Sanatorium miłości - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-05, 22:59   #151
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość

No tak, z Leszka i Teresy mogłaby być para Może też z kolarzem by się dogadała, oboje spokojni i niezbyt rzucający się w oczy

Racja, Marek był tak podekscytowany i przeszczęśliwy, że chyba nie do końca kontrolował słowotok Może się zrehabilituje. Tym bardziej że i Małgorzata od razu zwróciła uwagę właśnie na niego i potem to podtrzymywała

Ryszarda mało ponieważ mało przebojowy jest, ale jak się odezwie to raczej inteligentnie i dowcipnie. No i chyba skromny dość jest
Też mi się wydaje, że to trajkotanie to mu się załączyło z nerwów bardziej. Sama tak mam w stresujących sytuacjach, że gadam jak potłuczona. Niektórzy mają odwrotnie i nie są w stanie niczego sensownego wykrztusić, gdy się stresują, a niektórzy...jakby ich ktoś nakręcił. Różnie bywa. Szczególnie, że widać, że Marka naprawdę porządnie wzięło.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-02-05 o 23:01
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 23:06   #152
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że to trajkotanie to mu się załączyło z nerwów bardziej. Sama tak mam w stresujących sytuacjach, że gadam jak potłuczona. Niektórzy mają odwrotnie i nie są w stanie niczego sensownego wykrztusić, gdy się stresują, a niektórzy...jakby ich ktoś nakręcił. Różnie bywa. Szczególnie, że widać, że Marka naprawdę porządnie wzięło.
Miłość od pierwszego wejrzenia Fajnie, gdyby to się im przydarzyło
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 23:11   #153
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Urocze jest też to, że panowie już trzymają taką sztamę, że solidarnie ustalili "Dobra, Marek się zakochał w Małgosi na zabój, robimy mu miejsce, niech działa.". A przecież, pod koniec drugiego odcinka, po tych szybkich randkach kilku wyrażało się o niej nadzwyczaj ciepło.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 23:13   #154
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Urocze jest też to, że panowie już trzymają taką sztamę, że solidarnie ustalili "Dobra, Marek się zakochał w Małgosi na zabój, robimy mu miejsce, niech działa.". A przecież, pod koniec drugiego odcinka, po tych szybkich randkach kilku wyrażało się o niej nadzwyczaj ciepło.
Zaskoczyło mnie to szczerze mówiąc. Panie jakoś wprost chyba nie wyraziły podobnej solidarności jeśli chodzi o Marka, chyba, że ominęłam coś. Bo większości z nich też wpadł w oko na samym początku
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 23:17   #155
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Może oficjalnych ustaleń (i zakładów) nie poczyniły, ale też w sumie jakoś żadna za nim szczególnie nie biega. Zresztą, skoro widzą, że on wyraźnie wyróżnia tylko jedną z nich, po co miałyby się na siłę pchać w jego ramiona?

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-02-05 o 23:18
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 23:19   #156
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Może oficjalnych ustaleń (i zakładów) nie poczyniły, ale też w sumie jakoś żadna za nim szczególnie nie biega. Zresztą, skoro widzą, że on wyraźnie wyróżnia tylko jedną z nich, po co miałyby się na siłę pchać w jego ramiona.
Jeszcze zobaczymy, co będzie dalej, czy tak całkiem odpuściły
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 23:23   #157
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Chyba ewentualnie tylko Wiesię i Ninę (spodobał się i jednej i drugiej) mogłabym o coś podejrzewać, ale to też ledwo, ledwo .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-06, 20:14   #158
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Sanatorium miłości

Czy tylko ja uważam, że Ryszard cyklista wygląda niemal jak Zbigniew Lew-Starowicz?
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 20:45   #159
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Wygooglowałam sobie i faktycznie jest pewne podobieństwo .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 06:55   #160
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: Sanatorium miłości

Przeczytałam, że Marek z Małgosią poznali się w pociągu do Ustronia, jechali razem z Warszawy. Teraz już mieszkają razem u niej w Nadarzynie. Marek zaprzyjaźnił się także z Cezarym, który nawet przez tydzień gościł u niego.
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 08:53   #161
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Zobaczymy, zobaczymy . Jeszcze kilka odcinków przed nami.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-07, 12:28   #162
Ifinick
Zadomowienie
 
Avatar Ifinick
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 145
Dot.: Sanatorium miłości

https://www.wykop.pl/wpis/38774093/w...natorium-milo/

Cytat:
Wiesława Kwiatek, jedna z bohaterek "Sanatorium miłości", brała udział ze swoim partnerem w programie Polsat Cafe "Nieoczekiwana zmiana". Czy więc kobieta nabrała TVP, zgłaszając się do nowego show jako osoba samotna?

Czytaj więcej na https://film.interia.pl/telewizja/ne...ampaign=chrome
https://www.ipla.tv/wideo/rozrywka/N...6943b55ab7bcbd
Ifinick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 08:54   #163
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Ej, wiecie co? Abstrahując zupełnie od tego, czy Wiesia jest podstawiona, czy nie, czy ma faceta, czy nie, to myślę, że jakbym już miała wybierać pomiędzy nią, a Niną, która szybciej by kogoś znalazła, to myślę, że właśnie Wiesia. Albo w ogóle osoba o jej usposobieniu.
Mimo wszystko ona nie wydaje się jeszcze, aż tak strasznie głośna i przytłaczająca jak Nina. Tak, jest bardzo energiczna i wesoła, ale nie stara się brylować w towarzystwie, aż tak na siłę.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-02-08 o 09:07
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 20:48   #164
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Jak tam odcinek? Piszcie co się działo/dzieje .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 21:03   #165
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Oj działo sie, czarny Ryszard dał czadu, okazało sie ze powstała "lista grzechów" Leszka

Natomiast tworzy sie po cichu druga para jakze urocza Ryszrad kolarz i Walentyna
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 21:03   #166
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Sanatorium miłości

Nikt nie komentuje?
Nie denerwuje chamska reklama suplementów i tego kremu do protez.

Ryszard z wąsem cały czas narzeka. Smiechowy jest mimo wszystko.

Kuracjusz odcinka - Walentyna. Dobrała dla siebie partnera Ryszarda nr 2 i super pasują do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 21:08   #167
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Padłam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-04-10 o 09:58
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 21:08   #168
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Ja trochę śledzę fanpage programu, ale lubię z wami obgadywać kolejne odcinki .

Walentyna i Ryszard...tak, już na szybkiej randce dobrze im się rozmawiało. Fajnie, że tutaj też iskrzy.

Ale piszcie, piszcie. Pragnę dyskusji .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 21:18   #169
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Oj działo sie, czarny Ryszard dał czadu, okazało sie ze powstała "lista grzechów" Leszka

Natomiast tworzy sie po cichu druga para jakze urocza Ryszrad kolarz i Walentyna
Hahaha to było dobre

Ale tancowal spoko

Wala i Ryszard fajna randka

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Padłam
Ta litania to jak rodzic przeszkadzajacemu nastolatkowi

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Teresa fakt wrażliwa

Ale tylko ona da się prowadzić jak to powiedział Ryszard .
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-10, 21:23   #170
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Sanatorium miłości

Padłam z tej listy grzechow , ale to tak serio ? Jak mieszkać z takim facetem haha.
Walentyna o Ryszard , na samym początku skojarzyłam ich ,bardzo do siebie pasuja Odcindek trochę nudny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 21:28   #171
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Hahaha to było dobre

Ale tancowal spoko

Wala i Ryszard fajna randka

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------


Ta litania to jak rodzic przeszkadzajacemu nastolatkowi

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Teresa fakt wrażliwa

Ale tylko ona da się prowadzić jak to powiedział Ryszard .
Zanim turnus się skończy, oni się chyba na serio pozabijają. Nikt by nie wytrzymał przez całe trzy tygodnie z takim zrzędą. Sama należę do osób z natury bardzo spokojnych, ale już dawno bym zwiała przed takim współlokatorem.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-02-10 o 22:46
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 07:48   #172
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Sanatorium miłości

Kurczaki, nie mogłam wczoraj obejrzeć. Muszę na VOD złapać odcinek Kusicie tym czarnym Ryszardem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 09:53   #173
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Na VOD odcinek jest już od wczoraj, więc jak będziesz miała czas to jak najbardziej .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 10:51   #174
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Nikt nie komentuje?
Nie denerwuje chamska reklama suplementów i tego kremu do protez.

Ryszard z wąsem cały czas narzeka. Smiechowy jest mimo wszystko.

Kuracjusz odcinka - Walentyna. Dobrała dla siebie partnera Ryszarda nr 2 i super pasują do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie strasznie wkurza lokowanie produktow;/
ogólny odcinek jak dla mnie śmieszny....i też wkurzajcy promują ośrodek sanatoryjny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 11:00   #175
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Sanatorium miłości

Promowanie ośrodka jestem w stanie zrozumieć, ale te suplementy diety to trochę przesada. Na sen tabletka, na uspokojenie tabletka, na coś tak tabletka, to jest wręcz promowanie tabletkomaniactwa

Współczuję temu Panu, który mieszka z Ryszardem. Jak można być aż tak nieprzyjaznym. Wyobrażacie sobie mieszkać z kimś takim?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 12:11   #176
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Promowanie ośrodka jestem w stanie zrozumieć, ale te suplementy diety to trochę przesada. Na sen tabletka, na uspokojenie tabletka, na coś tak tabletka, to jest wręcz promowanie tabletkomaniactwa

Współczuję temu Panu, który mieszka z Ryszardem. Jak można być aż tak nieprzyjaznym. Wyobrażacie sobie mieszkać z kimś takim?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jadac do sanatorium mozna tak naprawdę trafić.
Róznie bywa Moja mama była dwa razy w sanatoriuim i zaprzyjażniła sie z tymi babkami co była w pokoju bardzo, jedna mieszka dość blisko to praktycznie co tydzien sie widzą na ploteczkach i dwa razy już razem na wczasy pojechały-także naprawde przyajznie sie zawiazują. Ale mozna miec pecha... Moja ciotka jest pokroju takiego Ryszarda i ona też kiedys pojechała do sanatorium wróciła wielce niezadowolona i narzekała na wszystko-moja mama sie śmiała potem że współczuje jej koleżankom z pokoju ,a najlepsze że składały podania w tym samym czasie z mamą i ciotka tak liczyła ze razem pojadą, ale na szczęscie były w zupełnie innych miejscowościach choć w tym samym czasie

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-02-11 o 13:23
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 12:44   #177
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Dokładnie. Raz ma się szczęście i trafi się na współlokatora, który ma charakter zbieżny z naszym i wtedy można się dogadać, a nawet i szczerze zaprzyjaźnić, a innym razem będzie kompletny rozstrzał charakterów i albo nie będzie o czym gadać (bardziej optymistyczna opcja, bo to jeszcze można przeżyć), albo co chwila będą spięcia (wersja mniej optymistyczna).
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 15:30   #178
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Sanatorium miłości

Walentyna cudowna, ciepła, doświadczona kobieta. Należy jej się teraz na starość wszystko, co najlepsze. Jak dobrze, że spiknęła się akurat z Rysiem, pasują do siebie idealnie. Ale zadziwiający był ten ich dialog w wannie (wannach): ona naprawdę flirtowała, kokietowała, a on tak raczej na dystans. Mam nadzieję, że naprawdę jest nią zainteresowany.

Ciekawi mnie brak powodzenia Niny. Z mojego doświadczenia wynika, że takie postawne, głośne baby z szopą włosów i mocnym make-up'em mają branie w każdym towarzystwie. Tak było za moich czasów szkolnych (powodzenie miały nie ciche, spokojne, ale właśnie gwiazdy), a do tego moja ex teściowa jest dokładnie taka i widzę, że faceci w jej wieku patrzą na nią z fascynacją, adorują, prawią komplementy. Kobitka baluje, zamiata kiecą parkiety, buja się po tropikach z grupkami znajomych, którym praktycznie przewodzi. A Ninka tak bez wianuszka adoratorów, dziwne.

Marek jest o-brzyd-li-wy w mojej skali atrakcyjności męskiej. Ten wielki bęben + nawijka o wysportowaniu... Ja się dziwię zadbanej Małgorzacie, że tak go sobie ogląda bez ubrań i mimo to jest nim zainteresowana. Do tego chłop jest namolny, prostacki, obcesowy, bez wyczucia. Jakim cudem ona zgodziła się z nim zamieszkać to ja nie wiem

Czarny Ryszard... Jadą po nim wszyscy i oczywiście grubo chłop przesadził z tą listą grzechów Leszka. ALE no proszę Was, też by mnie szlag trafił, jakby mi obcy współlokator takie cyrki wyczyniał na wspólnej przestrzeni. Tylko totalny burak nie wpadnie na to, żeby wyciszyć telefon, gdy ktoś w pokoju próbuje spać. A gdyby mi pukał o 3 rano, bo klucza na imprezę zapomniał, zwłaszcza nie pierwszy, ale któryś raz, spędziłby noc na korytarzu. Okno pal licho, buty w łazience też, Ryśkowi się po prostu skumulowało i stąd ta litania. Ale powiedzcie sami, czy zamieszkując z kimś obcym zachowywalibyście się jak Leszek? Trochę szacunku i od razu byłoby lepiej, A Rysiek by nie eskalował

Szkoda, ze tak mało o Joasi, wydaje się świetną, ciepłą osobą.
Natomiast Wiesia chyba gra, także te wzruszenia imieninowe.
Teresa znów łzy spływające po twarzy, bo tak mało życzliwości na świecie, o ludzie...
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 16:09   #179
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Ale zadziwiający był ten ich dialog w wannie (wannach): ona naprawdę flirtowała, kokietowała, a on tak raczej na dystans.
E, ja wiem? Też coś tam delikatnie sugerował, że może kiedyś, w przyszłości. A to chyba w sumie i lepiej, że nie uderza od razu, a może bardziej tak powolutku, stopniowo.

Joanna...jej tam w sumie praktycznie nie ma. Nawet nie wiem czy przez te cztery odcinki wypowiedziała do kamery chociaż jedno zdanie w tej pojedynczej sekwencji (wiecie, wtedy kiedy do kamery wypowiada się tylko jeden z uczestników).

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-02-11 o 16:40
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 17:18   #180
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Natomiast tworzy sie po cichu druga para jakze urocza Ryszrad kolarz i Walentyna
Tak, lubię obydwoje, dla mnie przyjemniejsza para niż Małgorzata i Marek.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Kurczaki, nie mogłam wczoraj obejrzeć. Muszę na VOD złapać odcinek Kusicie tym czarnym Ryszardem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, warto

Masakra, chyba się starzeję, bo jak wczoraj Walentyna opowiadała o przyjeździe do Polski to aż mi łezki poleciały

Przechwałki panów są niezłe: wielki sportowiec z bębnem i tancerz, co porusza się nie do rytmu

Ta randka w wannach jakaś niepraktyczna, bo jak tu na spokojnie porozmawiać.
I oczywiście mogli sobie darować twórcy negliże w kriokomorze.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-27 13:13:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.