Mamy kwietniowe 2023 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-13, 18:34   #61
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Część dziewczyny witam się i ja wśród kwietniowek Termin z OM na 11.04. z ostatniego usg na 07.04.
Co do badań prenatalnych, jutro wybieram się na Sanco, a pod koniec wrześniam robię usg genetyczne + pappe.
Badanie krwi (bialko pappa + wolna beta-hcg) robię z uwagi na to, że poza informacjami o ryzykach dla 3 podstawowych trisomii (21,18 i 13), badanie to informuje również o ryzyku preeklampsji, wewnątrzmacicznego zahamowania wzrastania płodu, ryzyku przedwczesnego porodu czy problemów z lozyskiem na późniejszych etapach ciąży (np. kiedy białko pappa jest poniżej 0,5 OM - przy tak niskich wartościach białka ciężarna powinna niezwłocznie zacząć przyjmować acard, żeby uniknąć problemów z przepływami, czy np. zawału łożyska na późniejszym etapie ciazy). A z uwagi na to, że w zakresie trisomi 21 az 20% ciaz nie daje objawów choroby na usg (brak markerów typowych dla tej trisomii, czyli podwyższonego NT, uwidoczniona jest kość nosowa i sa prawidłowe przepływy w przewodzie żylnym, a mimo to dziecko może być chore) robię Sanco.
O ciąży wie na ten moment kilka osób, w pracy zamierzam powiedzieć po prenatalnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez MissAnn36 Pokaż wiadomość
Buli ale co Ci da ta wiedza? Pytam bo sama nie wiem co robić… nawet gdyby było coś nie tak to nic z tym nie zrobisz.., w naszym kraju pozostaje się z tym pogodzić
W PL można w dalszym ciągu dokonać terminacji ciąży z wadami genetycznymi/letalnymi, tyle, że jest to obecnie proces dużo bardziej skomplikowany niż wcześniej, ale dziewczyny z Federy pomagają. A jeśli się nie uda zakończyć ciąży z wadami w pl, a kobieta jest zdecydowana, to zawsze zostaje wyjazd za granicę na własną rękę lub przy pomocy określonych organizacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Hej
Melduje się i ja
9 tydzień ciąży i na pokładzie roczny urwis

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej kiedy masz prenatalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-13, 21:14   #62
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

MoszKa ma racje, jak kobieta bedzie chciala zakonczyc w tym przypadku ciaze to znajdzie sposob. Ja akurat mieszkam zagranica, wiec robi sie to tu calkowicie legalnie.

Tak wogole, witaj MoszKa

Grupa nam sie mocno powiekszyla.

Dotka85, dzieki za aktualnizacje! Jakbys kiedys miala chwilke to mozesz dopisac do dziewczyn wiek, ktora ciaza itp., moze latwiej bedzie skojarzyc kto jest kto
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-13, 21:51   #63
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Buli_szufla zazdroszczę, że mieszkasz w cywilizowanym kraju. Może u nas też kiedyś będzie tak pięknie, że kobieta będzie miała w takich sytuacjach wybór, który zostanie uszanowany, a zabieg przeprowadzony z poszanowaniem jej samej jak i jej decyzji.

Dziękuję z a przywitanie

Dodam od siebie, że mam 34 lata, a w domu prawie 15 miesięczna córeczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-13, 22:05   #64
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Część dziewczyny witam się i ja wśród kwietniowek Termin z OM na 11.04. z ostatniego usg na 07.04.
Co do badań prenatalnych, jutro wybieram się na Sanco, a pod koniec wrześniam robię usg genetyczne + pappe.
Badanie krwi (bialko pappa + wolna beta-hcg) robię z uwagi na to, że poza informacjami o ryzykach dla 3 podstawowych trisomii (21,18 i 13), badanie to informuje również o ryzyku preeklampsji, wewnątrzmacicznego zahamowania wzrastania płodu, ryzyku przedwczesnego porodu czy problemów z lozyskiem na późniejszych etapach ciąży (np. kiedy białko pappa jest poniżej 0,5 OM - przy tak niskich wartościach białka ciężarna powinna niezwłocznie zacząć przyjmować acard, żeby uniknąć problemów z przepływami, czy np. zawału łożyska na późniejszym etapie ciazy). A z uwagi na to, że w zakresie trisomi 21 az 20% ciaz nie daje objawów choroby na usg (brak markerów typowych dla tej trisomii, czyli podwyższonego NT, uwidoczniona jest kość nosowa i sa prawidłowe przepływy w przewodzie żylnym, a mimo to dziecko może być chore) robię Sanco.
O ciąży wie na ten moment kilka osób, w pracy zamierzam powiedzieć po prenatalnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

W PL można w dalszym ciągu dokonać terminacji ciąży z wadami genetycznymi/letalnymi, tyle, że jest to obecnie proces dużo bardziej skomplikowany niż wcześniej, ale dziewczyny z Federy pomagają. A jeśli się nie uda zakończyć ciąży z wadami w pl, a kobieta jest zdecydowana, to zawsze zostaje wyjazd za granicę na własną rękę lub przy pomocy określonych organizacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Hej kiedy masz prenatalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
11 października a Ty?
Czekałam aż się pojawisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-13, 22:41   #65
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
11 października a Ty?
Czekałam aż się pojawisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To będę trzymała kciuki 🤞 ja mam 29.09. usg genetyczne u dr Roszkowskiego, a 30.09. usg+pappa na NFZ mam nadzieję, że u nas wszystkich na wątku będzie wszystko dobrze
Chciałam jeszcze chwilę poczekac, ale juz nie wytrzymałam 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 17:40   #66
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Ale cisza na forum... Jak tam u was? Ja jutro zaczynam 11 tydzien, termin z usg wyliczyli mi na 20.04, czyli 4 dni wczesniej. Nie czuje narazie poprawy, moge non stop spać i mam obrzydzenie do jedzenia praktycznie wszystkiego...
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 21:35   #67
MissAnn36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 11
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Trzymam za Was kciuki dziewczynki, mojego maleństwa już nie ma i nie mogę się pozbierać 😥
MissAnn36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-22, 06:57   #68
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cytat:
Napisane przez MissAnn36 Pokaż wiadomość
Trzymam za Was kciuki dziewczynki, mojego maleństwa już nie ma i nie mogę się pozbierać
Bardzo mi przykro tule mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Ale cisza na forum... Jak tam u was? Ja jutro zaczynam 11 tydzien, termin z usg wyliczyli mi na 20.04, czyli 4 dni wczesniej. Nie czuje narazie poprawy, moge non stop spać i mam obrzydzenie do jedzenia praktycznie wszystkiego...
U mnie z samopoczuciem w sumie podobnie, ciągle męczą mdlosci i wymioty, a przez to kompletny brak apetytu. Wczoraj dostałam wyniko Snaco, w badanym przez test zakresie będzie zdrowy synek. Płeć mnie mocno zaskoczyła, bo objawy miałam nawet silniejsze niż przy córce, a zawsze się mówi, że na dziewczynkę mdlosci i wymioty mocniej dokuczaja. W przyszłym tygodniu prenatalne i pappa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-22, 07:27   #69
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cytat:
Napisane przez MissAnn36 Pokaż wiadomość
Trzymam za Was kciuki dziewczynki, mojego maleństwa już nie ma i nie mogę się pozbierać

Współczuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro tule mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

U mnie z samopoczuciem w sumie podobnie, ciągle męczą mdlosci i wymioty, a przez to kompletny brak apetytu. Wczoraj dostałam wyniko Snaco, w badanym przez test zakresie będzie zdrowy synek. Płeć mnie mocno zaskoczyła, bo objawy miałam nawet silniejsze niż przy córce, a zawsze się mówi, że na dziewczynkę mdlosci i wymioty mocniej dokuczaja. W przyszłym tygodniu prenatalne i pappa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje! W którym tygodniu robiłaś Sanco?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Ja dziewczyny żegnam się i przenoszę na majówki. Byłam na wizycie i bardziej adekwatny jest jednak termin na maj, póki co to 5.05.23


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-22, 07:33   #70
Jiyongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 31
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cytat:
Napisane przez MissAnn36 Pokaż wiadomość
Trzymam za Was kciuki dziewczynki, mojego maleństwa już nie ma i nie mogę się pozbierać 😥
bardzo mi przykro, trzymaj się

Zaczynam 11 tydzień, dalej męczą mnie mdłości, mam wrażenie, że pół dnia poświęcam na jedzenie. Przy jednym podejściu mogę zjeść malutką porcję, bo potem mi niedobrze, więc jakby dzielę sobie posiłki, np. rano zjem bułkę, za dwie godziny serek, za kolejne dwie pół porcji obiadowej, potem za dwie drugie pół porcji itd.

Mam nadzieję, że niedługo zaczną mi mijać mdłości, bo za trzy tygodnie jedziemy na wakacje

MoszKa88, gratuluję synka!
Jiyongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-22, 08:08   #71
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

MissAnn strasznie mi przykro a moge zapytac jak to sie stalo, czy cos czulas, czy wyszlo podczas badania? trzymaj sie mocno

MoszKa gratulacje!!

Jiyongie widze ze u nas bardzo podobnie ja tez zaczynam 11 tydzien i planujemy wakacje na poczatek 4 miesiaca i mam nadzieje, ze do tej pory wszystkie dolegliwosci ustapia... A gdzie sie wybierasz?
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-22, 08:46   #72
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Współczuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------




Gratulacje! W którym tygodniu robiłaś Sanco?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Ja dziewczyny żegnam się i przenoszę na majówki. Byłam na wizycie i bardziej adekwatny jest jednak termin na maj, póki co to 5.05.23


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Maj to piękny miesiąc na porod ale szkoda, że od nas uciekasz 🤷☠♀️

Z om było 10+1, z ostatniego usg 10+5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Jiyongie Pokaż wiadomość
bardzo mi przykro, trzymaj się

Zaczynam 11 tydzień, dalej męczą mnie mdłości, mam wrażenie, że pół dnia poświęcam na jedzenie. Przy jednym podejściu mogę zjeść malutką porcję, bo potem mi niedobrze, więc jakby dzielę sobie posiłki, np. rano zjem bułkę, za dwie godziny serek, za kolejne dwie pół porcji obiadowej, potem za dwie drugie pół porcji itd.

Mam nadzieję, że niedługo zaczną mi mijać mdłości, bo za trzy tygodnie jedziemy na wakacje

MoszKa88, gratuluję synka!
Współczuję objawów i łącze się w bólu. Też liczę mocno na to, że niedługo będzie lepiej Dziś mi nawet masło śmierdzi 🤢 wstałam po 6 a jeszcze nic nie zjadłam, bo na wszystko na co spojrzę mam odruch wymiotny. Oczywiście mdli mnie też z głodu. Chyba suchy chleb mi zostanie
Trzymam kciuki, zeby do urlopu Ci minęło 🤞 gdzie jedziecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
MissAnn strasznie mi przykro a moge zapytac jak to sie stalo, czy cos czulas, czy wyszlo podczas badania? trzymaj sie mocno

MoszKa gratulacje!!

Jiyongie widze ze u nas bardzo podobnie ja tez zaczynam 11 tydzien i planujemy wakacje na poczatek 4 miesiaca i mam nadzieje, ze do tej pory wszystkie dolegliwosci ustapia... A gdzie sie wybierasz?
Również trzymam kciuki, żeby do wakacji dolegliwości ustąpiły 🤞 gdzie się wybieracie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 12:49   #73
Karolajnaa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 1
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Witam ja mam wyliczony termin na 28 kwietnia😉
Karolajnaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-24, 19:58   #74
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Byłam dzisiaj na wizycie
Moj bobasek rośnie ładnie, trochę nieśmiały jest i pokazuje tylko plecy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 10:38   #75
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Hej, ja bylam w piątek na wizycie, juz fajnie widać na usg maleństwo ma 3.5 cm
Czekam niecierpliwie na usg I trymestru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 10:52   #76
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na wizycie
Moj bobasek rośnie ładnie, trochę nieśmiały jest i pokazuje tylko plecy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!
Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Hej, ja bylam w piątek na wizycie, juz fajnie widać na usg maleństwo ma 3.5 cm
Czekam niecierpliwie na usg I trymestru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kiedy masz prenatalne?

Ja mam wyniki Sanco, w zakresie branym przez test, zdrowy chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 12:04   #77
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Super! A kiedy masz prenatalne?

Ja mam wyniki Sanco, w zakresie branym przez test, zdrowy chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super będzie parka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 13:28   #78
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Ale super będzie parka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze z szoku wyjść nie mogę Byłam pewna, że będzie druga dziewczynka, bo objawy takie jak u córki, tylko bardziej nasilone. A tu taka niespodzianka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 15:37   #79
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Super! A kiedy masz prenatalne?

Ja mam wyniki Sanco, w zakresie branym przez test, zdrowy chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6.10 usg, tydzień wcześniej pappa+beta

Eh niecałe 2tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-25, 18:59   #80
MissAnn36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 11
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Zaczęłam delikatnie plamić ale nie czułam żeby to było coś złego bo w pierwszej ciąży tez to przerabiałam i wszystko było dobrze, niestety na usg okazało się ze serduszko nie bije, zatrzymało się w 8 tc😥

Trzymam za Was kciuki, ja się nie poddaje, choć jest mi najgorzej na świecie to będę walczyć jak tylko lekarz da zielone światło 🖤

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Zaczęłam delikatnie plamić ale nie czułam żeby to było coś złego bo w pierwszej ciąży tez to przerabiałam i wszystko było dobrze, niestety na usg okazało się ze serduszko nie bije, zatrzymało się w 8 tc😥

Trzymam za Was kciuki, ja się nie poddaje, choć jest mi najgorzej na świecie to będę walczyć jak tylko lekarz da zielone światło
MissAnn36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 20:39   #81
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
6.10 usg, tydzień wcześniej pappa+beta

Eh niecałe 2tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, że pappe masz pobierana tydzień wcześniej, dzięki temu pełne wyniki będziesz miała już 6go Ja mam 30.09. ale nie wiem jeszcze ile będę czekała na wyniki skorygowane, bo tego samego dnia będą pobierać krew 🤷☠♀️
Cytat:
Napisane przez MissAnn36 Pokaż wiadomość
Zaczęłam delikatnie plamić ale nie czułam żeby to było coś złego bo w pierwszej ciąży tez to przerabiałam i wszystko było dobrze, niestety na usg okazało się ze serduszko nie bije, zatrzymało się w 8 tc

Trzymam za Was kciuki, ja się nie poddaje, choć jest mi najgorzej na świecie to będę walczyć jak tylko lekarz da zielone światło 🖤

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Zaczęłam delikatnie plamić ale nie czułam żeby to było coś złego bo w pierwszej ciąży tez to przerabiałam i wszystko było dobrze, niestety na usg okazało się ze serduszko nie bije, zatrzymało się w 8 tc

Trzymam za Was kciuki, ja się nie poddaje, choć jest mi najgorzej na świecie to będę walczyć jak tylko lekarz da zielone światło
Bardzo dobrze, że się nie poddajesz! Tulę mocno i trzymam kciuki za szybka i zdrowa ciążę 🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 13:17   #82
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Ja tez sie zegnam z wami dziewczyny, dzisiaj nie bylo slychac serduszka ;(
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 14:36   #83
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Ja tez sie zegnam z wami dziewczyny, dzisiaj nie bylo slychac serduszka ;(
Bardzo mi przykro trzymaj się ciepło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-27, 07:15   #84
MissAnn36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 11
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Buli😭 strasznie mi przykro, wiem co przezywasz i łącze się w bólu 🖤
MissAnn36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 12:35   #85
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

MissAnn i Buli ogromnie mi przykro. Przytrafiło mi się to samo kilka miesięcy temu, więc doskonale rozumiem smutek

Trzymajcie się

Ja byłam na USG genetycznym, wszystkie parametry w normie, lekarz orzekł, że na 70 procent będzie dziewczynka. Malenstwo niezwykle ruchliwe, ciężko było cokolwiek zmierzyć
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 18:12   #86
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

O super, że jesteś już po i wszystko dobrze! Nie mogę sie doczekać tego usg..
A jak reakcja, że będzie dziewczynka? mieliście jakieś preferencje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 18:59   #87
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Dotka, super, że wszystko na badaniach dobrze! I gratuluję dziewczynki
Ja też jestem już po prenatalnych, mam też wyniki Sanco - zdrowy chłopiec. Jeszcze czekamy na wyniki pappy, mam nadzieję, że tu też będzie wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 08:22   #88
Jiyongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 31
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cześć Dziewczyny, jak się czujecie?
ja już lepiej, rano mnie mdli, ale nie tak bardzo jak wcześniej, mogę spokojnie wstać i zjeść śniadanie
Jestem już po usg prenatalnym i pappa, wyniki prawidłowe Płci jeszcze nie znam
Jiyongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-06, 19:26   #89
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Hej, ja też trochę lepiej juz sie czuje (aż boje sie zapeszać).
Też jestem po usg, maluszek troche byl za maly i nie wszystko udało sie dobrze sprawdzić więc mam przyjść jeszcze raz za 2 tyg. Ale to co sprawdzila jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 18:43   #90
Gosiula33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 2
Dot.: Mamy kwietniowe 2023

Cześć dziewczyny


Chciałabym dołączyć do Waszej grupy Mam 33 lata i to moja pierwsza ciąża. Zaczynam właśnie II trymestr i termin wypada mi na 18 kwietnia. Jakieś 3 tygodnie temu przeszłam covida, obawiam się teraz czy z Dzidzią będzie wszystko dobrze. Wczoraj byłam na USG prenatalnym, lekarz powiedział, że wszystko jest ok. Wyników z krwi jeszcze nie mam. Czy może któraś z Was też przechodziła to paskudztwo? Albo może jakaś koleżanka? Wszystko u Was okej z Maleństwem?
Gosiula33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-06 09:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.