praca na własny rachunek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 10:41   #1
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327

praca na własny rachunek


Witam, mam prośbę do osób zawodowo zajmujących się masażem. Jestem kosmetologiem, skończyłam również kurs masażu klasycznego i po prawie roku masowania członków rodziny chcę "rozwinąć skrzydła". Nie stać mnie na otwarcie gabinetu masażu, myślę o dojeżdżaniu do klienta. Chce to robić legalnie, po zarejestrowaniu działalności gospodarczej. Mam rozkładane łóżko do masażu, dużo zapału i .... na razie to wszystko. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i sugestie jak się do tego zabrać, od czego zacząć, na co uważać, itp.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 10:03   #2
Marrkus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 15
GG do Marrkus
Dot.: praca na własny rachunek

jesli nieprowadzilas wczesniej dzialalnosci to 250zl zus bedzie cie kosztowal przez dwa latka jesli wczesniej pracowalabys w szpitalu jako technik masazysta bylo by ci latwiej bo mialabys juz poparcie pewnych ludzi ktorych masowalas i poszla by za toba fama a tak to musisz liczyc na dobry marketing i dawac wszystko z siebie na zabiegach oraz doksztalcac sie jako masazysta klasyk to podstawa ale maja go wszyscy w swoich ofertach
pozdrawiam Marek
Marrkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:43   #3
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: praca na własny rachunek

Witam, po pierwsze jak chcesz zarejestrować firmę, jako kosmetolog (usługi kosmetyczne też wykonuje się w domu klientów) czy masażystka. No i tu pytanie w jakiej działce, jeśli chodzi o masaż leczniczy to odpada działka usług fizjoterapeutycznych bo brak odpowiednicj uprawnień.

Jak relaksacja, odnowa biologiczna to może -poprawa kondycji fizycznej? Od tego dużo zależy. No i uważaj co piszesz na ulotkach czy wizytówkach, od tego dużo zależy. A pro pos na jednym z szkoleń przed sympozjum w słupsku bedą tematy które was interesują.

No i do pracy.
Powodzenia
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:59   #4
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: praca na własny rachunek

Dzięki za podpowiedzi. Oczywiście zarejestruję się jako kosmetolog i planuję mieć w ofercie również zabiegi kosmetyczne. Nie zamierzam udawać fizjoterapeutki i moja oferta będzie skierowana do ludzi zdrowych. Problem w tym, że wg. klasyfikacji działalności usługi kosmetyczne obejmują tylko masaż twarzy i szyi, a co z tzw. masażem kosmetycznym całego ciała?
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 20:19   #5
jolax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 95
Dot.: praca na własny rachunek

odświeżam temat. pamiętajcie, że jeśli chcecie otworzyć własną działalność gospodarczą, warto być uprzednio zarejestrowanym w urzędzie pracy. wtedy można złożyć wniosek o przyznanie jednorazowych środków pieniężnych na otwarcie działalności, tj. około 13 000 pieniędzy tych nie trzeba zwracać! ale należy okazać się fakturami za zakupiony sprzęt, remont pomieszczenia przeznaczonego na działalność itp. nie zawsze da się za to od początku do końca sfinansować otwarcie własnej firmy, ale zawsze to jakaś pomoc.
jolax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:36   #6
KASIAAO
Raczkowanie
 
Avatar KASIAAO
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 335
GG do KASIAAO
Exclamation Praca w Lublinie dla masażysty lub fizjoterapeuty.

Witam serdecznie wszystkich!!!

Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może, wie lub pracuje w salonie masażu bądź w ośrodku rehabilitacyjnym w Lublinie i wie gdzie potrzebują właśnie masażysty lub fizjoterapeuty będę wdzięczna za takie informacje.Jestem na etapie szukania pracy ale niestety muszę sie przyznać jest ciężko. Dziękuję z góry drogie koleżanki i koledzy.!!!

Kasia.
KASIAAO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 00:21   #7
SickAtHeart
Raczkowanie
 
Avatar SickAtHeart
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Praca w Lublinie dla masażysty lub fizjoterapeuty.

niestety w lublinie ciężko będzie z pracą - bo nie oferuje zbyt wiele ;/ z resztą w obecnej sytuacji jak wszędzie ;/
a gdzie dokładniej próbowałaś się dowiedzieć o możliwość pracy?
i jeśli można wiedzieć, jaką szkołę/uczelnię ukończyłas?
__________________
Uczę się żyć na nowo...
SickAtHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 09:59   #8
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: praca na własny rachunek

A ja mam pytanie..
Kończę w tym roku fizjoterapię.. W lipcu mam examin z kursu masażu klasycznego z elementami sportowego, od września idę na kosmetologię..
Czy po skończeniu kosmetologii będę mogła otworzyć jakiś zakładzikz usługami kosmetycznymi i masażem całego ciała?? Skoro będę miała tytuł i kosmetologa i fizjoterapeuty to chyba nie będzie żadnych p/wskazań, no nie?
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 08:13   #9
motylek19863
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Smile Praca w Poznaniu.

Witam,
czy ktoś wie coś może na temat pracy w Poznaniu jako masażysta, fizjoterapeuta.
Może ktoś coś słyszał??
Jestem studentka II roku fizjoterapii na WSEiT w Poznaniu i mam już dosyć mojej aktualnej pracy za marne grosze w KFC.

)
motylek19863 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 07:42   #10
hipo_litka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Praca w Poznaniu.

O miejscu pracy nic nie wiem, ale moge na pewno CI odradzic prace w Akademie Prenier/Prentki/czy jakkolwiek to sie teraz nazywa.
Kiedys ta 'szkola' byla w Poznaniu na Miloslawskiej. Zatrudniali fizjoterapeutow do prowadzenia kursow...problemy z platnoscia,smieszne pieniadze,brak materialow na zajecia, nieogrzewane pomieszenia w zimie, to tylko nieliczne problemy z ktorymi sie spotkasz pracujac dla nich.
No i nie wspominajac ze wlasciciel jest chyba umyslowo chory, albo takiego udaje.
Sprobuj w wiekszych salonach kosmetycznych, czesto w nich szukaja masazystow/fizjoterapeutow.

Powodzenia!
hipo_litka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 14:46   #11
motylek19863
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Praca w Poznaniu.

Cytat:
Napisane przez hipo_litka Pokaż wiadomość
O miejscu pracy nic nie wiem, ale moge na pewno CI odradzic prace w Akademie Prenier/Prentki/czy jakkolwiek to sie teraz nazywa.
Kiedys ta 'szkola' byla w Poznaniu na Miloslawskiej. Zatrudniali fizjoterapeutow do prowadzenia kursow...problemy z platnoscia,smieszne pieniadze,brak materialow na zajecia, nieogrzewane pomieszenia w zimie, to tylko nieliczne problemy z ktorymi sie spotkasz pracujac dla nich.
No i nie wspominajac ze wlasciciel jest chyba umyslowo chory, albo takiego udaje.
Sprobuj w wiekszych salonach kosmetycznych, czesto w nich szukaja masazystow/fizjoterapeutow.

Powodzenia!
Dzięki za ostrzeżenie )
motylek19863 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 20:35   #12
x_y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Poznaniu.

Witam motylku.A mogę prosić o jakiś nr gg lub tel.?Może moglibyśmy podjąć jakąś współpracę?
x_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.