Zadanie domowe. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-26, 23:16   #1
ciag_za_wajche_kronk
Przyczajenie
 
Avatar ciag_za_wajche_kronk
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 8

Zadanie domowe.


Otóż zaczęłam sobie zajęcia w szkole policealnej na kierunku technik informatyk. W temacie jestem zupełnie zielona. Do tego siedzenie po 10 godzin w ławce nie ułatwia przyswajania wiedzy. Ułatwia za to zasypianie - szczególnie jak od poniedziałku do piątku pracuję a w weekendy siedzę w szkole. Otóż przyznaję, że na zajęciach kleiły mi się oczy i zupełnie nie wiem, jak rozwiązać zadanie, które otrzymaliśmy.

Otóż mamy podany model pamięci RAM i musimy "dobrać" do tego kartę graficzną i procesor. Tak, aby nie przepłacić. I celowo nie podaję tutaj modelu, aby ktoś mi nie wyskoczył z rozwiązaniem - chcę sama zrozumieć, jak się do tego zabrać.

Ktoś potrafi i chce to wytłumaczyć?
ciag_za_wajche_kronk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 17:37   #2
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Zadanie domowe.

Cytat:
Napisane przez ciag_za_wajche_kronk Pokaż wiadomość
Otóż zaczęłam sobie zajęcia w szkole policealnej na kierunku technik informatyk. W temacie jestem zupełnie zielona. Do tego siedzenie po 10 godzin w ławce nie ułatwia przyswajania wiedzy. Ułatwia za to zasypianie - szczególnie jak od poniedziałku do piątku pracuję a w weekendy siedzę w szkole. Otóż przyznaję, że na zajęciach kleiły mi się oczy i zupełnie nie wiem, jak rozwiązać zadanie, które otrzymaliśmy.

Otóż mamy podany model pamięci RAM i musimy "dobrać" do tego kartę graficzną i procesor. Tak, aby nie przepłacić. I celowo nie podaję tutaj modelu, aby ktoś mi nie wyskoczył z rozwiązaniem - chcę sama zrozumieć, jak się do tego zabrać.

Ktoś potrafi i chce to wytłumaczyć?
Dawaj.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 17:52   #3
Gajwer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 8
Dot.: Zadanie domowe.

Podaj model pamięci ram to dobierzemy.
Gajwer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-06 18:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.