Belissa ? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Czy Belissa na skórę włosy i paznokcie jest produktem spełniającym twoje oczekiwania?
tak bardzo 5 83,33%
nie 0 0%
tabletki są takie sobie 1 16,67%
są lepsze niż Belissa 0 0%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-25, 21:43   #181
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Belissa ?

Ale może to minie? Mnie też na początku wysypało, ale potem było już o wiele lepiej. Niestety, organizm właśnie w ten sposób się oczyszcza...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 09:34   #182
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: Belissa ?

Ale mam już tak jakies 3 tyg, a teraz można nazwać to apogeum ;/ nerwowo już nie wytrzymuje jak się na siebie patrze w lustrze
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 09:36   #183
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Belissa ?

No tak, to zrozumiałe, ale może warto przeczekać i potem cieszyć się efektami?
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 10:50   #184
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Belissa ?

a co ma do tego witamina B12 ?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 16:21   #185
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Belissa ?

może zaostrzać trądzik
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 08:33   #186
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Belissa ?

ja myslalam ze witaminy z grupy B dzialaja dobrze na cere i dlatego zaczelam tez brac tabletki drozdzowe...na szczescie nie mam tradziku
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:33   #187
babegrrrl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
GG do babegrrrl
Dot.: Belissa ?

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1607019 9]ja myslalam ze witaminy z grupy B dzialaja dobrze na cere i dlatego zaczelam tez brac tabletki drozdzowe...na szczescie nie mam tradziku[/QUOTE]

Właśnie dobrze działa na cerę, czyszcząc ją z toksyn . Picie bratka też powoduje to samo - najpierw wysyp, a potem czysta cera.
Osobiście obawiam się takiego "oczyszczania"... Ale ta Belissa mnie kusi, oj kusi. Wcześniej brałam Dr Uroda Piękne i Lśniące Włosy i efekty były niezłe. Składem jest nieco podobny do Belissy (mają to co najważniejsze - witaminę H), więc chyba dzisiaj kupię, bo Dr Urody nigdzie nie mogę dostać
Napiszę o efektach po trzech miesiącach. Dodam, że z włosami mam duży problem, są bardzo przerzedzone i stosuję jednocześnie jeszcze inne tabletki i wcierki. Więc nie będę do końca pewna, co przyniesie najlepsze efekty .
__________________
Oh, sweet baby.
babegrrrl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 15:20   #188
vanesska
Raczkowanie
 
Avatar vanesska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Belissa ?

podbijam
ja biorę Belissę od jakiś 3miesięcy,trudno mi mówić o efektach,bo jeszcze zanim zaczęłam ją łykać,miałam ładną cerę (wypryski tylko przed okresem), mocne i długie paznokcie, ładne włosy ale z tendencją do częstego rozdwajania (ah,to farbowanie ). chciałam się wzmocnić bardziej 'od środka',a właściwie najbardziej skusiło mnie żelazo w tak dużej ilości [biorę też plusz z żelazem]. i udało się,mam dużo żelaza (już nie robi mi się słabo podczas oddawania krwi). zewnętrznie zauważyłam,że włosy zaczęły szybciej rosnąć, paznokcie już w ogóle są jak stal, a cera bez zmian
ogólnie bardzo polecam Belissę jako wzmocnienie organizmu wewnętrzne i zewnętrzne
__________________
wszystko jest energią
vanesska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:55   #189
analija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 123
Dot.: Belissa ?

a ja biorę belissę od dwóch miesięcy.. i obsypało mi całe czoło czerwonymi podskórnymi krostami, które troszkę bolały.. ale po 2 tygodniach znikły;p nie zraziłam się, bo już przyzwyczaiłam się do tych niespodzinake...;/ chociaż przyznam, że to był okropny wysyp... z domu nie wychodziłam w każdym razie z tym uporałam się.. i do dziś wyskakują, ale jedynie tak jak zawsze- jakieś małe pojedyncze..
analija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 14:43   #190
Essentiales
Raczkowanie
 
Avatar Essentiales
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 282
Dot.: Belissa ?

za dopiero zaczęłam zażywać Belisse bo chodzi mi o poprawę stanu paznokci i czekam na efekty ale na razie ich nie widać
__________________
Nie ma kobiet brzydkich,
Są tylko kobiety zaniedbane


Coco Chanel

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Essentiales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 20:18   #191
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Belissa ?

To może ja też się wypowiem Od 3 miesięcy biorę Belissę, wyłykałam 2 pudełka i jutro ostatnia tabletka Ogólnie jestem zadowolona, mam wrażenie że włosy wypadają mi dużo mniej, są gładsze i mam mocniejsze paznokcie. Brałam ją bardzo systematycznie, codziennie rano i nie zdarzyło mi się o niej zapomnieć, co jak mi się wydaje ma znaczenie
Nie zauważyłam poprawy stanu cery, wypryski zawsze pojawiają mi się przed okresem i tak jest dalej. Zamierzam zrobić teraz przerwę i wrócić do Belissy za jakiś czas
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 13:14   #192
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Belissa ?

A ja mam takie pytanie... Jak długo można stosować Belissę? Na opakowaniu nie znalazłam żadnych informacji. Brałam bez przerwy 3 opakowania czy 150 dni. Teraz już jakiś czas mam przerwę ale przesilenie daje o sobie znać i włosy znowu mi lecą. Mogę znowu zacząć brać Belissę?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 15:48   #193
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Belissa ?

gdzieś czytałam, że dany suplement można brać przez 3 miesiące, a potem należy zrobić przynajmniej miesiąc przerwy
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 10:40   #194
aagnieszkaa9
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa9
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 295
Dot.: Belissa ?

Jeśli chodzi o mnie to ja po niecałych 2 tygodniach widzę poprawę paznokci. Ostatnio już były w naprawdę opłakanym stanie: porozdwajane, były prawie przezroczyste (oczywiście ta końcówka tylko), i łamały mi się, gdy tylko urósł mi paznokieć 2 mm za opuszek. A już teraz są bardzo mocne i białe, nieporozdwajane. Włosy chyba też mi zaczęły mniej wypadać Jeśli chodzi o cerę, to nigdy nie miałam gładkiej, bez krostek. Po tygodniu mi wyskoczyły 2 podskórne pryszcze, ale już się ich pozbyłam i mam nadzieję, że bezie coraz lepiej

Polecam
aagnieszkaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 12:33   #195
sashka8
Raczkowanie
 
Avatar sashka8
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Belissa ?

Biorę Belissę systematycznie od zeszłych wakacji (dzisiaj skończyłam chyba 4 lub 5 opakowanie). Włosy są mocne i mniej wypadają nawet w trakcie mycia, a paznokcie rzeczywiście wydają się mocniejsze. Chociaż z paznokciami sama nie wiem. Zawsze mi się łamały i robiły się zadziory, i nadal tak się dzieje ale sama jestem temu winna bo obgryzam skórki i przy tym cierpią też paznokcie. Niektóre kobiety narzekają, że po tipsach nie mogą doprowadzić swoich paznokci do poprzedniego stanu. Moje natomiast szybko i łatwo się zregenerowały, płytka paznokcia wygląda zdrowo i nie ma żadnych śladów noszenia sztucznych paznokci. Być może jest to właśnie działanie m.in. Belissy. Jeżeli chodzi o cerę to nie zauważyłam wzmożonego występowania krost. Wiadomo, że się czasami pojawiają, ale to chyba jest normalna reakcja skóry, która chce się oczyścić. Bo jak inaczej ma to zrobić? Po to przecież ma pory.

Czy sądzicie, że powinnam zrobić przerwę w zażywaniu Belissy? W jednej z wypowiedzi w tym wątku Użytkowniczka napisała, że suplementy nie powodują tego co leki i zapytała dlaczego robi się przerwy w zażywaniu tego typu specyfików.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez cukier Pokaż wiadomość
mysle ze przedawkowac suplementy diety nie jest tak łatwo. mi na dermatologii mowiono ze te wszystkie suplementy, z rutinoskorbinem na czele, to zeby cokolwiek zadzialaly trzeba by zwielokrotnic zalecana dawke. oczywiscie producent zalecial dawke znacznie mniejsza od dawki terapeutycznej, bo gdyby zalecil dawke terapeutyczna to taki suplement nie bylby juz suplementem a mialby status leku. a leki jest ciezko zarejestrowac bo potrzeba wielu atestow, z suplementami jest znacznie latwiej. nie namawiam tu do spozywania 5 tabletek belissy dziennie, ale chce was uspokoic ze suplementami tak latwo krzywdy nie da sie zrobic, oczywiscie ich oczekiwane dzialanie w takich dawkach tez jest dyskusyjne. a dla tych ktore boja sie przedawkowac skrzyp polecam drozdze (tabletki, najtansze mozliwe) do uzupelnienia ewentualnych (choc mocno watpliwych) brakow wit. z grupy B.
i jeszzce takie pytanko : dlaczego stosujecie przerwy w suplementacji??
pozdrawiam
To jest właśnie ten post, o którym pisałam wcześniej wyżej.
sashka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 13:39   #196
julka610
Raczkowanie
 
Avatar julka610
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Belissa ?

hej, ja staram się nie robić przerw, czasami mi się to zdarza jak np wyjeżdżam i zapomnę ze sobą ich zabrać, ale wystarczy że miesiąc nie zażywam i znów mam problem z włosami. Jestem więc za tym żeby nie robić żadnych przerw
julka610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 14:54   #197
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Belissa ?

ja tez wole nie robic przerw.niedobor witamin tez na dobre nie wychodzi
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 16:02   #198
flower power
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 24
Dot.: Belissa ?

Moja siostra stosowała belisse na przemian ze skrzypowitą, niestety miała potem tragiczne wyniki badania krwi. Ma troszku chorą wątrobę więc te tabletki jeszcze jej ją dobijały, jak tylko odstawiła suplementy tego typu wyniki wróciły do normy, tak więc nie polecam tego nikomu kto ma problemy z układem pokarmowym. Tabletki po siostrze odziedziczyłam ja i jakiś czas stosowałam, ale zaczęłam po nich strasznie obgryzać paznokcie, czego od dawna nie robiłam no i też to odstawiłam. Nie wiem co ma skrzyp do obgryzania paznokci, ale dla mnie zaczęły wyglądać bardzo apetycznie

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie... Jak długo można stosować Belissę? Na opakowaniu nie znalazłam żadnych informacji. Brałam bez przerwy 3 opakowania czy 150 dni. Teraz już jakiś czas mam przerwę ale przesilenie daje o sobie znać i włosy znowu mi lecą. Mogę znowu zacząć brać Belissę?
Ktoś na tym forum już pisał że można bez obaw brać te suplementy bo to są bardzo małe dawki i popieram ten post, tyle że są osoby u których dawka minimalna to dawka maksymalna i odwrotnie. Tak więc jeśli nie macie żadnych innych dolegliwości to możecie śmiało nawet po 2 tabletki łykać, a jeśli macie to od tego są lekarze żeby się z nimi konsultować. Testy leków robi się często na pacjentach = osobach z różnymi dolegliwościami, po to żeby w razie gdyby przyszło im do głowy wziąć te leki bez konsultacji to żeby im nie zaszkodziły. I tak np. jeśli brat czy chłopak którejś z was bierze coś na przyrost mięśni to te dawki są nieraz 50x zaniżone, bo testowano je na: chorych na serce, wątrobę, nerki itp. Czasem jeśli ktoś jest sprytny to można sobie wyliczyć dawkę preparatu samemu stosownie do wagi, wieku itp. i wybrać suplement który się nam opłaca.
flower power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 07:53   #199
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Belissa ?

Pogorszenie stanu cery po belissie może być od tego, że nadmierna podaż jodu nasila powstawanie zaskórników, czyli może zaostrzać przebieg trądziku ("zwykłego"), a witamina PP poprawia ukrwienie cebulek włosów, ale ten sam mechanizm może spowodować "uderzenia gorąca", co nie jest wskazane przy problemach z naczyńkami, czy trądziku różowatym. Napisane było o tym innym wątku, na temat vitapilu- ale te dwa składniki występują w wielu tabletkach na włosy.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 08:09   #200
joyeuse
Zadomowienie
 
Avatar joyeuse
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 576
Dot.: Belissa ?

ja biorę belissę od listopada i efekty jakieś są. po pierwsze włosy są ładniejsze, a co dziwnego zrobiły mi się ciemniejsze. paznokcie są błyszczące, nie łamią się i rosną w zaskakującym tempie. o skórze nie mogę nic powiedzieć, bo od zawsze miałam suchą i w tym wypadku tylko nawilżenie mi coś da. podsumowując - polecam.
__________________



joyeuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 16:11   #201
magge
Rozeznanie
 
Avatar magge
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 851
Dot.: Belissa ?

Ja zjadlam dwa opakowania belissy i w calym moim zyciu nie mialam tyle pryszczyków co teraz.Chyba przeżuce sie na inne..
magge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 16:24   #202
joyeuse
Zadomowienie
 
Avatar joyeuse
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 576
Dot.: Belissa ?

magge to dziwne.. no ale każdy organizm inaczej reaguje
__________________



joyeuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 16:04   #203
Coes2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 82
GG do Coes2
Dot.: Belissa ?

jak dla mnie nie jest dobra jedynie co po miesiącu stosowania to paznokcie stały sie ładniejsze ale reszta niestety nie
Coes2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 17:26   #204
analija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 123
Dot.: Belissa ?

a ja jestem w połowie 2 opakowania czyli już około 75 tabletek, muszę przyznać, że jakby włosy szybciej mi rosły
__________________
optymistka na całej linii

kocham tańczyć


analija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:25   #205
samanta19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 46
Dot.: Belissa ?

Jem jeszcze pierwsze opakowanie, ale po ok. 1,5 tygodnia zauwazylam ze mam lepsza kondycje moich paznokci sa twardsze i sie nie rozdwajaja. W przypadku wlosow na razie zadnego efektu, ale mam zamiar kupic drugie opakowanie i dalej lykac te tabletki
Jestem zdziwiona, ze kupujecie 50 tabletek za 10-14 zl ?! ja kupilam za 20 ZL!! ale na apteke trafilam :/

ogolnie polecam, ale wiadomo na kazdego moze dzialac inaczej
samanta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:02   #206
analija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 123
Dot.: Belissa ?

ja zwykle kupuję po 17 złotych... czasem jest w rossmannie promocja jakoś 12 zł ale wtedy idzie jak woda i ciężko zdążyć kupić bo zaraz nie ma
a w aptekach rzeczywiście w jednej kupowałam raz za 20 zł a potem staniała do 18 zł i tak do dzisiaj
__________________
optymistka na całej linii

kocham tańczyć


analija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 16:10   #207
duhovka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 183
Dot.: Belissa ?

Czy te tabletki należy ssać czy popijać? Bo ja popijam wodą, ale są słodkie, więc nie wiem, czy prawidłowo to robię. Nie znalazłam nic na ten temat ani w ulotce, ani w Internecie.
duhovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 20:28   #208
xPaula20x
Zadomowienie
 
Avatar xPaula20x
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: woj.Opolskie
Wiadomości: 1 501
GG do xPaula20x
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez duhovka Pokaż wiadomość
czy te tabletki należy ssać czy popijać? Bo ja popijam wodą, ale są słodkie, więc nie wiem, czy prawidłowo to robię. Nie znalazłam nic na ten temat ani w ulotce, ani w internecie.

zdecydowanie popijac
xPaula20x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 00:12   #209
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Belissa ?

Ja zażyłam do tej pory 4 opakowania Belissy. Przestały mi tak wyskakiwać pryszcze. Teraz po odstawieniu znów się pojawiły. Paznokcie takie same - słabe. Za to włosy, które wypadały w ogromnych ilościach - teraz wypada kilka dziennie. Przy myciu w ogóle, a po szczotkowaniu może 5. Więc mi tyle pomogła.
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 10:59   #210
Katja0
Przyczajenie
 
Avatar Katja0
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Belissa ?

ja uzywalam Belissy w tamtym roku na wiosne, efekty zauwazylam dopiero pod koniec roku kiedy moje wlosy znacznie urosly, bylo ich wiecej niz zwykle. Paznokcie tez mi sie wzmocnily, a na skorze nie zauwazylam zmian.Teraz tez ja zazywam, paznokcie sa mocne a wlosy nie niszcza sie tak jak kiedys.
Katja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-14 13:17:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.