z kreskówki dla dzieci. Z gościem coś jest nie tak, że taka jedna sytuacja powoduje u niego wybuchy takiego gniewu, że cię ubliżał. Nic nie tracisz raz by była sielanka, a raz taki wybuchy z czterech liter.
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 20:12   #49
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, że jesteśmy udanym związkiem. Byliśmy razem 4 lata, przez ten czas naprawdę sporo przeszliśmy. Jeszcze niedawno mowił mi, że będę jego żoną. Jest mi naprawdę bardzo ciężko. Co do niego, to dzisiaj zaproponował że odbierze mnie z pracy bo był akurat w okolicy, wziął też dla mnie porcję obiadu na wynos. Więc daje sprzeczne sygnały, kiedy zapytałam czy pogadamy on na to, że nie mamy o czym i podtrzymuje swoje wczorajsze słowa..
Zażądaj wyjasnien odnosnie jego zachowania.
Dlaczego uwaza ze wolno mu Ciebie publiczievwyzywac, dlaczego to ktos inny musial Ci pomoc a nie on.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-20, 20:40   #50
MayKasahara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 82
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

To pierwszy raz, kiedy przegięłaś z alkoholem? Czy wcześniej były jakieś podobne sytuacje? Czy często imprezujesz i upijasz się?



Może chodzi o szerszy kontekst i jakieś wcześniejsze zachowania/ ogólnie Twój imprezowy tryb życia, a to jedno zdarzenie po prostu przeważyło szalę?
MayKasahara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 20:42   #51
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 23:42   #52
alexandraaa09
Raczkowanie
 
Avatar alexandraaa09
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 270
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Tak szczerze mówiąc to nie do końca chce mi się wierzyć w ten brak alarmujących sygnałów w tym związku. Także albo autorka pomija jakieś fakty albo gość po prostu od jakiegoś czasu wypalił się w tym związku. Nie miał jakiegoś konkretnego powodu i teraz wykorzystał okazję. Tak czy inaczej, nie wierzę że kochał ją szczerze i jednorazowe wstawienie się spowodowało, że tak się zachował względem niej, a potem jeszcze to zerwanie.
alexandraaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 23:45   #53
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez alexandraaa09 Pokaż wiadomość
Tak szczerze mówiąc to nie do końca chce mi się wierzyć w ten brak alarmujących sygnałów w tym związku. Także albo autorka pomija jakieś fakty albo gość po prostu od jakiegoś czasu wypalił się w tym związku. Nie miał jakiegoś konkretnego powodu i teraz wykorzystał okazję. Tak czy inaczej, nie wierzę że kochał ją szczerze i jednorazowe wstawienie się spowodowało, że tak się zachował względem niej, a potem jeszcze to zerwanie.
Również nie wierzę w kompletny brak sygnałów alarmowych.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 07:18   #54
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, że jesteśmy udanym związkiem. Byliśmy razem 4 lata, przez ten czas naprawdę sporo przeszliśmy. Jeszcze niedawno mowił mi, że będę jego żoną. Jest mi naprawdę bardzo ciężko. Co do niego, to dzisiaj zaproponował że odbierze mnie z pracy bo był akurat w okolicy, wziął też dla mnie porcję obiadu na wynos. Więc daje sprzeczne sygnały, kiedy zapytałam czy pogadamy on na to, że nie mamy o czym i podtrzymuje swoje wczorajsze słowa..

Przeszliście wiele, czyli co np? Coś niezależnego od Was, co Was spaja, czy masz na myśli problemy związkowe?

To, że mówił o Tobie jako żonie, czy to, że chce Cię odebrać i przywieźć obiadek - nic nie znaczy, w obliczu tego, jak on Cię potraktował.

Ja również nie wierzę, że było idealnie i nagle taka akcja. Jesteś w nim bardzo zadurzona, na pewno wybaczyłas wiele, wytłumaczyłas sobie różne poprzednie jego zachowania.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 07:34   #55
slotek3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 20
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Odpowiadając, czy były jakieś sygnały. Na pewno te chowanie telefonu i odkładanie ekranem do dołu, seksu ostatnio też było bardzo mało. Poza tym naprawdę nie widziałam niczego, za co mogłabym pomyśleć że się odkochał. Nigdy wcześnie nie doprowadziłam siebie do takiego stanu, że nie potrafiłam ustać na nogach.. Zdarzały się imprezy, gdzie wypiłam więcej ale nikt nie musiał mnie pilnować. Poza tym on wcale nie był trzeźwy, też przecież pił. Ehh już sama nie wiem, z dnia na dzień coraz gorzej.
slotek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 07:40   #56
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez slotek3 Pokaż wiadomość
Odpowiadając, czy były jakieś sygnały. Na pewno te chowanie telefonu i odkładanie ekranem do dołu, seksu ostatnio też było bardzo mało. Poza tym naprawdę nie widziałam niczego, za co mogłabym pomyśleć że się odkochał. Nigdy wcześnie nie doprowadziłam siebie do takiego stanu, że nie potrafiłam ustać na nogach.. Zdarzały się imprezy, gdzie wypiłam więcej ale nikt nie musiał mnie pilnować. Poza tym on wcale nie był trzeźwy, też przecież pił. Ehh już sama nie wiem, z dnia na dzień coraz gorzej.

I myślisz, że w zdrowym związku którykolwiek z partnerów „chowa telefon”?


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 07:55   #57
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Także myślę, że tam co najmniej kilka trupów w szafie się przewraca.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 08:07   #58
alexandraaa09
Raczkowanie
 
Avatar alexandraaa09
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 270
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

W takim razie autorko, niestety nie zdziw się jak po Twojej wyprowadzce dotrze do Ciebie wieść, że Twój facet już ma kogoś nowego. Wygląda na to, że kogoś poznał i trafił mu się idealny argument jak wybrnąć z sytuacji i nie wyjść na ,,tego złego".
alexandraaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 09:21   #59
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez alexandraaa09 Pokaż wiadomość
W takim razie autorko, niestety nie zdziw się jak po Twojej wyprowadzce dotrze do Ciebie wieść, że Twój facet już ma kogoś nowego. Wygląda na to, że kogoś poznał i trafił mu się idealny argument jak wybrnąć z sytuacji i nie wyjść na ,,tego złego".
To samo pomyślałam. Pewnie już inna panna nagrana. A on zyskał narrację, że "rzucił alkoholiczkę".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 09:34   #60
jacobson
Przyczajenie
 
Avatar jacobson
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 20
Dot.: zostawił mnie bo się upiłam

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Jakby on się upił to byłoby jak gdyby nigdy nic, bo mu wolno, nie ?
Do tego jeszcze ubliżanie.
Daj sobie z nim spokój, nie ma za kim płakać. Nawet się chłop nie potrafi przyznać, że chciał z Tobą zerwać. Szkoda słów.
A skąd wiesz, że on wprowadza się w stan upojenia w ogóle? Masz doświadczenia z domu z patologią, czy też z facetami, którzy lubią pić i się upijać?

Edytowane przez jacobson
Czas edycji: 2022-06-21 o 09:36
jacobson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-28 10:12:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.