Offtopowe zapuszczanie, część 51! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-15, 21:31   #571
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
O właśnie, prowadzę teraz obserwacje w szkole i takie wyjątkowo banalne wnioski mam. Dzieci trza mieć dość wcześnie. Widać jak na talerzu, które dzieci są późne. Są inne. Często niestety nie w najlepszym tego słowa znaczeniu. Na dodatek tylko mamy około 50 (a dzieci mam 9-10 letnie) sprawiają "kłopoty". Młodsze matki negatywne informacje o swoich potomkach po prostu przyjmują na klatę. Często po takich rozmowach czy nawet wiadomościach naskrobanych przez dziennik elektroniczny widać jakąś poprawę u dziecka. Albo chociaż starania. Matki 50+ to jest horror. Ich dzieci to cud, a każdy kto śmie temu zaprzeczyć powinien zginąć w piekle. Wiadomo, nie można tak generalizować, ale dobrze nie jest
Ja jestem z tych późniejszych. Moja mama miała 35 lat jak sie urodziłam, a jak moja siostra - 38
I nie uważam, że jesteśmy jakieś gorsze, kłopotów nie sprawiałyśmy jako dzieci, ale to moja opinia
Wydaje mi się, że na to ma wpływ wiele czynników, a wiek to jeden z wielu. U mnie w rodzinie ogólnie względnie późno dzieci się rodzą. Moja mama pierwsze dziecko urodziła w wieku 25 lat, co mi jako nastolatce wydawało sie dość późno, jednak teraz myślę, że w sam raz, a może nawet dość wcześnie
Moja siostra urodziła w wieku 30 lat pierwsze dziecko. I nikt więcej
Najmłodsza już 26 lat ma, ale też nie spieszy się. Też wolałabym wcześniej niż później, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę
Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A widzisz. Może on jest z Rumunii 😂

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Ja się obecnie nawet do stroju nurka nie nadaję. Jak wieloryb wyglądam.
Ja jestem jak galareta. Cellulit straszy. Pewnie to od hormonów. Myślę o odstawieniu pigułek, ale nie prędzej jak za pół roku. Też pewna nie jestem, bo to jednak strach
A warunków na +1 to tutaj brak
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 22:05   #572
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Ja jestem z tych późniejszych. Moja mama miała 35 lat jak sie urodziłam, a jak moja siostra - 38
I nie uważam, że jesteśmy jakieś gorsze, kłopotów nie sprawiałyśmy jako dzieci, ale to moja opinia
Wydaje mi się, że na to ma wpływ wiele czynników, a wiek to jeden z wielu. U mnie w rodzinie ogólnie względnie późno dzieci się rodzą. Moja mama pierwsze dziecko urodziła w wieku 25 lat, co mi jako nastolatce wydawało sie dość późno, jednak teraz myślę, że w sam raz, a może nawet dość wcześnie
Moja siostra urodziła w wieku 30 lat pierwsze dziecko. I nikt więcej
Najmłodsza już 26 lat ma, ale też nie spieszy się. Też wolałabym wcześniej niż później, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę
To nie jest reguła, ale dosyć częsta przypadłość.

To jak się wychowuje dzieci zależy przede wszystkim od kultury osobistej, a nie od wieku. Ale hormony też mogą świrować i mieć dodatkowy wpływ.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 09:49   #573
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Wczoraj pojechaliśmy z TŻ na weekend do moich rodziców. Chciałam zabrać psa, więc wyszłam z mieszkania z psem, torebką z dokumentami i reklamówką. Psa w końcu nie zabraliśmy, a dzisiaj rano okazało się, że TŻ zapomniał zabrać moją walizkę z ubraniami i kosmetykami do makijażu

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
A właśnie. I później się dziwić, że nie chcą kobiet zatrudniać. Przecież ciąża to nie choroba i kilka miesięcy można w wielu miejscach przepracować Czytałam ostatnio wątki "staraczek" i zauważyłam, że większość czeka tylko na umowę i hyc zwolnienie na całą ciążę bez wskazania i później macierzyński. Można się zdenerwować, jak babka łapie pracę tylko po to żeby iść na l4
Nie ukrywam, że mnie powoli też ten temat interesuje, ale najpierw chce zrobić dla siebie pierwszy stopień awansu nauczyciela. Później będę myśleć dalej. Kończę pierwszy etap wtajemniczenia za dwa miechy. Trochę mam za uszami, żeby niebawem ogarnąć ewentualne rozmnażanie, z drugiej strony za bardzo lubię swoje aktualne życie Dużo o tym ostatnio myślę i sama nie wiem pewnie jak przyjdzie co do czego to będę wolała zrezygnować z seksu niż zachodzić w ciąże Z drugiej strony mam bardzo jasne i krytyczne stanowisko wobec późnego macierzyństwa, a czas nie działa na moją korzyść eh, dylematy 21 wieku



Cudownie ja żadnych warzyw nie sadzę. Ciągle pada, zimno, nie ma jak ogarnąć grządek. Chce najpierw doprowadzić do perfekcji trawnik i klomby z krzewami, a za rok dwa myśleć o marchewkach



6-7 kg. Z jednej strony wydaje mi się to nie dużo, z drugiej zmieniła mi się buzia. Chociaż prawdę mówiąc często patrzę w lustro i uważam, że jestem dokładnie tak samo spasiona jak przed i w ogóle nie widzę efektu schudnięcia poza absolutnym brakiem biustu i ciut lepszą buzią. Myślałam zawsze, że jak schudnę 5 kg to kupię bajkini, ta, jasne.. Nadal wyglądałabym w nim jak morświn w siatce na ziemniory.
To całkiem sporo schudłaś.

Ja zaczęłąm ostatnio regularnie ćwiczyć. Mniej więcej 3x w tygodniu i spadek jest, ale na razie malutki bo jakieś 3 kg.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 10:28   #574
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Ale pewne rzeczy są lepsze w UK, inne w PL. cieżko jest jednoznacznie określić gdzie jest lepiej.
No wiadomo .

W Polsce jak wykładasz towar to dostaniesz 5,60-8zł na rękę więc ciężko takim ludziom coś odłożyć raczej.

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;58838746]Na ich miejscu to dałabym sobie jeszcze trochę popracować no ale cóż. Skoro się boją o moje bezpieczeństwo to w sumie powinnam się tylko cieszyć. A płacić i tak mi płacą i to 100 % do listopada

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------



Przez pracodawcę nie padło takie zdanie więc nie wiem do czego zmierzasz
Gdyby inne pracownice były w ciąży zapewne też by je wysłali na l4. Chociaż w sumie nie musieliby tego robić bo z tego co się orientuję to moje ciężarne koleżanki od razu gdy dowiadywały się o ciąży przynosiły zwolnienie od lekarza mimo tego, że czuły się dobrze.[/QUOTE]
No tak nie do końca oni Ci płacą, bo przy L4 ZUS "przejmuje". Jak większa firma to pewnie Ci przelew będzie przychodził od firmy, a pracodawca z ZUS się rozliczy .
Pracodawca raczej zapłaci za pierwsze 33 dni (no chyba, ze są jakieś wyjątki ).

Ale bez spiny, po prostu rozbawił mnie ten argument pracodawcy

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Szczerze mówiąc, jak dla mnie to najlepszy czas na nasze dziecko to już był. Trzeba było myśleć przed studiami. Jakby nam teraz sytuacja finansowa odpowiadała, to chciałabym od października się starać, żeby zdążyć przed doktoratem urodzić, a jak się nie dostanę to też byłby dobry czas. Tak wiem, dziecku kasa do szczęścia nie potrzebna, ale jakaś stabilność finansowa przydałaby się jednak, pieluch za "jakoś to będzie" się nie kupi. A jak nie teraz to myślę, że na drugim roku doktoratu dopiero, tak żeby skończyć część badawczą przed porodem. Ta opcja nie jest taka zła, trochę będziemy mogli pomieszkać sami, bez dzieci, bez współlokatorów, nacieszyć się spokojem po ślubie. Plus jest taki, że u nas wtedy Tż jak dobrze pójdzie nie będzie już na etacie w ogóle, tylko "na swoim" więc jakoś się podzielimy, mam nadzieję, że będziemy mieć ten komfort, że ani ja ani Tż nie będziemy "zamknięci" z dzieckiem. Wiadomo, na początku to chciałabym być z maluszkiem, ale 3-4 miesiące po urodzeniu już możnaby to jakoś zorganizować. Nie chcę być wyrodną matką, ale ja naprawdę, nie wyobrażam sobie tego, że Tż chodzi do pracy na cały etat, a ja ciągle z dzieckiem. Może podczas ciąży mi się zmieni, ale chyba bym wpadła w depresję. Albo mam spaczony obraz matek Chciałabym jak najdłużej pracować w ciąży. Ale plany planami, potem się okaże, że trzeba leżeć i cały plan w . A najbardziej to chciałabym dwójkę na raz, albo dosyć szybko jedno za drugim. Ale to możliwe też, że po pierwszym mi przejdzie. Moja mama miała 27 lat jak mnie urodziła. J abym chciała przed 30 z dwójką zdążyć.



---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Tak z perspektywy pracodawcy to powiem, ze jak jest mała firma, to takie szybkie L4 po zatrudnieniu może trochę zdestabilizować. No i taka kobieta co od razu po dostaniu umowy o pracę idzie na L4 może się spodziewać, że kontrola ZUS jest wysoce prawdopodobna. My ostatnio mieliśmy i księgowy nam mówił, że z jego doświadczenia wynika, że jak są kobiety w ciąży to częściej sprawy trafiają do sądu pracy, ZUS podważa prawdziwość zatrudnienia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2016-04-16 o 10:54
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 18:29   #575
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
No tak nie do końca oni Ci płacą, bo przy L4 ZUS "przejmuje". Jak większa firma to pewnie Ci przelew będzie przychodził od firmy, a pracodawca z ZUS się rozliczy .
Pracodawca raczej zapłaci za pierwsze 33 dni (no chyba, ze są jakieś wyjątki ).

Ale bez spiny, po prostu rozbawił mnie ten argument pracodawcy
Z tym Zusem to racja Pracodawca tylko przez pierwszy miesiąc płaci W sumie tak im wygodnie, mnie nie ma w pracy, oni mają czyste sumienie a mi płaci ktoś inny

Ja mogłabym mieć dziecko wcześniej. Teraz nie jestem stara ale się tak czuję
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 15:50   #576
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Jakie pyszne żarcie zrobiłam. I mały eksperyment okazał się niesamowitym sukcesem. Mrożony groszek, łyżeczka nierafinowanego oleju kokosowego, 5 minut pod przykryciem w mikrofali. Palce lizać. Zawsze robiłam z masłem. Olej kokosowy okazał się strzałem w 10.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 16:14   #577
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Załamię się zaraz.
Nowa koleżanka - klient mówi, że ma 10% zniżki. To jak ja mam to zrobić?
Ja - odjąć 10% od jego zamówienia.
NK - ale jak ja mam to policzyć ile to będzie?
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 21:38   #578
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Załamię się zaraz.
Nowa koleżanka - klient mówi, że ma 10% zniżki. To jak ja mam to zrobić?
Ja - odjąć 10% od jego zamówienia.
NK - ale jak ja mam to policzyć ile to będzie?



Ja bardzo chciałabym drugie dziecko Gdybym miała umowę o pracę to pewnie już staralibyśmy się, a tak musimy jeszcze poczekać Amelcia już jest na tyle duża, że na pewno świetnie poradzilibyśmy sobie Taka mądrala z niej, buzia się nie zamyka, cały czas mówi
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 21:46   #579
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Dostałam uczulenia od tego nowego mentosa z białej czekolady. Język mnie boli

W ogóle ostatnio nie mam ochoty na słodycze. Wszystko jest dla mnie za słodkie. Aż mnie odrzuca.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 11:29   #580
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja bardzo chciałabym drugie dziecko Gdybym miała umowę o pracę to pewnie już staralibyśmy się, a tak musimy jeszcze poczekać Amelcia już jest na tyle duża, że na pewno świetnie poradzilibyśmy sobie Taka mądrala z niej, buzia się nie zamyka, cały czas mówi


Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
W ogóle ostatnio nie mam ochoty na słodycze. Wszystko jest dla mnie za słodkie. Aż mnie odrzuca.
a ja mogłabym tylko słodycze jeść
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 18:09   #581
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Załamię się zaraz.
Nowa koleżanka - klient mówi, że ma 10% zniżki. To jak ja mam to zrobić?
Ja - odjąć 10% od jego zamówienia.
NK - ale jak ja mam to policzyć ile to będzie?


Google nie gryzie.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 20:46   #582
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Jak się nie umie czegoś takiego policzyć na kalkulatorze to pewnie i nie umie się korzystać z google.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 16:46   #583
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jak się nie umie czegoś takiego policzyć na kalkulatorze to pewnie i nie umie się korzystać z google.
Do 10% to nawet i kalkulator nie potrzebny, no ale jak ktoś jest taboretem...

Ja mam dzisiaj dzień wolny, bo w weekend miałam wesele na Podkarpaciu. Rano szłam do kuchni, zahaczyłam małym palcem o łóżko i ☠☠☠! Myślałam, że znowu złamałam palca. Pół dnia spędziłam w przychodni, ale okazało się, że tym razem tylko mocne stłuczenie i zwichnięcie stawu. Nie wzięłam L4, będę jakoś kuśtykać do pracy i w pracy. Ból niesamowity, aż się rozpłakałam.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 18:22   #584
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Do 10% to nawet i kalkulator nie potrzebny, no ale jak ktoś jest taboretem...

Ja mam dzisiaj dzień wolny, bo w weekend miałam wesele na Podkarpaciu. Rano szłam do kuchni, zahaczyłam małym palcem o łóżko i ☠☠☠! Myślałam, że znowu złamałam palca. Pół dnia spędziłam w przychodni, ale okazało się, że tym razem tylko mocne stłuczenie i zwichnięcie stawu. Nie wzięłam L4, będę jakoś kuśtykać do pracy i w pracy. Ból niesamowity, aż się rozpłakałam.
W angielskich szkołach już nie uczą tabliczki mnożenia, żeby nie stresować dzieci więc nie ma co się dziwić.


Współczuję. Ja kiedyś malutkim paluszkiem walnę łam o rower treningowy. Masakra. Czy złamałam nie wiem, bo nie piszłam do lekarza, ale ból straszny, opuchlizna, stopa fioletowa. Wiem co przeżywasz.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Znajomy TŻ koniecznie chciał się z nami spotkać, bo dawno się nie widzieliśmy, a on teraz prowadzi biznes i chciał nam powiedzieć co robi. Na miejscu okazało się że zafundował nam prezentację kolejnej piramidy. Kosmetyki, suplementy etc. Robią tym ludziom pranie mózgu, a oni potem jak małpy cyrkowe powtarzają bzdury, o których nie mają pojęcia. Próbował mi wcisnąć jak wspaniałe i naturalne są ich kosmetyki. Oczywiście jest to totalna bzdura. No ale chciałam być miła, wysłuchałam. Niech się cieszy. Dał mi próbki. A dziś wypróbowałam krem. Chyba zaden kosmeyyk nie zrobił mi aż takiej masakry na twarzy. W ciągu minuty całą twarz miałam pokrytą czerwonymi, spuchniętymi, piekącymi plamami. Jakbyście zetknęły się z produktami Forever, radzę nie dotykać kijem przez szmatę.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 12:36   #585
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cześć, cześć!

Znowu mam problemy z zasypianiem. Zasypiam około 2:00, 3:00. Wstaję o 12:00. Spróbuje pić wieczorami melissę, a jak nie pomoże kupię melatoninę.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 17:23   #586
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

No i poszłam dzisiaj do pracy i kazali mi iść do lekarza po L4, bo taka kuternoga na nic im się przydam, lepiej żebym spokojnie wydobrzała w domu. Więc mam tygodniowy "weekend" majowy.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 17:46   #587
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
No i poszłam dzisiaj do pracy i kazali mi iść do lekarza po L4, bo taka kuternoga na nic im się przydam, lepiej żebym spokojnie wydobrzała w domu. Więc mam tygodniowy "weekend" majowy.
Haha. Jaka świetna zmiana pracy. Mogą się bez Ciebie obejść i możesz iść na zwolnienie. Pewnie nawet urlop Ci dadzą 😂

Kuruj się i odpoczywaj.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Jaka u was pogoda? Ja właśnie w śniegu wracałam z roboty.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 19:00   #588
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Haha. Jaka świetna zmiana pracy. Mogą się bez Ciebie obejść i możesz iść na zwolnienie. Pewnie nawet urlop Ci dadzą 😂

Kuruj się i odpoczywaj.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Jaka u was pogoda? Ja właśnie w śniegu wracałam z roboty.
Już mi dali, w piątek i w poniedziałek, bo wyjeżdżałam na wesele.
W Lublinie całkiem pogodnie, po południu świeciło piękne słońce. Oby tylko temperatura trochę wzrosła.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 21:01   #589
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

W Warszawie dosyć ciepło, ale wietrznie.

Dzisiaj odebrałam garnki do gotowania na parze!
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 10:39   #590
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
No i poszłam dzisiaj do pracy i kazali mi iść do lekarza po L4, bo taka kuternoga na nic im się przydam, lepiej żebym spokojnie wydobrzała w domu. Więc mam tygodniowy "weekend" majowy.
Odpoczniesz

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jaka u was pogoda? Ja właśnie w śniegu wracałam z roboty.
U mnie dzisiaj leje
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 11:10   #591
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Hej, hej!

U mnie dzisiaj szaro, ponuro i deszczowo. Czas na kawę .

Dziewczyny, kończą mi się wszystkie maski do włosów i odżywki. Mam wrażenie, że większość produktów już przetestowałam. Macie może jakieś włosowe hity godne polecenia? Zastanawiałam się nad maskami Serii?
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 21:21   #592
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Hej, hej!

U mnie dzisiaj szaro, ponuro i deszczowo. Czas na kawę .

Dziewczyny, kończą mi się wszystkie maski do włosów i odżywki. Mam wrażenie, że większość produktów już przetestowałam. Macie może jakieś włosowe hity godne polecenia? Zastanawiałam się nad maskami Serii?
miaøam dwie maski tej firmy i bez rewelacji
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 22:02   #593
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Moje ulubione maski to vatika. Już wypróbowałam masę kosmetyków. Minęło mi kupowanie wszystkiego nowego. Mam swoje ideały i się ich trzymam. Maska biovax arganowa też jest świetna.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 11:32   #594
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Kręgosłup już mi wysiadł całkiem.
Załamuje mnie to coraz bardziej. Mam 35 lat, a nie pamiętam ostatniego dnia bez bólu. Stawy, kręgosłup, mięśnie... To co będzie jak będę miała 60 lat? Nie mogę stać, siedzieć, chodzić, leżeć
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 16:09   #595
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Kręgosłup już mi wysiadł całkiem.
Załamuje mnie to coraz bardziej. Mam 35 lat, a nie pamiętam ostatniego dnia bez bólu. Stawy, kręgosłup, mięśnie... To co będzie jak będę miała 60 lat? Nie mogę stać, siedzieć, chodzić, leżeć
Myślałam, że jesteś młodsza

Byłaś u lekarza?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 16:38   #596
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;59734746]Myślałam, że jesteś młodsza

Byłaś u lekarza? [/QUOTE]

Średnią wiekową na wątku zdecydowanie zawyżam Stare próchno już i to sypiące się

Wiele razy. Zawsze się kończy na środkach przeciwbólowych. Których nie biorę bo nie o to chodzi. Nawet prześwietlenia nigdy nie miałam, a problemy z kręgosłupem mam od 20 lat. Zależy mi na poznaniu przyczyny i ewentualnemu zapobieganiu, a nie zatuszowaniu bólu i rozwaleniu żołądka.
Wczoraj mieliśmy remanent (żart jakiś). Kolega liczył towar, a ja szukałam na liście kodów i zapisywałam. I tak spędziłam cały dzień z głową pochyloną nad kartką. Dziś nie mogę kręcić głową.
Mam problemy z odcinkiem szyjnym, lędźwiowym (kiedyś wylądowałam w szpitalu bo straciłam czucie w nogach) i miałam uszkodzoną kość ogonową, jak spadłam na tyłek z 2 metrów robiąc przewrót na trzepaku.
Tu nie mam cierpliwości, żeby się zapisywać do lekarza. Musiałabym już zaklepać z 10 wizyt, bo na jedną wizytę można tylko z jednym problemem. A w PL zbankrutuję. Ostatnio 500 zł badania mnie kosztowały. A to i tak mało, bo lekarka tylko 45 zł za wizytę brała.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 17:29   #597
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Średnią wiekową na wątku zdecydowanie zawyżam Stare próchno już i to sypiące się

Wiele razy. Zawsze się kończy na środkach przeciwbólowych. Których nie biorę bo nie o to chodzi. Nawet prześwietlenia nigdy nie miałam, a problemy z kręgosłupem mam od 20 lat. Zależy mi na poznaniu przyczyny i ewentualnemu zapobieganiu, a nie zatuszowaniu bólu i rozwaleniu żołądka.
Wczoraj mieliśmy remanent (żart jakiś). Kolega liczył towar, a ja szukałam na liście kodów i zapisywałam. I tak spędziłam cały dzień z głową pochyloną nad kartką. Dziś nie mogę kręcić głową.
Mam problemy z odcinkiem szyjnym, lędźwiowym (kiedyś wylądowałam w szpitalu bo straciłam czucie w nogach) i miałam uszkodzoną kość ogonową, jak spadłam na tyłek z 2 metrów robiąc przewrót na trzepaku.
Tu nie mam cierpliwości, żeby się zapisywać do lekarza. Musiałabym już zaklepać z 10 wizyt, bo na jedną wizytę można tylko z jednym problemem. A w PL zbankrutuję. Ostatnio 500 zł badania mnie kosztowały. A to i tak mało, bo lekarka tylko 45 zł za wizytę brała.
Tego to nigdy nie zrozumiem. Co za bezsensowny system, chora służba "zdrowia". A czy człowiek jest zbudowany z wielu niezależnych od siebie zespołów, jednostek i organów czy działa jako całość? Kto był tak głupi, żeby to wymyślić?
Przecież najczęściej mimo pozornego braku zależności i powiązania, różne problemy zdrowotne są ze sobą powiązane. Nonsens jakiś.

Kocurze, a jak u Ciebie z tolerancją warzyw psiankowatych. Tak mi przyszło do głowy, bo gdzieś o tym w internecie czytałam. Ale były to raczej strony z alternatywnym spojrzeniem na leczenie. Podobno takie warzywa mogą nasilać bóle stawowe itp. Z glutenem podobnie. Ale jakichś twardych badań nie widziałam.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 19:33   #598
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Wciągnęłam się w The Killing. Ten film jest genialny.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 09:51   #599
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Średnią wiekową na wątku zdecydowanie zawyżam Stare próchno już i to sypiące się

Wiele razy. Zawsze się kończy na środkach przeciwbólowych. Których nie biorę bo nie o to chodzi. Nawet prześwietlenia nigdy nie miałam, a problemy z kręgosłupem mam od 20 lat. Zależy mi na poznaniu przyczyny i ewentualnemu zapobieganiu, a nie zatuszowaniu bólu i rozwaleniu żołądka.
Wczoraj mieliśmy remanent (żart jakiś). Kolega liczył towar, a ja szukałam na liście kodów i zapisywałam. I tak spędziłam cały dzień z głową pochyloną nad kartką. Dziś nie mogę kręcić głową.
Mam problemy z odcinkiem szyjnym, lędźwiowym (kiedyś wylądowałam w szpitalu bo straciłam czucie w nogach) i miałam uszkodzoną kość ogonową, jak spadłam na tyłek z 2 metrów robiąc przewrót na trzepaku.
Tu nie mam cierpliwości, żeby się zapisywać do lekarza. Musiałabym już zaklepać z 10 wizyt, bo na jedną wizytę można tylko z jednym problemem. A w PL zbankrutuję. Ostatnio 500 zł badania mnie kosztowały. A to i tak mało, bo lekarka tylko 45 zł za wizytę brała.
Od razu stara

Masakra

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Wciągnęłam się w The Killing. Ten film jest genialny.
Mnie Tż wciągnął w ''Battlestar Galactica''
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 11:11   #600
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Ale jestem wciekła .
Ziaja bloker ma zmieniony skład i oczywiście nie działa. Do tej pory miałam zapas starej wersji. Od 2 tygodni używam nowego, i to już codziennie i pocę się i śmierdzę jak po normalnym dezodorancie. Już używam i na dzień i na noc. Nic nie daje. o 10 rano już jestem spocona.
Zawsze jak pojawi się coś dobrego, to zaraz musza to 'ulepszyć' !@#%$^&**^&%$#.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-26 20:35:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.