Staraczki 2019, cześć 6 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-14, 18:31   #811
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
A jakie miałaś objawy, po czym zaczęłaś przymuszczac że to właśnie endomenda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Głównie przez bolesne i obfite miesiączki ale też ból przy współżyciu w niektórych pozycjach i brak bombelka

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
A tak w ogóle poza bolesnymi miesiączkami jakie są objawy?
Ja na szczęście już wyeliminowałam mój problem z bolesnymi miesiączkami. Wystarczyło wyciąć przegrodę. To nic, że praktycznie każdy lekarz mi mowil, że taka moja „uroda”, że boli. Żaden nie wskazał, że to może być wina przegrody, chociaż każdemu ginekologowi mówiłam, że mam przegrode
Fajna mi „uroda”, raz na jakiś czas lądować na pogotowiu z bólu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dobrze, że już masz to za sobą, to musiała być duża ulga. Przegrodę usuwali Ci laparoskopowo?
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 18:56   #812
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez ulotnamelodia Pokaż wiadomość
Głównie przez bolesne i obfite miesiączki ale też ból przy współżyciu w niektórych pozycjach i brak bombelka

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------




Dobrze, że już masz to za sobą, to musiała być duża ulga. Przegrodę usuwali Ci laparoskopowo?

Miałam histeroskopie z laparoskopia.
Ulga jest niesamowita, nawet już Pms nie mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 18:58   #813
Ewelinatir
Zadomowienie
 
Avatar Ewelinatir
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 976
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Hej Od wczoraj jestem w kiepskim nastroju, bo byłam bardzo pozytywnie nastawiona na ten cykl, myślałam. Wczoraj rano na teście pojawiła się bardzo blada druga kreska, więc myślałam, że to ten cykl, ale po badaniu bety okazało się, że test był wadliwy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewelinatir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 19:38   #814
amore_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 311
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Tak, też o tym czytałam, dlatego zwróciłam na to uwagę ginekologowi, u którego byłam. Będę badać proga za 7 dni i w 3 dc i będziemy myśleć.
Polecam zbadać proga 7 dni po owulacji, jak łykacie luteinę to wynik będzie przekłamany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
________
starania od stycznia 2019
ona 26 lat, on 29 lat
amore_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 20:22   #815
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Hej Od wczoraj jestem w kiepskim nastroju, bo byłam bardzo pozytywnie nastawiona na ten cykl, myślałam. Wczoraj rano na teście pojawiła się bardzo blada druga kreska, więc myślałam, że to ten cykl, ale po badaniu bety okazało się, że test był wadliwy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Masakra ale Cie test oszukal

Amore zbadam wlasnie 7 dni po owu, nie biore zadnych lekow.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 20:26   #816
amore_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 311
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Hej Od wczoraj jestem w kiepskim nastroju, bo byłam bardzo pozytywnie nastawiona na ten cykl, myślałam. Wczoraj rano na teście pojawiła się bardzo blada druga kreska, więc myślałam, że to ten cykl, ale po badaniu bety okazało się, że test był wadliwy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O niee... też raz miałam tak ze niby druga lekka kreska a tutaj beta negatywna. Dlatego powiedziałam nie testom z szybką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
________
starania od stycznia 2019
ona 26 lat, on 29 lat
amore_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 20:27   #817
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Hej Od wczoraj jestem w kiepskim nastroju, bo byłam bardzo pozytywnie nastawiona na ten cykl, myślałam. Wczoraj rano na teście pojawiła się bardzo blada druga kreska, więc myślałam, że to ten cykl, ale po badaniu bety okazało się, że test był wadliwy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tykam

Tulam, nie tykam :p
Tak się kończy pisanie postów w trakcie szarpania się z psem o smycz na schodach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016

Edytowane przez NotreDame
Czas edycji: 2020-07-14 o 20:38
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-14, 20:28   #818
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez ulotnamelodia Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny, ostatni czas był dla mnie gorzki, więc wolałam się nie odzywać. Dzisiaj miałam wizytę u lekarza specjalizującego się w USG endometriozy i niestety przypuszczenia się potwierdziły i pojawiły się dyskretne cechy adenomiozy oraz polip endometrialny. Lekarka wytłumaczyła mi że tego typu zmiany działają jak wkładka antykoncepcyjna, więc szansa na ciąże jest minimalna w tej sytuacji. Jestem delikatnie rzecz ujmując wkurzona, że 1,5 roku chodzenia do różnych lekarzy, tracenie nerwów, czasu i kasy i nikt tego nie zauważył (w tym 2 kliniki leczenia niepłodności). O namawianiu do in vitro, które również musiałoby się zakończyć bez sukcesu nawet nie wspomnę. Wniosek z tego taki, że na dobrych lekarzy bardzo ciężko trafić i każdą diagnozę najlepiej konsultować z innymi osobami specjalizującymi się w danej dziedzinie oraz że nikt nie zadba o nas jak my same. Nasza determinacja i zaangażowanie tylko może pomóc w dojściu do celu..
Rozumiem twoje rozgoryczenie
Co za tą lekarze... Tylko kasę od nas ciągną a znikąd pomocy... Jestem w szoku jak bardzo specjaliści nie są ekspertami w swoich dziedzinach. O tych lekarzach z klinik to nawet nie wspomnę. No dramat. Dobrze że już wiesz co i jak.
Myślę, że teraz to załatwisz i do końca roku będziesz w ciąży trzeba wyeliminować barierę i działać. Dużo siły Ci życzę

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 21:05   #819
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Miałam histeroskopie z laparoskopia.
Ulga jest niesamowita, nawet już Pms nie mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Brak pms bezcenny
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 21:14   #820
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Hej Od wczoraj jestem w kiepskim nastroju, bo byłam bardzo pozytywnie nastawiona na ten cykl, myślałam. Wczoraj rano na teście pojawiła się bardzo blada druga kreska, więc myślałam, że to ten cykl, ale po badaniu bety okazało się, że test był wadliwy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi. Mi też się zdarzył pozytywny test i rozczarowanie, więc mocno . Teraz testy z plastikowym okienkiem mają u mnie bana.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;87999696]Rozumiem twoje rozgoryczenie
Co za tą lekarze... Tylko kasę od nas ciągną a znikąd pomocy... Jestem w szoku jak bardzo specjaliści nie są ekspertami w swoich dziedzinach. O tych lekarzach z klinik to nawet nie wspomnę. No dramat. Dobrze że już wiesz co i jak.
Myślę, że teraz to załatwisz i do końca roku będziesz w ciąży trzeba wyeliminować barierę i działać. Dużo siły Ci życzę

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


O ile polipa łatwo się pozbędę, tak z adenomiozą będę musiała pewnie dłużej powalczyć, bo to ciężki przeciwnik. Mam mocne postanowienie codziennych ćwiczeń i diety od jutra, obym wytrwała jak najdłużej . Ten cykl daje na luz, jest jeszcze bardzo wcześnie ale póki co zapowiada się tylko jeden pęcherzyk po stymulacji, nie mówiąc już o ewentualnej implantacji, która jest mało realna.
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 21:14   #821
Ewelinatir
Zadomowienie
 
Avatar Ewelinatir
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 976
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez ulotnamelodia Pokaż wiadomość
Przykro mi. Mi też się zdarzył pozytywny test i rozczarowanie, więc mocno . Teraz testy z plastikowym okienkiem mają u mnie bana.
Dzięki dziewczyny Już się z tym raczej pogodziłam. Czekam teraz na okres i zaczynam kolejny cykl stymulowany. Mam nadzieję, że w tym cyklu uda nam się podejść do iui. Ciągle coś.

Z pozytywów. Wczoraj mój mąż obronił pracę licencjacką. Stary chłop i w końcu się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewelinatir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-14, 21:23   #822
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Już się z tym raczej pogodziłam. Czekam teraz na okres i zaczynam kolejny cykl stymulowany. Mam nadzieję, że w tym cyklu uda nam się podejść do iui. Ciągle coś.

Z pozytywów. Wczoraj mój mąż obronił pracę licencjacką. Stary chłop i w końcu się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zaciskam kciuki za wasz następny cykl . Czemu się obawiasz, że może się nie udać z iui?



Gratulacje dla męża, macie co świętować
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 21:53   #823
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez ulotnamelodia Pokaż wiadomość
Głównie przez bolesne i obfite miesiączki ale też ból przy współżyciu w niektórych pozycjach i brak bombelka

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------




Dobrze, że już masz to za sobą, to musiała być duża ulga. Przegrodę usuwali Ci laparoskopowo?
No ale tak się zastanawiam bo brak bąbelka to póki co jest y każdej zna, każda w jakimś stopniu ma w miarę bolesne miesiączki (zależy od tego jak kto jest wrażliwy na ból) wiec jak to dokładnie stwierdzic? Można zrobić jakieś badanie które to weryfikuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Już się z tym raczej pogodziłam. Czekam teraz na okres i zaczynam kolejny cykl stymulowany. Mam nadzieję, że w tym cyklu uda nam się podejść do iui. Ciągle coś.

Z pozytywów. Wczoraj mój mąż obronił pracę licencjacką. Stary chłop i w końcu się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej jak to robiłaś test wczoraj i się nam nie przyznałas? I to jeszcze po tym jak blada kreska wyszła?
Mam nadzieję że w tym cyklu się uda, tule mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 21:58   #824
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
No ale tak się zastanawiam bo brak bąbelka to póki co jest y każdej zna, każda w jakimś stopniu ma w miarę bolesne miesiączki (zależy od tego jak kto jest wrażliwy na ból) wiec jak to dokładnie stwierdzic? Można zrobić jakieś badanie które to weryfikuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Ej jak to robiłaś test wczoraj i się nam nie przyznałas? I to jeszcze po tym jak blada kreska wyszła?
Mam nadzieję że w tym cyklu się uda, tule mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta gin co teraz u niej bałam, mówiła, że żeby stwierdzić endometriozę trzeba zajrzeć do organizmu. Zrobić laparoskopię czy coś. Bo tak to można tylko podejrzewać na podstawie objawów, a nie zdiagnozować.
Powiedziałam jej, że urolog mi to sugeruje. Ale stwierdziłyśmy, że raczej to naciągana teoria.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 22:20   #825
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
No ale tak się zastanawiam bo brak bąbelka to póki co jest y każdej zna, każda w jakimś stopniu ma w miarę bolesne miesiączki (zależy od tego jak kto jest wrażliwy na ból) wiec jak to dokładnie stwierdzic? Można zrobić jakieś badanie które to weryfikuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Ej jak to robiłaś test wczoraj i się nam nie przyznałas? I to jeszcze po tym jak blada kreska wyszła?
Mam nadzieję że w tym cyklu się uda, tule mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Endometrioza niestety ma niejedną twarz i nie każdy ma takie same objawy i przebieg choroby. Byłam dosyć mocno wyczulona na tym punkcie, bo niestety osobiście znam osobę, która od 4 lat próbuje zajść w ciążę z endometriozą, więc przezornie zawsze pytałam czy nie ma u mnie podejrzenia, bo podstawowe objawy się zgadzały. Jeśli chodzi o odczuwanie objawów to oczywiście kwestia bardzo subiektywna ale podobno charakterystyczne są, przepraszam za drastyczny opis, obfite miesiączki wraz ze skrzepami. Lekarka pytała mnie również o bolesność wypróżniania, to tak dodając objawy wskazujące.


Jeśli chodzi o diagnostykę to pozostaje usg u specjalisty z tego zakresu(mogę polecić ), ja miałam robione z podaniem środka cieniującego (żelu), albo histeroskopia.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;87999878]Ta gin co teraz u niej bałam, mówiła, że żeby stwierdzić endometriozę trzeba zajrzeć do organizmu. Zrobić laparoskopię czy coś. Bo tak to można tylko podejrzewać na podstawie objawów, a nie zdiagnozować.
Powiedziałam jej, że urolog mi to sugeruje. Ale stwierdziłyśmy, że raczej to naciągana teoria.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
A urolog na jakiej podstawie to stwierdził, wyłącznie objawów? U mnie wyszło cholerstwo na usg.
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 05:57   #826
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;87999878]Ta gin co teraz u niej bałam, mówiła, że żeby stwierdzić endometriozę trzeba zajrzeć do organizmu. Zrobić laparoskopię czy coś. Bo tak to można tylko podejrzewać na podstawie objawów, a nie zdiagnozować.
Powiedziałam jej, że urolog mi to sugeruje. Ale stwierdziłyśmy, że raczej to naciągana teoria.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Mój ginekolog ze wszystkim mowil-coś nie tak robimy histeroskopie będzie wiadomo co i jak.
Bo z ta przegroda to tez było tak, ze nie był w stanie stwierdzić, jaka jest duża, czy mogę z nią zajść w ciąże, czy nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 07:44   #827
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez ulotnamelodia Pokaż wiadomość
Endometrioza niestety ma niejedną twarz i nie każdy ma takie same objawy i przebieg choroby. Byłam dosyć mocno wyczulona na tym punkcie, bo niestety osobiście znam osobę, która od 4 lat próbuje zajść w ciążę z endometriozą, więc przezornie zawsze pytałam czy nie ma u mnie podejrzenia, bo podstawowe objawy się zgadzały. Jeśli chodzi o odczuwanie objawów to oczywiście kwestia bardzo subiektywna ale podobno charakterystyczne są, przepraszam za drastyczny opis, obfite miesiączki wraz ze skrzepami. Lekarka pytała mnie również o bolesność wypróżniania, to tak dodając objawy wskazujące.


Jeśli chodzi o diagnostykę to pozostaje usg u specjalisty z tego zakresu(mogę polecić ), ja miałam robione z podaniem środka cieniującego (żelu), albo histeroskopia.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------


A urolog na jakiej podstawie to stwierdził, wyłącznie objawów? U mnie wyszło cholerstwo na usg.
Tak zasugerował. Ponieważ boli mnie przy sikaniu zawsze kilka dni po @, a potem ból ustaje i za miesiąc to samo. Stwierdził, że nie ma w urologii żadnej choroby, która by objawiała się cyklicznie, więc wnioskuje, że może to być endomenda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 08:26   #828
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Można je ogniska endometriozy zobaczyć na USG, ale takim badaniem dającym 100% pewności jest laparoskopia. Jeśli kobieta choruje na inne choroby autoimmuno, np. tarczyca, stawy, to tym bardziej niepokojące objawy warto sprawdzić.
U mnie było tak, że miesiączki były turbo bolesne - zwijalam się na podłodze nafaszerowana lekami, które g. pomagaly, były turbo obfite - największy tampon + największa podpaska (używane razem) wystarczały na max. 1,5-2h, były skrzepy. Poza tym w środku cyklu miewałam takie wlasnie jakby bóle miesiączkowe lub bóle brzucha niewiadomego pochodzenia, które nie miały związku ani z cyklem, ani z hormonani (bo tu wszystko było książkowe). No i niekiedy seks też bolał lub może raczej powodował dyskomfort, mimo, że nie było ku temu żadnych powodów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2020-07-15 o 08:28
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 09:12   #829
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Można je ogniska endometriozy zobaczyć na USG, ale takim badaniem dającym 100% pewności jest laparoskopia. Jeśli kobieta choruje na inne choroby autoimmuno, np. tarczyca, stawy, to tym bardziej niepokojące objawy warto sprawdzić.
U mnie było tak, że miesiączki były turbo bolesne - zwijalam się na podłodze nafaszerowana lekami, które g. pomagaly, były turbo obfite - największy tampon + największa podpaska (używane razem) wystarczały na max. 1,5-2h, były skrzepy. Poza tym w środku cyklu miewałam takie wlasnie jakby bóle miesiączkowe lub bóle brzucha niewiadomego pochodzenia, które nie miały związku ani z cyklem, ani z hormonani (bo tu wszystko było książkowe). No i niekiedy seks też bolał lub może raczej powodował dyskomfort, mimo, że nie było ku temu żadnych powodów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie bardzo podobnie, może nieco na mniejszą skalę. Na pewno nie ma reguły, że objawy u wszystkich występują i są tak samo natężone. Lekarka mówiła, że są przykłady osób, które mają olbrzymie ogniska i naciekającą endometriozę a zupełnie nie odczuwają bólu i odwrotnie osoby z małymi zmianami odczuwającymi duży ból. To podstępna bestia

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88000173]Tak zasugerował. Ponieważ boli mnie przy sikaniu zawsze kilka dni po @, a potem ból ustaje i za miesiąc to samo. Stwierdził, że nie ma w urologii żadnej choroby, która by objawiała się cyklicznie, więc wnioskuje, że może to być endomenda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Coś w tym może być, wczoraj lekarka mnie pytała czy odczuwam ból przy sikaniu. Pewnie warto byłoby sprawdzić.
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-15, 10:27   #830
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez ulotnamelodia Pokaż wiadomość
U mnie bardzo podobnie, może nieco na mniejszą skalę. Na pewno nie ma reguły, że objawy u wszystkich występują i są tak samo natężone. Lekarka mówiła, że są przykłady osób, które mają olbrzymie ogniska i naciekającą endometriozę a zupełnie nie odczuwają bólu i odwrotnie osoby z małymi zmianami odczuwającymi duży ból. To podstępna bestia

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------




Coś w tym może być, wczoraj lekarka mnie pytała czy odczuwam ból przy sikaniu. Pewnie warto byłoby sprawdzić.
Ale ja już mam bąbelka i początek ciąży był idealny. A przy endo by chyba były jakieś krwawienia na początku i inne cuda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 10:30   #831
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88000577]Ale ja już mam bąbelka i początek ciąży był idealny. A przy endo by chyba były jakieś krwawienia na początku i inne cuda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Niekoniecznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 15:19   #832
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Śluz z krwią w 12 dc o czym może świadczyć?
Owu mam dopiero koło 17 dnia według temperatury. Idę w piątek do ginki to dopytam, ale już drugi czy trzeci raz mi się to zdarzyło

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 16:46   #833
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;88001253]Śluz z krwią w 12 dc o czym może świadczyć?
Owu mam dopiero koło 17 dnia według temperatury. Idę w piątek do ginki to dopytam, ale już drugi czy trzeci raz mi się to zdarzyło

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]A nie było tak że to jakieś zadrapanie?
Ja też mam wizytę w piątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 17:24   #834
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
A nie było tak że to jakieś zadrapanie?
Ja też mam wizytę w piątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat teraz na pewno nie, w poprzednich cyklach musiałabym sprawdzić jak było.

Jaki będziesz miała dzień cyklu? W jakim celu wizyta?
Ja mam wtedy 14dc, więc chce podejrzeć jajniki plus pokazać wynik prolaktyny z tamtego tygodnia.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 17:27   #835
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Heej, ja tylko wpadam z informacją , jestem po usg, według wyliczeń dziś 5+2, jest pecherzyk, widać zalążek ciałka żółtego , uff


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 17:29   #836
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Heej, ja tylko wpadam z informacją , jestem po usg, według wyliczeń dziś 5+2, jest pecherzyk, widać zalążek ciałka żółtego , uff


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 17:36   #837
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Heej, ja tylko wpadam z informacją , jestem po usg, według wyliczeń dziś 5+2, jest pecherzyk, widać zalążek ciałka żółtego , uff


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 17:44   #838
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;88001452]Akurat teraz na pewno nie, w poprzednich cyklach musiałabym sprawdzić jak było.

Jaki będziesz miała dzień cyklu? W jakim celu wizyta?
Ja mam wtedy 14dc, więc chce podejrzeć jajniki plus pokazać wynik prolaktyny z tamtego tygodnia.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]U mnie będzie 12 dzien, też chce podejrzeć jak wygląda sytuacja. Zapowiada się weekend starań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 18:41   #839
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Heej, ja tylko wpadam z informacją , jestem po usg, według wyliczeń dziś 5+2, jest pecherzyk, widać zalążek ciałka żółtego , uff


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cudownie!
Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
U mnie będzie 12 dzien, też chce podejrzeć jak wygląda sytuacja. Zapowiada się weekend starań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pracowity weekend u mnie, ale postaram się nie odpuścić
Podobnie jak echme staramy się działać co dwa dni, jak jest nastrój to nawet codziennie: brzydal:

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-15, 18:42   #840
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Staraczki 2019, cześć 6

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Heej, ja tylko wpadam z informacją , jestem po usg, według wyliczeń dziś 5+2, jest pecherzyk, widać zalążek ciałka żółtego , uff


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super. Kiedy to było... Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-15 10:12:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.