typ mocne lato - pomocyyy :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-18, 09:43   #1
uga buga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Question

typ mocne lato - pomocyyy :/


Dziewczyny pomóżcie, mam problem z dobraniem makijażu...
Jestem typem "mocne lato" czyli szare oczy, czarne brwi i rzęsy, malinowe usta (i wypieki) a to wszystko na jasno żółtej cerze. Do kompletu mam włosy w kolorze ciemny blond z złotawymi refleksami. Jestem odrobinę opalona na kolor "brudny żółty"...
Chciałam bym zrobić "nude look" ale nie wiem jaką "naturalną" pomadkę mam dobrać...
w ogóle to nie wiem czy zimne kolory pomadek i ewentualnie różu czy ciepłe....hmmm chyba zimne?
Na pewno są Wizażanki z takim typem urody, napiszcie jaki robicie makijaż wieczorowy?
Moje patenty to cienie orzechowe "Avonu ice shimmer" czyli zimny brąz, zamiast różu bronzer też zimny 'rimmel 022' + rozjaśniam się cieniem jasno żółtym 'inglota (pod oczami) nr matt 03'
No i oczywiście czarny tusz. Pomadek niestety nie udało mi się dobrać, zakupiona jasno zimno różowa maybelline "ice pink" okazała się totalnym niewypałem na mojej twarzy
Oczywiście miotam się między podkładami i o dziwo najlepiej się czuje w 'miodzie AA' choć jest za ciemny o kilka tonów, mam też loreal true match w2 ale raczej na zimę i jest to zbyt "czysta żółć" dla mnie.....
Mocne Lata napiszcie jakich używacie kosmetyków kolorowych, pomadek itp
dziekuje za pomoc
uga buga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 12:58   #2
kasia1014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: typ mocne lato - pomocyyy :/

Cytat:
Napisane przez uga buga Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, mam problem z dobraniem makijażu...
Jestem typem "mocne lato" czyli szare oczy, czarne brwi i rzęsy, malinowe usta (i wypieki) a to wszystko na jasno żółtej cerze. Do kompletu mam włosy w kolorze ciemny blond z złotawymi refleksami. Jestem odrobinę opalona na kolor "brudny żółty"...
Chciałam bym zrobić "nude look" ale nie wiem jaką "naturalną" pomadkę mam dobrać...
w ogóle to nie wiem czy zimne kolory pomadek i ewentualnie różu czy ciepłe....hmmm chyba zimne?
Na pewno są Wizażanki z takim typem urody, napiszcie jaki robicie makijaż wieczorowy?
Moje patenty to cienie orzechowe "Avonu ice shimmer" czyli zimny brąz, zamiast różu bronzer też zimny 'rimmel 022' + rozjaśniam się cieniem jasno żółtym 'inglota (pod oczami) nr matt 03'
No i oczywiście czarny tusz. Pomadek niestety nie udało mi się dobrać, zakupiona jasno zimno różowa maybelline "ice pink" okazała się totalnym niewypałem na mojej twarzy
Oczywiście miotam się między podkładami i o dziwo najlepiej się czuje w 'miodzie AA' choć jest za ciemny o kilka tonów, mam też loreal true match w2 ale raczej na zimę i jest to zbyt "czysta żółć" dla mnie.....
Mocne Lata napiszcie jakich używacie kosmetyków kolorowych, pomadek itp
dziekuje za pomoc
wreszcie jest lato takie jak ja z czarnymi brwiami i żółtą opalenizną ja zauważyłam że pasuje mi różowa szminka a cienie szare fioletowe i jasny róż

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia1014 Pokaż wiadomość
wreszcie jest lato takie jak ja z czarnymi brwiami i żółtą opalenizną ja zauważyłam ,że pasuje mi różowa szminka a cienie szare, fioletowe i jasny róż
.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Chcę sobie ufarbować włosy na jasny blond ale nie wiem czy wybrać żółty odcień do mojej opalenizny czy popielaty do moich niebieskich oczu z grafitowymi obwódkami a może w ogóle mi nie będzie pasował jasny blond bo mam brwi czarne jak smoła ,swoje włosy mam ciemny blond i nie mogę się zdecydować czy są szare czy złociste ,usta mam malinowe .Czy oby na pewno jestem latem bo mam latem złote piegi a pieprzyki mam złoto brązowe , tylko te niebieskie i oliwkowe naczynia krwionośne ,które prześwitują ,przekonują mnie w stronę lata
szukam potwierdzenia czy oby nie jestem w błędzie.Dziewczyny ,czy wiecie coś na ten temat?

Edytowane przez kasia1014
Czas edycji: 2009-07-20 o 13:09
kasia1014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 16:54   #3
uga buga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: typ mocne lato - pomocyyy :/

hmm, to mnie trochę zaskoczyłaś z tą różową szminką przy malinowych ustach - to zupełnie jak ja... tylko, że u mnie takie jasne szminki wyglądają jakoś nienaturalnie...a możesz podać nazwę lub konkretny numer? też spróbuję! rozumiem, że jest to zimny róż... czy ciepły??

jeśli chodzi o farbowanie włosów to moje doświadczenia wyglądają tak: większość kolorów jakie nakładałam na włosy robiły się mniej lub bardziej rudawe (przez te złotawe refleksy na naturalnych włosach). W czasie wizyty u stylistki pani dobrała mi kolor 'ciemny popielaty blond' - klasyczny dla typu lato...i to chyba jest najlepsze rozwiązanie
Nigdy nie odbarwiłam sobie włosów na popielaty blond ale pobawiłam się w darmowym programie w necie, w którym można było sobie "poprzyklejać" różne fryzury...porozsyłałam takie "zdjęcia" znajomym no i okazało się, że większość zagłosowała za popielatym blondem...

wniosek z tego taki, że do oliwkowej/żółtej cery raczej zimne kolory (popielaty blond) niż ciepłe (rudawe)

daj znaka na co się zdecydowałaś ciekawa jestem bardzo
uga buga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 16:59   #4
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: typ mocne lato - pomocyyy :/

Polecam:
http://www.*************/analiza-kolorystyczna-2/

Ja na twoim miejscu zmieniłabym maskarę na grafit lub brąz i szminkę na pastelowy, jasny róż .
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.