Pudeer - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-21, 15:39   #1
OhWhatever
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5

Pudeer


Mam twarz cała w pryszczach i chce się ich pozbyć, żadne kremy, żele, peelingi nie działają - NIC! Chcę je ukryć i zastanawiam się nad używaniem pudru. Tylko zawsze mi się podobały takie porcelanowe lalkii i raczej sięgnęłabym po ten jaśniejszy puder. Ale czy to dobre rozwiązanie?
OhWhatever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 15:41   #2
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Pudeer

to nie to forum- tutaj prezentujemy swoje makijaże
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 20:42   #3
J_agodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 7
Dot.: Pudeer

Ja mialam tez z nim okropne problemy i nawet zostaly mi blizny. Ale polecam ci wybranie sie do dobrego dermatologa , bowiem on oceni ci poziom zaawansowania tradziku na twojej skorze. Na pewno poleci jakies dobre masci ps ja mialam takie antybiotyki i jak reka odjal. No napewno musisz na jakis czas nie malowac sie niczym , nie pudrowac i takie tam - przede wszystkim to . Mnie pomoglo polecam ! A jesli chcesz zakryc te niedoskonalosci to polecam tobie podklad vichy dermablend nie jest tani ale spelnia swoje zadanie , bowiem ma on za zadanie na pierwszym miesjcu krycie wlasnie takich spraw jak tradzik - ma super krycie to jego zadanie bojowe .Koszt no coz jakies 70zl w zaleznosci od apteki ... ps ja na skapu znalazlam juz za 50 pare (warto). napisz czy go zakupilas ...pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

mialam na mysli skąpca!
J_agodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 20:50   #4
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Pudeer

Jezeli masz takie problemy skorne to tylko dermatolog i proba naprawienia cery, bo podklad czy puder ma to do siebie ze wrecz uwydatnia wszelkie wypuklosci i nierownosci
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 20:51   #5
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Pudeer

Dermatolog ! Drogeryjna pielęgnacja wyrządza więcej szkód niż pożytku. Najpierw należny zadbać o cerę, a nie zakrywać niedoskonałości za wszelką cenę. Poza tym przy całej twarzy pokrytej w pryszczach nie unikniesz efektu maski.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.