blokery, a ciemna karnacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Cena Urody

Notka

Cena Urody W dniach 25-28 kwietnia (od poniedziałku do czwartku włącznie) na nowym forum CENA URODY na Wasze wnikliwe pytania będą odpowiadały autorki tej świetnej pozycji.

 
 
Narzędzia
Stary 2005-04-26, 17:39   #1
iwonula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 25

blokery, a ciemna karnacja


witam. noszę się z zamiarem zakupienia kremu ochronnego, myślałam o Anthelios XL Fluid Extreme SPF 60, ale zastanawiam się czy w moim przypadku jest potrzeba tak maksymalnego zabezpieczenia, może wystarczyłyby niższe filtry np SPF 20 lub 40. mam ciemną karnację, ale skłonną do przebarwień (zauważyłam już pierwsze-pod oczami na kościach policzkowych). bardzo proszę o radę, lub polecenie mi jakiegoś konkretnego blokera dla skóry mieszanej. z góry dziękuje
iwonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-26, 17:39   #2
iwonula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 25
blokery, a ciemna karnacja

witam. noszę się z zamiarem zakupienia kremu ochronnego, myślałam o Anthelios XL Fluid Extreme SPF 60, ale zastanawiam się czy w moim przypadku jest potrzeba tak maksymalnego zabezpieczenia, może wystarczyłyby niższe filtry np SPF 20 lub 40. mam ciemną karnację, ale skłonną do przebarwień (zauważyłam już pierwsze-pod oczami na kościach policzkowych). bardzo proszę o radę, lub polecenie mi jakiegoś konkretnego blokera dla skóry mieszanej. z góry dziękuje
iwonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-26, 18:56   #3
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: blokery, a ciemna karnacja

Witamy!
No właśnie pokutuje stereotyp, że ciemna karnbacja sama się obroni przed słońcem. Zdarza się jednak, że na ciemnej skórze najszybciej występują plamy, szczególnie jesli łykamy tabletki antykoncepcyjne, niektóre leki (np. barbiturany, fenyloftaleiny), jestesmy w ciązy. Jeśli ktoś ma skłonność do plam i przebarwień, im mniej słońca, solarium i im większy filtr przeciwsłoneczny, tym lepiej.
Pozdr
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-26, 18:56   #4
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: blokery, a ciemna karnacja

Witamy!
No właśnie pokutuje stereotyp, że ciemna karnbacja sama się obroni przed słońcem. Zdarza się jednak, że na ciemnej skórze najszybciej występują plamy, szczególnie jesli łykamy tabletki antykoncepcyjne, niektóre leki (np. barbiturany, fenyloftaleiny), jestesmy w ciązy. Jeśli ktoś ma skłonność do plam i przebarwień, im mniej słońca, solarium i im większy filtr przeciwsłoneczny, tym lepiej.
Pozdr
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Cena Urody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.