małe piersi;/ - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 13:04   #91
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: małe piersi;/

Madaaa a jaki znasz najbardziej ciasny model? Też mam 63 i La senza z obwodem 65 jest luźniejsza o wiele niż 70 z H&M. Mogę ją odciągnąć na jakieś 20 cm od ciała ;p Ciągle szukam czegoś dobrego.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:12   #92
fiolka400
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 133
Dot.: małe piersi;/

Ostatnio czytałam o powiększaniu piersi za pomocą kwasu hialuronowego(?) Pewnie zrobiłam błąd, ale jakoś tak ;p metoda nieinwazyjna i o wiele tańsza niż implanty, zapewne zabieg nie jest trwały na stałe, ale autorko możesz o tym poczytać
__________________
Kocham Cie bombusiu
fiolka400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:18   #93
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Toć Ty prawie żeber nie masz! A mogę wiedzieć jaki rozmiar nosisz?
Nie no co Ty. Mam żebra i nawet tłuszczyk, który wygarniam bo mam bułki Jestem po prostu drobna.
60C, lub 65B-C
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:22   #94
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez fiolka400 Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałam o powiększaniu piersi za pomocą kwasu hialuronowego(?) Pewnie zrobiłam błąd, ale jakoś tak ;p metoda nieinwazyjna i o wiele tańsza niż implanty, zapewne zabieg nie jest trwały na stałe, ale autorko możesz o tym poczytać
Chodzi o Macrolane? To by było coś dla mnie, bo ja się operacji nie poddam, a to by przeszło. Ale to jest bardzo drogi interes, bo ciągle trzeba dostrzykiwać, no i czytałam coś o tym, że kwas nierówno schodzi i są jakieś bułki, ale nie wiem, ile w tym prawdy. Kolejna rzecz - mało tego można wstrzyknąć, chociaż mnie by urządzało.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:23   #95
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Madaaa a jaki znasz najbardziej ciasny model? Też mam 63 i La senza z obwodem 65 jest luźniejsza o wiele niż 70 z H&M. Mogę ją odciągnąć na jakieś 20 cm od ciała ;p Ciągle szukam czegoś dobrego.
La senza i tak jak na swoje 65 jest w miarę ciasna, bo w innych firmach 65 ma ten obwód w spoczynku , już nie mówią ile może mieć po rozciągnięciu. Mam jeden stanik z La Senzy. Jak na moje 63 jest luźna, ale przy noszeniu nic nie podjeżdża mi do góry, obwód się trzyma ciągle w poziomie. Daje radę, ale ja nosząc dzień w dzień Panache Cleo Brook, przyzwyczaiłam się się do ciaśniejszych i stabilniejszych obwodów.
Panache Celo Brook i George ponoć są ciasne. Ja mam też Pou Moi 65 i jest bardzo ciasny. Nie ma tendencji do rozciągania się. Wyciąga sie chyba tylko ze 4 cm najwięcej. No i robi ładny biust bez push-up Ale moje chyba 65B chyba zrobiło się za małe
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:05   #96
fiolka400
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 133
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Chodzi o Macrolane? To by było coś dla mnie, bo ja się operacji nie poddam, a to by przeszło. Ale to jest bardzo drogi interes, bo ciągle trzeba dostrzykiwać, no i czytałam coś o tym, że kwas nierówno schodzi i są jakieś bułki, ale nie wiem, ile w tym prawdy. Kolejna rzecz - mało tego można wstrzyknąć, chociaż mnie by urządzało.
tak o Macrolane chodzi, wiadomo że nie jest to tanie ale napewno o wiele tańsze niż implanty no i bez operacji, a efekt utrzymuje sie chyba coś ok. 2 lat ale nie jestem pewna. Mi też przydałaby sie jedynie mała strzykawka na jeden cycek ale no nawet jakby to kosztowało tysiąc złoty to i tak obecnie mnie nie stać ;p
__________________
Kocham Cie bombusiu
fiolka400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:20   #97
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
La senza i tak jak na swoje 65 jest w miarę ciasna, bo w innych firmach 65 ma ten obwód w spoczynku , już nie mówią ile może mieć po rozciągnięciu. Mam jeden stanik z La Senzy. Jak na moje 63 jest luźna, ale przy noszeniu nic nie podjeżdża mi do góry, obwód się trzyma ciągle w poziomie. Daje radę, ale ja nosząc dzień w dzień Panache Cleo Brook, przyzwyczaiłam się się do ciaśniejszych i stabilniejszych obwodów.
Panache Celo Brook i George ponoć są ciasne. Ja mam też Pou Moi 65 i jest bardzo ciasny. Nie ma tendencji do rozciągania się. Wyciąga sie chyba tylko ze 4 cm najwięcej. No i robi ładny biust bez push-up Ale moje chyba 65B chyba zrobiło się za małe
Masz rację, La senza jest dość ciasna, pomyliłam się - chodziło mi o M&S (konkretnie Ceriso). Moje wszystkie staniki zrobiły się za małe (65A) i piersi unoszą obwody, więc nawet trudno mi powiedzieć jaka miska będzie dobra, pewnie 65C, bo 70B jest akurat. Niedługo sobie coś zamówię na ebayu, mając na uwadze te, o których pisałaś.

Cytat:
Napisane przez fiolka400 Pokaż wiadomość
tak o Macrolane chodzi, wiadomo że nie jest to tanie ale napewno o wiele tańsze niż implanty no i bez operacji, a efekt utrzymuje sie chyba coś ok. 2 lat ale nie jestem pewna. Mi też przydałaby sie jedynie mała strzykawka na jeden cycek ale no nawet jakby to kosztowało tysiąc złoty to i tak obecnie mnie nie stać ;p
Moim zdaniem o wiele droższe, bo operacja jest na stałe, a to szybko znika, gdzieś na szybko wygooglałam, że po 100 ml w cycek to 12 tys zł Ale nie wiem, nie interesowałam się aż tak, bo mnie też nie stać nawet jakby dawali za tysiąc zł
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 15:37   #98
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Masz rację, La senza jest dość ciasna, pomyliłam się - chodziło mi o M&S (konkretnie Ceriso). Moje wszystkie staniki zrobiły się za małe (65A) i piersi unoszą obwody, więc nawet trudno mi powiedzieć jaka miska będzie dobra, pewnie 65C, bo 70B jest akurat. Niedługo sobie coś zamówię na ebayu, mając na uwadze te, o których pisałaś.

65C, jak nie 65D Ja bym te dwa na Twoim miejscu próbowała. Pour Moi Opim jest małomiskowe, La sneza ogólnie też ma zaniżona rozmiarówkę.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:54   #99
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: małe piersi;/

Wątek o macrolane https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251087 - poczytajcie, odechce wam się

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Moim zdaniem o wiele droższe, bo operacja jest na stałe, a to szybko znika, gdzieś na szybko wygooglałam, że po 100 ml w cycek to 12 tys zł Ale nie wiem, nie interesowałam się aż tak, bo mnie też nie stać nawet jakby dawali za tysiąc zł
Operacja nie jest na stałe.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:58   #100
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wątek o macrolane https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251087 - poczytajcie, odechce wam się

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------



Operacja nie jest na stałe.
No niby nie jest, ale jak się ją zrobi, to jest na ileś tam lat (oczywiście można implant wyjąć, ale to nie jest tak, że implant sam ucieka).
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 16:00   #101
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: małe piersi;/

Nie ucieka, ale wymiana wiąże się z kolejną operacją.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 16:32   #102
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie ucieka, ale wymiana wiąże się z kolejną operacją.
No jasne, ale zawsze to mniej niż te zastrzyki, no i na dłużej, jeśli nie ma komplikacji i nie znudzą się.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 22:31   #103
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: małe piersi;/

Ok, może implanty się wymienia, chociaż czytałam na wizażu, że obecnie, gdy nic się nie dzieje, nie trzeba wymieniać. Nie sprawdzałam tej informacji, bo opcja operacji plastycznej została odrzucona przez moją psychikę.
Jednak ma się konkretny rozmiar, nic nie ubywa w trakcie, a więc jest to powiedzmy na 10 lat, a za prawie taką samą kwotę trzeba sobie dostrzykiwać macrolane co 2 lata. Dlatego uważam, że to droższa sprawa.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 22:34   #104
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: małe piersi;/

Hmm z tego co mi wiadomo, to implanty się wymienia co około 10-15 lat
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 11:22   #105
orchidee1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: małe piersi;/

Po co implanty Najważniejszy jest dobrze dobrany stanik
orchidee1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:41   #106
MAJKA 19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Far far away:-*
Wiadomości: 44
Dot.: małe piersi;/

Też mam małe piersi,75A....Miałam wielkie kompleksy do czasu kiedy poznałam mojego faceta i on zaakceptował mnie taką jaka jestem.Stwierdziłam potem po co sobie głowe truc,byle że on je lubi to i ja
MAJKA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 16:01   #107
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: małe piersi;/

ja mam 75 A , mam strasznie mały biust , dziewczyny z gimnazjum mają większy biust nawet:/ mój kochany mówi na mój biust ,,kocie oczy'' ;p
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 17:07   #108
Simisim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: małe piersi;/

Czytam ten wątek i nie rozumiem dlaczego piszą tu dziewczyny o rozmiarach C, D a nawet większe. Ja mam 65 A, to jest naprawdę mały biust! I przestańcie ciągle powtarzać o dobrym staniku, to jest fakt ogólnie znany, o kalkulatorze i o tym że wyliczyło wam E czy F. Tu chodzi o co innego, o to jak zaakceptować naprawdę drobniutki biust. I nie chodzi tylko o facetów. Każdy mój chłopak lubił moje piersi, ale wciąż wstydzę się ROZEBRAĆ, bo to chodzi o to jak ciało wygląda NAGO
Simisim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 18:07   #109
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
ja mam 75 A , mam strasznie mały biust , dziewczyny z gimnazjum mają większy biust nawet:/ mój kochany mówi na mój biust ,,kocie oczy'' ;p
również posiadam taki malutki biust... mam 75 A i kurcze chciałabym by trochę większe były... nie wiem mam 21 lat a tak małe piersi jak 13 latka... mój Tż niby nie narzeka ale czasami mam chwilowe doły z tego braku biustu... ;/;/;/
__________________
Małżeństwo to diament szlifowany całe życie... 20.04.2013

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko, a ja...
Twoja mama

12.09.2014
20.02.2017

czekamy.... 13.10.2021
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 18:41   #110
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez Simisim Pokaż wiadomość
Czytam ten wątek i nie rozumiem dlaczego piszą tu dziewczyny o rozmiarach C, D a nawet większe. Ja mam 65 A, to jest naprawdę mały biust! I przestańcie ciągle powtarzać o dobrym staniku, to jest fakt ogólnie znany, o kalkulatorze i o tym że wyliczyło wam E czy F. Tu chodzi o co innego, o to jak zaakceptować naprawdę drobniutki biust. I nie chodzi tylko o facetów. Każdy mój chłopak lubił moje piersi, ale wciąż wstydzę się ROZEBRAĆ, bo to chodzi o to jak ciało wygląda NAGO
Chyba nie jest ogólnie znany, skoro tyle dziewczyn nagle napisało, że ma 75A. Też mam 65A, teraz może ciut więcej, bo biorę pigułki.
Ja na odwrót - zawsze swój biust akceptowałam i nie jest mi wstyd się rozbierać, jednak w zderzeniu facetem zaczynam nad tym myśleć, bo nie jest miło wiedzieć, że większy jest trochę lepszy.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 11:41   #111
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: małe piersi;/

Tez mam mały biust, kiedys sie tym przejmowałam ale juz mi przeszło
I nie wstydze sie rozebrac przed facetem skoro jest ze mna to znaczy, że akceptuje mnie taka jaka jestem no i oczywiscie ze wzajemnoscia
Głowa do gory dziewczyny!
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:41   #112
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: małe piersi;/

Jej kalkulator obliczył mi 85 F a normalnie noszę 85 D jejku
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 14:33   #113
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: małe piersi;/

Ja mam 75A, ale jestem bardzo zadowolona Gorzej z dobraniem biustonosza - wszystkie są za duże! Mam jakieś dla dziewczynek - kolorowe i te są w miarę dobre, ale mi to nie przeszkadza. Podobają mi się małe biusty
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 14:38   #114
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Ja mam 75A, ale jestem bardzo zadowolona Gorzej z dobraniem biustonosza - wszystkie są za duże! Mam jakieś dla dziewczynek - kolorowe i te są w miarę dobre, ale mi to nie przeszkadza. Podobają mi się małe biusty
Za duże? Może wcale nie masz 75A. Na mnie też 75A są za duże, a 70A i 60D idealne.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 14:59   #115
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Za duże? Może wcale nie masz 75A. Na mnie też 75A są za duże, a 70A i 60D idealne.
Przy 70A nie mogę się z tyłu dopiąć, po prostu jest za ciasny.

Mam odpowiednie tabele z rozmiarami, obmierzałam się i jak nic wychodzi mi, że mam rozmiar 75A, jednak odstaje mi ten biustonosz dosyć sporo.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 15:39   #116
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: małe piersi;/

A z ciekawości, jeśli możesz, http://bra-fitter.prv.pl/ tutaj też Ci wychodzi 75A?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 16:58   #117
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
A z ciekawości, jeśli możesz, http://bra-fitter.prv.pl/ tutaj też Ci wychodzi 75A?
Nie... Tutaj wychodzi mi:
UK 32B (70B)
PL 70A
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".

Edytowane przez ever-dream
Czas edycji: 2010-06-01 o 16:59
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 18:56   #118
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: małe piersi;/

No to nie rozumiem dlaczego 70A nie możesz zapiąć. Trochę to dziwne.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 19:39   #119
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: małe piersi;/

Dziewczyny a ja mam dosyć nietypowe pytanie
Czy mój mały biust może wywodzić się stąd, że bardzo wcześnie zaczęłam przyjmować tabletki anty? Może jest to śmieszne pytanie, czy głupie, ale ostatnio o tym pomyślałam. Co dziwne zazwyczaj piersi są troszke większe jak bierzę się tabletki,a ja biorę już chyba trzeci rodzaj i po żadnych nie zauważyłam u siebie nic takiego. Aczkolwiek nie wstydzę się siebie, akceptuję się w zupełności ale i tak spoglądam z utęsknieniem na ładne, jędrne piersi koleżanek
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 19:41   #120
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: małe piersi;/

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
No to nie rozumiem dlaczego 70A nie możesz zapiąć. Trochę to dziwne.
No dziwne, dziwne No, ale przecież nie zmyśliłam tego! Nie dopinam - tak jest. Może dlatego, że kupuję bieliznę głównie w H&M i w innych sieciówkach? Wiadomo, że nie są to drogie biustonosze, może mają niedokładną rozmiarówkę?
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-04 18:53:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.