Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-22, 14:59   #2851
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Goncia wysłałam Ci zaproszenie możesz mnie dodać do grona znajomych też w Katowicach będę się operowała
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 15:10   #2852
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Aniakra77 kiedy masz termin?

Suonko19 do zobaczenia w Kato
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 15:13   #2853
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Aniakra77 kiedy masz termin?

Suonko19 do zobaczenia w Kato

Goncia na konsultacji byłam końcem lipca a termin mam na 17 czerwca 2019 r. ale już się nie mogę doczekać
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 15:23   #2854
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Szybko zleci, zobaczysz. Ja też nie mogłam się doczekać i odliczałam dni. Moment zleciało. I już jestem 3 dni po
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 16:48   #2855
avy75e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 53
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez suonko19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jestem tu nowa. Również jestem zdecydowana na operację zmniejszenia piersi. Mam 31 lat i rozm 80H/I. Czy każdy ortopeda wystawi skierowanie do poradni plastycznej, czy trzeba mieć historię leczenia? Czy może być to prywatny lekarz?

Ps. Orientujecie się jaki jest koszt operacji prywatnie?
Ja będę miała operacje prywatnie u dr Michalskiej w Krakowie ale zanim do niej trafiłam (dzięki wpisom na forum) byłam na konsultacji w jednej z "telewizyjnych klinik".Koszt samego zabiegu, bez wizyt kontrolnych i anestezjologa, to 18000 zł. Jeżeli chodzi o dr Michalską to wszystko w moim przypadku zamyka się w kwocie 15000 zł bez biustonosza pooperacyjnego.
avy75e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 16:53   #2856
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny Ja mam konsultacje również na 10 grudnia na 13 ! więc się Zobaczymy
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 16:59   #2857
avy75e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 53
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez suonko19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jestem tu nowa. Również jestem zdecydowana na operację zmniejszenia piersi. Mam 31 lat i rozm 80H/I. Czy każdy ortopeda wystawi skierowanie do poradni plastycznej, czy trzeba mieć historię leczenia? Czy może być to prywatny lekarz?

Ps. Orientujecie się jaki jest koszt operacji prywatnie?
Ja będę miała operacje prywatnie u dr Michalskiej w Krakowie ale zanim do niej trafiłam (dzięki wpisom na forum) byłam na konsultacji w jednej z "telewizyjnych klinik".Koszt samego zabiegu, bez wizyt kontrolnych i anestezjologa, to 18000 zł. Jeżeli chodzi o dr Michalską to wszystko w moim przypadku zamyka się w kwocie 15000 zł bez biustonosza pooperacyjnego.
avy75e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-22, 18:21   #2858
yo_anka
Raczkowanie
 
Avatar yo_anka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 106
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez suonko19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jestem tu nowa. Również jestem zdecydowana na operację zmniejszenia piersi. Mam 31 lat i rozm 80H/I. Czy każdy ortopeda wystawi skierowanie do poradni plastycznej, czy trzeba mieć historię leczenia? Czy może być to prywatny lekarz?

Ps. Orientujecie się jaki jest koszt operacji prywatnie?

Powinna być jakaś historie leczenia, na podkładkę dla operującego, ale i tak najważniejsze jest zaświadczenie, które kieruje, a prywatni raczej nie robią z tym problemów.
Koszt operacji prywatnie to od 15 tys do około - 20 tys

Więc - Działaj!

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Patipatt Pokaż wiadomość
Od obojczyka do sutka mam 40 cm. Mam zwisy nad zwisami, a wczoraj jak poogladalam piersi po operacji tu na forum to myślam że zemdleje. Przecież Ja bym chodziła non stop bez biustonosza jakbym miala takie piękne cudeńka !

Kochana, mówisz o czasie oczekiwania na konsultacje w Katowicach I Lodzi czy o czasie łącznym z oczekiwaniem na operacje? Jestem z Łodzi i już kiedyś byłam zapisać się na wizytę ( wyznaczona chyba na 2 lata do przodu na sama konsultacje ) , Ale zaszłam w pierwsza ciążę I plany się rozmyły. Teraz dzieci już urodziłam, nie karmiłam piersią bo nawet nie było jak ;(

I czas zadbać o siebie, bo fizycznie czuje się jak kupa z tymi cycami młoda kobieta, a piersi ma jak 70 latka



Czyli działam. Jutro idę do rodzinnego, biorę skierowanie I zapisuję się na konsultacje. A w czasie przygotowywania się do konsultacji poprostu będę robiła mammografie, usg piersi, RTG I wszystko to co pomoże lekarzowi w podjęciu JEDYNEJ JAK DLA MNIE SLUSZNEJ DECYZJI

Dziękuję za odpowiedź I naprawdę dobrze wiedzieć że jest nas więcej I w 99% zabieg naprawdę się udaje j jest refundowany

OCZYWIŚCIE, ZE SIĘ ZAKWALIFIKUJESZ!!!
Na NFZ refundują od 30cm zwisu od obojczyka do sutka.
W końcu u któregoś z lekarzy załatwisz odpowiednie zaświadczenie
A RTG kręgosłupa i tak ci się przyda


__________________
Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
zasłyszane

Edytowane przez yo_anka
Czas edycji: 2018-11-25 o 15:11
yo_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 20:19   #2859
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Szybko zleci, zobaczysz. Ja też nie mogłam się doczekać i odliczałam dni. Moment zleciało. I już jestem 3 dni po



GONCIA89 no, no .... fajny ten biustonosz a maleństwa jakie pod nimkl aski: BRAWO TY
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 20:35   #2860
Monieka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez MonikaSle Pokaż wiadomość
Monieka pewnie już kończą Cię robić na Bóstwo
Tak. Ja już po.. na razie to jeszcze spod bandaży niewiele widać ale już po to najważniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 20:51   #2861
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Monieka Pokaż wiadomość
Tak. Ja już po.. na razie to jeszcze spod bandaży niewiele widać ale już po to najważniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje!
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-22, 21:32   #2862
Magdalena009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 114
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Goncia dodaj mnie, żebym mogła podziwiać Twoje maleństwa

Sent from my SM-G935F using Wizaz Forum mobile app
Magdalena009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 22:27   #2863
gusiam
Raczkowanie
 
Avatar gusiam
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 72
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Gusiam odnośnie piżamki. Dodałam w albumie fotkę koszulki jaką mi dali w Katowicach. Ja na Twoim miejscu bym kupiła L (mniejszą).W niedzielę do szpitala dotarłam na 14:20, wtedy chodziłam w swojej piżamie. W poniedziałek o 7:40 już mnie dr Michalska zaczęła malować i założyłam tą szpitalną koszulkę i byłam w niej do samego końca. Czyli do wtorku do 12:00 bo o tej wyszłam już do domu.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

suonko19 o której masz konsultację 10.12 w Katowicach? Ja mam być na 13:30 na zdjęcie szwów.

Goncia89 dziękuję, a Ty jak się czujesz?
gusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 23:21   #2864
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Magdalena009 Pokaż wiadomość
Goncia dodaj mnie, żebym mogła podziwiać Twoje maleństwa

Sent from my SM-G935F using Wizaz Forum mobile app
Goncia przyjmij zaproszonko ja też chcę podziwiać
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 07:13   #2865
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
RENIUTKA75K jak tam Twoje maleństwa - wygojona pierś już jest?
Ja jeszcze walczę ze swoją. Jestem już na finiszu

Duzybiust - oj nie jeszcze trochę to potrwa, ja dopiero jestem 18 dni po operacji, a od 3 dni dopiero stosuję tę maść na balsamie peruwiańskim i Ibalgin. Z dnia na dzień jest minimalna poprawa, ale trzeba czasu i cierpliwości. Ty miałaś chyba operację w sierpniu, nie? A miałaś tylko na otoczce ten problem czy jeszcze gdzieś? Bo u mnie jeszcze przy złączeniu szwów pionowego z poziomym.

Dziewczyny ja będę też 10.12. na wizycie, mam ustalone też na 13.00 - do zdjęcia pozostałych szwów i oględzin, to się nas uzbiera spora grupka: oklaski:. Ale jak ostatnio byłam to Pani Karolina zdejmowała mi szwy, a dr , Michalska zrobiła kwalifikacje i zaglądała do mnie co jakiś czas.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

A! Ktoś pytał czy 12.12 też przyjmują - i tak, wyjątkowo będą w poradni tez i w środę, ja miałam tez wybór czy 10 czy 12, bo chyba uszka mają do konsultacji pooperacyjnej

Edytowane przez reniutka75k
Czas edycji: 2018-11-23 o 07:10
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 07:56   #2866
MonikaSle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Monieka Pokaż wiadomość
Tak. Ja już po.. na razie to jeszcze spod bandaży niewiele widać ale już po to najważniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Trzymaj się Kochana i jak tylko dojdziesz do siebie to wracaj tu do nas i opowiadaj
MonikaSle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 10:58   #2867
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dokładnie..tyle, że 10tego będzie na popołudnie,a środa od rana

Czy któraś z Was będzie może jechała pociągiem z Warszawy ?
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 13:30   #2868
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Tarolcia86 Pokaż wiadomość
Nie udało się. Pani w recepcji powiedziała, że dr Rykała też umawia na zabiegi.
Czyli jak podleci- ja przed chwilą przełożyłam swoją wizytę właśnie do profesora i chyba się udało- tzn chyba bo nie wiem czy mnie Kobietka w błąd nie wprowadziła- prof ponoć w czwartki przyjmuje A ja mam na środę. Dziwne to - czy jak będę u niego to już od razu wyznaczy mi termin ?
Czytałam że szpital w łodzi nie słynie z pochlwbnych opini- czy to prawda ? Jest tu ktoś kto się tam operowal ?
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 13:42   #2869
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez gusiam Pokaż wiadomość
Goncia89 dziękuję, a Ty jak się czujesz?
Powoli do przodu. Z każdym dniem człowiek nabiera coraz więcej sił. Do wczoraj jeszcze czułam skutki narkozy, mój organizm nie chciał współpracować i kiepsko zniósł te wszystkie leki, które mi podano.
Najgorsze to te spanie na plecach w pozycji "na trupa". Oszaleć można. Co zasnę to się budzę i znów zasnę na kilkanaście minut i znów się budzę i wstaję z łóżka, postoję chwilę i kładę się w nogi. I tak całą noc walczę. Ciężko mi się przyzwyczaić, bo całe życie spałam sobie na brzuchu,
Nie wiem jeszcze jak wyglądają moje cycuszki. We wtorek pierwszy raz będę zmieniać opatrunek. Przez tydzien mam nie siągać tego zrobionego przez Panie dr.

Pytanie do dziewczyn PO. Dokupiłyście sobie stanik na zmianę? Od poniedziałku jestem odziana w ten jeden co Pani dr Michalska mi przywiozła i mam go nosić non stop. Ale tak ciągle w jednym mam być dzień i noc? Myslałam żeby dokupić drugi, jakiś troszkę tańszy do 150zł ale boje się że nie będzie pasował albo spełniał oczekiwań. Kupowałyście coś czy po prostu na czas prania chodziłyście bez stanika?

Patipatt ja wstępnie jadę z mężem 10.12 samochodem, ale dosłownie przed chwilą mnie mama uświadomiła, że będzie w Katowicach ten Szczyt Klimatyczny i drogi pozamykane i jakieś utrudnienia. Dlatego przemknęło mi przez myśl, że może skorzystam jednak z PKP. Jeszcze porozmawiam z mężem jak on to widzi.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-23, 13:42   #2870
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=reniutka75k;8615843 7]Duzybiust - oj nie jeszcze trochę to potrwa, ja dopiero jestem 18 dni po operacji, a od 3 dni dopiero stosuję tę maść na balsamie peruwiańskim i Ibalgin. Z dnia na dzień jest minimalna poprawa, ale trzeba czasu i cierpliwości. Ty miałaś chyba operację w sierpniu, nie? A miałaś tylko na otoczce ten problem czy jeszcze gdzieś? Bo u mnie jeszcze przy złączeniu szwów pionowego z poziomym.

Tak, ja miałam operację w sierpniu ja miałam problem na otoczce właściwie to jeszcze mi się wygaja. Pani doktor wyczyściła mi to i powstał z tego taki lej. Teraz się pomału ziarninuje ... Też używam tego balsamu No i żelu silikonowego na blizny pooperacyjne Spokojnie - tak jak mówisz - trzeba do tego cierpliwości
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 19:03   #2871
Magdalena009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 114
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Goncia fajne maleństwa, w staniku takie zgrabne 🤩

Sent from my SM-G935F using Wizaz Forum mobile app
Magdalena009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 20:26   #2872
Patipatt
Przyczajenie
 
Avatar Patipatt
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jestem z Łodzi.. Nie miałam tam osobiście operacji, ale siostra mojej mamy miała "opwrowany nos" po złamaniu I musiała poprawiać w prywatnej klinice. Dlatego mimo, że mam pod nosem szpital barlicki to jadę do Katowic, bo nie mam zaufania do tego szpitala.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Dziewczyny A mogłabym też prosic o dodanie do znajomych żeby popatrzeć na Wasze pięknotki po operacji ? Jak to wogole zrobić żeby dodać kogos do znaj i oglądać galerie ?
Patipatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 20:26   #2873
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Szybko zleci, zobaczysz. Ja też nie mogłam się doczekać i odliczałam dni. Moment zleciało. I już jestem 3 dni po
Goncia89 zaakceptujesz moje zaproszenie chce pooglądać Twoje nowe cycuszki
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 00:10   #2874
gusiam
Raczkowanie
 
Avatar gusiam
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 72
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=Goncia89;86160444]Powoli do przodu. Z każdym dniem człowiek nabiera coraz więcej sił. Do wczoraj jeszcze czułam skutki narkozy, mój organizm nie chciał współpracować i kiepsko zniósł te wszystkie leki, które mi podano.
Najgorsze to te spanie na plecach w pozycji "na trupa". Oszaleć można. Co zasnę to się budzę i znów zasnę na kilkanaście minut i znów się budzę i wstaję z łóżka, postoję chwilę i kładę się w nogi. I tak całą noc walczę. Ciężko mi się przyzwyczaić, bo całe życie spałam sobie na brzuchu,
Nie wiem jeszcze jak wyglądają moje cycuszki. We wtorek pierwszy raz będę zmieniać opatrunek. Przez tydzien mam nie siągać tego zrobionego przez Panie dr.

To życze powodzenia, zeby jak najszybciej sie goiło. Ja też nie lubię spać na brzuchu, a do tego mam rezolutną 2,5 latkę na stanie więc będzie mi ciężko w okresie rekonwalescencji.

Czy się orientujecie, czy mąż może wziąć opiekę na mnie? i jeśli tak, to kto mu ją może wypisać?
gusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 06:44   #2875
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez gusiam Pokaż wiadomość
Czy się orientujecie, czy mąż może wziąć opiekę na mnie? i jeśli tak, to kto mu ją może wypisać?
Ja się dopytałam lekarki rodzinnej, jak bylam z wynikami i po zaświadczenie, czy w razie gdyby w szpitalu nie chcieli z jakichś powodów, toczy ona wypisze. I potem w szpitalu zapytałam dr Michalską, ale nie dają na opiekę, chyba, ze ktos ma małe dziecko w domu i nie ma kogo do tej opieki poprosić.
Więc koniec końców mi wypisała lekarka rodzinna bez problemu - bo chociażby przyjechać do Katowic, to jest u mnie podróż na cały dzień, a i dobrze mieć kogoś kto przez pierwsze dni poda herbatkę, kocyk, zrobi śniadanko czy obiad.

Edytowane przez reniutka75k
Czas edycji: 2018-11-24 o 06:46
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 12:09   #2876
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

avy75e kiedy będziesz miała zabieg? Długie są terminy na prywatne operacje? Nie udało Ci się zakwalifikować na NFZ czy od razu postanowiłaś działać prywatnie? Dr Kasia Michalska jest fantastyczna, nie musisz się niczym martwić. A oddala Ci tamta klinika z której zrezygnowałaś wpłaconą zaliczkę?
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 14:32   #2877
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Patipatt Pokaż wiadomość
Jestem z Łodzi.. Nie miałam tam osobiście operacji, ale siostra mojej mamy miała "opwrowany nos" po złamaniu I musiała poprawiać w prywatnej klinice. Dlatego mimo, że mam pod nosem szpital barlicki to jadę do Katowic, bo nie mam zaufania do tego szpitala.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Dziewczyny A mogłabym też prosic o dodanie do znajomych żeby popatrzeć na Wasze pięknotki po operacji ? Jak to wogole zrobić żeby dodać kogos do znaj i oglądać galerie ?
Pati - dodałam Cię do znajomych i możesz wejść w mój profil i obejrzeć galerię.
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 15:01   #2878
Monieka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

To może ja już trochę opiszę jak to jest u mnie. W środę przyjechałam na oddział w Łęcznej. W czwartek miałam operację. W piątek rano wróciłam na moją salę z sali pooperacyjnej. Nadal mam dreny i całe piersi obolałe. Dziś miałam zmieniony opatrunek i pytałam o rozmiar także dr mówi że wyszło im B/C. Jak je dziś zobaczyłam to muszę przyznać że liczyłam że będą jednak większe, teraz wyglądają jak takie rodzynki. Jutro mają wyjąć dreny i poniedziałek do domu.
Jak to u Was było? Też miałyście wrażenie że piersi są zbyt małe? Gdzie miałyście zdejmowane szwy? Miałyście wracać do Łęcznej na zdjęcie szwów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 15:40   #2879
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja od dnia operacji aż do dzis tez mialam wrazenie ze male. Jednak dzis cos mi sie przestawilo w glowie i mam wrazenie ze sa za duze. Moze dlatego ze ciagle chodzilam po domu w pizamie, a dzis ubralam sie w ciuchy? Nie wiem sama. Wolalabym minimalnie mniejsze. Moze jak opuchlizna zejdzie to sie zmniejszą? Pani dr Kasia powiedziala ze to rozmiar 80C. Dziś jak patrzyłam w lustro to wydaje mi sie D. Nie widzialam jeszcze piersi bez opatrunku. Oglądam je w staniku.

U mnie bylo tak ze dreny mialam od poniedzialku od 12:00 do wtorku do 11:00 takze 23 godziny bylam do nich przypieta. A caly pobyt w szpitalu trwał 46 godzin.[COLOR="Silver"]
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.

Edytowane przez Goncia89
Czas edycji: 2018-11-26 o 14:42
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 15:46   #2880
Monieka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Ja od dnia operacji aż do dzis tez mialam wrazenie ze male. Jednak dzis cos mi sie przestawilo w glowie i mam wrazenie ze sa za duze. Moze dlatego ze ciagle chodzilam po domu w pizamie, a dzis ubralam sie w ciuchy? Nie wiem sama. Wolalabym minimalnie mniejsze. Moze jak opuchlizna zejdzie to sie zmniejszą? Pani dr Kasia powiedziala ze to rozmiar 80C. Dziś jak patrzyłam w lustro to wydaje mi sie D. Nie widzialam jeszcze piersi bez opatrunku. Oglądam je w staniku.

U mnie bylo tak ze dreny mialam od poniedzialku od 12:00 do wtorku do 11:00 takze 23 godziny bylam do nich przypieta. A caly pobyt w szpitalu trwał 46 godzin.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Ja od dnia operacji aż do dzis tez mialam wrazenie ze male. Jednak dzis cos mi sie przestawilo w glowie i mam wrazenie ze sa za duze. Moze dlatego ze ciagle chodzilam po domu w pizamie, a dzis ubralam sie w ciuchy? Nie wiem sama. Wolalabym minimalnie mniejsze. Moze jak opuchlizna zejdzie to sie zmniejszą? Pani dr Kasia powiedziala ze to rozmiar 80C. Dziś jak patrzyłam w lustro to wydaje mi sie D. Nie widzialam jeszcze piersi bez opatrunku. Oglądam je w staniku.

U mnie bylo tak ze dreny mialam od poniedzialku od 12:00 do wtorku do 11:00 takze 23 godziny bylam do nich przypieta. A caly pobyt w szpitalu trwał 46 godzin.
A gdzie byłaś operowana? Tobie też nawet w 3 dobie po operacji sączyla się krew wokół sutków?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

A w ogóle jak długo wam się zbierał płyn w drenach? Jak długo Wam się sączylo z ran? Szczególnie wokół sutków?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.