P³yn w szyjce macicy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi zwi±zane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-04-15, 19:39   #1
carrrolcia155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1

P³yn w szyjce macicy


Witam, by³am dzisiaj u ginekologa i podczas badania lekarz powiedzia³a ¿e mam powiêkszony jajnik i siê bardzo zdziwi³a bo stwierdzi³a p³yn w szyjce macicy. Gdy j± zapyta³am co to znaczy powiedzia³a ¿e nic nie powie bo nie chce mnie martwiæ, kaza³a dalej braæ tabletki antykoncepcyjne i przyj¶æ do niej na wizytê za dwa miesi±ce. Jestem siedem miesiêcy po porodzie i w³a¶nie skoñczy³ mi siê pierwszy okres od czasu porodu. Jestem bardzo wystraszona bo nie wiem co to znaczy i czego mogê siê spodziewaæ? Proszê o pomoc i z góry dziêkuje.
carrrolcia155 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 04:59   #2
answer_is_here
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 514
Dot.: P³yn w szyjce macicy

Id¼ do innego lekarza. Ginekolog u której by³a¶ powinna Ci zleciæ dodatkowe badania zamiast odwlekaæ sprawê (dlaczego akurat masz czekaæ dwa miesi±ce?).
answer_is_here jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 08:38   #3
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 5 107
Dot.: P³yn w szyjce macicy

My tak¿e nie wiemy co to znaczy, bo nie jeste¶my lekarzami, ale tak jak pisa³a answer_is_here id¼ do innego lekarza.
Jeannee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 15:36   #4
caramelmilk
Rozeznanie
 
Avatar caramelmilk
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 800
Dot.: P³yn w szyjce macicy

Cytat:
Napisane przez carrrolcia155 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, by³am dzisiaj u ginekologa i podczas badania lekarz powiedzia³a ¿e mam powiêkszony jajnik i siê bardzo zdziwi³a bo stwierdzi³a p³yn w szyjce macicy. Gdy j± zapyta³am co to znaczy powiedzia³a ¿e nic nie powie bo nie chce mnie martwiæ, kaza³a dalej braæ tabletki antykoncepcyjne i przyj¶æ do niej na wizytê za dwa miesi±ce. Jestem siedem miesiêcy po porodzie i w³a¶nie skoñczy³ mi siê pierwszy okres od czasu porodu. Jestem bardzo wystraszona bo nie wiem co to znaczy i czego mogê siê spodziewaæ? Proszê o pomoc i z góry dziêkuje.
Zmieñ jak najszybciej lekarza! Masz prawo wiedzieæ co siê z Tob± dzieje. Potraktowa³a Ciê jak dziecko.
caramelmilk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-28, 05:57   #5
ilusione
Raczkowanie
 
Avatar ilusione
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 122
Dot.: P³yn w szyjce macicy

podbijam temat bo podczas wczorajszej wizyty lekarz na USG stwierdzi³ u mnie p³yn w szyjce macicy (15dc). Wygl±da³ na zaskoczonego i nie powiedzia³ co to mo¿e oznaczaæ.. A mnie to gryzie i siê martwiê
ilusione jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-28, 07:45   #6
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 5 107
Dot.: P³yn w szyjce macicy

Cytat:
Napisane przez ilusione Poka¿ wiadomo¶æ
podbijam temat bo podczas wczorajszej wizyty lekarz na USG stwierdzi³ u mnie p³yn w szyjce macicy (15dc). Wygl±da³ na zaskoczonego i nie powiedzia³ co to mo¿e oznaczaæ.. A mnie to gryzie i siê martwiê
Mo¿e wujek google co¶ pomo¿e

https://www.google.pl/search?q=p%C5%...XvONHesgbz3YAg
Jeannee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-28, 09:06   #7
ilusione
Raczkowanie
 
Avatar ilusione
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 122
Dot.: P³yn w szyjce macicy

Gdyby pomóg³ to bym tu nie pisa³a

mo¿na co¶ znale¼æ o p³ynie w samej macicy - a co do p³ynu w szyjce nic nie znalaz³am i jedyna taka sytuacja na tym forum...

Nawet na stronach angielskojêzycznych próbowa³am co¶ odszukaæ ale mnie przeros³o...

Zak³adam ¿e skoro tak napisa³a¶ to co¶ znalaz³a¶ - pomó¿ wiêc mi proszê i napisz co¶ wiêcej...

Siedzê i siê zamartwiam bo to raczej nic fajnego jak lekarz podczas badania mówi "a to dziwne...." a jak siê dopytuje co to mo¿e byæ i od czego to nic nie mówi poza tym ¿e nie wie i kiedy¶ tam trzeba skontrolowaæ...

Edytowane przez ilusione
Czas edycji: 2014-06-28 o 09:09
ilusione jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 09:32   #8
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 5 107
Dot.: P³yn w szyjce macicy

Kochana, ja rozumiem, ¿e siê martwisz. Ale niestety, nie jestem lekarzem. Nie mam zielonego pojêcia co oznacza p³yn w szyjce macicy. My¶la³am, ¿e google Ci pomo¿e, dlatego poda³am bezpo¶redni link. Nie ze z³o¶liwo¶ci, tylko my¶la³am, ¿e co¶ znajdziesz.
Dla mnie lekarz ginekolog który mówi- ma Pani p³yn w szyjce macicy- a to dziwne! - jest konowa³em, a nie ginekologiem!!! Jak mo¿na tak olaæ pacjentkê! Ja bym na Twoim miejscu posz³a do innego ginekologa na konsultacje. Ale najpierw poczytaj sobie opinie o ginekologach w Twoim mie¶cie na portalach typu znany lekarz.
Bo mo¿e siê w ogóle okazaæ, ¿e ¿adnego p³ynu nie ma i nie by³o. Lekarze ró¿ne rzeczy widz±, ju¿ nie raz siê na w³asnej skórze przekona³am- pomylenie torbieli z ci±¿±,
-Pani ma teraz owulacjê prawda?
-Nie, biorê tabletki i jestem przed krwawieniem...
-Aha i zonk
Po co Pani wymaz z pochwy? Przecie¿ Pani zdrowa jak ryba! - wysz³o, ¿e mam gronkowca i tak bym mog³a gadaæ i gadaæ. Hitem by³o to jak lekarz kaza³ zrobiæ mojemu T¯ obrzezanie i testy na hiv bo pewnie siê gzi³ gdzie popadnie - jestem jego pierwsz± partnerk± i chyba ostatni±- jeste¶my po ¶lubie.
Nie wierz w wszystko co mówi± lekarze- nie warto. Wszystko trzeba konsultowaæ z innymi!
Jeannee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Ginekologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-06-28 10:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.