Zmiana szkoły - odbiór świedectwa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-27, 23:04   #1
Longownica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Unhappy

Zmiana szkoły - odbiór świedectwa


Hej kobietki, mam taki problem
Idę do 2 klasy liceum i postanowiłam zmienić szkołę od tego roku. Już ugadałam z dyrektorem, że mam przynieść wszystkie papiery.

Nie wiem tylko, czy dać mu świadectwo z tego roku, a on dopiero napisze mi jakąś zgodę na wybranie oryginalnych dokumentów z gimnazjum z dotychczasowego liceum czy mogę je wcześniej zabrać na życzenie z mamą. Miał ktoś taką sytuację i wie jak to wygląda? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź
Longownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 09:45   #2
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Zmiana szkoły ;]

Cytat:
Napisane przez Longownica Pokaż wiadomość
Hej kobietki, mam taki problem
Idę do 2 klasy liceum i postanowiłam zmienić szkołę od tego roku. Już ugadałam z dyrektorem, że mam przynieść wszystkie papiery.

Nie wiem tylko, czy dać mu świadectwo z tego roku, a on dopiero napisze mi jakąś zgodę na wybranie oryginalnych dokumentów z gimnazjum z dotychczasowego liceum czy mogę je wcześniej zabrać na życzenie z mamą. Miał ktoś taką sytuację i wie jak to wygląda? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź
Z tego co wiem to raczej możesz po prostu iść i poprosić o dokumenty. Jak pójdziesz z mamą to już w ogóle nie powinno być problemu. Zgoda od dyrektora przyszłej szkoły, żeby zabrać dokumenty z obecnej wydaje mi się kompletnie zbędna.
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 00:23   #3
201804271232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 148
Dot.: Zmiana szkoły ;]

Pewnie u autorki problem już nieaktualny, ale może komuś jeszcze się przyda, akurat miałam taką sytuację.

Jeśli jesteś pełnoletnia - możesz po prostu zabrać swoje dokumenty i nikt nie ma prawa się czepiać.
Jeśli jeszcze nie jesteś, to nadal masz obowiązek szkolny i mogą pilnować, żebyś ''nieprzerwanie'' do jakiejś należała. Wtedy ta zgoda od dyrektora nowej szkoły jest koniecznością, dzięki temu mają pewność, że będziesz tam chodziła. Inaczej mogłabyś zabrać papiery, nie złożyć ich nigdzie indziej i w ten sposób uniknąć obowiązku szkolnego

Ale pewnie nie w każdej szkole tego tak pilnie przestrzegają, chociaż powinni
201804271232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-29 01:23:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.