Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-30, 10:05   #31
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Cytat:
Napisane przez Lolgav Pokaż wiadomość
Emiksiu, a gdzie są Twoje wrażenia???
Miałam nadzieję, że uda mi się uniknąć dogłębnej analizy wszakże piśmiennicze recenzowanie perfum nie jest moim wymarzonym zajęciem ale w tych okolicznościach uczynię to z ogromną ekhem... ochotą

Cytat:
Napisane przez EvitaL Pokaż wiadomość
Poproszę, jeśli jeszcze można, 2ml do przetestowania tego zapachu.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Zapomniałam dopisać: sampel z atomizerem 5ml, poczta priorytet.
Jak tak, to zdejmuję baner kończący rozbiórkę z #28 i modyfikuję tabelkę rozliczeniową

Zgodnie z ustaleniami dopisuję w 2,5 ml samplu Rozliczenie w pierwszym poście, dane na pv

Edytowane przez Emiks
Czas edycji: 2014-10-30 o 10:08
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 11:04   #32
EvitaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 68
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Wysłałam przelew.
Dziękuję.
EvitaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 19:22   #33
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Cytat:
Napisane przez Lolgav Pokaż wiadomość
Emiksiu, a gdzie są Twoje wrażenia???
Poniżej z zastrzeżeniem, że są to moje subiektywne odczucia, a nie sensu stricto analityczna recenzja

Ostre, pieprzne akordy w otwarciu już po chwili misternie wtapiają się w delikatną słodycz mięsistych płatków róż. Splatają z oszałamiającą, odurzającą wonią orchidei, tworząc w sercu wielobarwny bukiet, przyprószony świeżo otartą laską wanilii, osadzony w miękkiej, bursztynowej oprawie.
W tle coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność aksamitnie delikatna skóra, spowita gęstą, leśno - żywiczną wonią, z wyraźnie wyczuwalnym agarowym sznytem. Owy las zdaje się być wiekowy, podszyty charakterystycznym, stęchło - wilgotnym, zbutwiałym zapachem, unoszącym się w powietrzu niby poranna mgła. Ciepła dodaje mu drzewo sandałowe i piżmo, zmysłowo atakujące nozdrza swą... hipnotycznie uwodzicielską wonią
Z całą pewnością mogę powiedzieć, że ten zapach działa na mnie niczym afrodyzjak
Kompozycji nie brakuje też kadzidlanego akcentu i bynajmniej nie jest to kadzidło sakralne i choć w deklarowanym spisie nut nie ma ani kadzidła, ani agaru, ja je bez wątpienia czuję


Shaik Gold Edition for Women to kolejna kompozycja rodem z pałacu, należącego do Designer Shaik’a w Bahrajnie, która zaskarbiła moje serce Wprawdzie orientalny przepych, zadedykowano płci pięknej, jednak z powodzeniem mogą go nosić mężczyźni

Na zakończenie dodam, że Shaik zaaplikowany wiele godzin temu, bo niemalże skoro blady świt, jest wciąż wyraźnie wyczuwalny

Cytat:
Napisane przez EvitaL Pokaż wiadomość
Wysłałam przelew.
Dziękuję.
Przelew dotarł, dziękuję pięknie, odlewka przygotowana, w poniedziałek nadam przesyłkę

Edytowane przez Emiks
Czas edycji: 2014-10-31 o 19:25
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 08:38   #34
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

EvitaL, Shaik jest już w drodze do Ciebie, foto w pierwszym poście, numer nadania na pv
Teraz pozostaje mi tylko oczekiwać potwierdzenia odbioru i życzyć miłych testów
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 09:44   #35
EvitaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 68
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Przesyłkę otrzymałam. Dziękuję.
EvitaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 10:24   #36
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Cytat:
Napisane przez EvitaL Pokaż wiadomość
Przesyłkę otrzymałam. Dziękuję.
Ja również dziękuję



Wszystkie przesyłki dotarły bezpiecznie
Bardzo dziękuję za wspólne zakupy, doskonałą współpracę i miłą atmosferę.

Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 11:27   #37
Lolgav
Zadomowienie
 
Avatar Lolgav
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 603
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Emiksiu, to Twoje opisy należałoby umieścić w jakimś bezpiecznym miejscu, żeby nie znikły tak szybko jak życie wątku.

Mam nadzieję, że prowadzisz jakiś pięknie pachnący blog, gdzie tak piszesz. Ale gdzie to jest???

Potwierdzam w co najmniej 100% trwałość Shaika w wersji dla Dam, a jeśli chodzi o ubrania, to przypuszczam, że sięga prania. Mi to oczywiście nie przeszkadza, bo przy każdym zbliżeniu nosa do rzeczonego skrawka, czuję się po prostu urzeczona.

Myślę, że róża o której piszesz, to to coś, co ja interpretuję jako owoce, a ich przejrzałość i chmary owadów - to orchidea. Niestety, nie potrafię rozebrać części drzewnej tak dokładnie, jak Ty to zrobiłaś, i w ogóle nie zauważyłam kadzidła. Ale ono pewnie tam jest, skoro piszesz, a do kadzidła czuję sympatię ogromną.

Bardzo byłoby mi miło jeszcze przeczytać, co Evita sądzi na ten temat?

Dziękuję za wszystko.
Lolgav jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 16:19   #38
EvitaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 68
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Jestem nowicjuszką w świecie zapachów; nie potrafię opisywać nut, tylko wyłącznie swoje wrażenia.
Otwarcie bardzo mi się podobało, poźniej hm..., muszę jeszcze raz przetestować globalnie zapach.
Na pewno trwałość jest rewelacyjna. Ręka pachniała mi jeszcze następnego dnia (po kilkakrotnych ablucjach).
EvitaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 13:49   #39
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Designer Shaik Opulent Shaik Gold Edition Parfum 26,86zł/ml

Cytat:
Napisane przez Lolgav Pokaż wiadomość
Emiksiu, to Twoje opisy należałoby umieścić w jakimś bezpiecznym miejscu, żeby nie znikły tak szybko jak życie wątku.

Mam nadzieję, że prowadzisz jakiś pięknie pachnący blog, gdzie tak piszesz. Ale gdzie to jest???
Obudziłaś wspomnienia i tęsknotę nie, nie za perfumami, a za żaglami ponieważ Twoje zapytanie natychmiast przywiodło na myśl moją ukochaną szantę Gdzie ta keja, z którą dawno temu rozpoczęłam swoją żeglarską przygodę i też mam taką gitarę, tylko moją - jak domniemam - los bardziej doświadczył, wiele przeżyła i wielu opowieściom wtórowała. Ech... rozmarzyłam się

Cytat:
Potwierdzam w co najmniej 100% trwałość Shaika w wersji dla Dam, a jeśli chodzi o ubrania, to przypuszczam, że sięga prania. Mi to oczywiście nie przeszkadza, bo przy każdym zbliżeniu nosa do rzeczonego skrawka, czuję się po prostu urzeczona.
Podobnie mam z Puredistance Black, ubrania pachną nieskończenie długo, do tego tak pięknie że za każdym razem, gdy otwieram szafę, zachwytom nie ma końca

Cytat:
Myślę, że róża o której piszesz, to to coś, co ja interpretuję jako owoce, a ich przejrzałość i chmary owadów - to orchidea. Niestety, nie potrafię rozebrać części drzewnej tak dokładnie, jak Ty to zrobiłaś, i w ogóle nie zauważyłam kadzidła. Ale ono pewnie tam jest, skoro piszesz, a do kadzidła czuję sympatię ogromną.
Część drzewną przedstawiłaś tak obrazowo: "...spróchniałe, zagrzybione drzewa...", że wizja lasu sama maluje się w wyobraźni
Co do kadzidła, nie jest ono tu jednoznaczne, dosłowne i nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że być może nie na każdej skórze wyczuwalne. Taki wniosek nasunął mi się z autopsji, a doskonałym przykładem jest Cooper Square Bond No 9, który skórę mojego Ukochanego dopieszczał przepięknym kadzidłem, zaś moją raz, no może dwa uszczęśliwił delikatną, kadzidlaną poświatą przez ułamek sekundy, jakby chciał się ze mną droczyć: czujesz, ja tu jestem, ale nie dla Ciebie Pewnego dnia ta niesubordynacja zirytowała mnie do tego stopnia, że skazałam Cooper Square na banicję
Ale Ty Shaika nie eksmituj, bo co biedaczek pocznie w taki ziąb

Cytat:
Napisane przez EvitaL Pokaż wiadomość
Jestem nowicjuszką w świecie zapachów; nie potrafię opisywać nut, tylko wyłącznie swoje wrażenia.
Otwarcie bardzo mi się podobało, poźniej hm..., muszę jeszcze raz przetestować globalnie zapach.
Na pewno trwałość jest rewelacyjna. Ręka pachniała mi jeszcze następnego dnia (po kilkakrotnych ablucjach).
Nawet nie zdążysz zauważyć, jak zapachy same zaczną się rozbierać na czynniki pierwsze, jak trochę tu z NAMI pobędziesz



Jeszcze raz serdecznie dziękuję za przemiłe rozbiórkowanie
... no chyba, że jeszcze macie ochotę ze mną pogaworzyć na temat Shaika rzecz jasna choć już całkiem niedługo przybędzie nowy PRETEKST do dyskusji, ale to już inny wątek... rozbiórkowy
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-06 14:49:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.