Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-19, 13:52   #2641
Marsylka
Przyczajenie
 
Avatar Marsylka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Oczywiście powypadkowe są inne, ale moje komplikacje nie sa powiązane z wypadkami. Mialam operacje u Dobrskiej, Jaworskiego i Sankowskiego. To nie sa przypadkowe nazwiska.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Wydawało mi się, że nos "zostanie" taki jak po operacji. I to jest pierwsze błedne przekonanie w wypadku takiej ingerencji. Niestety. Nikomu nie polecam. Zoperowalabym sobie wszystko gdybym miała ochotę i kasę, ale nie nos. To jest hard core na całe zycie.
Marsylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 14:00   #2642
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marsylka Pokaż wiadomość
Oczywiście powypadkowe są inne, ale moje komplikacje nie sa powiązane z wypadkami. Mialam operacje u Dobrskiej, Jaworskiego i Sankowskiego. To nie sa przypadkowe nazwiska.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Wydawało mi się, że nos "zostanie" taki jak po operacji. I to jest pierwsze błedne przekonanie w wypadku takiej ingerencji. Niestety. Nikomu nie polecam. Zoperowalabym sobie wszystko gdybym miała ochotę i kasę, ale nie nos. To jest hard core na całe zycie.
Ja nie uważam że nie będzie taki, jak jest teraz. Wiem że będzie się kształtował miesiącami. Przykro mi jeśli jesteś niezadowolona. Wydaje mi się że jeśli operowali Cię piwypadkowo, to nie miałaś wcześniej problemów z nosem. Jeśli ktoś, tak jak ja, miał przez całe życie kompleksy na punkcie nosa jeśli nawet postronne osoby zauważały problem (kosmetyczka, optyk przy wybieraniu oprawek itd) to nawet jeśli nosek nie będzie idealny to nadal będzie milion razy lepszy niż był. No i nie jestem nastawiona na konkretny wyglad po operacji, tylko na zmiany ku lepszemu. Nie mam ustalobego jak mały ma być, tylko że mniejszy itd.
Ty pewno chciałaś mieć taki jak przedtem, a to pewno trudne, bo nos to skomplikowana sprawa.
Poza tym każda kolejna operacja niesie zwiekszone ryzyko komplikacji.
Bardzo mi przykro że musisz teraz przeżywać coś takiego, ale jest też mnóstwo świadectw osób bardzo zadowolonych z zabiegu.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 16:02   #2643
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

1,5 miesiąca po zabiegu... dalej nie widzę radości, po tym co sie wydarzyło, nos zatkany, najgorsze sa noce, czubek drętwy i wielki jak ziemniak, ogolnie to byl duzy blad podajac sie zabiegowi, efekt mial byc spektakularny, ale narazie to idzie w zla strone wszystko... 10 kwietnia odwiedzam doktora, zobaczymy co on powie
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 07:19   #2644
ysiaa
Przyczajenie
 
Avatar ysiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 24
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witam, ja we wtorek mialam operacje ;-). Wygladam strasznie ale zero bolu, mialam robiona mala korekte i przegrode nosowa. Buziaki!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zakupoholiczka

ysiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 09:33   #2645
garfieldo14
Rozeznanie
 
Avatar garfieldo14
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 552
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Mija 3 tydzień od operacji. Nosek jest prześliczny. Cały czas opuchnięty na czubku i schodzi z niego starsznie skóra, ale w większości mejsc odzyskałam już czucie. Powoli wychodzą szwy rozpuszczalne. Wszystko jest ładne, niebolące i drożne.
Jestem absolutmie zachwycona tym, że w końcu przełamałam strach i zdecydowałam się na zabieg. Czuję się miliom razy ładniejsza i bardziej pewna siebie. Blizny niemal nie widać, przynajmniej dla obserwatora z zewnątrz, zwłaszcza jak ten nie wie, ze coś było przy nosku gmerane.
Wiem, że musza minąć miesiace jeszcze, zanim nos będzie miał ostateczny kształt, ale zapowiada się cudnie
A takie pytanie: czemu masz bliznę? Nie miałaś robione metodą zamkniętą? Ja jestem 3 miesiące po operacji, czubek jeszcze mam wrażliwy ale też nie żałuję Koleżanka miała operację to mówiła mi, że nawet rok po operacji jeszcze widziała zmianę wiec trochę czasu musi jeszcze minąć
__________________
potrzebuję wielkiego billboardu, komunikatu w 'dzień dobry tvn', napisu na śniegu przed moim domem
bo nie dokońca jeszcze wierzę że Go mam.
garfieldo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 10:08   #2646
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez garfieldo14 Pokaż wiadomość
A takie pytanie: czemu masz bliznę? Nie miałaś robione metodą zamkniętą? Ja jestem 3 miesiące po operacji, czubek jeszcze mam wrażliwy ale też nie żałuję Koleżanka miała operację to mówiła mi, że nawet rok po operacji jeszcze widziała zmianę wiec trochę czasu musi jeszcze minąć
Miałam metodą otwartą bo lekarz uznał, że przy takiej ilości zmian, jak u mnie da ona bardziej przewidywalne wyniki a miałam robione wszystko. Piłowanie garbka, zwężanie części jostnej i chrzęstnej, skracanie, prostowanie (był skrzywiony w prawo), podnoszenie czubka i unieruchomienie go (ruszał się bardzo przy mówieniu i ruchach mimicznych).

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 13:10   #2647
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
miałam robione wszystko
hej a pokazałabyś jakieś zestawienia zdjęcia nosa przed i po? bardzo jestem ciekawa efektu
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 13:22   #2648
brandnew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 33
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej ja natomiast mam konsultacje u dr Zawiszy w Krakowie 31 marca. Czekałam ponad 3 miesiące na konsultacje. A teraz jak przychodzi co do czego to się boje. To tylko konsultacja ale mimo wszystko jakaś decyzje w końcu podejmę. Jestem z Podkarpacia i pokierowana blogiem alinarose.pl (miała korektę nosa właśnie u Zawiszy) wybrałam jego. Blisko, ma dobre opinie. Zobaczymy co mi powie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brandnew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 17:15   #2649
Weronika_20
Przyczajenie
 
Avatar Weronika_20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez brandnew Pokaż wiadomość
Hej ja natomiast mam konsultacje u dr Zawiszy w Krakowie 31 marca. Czekałam ponad 3 miesiące na konsultacje. A teraz jak przychodzi co do czego to się boje. To tylko konsultacja ale mimo wszystko jakaś decyzje w końcu podejmę. Jestem z Podkarpacia i pokierowana blogiem alinarose.pl (miała korektę nosa właśnie u Zawiszy) wybrałam jego. Blisko, ma dobre opinie. Zobaczymy co mi powie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślałam o tym doktorze, ale czas oczekiwania na konsultacje mnie przeraził, doszłam do wniosku, że nie dam rady tyle czekać
__________________
CKN ----> 11.04.2017
Weronika_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 17:43   #2650
Develyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja mam 18-stego kwietnia zabieg u dra Zawiszy. Konsultacja u niego mnie dość "rozczarowała". Pan doktor bardzo mi odradzał zabieg, dosyć mnie też nastraszył. Twierdził, że mam bardzo ładny i proporcjonalny nos i że powinnam go zostawić w spokoju. Naprawdę mocno mi odradzał korektę...
Mimo to zdecydowałam się na zabieg, chociaż nie ukrywam, że stres jest. Mogę sobie pozwolić na taki zabieg finansowo za własne, ciężko zarobione pieniądze + po co mam się męczyć z kompleksem do końca życia? Nawet jeśli wg niektórych jest on wydumany.

A tak dla rozluźnienia - jak zareagowali Wasi znajomi, rodzina na zmianę? Zauważyli różnicę/poprawę?
Develyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 17:44   #2651
brandnew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 33
Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Weronika_20 Pokaż wiadomość
Też myślałam o tym doktorze, ale czas oczekiwania na konsultacje mnie przeraził, doszłam do wniosku, że nie dam rady tyle czekać




A ja myślałam ze to standardowy czas czekania 27 lat męczę się z tym ,,nochalem". Wiec 3 miesiące w tą cz w tą...

Edytowane przez brandnew
Czas edycji: 2017-03-23 o 17:46
brandnew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 18:36   #2652
ysiaa
Przyczajenie
 
Avatar ysiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 24
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Develyn Pokaż wiadomość
Ja mam 18-stego kwietnia zabieg u dra Zawiszy. Konsultacja u niego mnie dość "rozczarowała". Pan doktor bardzo mi odradzał zabieg, dosyć mnie też nastraszył. Twierdził, że mam bardzo ładny i proporcjonalny nos i że powinnam go zostawić w spokoju. Naprawdę mocno mi odradzał korektę...

Mimo to zdecydowałam się na zabieg, chociaż nie ukrywam, że stres jest. Mogę sobie pozwolić na taki zabieg finansowo za własne, ciężko zarobione pieniądze + po co mam się męczyć z kompleksem do końca życia? Nawet jeśli wg niektórych jest on wydumany.



A tak dla rozluźnienia - jak zareagowali Wasi znajomi, rodzina na zmianę? Zauważyli różnicę/poprawę?

U mnie było to samo. Nosek miałam prosty tylko leciutki garbek, chyba nawet garbkiem nie można tego nazwać ;-) teraz czekam na zdjęcie gipsu zeby zobaczyc co tam się chowa ;-) chociaż wszyscy mówili że to moje widzi mi się.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zakupoholiczka

ysiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 06:52   #2653
brandnew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 33
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Develyn Pokaż wiadomość
Ja mam 18-stego kwietnia zabieg u dra Zawiszy. Konsultacja u niego mnie dość "rozczarowała". Pan doktor bardzo mi odradzał zabieg, dosyć mnie też nastraszył. Twierdził, że mam bardzo ładny i proporcjonalny nos i że powinnam go zostawić w spokoju. Naprawdę mocno mi odradzał korektę...

Mimo to zdecydowałam się na zabieg, chociaż nie ukrywam, że stres jest. Mogę sobie pozwolić na taki zabieg finansowo za własne, ciężko zarobione pieniądze + po co mam się męczyć z kompleksem do końca życia? Nawet jeśli wg niektórych jest on wydumany.



A tak dla rozluźnienia - jak zareagowali Wasi znajomi, rodzina na zmianę? Zauważyli różnicę/poprawę?

Hmm, ciekawe co mi powie. Daj znać jak się czujesz po zabiegu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brandnew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 14:30   #2654
Usmiech89
Raczkowanie
 
Avatar Usmiech89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 95
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dziewczyny!
Jestem 2 tyg po operacji nosa, wszystko niby OK ale nie potrafie w ogole sie usmiechac! Górna warga jakby w ogole nie reaguje, "opada", nie widać zębów podczas uśmiechu, mam uśmiech jak starsza babcia.
Czy to normalne? Ile trwa taki stan? Czym jest to spowodowane?
Usmiech89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 14:34   #2655
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Usmiech89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Jestem 2 tyg po operacji nosa, wszystko niby OK ale nie potrafie w ogole sie usmiechac! Górna warga jakby w ogole nie reaguje, "opada", nie widać zębów podczas uśmiechu, mam uśmiech jak starsza babcia.
Czy to normalne? Ile trwa taki stan? Czym jest to spowodowane?
U mnie minęło po jakiś 3 tygodniach

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 19:45   #2656
chloelove
Raczkowanie
 
Avatar chloelove
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 31
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć wszystkim

Zdecydowałam się nareszcie, że czas zrobić coś z moim nosem. Chodzi mi o usunięcie garba, który najprawdopodobniej narósł po urazie (ach, te lekcje wf w podstawówce ).


Mam do Was wobec tego kilka pytań:

1) Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z dr Oleander?

2) Czy ktoś robił operację mając aparat ortodontyczny? Z tego co przeczytałam to nie jest to przeszkoda.

3) Czy ktoś z Was przy okazji korekty kształtu nosa miał też prostowaną przegrodę? Czy da się tę część zabiegu sfinansować z NFZ?

4) Oglądałam sporo zdjęć przed i po operacji nosa i z tego co zauważyłam na zdjęciach "po" ludzie mają często wysoką nasadę nosa (chodzi mi o to że nie ma tego wgłębienia na wysokości między brwiami a oczami). Domyślam się, że to może być jeszcze opuchlizna po operacji. Jak myślicie, czy to się zmienia z czasem?
chloelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 07:29   #2657
brunetka517
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć dziewczyny
W lipcu mam termin korekty Mojego krzywego nosa... odkąd pamiętam mam straszny kompleks z tego powodu,bo nos jest przekrzywiony w prawą stronę i wygląda to bardzo brzydko
Operację będę miała w Bielsku u dr. Sirka .
Czy któreś naprawiał nosek ? Chętnie porozmawiałabym z taką osobą
Pozdrawiam.
brunetka517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 13:25   #2658
Usmiech89
Raczkowanie
 
Avatar Usmiech89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 95
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
U mnie minęło po jakiś 3 tygodniach
A mialas tylko odretwienie tej gornej wargi czy faktycznie mocno Ci opadala do tego stopnia ze przy usmiechu nie bylo widac gornych zebow?
Usmiech89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 10:22   #2659
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Usmiech89 Pokaż wiadomość
A mialas tylko odretwienie tej gornej wargi czy faktycznie mocno Ci opadala do tego stopnia ze przy usmiechu nie bylo widac gornych zebow?
Miałam tak, ze w ogóle nie mogłam nią ruszac, tak jakby była zblokowana. Któregoś taka po prostu zauważyłam, że zaczęła się ruszać, choć nadal nie mam pelnej mimiki twarzy. Myślę że trzeba poczekać, ale jeśli się niepokoisz, to zadzwoń do swojego lekarza

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 11:40   #2660
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Chloelove - to opuchlizna, ja tez praktycznie nie mialam wciecia miedzy czolem a nosem przez jakis moze miesiac, potem normalnie sie obkurczylo z powrotem. Ktos pytal o gorna warge - tak ja tez nie moglam pokazac gornych zebow, teraz wszystko normalnie dziala ;p wiec cierpliwosci dziewczyny
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 15:03   #2661
Weronika_20
Przyczajenie
 
Avatar Weronika_20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Talking Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez storczyk89 Pokaż wiadomość
Moja operacja już za niecałe 3 tygodnie nie mogę się doczekać. Będę zdawała relację i mam nadzieję, że wszystkie będziemy zadowolone z Pana Doktora.
Storczyk89, Twoja operacja już pojutrze! Czekam z niecierpliwością na relację, jak będziesz po, to napisz koniecznie jak było! Mój zabieg za 15 dni

U mnie nikt nie wie o operacji, poza moim narzeczonym. Jak kiedyś pojadę do domu rodzinnego, to się zdziwią jak mnie zobaczą Ciekawe czy w ogóle się zorientują, zamierzam też zmienić fryzurę, w ogóle metamorfoza na maxa
__________________
CKN ----> 11.04.2017
Weronika_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 17:08   #2662
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja jestem 5 dni po operacji, tez mam unieruchomiona górna wargę :p wiem, ze to moze potrwać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 09:49   #2663
garfieldo14
Rozeznanie
 
Avatar garfieldo14
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 552
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez chloelove Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Zdecydowałam się nareszcie, że czas zrobić coś z moim nosem. Chodzi mi o usunięcie garba, który najprawdopodobniej narósł po urazie (ach, te lekcje wf w podstawówce ).


Mam do Was wobec tego kilka pytań:

1) Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z dr Oleander?

2) Czy ktoś robił operację mając aparat ortodontyczny? Z tego co przeczytałam to nie jest to przeszkoda.

3) Czy ktoś z Was przy okazji korekty kształtu nosa miał też prostowaną przegrodę? Czy da się tę część zabiegu sfinansować z NFZ?

4) Oglądałam sporo zdjęć przed i po operacji nosa i z tego co zauważyłam na zdjęciach "po" ludzie mają często wysoką nasadę nosa (chodzi mi o to że nie ma tego wgłębienia na wysokości między brwiami a oczami). Domyślam się, że to może być jeszcze opuchlizna po operacji. Jak myślicie, czy to się zmienia z czasem?

Mogę Ci pomóc z pyt 3 i 4 - nie da się połączyć tych operacji, byś musiała mieć 2 osobne, ja miałam wszystko w ramach jednej - plastycznej, nie różniło się w ogóle cenowo od całkowitej korekty bez przegrody, a z tego co się nasłuchałam o robieniu przegrody przez NFZ nawet bym nie tego nie rozważała

Rzeczywiście jest takie wrażenie, że nie masz wgłębienia, ale to jest opuchlizna, 2-3 tygodnie najgorsze powinno minąć, potem powoli się wszystko kształtuje i zarysowuje.
__________________
potrzebuję wielkiego billboardu, komunikatu w 'dzień dobry tvn', napisu na śniegu przed moim domem
bo nie dokońca jeszcze wierzę że Go mam.
garfieldo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 23:00   #2664
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Co do pytania na reakcje - mnie to bardzo fascynuje i prowadzę nawet swoje własne obserwacje socjologiczne na ten temat. Reakcje ludzi na zmianę i na operację. To zabawne obserwować reakcje niektórych znajomych
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 12:27   #2665
brandnew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 33
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dziewczyny. Pojutrze mam konsultacje. Wypisałam sobie różne pytania o które chce zapytać. Czytałam ze powinno się wiedzieć jak chcemy żeby nasz nos wyglądał po operacji, jakich efektów oczekujemy. Sęk w tym, że ja nie mam sprecyzowanego efektu. Pójdę , zobaczę . Tylko czekałam na ta konsultacje ponad 3 miesiące a boje sie ze mi sie lekarz nie spodoba i do kolejnego znów bede musiała tyle czekać... podjęlyscie decyzje po jednej konsultacji u jednego chirurga?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brandnew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 12:30   #2666
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez brandnew Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Pojutrze mam konsultacje. Wypisałam sobie różne pytania o które chce zapytać. Czytałam ze powinno się wiedzieć jak chcemy żeby nasz nos wyglądał po operacji, jakich efektów oczekujemy. Sęk w tym, że ja nie mam sprecyzowanego efektu. Pójdę , zobaczę . Tylko czekałam na ta konsultacje ponad 3 miesiące a boje sie ze mi sie lekarz nie spodoba i do kolejnego znów bede musiała tyle czekać... podjęlyscie decyzje po jednej konsultacji u jednego chirurga?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam u 3 lekarzy zanim podjelam decyzję. Zapisałam się od razu do wszystkich 3 tak że wszystkie 3 wizyty odbyłam w ciągu miesiąca.
Ja nie miałam dokładnie sprecyzowanych wymagań, oprócz braku garbka i tego by niż był mniejszy. Resztę rzeczy zauwazyli sami lekarze na konsultacjach.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 12:33   #2667
brandnew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 33
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Siniaków nie miałam już po zdjeciu opatrunku. I szczerze ciężko mi sobie wyobrazić jakie komolikacje maja być po roku skoro teraz nic nie boli i nos jest drożny. oczywiście wiem, że zawsze może coś pojsc jeszcze nie tak. Ale wiem też że u mnie rokowania są bardzo dobre i trzymam się wszystkich zaleceń pooperacyjnych aż za bardzo.
Czas pokaże, ale to że Ty miałaś nieudane operacje nie znaczy że jazdy będzie miał. Plus powypadkowe operacje są inne niż na nosie zdrowym.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka

A na kogo finalnie sie zdecydowałaś? Pewnie gdzieś pisałaś juz ale nie mogę odnaleźć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Byłam u 3 lekarzy zanim podjelam decyzję. Zapisałam się od razu do wszystkich 3 tak że wszystkie 3 wizyty odbyłam w ciągu miesiąca.
Ja nie miałam dokładnie sprecyzowanych wymagań, oprócz braku garbka i tego by niż był mniejszy. Resztę rzeczy zauwazyli sami lekarze na konsultacjach.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka

Na kogo finalnie się zdecydowałaś?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brandnew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 12:39   #2668
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez brandnew Pokaż wiadomość
A na kogo finalnie sie zdecydowałaś? Pewnie gdzieś pisałaś juz ale nie mogę odnaleźć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------




Na kogo finalnie się zdecydowałaś?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na doktora Osucha.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 12:56   #2669
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez brandnew Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Pojutrze mam konsultacje. Wypisałam sobie różne pytania o które chce zapytać. Czytałam ze powinno się wiedzieć jak chcemy żeby nasz nos wyglądał po operacji, jakich efektów oczekujemy. Sęk w tym, że ja nie mam sprecyzowanego efektu. Pójdę , zobaczę . Tylko czekałam na ta konsultacje ponad 3 miesiące a boje sie ze mi sie lekarz nie spodoba i do kolejnego znów bede musiała tyle czekać... podjęlyscie decyzje po jednej konsultacji u jednego chirurga?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robiłam internetowe rozeznanie przez dłuższy czas i w sumie wybrałam sobie lekarza po opiniach na forach. Potem na konsultację zapisałam się tylko do jednego, w sumie to trochę chciał mnie zbyć i był szczerze zaskoczony jak zapytałam czy dziś już mogę umówić termin (czyli chyba jest wiele osób które tak o przychodzą na konsultację ale nie podejmują decyzji) ;p A w sumie to jak lekarz miałby Ci sie "nie spodobać"? Jakby był niemiły czy coś? Bo to przecież nie musi się przekładać na jego zdolności chirurgiczne. Większość też na wstępie odradza operację, bo ich zdaniem nie jest konieczna - to normalka Widziałaś nosy zrobione przez tego lekarza, do którego jedziesz?
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 13:01   #2670
brandnew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 33
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez migotka_94 Pokaż wiadomość
Ja robiłam internetowe rozeznanie przez dłuższy czas i w sumie wybrałam sobie lekarza po opiniach na forach. Potem na konsultację zapisałam się tylko do jednego, w sumie to trochę chciał mnie zbyć i był szczerze zaskoczony jak zapytałam czy dziś już mogę umówić termin (czyli chyba jest wiele osób które tak o przychodzą na konsultację ale nie podejmują decyzji) ;p A w sumie to jak lekarz miałby Ci sie "nie spodobać"? Jakby był niemiły czy coś? Bo to przecież nie musi się przekładać na jego zdolności chirurgiczne. Większość też na wstępie odradza operację, bo ich zdaniem nie jest konieczna - to normalka Widziałaś nosy zrobione przez tego lekarza, do którego jedziesz?

Zdecydowałam się na konsultacje u tego lekarza bo jedna z blogerek robiła u niego nosek i ze względu na odległość (około 200 km od miejsca gdzie mieszkam). Opinie ma same dobre , ale wiadomo czy to na serio sa ludzie którzy sie operowali? Opinie można kupić za dużo zdjęć to nie widziałam. Mam nadzieje ze na wizycie pokaże mi więcej, bo jeśli odmówi to ja na niego się nie zdecyduje . Zobaczę jak bedzie w piątek.
A na sam zabieg brałyście chorobowe? Czy urlop w pracy?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brandnew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.