Mamy sierpniowe 2018 cz.1 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-05, 18:05   #1531
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez AnnaEm1000 Pokaż wiadomość
ja bardzo chciałam mieć córeczkę - i mam
co do imienia - dla dziewczynki mieliśmy już wybrane od dawna wiec nie było z tym problemu, mimo że wiedzielismy jaka będzie płeć to na wszelki wypadek zastanawialismy się nad imieniem dla chłopca nie było łatwo ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Arkadiusz.
Rodzilam siłami natury, bardzo dokuczaly mi bóle z kości krzyżowej, jednak jeśli będę po raz kolejny w ciazy to również chciałbym rodzic naturalnie.

Przy porodzie byłyście same czy ktoś Wam towarzyszył?
Mnie towarzyszył mój mąż z czego bardzo się cieszę bardzo mnie wspierał psychicznie, podawał wodę, później kangurowal nasza córkę
Jeszcze bardziej nas to do siebie zbliżyło!
Ze mną, podczas cc, też był mąż

Jak wam mija dzien dziewczyny?
Bardzo dawno nie pisała mama małego Józia, Monia- podczytujesz nas jeszcze?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 18:25   #1532
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Ja jestem od 14:30 sama z małą, bo mąż naprawia auto. Właśnie skończyłam ponad godzinne usypianie... w kółko odkładanie i leżenie, bujanie (odpycha się), pierś, odkładanie itd... po 45min prób zaśnięcia zaczęła się denerwować i na przemian popłakiwała i się uspokajała. Już nie miałam pomysłu:/ zatoki za ten czas nieźle zaczęły mnie boleć. Do tego jestem głodna ! Ale leżę jeszcze w łóżku ze szkodnikiem.
Powiem wam że te pierwsze, trudne miesiące z Polą na prawdę nadszarpnęły moja cierpliwość potrafię być pozornie spokojna, na etapie najwyższej miłości do córki, mieć za sobą fajny dzień, a po 1h usypiania jak płacze i nie wiem co robić to aż zębami zgrzytam... :/ taki ze mnie nerwus.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 19:02   #1533
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Hej😊 u nas dzionek w miarę dobrze minął. Dziś bawiliśmy się w domu, bo taki wiatr, że głowę urywa😁



Młody ma dwie dolne jedyneczki, idą mu teraz też górne, a dziś odkryłam dolną dwojeczke😁 nie wiem kiedy mu to wyszło😊 pewnie dlatego taki gryzon z niego ostatnio...😏



Szaruskowa, przyjdzie taki dzień, że Pola powie Ci - Mamo idę spać😁😁😁

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Gosia też nam ostatnio ucichla😊 Gosiu jak tam u Was?
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 21:25   #1534
Moniano22
Raczkowanie
 
Avatar Moniano22
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 267
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
Ze mną, podczas cc, też był mąż

Jak wam mija dzien dziewczyny?
Bardzo dawno nie pisała mama małego Józia, Monia- podczytujesz nas jeszcze?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Czuje sie wywolana do tablicy Owszem podczytuje regularnie, ale jakos nie moge sie zebrac zeby cos napisac Moze dlatego, ze moj Jozef tez z tych bardziej wymagajacych i potrzebujacych rozrywek, samotna zabawa na macie to nie dla niego
Z takiego polrocznego podsumowania to:
- je raz dziennie "sloiczkowe papki", jak ma dobry dzien to zje caly, a nieraz tylko kilka lyzeczek, w ramach popoludniowego deserku dostaje jogurcik naturalny z owocem lub kaszke zbozowa.
- ma dwa zęby
- nie siada, nie raczkuje, baaaardzo nieśmiało od dwoch dni zaczyna pelzac
- noce z reguly przesypia z jedną pobudka,
- zasypia o 21, byl czas ze potrafil pospac nawet do 9 ale ostatnio ma niebezpieczna tendencje i zaczyna wstawac coraz wczesniej, dzis masakra - 6.30

No i oczywiscie najlepsza zabawka to mama uwielbia jak go rozsmieszam, robie glupie miny, tancze smieje sie wtedy w glos. Sam nie polezy raczej dluzej niz 5min
__________________


26.09.2014 - Pani Kierowca
Moniano22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 05:07   #1535
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Dzień dobry😊 my jak zwykle już rozpoczęlismy dzień🙄
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 08:15   #1536
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

u nas też już o 5:50 był alarm

już myślałam, że wychodzę z tego choróbska, a znowu poczułam się gorzej, wczoraj bolały mnie zatoki a dziś jestem słaba. chwilę powygłupiam się z córką i dostaję zadyszki. dobrze, że mąż jest w domu, ale trochę mnie to drażni, że cały jego urlop będę chora:/

dzisiaj planuję wprowadzić jogurt naturalny. Wczoraj jadła kalafior ale bardzo mało i sam zapach już sprawił, że się krzywiła

jak wam idzie rozszerzanie diety? u nas już sporo produktów weszło, z tego co jej smakowało- ziemniak ale taki mączny, za drugim razem był inny i nie podszedł, marchewka, batat, kaszka z borówką, zupka jabłko pietruszka, z tego co średnio- kalafior, burak, dynia, ten drugi ziemniak, ciężko stwierdzić odnośnie banana, gruszki i jabłka, a to chyba dość dziwne, bo dzieci zwykle lubią owoce. Ostatnio ma coś gorszy czas z tym jedzeniem. Trochę mnie to martwi, bo mało co wcina tak, żeby jej się uszy trzęsły

u nas piękna i bezwietrzna pogoda. po drzemce, która już ponad godzinę trwa, wybieramy się na spacer nie lubię tego quinny, ale Pola za nim przepada i to jest najważniejsze
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 09:34   #1537
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-06, 18:50   #1538
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Moniano brawa dla Jozia za postępy i zabki😊



Sylwia Wan jeszcze nie pogratulowalam ząbków😊



Szaruskowa u nas rozszerzanie diety w pełni😊 jogurt naturalny już przerabialiśmy, z owocami wcina aż mu się uszy trzęsą😊



Generalnie stał się mniej wybredny, nie przepada jedynie za pietruszka i selerem, Ale w zupie jakoś przejdzie😉



Sieciowa nie przejmuj się, ja też czasem daje gotowe kaszki bez cukru-manna, owsiana etc. Czasem gotuje i blenduje np. Jaglana, ale nie zawsze. Jak te gotowe mają dobry skład, nie mają cukru przede wszystkim, to to nic złego, moim zdaniem oczywiście😉



Cichutko dziś tu u nas😊 u mnie padało od rana, młody dziś był wyjątkowo senny, jak zasnął po 10, to obudził się o 12😲 nie pamiętam kiedy ostatnio miał taka długa drzemkę! Nasprzatalam się jak nigdy😁😁😁
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 20:29   #1539
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Czuje sie wywolana do tablicy Owszem podczytuje regularnie, ale jakos nie moge sie zebrac zeby cos napisac Moze dlatego, ze moj Jozef tez z tych bardziej wymagajacych i potrzebujacych rozrywek, samotna zabawa na macie to nie dla niego
Z takiego polrocznego podsumowania to:
- je raz dziennie "sloiczkowe papki", jak ma dobry dzien to zje caly, a nieraz tylko kilka lyzeczek, w ramach popoludniowego deserku dostaje jogurcik naturalny z owocem lub kaszke zbozowa.
- ma dwa zęby
- nie siada, nie raczkuje, baaaardzo nieśmiało od dwoch dni zaczyna pelzac
- noce z reguly przesypia z jedną pobudka,
- zasypia o 21, byl czas ze potrafil pospac nawet do 9 ale ostatnio ma niebezpieczna tendencje i zaczyna wstawac coraz wczesniej, dzis masakra - 6.30

No i oczywiscie najlepsza zabawka to mama uwielbia jak go rozsmieszam, robie glupie miny, tancze smieje sie wtedy w glos. Sam nie polezy raczej dluzej niz 5min
Fajnie, że się odezwałaś. No i gratuluję postępów!

Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
u nas też już o 5:50 był alarm

już myślałam, że wychodzę z tego choróbska, a znowu poczułam się gorzej, wczoraj bolały mnie zatoki a dziś jestem słaba. chwilę powygłupiam się z córką i dostaję zadyszki. dobrze, że mąż jest w domu, ale trochę mnie to drażni, że cały jego urlop będę chora:/

dzisiaj planuję wprowadzić jogurt naturalny. Wczoraj jadła kalafior ale bardzo mało i sam zapach już sprawił, że się krzywiła

jak wam idzie rozszerzanie diety? u nas już sporo produktów weszło, z tego co jej smakowało- ziemniak ale taki mączny, za drugim razem był inny i nie podszedł, marchewka, batat, kaszka z borówką, zupka jabłko pietruszka, z tego co średnio- kalafior, burak, dynia, ten drugi ziemniak, ciężko stwierdzić odnośnie banana, gruszki i jabłka, a to chyba dość dziwne, bo dzieci zwykle lubią owoce. Ostatnio ma coś gorszy czas z tym jedzeniem. Trochę mnie to martwi, bo mało co wcina tak, żeby jej się uszy trzęsły

u nas piękna i bezwietrzna pogoda. po drzemce, która już ponad godzinę trwa, wybieramy się na spacer nie lubię tego quinny, ale Pola za nim przepada i to jest najważniejsze
U nas jedyne rzeczy, które mała chętnie je to manna (dodatek nieważny) i kleik ryżowy (tak samo), czasem jogurt naturalny, ale to nie zawsze. Słoiczki, czy to deserowe czy obiadowe są bleee. A ilości nadal "apteczne", czyli tak trzy-cztery łyżeczki, to jak ma dobry dzień.

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;86570112]Treść usunięta[/QUOTE]

U mnie tak było z córką, że gdy usiadła i zaczęła dostawać jedzenie do rączki - ruszyła z jedzeniem. Jedzenie łyżką nie było dla niej, teraz obstawiam, że też tak będzie.

Kasza - Ty też sprzątasz, jak możesz odpocząć?
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 20:52   #1540
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Acidka tak, jakoś nie umiem tak po prostu usiąść i odpocząć, kiedy tyle rzeczy jest do zrobienia😁
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 21:58   #1541
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-07, 07:22   #1542
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Czuje sie wywolana do tablicy Owszem podczytuje regularnie, ale jakos nie moge sie zebrac zeby cos napisac Moze dlatego, ze moj Jozef tez z tych bardziej wymagajacych i potrzebujacych rozrywek, samotna zabawa na macie to nie dla niego

Z takiego polrocznego podsumowania to:

- je raz dziennie "sloiczkowe papki", jak ma dobry dzien to zje caly, a nieraz tylko kilka lyzeczek, w ramach popoludniowego deserku dostaje jogurcik naturalny z owocem lub kaszke zbozowa.

- ma dwa zęby

- nie siada, nie raczkuje, baaaardzo nieśmiało od dwoch dni zaczyna pelzac

- noce z reguly przesypia z jedną pobudka,

- zasypia o 21, byl czas ze potrafil pospac nawet do 9 ale ostatnio ma niebezpieczna tendencje i zaczyna wstawac coraz wczesniej, dzis masakra - 6.30



No i oczywiscie najlepsza zabawka to mama uwielbia jak go rozsmieszam, robie glupie miny, tancze smieje sie wtedy w glos. Sam nie polezy raczej dluzej niz 5min
Fajnie, że u was dobrze Moje dziecko też zajmie się samo maksymalnie przez 5 minut

U nas to nocne spanie coraz gorsze, nie rozumiem co się dzieje. Nie dosc, ze spi tylko do 6 od 22, to jeszcze zaczela jesc tak czesto w nocy, gdy byla noworodkiem (a jest na mm, ktore jest ciezkostrawne). Po kapieli je naprawdę sporo a budzi się po 3 h, aby znów zjeść. I po kolejnych 3h to samo... jestem taka zawiedziona, ze jest z dnia na dzień gorzej

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 10:24   #1543
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Ja myślałam że u nas z rozszerzeniem jest slabizna ale nie jest źle skoro zjada z pół michy jedzenia z reguły a czasem nawet wszystko co jej dam.
My wybieramy się dziś do palmiarni. Mam nadzieję że Pola będzie podziwiała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 10:57   #1544
Moniano22
Raczkowanie
 
Avatar Moniano22
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 267
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Zacząl sie chyba lęk separacyjny, łomatko :/ Każde wyjście z pokoju nawet na 5 sekund to od razu krzyk

Venir wspolczuje nocek, u nas niedawno były kilka dni ze miał 2 pobudki i ja już byłam załamana ze dziecko mi sie zepsulo. Ale o ile na nocne spanie nie moge narzekać jak widze, to zasypianie na drzemki w ciagu dnia to porazka.
Nigdy sam nie zasnie, zawsze jest mniejszy lub wiekszy krzyk i placz i konczy sie usypianiem na pilce
__________________


26.09.2014 - Pani Kierowca
Moniano22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 12:43   #1545
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Zacząl sie chyba lęk separacyjny, łomatko :/ Każde wyjście z pokoju nawet na 5 sekund to od razu krzyk

Venir wspolczuje nocek, u nas niedawno były kilka dni ze miał 2 pobudki i ja już byłam załamana ze dziecko mi sie zepsulo. Ale o ile na nocne spanie nie moge narzekać jak widze, to zasypianie na drzemki w ciagu dnia to porazka.
Nigdy sam nie zasnie, zawsze jest mniejszy lub wiekszy krzyk i placz i konczy sie usypianiem na pilce
Bardzo bym chciala, zeby to byl tylko kryzys i zeby wrocilo to, co bylo
U nas odkad corka przewraca sie na brzuch, czyli od poczatku stycznia, zniknela umiejetnosc samodzielnego zasypiania na drzemki. Tez podskakuję na piłce
U nas z rozszerzaniem diety wciąż kiepsko, jak tak dalej pojdzie, to bedzie chyba piła to mleko do 18stki

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 17:20   #1546
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

U nas też jest na drzemki bujanie. Nawet jak zrobię takie warunki jak wieczorem to i tak muszę bujać. Bywają często protesty
Co do leku Monia to właśnie weszłam napisać że był teść i aż mi go szkoda było bo Pola tak histerycznie zaczęła płakać ze szok... dawno tak nie płakała. Potem co na niego spojrzała to w ryk.
Za to udane wyjście do palmiarni. Pola była bardzo podniecona rybami i drzewkami
A co do nocek to i nas po 4 karmienia nocne, czasem 5. Trwa to od półtorej miesiąca i zaczęło się zapaleniem ucha. Potem po wyleczeniu przez 2 tygodnie budziła się co 1h z zegarkiem na ręku więc teraz to mam luksus
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 18:28   #1547
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

U nas nocki już się w miarę ustabilizowaly na szczęście. Jeszcze dwa tygodnie temu budził się co godzinę, czasem pół i musiałam ratować szybko sytuację smoczkiem, żeby się nie rozbudzil. Teraz też czasem w nocy się przebudzi, Ale to góra dwa razy. Jeść dostaje 4-5 i po tym karmieniu ciężko mu ostatnio zasnąć. Jak je po 5 to często już nie zasypia, dopiero na drzemkę po 10. Mój zasypia na drzemki albo na spacerku, a jak w domu, to na bujaczku, trochę do pokolysze i śpi😊



Też mieliśmy fazę płaczu na widok babci, której nie widział parę dni🙄 aż mi było głupio😁
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 20:10   #1548
AnnaEm1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 142
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

U mnie mała nigdy nie zasypiala sama, jedynie na spacerze.
W nocy tez częste pobudki oraz krzyk jak na chwile wyjdę z pokoju i zostaje sama.
AnnaEm1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 22:18   #1549
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
U nas to nocne spanie coraz gorsze, nie rozumiem co się dzieje. Nie dosc, ze spi tylko do 6 od 22, to jeszcze zaczela jesc tak czesto w nocy, gdy byla noworodkiem (a jest na mm, ktore jest ciezkostrawne). Po kapieli je naprawdę sporo a budzi się po 3 h, aby znów zjeść. I po kolejnych 3h to samo... jestem taka zawiedziona, ze jest z dnia na dzień gorzej
My też to przechodziłyśmy. Moja jest z końca lipca i wyglądało to mniej więcej tak, że od kiedy skończyła pół roku do zaledwie kilka dni temu, czyli przez ponad miesiąc, był koszmar ze spaniem. Częste pobudki, częste jedzenie, kompletnie nie dawała się odłożyć do swojego łóżeczka, chcąc spać z nami. Od kilku dni, tfu-tfu, znów je w nocy tylko dwa razy i nie przebudza się już bez sensu. Może to jakiś etap chwilowy?

Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
Ja myślałam że u nas z rozszerzeniem jest slabizna ale nie jest źle skoro zjada z pół michy jedzenia z reguły a czasem nawet wszystko co jej dam.
My wybieramy się dziś do palmiarni. Mam nadzieję że Pola będzie podziwiała
W Gliwicach? Byłam w zeszłym roku i super mi się podobało, ale byłam już wtedy w ciąży i słabo mi tam było momentami z gorąca

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Zacząl sie chyba lęk separacyjny, łomatko :/ Każde wyjście z pokoju nawet na 5 sekund to od razu krzyk
U mnie podobnie od jakiegoś czasu

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Gosia, hop-hop, gdzie jesteś?
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-08, 07:11   #1550
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Tak w Gliwicach ja byłam jeszcze przed ciążą, ale rekordzistą jest moja siostra która ma 2 córki i całą rodziną jeżdżą tam nawet 2 razy w miesiącu pospacerować ja uwielbiam ten klimacik. Karmiłam niestety w cafeterii a potem odkryłam że na dole w toalecie jest mały pokoik dla mamy z dzieckiem to tak dla Was na przyszłość
Pola 12h snu i 2 pobudki a my spaliśmy z mężem 10h wykończeni, wstałam i czuję się prawie zdrowa.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Też mnie zastanawia gdzie się podziała Gosia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 07:41   #1551
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Gosia i Panterka jakoś ucichly. Mam nadzieję, że u nich wszystko dobrze😊



Najlepszego z okazji naszego święta Kobitki!!!😊😊😊

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Szaruskowa to sobie pospalas😁



A tak w ogóle, używasz może na te Twoje zatoki takich zestawów do płukania? Mój mąż też ma wieczny problem z zatokami, jest po jednej operacji, a płukanie zatok bardzo mu pomaga😊
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 08:41   #1552
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Jestem, jestem! staram się być na bieżąco, ale ostatnio mam jakiś zjazd formy wzięłam na siebie masę roboty z wiosennym porządkami, do tego starszak był przeziębiony, W.też ostatnie 2 dni ze stanem podgorączkowym i nie mam pojęcia czy to zęby czy złapał coś od brata także noce w kratkę w dnie resztkę energii tracę na obowiązki i znów jestem wiecznie zmęczona, nerwowa muszę sobie trochę odpuścić...

Fajnie się czyta te wspomnienia ciążowo-porodowe i po cichu zazdroszczę tym, które jeszcze myślą o kolejnych dzieciach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 08:48   #1553
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Jesteś Gosiu😊 oby u W. były to tylko zęby😊



Chyba powinnas troszkę odpuścić, ja i tak Cię podziwiam, że przy takiej gromadce masz czas na sprzątanie, spacery, gotowanie i zabawę z dziećmi😱 mistrzyni organizacji z Ciebie😉 co nie oznacza, że nie musisz pomyśleć o sobie i czasem odpocząć😊
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 12:33   #1554
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Kasza tak plukam zatoki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 13:11   #1555
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Zostałam sama z dziewczynami do niedzieli wieczorem. Jak się nie odezwę w poniedziałek, to znaczy, że wywieźli mnie gdzieś w kaftanie

Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
Tak w Gliwicach ja byłam jeszcze przed ciążą, ale rekordzistą jest moja siostra która ma 2 córki i całą rodziną jeżdżą tam nawet 2 razy w miesiącu pospacerować ja uwielbiam ten klimacik. Karmiłam niestety w cafeterii a potem odkryłam że na dole w toalecie jest mały pokoik dla mamy z dzieckiem to tak dla Was na przyszłość
Pola 12h snu i 2 pobudki a my spaliśmy z mężem 10h wykończeni, wstałam i czuję się prawie zdrowa. [COLOR="Silver"]
W sumie się nie dziwię, gdybym miała bliżej to pewnie też częściej bym tam zaglądała Dzięki za info o pokoiku!

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Jestem, jestem! staram się być na bieżąco, ale ostatnio mam jakiś zjazd formy wzięłam na siebie masę roboty z wiosennym porządkami, do tego starszak był przeziębiony, W.też ostatnie 2 dni ze stanem podgorączkowym i nie mam pojęcia czy to zęby czy złapał coś od brata także noce w kratkę w dnie resztkę energii tracę na obowiązki i znów jestem wiecznie zmęczona, nerwowa muszę sobie trochę odpuścić...

Fajnie się czyta te wspomnienia ciążowo-porodowe i po cichu zazdroszczę tym, które jeszcze myślą o kolejnych dzieciach
Gosia Nie wiem, co Ci napisać. Mam nadzieję, że niedługo się pozbierasz, znajdziesz chwilę na odpoczynek. I oby u W. to były "tylko" ząbki!
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 13:40   #1556
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez Kasza888 Pokaż wiadomość
Jesteś Gosiu oby u W. były to tylko zęby



Chyba powinnas troszkę odpuścić, ja i tak Cię podziwiam, że przy takiej gromadce masz czas na sprzątanie, spacery, gotowanie i zabawę z dziećmi mistrzyni organizacji z Ciebie co nie oznacza, że nie musisz pomyśleć o sobie i czasem odpocząć
Na szczęście ja nie gotuję bo już chyba brakłoby mi doby! no i testu białej rękawiczki też by raczej dom nie przeszedł... nieraz bywało tak, że czytałam książkę chociaż od tygodnia łazienka wołała o posprzątanie
Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Zostałam sama z dziewczynami do niedzieli wieczorem. Jak się nie odezwę w poniedziałek, to znaczy, że wywieźli mnie gdzieś w kaftanie



W sumie się nie dziwię, gdybym miała bliżej to pewnie też częściej bym tam zaglądała Dzięki za info o pokoiku!



Gosia Nie wiem, co Ci napisać. Mam nadzieję, że niedługo się pozbierasz, znajdziesz chwilę na odpoczynek. I oby u W. to były "tylko" ząbki!
Czyli macie dziś prawdziwie babskie święto w domu a nawet Wam się przeciągnie impreza na weekend trzymam kciuki za Twoje zdrowie psychiczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 13:55   #1557
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Acidka powodzenia😁😁😁 oby dziewczyny były dla Ciebie łaskawe😁



Mnie za 3 tygodnie czeka to samo, 5 dni z dziećmi sam na sam😁
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 15:23   #1558
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Moja siostra ma 2 córeczki które chodzą spać o 22, jej mąż zmienił pracę i od poniedziałku wraca między 19 a 21 do domu. Sama zabiera też pracę do domu i próbuje zasuwac jak małe śpią. Ja nie wiem jak Wy kobiety dajecie radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-09, 04:55   #1559
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Mnie dziecko torturuje od 4:46....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-09, 08:44   #1560
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

To ja miałam dziś więcej szczęścia, bo mnie od 5.45😁
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 12:50:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.