Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-08-30, 18:18   #2251
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 337
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Do³±czam siê do grona br±zowow³osych - chocia¿ do³±czy³am do niego od urodzenia, poniewa¿ br±z jest u mnie naturalny
Mimo tego, kilka lat temu przechodzi³am tzw. "okres buntu" i farbowa³am w³osy na ró¿ne, ró¿ne kolory. W tym na fiolet, który czasem wyp³ukiwa³ siê do... Rudego My¶la³am, ¿e to z powodu bardzo ciep³ych tonów we w³osach. Do dzisiaj nie wiem, czy mój tok my¶lenia by³ poprawny - ju¿ dawno temu wróci³am do swojego naturalnego koloru, który w naturalnym ¶wietle wygl±da do¶æ.. Siwo? ¦lady jakiejkolwiek ingerencji koloru s± tylko na koñcach - dwa lata temu zrobi³am sobie ombre maj±c w³osy d³ugo¶ci mniej wiêcej do obojczyków. Noszê siê z zamiarem sukcesywnego pozbywania siê ombre, ¿eby mieæ jedynie br±zik

Próbowa³y¶cie przyciemniaæ olejem rycynowym? To do¶æ d³ugi zabieg, ale podobno daje efekty. Korê dêbu bym odradza³a, kole¿anka robi³a i zostawia³ jej rude refleksy - a z tego, co tu wyczyta³am, czê¶æ z Was nie chce takiego efektu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-08-27 12.07.16.jpg (98,4 KB, 65 za³adowañ)
xMayx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-01, 14:34   #2252
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

xMayX szczerze mówi±c, to na tej fotce to ja nigdzie nie widzê br±zu

Co do naturalnych metod przyciemniania... no có¿... chyba ¿adna metoda nie da ch³odnego efektu. Nie wierzê, ¿eby olej rycynowy mia³ daæ ch³odny br±z Co¶ tam na pewno przyciemni, ale co do odcienia, to siê nie wypowiem Olej rycynowy pobudza cebulki w³osów, od¿ywia i jest baaardzo ciê¿ki w u¿ytkowaniu - czyt. ciê¿ko siê go pozbyæ z w³osów. Ja osobi¶cie siê tym wkurza³am i da³am sobie z tym spokój.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-01, 16:59   #2253
Olizabeth
Raczkowanie
 
Avatar Olizabeth
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ja za czasów s³abego dbania o w³osy u¿ywa³am jedynie maski henna wax do ciemnych.
Ona trochê przyciemnia³a, ale trzeba stosowaæ j± ca³y czas.
Teraz gdy mam bogatsz± pielêgnacje u¿ywam jej max 1 raz w tygodniu i efektów nie ma :-(
Olizabeth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-01, 19:39   #2254
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 337
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
xMayX szczerze mówi±c, to na tej fotce to ja nigdzie nie widzê br±zu

Co do naturalnych metod przyciemniania... no có¿... chyba ¿adna metoda nie da ch³odnego efektu. Nie wierzê, ¿eby olej rycynowy mia³ daæ ch³odny br±z Co¶ tam na pewno przyciemni, ale co do odcienia, to siê nie wypowiem Olej rycynowy pobudza cebulki w³osów, od¿ywia i jest baaardzo ciê¿ki w u¿ytkowaniu - czyt. ciê¿ko siê go pozbyæ z w³osów. Ja osobi¶cie siê tym wkurza³am i da³am sobie z tym spokój.
Ja te¿ kiepsko. W³a¶ciwie jakbym by³a siwa Kole¿anka przyciemnia³a olejem rycynowym i mówi³a, ¿e by³ okej. Zdecydowanie w³a¶nie bardziej poleca³a ten olej ni¿ korê dêbu, jako¶ rude refleksy siê jej nie spodoba³y.. Parê razy podchodzi³am do olejowania olejem rycynowym, ale ¿e sza³u nie by³o je¶li chodzi o kondycjê w³osów, zrezygnowa³am.
xMayx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-01, 20:27   #2255
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

xMayX masz przesliczn± buziê laleczki, ale kolory wlosów
Moim zdaniem odbieraj± Ci wiele z urody, pofarbuj sobie an jaki¶ jednolity odcieñ
oczywi¶cie to moja bardzo subiektywna opiñia
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-01, 23:20   #2256
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Jak powstrzymaæ siê od farbowania? Odrost minimalny a mnie korci aby cos pokombinowac.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-01, 23:35   #2257
Olizabeth
Raczkowanie
 
Avatar Olizabeth
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ja polecam jak±¶ galeriê naturalnych w³osów :-P
My¶lê ¿e to Ciê powinno zmotywowaæ
Mnie zawsze odwodzi od farbowania

Edytowane przez Olizabeth
Czas edycji: 2015-09-01 o 23:37
Olizabeth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 07:46   #2258
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Nie pomaga mi to mo¿e gdybym nie mia³a siwych w³osów, to mialabym motywacjê. Ja po prostu lubiê robiæ co¶ z w³osami, ale 2 tygodnie to zbyt czêsto
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-02, 08:16   #2259
Olizabeth
Raczkowanie
 
Avatar Olizabeth
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Du¿o masz siwych? Ja z 20 sztuk, mo¿e wiêcej. Póki nie ma wiêcej po prostu je wyrywam. My¶lê, ¿e jeszcze z 5 lat i tez bêdê musia³a farbowac.
Gdy mia³am d³ugie w³osy te¿ lubi³am koloryzacje wypróbowa³am chyba wszystkie br±zy z drogerii :-P
Olizabeth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-02, 09:14   #2260
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ca³y przedzialek, ³±cznie z 10% ca³o¶ci. Kiedy¶ tez wyrywalam, ale teraz jest ju¿ tego za du¿o.
I pomy¶leæ, ze mój m±¿, starszy o 6 lat ma az 1 siwy wlos. A ja taaaaaka m³oda
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-02, 09:58   #2261
Olizabeth
Raczkowanie
 
Avatar Olizabeth
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Mnie przerazi³ fakt ¿e najpierw zaczê³y pojawiaæ siê na skroniach, ju¿ wtedy wiedzia³am ¿e na jednym siwym w³osku siê nie skoñczy. Wkurza mnie ze zanim w³os straci pigment robi siê rudy :-/
W dodatku wydaje mi siê, ¿e siwe rosn± szybciej. Zdarza mi siê przy czesaniu zobaczyæ stercz±c± bia³± antenkê której dzieñ wcze¶niej nie by³o.
Mój m±¿ jest siwy tylko na skroniach, na ¶rodku pojedyncze sztuki. Goli boki na zero wiêc nic nie widaæ.
Olizabeth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 10:10   #2262
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ja mam duzo siwych w³osów i przy bardzo ciemnych farbowa³am co 2 tygodnie. Teraz mam nadziejê, ze wyd³u¿ê o parê dni , bo mam trochê ja¶niejsze i siwe odrobinê mniej widaæ
Farbowa³am tylko odrosty, w³osy mia³am w bardzo dobrej kondycji, stosuje wci±¿ jakies wcierki itp. Ja czuje sie bardzo zle z widocznymi odrostami, wiec dla mnie farbowanie to konieczno¶æ. A ze trzeba co 2 tygodnie, no có¿
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-02, 11:59   #2263
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ja nie mam ¿adnych siwych na szczê¶cie, a chyba jestem tu z was najstarsza i oby jak najd³u¿ej tak zosta³o. Mam du¿e szanse, bo moi rodzice te¿ nie maj± siwych.

Karolca omijaj lustra

Ja z odrostem nie potrafiê ¿yæ, wiêc farbowalam odrost przynajmniej co 2 tygodnie.
Teraz przy blondzie minê³o 5 tygodni i dajê radê. Odrostu praktycznie nie widaæ. Idê dopiero za 2 tygodnie, to minie równe 7 tygodni od farbowania Muszê od¶wie¿yæ kolorki i zrobiæ odrost, bo kolor mi zblakl i czujê siê nijaka :p
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-05, 16:31   #2264
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 287
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hej hej, mam pytanie do dziewczyn, które farbowa³y w³osy farb± Inebrya. Czy jest du¿a ró¿nica miêdzy 5/00 a 4/00? Czy 4/00 wychodzi czarno, czy widaæ ¿e to br±z? Teraz mam odrost na poziomie 4, a resztê 5-6.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-06, 15:53   #2265
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

[QUOTE=Olizabeth;52553060]
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
To pewnie przez tê 5 po kropce, choæ w tej mieszance to niewielka ilo¶æ czerwieni. Tej od¿ywki jeszcze nie próbowa³am. Ostre ciecie nadrabiam, obecnie mam za sob± sezon 4 i 5. Jadê od koñca :-D. Chocia¿ od nich to tylko wskazówki biorê typu ¿e farbê nak³adamy od ty³u g³owy, bo przód ciep³y. Mam przyjaciela, który z nimi pracowa³ i nie raz po nich koloryzacje poprawia³, wiêc niektórych rzeczy za pewnik nie biorê. Wiadomo, program to program. A co Ty teraz na g³owie masz, zieleñ zesz³a?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.[COLOR="Silver"]

Ja mam za sob± wszystkie odcinki
:-D
Szczerze mówi±c nawet w programie trafi³o siê niejedno nieciekawe farbowanie.
Zieleñ zesz³a, teraz mam takie cholera wie co
Kolor doradzil mi Endy z bloga, niestety przy zielonce nie mia³am du¿ego pola do popisu.
Dodaje zdjêcie w³osów, ciê¿ko uchwyciæ prawdziwy kolor. Odrost mój.
Masz ¶liczny ten kolorek . A có¿ nasz kochany Andy Ci doradzi³?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-08, 13:41   #2266
Olizabeth
Raczkowanie
 
Avatar Olizabeth
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

SceneQueene Dziêkujê bardzo ;-)
Chcia³am zniwelowaæ zieleñ po moich domowych wyczynach z farbami

chcia³am schowaæ zielony,ale nie mieæ rudej po¶wiaty.
Z palety inoa doradzi³ mi 6.23 i 5.35.
Trochê siê obawia³am tego 6.23 i zdecydowa³am siê wymieszaæ 5.35 i 5.32.
Olizabeth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-08, 14:15   #2267
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

No proszê, nie wiem czy siê sama nie skuszê, bo mi siê bardzo ten odcieñ podoba!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-08, 14:43   #2268
Olizabeth
Raczkowanie
 
Avatar Olizabeth
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Chcia³am jeszcze dodaæ,¿e zaraz po farbowaniu by³ du¿o ciemniejszy.
A¿ by³am z³a,¿e nie wymiesza³am z 6 .
Jednak po dwóch tygodniach ³adnie zja¶nia³ .
Z rozja¶nianych koñcówek farba wyp³ukuje siê najszybciej ,ale kolor wci±¿ jest ³adny.
Olizabeth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-13, 21:02   #2269
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Kochane, co to mo¿e byæ za odcieñ? Czego szukaæ? Stosuje farby raczej profesjonalne.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Jak-przyspieszyc-wzrost-wlosow-6-sprawdzonych-sposobow.jpg (87,3 KB, 30 za³adowañ)
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 11:03   #2270
Olizabeth
Raczkowanie
 
Avatar Olizabeth
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

¦wietny kolor!!
Olizabeth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-15, 12:29   #2271
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane, co to mo¿e byæ za odcieñ? Czego szukaæ? Stosuje farby raczej profesjonalne.
Obstawia³abym naturalny kolor. Co¶ z poziomu 6. Wydaje siê ch³odny, wiêc 6/1, albo 6/13 . Albo poziom 7 och³odzony mixtonem niebieskim. Wtedy by³oby to 7/0.



A ja dzi¶ mam w³osy fioletowo/niebiesko/szare
Wczoraj mia³am robione pasemka plus br±z i ten br±z (6/75+7/0) wyszed³ mocno kasztanowy/rudy, a blond nie robi³am rozja¶niaczem tylko farb± 12/11 i wyszed³ mi ¿ó³ty i ledwo widoczny.
My³am dwa razy w³osy, ¿eby sp³ukac je trochê, ale dzi¶ zdesperowana zapieniam w³osy samym mixtonem niebieskim i oto mam efekt niebiesko/szaro/fioletowy - w zale¿no¶ci od pasemka.
M a s a k r a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
Umy³am ju¿ dwa razy szamponem przeciw³upie¿owym, ale ³eb mnie ju¿ piecze. W³osy s± dalej fioletowe.
Teraz na³o¿y³am olej lniany. I za chwilê bêdê znowu szorowaæ przeciw³upie¿owym.
Jestem za³amana, bo mam dzi¶ wieczorem klientkê i sobie nie wyobra¿am, ¿eby mnie mia³ kto¶ ogl±daæ No i do przedszkola muszê i¶æ ma³ego odebraæ. Chyba pójdê w czapce
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 14:04   #2272
Olizabeth
Raczkowanie
 
Avatar Olizabeth
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisia i jak zlaz³ niebieski kolor?
Chodzi za mn± jakie¶ farbowanie w³osów na d³ugo¶ci. Odrost ju¿ spory,ale dooko³a g³osy mam jaki¶ dziwny rudy odcieñ. Taki pasek po miêdzy naturalnym odrostem a rozj±¶nian± czê¶ci± .
Cholera wie,czy to resztki henny,czy co? Ostatnia farba która l±dowa³a w okolicach odrostu to by³ odcieñ 6.8. (maj) Wcze¶niej na odrost w lutym k³ad³am 4,15 ,ale to przecie¿ dawno by³o
Sama ju¿ nie wiem co mam z tymi w³osami robiæ.
Olizabeth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 16:22   #2273
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Wlasnie Weronisiu jak kolorek ?
Ja tez ja schladzalam niebieskim mikstonem to sobie zielone pasemko zafundowlam na szczescie niezbyt widoczna ta zielen byla, ale troche zetrwala nim sie zmyla .
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2015-09-16 o 16:23
Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 16:52   #2274
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ogólnie masakra. Chyba jeszcze nigdy nie mia³am czego¶ takiego na g³owie. Ju¿ nie wiem ile razy szorowalam w³osy. Na³o¿y³am te¿ miód z cytryn±.
Fiolet i niebieskie znik³o. Na jasnych pasemkach jeszcze widaæ b³êkit. A ogólnie jest buro, gloniasto, stalowo.
Odwolalam moje klientki, ¿eby siê im nie pokazywaæ.
Dzi¶ walczê dalej z miodem.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 17:13   #2275
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hm, niebieski... A mo¿e jaka¶ ruda szamponetka albo trochê pomarañczowego tonera do maski? Tak kombinuje, bo skoro na rudy niebieski to mo¿e i rudy na niebieski pomo¿e.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 17:19   #2276
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, niebieski... A mo¿e jaka¶ ruda szamponetka albo trochê pomarañczowego tonera do maski? Tak kombinuje, bo skoro na rudy niebieski to mo¿e i rudy na niebieski pomo¿e.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Co¶ podobnego zaproponowano mi na innym w±tku. Chodzi³o o zapienienie farb± z .34 po kropce, co by pomog³o siê pozbyc niechcianych odcieni.
No i nawet bym siê na to pokusi³a, ale ja w tej szaro¶ci i buro¶ci mam tez cieplejsze pasma po farbowaniu 6/75, które by siê pewnie jeszcze ociepli³y.
Teraz juz jestem pewna na bank, ¿e nie mogê mieæ ciep³ych odcieni. Juz nawet w tej burej stali wygladam lepiej ni¿ w marchewce
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 17:24   #2277
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, niebieski... A mo¿e jaka¶ ruda szamponetka albo trochê pomarañczowego tonera do maski? Tak kombinuje, bo skoro na rudy niebieski to mo¿e i rudy na niebieski pomo¿e.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Co¶ podobnego zaproponowano mi na innym w±tku. Chodzi³o o zapienienie farb± z .34 po kropce, co by pomog³o siê pozbyc niechcianych odcieni.
No i nawet bym siê na to pokusi³a, ale ja w tej szaro¶ci i buro¶ci mam tez cieplejsze pasma po farbowaniu 6/75, które by siê pewnie jeszcze ociepli³y.
Teraz juz jestem pewna na bank, ¿e nie mogê mieæ ciep³ych odcieni. Juz nawet w tej burej stali wygladam lepiej ni¿ w marchewce

Wklejê wam kilka fotek przedstawiaj±cych mój problem.
Przekopiujê mojego posta z innego w±tku.
W ¶wietle dziennym widzê, ¿e miód z cytryn± trochê pomog³y.
Spróbujê dzi¶ jeszcze raz zrobiæ t± maseczkê. Mam nadziejê, ¿e nie bêdê musia³a zapieniaæ farb±.
Wklejam zdjêcia, na których widaæ op³akany stan moich w³osów.
Mimo tych zniszczeñ nadal bêdê d±¿yæ do ja¶niejszego blondu.
Nie wiem jak d³ugo wytrzymam z takim ponurym i nijakim odcieniem na g³owie.
Ale póki co nawet nie mam pomys³u jak siê pozbyc tych paskudnych kolorów.
A za miesi±c mam wa¿ny wyjazd i chyba z niego zrezygnujê, bo w takim stanie bêdê siê ¼le czu³a.
Chyba, ¿e macie jakie¶ pomys³y co z tym zrobiæ?
Dorobi³abym pasemek, tylko nie wiem czy moje w³osy to wytrzymaj±. Na czubku i tak juz mam pourywane stercz±ce kikuty

Zdjêcia *niestety niebieko/fioletowo/stalowo/gloniastych nie uwieczni³am na fotkach, wiêc nie mam)
1- Tak by³o jeszcze w poniedzia³ek
2- Poniedzia³ek wieczór po ponownych pasemkach. Okropnie rude/miedziane bleeeee
3 i 4 - po na³o¿enie niebieskiego mixtona w³osy by³y brunatno/niebiesko/fioletowo/szare - tu efekt po kilkukrotnym zmywaniu szamponem przeciw³upie¿owym
5 i 6 - po wczorajszych myciach i maseczce z miodu i cytryny bure i niebieskie odcienie ju¿ prawie niewidoczne. Widaæ na czubku pourywane kikuty
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (184,5 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 02.JPG (422,2 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 03.JPG (405,7 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 04.JPG (432,5 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 05.JPG (441,5 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 06.JPG (407,8 KB, 16 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2015-09-16 o 17:25
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 17:53   #2278
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisia na fotkach nie wygl±da to az tak ¼le, ale rozumiem ze zle sie czujesz
Daj odpocz±c wlosom, dbaj o nie, ale wyjazdu nie odwo³uj ! To tylko wlosy, a przez miesi±c doprowadzisz je do porz±dku
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 18:13   #2279
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia na fotkach nie wygl±da to az tak ¼le, ale rozumiem ze zle sie czujesz
Daj odpocz±c wlosom, dbaj o nie, ale wyjazdu nie odwo³uj ! To tylko wlosy, a przez miesi±c doprowadzisz je do porz±dku
Dziêki za pocieszenie W rzeczywisto¶ci jest jednak ¼le. Nawet mój syn stwierdzi³, ¿e mam glonowate, szaro/zielone w³osy

Na razie nic nie odwo³ujê. Codziennie bêdê co¶ nak³adaæ na w³osy, ¿eby je wzmocniæ. Na zmianê koloru nie liczê. Dziwne to. Bo mixton zawsze szybko wymywa³ mi siê z w³osów. A teraz gdy chcê siê go pozbyæ, to siedzi i nie daje siê zmyæ
Z tym ¿e u¿ywa³am go zawsze do br±zów, a nie do blondów.
No trudno. Mam nauczkê.
My¶lê, ¿e za tydzieñ dorobiê chociaz kilka jasnych pasemek. Mo¿e to sprawi, ¿e kolor nie bêdzie siê wydawa³ taki ponury.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 18:56   #2280
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 993
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziewczyny, potrzebujê pomocy! Od maja mam na ca³ej d³ugo¶ci Matrix SOCOLOR 5C, ju¿ pomijam fakt ¿e dó³ wyszed³ ciemniejszy ale go obciê³am i kolor siê nieco wyp³uka³, prze¿y³am a¿ do wrze¶nia. Chcê jednak nieco ja¶niejszy odcieñ ni¿ obecnie, odrost mam na poziomie 5 czyli obecnego koloru tylko jest ch³odny. Pani w sklepie doradzi³a mi na³o¿enie 8Mm (jasny blond mokka mokka) je¶li chcê rozja¶niæ w³osy i zachowaæ ciep³o. Dzisiaj robi³am próbê na pasemku z 6% i klapa, rozja¶nia mi tylko odrost a w³osów na d³ugo¶ci praktycznie nie ruszy³, jedynie do³o¿y³ cieplejszy refleks. Próbowaæ z wy¿szym oksydantem czy pozostaje mi wizyta u fryzjera?
Karla Electra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 2 (0 u¿ytkowników i 2 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.