Problem z facetem i brak sexu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-08, 17:38   #1
kasia_rybarska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 3

Problem z facetem i brak sexu


Witam, mam problem z moim partnerem, mianowicie jesteśmy razem od 3 lat, od początku wszystko w łóżku było ok, on przez pierwsze 2 lata bardzo często chciał się kochać, ja przyznam że mam małe libido, wzrasta okresowo w zależności od fazy cyklu, ale mimo to rzadko mu odmawiałam, nawet jak nie miałam większej ochoty, to zgadzałam się, bo dla mnie ważna była bliskość, a nie chciałam żeby był nieszczęśliwy, bo starałam się uszanować jego potrzeby. Od niecałego roku jest jakiś problem, na początku po prostu sex był zamiast 3/4 razy w tygodniu to 1 , wtedy się nie niepokoilam, bo w sumie mi pasowało trochę zwolnić tempo, ale ostatnio mieliśmy przerwę 1.5 mc i nawet mi już doskwierało to, oczywiście pytałam i próbowałam inicjować zbliżenia, jednak partner mówił, że jest zmęczony, albo że nie ma ochoty, jednocześnie zawsze się przytulał i mówił, że mnie kocha, że nawet nie musi być sexu, wystarczy że jestem blisko i może się przytulić. Po jakimś czasie już zaczęłam mieć przeróżne myśli, o zdradzie, o tym że już mnie nie kocha itd, kilka razy gadaliśmy o tym, ale on jest mało wylewny w takich sprawach, więc się nie dowiedziałam co jest problemem. W końcu mu powiedziałam, że czuje jakbyśmy żyli jak brat z siostrą, to się obraził i powiedział, że jak się dowie, że go zdradziłam to pożałuje... Co za absurd... Doszło do seksu w końcu ale nie byłam zadowolona. Teraz przerwa była 2 mc i już czułam jak się gotuje, jestem bardzo atrakcyjna, dbam o siebie, ćwiczę, maluje paznokcie, ładnie się czesze i ubieram, mam 28 lat on 35. Był sex, ale miałam wrażenie jakby to robił tylko dlatego, że już czuł że musi w końcu, jakby to na siłę było. Nie wiem czy o to chodzilo, czy o to, że między nami już tak długo umiera ta bliskość, że już nic nie czułam w trakcie, w sensie emocjonalnym, jakbym się kochała z gumową lala, on przytula mnie i jest miły w łóżku, a w ciągu dnia nigdy nie mówi, że ładnie wyglądam, albo nie przyjdzie się przytulić, nigdzie razem nie wychodzimy, jak mam wolne, to on siedzi w sypialni i ogląda Netflix, a ja w salonie czytam książkę, zupełnie jakby żadne z nas nie było zainteresowane druga osobą, ja bym bardzo chciała, żeby przyszedł, przytulił się , spędził ze mną czas, poszedł na spacer, ale on zawsze jest na nie i mnie zbywa, a jak się kładę spać to się przytula i pieprzy jak mnie kocha, a co to za miłość ? Jak do pluszaka do snu. Nie wiem co robić,jak ja kiedyś nie miałam ochoty w czasie jak on jeszcze często chciał, to jak odmówiłam, to się dasal i czuł odrzucony, a ja jak się mam teraz czuć jeden raz odmowić, a przez tyle miesięcy się prosić o pocałunek to dla mnie już za dużo chyba. Nie chcę go zostawić, ale już czuję, że albo coś teraz się zmieni, albo to uczucie do niego umrze nieodwracalnie i dokumentnie
kasia_rybarska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 21:09   #2
Alejakto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 78
Dot.: Problem z facetem i brak sexu

A nie mozesz mu w dzien jako niespodzianke zafundowac orala i przerwac w dobrym momencie i zachecic, zeby skonczyl w Tobie? A potem wspomniec, ze chcialas wyjsc na spacer, z nim?
Alejakto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 00:43   #3
kasia_rybarska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z facetem i brak sexu

To nie naprawi problemu... Poza tym w sferze intymnej nie ma i nie było nigdy żadnych ograniczeń, więc takie rzeczy to normalna sprawa, raczej go to nie uderzy , o jak za☠☠☠iście, bo gdyby miał ochotę na cokolwiek, to on doskonale wie, że może na to liczyć, bez żadnych fochow i że nie chce, bo lubię sprawiać mu przyjemność z wzajemnością. Myślę, że problem jest gdzieś głębiej, ale on nie chce o tym gadać. Zastanawiam się po prostu czemu facet jest taki oziębły, skoro jednocześnie jest zazdrosny i mówi mi wieczorem, że mnie kocha i nie może zasnąć beze mnie po czym się tuli i to tyle, a jak ja coś próbuje, to mówi, że zmęczony albo inne wymówki
kasia_rybarska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 12:35   #4
Krytyczny_erotyczny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: Problem z facetem i brak sexu

Cześć
Przykro mi, ale z tej mąki chleba nie będzie.
Powodzenia
Mateusz
Krytyczny_erotyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 23:28   #5
Alejakto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 78
Dot.: Problem z facetem i brak sexu

Wcześniej pisalas, że robiłaś to bo On chciał, a Ty nie masz takich potrzeb. Może z Twojej strony ten seks był taki jak z lalka i on ma tego dosc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alejakto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 13:14   #6
Temp_erowka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z facetem i brak sexu

Wiesz, dlaczego panienki w usługach zawsze będą miały ruch?
Dlatego, bo żony o to dbają, żeby miały ruch.
Jesteś takim wspaniałym obrazkiem, że wystarczy mu aby cię wiecznie podziwiać?

Traktuj go jako byłego. A właściwie, to ty już dla niego jesteś była.
Najgorsze, że twój potencjalny przyszły, też przejdzie ten etap.
Temp_erowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 15:21   #7
zywe_srebro
Raczkowanie
 
Avatar zywe_srebro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 116
Dot.: Problem z facetem i brak sexu

W ogóle jaka krytyka tej dziewczyny i trochę zbyt ostra wg. mnie. Ja bym powiedziała tak: zamiast próbować i badać teren x razy z rzędu, co nie przynosi efektu to może warto otworzyć usta i zaczać ze sobą rozmawiać na ten temat. Zapytaj się czemu tak jest, jak się on w to zapatruje, czy on ma taką a nie inna chęć czy problemy i powiedz też mu czego ci brakuje. Przejdzie przez poważniejszą rozmowę, bo szczera rozmowa na prawdę wiele zrobi..
zywe_srebro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-12, 10:43   #8
Temp_erowka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z facetem i brak sexu

Czas na rozmowę był wcześniej. Teraz jakby już po ptokach.
Już wcześniej by się dowiedział, że z tej mąki chleba nie będzie, i nie tracilibyście wspólnie czasu.
Musiał sobie wcześniej jakoś radzić. I jakąś tam drogę znalazł, ale już bez Ciebie.
Temp_erowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-22, 11:35   #9
Josiein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Dot.: Problem z facetem i brak sexu

już dzisiaj pisałam w innym wątku. daj sobie spokój z gościem. W internecie znajdziesz pełno facetów i zrobią co chcesz. Ja ostatnio skorzystałam z sexeey com. Anonimowo, nie pokazuje twarzy a wychaczę niezłe ciacho.
Josiein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 00:36   #10
Samiecc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 19
Dot.: Problem z facetem i brak sexu

Ja tak kiedyś miałem że mi się odechciało seksu całkowicie spowodowane to było stresem i klotniami o ☠☠☠☠☠☠☠y, mimo wszystko nie zdradzalem bo libido było poniżej dna.

Głowę do góry i pogadajcie, wygląd to nie wszystko w długim związku bo nawet najladniejszej laski może się chlopowi odechciec z różnych powodów, a twoje nastawienie, że on nie chce a przeciez jesteś ładna niestety spowodowane jest tym głupim stereotypem faceta kreowanym przez pryszczatych stulejarzy z piwnicy, wg mnie facet Cię kocha ale coś mocno teraz u niego z libido nie gra, może praca może dom, jakiś kryzys bo ma 35 lat i coś się nie układa, powodów może być wiele ale radził bym Ci nie szukać na siłę zdrady czy, że masz nie ten kolor paznokci, spróbuj popatrzeć szerzej co mu zbija libido.

Wakacje też są spoko zobacz jak na nich będzie, jeżeli wszystko ok to znaczy, że zle bodźce są w domu.

Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samiecc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 05:47   #11
collis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z facetem i brak sexu

Tu niema krytyki. Poprostu najpierw wykastrowałaś faceta a teraz chcesz ogiera. Daj facetowi żyć.
collis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-27, 20:35   #12
sonia_co_ma_slonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 153
Dot.: Problem z facetem i brak sexu

A moze chlopak ma depresje albo inne zaburzenia? Bo tak mi zawialo stanem depresyjnym...
sonia_co_ma_slonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 21:35:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.