Offtopowe zapuszczanie, część 51! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-09, 18:13   #211
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
ja się nawet tak co do grosza ze wspólokatorami nie rozliczam, a co dopiero gdybym tak miała robić z facetem :O
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 18:30   #212
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Lol

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Chyba muszę się zacząć rozliczaś z TŻ.😀
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 19:10   #213
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Zabawny ten wątek, widziałam już wczoraj. Lubię sobie intymne dla beki poczytać, czasami takie kwiatki tam są...


https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=200497 - zdjęcie pierścionka. Nie umiem go dobrze uchwycić. Obrączka jest z żółtego złota, a "koszyczek" w którym jest brylant jest z białego.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 19:19   #214
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Otako, baaaaaardzo ladny, śliczny koszyczek, wyglada jakby wkoło mial male kamyczki.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 19:30   #215
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Zabawny ten wątek, widziałam już wczoraj. Lubię sobie intymne dla beki poczytać, czasami takie kwiatki tam są...


https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=200497 - zdjęcie pierścionka. Nie umiem go dobrze uchwycić. Obrączka jest z żółtego złota, a "koszyczek" w którym jest brylant jest z białego.
Piękny
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 19:31   #216
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Obejrzałam program dla przypomnienia. I okazało się, że skłamałam 😀 Szwecja jest w czołówce, na 6 miejscu. Na pierwszym jest Islandia. Pokićkało mi się. Tak czy siak Szwecja ma jedną z najzdrowszych diet.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 19:57   #217
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Otako, baaaaaardzo ladny, śliczny koszyczek, wyglada jakby wkoło mial male kamyczki.
Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Piękny

Chciałam teraz zrobić zdjęcie z innej perspektywy, ale jest za ciemno i nie mogę złapać ostrości. W internecie też nie będzie zdjęcia modelu, bo to nie z sieciówki, tylko lokalny lubelski jubiler.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Mam już swój blender Mix & Go. Jutro idę na zakupy spożywcze i będę miksować. W Lidlu też ma być coś podobnego od poniedziałku, trochę droższy, chyba ale więcej ostrzy i pojemników.

Widziałam też w gazetce, że wprowadzają maszynę do gotowania sous vide. Ciekawe tylko jak z jakością, podejrzanie tania. Sous vide to dla mnie mistrzostwo świata. Marzy mi się taka maszyna, ale to spory wydatek, dodatkowo trzeba inwestować w pakowaczkę próżniową (też będzie w Lidlu). Zwykła pierś z kurczaka (czy ugotowana, czy upieczona, czy zgrillowana) "rośnie" mi w ustach, nie lubię, nie jadam, chyba że z jakimś sosem, przygotowana sous vide zamienia się w zupełne inne mięso - soczyste, mięciutkie. A karczek gotowany kilkanaście godzin można gryźć nawet bez zębów.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 11:29   #218
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Kocurze, tu też cała masa ludzi tak je. Frytki do wszystkiego. I widziałam nawet jak dziewczyna małą bagietkę jadła... przekroiła ją wpół i do środka włożyła jakieś tam chipsy
A jeszcze jak pracowałam w fast foodzie, to zauważyłam też, że często ludzie zamawiali burgery bez warzyw -sałata ble, pomidor ble. Albo zwyczajnie wyjmowali to z burgera

Uwielbiam jogurt grecki (zwłaszcza z Lidla, o ile do AGD szczęścia nie miałam, jak i moja siostra, tak jeśli chodzi o jedzenie, to mój ulubiony sklep). Mój TŻ dodaje do niego miód, a ja uwielbiam go z łyżeczką dżemu o takiego. Nie wiem czy jest w PL czy w UK. Ale jest za☠☠☠isty

A jeszcze odnośnie odżywiania tutaj. Nie odżywiam sie jakoś specjalnie zdrowo. Najczęściej na lunch kupowałam zupę warzywną, kremową z pudełka i bułkę. Skład ok niby, ale kupowane i w ogóle, a wiele osób twierdzi, że się zdrowo odżywiam. No ok, żeby to jeszcze była własnej roboty zupa i bez buły, no to ok...

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Od jakiegoś czasu poszukujemy mieszkania. Jesteśmy zdecydowani przenieść się poza miasto., choć przeglądamy oferty i w mieście. Jakaś masakra. Wszystko takie drogie i takie ohydne. Spodobało nam się jedno mieszkanie do pracy musielibyśmy pociągiem dojeżdżać, ale spoko. Mieszkanko przynajmniej miało prawie wszystko, co byśmy chcieli. Mieli zdecydować do końca tygodnia komu wynajmą i jednak nie padło na nas. Było bardzo dużo chętnych.
Już mamy dość mieszkania w tym malutkim mieszkanku. Jest ciasno, nie ma gdzie trzymać rzeczy. Nie ma osobnej sypialni. Kuchnia, sypialnia, salon - wszystko w jednym. Chciałabym mieć jakiś swój kąt. Albo chociaż nawet czasem posiedzieć w innym pokoju niż TŻ. Szykować się do pracy nie budząc go, poćwiczyć bez rozpraszania...
Ja uwielbiałam swego czasu jogurt naturalny. Jadłam go codziennie i mi smakował.

A teraz nie mam w ogóle ochoty na jogurty naturalne.

Wczoraj kupiłam w promocji w Biedronce jogurty owocowe z Jogobelli. Może nie są najzdrowszym posiłkiem. Za to są idealną przekąską w pracy.

Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Nie zazdroszczę Kocurzyco 😛

Ja już po rozwodzie. Pierwszy termin nie wypalił bo sędzia chory. Drugi w listopadzie (dzień przed moimi imieninami) był dniem rozwodu. Głupia nie wpłaciłam 6 zł za odpis orzeczenia. A muszę temu kretynowi przelać 150 zł za rozprawę, zwrot połowy kosztów.
Od października pracuję w Pobierowie. W ośrodku wypoczynkowym Laola. W swoim zawodzie. Z okazji przenosin wzięłam tzw.bon na przesiedlenie. Dzięki temu spłaciłam długi za wynajmowany wcześniej lokal. Obecnie czekam na 3 wypłatę i mam pierwszy w życiu poważny urlop (w ośrodku remont-tzw.martwy okresie teraz jest). Także siedzę u rodziców. Jutro idę spróbować wziąć telefon na kredyt, bo moja Xperia Z3 nie przeżyła kolejnego (nie wiem którego) upadku. Latać nie umie i nie odbiera sieci. Podobno płyta główna i coś z wyświetlaczem. Ogółem 1500 zł do kosza.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Mam nadzieję, że w końcu Ci się zacznie układać.

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
25 latka.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Zabawny ten wątek, widziałam już wczoraj. Lubię sobie intymne dla beki poczytać, czasami takie kwiatki tam są...


https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=200497 - zdjęcie pierścionka. Nie umiem go dobrze uchwycić. Obrączka jest z żółtego złota, a "koszyczek" w którym jest brylant jest z białego.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 18:32   #219
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Marysia wciągnęłam się w "The Knick". Już oglądam drugą serię.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 09:57   #220
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Otako ja nie widzę zdjęcia
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 18:33   #221
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;54087244]Otako ja nie widzę zdjęcia [/QUOTE]

Nie mamy się w znajomych.

Ja się zajarałam serialem "The Affair". Zostały mi dwa ostatnie odcinki drugiego sezonu i boję się dalej oglądać. Z jednej strony strasznie mnie już intryguje zakończenie, podobno wbija w fotel, ale nie chcę tak szybko kończyć i dawkuję sobie powoli.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-15, 19:15   #222
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

O czyli mam coś nowego do oglądania. ☺
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 20:13   #223
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
O czyli mam coś nowego do oglądania. ☺
A znasz "My mad fat diary" ? Też polecam.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 21:40   #224
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

U mnie wszyscy w pracy polecają "Making a murderer". Też się chyba skuszę.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 22:03   #225
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Budują u mnie największy Primark ma świecie 😀
Wooow mnie autostrada elegancko łączy z Dreznem, także w końcu mam stały dostęp do Primarka następny napad planuje na wiosnę po dostawę letnich rzeczy

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Maryha, postanowione, kupuje multisporta na luty
Także tylko powiedz gdzie, kiedy i o której i przybędę
Czekam

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Zabawny ten wątek, widziałam już wczoraj. Lubię sobie intymne dla beki poczytać, czasami takie kwiatki tam są...

https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=200497 - zdjęcie pierścionka. Nie umiem go dobrze uchwycić. Obrączka jest z żółtego złota, a "koszyczek" w którym jest brylant jest z białego.
Ładny, taki klasyczny najlepsze są takie

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość

Chciałam teraz zrobić zdjęcie z innej perspektywy, ale jest za ciemno i nie mogę złapać ostrości. W internecie też nie będzie zdjęcia modelu, bo to nie z sieciówki, tylko lokalny lubelski jubiler.
Mam już swój blender Mix & Go. Jutro idę na zakupy spożywcze i będę miksować. W Lidlu też ma być coś podobnego od poniedziałku, trochę droższy, chyba ale więcej ostrzy i pojemników.
I coś konkretnie miksujesz czy co ci wpadnie w łapę?

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Marysia wciągnęłam się w "The Knick". Już oglądam drugą serię.
Widziałam! Jakoś to wyczułam, że mamy podobny gust

Łojej, zamykanie semestru u nas trwa. Ależ mam w pracy zajoba. Oczywiście miałam anginę w tym tygodniu, ale wzięłam antybiotyk i nawet na L4 nie poszłam, bo zakopałabym się jeszcze gorzej Na szczęście dziś już kończę antybiotyk i jutro planuje napad na siłkę
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 22:32   #226
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Wooow mnie autostrada elegancko łączy z Dreznem, także w końcu mam stały dostęp do Primarka następny napad planuje na wiosnę po dostawę letnich rzeczy



Czekam


Na razie walcze z sesją, 02.02 mam ostatni egzamin(o ile wszystkie zdam i wtedy się odezwę ) a w jakich godzinach teraz mniej więcej chodzisz?

Bell, nawet nie wiesz, jak ja Cię podziwiam, że ogarniasz chemię
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 23:47   #227
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Co tam masz (nie)ciekawego? W tym semestrze mam kwantową, Nie polecam. .część jeszcze jakoś da się ogarnąć, Ale momentami to abstrakcja abstrakcji



Czemu jak normalny człowiek gdy jest chory ja też nie mogę po prostu iść spać? Czuje się jak wypluta przez krowę, Ale spać? Regeneracja? A gdzie tam! i tak od niedzieli właśnie skończyłam segregowac zdjęcia do ramek, zaraz odpale wykłady z filozofii . Muszę hydroksyzyne załatwić. Żebym.chociaż miała mózg sprawny to bym nie narzekala. -.-
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2016-01-15 o 23:48
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 12:44   #228
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Teraz mam organiczną i fizyczną. Fizyczna całkiem przyjemna, organiczna to totalnie nie moja bajka, zresztą tak samo jak nieorganiczna
Czeka mnie jeszcze analityczna, biochemia i chemia żywności, ale to dopiero od marca. Pewnie później też jakaś chemia mnie czeka, ale bałam się sprawdzać kolejnych semestrów
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 15:45   #229
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Otako, pierścionek cudny
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 22:02   #230
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Stosuje może któraś z Was jakiś bardziej naturalny dezodorant, nez aluminium itp
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:33   #231
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Smerfie ja używałam Crystal w kamieniu i w płynie. Tylko że ja cierpię nastraszną nadpotliwość i na mnie to nie działa. TŻ z kolei jest bardzo zadowolony. A ja jeszcze dodatkowo od prawie wszystkich dezodorantów dostaję uczulenia. Jedyne co mi zatrzymuje pocenie i nie uczula to ziaja bloker.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:56   #232
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Smerfie ja używałam Crystal w kamieniu i w płynie. Tylko że ja cierpię nastraszną nadpotliwość i na mnie to nie działa. TŻ z kolei jest bardzo zadowolony. A ja jeszcze dodatkowo od prawie wszystkich dezodorantów dostaję uczulenia. Jedyne co mi zatrzymuje pocenie i nie uczula to ziaja bloker.
A jaki to konkretnie dezodorant? Możesz podesłać linka
Blokera z Ziai używałam długi czas i zapomniałam co to pocenie. Jednak zdrowe to to nie jest. Ziaję odstawiłam jakiś czas temu, teraz używam jakiś duszący badziew Sure Crystal Invisible http://www.suredeodorant.co.uk/ i chcę go zamienić na jakąś bardziej naturalną opcję i jestem trochę skołowana. Dziś dopiero zaczęłam się rozglądać, a już mnie od tego głowa boli. Nie wiem od czago zacząć. Chciałabym przetestować jakiś w miare dobry, polecany, ale ciężko mi znaleźć opinie o takich dezodorantach

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Kocurze, już od dłuższego czasu noszę się z pytaniem odnośnie Twojego opisu. Ile Ty teraz masz cm włosów?

Dziewczyny pochwalcie się długością. Ze dwa tygodnie temu miałam 67. Za Jakieś dwa tygodnie ścinam ok 25-28. Liczę na wsparcie. Boję się zmiany
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 00:57   #233
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
A jaki to konkretnie dezodorant? Możesz podesłać linka

Cytat:
Ziaję odstawiłam jakiś czas temu, teraz używam jakiś duszący badziew Sure Crystal Invisible http://www.suredeodorant.co.uk/ i chcę go zamienić na jakąś bardziej naturalną opcję i jestem trochę skołowana. Dziś dopiero zaczęłam się rozglądać, a już mnie od tego głowa boli. Nie wiem od czago zacząć. Chciałabym przetestować jakiś w miare dobry, polecany, ale ciężko mi znaleźć opinie o takich dezodorantach
Oj nie. Sure/Rexona robi mi największe kuku ze wszystkich dezodorantów jakie próbowałam.
Ja niestety nie mam wyjścia. Ziaja to mój jedyny ratunek. Albo zastrzyki z botoksu ale na to się nie skuszę.
Cytat:
Kocurze, już od dłuższego czasu noszę się z pytaniem odnośnie Twojego opisu. Ile Ty teraz masz cm włosów?

Dziewczyny pochwalcie się długością. Ze dwa tygodnie temu miałam 67. Za Jakieś dwa tygodnie ścinam ok 25-28. Liczę na wsparcie. Boję się zmiany
Haha, mój opis nie był aktualizowany bardzo długo
Ale pewnie jest bliski prawdy. Jakiś czas temu obcięłam sporo jak na mnie. ale juz odrosły. I teraz nie obcinam prosto i mam pocieniowane końce. Może strzelę jakąś fotkę jutro.

Tez za mną chodzi obcięcie.
Coś takiego mi chodzi po głowie
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 09:27   #234
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
I coś konkretnie miksujesz czy co ci wpadnie w łapę?
:
Różnie, raczej co się nawinie.
Najpierw spróbowałam z mrożonymi bananami, truskawkami i mlekiem, ale za dużo mleka dałam i średni był. Któregoś dnia miksowałam jabłko, marchewkę i pomarańcze - to połączenie bardzo fajne, ale strasznie mnie brzuch rozbolał. A dzisiaj na śniadanie banan, kiwi i mango. Tym razem beznadziejne mango mi się trafiło jak macalam w sklepie to było miękkie, ale chyba tylko ubite, bo jak obrałam to okazało się niedojrzałe i tez mnie trochę brzuch boli po tym koktajlu.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Stosuje może któraś z Was jakiś bardziej naturalny dezodorant, nez aluminium itp
Ja stosowałam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-w-kulce.html ze dwa lata temu. Byłam całkiem zadowolona. Jak zaczęłam brać tabletki, to trochę bardziej się zaczęłam pocić i "przesiadłam się" na mocniejszy. Jasminowy bardzo ładnie pachnie.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 12:26   #235
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Dzięki dziewczyny. Chyba poszukam tego Crystal.
Kocur, to Ty masz strasznie długie włosy

Otako, to brzuch boli Cię po każdym koktajlu na czczo?
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 12:40   #236
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Pochwalę wam się włosami. Tak jak wspominałam mam ciemniejszy kolor włosów niż kiedyś. Myślicie, że dobrze w nim wyglądam? Po farbowaniu kolor włosów był prawie czarny. Teraz kolor ładnie się wypłukał.

DSCN2820.jpg
12400557_967475163332397_3672063791532237166_n.jpg
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 12:58   #237
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

FeelingLost, bardzo ładnie Ci w tych włosach. Widać, że zadbane
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 13:34   #238
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Różnie, raczej co się nawinie.
Najpierw spróbowałam z mrożonymi bananami, truskawkami i mlekiem, ale za dużo mleka dałam i średni był. Któregoś dnia miksowałam jabłko, marchewkę i pomarańcze - to połączenie bardzo fajne, ale strasznie mnie brzuch rozbolał. A dzisiaj na śniadanie banan, kiwi i mango. Tym razem beznadziejne mango mi się trafiło jak macalam w sklepie to było miękkie, ale chyba tylko ubite, bo jak obrałam to okazało się niedojrzałe i tez mnie trochę brzuch boli.
Może musisz się przyzwyczaić do dużej ilości błonnika. Nieprzyzwyczajiny organizm moźe zareagować biegunkami, wzdęciami, bólami brzucha. Takie koktajle dobrze jest pić wolno. I może zrezygnuj z mleka. Zastąp jogurtem, kefirem, zsiadłym mlekiem, mlekiem roślinnym, sokiem lub wodą. Mleko jest strasznie ciężkostrawne.

Cytat:
Ja stosowałam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-w-kulce.html ze dwa lata temu. Byłam całkiem zadowolona. Jak zaczęłam brać tabletki, to trochę bardziej się zaczęłam pocić i "przesiadłam się" na mocniejszy. Jasminowy bardzo ładnie pachnie.
Ciekawie wygląda. Muszę zerknąć czy u mnie jest. Jak mi nie podejdzie to tż zużyje 😀
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 13:52   #239
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Otako, to brzuch boli Cię po każdym koktajlu na czczo?
Nie, najbardziej mnie męczyło jak wypiłam już pod wieczór, po obiedzie. I już wiem, że to był błąd.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Może musisz się przyzwyczaić do dużej ilości błonnika. Nieprzyzwyczajiny organizm moźe zareagować biegunkami, wzdęciami, bólami brzucha. Takie koktajle dobrze jest pić wolno. I może zrezygnuj z mleka. Zastąp jogurtem, kefirem, zsiadłym mlekiem, mlekiem roślinnym, sokiem lub wodą. Mleko jest strasznie ciężkostrawne.
Chyba tak, chyba się muszę przyzwyczaić. Kiepsko u mnie ostatnio było z jedzeniem warzyw i owoców, bardzo mało ich w mojej diecie. Mleka już prawie nie piję, czasami niewielką ilość do kawy, staram się kupować bezlaktozowe.
Już trochę poczytałam o koktajlach, że właśnie warto pić powoli, żeby zmieszały się ze śliną, bo soki trawienne w żołądku mogą nie wyrobić. I nie w krótkim czasie po posiłku, bo się będą za długo trawić i fermentować w brzuchu.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 14:32   #240
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

A I jeszcze ten miałam.


Bardzo fajny. Polecam. Jak ktoś się poci normalnie to działa. I bardzo fajnie, delikatnie pachnie. Miałam wszystkie wersje i chyba najbardziej odpowiadał mi atomizer. Crystal tez najbardziej podchodził mi atomizer. Kamień prawie w ogóle na mnie nie działał. Ale podkreślam, że ja nie pocę się normalnie. TŻ zużył wszystko i nigdy nie był spocony czy śmierdzący. Nawet po ćwiczeniach, bieganiu etc.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Nie, najbardziej mnie męczyło jak wypiłam już pod wieczór, po obiedzie. I już wiem, że to był błąd.



Chyba tak, chyba się muszę przyzwyczaić. Kiepsko u mnie ostatnio było z jedzeniem warzyw i owoców, bardzo mało ich w mojej diecie. Mleka już prawie nie piję, czasami niewielką ilość do kawy, staram się kupować bezlaktozowe.
Już trochę poczytałam o koktajlach, że właśnie warto pić powoli, żeby zmieszały się ze śliną, bo soki trawienne w żołądku mogą nie wyrobić. I nie w krótkim czasie po posiłku, bo się będą za długo trawić i fermentować w brzuchu.
No właśnie. Koktajle niby zdrowe, ale trzeba je w odpowiedni sposób jeść. Jak by się jadło tąsamąilość owocówi warzyw w całości, to zajmuje to trochę czasu. Trzeba pogryźć i proces trawienia zaczyna się już w ustach.
Ja koktajle jej na śniadanie. Wlewam w wielki podróżny kubek i jadę z koktajlem do pracy.I sączę taki koktajle ze 2 godziny.

Mleka roślinne sa świetnym rozwiązaniem.I można je zrobić w domu. W Polsce ogólnodostępne jest pewnie tylko sojowe. No i drogie. Sojowe jest głównie z modyfikowane soi. Dlatego np ryżowe, owsiane, konopne, orzechowe ( z każdych nasion taj naprawdę) jest lepsze. Ja dziś będę robić konopne . W necie jest masa przepisów.

A to fajny blog o koktajlach jest http://zielonekoktajle.blogspot.co.uk/

Ja prawie zawsze wrzucam do koktajli banana. Ponieważ sa moim śniadaniem, to muszą mieć trochę energii,żebym przetrwała do obiadu. Ostatnio mango było w promocji w Lidlu więc codziennie jest mango marchewa, banan, garść nasion, odrobina oleju kokosowego i coś zielonego. Np. szpinak, trawa jęczmienna, jarmuż, kapusta etc.

Kupienie dobrego mango to jest wyzwanie. Ja zwykle kupuję trochę niedojrzałe i zjadam dopiero po ok. tygodniu. Nie może być za bardzo niedojrzałe, bo zamiast dojrzeć, zwiędnie i nadal będzie kwaśne i twarde.
Ostatnio odkryłam w azjatyckim sklepie mini mango. Jest wielkości śliwki, 70% to pestka. Ale smak

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Pochwalę wam się włosami. Tak jak wspominałam mam ciemniejszy kolor włosów niż kiedyś. Myślicie, że dobrze w nim wyglądam? Po farbowaniu kolor włosów był prawie czarny. Teraz kolor ładnie się wypłukał.

Załącznik 6123376
Załącznik 6123377
Bardzo ładnie. Czarny pewnie nie był ciekawy. Ale teraz jest świetnie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-26 20:35:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.