Mamusie lutowe 2018 - cz. 3 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-12, 18:14   #4081
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Super że jest poprawa!

U nas ciasto zrobione, ale z pomoco męża przy pilnowaniu Kornelii, jednak raczkowanie już na całego, a kable najciekawsze od laptopa

😉.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 18:40   #4082
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Super że jest poprawa!

U nas ciasto zrobione, ale z pomoco męża przy pilnowaniu Kornelii, jednak raczkowanie już na całego, a kable najciekawsze od laptopa

.
U mnie to ciasto już zjedzone. Bo na drugi dzień smakuje zdecydowanie lepiej no i znikło Korci żeby znowu zrobić ale fizjo kazała podać obwód na pepku i jak się rozkręce z jedzeniem to wyjdzie że nie ma efektów ćwiczeń a ja czuję i już widzę że są a dopiero tydzień minął i talia wraca , której ciężko było się doszukać pomimo dużego spadku wagi przy karmieniu.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 06:10   #4083
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Moja waga też już praktycznie wróciła do tej z przed ciozy, tylko ja to najpierw schudłam w ciozy, bo wcale nie miałam apetytu. Później już trochę na siłę jadłam. Przed wakacjami trochę ćwiczyłam, teraz to już brak czasu. Staram się tylko spacery z wózkiem robić. U mnie ramię jeszcze całkiem nie doszło do siebie, ostatnio masażysta mi te ścięgna rozciągal i teraz czekam parę dni czy lepiej będzie. Ja wolę swoje ciasto zrobić niż ciastkami się objadac, zawsze trochę zdrowsze.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 06:40   #4084
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Moja waga też już praktycznie wróciła do tej z przed ciozy, tylko ja to najpierw schudłam w ciozy, bo wcale nie miałam apetytu. Później już trochę na siłę jadłam. Przed wakacjami trochę ćwiczyłam, teraz to już brak czasu. Staram się tylko spacery z wózkiem robić. U mnie ramię jeszcze całkiem nie doszło do siebie, ostatnio masażysta mi te ścięgna rozciągal i teraz czekam parę dni czy lepiej będzie. Ja wolę swoje ciasto zrobić niż ciastkami się objadac, zawsze trochę zdrowsze.
Tak, ciastka to syf. Nie jadłam długo takich rzeczy a na wyjeździe w drodze jadłam batoniki i potem średnio się czułam i wysyp pryszczy na brodzie także no przy moim pco takie rzeczy zakazane.
W naszym przypadku warto też uważać na produkty 'dla dzieci ' bo często to tylko obrazek na opakowaniu jest dla dzieci a zawartość najgorszy sort niestety .

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:40 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Mamusie czy któraś z Was której dzieciątko ma już jakiś ząbek była z maleństwem u dentysty? Bo niby w książeczce zdrowia jest miejsce na wpis w 6mż i nie wiem czy warto czy nie ma sensu

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 08:51   #4085
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Co do dojścia do siebie to morfologia się bardzo powoli ale poprawia i mam nadzieję że za 3 miechy będzie ok. No i ćwiczenia od fizjo zaczynają działać więc idzie ku lepszemu i może do końca roku będzie już ok ogólnie. W mojej sytuacji najbardziej lubię komentarze 'to kiedy następne' 'już fabryka otwarta' itp.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 12:35   #4086
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Ha ha u mnie jak pytajo kiedy nastepne, to mowie jak sie wyspie .Chociaz juz ostatnio nie najgorzej z wysypianiem, jedna pobudka 2 lub 3 na karmienie I zaraz zasypia. U mnie byl duzy problem z ciozo, jak sie uda z nastepnym to bedzie super, jak nie to corcia tylko bedzie.
Dzis z rana mialam szybko akcje.Uciekl mi z klatki golobek diamentowy, zlapalam go i szlam z nim do klatki ale zerknelam do sypialni ,bo Kornelia spala w naszym lozku, a ona juz w najlepsze raczkuje w strone konca lozka, zlapalam jo pod pache i przenioslam na podloge w salonie .Nie chcialam jej przenosic jak wstalam zeby nie wybudzic ale juz wiecej jej samej spiocej w naszym lozku nie zostawie .

Edytowane przez Inez03
Czas edycji: 2018-09-13 o 13:03
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 14:21   #4087
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Ja nie wiem czy będzie następne bo i tak przy pco to fart, że synek jest i się cieszę z tego że jest .

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez magdazka
Czas edycji: 2018-09-13 o 21:05
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 13:46   #4088
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Dwa tygodnie żłobka za nami, nie jest źle. Majo różne rozwijające zajęcia. Papki zjada, z butelko nadal się nie zaprzyjaznila. Dziś przed wyjściem do z żłobka tako kupę zrobiła że musiałam body z bluzko zmienić, trochę się spóźniłam. Moż już dzwonił czemu Kornelia nie w żłobku, zagloda do apki, co słychać u córeczki w żłobku.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 16:39   #4089
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Moja średnia na szmery. Dużo niemowląt ma szmery i temu pediatrzy o tym nie mowia, bo do 5-6m to fizjologia. Powyżej zaczynaja się odzywać i powoli dają skierowania do kardiologa.
U nas jest taka grubsza żyłka przy sercu (nie pamietam teraz jak to się nazywa, ale ma tak kilka czy kilkanaście % ludzi, nic groźnego ot taka budowa). Kardiolog powiedziała, ze im dziecko większe tym mniej to słychać i zwykle koło 7rz pediatrzy już tego nie słyszą. Potem czasem usłyszą przy chorobie i wtedy znowu wysyłają do kardiologa my już mamy diagnozę wbita w książeczkę, żeby się wiecznie nie tłumaczyć lekarzom. Będziemy te kilka lat pod opieka kardiologa. Miałyśmy mieć raz do roku ekg i usg serca, ale po tym jak się ostatnio darła i ze przy tym darciu było przyzwoicie kazali nam przyjsc za 1,5 roku.
Także nawet szmery powyżej 5-6m nie musza być niczym złym.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może struna ? Moja na zdiagnozowana strunę właśnie , ale mojej siostry córka też ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 17:44   #4090
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Może struna ? Moja na zdiagnozowana strunę właśnie , ale mojej siostry córka też ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na razie daję mu spokój bo wychodzą dwie jedynki jednocześnie i jest armagedon

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 12:33   #4091
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cześć,
do nas przypałętał się katar kilka dni temu... Nocki były koszmarne, w dzień mała maruda najchętniej by była tylko na rękach ale przetrwałam to. Dziś już jest lepiej. Nawet śpi w łóżeczku. I siedzi samodzielnie powiedzcie Wasze dzieci na początku też tak chwiejnie siedziały? Muszą na moją cały czas patrzeć bo kilka razy zdarzyło się, że by poleciała do tyłu...
Przepraszam, że się nie odniosę do wcześniejszych postów ale piszę na szybko póki córka śpi
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-17, 15:22   #4092
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Cześć,
do nas przypałętał się katar kilka dni temu... Nocki były koszmarne, w dzień mała maruda najchętniej by była tylko na rękach ale przetrwałam to. Dziś już jest lepiej. Nawet śpi w łóżeczku. I siedzi samodzielnie powiedzcie Wasze dzieci na początku też tak chwiejnie siedziały? Muszą na moją cały czas patrzeć bo kilka razy zdarzyło się, że by poleciała do tyłu...
Przepraszam, że się nie odniosę do wcześniejszych postów ale piszę na szybko póki córka śpi
Tak, to normalne. Z czasem będzie siedzieć stabilniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 07:06   #4093
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Właśnie mi się przypomniało że wczoraj nadrabiałam forum i chciałam Wam odpisać ale chyba zapomniałam

Od tygodnia mała ma katar i kaszel. Nic nie mogę jej odciągnąć z nosa a słyszę jak ma zatkany. Patrząc na nasze doświadczenie polecam aromactiv. Stosowałam u małej zanim poszliśmy do lekarza a potem przestalam bo dostaliśmy inne leki. Wczoraj wieczorem znowu nakleiłam na łóżeczko i noc super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 10:38   #4094
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Ja kupiłam aromactive żel a potem czytam u Pana tabletki że to pic na wode. Nic nie leczy bo to nie lek, tylko jakbym wysmarowala dziecko perfumami o zapachu eukaliptusa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 11:25   #4095
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Ja kupiłam aromactive żel a potem czytam u Pana tabletki że to pic na wode. Nic nie leczy bo to nie lek, tylko jakbym wysmarowala dziecko perfumami o zapachu eukaliptusa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też to czytałam.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Macie jakiś pomysł jak sprać plamy po bananie? Nie chce założonego raz ubranka wywalić do kosza

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 11:39   #4096
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Wystawić na słońce. Aczkolwiek Demeter ma lepszy sposób, niech sama opowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 11:41   #4097
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Wystawić na słońce. Aczkolwiek Demeter ma lepszy sposób, niech sama opowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślałam że to tylko sposób na kupy i marchewkę

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 12:25   #4098
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Wystawić na słońce. Aczkolwiek Demeter ma lepszy sposób, niech sama opowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


I skuteczny w 100%
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 12:59   #4099
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Demeter się chyba obrazila bo napisałam że lepiej zrobić malinowa chmurkę samemu nie no żart. Człowiekiem jestem i też czasem kupuję słodycze a w gotowaniu jeszcze wiele muszę się nauczyć.
Moje dziecko polubilo trochę wózek ale jeździ w nim na czworakach albo na brzuchu i ryk jak odwracam, widocznie tak bardziej odpowiada mu oglądanie świata

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Czy slyszalyscie coś takiego że niby można używać nosidełka jak dziecko nie siedzi jeszcze ale już raczkuje?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 13:38   #4100
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Ja słyszałam że można jak dziecko nie robi nic ostatnio widziałam jak baba niosła przodem do świata w wisiadle oczy mnie bolaly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 14:07   #4101
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
I skuteczny w 100%
Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Wystawić na słońce. Aczkolwiek Demeter ma lepszy sposób, niech sama opowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sposób na plamy, to słońce wzmocnione lupą. Tak jak mrówki kiedyś się paliło działa w 200%
Cytat:
Napisane przez magdazka Pokaż wiadomość
Demeter się chyba obrazila bo napisałam że lepiej zrobić malinowa chmurkę samemu nie no żart. Człowiekiem jestem i też czasem kupuję słodycze a w gotowaniu jeszcze wiele muszę się nauczyć.
Moje dziecko polubilo trochę wózek ale jeździ w nim na czworakach albo na brzuchu i ryk jak odwracam, widocznie tak bardziej odpowiada mu oglądanie świata

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Czy slyszalyscie coś takiego że niby można używać nosidełka jak dziecko nie siedzi jeszcze ale już raczkuje?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Demeter się nie obraża o takie pierdoły też uwielbiam piec ale jak nie ma kiedy i jak, to kupuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Magdazka, moja jak nauczyła się przekręcać na brzuch, to dopóki nie przesiadliśmy się do spacerówki to tak jeździła. Później na czworakach, później wstawała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

A na plamy z tormentiolu słońce też działa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 15:17   #4102
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Mój jeździ na czworakach w spacerówce, nie w gondoli

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez magdazka
Czas edycji: 2018-09-19 o 15:19
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 15:25   #4103
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez magdazka Pokaż wiadomość
Mój jeździ na czworakach w spacerówce, nie w gondoli

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Aaaa to też tak jeździliśmy bo nie akceptowała pasów. Albo siedziała przodem do oparcia. Na szczęście minęło i już możemy jeździć normalnym tempem. Z tym że szelek dalej nie akceptuje, jedynie pas biodrowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 15:37   #4104
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Aaaa to też tak jeździliśmy bo nie akceptowała pasów. Albo siedziała przodem do oparcia. Na szczęście minęło i już możemy jeździć normalnym tempem. Z tym że szelek dalej nie akceptuje, jedynie pas biodrowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mój nie siedzi jeszcze bo niby próbuje ale no nie wychodzi mu .
Czy tsh w okolicach 2 to norma czy powinnam iść do endokrynologa? Bo chyba te laboratoryjne normy są zawyżone i tak się zastanawiam bo skoro już się remontuje to lepiej kompleksowo . Mój gin niby stwierdził że w okolicach 3 jest do konsultacji z endo.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 19:06   #4105
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Ja kupiłam aromactive żel a potem czytam u Pana tabletki że to pic na wode. Nic nie leczy bo to nie lek, tylko jakbym wysmarowala dziecko perfumami o zapachu eukaliptusa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O Ja mam takie plastry naklejane. (To to czarostwo co nie mogę odkleić od łóżeczka). Śmierdzi jak zawieszka na mole. Kurka ale mała po tym ma serio mniejszy katar i nie dusi się nad ranem. Nie wiem o co chodzi.
Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Sposób na plamy, to słońce wzmocnione lupą. Tak jak mrówki kiedyś się paliło działa w 200%Demeter się nie obraża o takie pierdoły też uwielbiam piec ale jak nie ma kiedy i jak, to kupuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Magdazka, moja jak nauczyła się przekręcać na brzuch, to dopóki nie przesiadliśmy się do spacerówki to tak jeździła. Później na czworakach, później wstawała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

A na plamy z tormentiolu słońce też działa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już o tym zapomniałam Chyba muszę sobie jakiegoś screena zrobić na smutne dni czy coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 19:12   #4106
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
O Ja mam takie plastry naklejane. (To to czarostwo co nie mogę odkleić od łóżeczka). Śmierdzi jak zawieszka na mole. Kurka ale mała po tym ma serio mniejszy katar i nie dusi się nad ranem. Nie wiem o co chodzi.Już o tym zapomniałam Chyba muszę sobie jakiegoś screena zrobić na smutne dni czy coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

A naklejki można usunąć majonezem (serio!)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 19:42   #4107
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
No dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

A naklejki można usunąć majonezem (serio!)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będę próbowała. Muszę się tylko za to zabrać bo odkąd mała taka marudna to skupiam się na najważniejszych rzeczach w ciągu dnia np. na pisaniu na forum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 07:29   #4108
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
Będę próbowała. Muszę się tylko za to zabrać bo odkąd mała taka marudna to skupiam się na najważniejszych rzeczach w ciągu dnia np. na pisaniu na forum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 13:27   #4109
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Hej u nas też katar z goroczko, byłam u lekarza to wszystko ok, zwykły wirus, powinna zwalczyć tylko plukac nosek, przynajmniej wiem jak skutecznie to zrobić bo do tej pory mi się tak kręciła że kiepskie były efekty. Jak wracaliśmy od lekarza to sobie na czworakch w spacerowce korytarze szpitala oglądała, ale lepsze to niż marudzenie.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 08:40   #4110
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Hejo, ale cisza na wątku... Mam nadzieję, że chorujące dzieciaczki już wyzdrowiały, a Wy dziewczyny macie dużo siły.
Ciekawa rozmowa o usuwaniu plam widzę była patent na pewno się przyda.
U nas siadanie i czworakowanie na całego, próbuje też już wstawać Byłyśmy też na wizycie u fizjoterapeuty tak profilaktycznie. Mała rozwija się ok. A, i często mówi ma-ma-ma Duma mnie rozpiera, a mąż zazdrosny bo ta-ta nie potrafi
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-13 16:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.