Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-30, 17:37   #1
kubazaq1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 24

Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?


Witam.
Mam 21 lat. Od zawsze byłem przeciętnym facetem lecz od pewnego czasu slysze opinie ze sie strasznie wyrobiłem . Wiele bardzo ładnych dziewczyn mi to mówi. Aktualnie mam 187 cm wzrostu i ważę 80 kg lecz od pół roku chodze na siłownie i mocno o siebie dbam . Nabrałem juz 10 kg miesnie i chce dobić do 85 kg. Mam mocno zielone oczy i jestem ciemnym blondynem . Ubieram sie raczej normalnie. Nie jakoś bardzo stylowo. Nosze trzy dniowy zarost. Studiuje i wydaje mi sie ze mam co nieco do powiedzenia.
Nie odbierajcie tego jako ogłoszenie matrymonialne lub jakaś "reklama"
Mój problem polega na tym że jakos bardzo nie widze zainteresowania kobiet. Poznaje wiele bardzo ladnych dziewczyn ale jakos boje sie zagadać. Ogólnie z natury jestem niesmiały. Chodząc na przykład na silownie spotykam mase bardzo fajnych dziewczyn ale one jakby nie zwracały uwagi. Na imprezach czy uczelni mam to samo. Co byście mi doradziły dziewczyny ?

Edytowane przez kubazaq1
Czas edycji: 2015-03-30 o 17:39
kubazaq1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 18:11   #2
93Strawberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 184
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Czemu nie zrobisz pierwszego kroku? Jedno już masz ustalone i wiesz to na pewno- podobasz się płci przeciwnej. Super, czego chcieć więcej? Zagadaj, poproś o numer, okazuj zainteresowanie. Kobiety lubią i chcą być zdobywane. Inna sprawa to taka, że możesz dziewczyny onieśmielać. Otwórz się dla kobiet....po prostu
93Strawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 19:40   #3
kubazaq1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 24
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

problemem jest to ,że ja z góry zakładam odrzucenie i się tego bardzo boje. Co wiecej boję się tez wyśmiania
kubazaq1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 23:47   #4
skini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Kilka prostych rad które mogą się przydać bo u mnie zadziałały.
Ja kiedyś tez byłem nieśmiały do kobiet, bałem się zagadać, podejść, poprosić do tańca na imprezie i ogólnie byłem smutas
Za przystojniaka tez nigdy się nie uważałem, myślę że mam przeciętny typ urody.
Co zmieniłem u siebie:
Zacząłem więcej się uśmiechać, byłem bardziej wyluzowany a nie poważny i sprawiający wrażenie smutnego.
Zacząłem używać dobrych drogich perfum, nie raz usłyszałem, że ładnie pachnę i zobaczyłem uwodzicielski błysk w oku koleżanki z którą rozmawiam.
Jestem małomówny więc zacząłem więcej słuchać kobiet niż gadać, nawet sobie nie wyobrażasz ile kobiet lubi być słuchaną to nie znaczy, że masz nic nie mówić ale pozwól im się wygadać
Zwróciłem uwagę jakie gesty wykonuje kiedy rozmawiam, jaką postawę przyjmuje. Materiałów na ten temat jest mnóstwo. Trochę trzeba poczytać
Nauczyłem się potem prawić delikatne komplementy, kobiety to lubią tylko trzeba to robić nie nachalnie a subtelnie.
Wynik był taki, że to nie ja uwodziłem tylko byłem i jestem uwodzony i z czasem moje onieśmielenie zmieniło się w pewność siebie.

Drogie kobiety dziękuje serdecznie bo gdyby nie wy to byłbym nadal smutasem

Chłopie przełam się i zacznij rozmawiać zwłaszcza że sam mówisz o komplementach ze strony kobiet, one nie gryzą, no może czasami
skini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 10:01   #5
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Co znaczy przeciętny facet?

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Sprawdź swoją aparycje na portalu randkowy. Tam ocenia się wygląd i ogłoszenie, czyli samoreklame. Zobaczysz jak cie widzą kobiety, bez oceny odwagi
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 15:19   #6
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
Sprawdź swoją aparycje na portalu randkowy. Tam ocenia się wygląd i ogłoszenie, czyli samoreklame. Zobaczysz jak cie widzą kobiety, bez oceny odwagi
Na jakim portalu jest taka opcja?
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 17:54   #7
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Wystarczy mieć pracę i wyglądać schludnie, to jest minimum by znaleźć sobie jakąś kobietę.

Z tego co zauważyłem, kobiety od przystojnych facetów wolą zaradnych.
Jak patrzę na chłopaków moich znajomych, to nie mogę zrozumieć jak tak ładne kobiety mogą chodzić z tak brzydkimi facetami?

Gdyby ci kolesie byli jeszcze sympatyczni to bym to zrozumiał. Ja bym wolałbym być z kobietą brzydką i sympatyczną niż ładną i wredną.
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 18:14   #8
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Skoro jestes wysoki, dobrze zbudowany i ogólnie przystojny, to może niektóre kobiety się krępują albo myślą, że jesteś zajęty. Bo gdzie taki i wolny...
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 18:22   #9
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Zacznie się zaraz pieprzenie jakich facetów pożądają kobiety.

Materialistki, brzydkich - wystarczy że zaradny.
Te młodsze pewnie na sam wygląd bo nie patrzą przyszłościowo.
Nimfomanki na wzrost i wielkość dłoni patrzą - bo i koń wtedy srogi.

Pieprzenie.


Autor niech zacznie działać. Wyjdź na miast i zagadaj do 10 dziewczyn które ci się będą podobać i spróbuj wziąć nr.
Może nie tak bezpośrednio no ale po krótkiej rozmowie, powiedz szczerze że wygląda na interesującą dziewczynę i zapytaj.

Przekonasz się czego ci brakuje. Bo może nie każda od razu nr poda, ale jeżeli wolna, facet zrobi miłe wrażenie, i do tego przystojny to dlaczego nie?


Na moje sprawa wygląda tak. Kto więcej zasiewa tym większą szansę ma na udane plony. Kto gnije w domu i czeka nawet jak będzie, ciapackim królem hiszpanii to i tak gówno z tego mieć będzie.

Tym bardziej jeśli chodzi o faceta, bo bierność kobiet jeszcze zrozumiem - tak się przyjęło i niektóre to praktykują.


Rusz dupę i działaj, może trochę plonu zbierzesz. Umawiaj się, baw się, bez żadnej desperacji z twojej strony. Nie ta to next i jedziesz dalej.
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 18:41   #10
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez Rhapsody1 Pokaż wiadomość
Autor niech zacznie działać. Wyjdź na miast i zagadaj do 10 dziewczyn które ci się będą podobać
Problem w tym, że z większością kobiet nie ma o czym gadać. Ja z kobietami głównie gadam o ciuchach i seksie, bo trudno jest znaleźć kobietę w Polsce, która by miała podobne zainteresowania do moich.
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 18:54   #11
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez FacetBezTwarzy Pokaż wiadomość
Problem w tym, że z większością kobiet nie ma o czym gadać. Ja z kobietami głównie gadam o ciuchach i seksie, bo trudno jest znaleźć kobietę w Polsce, która by miała podobne zainteresowania do moich.
To naprawdę trafiasz na ciekawe kobiety.. nie ma co a jakie masz zainteresowania?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 19:17   #12
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
To naprawdę trafiasz na ciekawe kobiety.. nie ma co a jakie masz zainteresowania?
głównie pro wrestling, bo oglądam minimum 3 godzinny dziennie takich udawanych walk.

W Polsce mało kobiet ogląda wrestling, ja słyszałem tylko o tej:
https://www.youtube.com/watch?v=KL0EHYBqMsE

Podobnie jest z hiphopem. Co prawda dużo kobiet w Polsce słucha rapu, ale mało jest z tymi z którymi sensownie o tym pogadasz.

Dlatego przestałem chodzić na randki, bo na takim spotkaniu kobiety przeważnie nudzą mnie po 10 minutach rozmowy - lubię kobiety z którymi dobrze mi się gada, to jest dla mnie ważniejsze od ich wyglądu.
Ciuchy i fryzurę zawsze można zmienić...
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 19:23   #13
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

To może poznaj jaką kobietę na forum dotyczącym Twoich zainteresowań.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 19:33   #14
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
To może poznaj jaką kobietę na forum dotyczącym Twoich zainteresowań.
na polskich forach o wrestlingu nie ma kobiet. Na szczęście w Gdańsku jest szkoła pro wrestlingu i tam na pokazy przychodzą kobiety... ze swoimi facetami.

Poza tym niestety w naszym społeczeństwie, tylko facet musi zabiegać o kobiece względy, a mi chwilowo nie chce się adorować kobiet.
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 21:52   #15
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez FacetBezTwarzy Pokaż wiadomość
głównie pro wrestling, bo oglądam minimum 3 godzinny dziennie takich udawanych walk.

W Polsce mało kobiet ogląda wrestling, ja słyszałem tylko o tej:
https://www.youtube.com/watch?v=KL0EHYBqMsE

Podobnie jest z hiphopem. Co prawda dużo kobiet w Polsce słucha rapu, ale mało jest z tymi z którymi sensownie o tym pogadasz.

Dlatego przestałem chodzić na randki, bo na takim spotkaniu kobiety przeważnie nudzą mnie po 10 minutach rozmowy - lubię kobiety z którymi dobrze mi się gada, to jest dla mnie ważniejsze od ich wyglądu.
Ciuchy i fryzurę zawsze można zmienić...
Już dawno nie czytałam większych bredni.
Ty szukasz kumpla do rozmowy, czy kobiety?
Może to w Tobie jest problem, bo masz ograniczony zakres tematów?
Ja potrafię rozmawiać na każdy ogólny temat i nie oczekuję od partnera podobnych zainteresowań. Nie Narzucam nikomu, żeby słuchał tej samej muzyki co ja. Potrafię się dostosować do każdego gatunku filmu, dźwięków muzyki, niekoniecznie rezygnując z moich ulubionych, których słucham w samotności. Wystarczy chcieć iść na kompromis, bo związek to właśnie kompromisy

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
Już dawno nie czytałam większych bredni.
Ty szukasz kumpla do rozmowy, czy kobiety, partnerki, która na swoje zainteresowania, nie twoje ?

Może to w Tobie jest problem, bo masz ograniczony zakres tematów?
Ja potrafię rozmawiać na każdy ogólny temat i nie oczekuję od partnera podobnych zainteresowań. Nie Narzucam nikomu, żeby słuchał tej samej muzyki co ja. Potrafię się dostosować do każdego gatunku filmu, dźwięków muzyki, niekoniecznie rezygnując z moich ulubionych, których słucham w samotności. Wystarczy chcieć iść na kompromis, bo związek to właśnie kompromisy
No

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Na jakim portalu jest taka opcja?
Na wielu ludzie oceniają wygląd i opis, dopiero potem zaczyna się rozmowa. Zawsze można zakończyć nudna dyskusje, pomyśleć nad odpowiedzią, lub zwyczajnie zniknąć bez konsekwencji, a rozmowa bez patrzenia w oczy jest łatwiejsza
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 22:28   #16
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
Ty szukasz kumpla do rozmowy, czy kobiety?
kochanki, przyjaciela i kumpla w jednym.
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 08:48   #17
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez FacetBezTwarzy Pokaż wiadomość
kochanki, przyjaciela i kumpla w jednym.
Przyjaciel to ktoś, kto cię wysłucha,kiedy nasz doła. kochanka, to osoba, z ktora przeżyjesz uniesienia, a kumpel to ktoś kto obejrzy z tobą walkę mimo tego, że
nie rozumie zasad. Żeby było jasne. Przyjaciel nie musi przeżywać twoich kłopotów, żeby je wysłuchać, tak samo z pasjami. Czasem pasje pozostawia się dla siebie, żeby odetchnąć od związku. Wielu mężczyzn na do tego kumpli. Idą razem na kręgle, piwo, czy na ryby. To zdrowe dla związku mieć jeszcze coś poza partnerem.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 12:30   #18
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
Przyjaciel to ktoś, kto cię wysłucha,kiedy nasz doła. kochanka, to osoba, z ktora przeżyjesz uniesienia, a kumpel to ktoś kto obejrzy z tobą walkę mimo tego, że
nie rozumie zasad. Żeby było jasne. Przyjaciel nie musi przeżywać twoich kłopotów, żeby je wysłuchać, tak samo z pasjami. Czasem pasje pozostawia się dla siebie, żeby odetchnąć od związku. Wielu mężczyzn na do tego kumpli. Idą razem na kręgle, piwo, czy na ryby. To zdrowe dla związku mieć jeszcze coś poza partnerem.
Ja bym wolał dostać emocjonalne wsparcie od partnerki niż od przyjaciele. Tym bardziej, ze jestem bardzo bezpośrednią osobą i nie mam problemu z mówieniem o swoich uczuciach.
Jak uczuje się zraniony przez osobę, którą kocham to jej po prostu o tym mówię wprost.
Głównie kumpluje się z kobietami, z facetami wystarczy mi kontakt internetowy i kilka zdań zamienionych jak się spotkamy przypadkiem np. koncercie czy na gali wrestlingu (które ostatnio są organizowane w gdańsku).
Nie pije alkoholu, bo mi nie smakuje.
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 12:56   #19
xyz1995_95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 44
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Mój chłopak kilka lat temu był taki sam jak Ty, znalismy się od dawna, ale czuł się nie atrakcyjny i bał się do mnie zagadać, że go oleje. Zrób pierwszy krok. Na siłownie chodzi wiele dziewczyn, zagadaj. Nic nie stracisz, a możesz się otworzyć i poznać jakąś fajną dziewczynę.
xyz1995_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 14:14   #20
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez FacetBezTwarzy Pokaż wiadomość
Ja bym wolał dostać emocjonalne wsparcie od partnerki niż od przyjaciele. Tym bardziej, ze jestem bardzo bezpośrednią osobą i nie mam problemu z mówieniem o swoich uczuciach.
Jak uczuje się zraniony przez osobę, którą kocham to jej po prostu o tym mówię wprost.
Głównie kumpluje się z kobietami, z facetami wystarczy mi kontakt internetowy i kilka zdań zamienionych jak się spotkamy przypadkiem np. koncercie czy na gali wrestlingu (które ostatnio są organizowane w gdańsku).
Nie pije alkoholu, bo mi nie smakuje.
Nie zrozumiałes mnie. Kobieta może być kumplem, przyjacielem i kochanką. Nie musi mieć takich samych pasji, bo to byłoby nudne na dłuższą metę. Może mieć ogólna wiedzę i ciekawsze tematy do rozmowy niż sztuki walki.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 15:11   #21
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałes mnie. Kobieta może być kumplem, przyjacielem i kochanką. Nie musi mieć takich samych pasji, bo to byłoby nudne na dłuższą metę. Może mieć ogólna wiedzę i ciekawsze tematy do rozmowy niż sztuki walki.
Znam wiele par które mają wspólne zainteresowania i jakoś się sami ze sobą nie nudzą, po za sypialnią.
wrestling to nie sztuki walki, to sportowa rozrywka, serial który ma opowiedzieć ciekawą historię w ringu i po za nim. Jak ktoś się interesuje sztukami walki, to przeważnie interesuje się MMA.
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 15:52   #22
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez FacetBezTwarzy Pokaż wiadomość
Znam wiele par które mają wspólne zainteresowania i jakoś się sami ze sobą nie nudzą, po za sypialnią.
wrestling to nie sztuki walki, to sportowa rozrywka, serial który ma opowiedzieć ciekawą historię w ringu i po za nim. Jak ktoś się interesuje sztukami walki, to przeważnie interesuje się MMA.
Każdy ma prawo wymagać od potencjalnego partnera czego sobie tylko wymarzy, więc nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć powodzenia w poszukiwaniach.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 17:37   #23
kubazaq1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 24
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

w takim razie czas wyjsc na miasto i cos podziałać. Skoro dziewczyny z tej wyzszej pólki (przeprasza za wyrażenie ) twierdza ze jestem atrakcyjny i podobno jest to w 100 procentach szczere to rzeczywiscie tak jest. Po prostu musze przelamac straszch ze dziewczyna mnie oleje jak do niej zagadam albo co gorsze wysmieje lub wyslucha z politowaniem i spławi
kubazaq1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 18:34   #24
JulliettaB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 40
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

JulliettaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 19:00   #25
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez kubazaq1 Pokaż wiadomość
w takim razie czas wyjsc na miasto i cos podziałać. Skoro dziewczyny z tej wyzszej pólki (przeprasza za wyrażenie ) twierdza ze jestem atrakcyjny i podobno jest to w 100 procentach szczere to rzeczywiscie tak jest. Po prostu musze przelamac straszch ze dziewczyna mnie oleje jak do niej zagadam albo co gorsze wysmieje lub wyslucha z politowaniem i spławi
Celuj, kiedy kobieta jest sama, wtedy najłatwiej o rozwinięcie rozmowy ale wypatrz wcześniej, czy np. nie czeka na ławce przed boksem sklepowym, w którym jest jej facet
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 23:33   #26
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Każdy ma prawo wymagać od potencjalnego partnera czego sobie tylko wymarzy, więc nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć powodzenia w poszukiwaniach.
nikogo nie szukam, bo prędzej czy później znowu jakaś kobieta mnie owinie wokół swojego palca i nie będę miał nic do gadania.
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 00:46   #27
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez FacetBezTwarzy Pokaż wiadomość
nikogo nie szukam, bo prędzej czy później znowu jakaś kobieta mnie owinie wokół swojego palca i nie będę miał nic do gadania.
Raz piszesz że szukasz raz że nie - ogarnij dupę to cię żadna w okół palca nie owinie.

Jak szukasz dziewczyny dla której rzucisz cały świat już na początku relacji to wyluzuj, bo to zbyt zdrowe nie jest.

Nie będę się wypowiadał na temat zainteresowań itp. Bo po prostu każdy może wymagać czego chce od partnera, ale pojadę klasykiem płci przeciwnej.

" Anka, ty to masz wymagania - mówi mama Ani"
" Wyżej dupę masz niż srasz, wymagasz nie wiadomo czego, nie dajesz żadnemu szansy i czekasz na księcia "
"Mamo, nie mam zamiaru być z nudnym facetem który mnie nie interesuje " - odpowiedziała Ania

10 lat później

Ania w domu siedzi, szlocha i głaszcze swoje 10 kotów.


Może to nie twój wątek. Ale kilka twoich wypowiedzi czytałem i jeśli masz problem to na pewno poszukaj go w sobie. Bo piszesz że masz sporo koleżanek. Praktycznie rozmawiasz tylko z kobietami, o ciuchach czy czym tam jeszcze.
A od koleżanek obiektywnego zdania na swój temat nie dostaniesz nigdy.

Wydaje mi się że gdybyś poznał jakaś otwartą dziewczynę, która lubi poznawać nowe rzeczy i faktycznie jest otwarta. To byś nawet ją mógł wciągnąć w te swoje hobby.

Bo to warunkiem wspólnego życia być nie musi.




@@ Teraz do autora.

Fajnie że o siebie dbasz, ale masz pamiętać że robisz to dla siebie.
Tyranie kupy żelaza poza ogólnym lepszym samopoczuciem i trochę pewności siebie nie zrobi z ciebie gościa który będzie pożądany przez kobiety.


To że jesteś przystojny to duży plus. Ale przeciętny koleś umiejący rozmawiać z kobietami ( nie na stopie koleżeńskiej tylko coś w stylu coocky/funky = gdzie potrafi zainteresować kobietę ) wypadnie dużo lepiej pomimo że urodziwy będzie dużo mniej.


Nad tym powinieneś pracować. Wyciąganie nr z tzw. " bata" polecam tylko w biały dzień i przy okazji.

Nie biegaj po mieście za pannami bo źle będziesz się czuł jak odmówi. Masz się uczyć żyć pozytywnie. Nawet z panią w piekarni pogadaj, nie musisz jej podrywać. Ale osoba która jest otwarta, i emanuje pozytywną energią na starcie ma z górki.

Co mam na myśli mówiąc " nie z bata?"

Idziesz na pocztę, do sklepu, od kumpla, siedzisz w pubie pijesz piwo. Gdziekolwiek w takiej sytuacji widzisz fajną dziewczynę którą mogłeś zainteresować a która przede wszystkim zainteresowała ciebie - działaj.

Nie mów " dzisiaj jest dzień podrywu i wychodzisz wyciągać nr " takie coś nie ma sensu.
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 01:11   #28
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez Rhapsody1 Pokaż wiadomość
Raz piszesz że szukasz raz że nie - ogarnij dupę to cię żadna w okół palca nie owinie.
Teraz nie szukam, ale nie wiem jak będzie jutro.
Jestem strasznie humorzastym facetem.
Po prostu chwilowo jestem znudzony byciem w związku i doceniam czas który mogę skupić, tylko na sobie.

Cytat:
Napisane przez Rhapsody1 Pokaż wiadomość
Może to nie twój wątek. Ale kilka twoich wypowiedzi czytałem i jeśli masz problem to na pewno poszukaj go w sobie. Bo piszesz że masz sporo koleżanek. Praktycznie rozmawiasz tylko z kobietami, o ciuchach czy czym tam jeszcze.
A od koleżanek obiektywnego zdania na swój temat nie dostaniesz nigdy.
Ależ oczywiście, że słyszę.
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 11:37   #29
Rhapsody1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 384
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez FacetBezTwarzy Pokaż wiadomość
Teraz nie szukam, ale nie wiem jak będzie jutro.
Jestem strasznie humorzastym facetem.
Po prostu chwilowo jestem znudzony byciem w związku i doceniam czas który mogę skupić, tylko na sobie.



Ależ oczywiście, że słyszę.
Niestabilny emocjonalnie facet, raczej atrakcyjny nie jest. Powodzenia w szukaniu zatem, chociaż lepiej nie szukać niż robić coś na siłę.
Rhapsody1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 12:06   #30
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Jak z przeciętnego chłopaka stać się atrakcyjnym i pociągającym facetem ?

Cytat:
Napisane przez FacetBezTwarzy Pokaż wiadomość
nikogo nie szukam, bo prędzej czy później znowu jakaś kobieta mnie owinie wokół swojego palca i nie będę miał nic do gadania.
No proszę. Na forum wyłania się obraz silnego mężczyzny, który wie czego chce, a tu na wątku biedny chłopczyk, zdominowany przez kobietę

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Rhapsody1 Pokaż wiadomość
Raz piszesz że szukasz raz że nie - ogarnij dupę to cię żadna w okół palca nie owinie.

Jak szukasz dziewczyny dla której rzucisz cały świat już na początku relacji to wyluzuj, bo to zbyt zdrowe nie jest.

Nie będę się wypowiadał na temat zainteresowań itp. Bo po prostu każdy może wymagać czego chce od partnera, ale pojadę klasykiem płci przeciwnej.

" Anka, ty to masz wymagania - mówi mama Ani"
" Wyżej dupę masz niż srasz, wymagasz nie wiadomo czego, nie dajesz żadnemu szansy i czekasz na księcia "
"Mamo, nie mam zamiaru być z nudnym facetem który mnie nie interesuje " - odpowiedziała Ania

10 lat później

Ania w domu siedzi, szlocha i głaszcze swoje 10 kotów.


Może to nie twój wątek. Ale kilka twoich wypowiedzi czytałem i jeśli masz problem to na pewno poszukaj go w sobie. Bo piszesz że masz sporo koleżanek. Praktycznie rozmawiasz tylko z kobietami, o ciuchach czy czym tam jeszcze.
A od koleżanek obiektywnego zdania na swój temat nie dostaniesz nigdy.

Wydaje mi się że gdybyś poznał jakaś otwartą dziewczynę, która lubi poznawać nowe rzeczy i faktycznie jest otwarta. To byś nawet ją mógł wciągnąć w te swoje hobby.

Bo to warunkiem wspólnego życia być nie musi.




@@ Teraz do autora.

Fajnie że o siebie dbasz, ale masz pamiętać że robisz to dla siebie.
Tyranie kupy żelaza poza ogólnym lepszym samopoczuciem i trochę pewności siebie nie zrobi z ciebie gościa który będzie pożądany przez kobiety.


To że jesteś przystojny to duży plus. Ale przeciętny koleś umiejący rozmawiać z kobietami ( nie na stopie koleżeńskiej tylko coś w stylu coocky/funky = gdzie potrafi zainteresować kobietę ) wypadnie dużo lepiej pomimo że urodziwy będzie dużo mniej.


Nad tym powinieneś pracować. Wyciąganie nr z tzw. " bata" polecam tylko w biały dzień i przy okazji.

Nie biegaj po mieście za pannami bo źle będziesz się czuł jak odmówi. Masz się uczyć żyć pozytywnie. Nawet z panią w piekarni pogadaj, nie musisz jej podrywać. Ale osoba która jest otwarta, i emanuje pozytywną energią na starcie ma z górki.

Co mam na myśli mówiąc " nie z bata?"

Idziesz na pocztę, do sklepu, od kumpla, siedzisz w pubie pijesz piwo. Gdziekolwiek w takiej sytuacji widzisz fajną dziewczynę którą mogłeś zainteresować a która przede wszystkim zainteresowała ciebie - działaj.

Nie mów " dzisiaj jest dzień podrywu i wychodzisz wyciągać nr " takie coś nie ma sensu.
Super ujęte
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 09:13:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.